Reklama

neděle 27. března 2016

Sdružení národních sil České republiky: „Buďme svobodní!“

27. 3. 2016
Přátelé, zde je zásadní projev maďarského premiéra Viktora Orbána ze dne 15.3.2016. Zmiňuje se o nebezpečích imigrace a "anonymních mezinárodních silách" které se snaží Evropu zruinovat a přeměnit její etnickou, kulturní a náboženskou strukturu. Vyzývá všechny Evropany zdravého rozumu k odporu proti plánované destrukci. Vyzývá ke spolupráci střední Evropu.

 

Sdružení národních sil České republiky se připojuje k výzvě maďarského premiéra Viktora Orbána, kterou adresoval národům střední Evropy.

Vyslovujeme naprostý souhlas s jeho tezí, že evropské elity a lid nesmí žít ve dvou oddělených dimenzích. Připojujeme se k této výzvě navzdory vládnoucí elitě naší země.

Souhlasíme s myšlenkou, že: "Skryté anonymní světové síly chtějí odstranit vše, co je jedinečné, tradiční a národní, promíchat kultury, náboženství a rasy, dokud nebude Evropa bez identity a poslušná. " Tomuto plánu se ani my nehodláme podvolit.

Souhlasíme též s jeho slovy, že: "Musíme obnovit naše historické ctnosti, jako jsou hrdost a chrabrost a musíme jasně povědět hlasem výrazným, aby byl slyšet daleko, že ta jediná a nejdůležitější otázka, která rozhodne náš osud a osud Evropy zní: "Budeme otroci nebo svobodní?"

Sdružení národních sil České republiky rozhodně - navzdory naší vládě - odpovídá: "Buďme svobodní!"

Za Sdružení národních sil ČR: Karel Janko a Vladimíra Vítová

V Praze dne 27. 3. 2016 Kontakt: snscr@centrum.cz

25 komentářů :

 1. Kdo rozbil stát-lépe, kdo zničil armádu?
  Proč TOP-09 a kavárna se cítí nad věcí?
  25 let destrukce armády celkem 16 ministrů.Záměrem bylo rozpustit armádu.Pozemky 8 útvarů na jihu čech, byly převedeny na Balouska.Př.1500 železných mostů bylo převezeno do německa.Jen krátce Kuhnl špion USA
  Lobkovicz služebník destrukce.Vodra špion USA.Tvrdík motivace mamon.Vše je vypočteno a úpadek je totální.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. DEFINUJTE STUKTURU

   všichni obřezaní hošši

   Smazat
  2. Rasistický blbečku 0.08: to s původem nemá nic společného. Obecným rysem je práce za cizí žold a v cizím zájmu. To je společné všem polistopadovým vládám!

   Smazat
 2. Nevadí, postavme hranice. I mezi Německem a námi. Jen to nás může zachránit.

  OdpovědětSmazat
 3. Žádná polarizace...
  Všichni musí táhnout za jeden provaz...
  jen tak to zvládneme...
  j.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To by mne zajímalo jak chcete kluky a holky co spolu mluví na golfových hřištích s jejich nafrněnými potomky přesvědčit o tradičních ctnostech a potřebě máknout pro zemi. Za dotace vás prodají i s RČ na náhradní díly. Hlavně, že prachy tečou a nemusí se makat.

   Smazat
 4. Nezdá se vám divné, že Sdružení národních sil ČR nemá ani web. stránky a žádnou dohledatelnou činnost? existují ti 2 podepsaní vůbec?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Orbán existuje a jeho pravdivý popis toho, co nám páníčkové chystají, ten existuje taky !!!

   Smazat
  2. Existují a p. Danko vystupuje na některých demonstracích.

   Smazat
 5. Nezbývá nic jiného než postavit se po bok Maďarů a Poláků.Ve volbách i když nebudou parlamentní to musíme dát zřetelně na vědomí nynější vládě.

  OdpovědětSmazat
 6. Anonym 1:11. Proč ty lidi shazujete? To se dnes nemůže nikdo domlouvat bez webových stránek? Kdybyste občas četl aspoň tyhle stránky a jen hloupě nekritizoval, tak byste věděl kdo je kdo.

  OdpovědětSmazat
 7. Co slovo - to /pravdivá/ perla
  Tak tomu říkám státnický a vlastenecký postoj, to je politik, který hájí zájmy své země a svého lidu. V proslovu V. Orbána je však jeden pozoruhodný moment když říká, co musí M a ď a ř i a P o l á c i udělat, a při tom vynechal Čechy! A má pravdu, zatímco Maďarsko a Polsko skutečně účinně bojuje proti Bruselu, proti přílivu imigrantů, proti kvótám atd., Bohuš se hrbí za mikrofony a chlubí se, jak se snaží a bojuje za ...sakra, teď si za boha nemohu vzpomenout za co! To pan Orbán to ví a řekl přesně! Můžeme Maďarům takového premiéra jen závidět!

  OdpovědětSmazat
 8. Připojuji se. Souhlasím. Napíšu vám. VP

  OdpovědětSmazat
 9. musíme začít likvidovat havloperoutkovu kavárnu odtam se šíří hnůj a destrukce pochcanýho kchárla pověsit pro výstrahu na staroměstským náměstí a přidat k němu americkýho zasrance čapira po těchto akcích vyčistíme parlamentní žumpu k nám se přidá snad i policie která nás bude "chránit" !!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 10. Sdružení národních sil = http://www.narodnisjednoceni.cz/index.htm

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A 11:59 - Pokud je mi známo, tak Sdružení národních sil ČR je jiný subjekt. Ovšem díval jsem se na uvedené stránky Národního sjednocení a ti se sice s prohlášením ztotožňují, aniž by ovšem uvedli jeho zdroj - prostě si ho jen přisvojili, ne, že by napsali, že se k němu připojují - a to se nedělá. To není čestné.

   Smazat
  2. Co je česné ty chytrolíne.

   Smazat
  3. "Česný" rozhodně nejsi asi ty - blbolíne 21:34!

   Smazat
  4. 14:25- proč se nezeptáte přímo zdroje, pod článkem máte mail.

   Smazat
  5. No právě, že jsem se ptal! Národní sjednocení (Anonym 11:59) je něco úplně jiného - jsou to konzervativci a antikomunisti. Naopak Sdružení národních sil ČR (autoři tohoto článku) jsou socialisti.

   Smazat
  6. 23:12- to těžko, jak znám články pí. Vítové, ha ha, zkoumejte dál.

   Smazat
 11. Evropa se může zachránit pouze tehdy až ve vedení EU budou politici jako je Viktor Orbán a jemu podobní . V opačném případě a to je nynější stav , tak Evropa nemá šanci přežít .

  OdpovědětSmazat
 12. M.Povolný - nevím, co máte proti článkům p. Vítové. Já osobně s jejími názory vždy souhlasím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:04- já taky. Doufám, že nejste ten co o ní hledá informace, ha ha platilo jemu.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.