Reklama

.

.

úterý 1. března 2016

Stratégové NATO připravují válku s Ruskem již zcela otevřeně: Pobaltský gambit - inspirace Hitlerovou “Operací Barbarossa" Sen o jaderné bezpečnosti je pryč .

Christopher Black
1.3.2016   Protiproud 
Bubny propagandy duní naplno. A jak vše souvisí s 11. zářím?
V  pátek 26. února, pouze den před tím, než mělo v Sýrii začít platit částečné příměří, vydal jeden z předních think-tanků NATO zásadní zprávu. Je zaměřena na to, zda je NATO připraveno bojovat a vyhrát válku s Ruskem - ačkoli se tváří přesně opačně. “Bojištěm” mají být pobaltské státy (ano, právě ty, kam ministr Stropnický chce vyslat i naše jednotky, pozn. PP).


Christopher Black , slavný odborník na mezinárodní trestní právo a advokát u Mezinárodního trestního tribunálu, zkoumá zprávu, vydanou Centrem Brenta Snowcrofta pro potřeby NATO a jeho válečné mašinerie, a dochází k hrozivým závěrům Když má armáda dítě s byznysem

Zpráva, nazvaná “Aliance v ohrožení”, má podtitul “Posílení evropské obrany ve věku turbulence a soutěživosti”. Vrstvy polopravdy, překroucení faktů, přímých lží i fantastických představ zakrývají především základní problém - že je to v prvé řadě NATO a jeho členové, kdo způsobují “turbulence” od Blízkého Východu po Ukrajinu. Ovšem podle oné zprávy NATO není zodpovědné za nic, jen “chrání mír”. Agresorem je prý Rusko, jehož hlavním cílem je podkopat evropskou bezpečnost, dokonce zaútočit na Evropu - tedy “existenční ohrožení”, kterému musí být NATO připraveno čelit.

Kdyby Rusko hodilo Spojeným státům rukavici a začalo volat po oboustranném odzbrojení, Amerika by to jistě odmítla. Pak by ale bylo jasné, kdo je skutečně agresorem

Zajímavost první: hned pod titulem září logo Airbusu, vyvedené stejně velkým fontem, jako titul sám, spolu s prohlášením, že publikace je společně vydána Centrem Brenta Snowcrofta pro mezinárodní spolupráci a jeho partnerem, společností Airbus. Tady to máme - propletení velkého byznysu a americké vojenské mašinerie. Dokonalá charakteristika novodobého západního fašismu, pro který je vzájemná závislost velkých korporací a armády typická.
Podivný případ Brenta Snowcrofta

Zajímavost druhá: Snowcroftovo centrum se jmenuje po generálu Brentu Snowcroftovi. Mezi jinými byl poradcem pro věci národní bezpečnosti za prezidentů Forda a Bushe, později radil i prezidentu Obamovi a byl dlouholetým spolupracovníkem Henryho Kissingera. To ale není jediné, co je na panu Snowcroftovi zajímavé. Naopak. Možná nejzajímavější epizoda jeho života, alespoň z našeho hlediska, se odehrála 11. září 2001. Tehdy se generál Snowcroft nacházel na palubě vojenského letadla Amerického letectva E-4B, jinak známého jako Létající generální štáb (National Airborne Operations Command Center).

E-4B je militarizovaná verze Boeingu 747, něco docela jiného, než slavný Air Force One. Jeho posláním je sloužit jako zázemí pro amerického prezidenta, viceprezidenta a generální štáb, z něhož by bylo lze řídit válečné operace i chod vlády během jakéhokoli stavu nouze.

Co dělal civilista v generálním štábu?

Tohle letadlo tehdy "náhodou" sedělo na ranveji na letecké základně Andrews v těsném sousedství Washingtonu D. C. a zrovna se chystalo vzlétnout a zamířit na základnu Offcutt v Nebrasce, kde je velitelství Strategického velení vzdušných sil. V tom okamžiku narazilo do věží Světového obchodního centra v New Yorku první letadlo.

Co vůbec letadlo E-4B dělalo ve Washingtonu? Údajně se účastnilo předem naplánovaného vojenského cvičení jménem “Globální strážce”, které zahrnovalo nácvik na jadernou válku. Jen pár minut poté, co letadlo odstartovalo, zasáhl úder ze vzduchu i Pentagon a E-4B ze cvičení hladce přešlo do akce, když se stalo velínem americké vlády. Poté pokračovalo na původní cíl, základnu Offcutt, kde se Snowcroft i zbytek posádky přidali k osazenstvu Národního velícího střediska (National Command Center), jak bylo původně plánováno. Později toho dne se k nim připojil i prezident Bush a jeho tým.

Tou dobou Snowcroft šéfoval Poradnímu výboru pro zahraniční rozvědky (Foreign Intelligence Advisory Board) a byl poradcem a osobním přítelem prezidenta Bushe. Naopak nebyl vojákem - dávno byl v penzi. Co dělal civilista v letadle E-4B?

Později to byl právě Snowcroft, kdo vystupoval proti tomu, aby Američané napadli Irák samostatně a prosazoval vytvoření “koalice”, která poskytovala americké invazi krytí a zdání legitimity. A to se také stalo. Přítomnost tohoto “stínového muže” na palubě E-4B těsně před událostmi jedenáctého září - při údajném cvičení pro případ nukleární války - nebyla nikdy uspokojivě vysvětlena.

Bubny propagandy

Promiňte, že odbočuji. O zas tak velkou odbočku ovšem nejde - spíše o vysvětlení pozadí událostí. Mám totiž podezření, že se NATO nyní v Pobaltí pokusí o sérii provokací za použití metod hybridní války, nebo jednoduše vyrobí televizní záběry, jež budou posléze použity k tvorbě nového mýtu. Mýtu, který posléze ospravedlní válku, mýtu o tom, že se Rusko pokouší dobýt Pobaltí.

Zpráva Centra Brenta Snowcrofta je totiž vytvořena především proto, aby vládám států, kterých se vše nejvíce týká - Británie, Francie, Německa, Itálie, Polska a Norska - dala základnu propagandy, kterou budou posléze moci cpát do hlav svých občanů přes mediální kanály. Výsledkem bude nárůst výdajů na zbrojení a armády, které budou ospravedlněny takzvaně "hrozící válkou s Ruskem”.

Na straně 6 se ve Zprávě píše:

“Ruská invaze na Krym, podpora separatistů a invaze na východní Ukrajinu v konečném důsledku roztrhaly na cáry uspořádání Evropy, jak se vytvořilo po konci Studené války. Prezident Vladimír Putin rozbil jakékoli naděje na strategické partnerství Ruska s NATO. Namísto toho je dnešní Rusko de facto strategickým protivníkem NATO.

Co je horší, jde potenciálně o existenční hrozbu, protože Putin vykonstruoval sled událostí na mezinárodní scéně, který by potenciálně mohl vést ke střetu jeho země s NATO. Tento střet by se patrně týkal velkých, rusky mluvících menšin v pobaltských státech - jejichž údajné zájmy Kreml používá jako prostředek k ospravedlnění vlastních agresívních akcí v regionu. A vzhledem ke článku 5 Washingtonské úmluvy, jež zakládá NATO, by jakýkoli pokus dobýt pobaltské země silou vedl k válce, potenciálně válce jaderné, vzhledem k tomu, že Rusové integrují jaderné zbraně do všech aspektů vlastního vojenského plánování.”

Chystá NATO Barbarossu 2?


Zpráva tedy potvrzuje varování, jež přicházela od nezávislých komentátorů s ohledem na NATO a jeho pohyb v Pobaltí již celý loňský rok. Sám jsem v několika dalších esejích na toto téma konstatoval, že NATO nepochybně bude chtít provést několik hybridních operací pod falešnou vlajkou. Analýza z dílny NATO, zaštítěné “centrem” Brenta Snowcrofta podobné domněnky podporuje už tím, že volá po tom, aby “si k zabránění narušování pobaltského území ze strany Ruska NATO v Pobaltí vybudovalo stálou přítomnost… aby zabránilo možnosti bleskové války provedené Ruskem…”

Celý elaborát je zaměřen na jediné sdělení: nepřítelem je Rusko. Sepsalo jej několik expertů na vojenské analýzy z již zmíněných zemí, ale obsahuje jen propagandu, která se dá shrnout jednoduše: Evropa je zranitelná a brzy podlehne zběsilým ruským hordám.

Zdá se, že pánové “experti” očekávají, že je jejich publikum dosti hloupé - protože dokument je už na první pohled buď výplodem choré fantazie, nebo zločinného úmyslu. Jakýkoli inteligentní člověk, který si podobnou zprávu přečte, ji okamžitě zahodí do popelnice. Ještě inteligentnější člověk ji pak ovšem zase vytáhne a přečte si ji znovu. Ne proto, aby se dozvěděl, co udělá Rusko - ale co udělají autoři sami a ti, kdo za nimi stojí.

Posilování přítomnosti NATO především ve východní Evropě má totiž zcela zjevně jisté společné prvky s pohyby, které předcházely nacistickému pokusu o dobytí Ruska, nazvanému operace Barbarossa. V zásadě sledujeme Barbarossu 2.

“Mluv a bojuj”: Pobaltský gambit

Nejnovější zpráva z dílny NATO podporuje mou teorii, že se bude právě NATO snažit v Pobaltí vyvolávat nebezpečné situace, z nichž posléze obviní Rusko. Není vůbec náhodné, že byla vydána právě v okamžiku, kdy mělo vstoupit v platnost syrské příměří. Spojené státy, které zjevně intelektuálně, strategicky i vojensky podlehly Syřanům, Rusům, Íráncům a jejich spojencům v Sýrii, byly donuceny příměří akceptovat. Už teď ale mluví o svém plánu B - pokusu Sýrii rozparcelovat, což měly v úmyslu už od začátku.

Můžeme očekávat, že budou dělat vše pro to, aby křehké příměří nevydrželo. Jde o taktiku “mluv a bojuj”, která bude udržovat Rusko stále zaměstnané: dosud se tak dělo v Sýrii, rozdmýcháváním napětí na Donbase i obtěžováním ruských spojenců, především Číny a Íránu. Teď ale můžeme očekávat otevření další fronty, té v Pobaltí. Nevíme ještě přesně, jaký druh otevření hry NATO na této šachovnici zvolí, jisté ale je, že půjde o tah, známý od té doby jako Pobaltský gambit.

Jsme na počátku světové války?


Znovu zopakuji - podobné činy jsou v rozporu s mezinárodním právem, přesněji Chartou Organizace spojených národů, která předepisuje závazný postup pro urovnávání sporů. Podle Římského statutu by se “analýza” z dílny NATO, o níž jsem hovořil, dala považovat za důkaz proti jejím autorům v soudním řízení, jehož předmětem by bylo spiknutí za účelem spáchání válečného zločinu. Ale vsadím se, že si vrchní žalobkyně při Mezinárodním trestním soudu nevyžádá kopii a nepodá žalobu. Koneckonců se vše děje přímo před jejíma očima už dlouho - a zatím neudělala nic.

Nejděsivějším momentem zprávy ale je ta část, která volá po jaderné “modernizaci” - čili novém vyzbrojení a zvýšení produkce nukleárních zbraní - těmi samými zeměmi, které již dlouhé měsíce verbálně napadají Severní Koreu, že se snaží o totéž. Člověk musí uznat, že naše elity mají pro strach uděláno. Problém pro nás všechny ostatní je, že mají té odvahy trochu moc - až se zdá, že docela zešílely.

Co může Rusko dělat? Koneckonců se mu podařilo odhalit americký podvod v Sýrii, tak proč nezapojit stejnou taktiku? Svět nikdy nebude mít mír, pokud bude jiná cesta, jak prosazovat zájmy velkých hráčů. Jedinou zárukou míru, kterou si dokážu představit, je eliminace jaderných zbraní, protože pak si národy navzájem nejsou takovou hrozbou. Francouzská část zprávy přitom vesele žvatlá o tom, jak protijaderné občanské iniciativy ve Francii slábnou a už se ani neobtěžují protestovat. Platí to nejen ve Francii, ale na celém světě.

Kdyby Rusko hodilo Spojeným státům rukavici a začalo volat po oboustranném odzbrojení, Amerika by to jistě odmítla. Pak by ale bylo jasné, kdo je skutečně agresorem. Jenže pokud se to nestane - bude stejně jistě následovat Pobaltský gambit. A vše ostatní, co po prvním tahu ve válce následuje.

Christopher Black je odborník na mezinárodní trestní právo z kanadského Toronta. Je členem Law Society of Upper Canada a je proslulý řadou materiálů na téma lidská práva a válečné zločiny. Píše především pro magazín New Eastern Outlook.

Zdroj. 

45 komentářů :

 1. a je tu dosť migrantov schopných stať sa vojakmi NATO - bez škrupúľ, bez strachu v smrť a aj dostatočne nevedomých aby šli zabíjať

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vždyť nenadarmo usáci dopravili 5 000 tun munice do německa, stačí otevřit

   Vymazat
  2. však nenadarmo usáci dovezli do německa 5 000 tun munice, stačí otevřít vrátka

   Vymazat
 2. Smutné , mladým není co závidět !! !!

  OdpovědětVymazat
 3. Bez zničení SSA-Říše Zla bude v dohledné době zcela zničen život na planetě Země .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud USSA skutečně válku s Ruskem rozpoutají, chtěl bych, ještě dříve, než skončím svůj život v důsledku atomového Armagedonu, vidět, jak ruské rakety rovnají americká města. Může to zajistit slavná ČT v rámci přímých přenosů z USA. Sledovanost bude mít určitě rekordní. Bude to takové udílení Oscarů na ruský způsob. Dá se také s jistotou předpokládat, že i publikum v "sále" si přijde na své.

   Vymazat
  2. Ruská rozvědka bude vždy vědět, kdy bude hrozit vážné nebezpečí. A Putin to řekl docela jasně. "Když je rvačka nevyhnutelná, je třeba udeřit první!!! To by měly mít na paměti hlavně USA neboť v tom případě budou na ráně první. Rusko se nějakým NATO v Evropě nebude zdržovat. To smete jednou salvou raket ze světa.

   Vymazat
  3. No ale USA se asi žádná válka moc nedotkne.Putin tak daleko nedosáhne, stejně jako oni na něj. Proto se tolik přibližujou, že mu už málem lezou do ložnice. Z Ruska dosáhne Putin do Evropy, proto by mělo být v našem zájmu být jeho spojenec a ne protivník.

   Vymazat
 4. To je přesně ono,otevřít více válečných ohnisek najednou.V Sýrii se chystá Turecko i S.Arábie.Na Ukrajině k tomu není daleko,proto přichází v úvahu i Baltské státy,sevřít Rusko co nejvíc.

  OdpovědětVymazat
 5. Rudohnědí buzíci, zase lžete, ale na to jsme už u vás zvyklí.
  Ona studie či simulace měla za úkol zjistit, zda jsou pobaltské státy schopny odrazit ruský pokus o jejich obsazení. Pod záminkou "ochrany tamní ruské menšiny" po vzoru obsazení Krymu, nebo pod jakoukoli jinou záminkou. Nic víc, nic míň.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zase škodíš ty alkoholikovo vychlastaná spermie z jeho pochcanejch trenek?!Zalez do urny a modli se ke knížeti,třeba ti přinese omalovánky....

   Vymazat
  2. Varování před vymytím mozků pro gaypridku demonstrující věrnost zámořskému pánu v čele duhového průvodu místo Moskvě 1. máje. https://www.youtube.com/watch?v=VJeU08VP71s

   Vymazat
  3. Lidi, nevšímejte si toho fanatickýho hovada......

   Vymazat
  4. Tenn buzík jsi snad ty, nebo ne? Je statisticky dokázáno, že právě teplouši bytostně nenávidí Putina za to, že zakázal propagaci buzeranství. Tvůj kámo Jakub Janda by ti to mohl dosvědčit.

   Vymazat
 6. Add autorův názor, že: "Kdyby Rusko hodilo Spojeným státům rukavici a začalo volat po oboustranném odzbrojení, Amerika by to jistě odmítla. Pak by ale bylo jasné, kdo je skutečně agresorem."

  Bohužel se mýlí, možná to někomu jasné bude a to těm, kteří už dnes s úděsem sledují západní propagandu. Hloupým ovcím naopak nebude jasné nic jiného, než jenom že za to zase můžou rusáci, jako vždycky. Pro ně je mezinárodní politika něčím mimo představivost obyčejného člověka, a proto ta masáž přece vždycky musí být postavená na něčem, kam my, obyčejní lidé, nedovidíme. Panstvo přece ví, co je pro nás dobré.

  OdpovědětVymazat
 7. Příprava útočné války je zločinem proti mezinárodnímu právu.
  A přitom štáby západních militantů, politiků a jejich mediálních "děvčat" vlastně nedělají nic jiného.
  Jakoby jim nestačila ta Barabarossa (I)!
  Po které v Německu nezůstal kámen na kameni a nad Reichstagem zavlál rudý prapor vítězství.
  A (menší) část viníků pak skončila na špagátě ...

  OdpovědětVymazat
 8. světová válka je nevyhnutelná. bylo o ní dávno rozhodnuto. usa jen pilují způsob útoku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Světová válka nebude! USA hledají pouze bojiště k omezeným vojenským střetům (na Pobaltí i třeba v Evropě) s Ruskem. Tady vyprovokují konflikty, ale které se nebudou dotýkat jejich území.Světová válka by vedla k tomu, že by ruské rakety dopadaly i na Bílý domeček a mrakodrapy v New Yorku by padaly jako domečky z karet. A kdo by pak z toho co měl, když by americký zbrojařský průmysl byl zničen?
   M.Radikowski

   Vymazat
 9. Putin není idiot, západ zapomíná kdo je Rus !
  A kdo se nepoučí musí si robít hubu znovu.

  OdpovědětVymazat
 10. USA jsou největší říše zla, zločinecký váleční štváč a mezinárodní terorista v dějinách lidstva. USA vláda je nejzločinnější institucí, která kdy na Zemi byla.
  Zavřete dveře! Zima a mráz přicházejí z Bílé chatrče ve Washingtonu! USA po zásluze končí na smetišti dějin a ve věčném zapomnění. Ani vzteklý pes po nich neštěkne!
  •200 let terorismu USA:
  www.olser.cz/9947/200-let
  •agrese USA:
  www.panobcan.sk/agresia-usa-zlociny-a-vyvrazdovanie-narodov-zoznam-z-ktoreho-vam-moze-byt-aj-spatne
  •Kenneth O’ Keefe v tom má jasno:
  www.hlavnespravy.sk/kenneth-o-keefe-v-tom-ma-jasno-uplne-na-rovinu-o-tom-ako-dnes-funguje-svet/726485

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lidé vysvětlujte, ukazujte ,myslete, jak myslí 16:43
   Děkuji beru vše vážně .Ale okolí pořád neví ,že jde o Vše .děkuji Vám

   Vymazat
  2. Bohužel okolí nejen že neví,ono ani vědět nechce.Mnohým dnes stačí že si udělají v mikrovlnce přiblblej mraženej hambáč,pustí si bednu a sledují připitomělé filmy plné Rambů a jim podobným. Kde jsou nějaké protiválečné protesty?Je to smutné,ale musím konstatovat že nám není pomoci.Problém je že další válka může být pro lidstvo tou poslední a žádné pozdní uvědomění už nebude!

   Vymazat
  3. Tak neseď pořád u toho kompu a zorganizuj něco.

   Vymazat
 11. Tak co, vy bolševičtí čuráci?
  Váš hrdina, marxista Tsipras, kterému obližuje celá evropa v čele s nacistickým Německem a kterého vynášíte do nebes, bude na summitu tvrdě prosazovat povinné přerozdělování migrantů do všech zemí EU. To máte tedy kámoše, rudohnědí blbečci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Petr Chobot - Varování před vymytím mozků https://www.youtube.com/watch?v=VJeU08VP71s

   Vymazat
  2. Ty můžeš někomu nadávat ty vychcaná díro do sněhu!!!!!V palici nasráno,ale ke všemu keců jako ten tvůj zdechlej Veškrna!!!!

   Vymazat
  3. Dobře Jando, co tam máš dál?

   Vymazat
  4. Dál tady mám 5 migrantů co ti posílá tvůj kámoš, marxista Tsipras, aby jsi je ubytoval a postaral se o ně, idiote. Děkovat prej nemusíš.

   Vymazat
  5. Děkuji Tede Sluníčkáři z kanálu Ted Froten a těším se na další poučné video. Už teď tibetská Táňa a zelený Matěj valí bulvy. Uprchlické centrum pro vlky: https://www.youtube.com/watch?v=kOJNWCTeSz0

   Vymazat
  6. Pro 17:14....my tady každej z nás pro tebe máme jen jednoho,ale pokud si ho do půl hodiny nevyzvedneš,dostaneš ta odměnu zbytek jejich rodin!:-)))To bude prdel....tvoje v kalupu!:-)

   Vymazat
  7. Anonymní 16:51
   Kdyby Vám náhodou došlo,že Tsipras je Německý agent,tak pište dál.

   Vymazat
  8. Hurá na Rusko, alespoň budeme užiteční pro přírodní zdroje - pohnojíme našimi těly ruskou půdu.

   Vymazat
 12. Říše zla ano,všichni ví o zločinech .Internet otevírá oči všem.Ale síla mamonu pořád převládá.Francie ,Německo,GB, Itálie původci a přisluhovači.OSN jen k smíchu.O Hitlerovi a jeho plánech se vědělo,vědělo se konspiracích a svět se řítil do 2 sv války.Zrady ve Śpaňělsku v Praze nic nepomohlo odvrátit válku.Dnes v duchu věříme ,že Rusko pomůže celé zemi, ale bez naši pomoci bude konec modré plnety.Mamon je největší zlo.

  OdpovědětVymazat
 13. Nechapu proc do toho furt montujete Rusy!!! To jste snad opravdu takovi vypatlenci ze si neuvedomujete ze mate si nejprve zamest pred vlastnim prahem??? Tady je treba zacit cistit spinu! Rusove se klidne vyserou na nejaky CZ-budou mit dost prace uhajit svoji zemi! Kazdy at zacne zametat pred vlastnim prahem!!! TADY!...
  Nechapu,na kterou picu ten komediantskej zmetek posila cesky obcany se zbranema nekam do pice chranit usacky zajmy!Az tam zarvou tak bude prolitejch slz...Tenhle narod na mne dela dojem debilniho stada ktere klidne jde na porazku!...-Neni co dodat. Kdo chce kam-pomozme mu tam!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Absolutní základní pravda.
   Už konečně začít dělat a hájit to, co máme dělat a hájit, k**va!!
   To, co je v zájmu našich dětí!!

   Vymazat
 14. Z těch prťavých pobaltských státečků, členů nato je nemožné rozvinout útok proti státu velikost Ruska. Kde by měli týl, jak by přisouvali materiál, za dva dny by byli vyřízeni. A ty státečky by zmizely. Je to blafování, skutečný plán ůtoku bude jiný.

  OdpovědětVymazat
 15. Rakouský časopis "Vice" natočil video kampaň proti údajně rasistickým komentářům na FB. Je to brutální a neuvěřitelné:
  https://www.facebook.com/Zdenek.Fugit/videos/1729275684025707/
  Přečtěte si koment. k videu Zdeňka Fugita.

  OdpovědětVymazat
 16. Generál Pavel nedávno prohlásil, že kdyby Rusko chtělo obsadit pobaltské státy, tak to jsou schopni udělat za 3 dny a NATO nestihne ani zareagovat. V tomto bych mu i věřil. Ovšem je tu jedno ALE a to, že zatim každý kdo zaútočil na Rusko (dříve SSSR) tak se vyždy se zlou potázal (dosta nařezáno jak rozpustilý spratek). USA a NATO jsou si toho velmi dobře vědomi a proto pořád váhají. Kdyby si byli jisti, tak již na Rusko dávno zaútočili. Pokud by došlo v této válce na atomovky, tak nejvíce rozbité by byly USA. Rusové by je rozstříleli z lodí a ponorek + něco málo by zvládly i balistické rakety a zbytek kosmické síly.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:33 Pravděpodobně bi došlo s takové války, jadernému holocaustu a pánové světa bi mohly panovat jedině broukem a potkanům neboť bi jen ty přežili nukleární armagedon,ale jinak souhlasím s tebou,Flmer.

   Vymazat
 17. doktor takže v Evropě máme téměř dva miliony emigrantů, z nichž většina je ve věku vojenské služby....Evropani ( s vyjímkou Pšonků a "pobalťanů") válčit nechtějí. Takže vyzbrojíme naše pedozoopřátele a slíbíme jim ráj na východě,kde se mohou mstít na Slovanech.No a my pak dostaneme na prdel ,džihádisti se odpaří a bude klid.Doufám, že Rusové nezapomenou na toho, kdo to všechno vyvolal...

  OdpovědětVymazat
 18. Anonymní1. března 2016 16:51 Nazdar paciente velkých Bohnic a celé západní Bohnické Unie jako se ta naše milovaná islamsko europska unie volá.Mám jenom jedinú otázečku pro tebe,od kdy ti Rainhard Frank Shapiro zvedl plat když stíhaš trolovat i na novém prostoru a také na ac24, ty jsi zřejmě mezinárodní trol,obrtrol,Falmer.

  OdpovědětVymazat
 19. To by v tom byl čert,aby se to aspoň jednou nepoda-
  řilo.UA selhala,Sýrie selhala,setřelení letadla na
  východě UA taky selhalo,tak co teď.My,demokraté,si
  s tím už jednou pro vždy poradíme.Pak už nebude mít kdo bojovat,ale té války se dočkáme.To je ruská
  propaganda jak dělo.Nejsme všichni debilní jako
  amíci.Ti si myslí,že to všechno přežijí.Jen dou-
  fám,že příroda už nikdy neudělá tu chybu stvořit
  člověka.To je největší nepřítel planety.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 20. "Jedinou zárukou míru, kterou si dokážu představit, je eliminace jaderných zbraní, protože pak si národy navzájem nejsou takovou hrozbou." Naprosto nesouhlasím, právě v takovém případě se Americe uvolní ruce k využití své převahy v klasických zbraních. Proto takové vyjádření musím hodnotit jedině jako protiruskou propagandu k získání vojenské převahy Ameriky.

  OdpovědětVymazat
 21. BLBOST A DEBILITA POKRAČUJE VE VLÁDNUTÍ NAD SVĚTEM JEDINĚ RF TO MŮŽE ZVRÁTIT A TY DEBILNÍ VÁLEČNÉ ŠTVÁČE ZLIKVIDOVAT !!

  OdpovědětVymazat
 22. Pre Autora! Článok je príliš dlhý a rozvláčny. Takéto články treba písať fakticky a stručne! Nesedím na internete aby som čítal romány, ale aby som sa dozvedel fakty!!!!!

  OdpovědětVymazat