Reklama

sobota 26. března 2016

Státní duma vyzvala poslance zahraničních parlamentů čelit teroru společně. Zeman vystoupil za vytvoření mezinárodní protiteroristické koalice


26. 3. 2016     zdroj a zdroj a zdroj (Zeman)
Státní Duma schválila prohlášení, v němž vyzvala parlamenty ve světě k vytvoření mezinárodní protiteroristické koalice "za účelem obrany míru a bezpečnosti před hrozbou mezinárodního terorismu". Teroristické organizace včetně DAEŠ (arabský název v RF zakázané organizace "Islámský stát") vyhlásily válku celému světu, podotýkají autoři.


Poslanci žádají zahraniční kolegy, aby podpořili v tomto směru snahy RF. Vyjadřují soustrast rodným a blízkým četných obětí nestvůrných útoků teroristů v Belgickém království. V textu prohlášení se hovoří i o teroristických útocích, kterým bylo podrobeno civilní obyvatelstvo Blízkého a Středního východu, severní Afriky, Evropy. Je uveden i úder teroristů na ruské letadlo A-321 na Sinajském poloostrově a na ruské vojenské piloty na území Sýrie.

"Smrt lidí, kteří se ničím neprovinili, vznik atmosféry strachu v ulicích Bruselu a v dalších městech ve světě včetně hlavních měst největších světových velmocí, to všechno znovu potvrzuje životní nutnost přijetí okamžitých opatření, nasměrovaných na sjednocení úsilí civilizovaného světa v boji s mezinárodním terorismem", konstatují poslanci.

"Svět dnes žije ve strašném očekávání: kdo bude příště na řadě? Nesmíme dát teroristům ani možnost odpovědět na tuto otázku, zdůraznila předsedkyně výboru pro bezpečnost Irina Jarovaja. Návrh prezidenta Ruska na vytvoření široké protiteroristické koalice pod záštitou OSN - to je jediná možná a rozumná linie obrany a útoku v boji s hlavní hrozbou lidstva".

"Jediné, co by bylo možné přidat do textu prohlášení, je návrh na vytvoření mezinárodního tribunálu pro otázky mezinárodního terorismu. Tato událost by mohla významně pomoci v boji s terorismem", je přesvědčený poslanec Alexandr Romanovič.

Zeman vystoupil za vytvoření mezinárodní protiteroristické koalice (16. února 2016)

"Nejlépe sjednocuje existence společného nepřítele. Už jsem hovořil o mezinárodním terorismu. To je právě pro nás všechny společný nepřítel. Proto, zdůrazňuji, přerušení styků není k užitku ani pro NATO, ani pro Rusko …. Proč nepřijmout rezoluci o vytvoření mezinárodní protiteroristické koalice", řekl Zeman v rozhovoru pro noviny Izvestija.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

8 komentářů :

 1. Přece si nezničíme náš Islámský stát, který jsme tak dlouho jménem NATO a EU budovali ? Zeman je šílenec že něco takového může chtít. Islámský stát uznat, přitom zprivatizovat jako Čurák Cheney a Madla Albrightová syrskou ropu a plyn, mafii z Kataru umožnit natáhnout plynovod a hurá, miliardy se sypou.

  OdpovědětSmazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 3. Statna duma musi vediet, ked to uz vieme aj my, vidlaci, ze teroristi su tienovou armadou tajnych sluzieb. Tak naco taketo prehlasenia...?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to boj o informační pole, vyhlášení pro neinformovaný dav (ovce by se mohli plašit a rozutéci a sežral by je vlk). Totiž technologie a vzájemná propojenost přenášejí konflikty o uspořádání společnosti z bitevního pole na obrazovky monitorů.

   O jaké uspořádání společnosti se bojuje:
   O vytvoření nové lidské společnost
   proti stávající
   otrokářské společnosti.

   Otroci musí nejdříve získat vnitřní svobodu, protože jinak jim je vnější k ničemu a může je zahubit nebo se budou vracet zpátky do vězení. Je to vzájemně propojeno více vnější umožňuje vytvořit více vnitřní, ale všeho s mírou, příliš mnoho vnější svobody naopak může vést k degradaci vnitřní.

   Smazat
 4. Na té fotce, to jsou ale islámské tlamy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano,to jsou naděje pro náš národ,naše budoucí celebrity,nahrazující Leoše Mareše a ty ostatní buzíky s brilantínou....
   Tenhle národ dívající se na svět přes knedlík se neprobudí dřív,než se tu začnou řezat hlavy a to bude už pozdě,tak mocně je hypnotizován věru idiotskými kanály TV a čtivem typu Blesk a těch babských časopisů,kde je jediné téma,"jak projít klimaktériem a jak klofnout milionáře".
   Tenhle národ dostane to,co si zaslouží a pokud se nedokáže vypořádat sám se svými zrádci a je mu osud jeho potomků lhostejný,nemá právo na existenci.

   Smazat
  2. Poslední odstavec platí.

   Smazat
  3. Jako poslední šanci vidím to , že aspoň milion Čechů s vidlema napochoduje do Prahy a zjedná pořádek . Proti takové mase lidí je bezmocná policie i armáda . Pokud chtějí Češi přežít musí to tak udělat. V opačném případě stále platí ten poslední odstavec .

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.