Reklama

pondělí 21. března 2016

Sobotka ve stopách Špidly?

(med)
21.3.2016  Vaše věc 


Předseda vlády Bohuslav Sobotka neuspěl v Bruselu se svým kavárenským nápadem, aby se v závěrech Evropské rady objevila výzva k propuštění ukrajinsky Nadiji Savčenkové, která v Moskvě*/ po soudním procesu, ve kterém byla mimo jiné obžalována z vraždy, očekává vynesení rozsudku. Zejména Francií a Německem byl ale Sobotka vykázán do patřičných mezí.Se svou do mlýna odněkud přišel i všeznalý ministr zahraničních věcí a Sobotkův spojenec Lubomír Zaorálek. Jménem České republiky podpořil unijní sankce na ty občany Ruska, kteří se na – podle Zaorálka – podílejí na perzekuci souzené Ukrajinky. Případ Savčenkové označil za odporný a prefabrikovaný.

V pomalu odeznívající protiruské hysterii se jakoby dva vysocí vládní představitelé snaží přiložit palivo pod ohníček. Trapnost vystupování Sobotky a Zaorálka navíc vystupuje do výšin, když si přečteme, kdo vlastně je jejich chráněnkyně. Savčenková například měla mučit zajatce, pálila je cigaretou, mlátila trubkou a tak podobně. Mělo se jí říkat „krvavá Naděžda“. V projevech násilí si měla libovat.

Jak ale outsideři mezinárodní politiky Sobotka a Zaorálek ke svým nápadům přišli? Jsou to jen prostá rezidua politiky Karla zu Schwarzenberga na ministerstvu zahraničí? Mnozí konečně o Zaorálkovi mluví jako o oranžovém Schwarzenbergovi. Vyslovil snad takové přání Andrew Schapiro? Každá pomoc ve chvíli, kdy jsou Spojené státy ve vztazích s Ruskem v defenzívě je dobrá.

Třeba se oba činitelé sociální demokracie chtěli proamericky vymezit před prezidentem Zemanem zorganizovanou návštěvou Si Ťin-pchinga. Jde snad B. Sobotka ve šlépějích svého předchůdce a dnes šéfa premiérových poradců Vladimíra Špidly? Ten vsadil na proamerickou politiku a osobně si za to vysloužil několik minut navíc v Oválné pracovně Bílého domu s G. W. Bushem. Co očekávají Sobotka a Zaorálek?


*/ soud se Savčenkovou probíhá u Městského doněckého soudu Rostovské oblasti.

65 komentářů :

 1. "měla mučit", "měla pálit cigaretou"," měla mlátit trubkou", "mělo se jí říkat...", "měla si libovat v násilí"

  A z této záplavy "mělo" rudohnědý ídiot tvrdí kdo Savčenková JE. Co dodat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že jsi placenej provokatér a slepej šmejd.

   Smazat
  2. 11:25

   Rudohnědý rusácký blbečku, Savčenková ti ukazuje fakáče.

   Smazat
  3. https://www.youtube.com/watch?v=MWfqIY5qJjU

   Smazat
  4. 11:27
   No může mi ukazovat třeba chamtivku půlenou,pokud nemá lulana. Ta narušená osoba je mi ukradená. Dopadne, jak si zaslouží. Jinak by to chtělo trochu vyčistit od takových placených fanatiků s pěnou u huby. Aktivní blbec je nejnebezpečnější.

   Smazat
  5. 11:18 Měl by jsi být úplný blb, ale jsi natolik vychcaný, že si za své vyblitky necháváš platit v dolarech. Zkus to na iděsu, tam ti budou možná rozumět a nás tady neobtěžuj.

   Smazat
  6. Tak zaprvé, jestli je zde někdo idiot, tak jsi to ty degene. Nejprve je potřeba se podívat na dokumenty z vyšetřování, ty zajisté nemáš a nejspíše tě ani nezajímají a proto jsi stejný jako ty o nichž se zmiňuješ jako o rudohnědých idiotech. Víš mladíku ti se stejně chovali v době před šestadvaceti lety, kdy národ měl odsuzovat různé skupiny a jejich tzv. pamflety, ale nedostal možnost si je přečíst. Víš co je to za útvar nazývaný Ajdar? Nevíš, tak si představ, že ten byl samotnou Kyjevskou chuntou uznán vynným za přečiny proti lidskosti. No a zde ta bestie Savčenková působila. Nebo snad myslíš, že v řadách SS byli lidé nevinní? No tak vydíš hňupe. Dej si dvojitej klistýr a už neopruzuj a pokus se aspoň na malou chvilku uvažovat máš-li čím.

   Smazat
  7. Hele,ty trotlíku z 11:27-dneska ještě něco ukazuje,ale brzo jí sklapne a děvčica si bude muset uvědomit,že po ní za pár dnů neštěkne ani pes a ona shnije ve velice nekomfortní ruské base a protože je nervově labilní a hysterická, tak si nejspíš něco udělá.Vydržet v takovém kriminálu těch navrhovaných 23let nebude žádná sranda,ani pro takovou hrdinku...a mezitím padne ta fašounská klika a nebude se mít ani kam vrátit,je ztracená a ty budeš taky,jestli nedostaneš trochu rozumu....

   Smazat
  8. Zjisti si co o ní říkají lidé, kteří s ní přišli do styku, nemyslím jenom zajatce, ale i třeba kamarády ze školy. Podívej se na nějaké video, kde vystupuje. Polož si otázku vzal by si ji za ženu? A uvědom si jak je lidem, kterým ublížila nebo jejich blízkým. A poslední poznámka nikdo a nic nemůže uniknou následkům svých činů, můžeš tomu nevěřit, ale pak věř alespoň tomu, že více už pro tebe nelze udělat.

   Smazat
  9. Už zase onanuješ ? Brzy ti z něj nic nezbude !

   Smazat
  10. Pěkně prosím, pověz mi jaká je tedy N. Savčenková. Ty to určitě víš neklépe.

   Smazat
  11. krasavice, inteligentní

   Smazat
  12. 13:00-ona určitě "neklepe",kdyby si totiž občas "zaklepala",tak by ten svět viděla úplně jinak a měla by k lide zcela jiný vztah a nestala by se z ní taková harpie....

   Smazat
  13. 11:51 Pjakin to řekl zcela jasně, že se musí modlit, aby jí někdo (uplacený dozorce, doktor nebo advokát) nedal uspávací tabletku, protože pro západ má cenu jenom mrtvá. Pikantní je fakt, že její soukmenovci z Ajdaru jsou trestně stíhaní i na Ukrajině, kde mnozí sedí za katrem, ale o těch je mediální ticho po pěšině. Západ a soudruha Zaorálka zajímá jenom tato Ajdarovkyně v ruské base.

   Smazat
  14. 11:18 ukrouši, idiot jsi pouze ty, víš kulové o co vůbec jde, ale protože ji soudějí v Rusku tak máš z toho v bedně nablito, být to opačně tak bys navrhoval trest smrti prostě jsi duševní mrzák.

   Smazat
  15. On ( 11 18 ) je placený, ale není to US provokatér. je to prokremelský propagandista. Jak všichni vidíme, svou práci vykonává skvěle. To je právě ta pravá ruská propaganda - velmi zákeřná,naoko protiruská, ale ve svých důsledcích je velmi významně proruská. ten Putin je ale chlapík, podkopává protiruskou propagandu právě jejím způsobem - hloupou protiruskou propagandou. Proto mu nenadávejte, on svou práci zvládá skvěle. Vždyť obliba Ruska jeho zásluhou slušně stoupá,ne? tady vidíme v reálu, jak je Putin vynikající politik a hráč na politické šachovnici, vždy je dva tahy před Západem a sedm tahů před Zaorálkem.

   Smazat
 2. To "mělo" bylo prokázáno, jsou o tom výpovědi řady přímých poškozených, fašistický fanoušku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bandero 11:33 - my od hlupáků jako jsi ty ani neočekáváme, že dovedou rozumět psanému textu. Takže tvoje hlouposti nás jen rozesmívají, ty ukvičený tragéde.

   Smazat
  2. Láhev věčně na plech se zase ozval?!!!!!Vždyť máš úplně vylitej ten pranicotnej pidimozek,co ti tvůj fotr Venca věčně na plech zanechal...tak se neser do věcí,na který nemáš ty banderovská svině!!!!!!

   Smazat
  3. Má ju ovčí, proto tou tyčí zajatcům do koulí.

   Smazat
  4. Pre Anonyma 11:33: si obyčajný krepý smrad, čo o ničom nič nevie, ale má potrebu vyjadrovať sa ku všetkému. Kto je Kotleba? Určite nie taký, ako ho opisujú tie sračkomety ovládané takými smardmi ako si ty. Ak chceš vedieť, aké má názory, choď ku zdroju a nie informáciám typu "jedna pani povedala", ako je to bežné v tých plátkoch, ktoré čítaš. Jediní fašisti v Európe sú tí v Bruseli a centrále NATO.

   Smazat
 3. Jen fanatici jako Vy jsou si jisti svou pravdou. Zvláště, když je ve většině událostí člověk odkázán na informace médií. Podle různých zdrojů je Savčenková Vaše krevní skupina a navíc zrůda, která si trest dlouholetého vězení zaslouží. Jestli ruský soud rozhodne, že přispěla k vraždě novinářů, bude po právu odsouzena. V jejím případě zase vidím řízenou kampaň proti Rusku stejně jako například v odsouzení ruských sportovců za doping několika z nich. Zajímavé je, že na spoustu odsouzených má svět zcela jiná měřítka. Například na našeho spojence Erdogana, který odsuzuje své kritiky k dlouholetým trestům vězení a vraždí Kurdy po stovkách, na Saudský režim, který odsuzuje k trestu smrti za jiný než povolený názor, na izraelské vězně svědomí... A tady naši vrcholní politici nevidí a neslyší.

  OdpovědětSmazat
 4. Ztrácíš nervy, 11:27 a začínáš být neslušný. Fuj. Jak chceš potom důstojně zemřít na šibenici?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý!!!!! Palec nahoru!!

   Smazat
  2. Tak věšet na šibenicích se ti chtělo? Aspoň je vidět jaký póvl sem chodí hltat ty rudohnědé sračky.

   Smazat
  3. To byla jen provokace, čekali jsme, že to s tebou sekne a ono zatím nic:OD

   Smazat
  4. 11:38, proč sem chodíš, když máš pocit, že jsou zde jen rudohnědé sračky? Já bych na web u kterého slastně onanuješ taky nelezl.A ty šibenice? Nikdo neřek, že tě chce pověsit, jen je vidět, že neustojíš ani dobrý bonmot. Ale na to jsme si již zvykli. Opravdu ztrácíte nervy a pak fakt nevím jak budete důstojně umírat na šibenicích.Aspoň se pro jistotu nauč hymnu EU nebu USA.

   Smazat
  5. Legrace je s tím pitomou 11:38. Jestli bude takhle pokračovat, opravdu ho tepláky a mříže neminou. Teď jde je o to, zda to bude vězení nebo blázinec. Pavel P.- Rudohnědý :-D)

   Smazat
  6. 11:38 je mi tě líto, rudohnědé sračky je debilní protimluv jako sparťanskýslávista!!A koukni se na videa jaká je to zrůda,ta i kdyby byla nevinná tak patří do svěrací kazajky,a až budeš ubožáčku sledovat ty videa koukni se na její trička s Benderovsko náckovskejma znakama.Pozdravuj maminku to je jediný člověk na Světě který dělá že ťe má rád.

   Smazat
 5. Kde kdo ví, že sankce poškozující naší ekonomiku nikam nevedou a nepovedou. A ve vládě máme takové pitomce, kteří si snad myslí, že něco zmůžou jejich pro-fašistické postoje, kterými si akorát uříznou ostudu a pohrdání širokých vrstev. No nic, alespoň vytřídí dosavadní voliče a zůstanou jim pouze hlasy stejných blbů jako jsou ti Hujeři včele ČSSD. Už se jím šklebí i jejich spojenci.

  OdpovědětSmazat
 6. Kdo neskáče není Rusák, HOP, HOP, HOP!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máš v tom zmatek. Rusové jsou tančí kozáčka, to je poměrně dost známa informace. Skákající dav najdeš převážně na videích z Ukrajiny ve stylu kdo neskáče je moskal. Tak pokud jsi na straně ukrajinských banderovců je správně říci, kdo neskáče (jak panstvo píská) je Rus.

   Smazat
 7. Už dávno nadešel okamžik,kdy měli být ti dva "pitomci z přesvědčení",Sobotka i Zaorálek "superarbitrováni pro blbost" a jako velice perspektivní kádři posunuti dále do Bruselu,aby urychlili tolik potřebný rozpad,veskrze škodlivé a zhovadilé EU....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejhorší je,že místo toho,aby hájili zájmy naší zemičky v E.P.tak hájí zájmy Ukrajiny a to je k pláči,nebo k defenestraci.

   Smazat
 8. Copak se dá ten lubrikant sehnat. Všude v krámech sdělují, že jste jej vykoupili, jako osvědčený přípravek pro hladké vniknutí do putinovy prdele.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbost, v Bruselu je ho dostatek.

   Smazat
  2. Ale my tomu říkáme americké mazání, tragéde 11:47. Co dalšího máš ve svém repertoáru? Předveď.

   Smazat
 9. Viděli jste na YOUTUBE Savčenkovou před ruským soudem? Je to nenávistý, sprostý, hrubý tvor (žena to tedy určitě není), kterého bych nechtěla potkat ani za bílého dne. Pan Sobotka je patolízal nebo má špatné poradce, jinak se jí nemůže zastávat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Viděl. Čekal jsi že se bude před Rusákama plazit po zemi a v potoku slz prosit za odpuštění, viď?

   Smazat
  2. Jejda, co nám to sem dneska ve 12:13 přilezlo za pitomu?

   Smazat
  3. vlast tě (12:13) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  4. Superrrrr ;-) jen me ted napadlo , co tak přidat k Obamakovi ten bezmozek Merkelu ? Ona je stejný , zákeřný dobytek, jako ten muslim z Ussa hnusa , ale složil jste to ukazkove :-))

   Smazat
 10. Že si v Bruselu loudí o pochvalu sankční fanatik Zaorálek není tak překvapivé, podle prof.Krejčího je to spíše ministr zahraničí TOP09 a koule na noze soc.dem. Ale že něco takového udělá v Bruselu Sobotka na summitu kde jediným bodem byla dohoda s Tureckem je neuvěřitelné. Hollande s Merkelovou ho ale uzemnili - hochu, jdi tamhle do řady tam co se fotografujeme a neopruzuj, máme jiné starosti.

  OdpovědětSmazat
 11. To je dobrý, on je ještě malej, on nepozná ženskou?oD

  OdpovědětSmazat
 12. Je snad ještě někdo v Česku kdo bude volit SOCANY ???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo - Luboš a Bohuš - ti se budou volit furt.

   Smazat
  2. Já je volit budu, protože to myslí upřímně, zajistí zdroje a umí dělat dluhy, které se vlastně nemusejí splácet.

   Smazat
  3. Ani ČSSD ani ODS ani TOP ani KDU ani KSČM - všechno jedna havlobanda.

   Smazat
 13. Ti nejlepší banderovci by měli dostat od Sobotky vízum pro pobyt v naší české nápravné skupině s názvem Česká republika. Mají tady skvělé zázemí mezi svými soukmenovci. Stropnický by jim mohl vydat zbraně. Práce, zajímavá práce ve prospěch cizí mocnosti by se tady pro ně určitě našla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Vsjo búdět...,nado padažďáť".Jak se otevřou hranice,budou tu z obou stran,"heroji svidomí" a "džihádisti"....

   Smazat
 14. Savčenková je členem neonacistického Ajdaru!!!!Je to fašistická svině,co mučila a ubíjela vězně.Co s takovýmhle psychicky narušeným póvlem....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Po nabytí právní moci rozsudku, by mělo Rusko vyhostit Sanvčenkovou na Ukrajinu, aby si trest mohla odpykat ve své domovině. Nabízí se třeba věznice v Doněcku nebo v Luhansku. U sebe doma by se jí sedělo nejlépe. Určitě by se o ni dobře postarali.

   Smazat
 15. Ti dva pitomci vůbec neberou v potaz jakého smýšlení jsou bývalí jejich voliči a makají na tom, aby odradili i ty skalní zbývající. Dělají to dobře. Rozložení ČSSD svedou na Zemana, zbytek na rusofily a xenofoby. strana práce které jsou pracující u prdele.

  OdpovědětSmazat
 16. ČSSD, KDU, KSČM, ODS, TOP.. jedna Eurohavlobanda.

  OdpovědětSmazat
 17. Trefně to okomentoval pan Hampl . Navrhuje zavřít Sobotku do klece se zrůdou Savčenkovou . A pokládá otázku : kdo z těch dvou přežije ?

  OdpovědětSmazat
 18. Unest zenskou a tyrat ji. To by vam jeste komunisticko-nacisticka prasata slo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zalez do rodinný hrobky Veškrno 18:06 a nestraš mezi živejma.

   Smazat
  2. Á, v 18:06 nás ráčil navštívit Banderův pohrobek osobně! Jaká radost z pronikavého ducha velkého humanisty.

   Smazat
  3. Ty vole, ty jsi zřejmě ženskou ještě neviděl uhrovatý blbě. Můžeš tu nazi-mužatku požádat o ruku, svědka ti bude dělat Socbotka nebo Za-orálek a možná přejiješ i svatební noc.

   Smazat
  4. Podle toho jak je vyžraná má super vazbu .

   Smazat
 19. Nevím, proč tolik diskuzí. Stačilo poslouchat její závěrečnou řeč plnou fašistické nadřazenosti. Kam to dospěli vnuci rudoarmějců, kteří osvobodili Evropu.Proč i u nás přepisujeme dějiny a též likvidujeme památníky.A stačí na to ta správná demokratická propaganda. I toho Sobotku, Zaorálka a další co nejrychleji vyhnat.

  OdpovědětSmazat
 20. Lituji dne kdy jsem přemlouval svoji rodinu aby volila ČSSD . Pane Sobotka stydím se za vás i p. Zaorálka .

  OdpovědětSmazat
 21. tu ukroušskou pyzdu bych nechal zabetonovat zaživa do podlahy a nesral bych se souzením !!

  OdpovědětSmazat
 22. Šup tam s ní, šup tam s ní, šup tam s ní.....

  OdpovědětSmazat
 23. Je to žena nebo chlap ?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.