Reklama

čtvrtek 17. března 2016

Proč, sakra, nesmím vědět, co řekl Putin?

Lubomír Man
17. 3. 2016
Vrátil jsem se včera kolem poledne domů, otevřel jsem si na monitoru počítače mailovou poštu, a na jejím vrcholu stála tato zpráva, zaslaná mi kamarádem: 
POSLECHNI SI NÁZORY PUTINA – U NÁS TO NEUSLYŠÍŠ.

Kupodivu nebylo mou první reakcí vyklilnkávání oněch doporučovaných Putinových názorů, ale skok na vedle přistavený gauč, kam se od počítače vrhávám v okamžicích emocionálního vzrušení. Tentokrát ze vzteku nad posledními čtyřmi slovy kamarádova mailu: U NÁS TO NEUSLYŠÍŠ.

Proč to, sakra, nesmím u nás slyšet? Proč u nás nesmím slyšet, co řekl snad nejvýznamnější světový státník naší doby? Proč to nemohu slyšet stejně, jak mohu slyšet Obamu, Camerona či Merkelovou atd. atd., abych si udělal svůj názor na to, kdo z nich mluví pravdu? Kdo to ze seznamu státníků, odpovědných za probíhající chod světa, právě jen Putina, jen tak mir nichts, dir nichts vyřadil? Kdo je ten člověk, který rozhoduje, koho mohu a koho nemohu poslouchat? Je to snad premiér Sobotka? Nebo je to ČTK, skrze níž protékají významnější informace, ať už domácí, nebo zahraniční – a je tedy tím člověkem ředitel ČTK Majstr? Nebo je to nějaký tajemný sbor ředitelů všech českých médií, který na nějakém stejně tajemném místě a v tajemných časech zasedá a vydává pokyny, koho můžeme a koho naopak nesmíme poslouchat a číst? Anebo je to všechno mimo naše české rozhodování a onen zákaz poslouchat či číst Putina vyšel z Washingtonu - a my jen srazili paty? Anebo je pravdou to, že snad všechna evropská a snad i světová média ovládá mediální impérium rodiny Rotschildů – a jsou to tudíž oni, kteří vědí, co je pro nás dobré, a co by nás naopak mohlo zabít?

Otázka široká jako oceán – a nikdo v republice a snad ani na světě vám na ni nedá odpověď. Ale všichni vás za to ujistí o tom, že teprve dnes žijete ve svobodné zemi – bez cenzury. Kterou si prý dnes, jak jsem se právě teď dozvěděl z Wikipedie, mohou dovolit už jen soukromá média, jakými jsou např. Babišova MAFRA, Vltava-Labe-Press, NOVA, FTV Prima atd. atd.

Probohasvatého, takže ono je to ještě horší, než jsem si ještě na začátku psaní tohoto článku myslel, a nemůžeme teď pochopitelně - ve světle toho faktu - očekávat vpravdě nic jiného než hromadný úprk kompletně všech médií do privátní zóny. A to nikoliv proto, aby už nemusela dále říkat pravdu – protože tu ona neříkají ani dnes, a zapírají, zamlčují a lžou, až se jim od hub práší - ale proto, aby se už nemusela obtěžovat ani tak zřídkavými výkřiky z víceméně podzemního zdroje, jako je ten, který právě teď dočítáte. Ale hlavně proto, aby už každý konečně věděl, že na pravdu a na Putina nemá nikdo v této zemi a v okolí ani ten nejmenší nárok.

61 komentářů :

 1. Lubomíre to je proto, že Putin dělá proruskou propagandu tím, že na rozdíl od Obamova kroucení rukou vyzývá a nabízí spolupráci rovnocenných partnerů. A proruská propaganda je demokraticky zakázaná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč? Protože u nás máme přece "svobodnou" oligarchii. A tam jsou přece takovéhle věci jako přísnej výběr všeho samozřejmostí. To nepochopil ani J.F.Kennedy a víme, jak skončil. Tak pozor, vážení...

   Smazat
 2. JÓ pravda, ta dneska u nás plápolá ve větříku jen na prezidentské standartě, je v Čechách, Evropě, nv západní společnosti vůbec jak ta korouhvička - kam větřík, tam pravda. No, nebo spíš kde správná vlhká řiť, tam pravdoláskaři zalezou a kázají tu pravdu jedinou, jejímž smyslem je mýlit se s tím správným zadkem a jeho větry. Názor .... a vlastní .... no, to se na Západě nenosí. To není in, ale out. A taky za něj tak trochu vyhrožují kriminálem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že není zapotřebí vzdychat. Stačí si uvědomit, že jsme přesně tam kde jsme byli před 50 ti léty. Časem přibudou i politické procesy a vězni obnoví těžbu v uranových dolech. Tak je to pánové a dámy. Dějiny se vrací, kdo to nepoznal je slepý a hluchý.

   Smazat
 3. Putin je borec nakonec .:-)

  OdpovědětSmazat
 4. Lzi ruskeho diktatora roztrubuji do sveta desitky webovych stranek. NR je jedna z nich.
  Verit jim muze jen vlastizradce, komunista, nacista, nebo debilni kreten.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nu sto ckazat?!-Ty chuj durnyj-sobacij! Uchodi v pizdu z raja!!! )))

   Smazat
  2. Idiote z 23:39
   však na vás, parchanti ,brzo dojde!
   j.

   Smazat
  3. Nová republika je seznam samizdatu, který sdílí články z necenzurovaných zdrojů, jež vznikají spontánně v reakci na poptávku lidu - naši touhu po pravdě. Nejraději mám pisatele jako je pan Man nebo pan Kašuka, tedy z blogosféry. Jejich syrovost a autentičnost nikdy nenapodobíte, jsou jedni z nás. Tomu se říká svobodná občanská společnost budovaná zdola, nikoliv ta vaše kolaborantská vládních a nevládních agentur, církevních zlodějen a neziskovek. A to vás nejvíce štve Čambore, že to nejde přes ústředí v Americkém domě. V tom vidím největší sílu a přednost Nové republiky a jako takovou ji doporučuji svým přátelům.

   Smazat
  4. jen kvic, kvic vic, uz se vari voda a ty to tusis :) to mam opravdu rad, tvoje kviceni a krece.....

   Smazat
  5. Ve 23:39 opět začala smrdět žumpa.

   Smazat
  6. Negramotný hňup 23:39 se po odpolední u pásu zase rozjel, jeho bolševický fotr na něj musí být hrdý, co zplodil za jednobuněčáka.

   Smazat
  7. Jen nechápu idiote 23:39 proč sem teda lezeš, hnědý odpade. Havlokavárna tě nechce i pro ně jsi totální looser?

   Smazat
  8. "Lzím ruskeho diktatora muze verit jen vlastizradce, komunista, nacista, nebo debilni kreten." - Zlatá(?) slova!!! Svěrák, Vieweg, Vetchý a další aktivisté televizní krize to věděli už tenkrát, když oddělali legálního ředitele čt.

   Smazat
  9. Hovňousek si ještě nevydělal ani na rohlík a už žvatlá. Nebylo by pro rodiče a společnost řešením místo současného pobytu na brněnském internátu umístění do detenčního ústavu pro mladé sadisty 3:26?

   Smazat
  10. vlast tě (23:39) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  11. 23:39
   Jasně Pepku, větší výblitek jsi sem hodit nemohl, že? Běž se radši zeptat svýho stbáckýho fotra, jak křupaly kosti vězňů v Jáchymově a kolik toho vychlastali s tou syfilitickou prostitukou, když tě zplodili.

   Smazat
  12. Ty kreténe anonymní, tak se k tvému názoru přihlaš ty sr.čko.-..

   Smazat
  13. 23:39 Na hlavu padlý cvoku vysral tě včera Schapiro,anebo Schwanzerberg a zapoměl spláchnout?,nebo tě rovnou satan vyzvracel,protože ani ten takové křížence hovna a debila nesnese.

   Smazat
  14. Vážení, dloubáním do houna nejen nezastavíte jeho puch, ale bohužel také můžete jeho smradem načichnout. A pak smrdíte k nerozeznání.

   Smazat
 5. V ČT je to naopak samý Putinův agent. Dobře vědí, že lidé vždy nejvíc vyhledávájí to, co je jim odpíráno. Účinější by bylo snad jen to, kdyby sledování zpráv z Ruska zakázali pod trestem smrti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. no, žít v tomhle Banánově-absurdní-demokratické republice je myslím dost velký trest...

   Smazat
  2. ČT to už je jen posthavloidní Zika,buzerantské doskočiště spravované malomocnými.Maturitu skládali z řízení motorových vozidel na vyšší střední a vysokou pro zvláště nadané v Plzni za tři týdny. ČT,český tumor před kamerou,totalčip ítý makkaku darvin.

   Smazat
 6. Nová republika je seznam samizdatu, který sdílí články z necenzurovaných zdrojů, jež vznikají spontánně v reakci na poptávku lidu - naši touhu po pravdě. Nejraději mám pisatele jako je pan Man nebo pan Kašuka, tedy z blogosféry. Jejich syrovost a autentičnost nikdy nenapodobíte, jsou jedni z nás. Tomu se říká svobodná občanská společnost budovaná zdola, nikoliv ta vaše kolaborantská vládních a nevládních agentur, církevních zlodějen a neziskovek. A to vás nejvíce štve Čambore, že to nejde přes ústředí v Americkém domě. V tom vidím nejvějtší sílu a přednost Nové republiky a jako takovou ji doporučuji svým přátelům.

  OdpovědětSmazat
 7. A co je ještě u vás v ústavu zakázáno vědět, soudruhu Mane? Tady venku je to dobré. Zakázáno nic není.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte 0:49 sníženou rozpoznávací schopnost, růžové brýle nebo klapky na očích? Jste Putlerovo homopuťka s 4% pravicově klerofašistickou deviací, potrava pro děla na východní froně při bilderberském tažení pánů ze Schwarzenberga do Ruska nebo jenom panáčkujete za piškůtek od páníčka?

   Toho už jsem si všiml dávno, že v nacistických agenturách ČTK, ČT, ČRo (potažmo Nova), které lžou jako když gorilí Penta s estébákem Burešem a zlodějem a podvodníkem Barkalou tisknou, není jediné necinknuté zprávy.

   Smazat
  2. Blbe 0:49, takové fízlování jako je nyní nebylo ani za bolšána. To že jsi mainsteamový idiot, kterému to nepřijde nikdy, to se není čemu divit.

   Smazat
  3. Když musí, tak musí. Monitoruje. Baví ho být za vola. Zvyšuje nám počet zobrazení a to je důležité pro příjem z reklamy. Takže Pepek Vyskoč 0:49 je vlastně takový užitečný idiot.

   Smazat
  4. 0:49

   Soudruhu Pepku, zkus si ublinkávat své prostoduché nesmysly někde jinde. Dokážeš to? Jo, ty jsi tu vlastně pracovně, takže je vše v pořádku.

   Smazat
 8. Toho už jsem si všiml dávno, že v nacistických agenturách ČTK, ČT, ČRo (potažmo Nova), které lžou jako když gorilí Penta s estébákem Burešem a zlodějem a podvodníkem Barkalou tisknou, není jediné necinknuté zprávy, která by neovlivňovala veřejné mínění ve prospěch Nového světového řádu a jeho přisluhovačů. Kdo tyhle novodobé Kojzary, Zelenky a Zadolárky úkoluje a jakým kanálem by nás zajímalo. Vysvětlení prosté přinesla akce Posviťme si na americkou ambasádu. http://jdem.cz/b8dn52 Protiproud.cz aeronet.cz Parlamentnilisty.cz

  OdpovědětSmazat
 9. Divím se, že se Man diví, to přece vidí každý. Kdo je ten člověk, který rozhoduje, koho mohu a koho nemohu poslouchat? Tady je jeden z nich v ČT, Šámal a jeho parta. Shalom.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlastně můžeme být rádi , že se ještě můžeme divit tomu , že se divíme . A budeme se divit ještě dlouho . Kdy se divit přestaneme ? Až se Socani spojí s Topkaři a Kalousek bude opět ministrem financí a povolá zpět do úřadu osvědčeného Drábka ?

   Smazat
 10. PANE lUBOMÍRE MANE, ČETL JSTE PROTOKOLY SIONSKÝCH MUDRCŮ? :.-)

  OdpovědětSmazat
 11. Blahoslavení chudí duchem, jich je Království nebeské, byla jedna poučka a z té doby také od Senecy je pěkné rčení "Nejsladší je nevědomost", protože když víte pouze se trápíte a mučíte si duši. Proto buďme sví a v y s e r m e se na ně a dělejme pouze to co považujeme za správné. Oni odumřou jako kolonialisté Britové v Gándhího Indii...

  OdpovědětSmazat
 12. Lidi ze všeho nejméně chtějí slyšet pravdu.

  OdpovědětSmazat
 13. Autor článku se pekelně plete - zakázáno tady není nic, každý si může přečíst nebo sám napsat jakýkoli blábol a nikdo nic nezakazuje. Důkazem jsou například portál NR, Parlamentní listy atd ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ti idioti prostě žijí ve svém smyšleném virtuálním světě. Usmysleli si, že jim všichni neustále něco zakazují a přikazují, že je všichni okrádají a brání jim ve štěstí. A pak proti těmto smyšleným bludům plamenně protestují a nadávají. Prostě idioti, no.

   Smazat
  2. Máte sníženou rozpoznávací schopnost, růžové brýle nebo klapky na očích? Jste Putlerovo homopuťky s 4% pravicově klerofašistickou deviací, potrava pro děla na východní froně při bilderberském tažení pánů ze Schwarzenberga do Ruska nebo jenom kvičíte za německé pomyje a panáčkujete za piškůtek od amerického páníčka?

   Vězni svědomí.

   Uvedu několik případů likvidace lidí, kteří se rozhodnutím stát na pravdě a vynést ji na světlo boží stali režimu nepohodlnými:

   Šéf unie bezpečnostních složek - donucen odstoupit,
   vyšetřovatel metanolové kauzy - křivě obviněn a dohnán k sebevraždě, svědek v kauze CASA - falešné nařčen ze znásilnění, ředitel státního zámku ve Štiříně, který překazil Schwarzenbergovi krádež(podhodnocený prodej státního majetku) - křivě obviněn ze špatného hospodaření ziskového zámku, zaměstnanec IT odboru na ministerstvu zahraničí - vyhozen Schwarzenbergem za upozornění na korupci ...

   Smazat
  3. 10:52 Je to tak. Ale nemusíš svými bláboly hned dokazovat, že psát sem může každý idiot.

   Smazat
  4. 10:52
   No vidíš. Například ty, Pepku, ty tu blábolíš pořád a dokonce to máš placené. A teď vyskoč, idiote.

   Smazat
 14. 15. března 1939 obsadilo fašistické Německo okleštěné zbytky Československa za souhlasu a přihlížení Západních, demokratických velmocí, kteří hlásali do Světa, že tím, že darovali Hitlerovi Československo, zachránili na Světě mír. Záhy se ukázalo, že záměr Západních demokracii byl, aby se Fašistické Německo co možná nejrychleji a v plné síle dostalo co nejblíž k hranicím Ruska s cílem umožnit Hitlerovi útok na Rusko, prostě něco podobného co se děje dnes. ZAJÍMAVÁ BYLA REAKCE ČESKÉ TELEVIZE A ČESKÉHO ROZHLASU. ANI JEN ZMÍŃKOU NEPŘIPOMENULI TENTO STRAŠNÝ DEN. JAKO KDYŽ NIKDY NEBYL. PŘITOM KAŽDÝ ROK NA DEN 21. srpna, řvou každých deset minut o okupaci tehdejší Waršavské smlouvy. MÁME SE TEDY DOMNÍVAT, ŽE 15. březen se v naších dějinách nikdy nestal a ZÁPADNÍ DEMOKRACIE NEPÁCHALY TO CO SPÁCHALY? Nebo, co je ještě horší, že Hitler byl demokrat a Západ dnes Hitlera má jako vzor? Nebo připomenutí datumu 15. března, zakázalo Americké velvyslanectví, které již nařídilo změnit školní osnovy v dějepise a všude hlásat, že Československo od Fašistů osvobodila americká armáda? Lituji v dnešní době rodiče dětí navštěvujících školu, když se musí dívat na to, jak jejich potomky učí ve školách samé lži a štvou děti proti rodičům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protož, věrný křesťane, hledaj pravdy, slyš pravdu, uč sě pravdě, miluj pravdu, prav pravdu, drž pravdu, braň pravdy až do smrti: nebť pravda tě vysvobodí od hřiecha, od ďábla, od smrti dušě a konečně od smrti věčné, jenž jest odlúčenie věčné od milosti Božie..

   Smazat
  2. 12:20
   1) Ve jménu pravdy šíříte lži a fakta vydáváte za bláboly.
   2) Kretén nadává druhým do imbecilů.
   3) Šmejd se ohání základkou a školným.

   Smazat
  3. 12:20

   Ty ses dnes rozjel, Pepku! A další šekel je v kapse, co?

   Smazat
 15. Pak že tu není svoboda. Tady Anonym 12:04 ve svém příspěvku lže od začátku do konce a nikdo ho necenzuruje. A to je podle mě v pořádku tam, kde platí svoboda projevu. Petr

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uvedl 12:04 pravdivá fakta. Hitler financován americkými a židovskými průmyslníky a bankéři, Československo zrazeno západem a postoupeno nacistickému Německu. Jediný, kdo se nás v té době reálně zastal a pokusil se vytvořit protihitlerovskou koalici byl Sovětský svaz. A vás štve, že si tady za svůj jidášský groš nekoupíte žádné Wollnery a Šámaly.

   Smazat
  2. Vlastně jsou tyhle nájezdy protektorátních kolaborantů z ČSSD a presstitutích Streicherů jedné z nacistických agentur ČTK, ČT, ČRo (potažmo Nova), které lžou jako když gorilí Penta s Babišem (agentem Stb Burešem) a Bakalou (prezidentem označen za podvodníka a zloděje) tisknou.

   Smazat
  3. 13:35
   To, že jsi retardovaný a nevzdělaný, ještě neznamená, že máš pravdu, ale to si při své vrozené debilitě asi ani neuvědomuejš. Zkus se nejdříve dovzdělat, pak můžeš kvičet, jak je libo.

   Smazat
  4. Nevyvratitelný fakt je, že ČT ani NOVA se ani slovíčkem nezmínila o výročí anexe okleštěného Československa hitlerovským Německem. Pravda je i to, co uvedl 12:04 o událostech předcházejících a souvisejících s Mnichovem. A pravdu nelze ani ukřičet, ani zabít. Lze ji v nesvobodném státě kriminalizovat, což by ten ve 13:35 jistě rád udělal.

   Smazat
  5. Zato na ČT-2 už celý rok vládne Hitler a nácci,je to hlavní program dvojky pro nekonečnou slávu nacistů,hrdiny třetí říše navěky a nikdy jinak,to je ČT-2.Hned po Zumu,největších expertů na mord a zápasy v říši žraloků,hadů a krokodýlů a vítězné vesmírné imperiální moci z NASA-USA-Země.

   Smazat
 16. Chce slyšt Putina ? Kde ? V Česku ? V Česku, kde se už i exprezident Klaus dostal se svými nežádoucími (rozuměj protibruselskými) názory do novodobého českého samizdatu ? V Česku, kde už je cenzurováno dění v sousedních státech, členech EU ? Tak tady se holoubkovi zachtělo poslechnout si Putina ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:57 ....v Česku, kde ministr zahraničí vypráví s vážnou tváří pohádky o ruském leteckém mostě pro imigranty a hodné víle Savčenkové ?....

   Smazat
 17. Hádáte se tu o blbostech. Na satelitu si nalaďte ROSSIA 24 a máte zdarma zpravodajství o kterém se vám ani nesní - z celého světa, a objektivnější než na CNN nebo BBC o CT ani nemluvě. Nalaďte si také PLANETA RTR - super ruské filmy a seriály kde žebříček hodnot je ještě normální. Já už tak funguju přes 2 roky a je to paráda. Ruština mi nedělá problémy - slovan slovanovi brzo porozumí.

  OdpovědětSmazat
 18. Pane Mane, důvod je stejný jako u hysterických výpadů proti Zemanovi. Dnešní režim je založen na lžích a polopravdách. Je to jako věž, postavená z kamínků polopravd slepených hlínou lží. Každá vyřčená pravda kousek té hlíny odplaví. Všichni, kdož se dostali do věže lží přidáváním kamínků a bláta na její stavbu, mají pochopitelně panickou hrůzu z jejího pádu. Je vidět, jak stále zoufaleji už nestaví ani z kamínků, ale ze stále většího bahna. Tím ale jen urychlují její pád.

  OdpovědětSmazat
 19. Pane,protože jste v demokracii a tzv. Res publice,Oni Vás chrání,jako malé děto očkují proti neštovicům,tak Vás chrání před vším,co jen neposlouchá Ameriku... a Vy se ještě zlobíte? ale vážně"přidal bych i Hlas Ruska (nyní se jmenuje Sputnik a je v češtině) a i mnohé německé servery začínají toho všeho mít dost.

  OdpovědětSmazat
 20. Mne by rovněž zajímal projev pana Orbána na tzv. schůzi-aktivu v sovětském Bruselském Kremlu, který pronesl dne 15.03.2016. Ku.dy reportérské ani nežbleptly o programu jednání, natož o obsahu, ubohé slepičí tvtitutky, táhněte do Perlovky.

  OdpovědětSmazat
 21. Pane Lubomíre Mane, máte pravdu a dobře ji formulujete, i já sdílím Vaše rozhořčení. Rotschildů bylo pět bratrů, ještě bych doplnil, že podobnou roli možná hraje i rodina Rockefellerova, obnáší rovněž pět bratrů. David Rockefeller je stěžejní osobou podivného Bilderbergu... (Tam se takzvaně "noblesní" Schwarzenberg jezdí "vzdělávat".)
  Ad 12:04 h. - Na ČT24 pořad "Události - komentáře" je hrozně prolhaný, většinu informací tam tendenčně překrucují. Avšak po pravdě je třeba říci, že tuhle (tuším v předvečer) tam vzpomínku na tragický 15. březen 1939 uvedli, včetně autentické ukázky. No nejdřív ale komentátor položil divákům řečnickou otázku cirka "Je zapotřebí 15. březen 1939 ještě připomínat?". Tato jeho otázka mě urazila.

  OdpovědětSmazat
 22. Pánové a dámy, co kdybychom přestali reagovat na štvavé komentáře? Pokud se přestaneme těmi štváči zaobírat, odtáhnou jinam. Jde jim jen o to nasírat lidi a jak je vidět, tak se jim to daří. Nechme je být, jsou to chudáčci, kterým můžete argumentovat jak chcete a stejně je to k ničemu!! franc

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Choďte i na havloweby a říkejte tam pravdu, dávejte odkazy na články, videa. Musíme ty sv.ně udolat Putinovskou propagandou, tj. pravdou.

   Smazat
  2. 16:27 Dobrý nápad, ale marná snaha. Tam nehledají pravdu, jen se návzájem utvrzují ve svých lžích. Správně to řekl Franc v příspěvku nad vámi. Stačí jen brát tyto idioty jako příležitost k procvičení sebeovládání, zachovat klid a nereagovat.

   Smazat
 23. Proc jsou zpravy u nas cenzurovane ? To vse se deje v jmenu evropske demokracie, svobody a sireni informaci. A HLAVNE neprosly cenzurou komise politicke korektnosti "Nejvyššiho politbyra ÚV Evropske júnyje".
  V plane cestine: hnus, svrab, smrad, nestovice a zmar. I Rude Pravo by se cervenalo zavisti...

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.