Reklama

neděle 20. března 2016

Stropnický versus Putin: Komu a jak se bránit?

Radim Valenčík
20. 3. 2016    RadimValenčíkPíše
Jednomu z dalších, dosud neúspěšně hledaných" kandidátů na protikandidáta Zemana v příštích prezidentských volbách, ministrovi obrany Stropnickému se "povedl" výrok, kterým vytvořil dosavadní rekord v kategorii hlupství. Vychutnejme si jeho výkon: "Od maďarského ministra obrany mám informaci, kterou nemohu stoprocentně potvrdit, ale nemám důvod jí nevěřit, že na území Balkánu byly v nemalém množství přistaveny autobusy. Nikdo neví, odkud se tam vzaly, ale dost pravděpodobně byly financovány Ruskem... Posun lidí k té vytoužené schnengenské hranici se odehrával i tímto způsobem," řekl Stropnický MF DNES. Podle něj tak není vyloučeno, že Rusko financuje příliv uprchlíků do Evropské unie. "Nemůžu to nijak dokázat, ale můžeme si klást otázky, komu současná masivní kampaň vůči Evropské unii asi slouží. A můžu říct, že jednotná a pevná Unie rozhodně přáním Ruské federace není," dodal český ministr." Zdroj

Nebudu tento intelektuální výkon, "logiku" uvažování, s níž Stropnický uvažuje, komentovat. Tím bych čtenáře připravil o zážitek z pokusu o porozumění tomu, co kandidát na protikandidáta říká. Místo toho pro srovnání uvedu, co v souvislosti s nelegální migrací uvedl nedávno ruský prezident Putin:

"Velkou pozornost si zaslouží situace s nezákonnou migrací. To je komplexní úkol", řekl Putin během vystoupení na zasedání MV. "Vidíme, co se děje na hranicích Evropské unie. Takový horký problém, díky Bohu, nemáme, také zásluhou vašeho úsilí. Ale nelze dopustit, aby se něco podobného stalo u nás, ačkoliv chápeme, že máme velký problém: u nás jsou miliony migrantů, především samozřejmě z republik bývalého Sovětského svazu... je třeba jednat tak, aby lidé žili v normálních podmínkách, pracovali tam, kde je přijímají do práce, aby dodržovali zákony Ruské federace, tradice národů, mezi nimiž žijí... Tak, aby to nevytvářelo problémy na trhu práce u nás uvnitř Ruska, aby to nevyvolávalo podráždění občanů Ruské federace. To je velmi jemná, specifická, ale mimořádně důležitá práce, která je důležitá i v ekonomické sféře, i ve sféře sociální stability", řekl Putin. "Prosím, aby byla zajištěna úzká spolupráce všech zainteresovaných struktur a operativní řešení otázek, spojených s odhalováním a mařením přestupků v této sféře". Zdroj 

Co by za to dal občan Česka, Rakouska, Maďarska, Německa, vlastně každé země "jednotné a pevné EU", kdyby to, co říká Putin na adresu institucí Ruské federace, řekl některý z europolitiků. Místo toho jsme přesvědčování (a to i s využitím lživých a prefabrikovaných zpravodajských materiálů), že:

1. Shengenskou hranici nelze chránit.
2. Musíme pouštět uprchlíky pod tlakem a bez jakéhokoli prověření.
3. Uprchlíci neporušují zákony a nevyvolávají tím podráždění obyvatel EU.
4. Budeme muset své zákony, své tradice, své vyznání přizpůsobit jim.
A tak dále a tak dále.

Tak se ptám: Je celáeuroreprezentace Putinovskou expoziturou?
V logice Stropnického nepochybně ano.

O čem tento případ svědčí? O tom, že tak vrcholný představitel státu, jakým je ministr obrany (obrany, tj. ten, kdo má zajistit bezpečnost v jakékoli válce, i té, která je vedenna migračními zbraněmi):

1. Vůbec nechápe, co se odehrává.
2. Nejeneže nechápe, co se odehrává, kdo za tím stojí, kdo je tím nepřítelem, ale on to ani chápat nechce.
3. Místo, aby se pokusil střízlivě uvažovat, posluhuje tomu zlu, ze kterého hrozba pochází, a vymýšlí konspirační teorie toho nejprimitivnějšího rázu, aby přidal svůj hlas ke známému "zloděj volá, chyťe zloděje".

Co z toho vyplývá? To, že si nemůžeme o současné euroreprezentaci a bohužel i o většině naší české politické reprezentace dělat iluze. Ona nám patrně příliš nepomůže. Budeme se muset uchránit a zachránit bez její pomoci (a možná i proti ní, v což, doufám, vývoj situace nepřeroste).

Co je z tohoto hlediska hlavní? Musíme přesně vědět, o co jde. Odkud zlo pochází, jak funguje, kdo je jeho nositelem, jak nad ním zvítězit. A tady nás čeká trpělivé rozpoznávání mechanismů moci (které nemá nis společného s vyvolávání anymozit či nenávisti k někomu nějak ocejchovanému). Tady jsem se to pokusil pojmenovat (při příležitosti loňského výročí naší republiky): Zde

Teď je naší hlavní zbraní chtění a schopnost chápat a poznávat. Dosáhnout několikanásobné převahy proti hlupství, kterým jsme ovládáni. Hlupství, které vyrostlo ze současné moci a které – jak je vidět i na příkladu, který jsem rozebral – rychle degeneruje.

V úvodu monografie, kterou náš tým jako inovovanou vydává každoročně náš tým, jsem napsal:

"Podle našeho názoru, který prolíná následujícím textem, se rozhodující střet odehraje mezi HLUPSTVÍM a ROZUMEM. Mezi těmi, kteří slouží zlu moci vyrůstajícímu ze současných poměrů a kteří v důsledku toho podléhají stále větší omezenosti v chápání reality (tj. stávají se nositeli hlupství), a normálními lidmi, kteří si začínají uvědomovat a budou si stále více uvědomovat, o co jde, jaké hry se hrají, kteří jsou schopni používat a s využitím zkušeností kultivovat svůj rozum. Mnohým z těch prvních už není pomoci. Mnohem důležitější však je, jak důrazní a aktivní budou ti normální, ti, jejichž jedinou, ale naprosto dostačující zbraní, je rozum, pokud ho budou používat. A dokážou si třeba přiznat i to, že "zase naletěli". I to je dobrý začátek použití rozumu."

Zde je odkaz na předloňskou a loňskou monografii: Zde
(druhý odkaz v archívu označený "mono").

Práce na letošní jsme již zahájili. Lze je sledovat na mém blogu (články začínající R2016) nebo ve skupině "Reformy? – Reformy!" na Facebooku: Zde a zde

33 komentářů :

 1. Vždycky jsem si myslel, že ministr obrany Stropnický je hňup a nyní se to jenom potvrdilo...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. PAN ANO BUDE LÍP NÁS CHTĚL ZAHNAT POD PÁSY PUTINOVÝCH TAKŮ,KDE BY JSME MĚLI PODPROVAT

   fašisty z KYJEVA,ALE ZGABLO.Ted svému ministru války slíbil křeslo presidenta,kde na to stači BEFEHL.Tak se nám jako voličům kvalifikuje svými lživými výmysly a věři,že si jako komediant znovu zahraje ve filmu RADĚJÍ DSALEKO OD MOSKVY v kostýmu rychle utíkajícího králíka..

   Smazat
  2. TED BYL TĚŽKÉMU DĚLOSTŘELECTVU OSV VYMAZÁN TENTO PŘISPĚVEK

   PANE DOCENTE VALENČIKU NEMOHL BY JSTE SVÝM STUDENTŮM A I DUBOVÝM HLAVÁM Z VLÁDY

   sdělit tuto poučku?

   Elita každé zeme má povinnost starat se o její úspěch.To,že elity v mnoha zemích třetího světa tuto povinost plní zcela nedostatečně neznamená,že důsledky jejich selhání mají nést jiné státy a taky naši ČR občané.

   BANKSTEŘI,KTEŘI TISKNOU ZDARMA PENÍZE ZPŮSOBILI,ŽE BANKY PRASKAJÍ VE ŠVECH A NIKDO PENÍZE NECHCE,ABY NEMUSEL PLATIT GANGSTERSKÉ ÚROKY A BYL ZLIKVIDOVÁN EXEKUCÍ.
   Proto si ti šmejdi vymysleli,že nás zadluži ještě více údržbou invazorů ,které nám přidělí brzy Z AFRIKY a ARABIE živit.TO JE CÍL PSEUDOHUMÁNNI INVAZE ISLAMU,KTERÝ NÁBOŽENSTVÍ NENÍ,ALE JE TO IDEOLOGIE PRO třetí světovou VÁLKU,.

   Smazat
  3. .. nedokáže ani zaregistrovat vítače, nosiče štrůdlu, mávače vlajkami " hvězdy a pruhy ", Dragounské jízdy " z dubna 2015, jejich syna a dcery , vnuky a jejich vnučky, jako kanónenfutr do řad armády České republiky, jak tvrdí a poslat je na východ, jak nedávno sliboval.....

   co ten na ministerstvu pohledává...

   no zatím jen vymýšlí a okopává kotníky ..

   Smazat
  4. PANE VALENČIKU NÁTE KAŽDOU CHVÍLI PĚKNÝ PŘISPĚVEK.CO TU OBČANÉ VŠAK POSTRÁDAJÍ

   je,že nikdo z intelektuálů očividně není schopen vyplnit slib v nadpisu WEBU NR,že je to i iniciativa proti marasmu.Ono voliči nejsou zvyklí a možná ani nedovedou posoudit co vlastně je přičinou,že neustále a opakovaně volíme své zástupce vadně.Ti,po svém zvolení tvrdí,že jejich šéf který je živí a platí tj.voliči jsou pro ně jen LŮZA.

   Jednou z přičin je,že se voliči prozatím nepokusili o jakýsi kritický pohled na PROGRAMY polit.stran a teprve po volbách zjištují,že zvolili někoho,kdo má v programu jejich rabování na př s pomocí ČNB.Jestliže patřite mezi ekonomickou elitu nepomohl by jste kritickým myšlením právě při reitingu Programů polit.stran,které se zoufale právě tomuto brání?? .

   BYLO BY TO ZAJÍMAVÉ A PRAKTICKÉ ČLÁNKY V TOMTO SMĚRU JSOU TOTIŽ PRIORITNĚ POTŘEBNÉ.Na to vás jistě redakce tohoto webu upozorní a takové články uvítá.

   Smazat
  5. S volbami se to má tak: Každý, kdo chce vstoupit do vysoké politiky a tím se náramně obohatit či zahrát si na dějiny, tak už bohatý musí být anebo má kontaty na lobby, které mu platí KAMPAŃ, všechny ty billboardy, náměstí,tiskoviny,autobusy, rychlá auta,poradce, vizážisty,manažery všech druhů. No a po zvolení musí figurant dělat to, co kuloárně slíbil před volbami!

   Smazat
  6. NENÍ TŘEBA SUNDÁVAT KALHOTY,KDYŽ BROD JE DALEKO PANE 21.58

   některé věci se zdají nemožné až do doby než je někdo uskuteční.To,že naši šmejdi přemýšlí tak jak píšete nám dává nečekanou možnost MONOPOLU.Jen se naučme jejich salámovou metodu a odkoukejme dalši triky.Nikam nespěcháme a jak je známo,systémy,které mají dost času nakonec zvítězí.

   ONO OSV ZVÍTĚZILA UŽ VE DVOU VOLBÁCH. ODS SE S TOPkou opaluje na rozptylové loučce a kdoví,jestli na to nečeká ČSSD a komunistický zbohatlík s jeho oligarchickou TYRANII pukne závistí,že tam není taky.

   Smazat
 2. Slovo "hlupství" je příliš mírné. Správně má být "idiotismus".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:55 Zřejmě právě proto je ministrem v Sobotkově vládě. "Dodal" ho tam Babiš, na to nezapomeňte...
   Můžeme jen doufat, že aféra "Hnízdo" bude pro všechny znamenat konec ..

   Smazat
  2. Všechny ty idioty z vlády a senátu nastěhovat do Čapího hnízda ať si tam hrají na politiky a nás občany nechají dělat to co sami uznáme za dobré .

   Smazat
  3. Ani hnup ci idiot, je jen jedno slovo-vlastizradce

   Smazat
  4. HNÍZDO MÁ ZNAMENAT BRZY ZAČÁTEK

   finanční oligarchické TYRANIE,kde se TYRAN bude stále vymlouvat,že ČNB je tak samostatné,že ho vůbec nezajímá NAMÍSSTO,ABY čnb SLOUŽILA STÁTU,NYNÍ HOREMPÁDEM nakupuje dluhy jiných JEŠTĚ VÍCE ZADLUŽENÝCH států a eura,které DRAGHI tiskne zdarma v ceně papíru.,aby nám ČNB inflací snížovala platy platy a úspory.On přeci je komunistický zbohatlík a vynálezce JEDENÁCTÉHO PŘIKÁZ
   NÍ-NEDOKÁŽEŠ!!!!

   Smazat
 3. Nech politici nehlasaju bludy.Vec sa ma asi tak,ze aj Bulharsko potrebuje zarobit na migrantoch.V Macedonsku bol konflikt medzi statom a taxikarmi,lebo stat pristavoval vlaky na prevoz migrantov,Listok 25 euro.Taxikari blokovali niekolko dni trasu,ziadali od statu,aby si denny prevoz migrantov rozdelili napoly,Konkretne,vysvetloval taxikar,,pride 1000 ludi,500 prevazie stat,500 taxikari tiez 25 euro osoba.Dnes na ORF2 hovorila ministerka vnutra Rakuska.Maju informacie,v Turecku je okolo 400 tisic ludi,ktori zacinaju menit trasu smerom Bulharsko.Ti ludia,ktori su na ceste aj napriklad z Bangladesu.Pakistanu,inych statov nepotrebuju ani Putina ani osvietenie od svateho Petra,aby pochopili,cez Grecko nemözeme,a Merkelova stale neodvolala pozvanku pre cely svet,tak jednoducho migranti zmenia trasu.Politici by miesto kecov sa mali pripravit na to,co zazilo Madarsko.

  OdpovědětSmazat
 4. Je potřeba se na otazku řízení států v EU podívat kdo a jaký má na tomto (co se děje v EU) zájem. Všechny vlády v EU jsou řízeny, jsou to pouze loutky které provádí příkazy. Aby je poslušně prováděli tak jsou uplaceni nebo je jim vyhrožováno. Stačí zhodnotit projev Stropnického před setkáním s USA novým velvyslancem a po po tomto setkání, otočka o 180 stupňů. Pro EU je připraven záměr islámského chalifátu. Jestli se tomu nepostavíme tak tady do 10 let bude. a z nás se stanou otroci. Přeji hezký den Ivan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To Anonymní 20. března 2016 13:11 + 13:32 + 15:39 + 16:03

   Vážení, děkuji za vaše příspěvky, protože se domnívám, že jdou k jádru problému. Článek pana Valenčíka srozumitelně popisuje co se děje a v odkazech i naznačuje, že v zákulisí jsou hry zpravodajských služeb. Pokládá si správné otázky, ale dle mého soudu nalézá jen odpovědi na otázku JAK, ale nikoli na otázky PROČ a PRO KOHO. Nevím, zda jej svazuje politická korektnost, nebo se obává podívat hlouběji, nebo opravdu netuší.

   Všimněme si vnějších projevů politických elit, které v nás vzbuzují obavy a nutkání k akci typu pražské defenestrace. Politici v předvolebních plcích naslibují kde co, ale jen co dosednou do úřadu, jako by zapomněli a začínají se chovat jinak - otočí. Ti, kteří drželi svou fazonu (komouši říkali jednotu slov a činů), byli odejiti (Sládek, Ráth, Nečas ...) a brzy bude následovat Okamura. Jak Píše pan Valenčík v odkazech, tak dochází k vydírání politické scény. Ano souhlasím. Pedofilní skandály nejen ve Vatikánu, GB, USA ...(Kubiceho zpráva), dětská pornografie, sexuální úchylky a výstřelky všeho druhu + šuškandou šířené info o lidských (dětských) obětech rituálů tajných společností (Skallia) jsou zdrojem velmi dobrých kompromitujících materiálů. Pocit studu a hanby dokáže jedince spolehlivě donutit k činům ještě ohavnějším, které se již netýkají pouze jeho osoby, ale celých komunit. Nejde však jen o vydírání, ale i o korupci, protože metoda cukru a biče musí fungovat vyváženě. Jinak by docházelo k příliš mnoha sebevraždám a někdo mohl vyčenichat odkud vítr fouká. A to není žádoucí! Korupce není pouze prašule z ručky do ručky, ale i odměna lukrativní funkcí (Tluchoř, …), stáže a školení v zahraničí (Bradáčová …), naplňování zvrácených choutek (Scalia), pomoc v podnikání předáváním státních zakázek mezi členy lóže atd. Po odhalení se figury v pozadí snadno ztratí a odhalený korupční skandál je vždy živou vodou k posílení pozice stávající státní garnitury. Odhalená korupce je poté důvěřivému národu presentována jako silná stránka systému (samoočista).
   Kdyby se lokajsky a vlasatizrádně chovaly politické elity v jedné, nebo dvou zemích, tak by to mohlo značit nějakou místní úchylku, nebo přenosnou duševní chorobu. Když se tento jev (záměrná sebedestrukce) projevuje napříč kontinenty, tak to není ani epidemie idiocie, ani individuální selhání, ale systémové ovládání politických elit někým v zákulisí s cílem prosazení jeho cílů.

   P. Valenčík se domnívá, že tím někým jsou USA zpravodajské služby. Položil si otázku PROČ? Co by tím zpravodajci, kteří nemají finanční, ekonomické a povětšinou ani politické ambice získali?
   Možná zpravodajci hrají své hry v zájmu a dle zadání departmentu USA. To se jeví jako velmi pravděpodobné, ale pouze při vnějším nekritickém pohledu. To je zajímavé pro zbrojní firmy, pro finančníky a politické elity spojené se současnou vládnoucí stranou. Ale vzhledem k tomu, že republikáni mají v kongresu převahu a prosazují vlastní zájmy oproti Obamově administrativě, tak tato argumentace je zřejmě falešná.

   Pokračování dále. Ferro

   Smazat
  2. Pokračování to Anonymní 20. března 2016 13:11 + 13:32 + 15:39 + 16:03

   V souladu s v úvodu jmenovanými přispěvateli se domnívám, že společný jmenovatel neobhajitelného chování politiků ve vytváření světového chaosu je třeba hledat v zákulisních zájmech rodin vlastnících banky a nadnárodní korporace - tzv. zákulisní loutkovodiči. Jejich think-tanky Bieldeberg, Římský klub, Trilaterální komise a další připravují ideové a politické záměry, které jsou poté realizovány přes tajné organizace ilumínátů a zednářů jimi řízenými politiky. Nakonec i Plyš a další „revoluce“ v ostblocku sloužily k zblbnuté světové populace. Rozbití a dehonestace socialismu s následným ustavením materialistického kapitalismu slouží zákulisním loutkovodičům k vydláždění cesty pro celosvětové zotročení lidstva pod jednou vládou v globálním socialismu, který se jmenuje NWO.

   Je jisté, že spoustě čitatelů tyto názory budou proti srsti. Nezbývá, než doporučit literaturu ke studiu. Základním materiálem jsou „Protokoly sionských mudrců“ a „Protokoly Rakovského“. Ze žhavé současnosti něco o frau Merkel, jejích kámoších v EU a ve Stasi:
   https://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0ahUKEwjhrL2X-s_LAhWF93IKHbPHDwQQFggjMAA&url=http%3A%2F%2Fwww.hlavnespravy.sk%2Fkto-je-merkelova-a-preco-nespomina-na-zivot-v-donecku%2F753024&usg=AFQjCNErfyzz-d2dXDmmWoYswAk7YjsH0g&cad=rja
   Něco o pedofilecha a dětských obětech:
   http://orgo-net.blogspot.cz/2016/02/tribunal-itccs-proti-ritualnim-vrazdam.html#links
   Čtení to není ani radostné, poutavé, nebo jednoduché, ale o to zásadnější a obsahově hodnotnější. Kdysi mi někdo vytkl, že Protokoly sionských mudrců jsou prokázaný podvod. Možná jsou podvrhem, ale natolik brilantním, že se svět po celých 120 let od jejich vzniku ubírá v nich popsanými cestami. O jejich důvěryhodnosti vypovídá i kniha genarála Aberta Pike "Mravnost a dogma", ve které předpověděl vznik tří světových válečných konfliktů i cílů, kterých má být dosaženo. 2x byla předpověď přesná. Pike nebyl žádná „baba Vanga“, ani „Sibyla“, ale jen nejvyšší zednář USA a nejednalo se o předpovědi, ale sdělení a realizaci plánu.

   Mír s námi!
   Ferro

   Smazat
  3. Ferro máte pravdu kniha Morals & Dogma je jak z Nostradamovy kuchyně,ještě k tomu připojte protokoly Sionských mudrců a nemusíte být žádný věštec....

   Smazat
 5. Jj - "cink cink "Chceme vládu odborníků!" cink cink"
  Tak už máme, co sme chtěli!!! Strupnick není hňup, ani hlupák, ani idiot, jen plní to, co je mu uloženo dělat. Krmí západní zbrojovky, z nešich peněz. Takže co je zač? Je to "hérečka", hovno hérečka, k***a je to! ANO - bude hůř!!!! Jedinou jeho odborností, kterou získal v oboru vojenství, bylo čtení scénářů pro jeho štěky v ruských válečných filmech, kde vystupoval jako křoví- viz například "Boj o Moskvu". A bacha, hrál i v debilních seriálech, takže se možná cítí být kvalifikovanýcm na ministra vnitra, zdravotnictví, vedoucího SSM, šéfa akademie věd ................... Zajímavé je jen to, že ti bařtipání havloidní chtěli vládu odborníků, ale hned jak obsadili lukrativní posty je odbornost přestala zajímat. Ona je ale konckonců nezajímala již při cpaní se do polistopadových funkcí. Cink cink tak už máme, co sme chtěli cink cink.

  OdpovědětSmazat
 6. Redakce NR by mohla vyhlásit soutěž o anticenu za výrok měsíce a pak souhrnně za rok. Popularizace hňupa měsíce či hňupa roku by alespoň trošinku mohla pomoci ob/včanům v orientaci v osazenstvu politického ansámblu.
  KR

  OdpovědětSmazat
 7. Neštěstí je, že stejnou pitomnost řekl i ministr zahraničí Zaorálek
  Volič -Vilč

  OdpovědětSmazat
 8. Ostuda ČR : Stropnický , Schwarzenberg , Dientsbier , Sobotka , Zaorálek . Podporují fašisty na Ukrajině . Je jim jedno kolik úpr hlíku bude v čr , hlavně že budou u koryta . Zemanovi nesahajî ani ke kotníkum . Volil jsem čssd . OKAMURA bude premier .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Okamura nebude premiér, nemá na to vhodné jméno. Příští premiér bude muž s aktuálně korektním jménem - Černoch, ten škaredý střapatec.

   Smazat
 9. V. Pjakin popsal, v jednom dílu svých odpovědí na téma "Kdo je a jak řídí svět Globální prediktor", vznik tzv. herecké elity. Dle něho byli komedianti(herci) až do začátku 20. století jen bandy příživníků, lidí neschopných uplatnit se ve společnosti jinak. Proto se začali opičit po úspěšnějších lidech a napodobováním jejich příběhů vzniklo divadlo. Lidé se rádi zasmějí a tak z toho vzniklo jakési živobytí pro komedianty. Tito umělci, jak si začali mezi sebou říkat, dokázali jen napodobovat jiné. Tím, že pronášeli výroky slavných lidí, jejich inteligence nijak nestoupla. Pak ale v zájmu G.P. a s jeho pomocí se dostali do střední vrstvy a začali si hrát na elitu. Ti méně chápaví si začali myslet, kdovíjak to nejsou vzdělaní lidé, umělci. Ale oni zůstali tím, co byly od nepaměti. Biflovači rolí ze scénářů. Jsou to lidé, kteří si myslí, že když na jevišti odříkají dialog třeba Ruské carevny Kateřiny veliké, že jsou na stejné úrovni jako ona. Ale to není pravda ani náhodou. Jsou to pořád jen a jen HERCI!! odříkávači scénářů. A náš ministr Stropnický je toho přesný důkaz. Také jen odříkává svou roli z Amerického scénáře. Na víc nemá ani náhodou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15.39 Naprosto přesně jste to napsal.

   Smazat
  2. Pjakin lze jen doporučit !!

   Smazat
  3. Mám úplně stejný názor a velmi pěkně jste to popsal, k tomu ještě ten žilkův image bezďáka s psíma očima, svědčí o jeho ubohosti.

   Smazat
 10. Novější citát je Zaorálkův, také zhruba v tom smyslu, že migranty dopravuje do Evropy Rusko, např. přes Norsko a také letecky. Zaorálek se opravdu snaží se v bruselských salónech zalíbit. Prof.Krejčí ho považuje za ministra zahraničí spíše za TOP09 než za ČCSD a že je koulí na noze ČSSD. Přes Rusko se do Norska dostalo jen několik tisíc lidí, to je méně než dříve přes Maďarsko každý den, a ještě byli vraceni. Dopravu člověka kamkoli bez víza nedovolí žádná letecká společnost, protože při pasové kontrole v přijímajícím státě by jej na vlastní náklady musela zase dopravit zpět. To se stává i v USA. Takže jen takový další žvást Zaorálka, fanatika protiruských sankcí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zaorálek už tím, že nechal na svém ministerstvu 'staré struktury' po Khárlovi se ukázal v pravém světle. Tohle jsou už je průvodní jevy.

   Smazat
 11. Velkým problémem se jeví to, že Schengenská hranice není nic. Jen mlžný opar, kterým projde každý kam chce. Pokud opravdu existují teroristé a bávám se, že ano, tak je to pro ně jen vzduch. Mohou si chodit kam chtějí a jak chtějí. Pak by měli všichni politici EU vystoupit a nabídnout své funkce lidem, kteří to zvládnou lépe.

  OdpovědětSmazat
 12. už by ste mohli začať nanovo - Čechy čechom - zatiaľ sa o to snaží len váš "kotlebista" japonského výzoru - že vám nie je hanba!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty se starej o sebe,ty hanbo jedna....

   Smazat
 13. Cha, nejsrandovnější je to, že migraci najednou Stropnický blb pojednává jako negativum zlými Rusy působené. Ouha, zapomněl jsi, ministře, že migrace je kýžená, chtěná a obohacující pro celou EU? To´s ujel, starý brachu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.