Reklama

úterý 1. března 2016

Švýcarsko: povolávací rozkaz pro 5000 vojáků


Udo Ulfkotte
1. 3. 2016  NWOO

Během pouhých několika dní, by se EU mohla rozpadnout. To netvrdí konspirační teoretici, ale eurokomisař. Švýcarsko na to reaguje tím, že připravuje armádu a vojenské prostředky na ochranu hranic. 5000 vojáků dostalo povolávací rozkaz a švýcarská armáda mění vyhlášku. Propagandistická média v Německu se radši dívají stranou a šíří hesla o tom, jak všechno vydržet.


Znáte Dimitrise Avramopoulose? Pravděpodobně jste nikdy jeho jméno neslyšeli. Dimitris Avramopoulos je od listopadu 2014 evropským komisařem pro migraci. Jeho šéf je Jean-Claude Juncker. Dimitris Avramopoulos na tiskové konferenci řekl, že již běží odpočítávání kolapsu stávajícího systému ochrany hranic v EU.

Ještě deset dnů a mohlo by to prasknout, všechno se to rozpadne. Člověk musí sledovat zahraniční média, aby věděl, co pan komisař řekl a co přesně má na mysli. Je to konec Schengenské dohody, konec otevřených hranic v Evropě. A to asi za deset dní.

Naše hlavní média nám mezitím poskytují velmi odlišné „informace“. Dne 7. března v Baden-Badenu obdrží generální tajemník OSN Pan Ki-mun německou mediální cenu za rok 2015. Od 7. března v Rakousku v mediální propagandě nastanou změny. A 7. března oslavíme „Den zdravé výživy“. V současné době dostáváme všechny možné zprávy, které nám lžimédia prezentují, ale o možném kolapsu našich hranic za deset dní, o tom neslyšíme nic.

Média hlavního proudu raději informují o tom, že se vedoucí představitelé EU sejdou 7. března na mimořádném summitu s Tureckem kvůli uprchlické krizi. Setkání se bude konat v poledne ve formě pracovního oběda, řekl ve středu jeden úředník EU. Cílem je „ohodnotit“ vyjednanou spolupráci s Tureckem ohledně uprchlické krize. Mezitím velká mainstreamová média píší o tom (např. Bild), že uprchlíci do Německa již skoro nepřicházejí. Pro občany tam venku to znamená, že kancléřka Angela Merkelová má na situaci s přehledem pod kontrolou.

Pravda to ale není. Pravda je taková, že Německo očekává dalších 3,6 milionu uprchlíků a díky přistěhovalectví se stane dvoutřídní společností. To znamená, že se Německo společensky zcela rozpadne. A nyní hrozí, že se ještě rozpadne Evropa. Asi před pěti lety vedoucí politici takovou situaci předpovídali. Téměř všichni se jim smáli.

Bývalý polský ministr financí Jacek Rostowski očekává ve střednědobém výhledu válku v Evropě, kdy se Evropská unie rozpadne. Rostowski o tom informoval vedoucí představitele EU v soukromém rozhovoru v roce 2011, spolu s bývalým kolegou z varšavského ministerstva financí, který je nyní výkonným ředitelem velké polské banky.

Tehdy šlo o krizi eura. Říkal, že „tyto ekonomické a politické turbulence přicházejí zřídka tak, že se o deset let později dá ještě zabránit katastrofální válce. Myslím to zcela vážně, že si pro mé děti zažádám o Greencard ve Spojených státech.“ Také tehdejší předseda Evropské komise José Manuel Barroso válku v Evropě očekává. Tehdy se jednalo o euro, dnes se navíc jedná o gigantické proudy žadatelů o azyl.

Již v roce 2009 měla Spolková zpravodajská služba (BND), německá zahraniční zpravodajská služba, k dispozici tajnou studii. Poukazovala na to, že celosvětová hospodářská krize a migrační toky, mohou obsahovat také potenciál k případné světové válce. Tehdy následky hospodářské krize a proudy uprchlíků nebyly tak dramatické, jako je tomu v současné době. Tento scénář byl uveden jako jedna z mnoha možností.

Tehdy se to nedalo zjistit z žádných německých novin hlavního proudu. Lžimédia tak nedostala psí náhubek, jen mlčela. Evropská tajné služby již mnoho měsíců mluví zcela otevřeně o možnosti blížící se války. Do Evropy se v tomto roce vrátí krize eura, stále více a více bank volá o pomoc Evropskou centrální banku EZB.

Obrovské toky žadatelů o azyl představují zároveň ohromné riziko, Evropě hrozí anarchie. Ve Švýcarsku se právě učinila taková opatření, kterým německá hlavní média nevěnují žádnou pozornost, jako je povolávací rozkaz na švýcarské hranice pro 5000 vojáků. Švýcarská pohraniční stráž a armáda v současné době provedla ke krizové situaci, která může vzniknout během několika hodin, určitá opatření.

Švýcaři se zcela zbláznili nebo jednají racionálně a realisticky? Jedno je jasné. Pravděpodobnost válečných scénářů v srdci Evropy se během posledních týdnů stala reálnější. Na jedné straně nikdo nechce uprchlíky platit a přizpůsobit se jim. A na druhé straně chtějí občané EU od ostatních občanů EU získat své peníze, které mají svěřené od evropského kapitálového trhu – ty totiž nedostanou.

Profesor Michael Hudson, hlavní poradce lotyšské vlády v ekonomických otázkách, v roce 2010 jako první evropský úředník hovořil o rýsující se „válce kvůli dluhům v Evropě“. Tehdy se mu vysmáli, a to nejenom v Bruselu. Hudson zcela střízlivě předpověděl kolaps eurozóny, náhlé ožebračení občanů a záměrné odvedení pozornosti vyprovokovanými válkami.

A to všechno uprostřed Evropy. Není to všechno ve vzdálené budoucnosti, ale je to celkem blízko. V roce 2010 se zdálo, že je Hudson blázen. Od té doby, se dala do pohybu nezastavitelná spirála brutálních zájmových střetů kvůli ještě neskončené krizi okolo eura a teď kvůli uprchlické krizi.

Z milionů Evropanů se nyní stávají zuřiví občané, kteří jdou do ulic sxnepředvídatelnými politickými důsledky. Evropská unie se ve svých základech zatřese a rozpadne se to, co k sobě nepatří.

Také z Mekky zvané Německo, kam proudí masy žadatelů o azyl, se stane oblast neklidu. Švýcaři se připravují povolávacím rozkazem pro 5000 vojáků.


Zdroj: info.kopp-verlag.de
Vyšlo na: NWOO.org

24 komentářů :

 1. No,když už i ten "malý loupeživý horský národ,nemající ani vlastní řeč",vyhlašuje částečnou mobilizaci,tak to už je opravdu napováženou....
  Ale,že situace je do toho průseru tlačena víme i bez něj,jen si to někteří pořát nechceme připustit.

  OdpovědětSmazat
 2. a Bohoušek, Štětina a podobní vepři už mají pro sebe a své rodiny také Green Card do SSA a nakoupené nemovitosti až to tu po*erou úplně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ano jsme zuřiví a tyhle šmejdy štětinovskýho typu SEJMEM !!!!!!!!!

   Smazat
  2. To jim nepomůže. Dožene je to i tam.

   Smazat
 3. JJ, asi nastal ten pravý okamžik. kdy je třeba nazaváhat s nakupováním konzerv a trvanlivých potravin a taky opatřit vařiče na tuhá paliva, abychom si mohli převařit vodu z potoků a řek. Ještě si nostalgicky jednou dvakrát cinknout klíčem a hupky dupky připravovat batůžky.

  OdpovědětSmazat
 4. Hele lidi, blbí nejsou - nahrazením armády zeleným bratrstvem a vypálením zbrojních skladů připravili občanstvo o možnost se bránit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také to tak vidím, něco se vyhodí do vzduchu, něco se daruje umírněným a jeto. Čím více si uvědomuji realitu dnešního světa, pomyslnou mozaiku si utvářím z jednotlivých na sobě zdánlivě nezávislých informací, tím více jsem přesvědčený, že tohle nedopadne dobře. Za posledních 27. let jsem ani jednou nevolil komunisty, tu chybu už nikdy neudělám. Stávající kapitalistický systém je finančním fašismem (Hebrejci) natolik zdegradovaný, že už teď se vlastním dětem stydím podívat do očí.

   Smazat
 5. Lidi, kdo můžete, pořiďte si nějakej lauf. A je stále dost možností, jak si nějakej pořídít zcela legálně. Přečtěte si (naštěstí) stále platný zákon. Sluníčkáři nás zaprodali, až Říše zavře čáru, začne se to v našich Krušných dolech hromadit. A budem potřebovat víc než jen krumpáče...

  OdpovědětSmazat
 6. Na všechno pozdě je,vše už je pro---no.Občané se
  nechali obelhat při referendu o čtvrté říši EU.
  Nyní na to doplácíme všichni.Na zradu politiků,
  na hloupost občanů a prodání suverenity státu.Tak
  se teď poměj,lide český.Myslet se má předem.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne, nechali jste se obelhat tím, že jste šli cinkat klíčí na Wenzelplatzu a dalších náměstích republiky. Když jsem lidem v podniku, kde jsem v listopadu dělal ředitele, říkal, vzpomeňte si na moje slova za 5-10 let, byl jsem pro ně "stará struktura" a blbej komouš. Když jsem jich pak pár po těch 10 letech potkával, vesměs jsem slyšel - řediteli, omlouvám se, měl jsi pravdu, je to ještě horší, než jsi nám říkal.

   Smazat
  2. Když jsem tenkrát v listopadu 89 viděl ty davy lidu s klíčema, díval jsem se na jejich nadšení velmi skepticky. A to jsem byl normální THP pracovník, bez jakéhokoliv vlivu. Prostě střední třída.Když bylo referendum o vstupu do EU, hlasoval jsem proti, protože jsem zvažoval realitu tohoto vstupu. Když jsem se legislativně podílel na zapracování směrnic EU do našeho právního řádu, byl jsem zhnusen. Jsem otřesen, že mé obavy ze všeho "zlého" se potvrdily.

   Smazat
 7. Já bych to nedramatizoval a důvěřoval našim vládním činitelům. Nám žádná migrační vlna nehrozí,jak říkal Sobotka a i kdyby tak jsme připravení,jak říkal Chovanec! Hloupí Švýcaři ničemu nerozumí a zbytěčně sýčkují. Já věřím našim chytrým vládnoucím politikům.
  Jak se nemusí ničeho bát slušný podnikatel iba hen tý zloději co kradnú,tak se nemusí bát i slušný občan migrantské vlny!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :-DDD přijdeš mi žes cosi požil....večer 22:12. Snad bez následků a brzy vystřízlivíš :-)

   Smazat
  2. Vystřízliví všichni . I sluníčkáři a to s následky , které budou kruté .

   Smazat
  3. Jo, vím. Bude to masakroidní...hmm (7:16)

   Smazat
 8. Tak já vám něco povím jako hloupá Svycarka narozena České matce ! My máme pro 7.000.000 lidi betonové kryty vybavené na 6. Měsíců potraviny-vodou - lékařským zařízením ! Co mate vČesku vy jaké kryty zajištěno vládou ?? Každy zbraň doma -vy mate pouze komedianta na ministerstvu vnitra a na obranu co se dá sehnat !!!

  OdpovědětSmazat
 9. Co asi také ještě nevíte!! Němci jsi zvolili vznik (mini Shengenu) prohraná migrační partie s Tureckem je pouze finta! Koncept ( mini Shengenu )je severní unie klasická federace na spůsob Švýcarska s vlastní hranici vlastní armádou a státním rozpočtem (severní Euro ) zahrnuje 5 krajin: Belgii Luxembursko Německo Holansko a Rakousko! Všichni dohromady schválili vytvoření silné severní unie a také opatření na zastaveni migrančni krize do těchto krajin !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je dobře,že si ten "minišengen" dělají zrovna tyhle země,který sem ty vavdráky s takovým potěšení valí po statisících,ale nám vyčítají,že je vítáme vlažně.Je dobře,že se to začalo už kinečně dělit.Zase půjde svůj ke svému a mezy ty zmrdy s rypákem nahoru my rozhodně nepatříme....

   Smazat
 10. Odebírám časopis Schoner wohnen, v posledním čísle 3/2016 v rubrice Das gewohnte Leben je zajímavý článek o tom, že obyvatelstvo se musí připravit na situaci, kdy 14 dní bude bez dodávek vody a potravin. Zcela vážně je míněna rada, že na osobu je nutno počítat 28 litrů H2O.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To s tou vodou,myslej, předpokládám pro Německo ?

   Smazat
  2. to 12.00
   Pro německojazyčná teritoria Evropy, což je Německo, Rakousko a část Švýcarska. Event. i ostatní čtenáře, kteří své vládě až tak moc nevěří a rádi by přežili alespoň 14 dní.

   Smazat
 11. Není k dispozici jiný zdroj o tom povolávacím befelu než švýcarský Blick?

  OdpovědětSmazat
 12. Tak ve švajcu se mělo konat referendum za zpřísnění vyhošťování imigrantů při porušení zákonu, ale průzkumy naznačovaly, že to nedopadne ... no, nevím, jak to nakonec dopadlo. A nejednou je švajc na pokraji války proti imigrantům? Lidi neblázněte, západní propaganda dělá ze slimáků nebožáčky, inženýry a vědce, a východní propaganda straší atomovou válkou. V Evropě v dohledné době žádná občanská válka nebude, nějaké incidenty asi jo, ale žádná divočina. Tak vylezte z těch protiatomových krytů, trochu se rozhlédněte a zamyslete. To, že se stav může zhoršovat, je možné, ale kolaps (jaký měl být r.2012) není na pořadu dne.

  OdpovědětSmazat
 13. To, že by měla naše vláda zajišťovat ochranu hranic (sama, nebo v rámci V4), je jasné již nějakou dobu. Přesto, že je stále kritizována, tak nějak doufám, že snad v tomto směru nějaké kroky dělá. Samozřejmě, že to nevyhlašuje, to by nás Makrela pozřela. P.K.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.