Reklama

čtvrtek 17. března 2016

Putin ukázal světu jaký je rozdíl mezi ruskou pomocí a americkou okupací!

Ladislav Kašuka
17.3. 2016   zasláno redakci NR
Vladimír Putin od začátku avizoval to, čemu téměř nikdo ve světě nevěřil, totiž, že ruská vojenská akce v Sýrii je krátkodobého charakteru a pouze do doby, než syrská armáda sloužící oficiální, ve svobodných volbách zvolené vládě, převezme iniciativu v boji s teroristy a přejde do ofenzívy! Tento cíl byl splněn a hlavní ruské úderné síly světe div se, ze Sýrie opravdu odchází!

Celý západní svět zvyklý na americký způsob vojenské „pomoci“ teď kouká na to, co dělá Rusko s otevřenou pusou a zapomíná, že Putin dělá jen to, co od začátku sliboval! Ruská armáda podle svého slibu odchází a v Sýrii zůstávají jen síly, které v ní jsou už celá desetiletí v rámci spojenecké smlouvy o pronájmu vojenské základny a námořního přístavu.

Důležitým faktorem celé této události je viditelný rozdíl v zahraniční politice Ruska a USA.

Stručně řečeno, co řeknou Rusové, to taky splní a co slíbí Američané, to nemá žádnou váhu! Vzpomeňme si třeba jen na Obamovi předvolební sliby v jeho první kampani na prezidenta USA! Tehdy všichni věřili, že k vládě v Americe se dostal mírový africký „anděl“ a zatím se z něj vyklubal snad ten nejhorší „vyslanec pekel“, který kdy v této zemi vládl!

Za dobu Obamovi vlády Američané rozvrátili, nebo zničili téměř celý blízkovýchodní region a díky jejich vměšování na Ukrajině vypukla dokonce válka i v samotné Evropě! Americká vojska, nejenže zůstávají všude tam, kde celá dlouhá léta už byla, ale cpou se úplně všude, kam se jim to hloupě dovolí, nebo silou, kam se jim prostě zachce!

Nyní se všichni mohou zamyslet nad tím, komu mohou věřit, když jim slíbí pomoc a od koho čekat jen samé podrazy a lži!

V tomto dalším kole souboje Rusko vs. USA opět již po několikáté za sebou na celé čáře zvítězil Vladimír Putin nad Barackem Obamou!

Ladislav Kašuka.

25 komentářů :

 1. Celé Rusko je kolem hranic obklíčeno usa základnami.Jedná se o 175 základen.Rakety jsou všude.Jen v Rumunsku je 25 základen.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby ty státy tam základny nechtěly, tak je tam nemají. Je to problém Ruska, že všude okolo sebe vidí jen nepřátele. Mimochodem, všechno mohlo být pro Rusko jinak, kdyby tehdy když jim byla nabídnuta účast v NATO, tak odmítli.

   Smazat
  2. Pro 15.14 : Co to píšeš za nesmysly _?? Naopak Rusko do NATO chtělo , ale bez odezvy !!!!

   Smazat
  3. Co to melete? Rusku pozvánka do NATO nikdy dána nebyla! Co si vymýšlíte? Vždyť by v tom pádu NATO ztratilo svůj význam a opodstatnění. NATO je imperiální americký pakt právě proti Rusku od začátku namířený. Marek

   Smazat
  4. to 15:14
   Zdá se mi, že zcela nechápete realitu v které žijete.
   1) Nevšim jsem si, že by základny USA chtěly státy (lidi), pouze hrstka zaprodanců
   2) jistě můžete doložit, že Rusko všude vidí nepřátele. Nechám se poučit.
   3) a proč by lezli do NATO? Ještě jste si nestačil všimnout, že všechny státy v této organizaci jsou také řízeny?
   Six

   Smazat
  5. 15:14 Na tohoto trolla netřeba reagovat. Ten člověk ani nedokáže rozlišit rozdíl mezi státem, který patří jeho obyvatelům a státem, který patří hrstce dobytků, kteří sice před volbami řeknou A a hned po volbách řeknou B.

   Smazat
  6. Polož si ubohý trolle 15:14 jednoduchou otázku. Proč ty základny tam tolik chtějí, před kým mají takový strach, kdo jim vyhrožuje nebo napadá? Jednoduchá odpověď, okupace ze strany Nato a prodej zbraní pindozbrojovek.

   Smazat
  7. Debilovi s IQ motýla v 15:14:
   žádná referenda,
   žàdné rozhodnutí lidu ,pouze rozhodnutí dosazenÿch vlàd a šašků,kteří zaprodavají svůj nàrod k vàlkàm ,podvodům a zlodějnám...
   migrace jako další zbraň je další "NATO" ,jenom v jiné podobě..
   j.

   Smazat
  8. A pokud si vzpomínáte, tak na Krymu jich bylo na 200 a Ukrajinci je připravovali pro Američany, kteří jim na to dali částku 5 miliard dolarů. Rusko nikoho neohrožuje, ale NATO je agresor.

   Smazat
  9. Hmmmm,agresor ohrožuje.Proto v centrále obranné aliance NATO pracuje stálý zástupce Ruska Alexandr Gruško,viďte.

   Smazat
  10. To, že Rusko má pozorovatele v centrále NATO nic neznamená, k ničemu ho nepustí, slyší jen ultimata a jestli se nemýlím, tak Rusko o ten post přišlo. USA a jejich servisní organizace NATO a EU jsou klubko agresorů, o tom žádná.

   Smazat
 2. Někdy bych se chtěl zeptat někoho z vrcholných představitelů Ruské federace, jestli jim stažení vojenského kontingentu z východního Německa stálo za problémy na Ukrajině. Vždyť to sjednocené Německo znovu ohrožuje samotnou existenci Slovanů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusové nemuseli odcházet z východního Německa, nebo si mohli dát podmínku, že tak učiní až odejdou chlapci z USA. Gorbačov prý uvěřil slibům Američanů že se NATO nebude rozšiřovat na východ. Američanům nelze věřit, jak se říká, ani noc mezi očima. Všechzna výchova lidí v USA je zaměřená jak okrást bližního svého. Pokud takový slib Gorbačovovi Američané dali, hned museli vědět, že ho nedrží a naopak rychle udělají kroky na obsazení všech států k hranicím Ruska s cílem vyvolat válku. Jednou v dějinách toto Americké lhaní se bude učit jako největší zrada kterou kdy mohl někdo udělat.

   Smazat
 3. Všichni komentátoři na ČT 24, jako například Šír, jsou sice zaskočení, ale samozřejmě kydají a chrlí síru na Rusko jako předtím. Jako že Rusku došly konečně síly, peníze, už je na dně. Je vidět, že tá nenávist vůči Rusku ze strany ČT je bezbřehá, tak jak je podlízavost, patolizačství vůči USA bezbřehé. Je jasný že celý svět je rozvrácen díky USA, které se snaží ovládnout celý Svět. Překážkou jsou Rusko a Čína a ještě několik dalších států jako například Kuba, Venezuela, Brazílie, Colombie a další. Proto musí pokračovat zabíjení lidí ze strany USa, které by ale neskončilo i kdyby už USA ovládalo celý Svět protože ona by se opět našla příčina proč vyrábět zbraně, proč je používat a dál zabíjet lidi což je hlavní politika USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tomuhle "Mazánkovi" (viz.Cesta do hlubin študákovi duše.) české televize a politologie vypadlo ze jména první písmenko. Je známo lidové úsloví "Smrdí jak psí (k)Šíry". Tolik podlézavé devótnosti a snahy vyhovět "kavárenské" poptávce je i na poměry v ČT impozantní.
   Ostaně soudím, že tohoto týpka museli, šikana nešikana, řezat spolužáci ve škole jako koně. Takového "Mazánka" prostě nefláknout po hubě nelze. To je o duševní rovnováze a prosté sebeúctě. J.B.

   Smazat
 4. Jo hoši hoši, chcípali jsme v Evropě za zájmy anglosaského kapitálu v I. WW, II.WW a budeme chcípat i teď. Germán je tak blbej, že mu pár přes držku od Rusa v minulosti nestačilo, tak si to chce rozdat znovu, protože ve své neskonalé blbosti si neuvědomuje, kým je k tomu šíbován. No, a my dostaneme protentokrát po hubě spolu s ním. Jak prosté. Cinkali jsme si za něco jiného, ale jak je v kraji mravem, vláda byla navrácena hrstce pražkých rodin, které ve své amorálnosti táhnou národ za pomoci kavárenských zaprodanců do hajzlu.

  OdpovědětSmazat
 5. ...no a ve Švejkovi je to samí. I s tim 3x posranim kdyz utikali.
  Urrááá !!!!!!!!

  pro Alpínku, od Armátýý ...

  OdpovědětSmazat
 6. Putlerovi vrazi srovnali se zemi cela mesta a kdyz jim dosly penize, stahli se s ocasem mezi nohama.
  A komunisticti zlocinci jim kvuli tomu jeste tleskaji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A už se těším až srovnají tebe magore. To si svět oddechne.

   Smazat
 7. Ladislave napsal jsi to přesně. A pro blbečka A 15:14 co blábolí o tom, jak všechny ty státy touží po základnách NATO aby mohly být vojenským cílem - nebýt před volbami kdy většina voličů u nás evidentně žádné základny nechtěla (ani jenom radarové), tak by je ten náš stát chtěl stejně, jako ty ostatní. Státy, hlavně ty demokratické, se nechovají podle přání lidí ty debile. Kdežto Rusko ano - viz Krym a přání obyvatel Krymu..

  OdpovědětSmazat
 8. To nic, to je JJ Pepa iPhone Vyskoč. Toho ignorujte. To je lůzer.

  OdpovědětSmazat
 9. Rusko dodalo Sýrii první várku raket "Iskander".

  http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/zpravodajstvi/

  OdpovědětSmazat
 10. 333 stříbrných střech,
  toť heslo dne,
  plukovníku z JAR. Time for your R+R
  R- 5 /burbooon/

  OdpovědětSmazat
 11. Anonym 15:26
  Perfektně napsáno, a toto individuum vyučuje na UK - s Putnou. Není divu, že s takovými "pedagogy" a "rektory" (Zlatuška MU) je naše školství v totální zádeli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je s podivem, komu to svěřujeme dobrovolně výchovu budoucích generací. Český národ si zadělává na problém. Názory maloletých jsou deformovány překrucovači historie.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.