Reklama

.

.

sobota 5. března 2016

Roztleskávači kremelské propagandy Žantovský a Štěpánek

5. 3. 2016     video - Debatní klub
Marek Wollner v rozhovoru na aktualne.cz ze dne 16. 2. 2016 s názvem "Na Českou televizi útočí roztleskávači kremelské propagandy", reagoval na nahozené téma "... jenže sílící domácí útoky na Českou televizi nemůžeme přičíst jen ruské propagandě." takto:
"Ona by skutečně byla poměrně neškodná, kdyby nenalezla zakotvení na okraji našeho politického spektra, ale i na Hradě. Tady vznikla jakási akční fronta roztleskávačů kremelské propagandy. Což jsou lidi jako Petr Štěpánek nebo Petr Žantovský, kteří prohráli v televizní krizi před šestnácti lety, museli na čas složit zbraně a teď cítí svou šanci."Na tomto základě jsme navrhli Wollnerovi, Štěpánkovi a Žantovskému, aby přišli do Debatního klubu a sdělili svá stanoviska a podstoupili názorovou konfrontaci. Marek Wollner účast odmítl.
Do Debatního klubu přijali pozvání hudebník, spisovatel a bývalý člen Rady pro televizní a rozhlasové vysílání Petr Štěpánek a novinář a pedagog Petr Žantovský.
Jaká je podle nich Česká televize?

18 komentářů :

 1. Po ovoci poznáte je! Pravdoláskaře, kavárenské povaleče. Kdy mohou, do národa kopnou, s každým slovem plivou po národu, vychvalují nepřátele. Kde mohou, lidu uškodí. Čt nám ukradli a ještě jejich tlachy musíme platit. Souhlasím s panem Žantovsým i s panem Štěpánkem.

  OdpovědětVymazat
 2. Já jsem si udělal na to video hodinu čas a opravdu to stálo za to!

  OdpovědětVymazat
 3. Super!!Nejsme jen národem tupých hovad.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. JSME,jinak by to nebylo tak jak je a jinak by nemohlo být 99,96% voličů odevzdávajících hlas v manifestačních volbách.

   Vymazat
 4. Marek Wollner je svině všech sviň. Kam tenhle zmetek jednou uteče? Že by změnil rétoriku a obrátil o 360 stupňů jako Mitrofanov, Rejžek a další bývalí komunističtí šíbři, k tomu nedostane příležitost. Nic jiného než žvanění přitom tihle lidi dělat neumí. Snad mají dost nahrabáno, že nechcípnou hlady, až se společnost konečně probudí z hluboké letargie a bude se sviněmi všeho druhu účtovat. Náhodou - takové gulagy byly moc dobrá věc - nejspíš to s buržoazními, práce se štítícími parchanty také jinak nešlo. Kdo ví.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta otázka je namístě, kam budou udtíkat? Zásadní věc ale je, aby jim v útěku bylo včas zabráněno, až se začnou hýbat ledy. To platí pro většinu těch šmejdů z ČT, pro ty různé hajzly jako fištejny, koláře, šíry, votápky, pičšynské a podobnou zrádnou a štvavou, protinárodní verbež.

   Vymazat
  2. To by ale nebyla žádná změna, o 360 stupňů je to obrat do výchozího stavu :-). To jen na okraj. Podstatné je, že jednou utíkat budou a určitě to mají připravené a i odtud nás budou zrazovat a srát se nám do životů. Lumpové.

   Vymazat
 5. Vlastenka


  Stojí za poslechnutí.
  Moc zajímavé. Zjišťuju, že máme naprosto stejné připomínky. Těch bolševiků, které zvou coby "protistranu" k hodně kontroverzním tématům, jsem si taky všimla. Uráží mě, jak primitivním způsobem dělají z občanů blbce.

  A pokud nepozvou bolševika, pozvou nějakou trubku, která se sama znemožní.
  Stejným způsobem postupovali, když předkládali divákům voliče Zemana zásadně jako bezzubé, tupé socky a voliče Kárla jako elegantní, kavárenské světáky.
  Robejška proti největším propagandistům nikdy nestaví.
  Pokud už ho pozvou, tak ho příliš nenechají konfrontovat s protistranou, protože by to byl pro všechny jeho oponenty jistý debakl.

  Typickým přístupem politruků z ČT k ožehavým tématům (jako např.Asad) je tento postup. Odvysílají reportáž Kubala ze Sýrie, jež je na poměry panující v ČT relativně objektivní.
  Ale další hodinu poté, vysvětlují propagandisti nároud, co si má o tom všem myslet.

  A to o té havlistické chobotnici je taky výstižné.
  Poslala jsem to dál, protože spoustě lidí tyto každodenní "detaily" ucházejí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, daří se jim a Vy jste toho důkazem. Teď zrovna se my navzájem budeme hádat o levičácích a pravičácích, nadávat si do bolševiků. Víte, ať chcete nebo ne, tak zrovna bolševici by migrantný problém asi vyřešili. Nicméně - na echt pravičáka, nebo na echt levičáka v Čechách těžko narazíte. To aby jeden prstíčkem v kupce sena jehlu pohledal. Budete se divit, ale opravdový pravičák a levičák mají k sobě velmi blízko. Na rozdíl od pseudo. Jen pitomec v dnešní době dělí lidi na pravičáky a levičáky. A takové děleníje i cílem těch, co se nás snaží rozesrat - a bohužel se jim to daří. Každá nula si potřebuje i v této situaci přihřát svou pravou nebo levou polívčičku.

   Vymazat
 6. Vlastenka


  Rozdíly mezi pravicí a levicí se sice stírají (Topka pro mě není žádnou pravicovou stranou, pokud prosazuje to, co prosazuje), ale KSČ zůstává KSČM.

  Nikdy nebudu volit komouše, tak hluboko jsem ještě neklesla.
  A dokud budou socany vést kolaboranti jako Sobotka, tak ani socany.
  Asi jste nezaznamenal, jak proevropsky se dnešní komouši tváří. Poslechněte si občas soudruha Dolejše, to je havlistická pátá kolona v KSČM. Havlovatí i ODS, o lidovcích nemluvě.
  Český bolševik totiž v našel v Bruselu hotový marxistický ráj, v němž má tisíce spolubratrů.
  A nakonec tam získal i tučné koryto, o němž se mu za socíku ani nesnilo.

  To, že by nás dnešní!!! komunisti ochránili před ilegály,si opravdu nemyslím.
  V rámci socialistické internacionály by spíš podporovali imigraci.

  Čest výjimkám jako je rozumný Doubrava, ale nejsem si jistá, zda je vůbec komunista nebo jen kandiduje za KSČM.
  Taková Konečná je taky svědomitá eurosvazová slépka. Jenom vyměnili jedne sojuz za jiný.

  OdpovědětVymazat
 7. Vlastenka  A mimochodem, jak může někdo důvěřovat Ficovi, který lezl dvacet let eurosvazu do zadku?
  I když zaplať pánbůh za jeho prozření.
  Totéž platí i pro Zemana - u Zemana k tomuto prozření ovšem nedošlo z populismu, ale proto, že je dostatečně inteligentní a snad i charakterní, aby pochopil, kam by nás loajalita k Bruselu dovedla.
  Oba cítí, jak doufám, jistou zodpovědnost za osud vlastních národů.
  Velká část politiků žádnou nemá.

  Sulík je zcela jiná kategorie,ten říká konzistentně to, co si opravdu myslí.

  OdpovědětVymazat
 8. Děkuji za kvalitní debatní klub a určitě by bylo dobré v podobném duchu pokračovat. Ne úplně se vším souhlasím, ale o tom to přeci je. Že se budeme poslouchat, naslouchat a debatovat, nechť si každý hájí to své, ale ať přemýšlí, zda taky ten druhý pohled na svět nestojí na správných základech. Nemyslím si, že by se měly zcela zrušit konsenionářské poplatky, ale měly by se platit za to, na co se divák opravdu dívá, třeba i tomuto webu za hodnotnou debatu. Pana Štěpánka a Žantovského si za jejich odvážné postoje vážím.

  OdpovědětVymazat
 9. ano diky za konecne dobrou diskusi bez osobnich utoku na diskutery! (zatim)! obavam se vsak ze se zde opet najde nekdo kdo zase nekoho napadne vulgarismy jsa neschopen prijat jiny nazor!

  OdpovědětVymazat
 10. Pánové Štěpánek a Žantovský jsou poněkud schzofrenní. Začínají protestovat až poté, co sami dostali ochutnat polívčičku, kterou pomáhali vařit. Kdopak tady po listopadu nálepkoval každého oponenta jako kryptokomunistu a přítele starých pořádků? Kdo založil "Rady", střežící hlásání jen těch "správných" názorů? Kdo považuje Svobodnou Evropu za studánku pravdy a objektivity, když šířila stejně tendenční a jednostranné názory, jako dnešní ČT? Ve vztahu k minulosti jsou stejní manipulátoři. Technologii manipulací zázračně prohlédli až na nových tématech, u kterých je lhaní ihned patrné vzhledem k jejich aktuálnosti a dostupnosti jiných informací. Jsou takoví polopravdomluviči. Ale zaplaťpanbů alespoň za to.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zřejmě po tom "spacákovém puči" těch havloidů,co "nebyli jako oni",konečně dospěli a procitli z toho romantického poblouznění,které si vsugerovali tím poslechem big bítu a Svobodné Evropy.

   Vymazat
 11. Debata to byla výživná,přestože některé věci byly kulantně obcházeny,nebo nazývány nic neříkajícími synonymy....Dobrý náznak bylo v souvislosti s notorickým podjebávačem z Rádia slobodná Evropa, bytostně nenávidícího Rusko Jefima Fištejna,vyslovení info o jeho "rodinné anamnéze".....ta samá anamnéza se totiž vztahuje na většinu těch "hochů z pražské kavárny,co spolu mluví" a je příčinou těch mafiánských vazeb mezi nimi pevných,jak se říká,jak židovská víra....

  OdpovědětVymazat
 12. Nedávno mi zrovna říkal jeden známý, že byl přítomen rozhovoru politika s ČT a když tento "rozhovor" viděl na ĆT, tak si říkal, že snad byl přítomen úplně u jiného rozhovoru. V ČT měl hlavní slovo komentátor a z celého rozhovoru byla vystříhána slova politika a jediné co zůstalo bylo, že politik řekl "tak to je".

  OdpovědětVymazat
 13. Lide se predhaneji v recech o tom, co nechteji. Maji-li rict co chteji, vtipnosti s jim uz tolik nedostava.

  OdpovědětVymazat