Reklama

čtvrtek 24. března 2016

Šok pro Ukrajince – průzkum v největších holandských novinách ohledně dohody mezi Ukrajinou a EU

24. 3. 2016, zdroj


Vladimír Kornilov


Dobré zprávy. V průzkumu největších holandských novin De Telegraaf ohledně dohody Ukrajiny a EU odpovídalo téměř 12,5 tisíc lidí. 

Výsledky:
Asociace s Ukrajinou – je to dobře pro Holanďany?
Ano – 8%, Ne – 88%

Obáváte se, že v důsledku asociace s Ukrajinou obyvatelé této země získají bezvízový režim s Holandskem?
Ano – 83%, Ne – 12%


Myslím, že pro mnohé Ukrajince, věřící v eurointegraci, budou tyto výsledky šokem… A proto doporučuji všem, aby to poslali dál. Do referenda zůstaly přesně 2 týdny!
Pro Novou republiku přeložil: Ďouba

30 komentářů :

 1. Jak se zdá, Holandanum rozum zůstal ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to zdrava logika, kto by chcel tu fasisticku mafiu v EU, ked nam sem tlacia miliony farwebnych papuli?? Jasne, ze sa ludia proti tomu postavia. Ukrajinsky fasisti su iba zaciatok.

   Vymazat
 2. Raději 100 Ukrajinců než jednoho kozomrda z Blízkého východu nebo Afriky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to máte 100% pravdu , ale není Ukrajinec jako Ukrajinec, ale. .... stejna kultura, to je. Zajímalo by me, jak by dopadl průzkum o cernych muslimech ..

   Vymazat
  2. To asi nežijete v Praze a vidíte kolem sebe pouze upracované Ukrajince a ne ty,kteří rozvracejí naši republiku.Jsou to hlavně nacionalisticky založení náckové ze západní Ukrajiny a snaží se za přispění našich politiků,novinářů Štětinů,Mitrofanovů,Procházkových a veleblbečků Kalouskových,Lanšádlů,různých Pepků,Petříků,Karlíků ,sluníček a rozvracečů neziskových organizací,rozpoutat Pražský Majdan.A můj názor-každý má pracovat a budovat svoji vlast ,pokud je rozvrácená a člověk není vystaven v nebezpečí života.A bojovat proti vládám,které likvidují zemi pro svoji moc a mamon a prostý lid mu z dálky nic neříká,pouze ho zneužívá ke svým hrátkám!

   Vymazat
  3. Jste paka já ukrajince znám,jezdil jsem tam,jsou to líní primitivvní agresivní rasisti,to že se tady zatím přetvařují je možné jen díky tomu že jste pitomci co skočí každému na špek.Dělají všichni na černo(tím vám berou práci)až na jednoho ten je hlášený a vysává náš sociální systém že by cikán zblednul závistí.Na zdravotní kartu vhodí všichni k ukrajinským nebo Syrským doktorům kteří dělají slepé.V bytech jich bydlí okolo osmi proto si můžou dovolit 14 000 nájem a tím zvedli ceny nájmu v Praze o 40% a dva češi díky ním mají těžké utáhnout byt.Ukrajinci nás nenávidí stejně jako dřív Sudetáci a kdyby se cokoliv stalo půjdou proti nám(nuž do zad)a rádi,protože nám závidí Náš majeteček,už nevidějíbza tím dřinu našich předků nebo hypotéky.

   Vymazat
 3. Předpokládám, že většina holanďanů viděla francouzský dokument "Ukrajina - Masky revoluce" a vzala si z něj poučení, zvláště když ukrajinská vláda tomu udělala reklamu a požadovala po francouzské TV zrušení odvysílání tohoto dokumentu, což díky velkému ohlasu premiéry vedlo i k následné repríze.

  Většina frankofoního světa si tak udělala obrázek o tom jak funguje fašistická demoška v praxi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten tvůj slavný frankofonní svět si myslí že jsme póvl i my a všichni Slovani. Stačí si vzpomenout na kampaň proti "polskému instalatérovi". S Arabáči a Afričany ale žádný problém nemají, blbci.
   A ty jseš sám ještě větší hňup že opovrhuješ sám Slovan takyslovany, Ukrajinci.

   Vymazat
  2. A jéje, tady někdo míchá fašismuz se slovany.
   Ty musíš být velkej ynteligent a nebo máš vývod vyvedený do tý koule co ti ucpává krk, jinak by z tebe nepadaly takový s.ačky, co tady bleješ.

   Vymazat
  3. 0:34 - Ukrajinci, to ani nejsou národ, to je sešlost těch nejvíce propitých a poškozených slovanských mozků, které se dají ve slovanském národě najít. Korupce, to je jejich normální politický systém. Dříve jsme jejich korupci neměli možnost vidět, ta je uvnitř společnosti. Okamžitě ji uviděli ti, co překročili hranici s Ukrajinou. Poslední 2 roky ji už můžeme vidět všichni. Jejich natažené ruce a "davaj Euro, davaj $" směrem k západu a jejich tvrzení "my porazíme ruskou narmádu". Nic jiného za poslední dva roky nepředvedli, než strašení Ruskem a neustálé výzvy západu, že se bez nich neobejdeme, že oni nás budou chránit před Ruskem atd. Až mě jednou napadlo, že to vlastně může být jedna velká domluvená hra Rusko+Ukrajina proti západu. A západ jim do žere. No ale to je už jenom moje osobní konspirace. Ale až uvidíme na fotce Putina objímat se s Porošenkem, tak já se divit nebudu :) No ale vážně, Ukrajina - to je zhmotnělý děs lidské duše.

   Vymazat
  4. filmů je už vícero a některé jsou i mnohem otevřenější než sice kritický ale víceméně mírný film "Masky revoluce"

   Vymazat
 4. 0:34
  a opět hned urážka. On je totiž rozdíl Ukrajinec a Ukrajinec, kapišto?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mas pravdu, jeden je ukrajinsky fasista a druhy je fasisticky Ukrajinec... Jedno maju spolocne, ze to je pakaz, ktoru v EU nikto nechce.

   Vymazat
 5. Je pravda že je lepší Ukrajince kteří se dobře zařazují do pracovního procesu nežli černochy z Afriky a jenom s nataženou rukou ! Navíc do země natahaji spousta nemoci a lékaři je v Evropě ještě nedokáži léčit !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Píšete hlouposti. Z Ukrajiny k nám přichází násilí, kriminální chování a až banderovci svou věc prohrají, zaplaví nás nepřizpůsobiví a nebezpeční nacisté. O takové "pracanty" mít zájem určitě nebudeme! Pavel P.

   Vymazat
  2. Souhlas. Byl jsem 17.let polda a potvrzuji. Je to ZCELA odlišná kultura. Uznávat hodnotu života = 0. Český drban nemá prachy, tak rozbije výlohu nebo okno auta a ukradne věc za pár stovek. Ukrajinec vás pro stejných pár stovek podřízne. Však většinu loupežných přepadení na mém obvodě měli na triku UK. Jirka

   Vymazat
 6. Nenechte se vysmát. Sdělovací prostředky jim vymasírují mozek, aby Ukrajina byla součástí EU, vžýdyť jde i o jejich peníze a těch už tam bylo nalito neurekom.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No nevím , nevím . Na to vymasírování mozků už jim zbývá příliš málo času . Však uvidíme . Stále platí :" neříkej hop dokud nepřeskočíš ."

   Vymazat
 7. A brzy poženeme Ukrajince i my odtud. Ukrajina- takto dopadne stát, kterému velí židé.

  OdpovědětVymazat
 8. U nás si o referndu na jakékoliv důležité téma můžeme jenom nechat zdát, to co se teď u nás schvaluje je zákon proti referendu.
  Vládnou nám opravdové svině.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pravda, ale "svině" je příliš abstraktní pojem. Vládnou nám psychopati. Viz
   http://blog.aktualne.cz/blogy/radkin-honzak.php?itemid=17940

   Vymazat
 9. Slovany lze rozdělit jen jediným způsobem: na ty opravdové a na ty kolaborující.
  Zachrání nás jedině Slovanská vzájemnost.
  Tzn. potírat všechny kolaboranty, včetně současného ukrajinského režimu.

  OdpovědětVymazat
 10. je to tak - upracovaný ukrainec odovzdá doma polovičku tu našetrených peňazí " gosudaru" - inak by sa sem už nedostal, a tí by chceli sem rovno vyberať daň a nie sa deliť doma, sú to nebezpeční šialenci, hlavne potomkovia haličanov -

  OdpovědětVymazat
 11. Myslím, že nejde všechny Ukrajince házet do jednoho pytle. Tak nanejvýš 20% je těch poblázněných nebo zfašizovaných. Jsou to hlavně ti na západě. To ale často ani Ukrajinci nejsou. Je to smíchaná rasa Poláků, Ukrajinců, Maˇarů, Rumunů a Rusínů - stačí se na ně podívat a je vidět, že většinou slovansky nevypadají. A jak víme, ty pomíchané rasy jsou povahově nejhorší. Největší nepřítel Ukrajiny je ale současné vedení země. Jsou mezi nimi fašisti a lidi nenávistní k Rusku. Ty ale podporuje USA a EU, takže Ukrajinu vidím špatně.
  Jinak jsou Ukrajinci, musíme to přiznat, hodní a pracovití lidé. Je tam ale tolik problémů, že pokud by se dostali do EU, tak se EU musí rozpustit, protože to neutáhne, nebo to spíš neutáhnou členské země, které do EU platí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale podle výsledků voleb to vypadá, že jim vyhovuje to současné vedení státu. Asi je pro ně lepší než byl Janukovič.

   Vymazat
 12. Kdyby se udělaly referenda v ostatních zemích, dopadlo by to stejně. Proto politici referendum nechtějí.

  OdpovědětVymazat
 13. Kdyby se udělaly referenda v ostatních zemích, dopadlo by to stejně. Proto politici referendum nechtějí.

  OdpovědětVymazat
 14. Klidně se půjdu vsadit do Fortuny, že se Holandsko výsledkům referenda vůbec nepodřídí a že v Bruselu bude bezvízový styk pro Ukrajince odklepnut jednomyslně včetně holandských představitelů ! Nová doba, přátelé. Nová doba !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak . Obávám se , že referendum v Holandsku čeká podobný osud jako to nedávné v Řecku .

   Vymazat
  2. a výsledky referenda nejspíš budou stejně zpracovávat počítače, dobře programovatelné počítače

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.