Reklama

.

.

čtvrtek 3. března 2016

Tajná dohoda mezi USA a Ruskem? Překvapivý výrok, který bychom rozhodně nečekali, mnohé naznačuje. O co tady doopravdy jde?

John Brennan - šéf CIA

- jaj -
3.3.2016 inStory
Takové výroky vysoce postavených lidí z USA se jen tak často neslyší. Šéf CIA John Brennan přiznal to, co je pro mnohé Američany a jejich příznivce naprosto nemyslitelné. Podle Brennana mohou západní země zcela klidně důvěřovat Rusku. Brennan dokonce pro média prozradil, že USA a Rusko jsou v úzkém kontaktu v boji proti mezinárodnímu terorismu. Putin se sice prezentuje agresivní politikou vůči Západu, ale jistá dávka spolupráce tam prý přece jenom, ač se to na prvý pohled nezdá, je.


„Pokud budeme dostávat informace o hrozbách vůči ruským občanům nebo diplomatům, budeme je varovat. Totéž udělají oni pro nás, " říká šéf CIA. Spolupráce obou velmocí se prý vyplatila hlavně během zimních olympijských her v Soči. O jakou hrozbu konkrétně šlo, a zda hrozil nějaký útok na sportovce, odmítl Brennan přiblížit.

Navzdory geopolitickým neshodám popsal spolupráci šéf CIA jako "věcnou, informativní a velmi úspěšnou." V dobách, kdy mnozí hovoří o nové studené válce je tento výrok opravdu hodně překvapivý.

36 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. zase nam mazou uSSa med kolem pusy , neverím jim ani pismeno natoz slovo !
   H

   Vymazat
 2. Evropa by chtěla být mocností, ale přitom je to jen stádo imbecilů se zaprodanými dravci a v..y v jejím vedení. Kde jsou ty doby, kdy byla výkvětem světa......

  OdpovědětVymazat
 3. V to doufám, že "hrají" jen mocenské hry a nechtějí zničit svět. Nevím jen, jestli to pozůstalí těch hrátek pochopí?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, jsou to mocenské hrátky.

   https://www.youtube.com/watch?v=cvEBsOnhSHE

   Vymazat
 4. Výrok pana Brennana je překvapivý velmi, jeho obsah však nikoli.
  Vždy, za všech režimů a vlád byly extrémně utajované informační kanály, kterými si lídři velmocí a zpravodajských služeb sdělovali nanejvýš důležité a zásadní informace. I za 2.SV tyto kanály (byť v omezeném režimu) fungovaly na úrovni šéfů zpravodajských služeb Abwehr - MI5, OKH - GRU.

  Zajímavější je zjistit, proč tak veskrze interní informaci šéf CIA ventiloval před novináři. Co jej k tomu vedlo?? Že by realistické křídlo st. departmentu dospělo k závěru, že je nutné lidstvo informovat o tom, že vztahy mezo USA a RF nejsou vyostřeny až na hranu nuklární války?
  Že dokonce v jistých oblastech bezpečnostní politiky velmoci spolupracují? Co by takovým prohlášením mohl sledovat?

  Hypotetické zklidnění veřejného mínění se mi jeví jako falešný výklad, neboť málokdo si hloubí protiatomový kryt a ani nezavládla předválečná nákupní horečka, kterou by bylo nutno tlumit.

  Buď se jedná o nasypání pepře do očí administrativy RF směřující k omezení ostražitosti a chybnému vyhodnocení činnosti USA při přípravě na agresi vůči RF.
  To si tak úplně nemyslím. Rozvědka čerpá z veřejných zdrojů jen povrchní info o náladách a názorech obyvatel. Analýzou těchto info se nezabývá vojenské zpravodajství, takže tato verze je čistě hypotetická.

  Nebo se jedná o vzkaz vlastní USA administrativě, že silové složky proti RF nic nechystají a jakékoli silové politické rozhodnutí proti RF bude bezzubé a zavání revoluční změnou v obsazení Bílé Chýše.
  Toto se mi jeví jako pravděpodobnější, ale ne úplně správné.

  Za správný výklad považuji toto: Jedná se o výše uvedené poselství CIA a silových struktur USA (pasivita vůči RF) pro zákulisní loutkovodiče.

  Mír s námi!!
  Ferro

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je dobrý Ferro, možná je to poloveřejná podpora Trumpovi.

   Vymazat
  2. Ferro.
   Dávám za jedna,naprosto souhlasím,rozbít naději,že Putin to myslí zodpovědně.Rozhodují skutky,které provádí USA,proč se montují do Ukrajiny,určitě ne,aby to na Ukrajině zlepšily,když během dvou let je Ukrajina před absolutním krachem.

   Vymazat
  3. Souhlasím s Vámi Ferro,že je to veřejný signál pro "globální loutkovodiče", ale též s A z 14:21, že je to cílené poškozování ruské politiky v očích jejích nekritických přívrženců. Řekl bych, že pro amíky typické.
   Pavel p

   Vymazat
  4. https://archive.org/stream/AnthonySuttonTriologyOfWesternTechnologyAndSovietEconomicDevelopment1917To19301930To19451945To1965/Anthony%20Sutton%20%20triology%20of%20Western%20Technology%20and%20Soviet%20Economic%20Development%201917%20To%201930%2C%201930%20to%201945%2C%201945%20to%201965#page/n0/mode/2up

   Vymazat
 5. V článku je uvedena příznivá informace o tom, že USA a Rusko jsou v úzkém kontaktu v boji proti mezinárodnímu terorismu. Islámský stát a další teroristické organizace představují v současné době zlo, které obdobně jako globální oteplování ohrožuje celý svět. Podobně, jako se zástupci 196 zemí na pařížské konferenci OSN dokázaly shodnout na nové dohodě o ochraně klimatu, měly by se všechny státy světa dohodnout na společném boji proti mezinárodnímu terorismu. V boji proti tomuto zlu by se všechny státy světa mohly spojit tak, aby vznikla celosvětová demokratická vláda, která by mohla efektivně řešit všechny vznikající globální problémy. Řešením těchto problémů se nyní zabývá OSN, ale dnes už je zcela zřejmé, že OSN neumožňuje globální problémy řešit efektivně. Je čas nahradit OSN novou organizací, kterou by mohla být uvedená celosvětová demokratická vláda. Tato vláda by mohla nastolit trvalý mír na celém světě, a to prakticky stejným způsobem, kterým se podařilo nastolit trvalý mír v rámci všech států spojených v projektu EU.
  Jedna možná cesta vzniku celosvětové demokratické vlády je uvedená v následujícím článku: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-

  planete.html

  Ideovým základem uvedené vlády by mohl být Jednotný výklad vědeckého a náboženského vnímání světa, který je zveřejněn na: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/12/jednotny-vyklad-vedeckeho-nabozenskeho.html

  OdpovědětVymazat
 6. jo jo. velmoci se dohodnou, černý petr zůstane eu.

  OdpovědětVymazat
 7. Výrok šéfa CIA by byl překvapivý pouze v případě, že by bylo možné této organizaci cokoliv uvěřit.

  OdpovědětVymazat
 8. Jediný zájem podmanit si národy světa a jejich bohatství G.B USA FRance aNemecko

  OdpovědětVymazat
 9. Pravda bude nejspíš jen poloviční. Spolupracuje Rusko, USA nikoliv.

  OdpovědětVymazat
 10. Michal Masopust3. března 2016 14:34

  Anglosasům se nedá věřit vůbec NIC, snad jen jedině když spí, že OPRAVDU SPÍ a i toto jen za předpokladu, že to člověk vidí na vlastní oči?!:-D
  Přikládám odkaz na video http://www.rline.tv/programs/temy-dnya/video-90861/
  jsou to včerejší zprávy kanálu Красная линия ve 22 hod., který je provozován KSRF a kde velmi sympatická komentátorka Jelena Orlova komentuje ve třetí zprávě houstnoucí situaci na hranici Ruské Federace s Pobaltím a možné přípravě zločineckého tzv. "nato" na válku s Ruskem. Inu, jestli to ta zaoceánská chátra skutečně s jejich psychopatickými mopslíky v Bruselu spustí, tak už nám zbývá jediná naděje, že se bude opakovat jaro r. 1945 a Rusové ještě jednou pomohou Evropě z h.... ven?!?

  OdpovědětVymazat
 11. Moje briliantni logicka dedukce jasne rika, ze Rusko je prirozeny spojenec Ameriky v boji proti terroru
  Islamu.
  Nas budouci president Donald Trump to uz
  davno vi a mluvi o presidentu Putinovi positivne s vedomim, ze se spolu DOMLUVI !

  Destabilitu sveta, delaji lide jako je Merkerova a jeji skupina pruseraru, ktera usiluje o destrukci Evropy a o zniceni nasi uslechtile bile rasy...
  Ta zenska je dizaster.
  nick honolulu - zariva americka osobnost !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=cvEBsOnhSHE

   Vymazat
 12. Nicku,
  Trump to musí vyhrát !!!!!!!
  jituš

  OdpovědětVymazat
 13. Hurvinci ! Kde vy berete zaklady na odsuzovani Ameriky, kdyz jste zde nikdy nebyli a nezili.

  Prave zde v Americe, se nejvice bojuje o zmenu jeji zahranicni politiky, ktera je v rukou skupiny specialnich zajmu.

  Vy ani nevite, ze Donald Trump chce poslat Hillary Clintonovou pred prokuratora.

  Vy vubec vetsinu veci nevite ! Jinak by jste nebyli tak plni zasti k fain zemi..
  Vy nevite, ze Americane maji stejne zivotni hodnoty jako mate vy a mysli podobne jako vy.
  Ze maji zlost na nekonecne prerozdelovani ovoce jejich prace..

  Ted napr. Obama Care (zdravotnictvi) je nenavideny, nespravedlivy system, ktery ublizuje vsem co pracuji, pro benefit illegalu a nezodpovednych.

  Amici jsou nestastni z privilegii barevnych na ukor bilych, tak jako jste vy nestastni z parazitismu Cikanu..

  Jsou nestastni z illegalni immigrace, tak jako vy z Invaze do Evropy.

  nick honolulu zde zada, aby jste s nim zpivali pisen : "NIKDO NEVI NIC, vi to jen mesic..." atd.
  nick honolulu - supporter of Donald Trump.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hlupče, nikdo nemá nic proti Američanům, ale proti destruktivní politice jejich státu.

   Vymazat
  2. Ale jdi ty kecko "honolulu", plácáš nesmysly! Planeta Země by si bez těch tvých ussa, kdybyste vůbec neexistovali oddychla a teprve tehdy by snad bylo možno snít o trvalém míru.

   Vymazat
  3. Honolulane, že jsou amíci z řady věcí stejně nešťasní jako my, je jim platné jako mrtvému zimník. Nic by na tom nezměnilo ani vítězství Trumpa (jako že nevyhraje). Jen si vzpomeň, co sliboval Obama a co mu ve skutečnosti bylo povoleno. Dnes může jen říci "Myslel jsem to dobře, ale dopadlo to jako vždycky". Tak by to dopadlo i s Trumpem. Vaši nenažraní mocní žádné změny ve prospěch prostých "amíků" nepřipustí. Kupodivu to ve slabé chvilce vykecal i "Hurvínek" Žantovský, který byl coby pravá ruka Havla dlouhá léta velvyslancem ČR v USA. Takže sorry.

   Vymazat
  4. To honolulu + Anonymní 3. března 2016 16:30 + 16:32
   Pánové, nenechte zbytečně cloumat vášně Vaším majestátem. K čemu ta silná slova? Že by Vám před zrcadlem ztopořila Vaše Ega?? To snad nemáte ani jeden zapotřebí.

   Donald Truup je jistou nadějí do budoucna. Bohužel zkušenost od dob zavraždění JFK hovoří proti přílišným iluzím. KAŽDÝ NÁSLEDUJÍCÍ PRESIDENT USA se "vezl ve vlaku tajných společností" - viz: http://probuzeni.blogspot.cz/2013/04/tajne-spolecnosti-jejich-moc-ve-20.html
   Z toho mi jasně vyplývá, že USA jsou ovládány ze zákulisí m.j. přes osobu presidenta, který se v posledním s touto funkcí změnil v pouhou jejich hlásnou troubu. Může se stát, že Donald Trump vyhraje presidentskéí volby. OK, ale v tom případě vyslovuji zásadní pochybnost o tom, že by se z tohoto područí bez újmy na zdraví, nebo na svém charakteru mohl vysmeknout. Tedy má předpověď zní:
   a) D. Trump volby nevyhraje a presidentkou bude Hitlery Clinton
   b) Vyhraji-li Donald Trump, tak své volební sliby nenaplní, ale zásadně změní svou rétoriku a politické směřování - oproti nadějím honolulu a milionů znechucených a posléze ještě znechucenějších Američanů.
   c) Donal Trump vyhraje volby a protož je charakterní a zásadový člověk, tak nebude chtít ze svých předvolebních slibů slevit. Pak jej čeká varování jako Ronalda Reagana a když jej nepochopí, tak bude následeovat JFK - k velkému zklamání a žalu honolulu, milionů Američanů a miliardám obyvatel planety, kteří věřili Trumpovi a doufali v obrat k racionální zahraniční politice USA.

   Držím mu palce a přeji pevný charakter a dlohý život. Nadějí pro Američany a obyvatele modré planety rozhodně je!!

   Mír s námi!!
   Ferro

   Vymazat
  5. to 16:30

   https://www.youtube.com/watch?v=cvEBsOnhSHE

   Honolulu má pravdu, USA jsou prostředkem nadnárodních korporací, ovšem se sídlem v USA. Řadoví bílí američané s tím hovno co nadělají. Jsou ve stejných sračkách, jako my.

   Vymazat
  6. Trump volby vyhraje, avšak USA se finančně zhroutí a Trumpovi se rozpadnou pod rukama.

   Nově vzniklé státy se zbaví nadvlády korporací a budou se snažit o návrat k demokracii, ovšem s jakým úspechem není jisté, protože celému světu hluboce zadlužení pohrobci USA budou dlouhá desetiletí dřít bídu.

   Vymazat
  7. Ty jsi jedno obrovské "honolulácké" PAKO, přesvédčené o té vaší tzv. "vyjímečnosti", přitom ten tvůj tzv. "paradise on the earth" pouhých 23 let své existence nevedl žádnou válku ve světě, tak ZKLAPNI a jdi se stydět někam do kouta!! O vyhlazování původního indiánského obyvatelstva, jakož i o velmi nízkém IQ velké většiny obyvatel ussa se ani nezmiňuji, to bys TY stejně nepochopil, či ještě hůŕe pro tebe ignorantsky NECHTĚL pochopit!

   Vymazat
  8. fero 3. března 2016 17:55

   přesně to je i můj názor. Stejně to funguje i v naší politice. Někteří tam jdou proto, aby něco zlepšili,ale systém je semele, takže začnou taky krást, nebo jsou zdiskreditováni. Ti, proti kterým se vedou kampaně to dle mého mysleli dobře (Paroubek, Nečas). Zbytek byla a je banda vyžírků.

   Tady je jediná pomoc. Celou garnituru vystřílet (pověsit, zgilotinovat), ti co tam nalezou po nich také zlikvidovat. A ta třetí vlna si už snad dá bacha.
   J

   Vymazat
 14. A bylo tomu na techto urovnich nekdy jinak? Snad ano - kdyz Anglicane "zapomneli" varovat Americany o Pearl Harboru :-)
  P.S. Robote Dedku - bez se bodnout, zasiras jeden web za druhym. Najdi si jinou galaxii!

  OdpovědětVymazat
 15. Pozdraveni pani Prazska vlastovko. (15:35)
  Uz mi prisel drawing board. Po 15. breznu to slozim dohromady a budu myslet pouze na veci prijemne.

  Napiste prosim nekdy neco o Vasem vztahu k malovani a ja Vam napisi, co rikaji americke vedmy o tomto hobby.

  Donal Trump ted odpocival v Palm Beach. T.j. na druhe - vychodni strane Floridy (140 mil od meho bydleni).
  Presto, ze vlastni nekolik nemovitosti na Floride, tak se nejradej zdrzuje v jeho Mar-a-Lago..

  Pro zajimavost, na Google maps to najdete na
  krizovatce S Ocean blvd. (coz je povestna A1A) a silnici se dvojim oznacenim 98 & 80 vedouci do Fort Myers.

  Palm Beach je mesto millionaru, kteri maji t.zv. stare penize. Protipol techto lidi jsou millionari, ktere patri do skupiny novych penez. Oni se vzajemne nemaji radi.

  Florida je magnetem pro bohace z celeho sveta. To co je na vychodnim pobrezi Floridy Palm Beach, tak na zapadnim je Pelican Bay v Naples, nebo Gulf Harbor na Mc Gregor ve Fort Myers...Florida ma nejlepsi pocasi v Americe a nejlepsi pocasi na Floride ma okres LEE, ktery je pri usti reky Caloosahatchee. (Sanibel, Captiva atd.)
  V pripade, ze by jste se nekdy chtela stehovat na Floridu, (zije zde hodne Cechu), tak mam pro Vas seznameni s realtorkou ktera, je nejlepsi na jihozapade.
  A ted musim z domu.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 16. (16:32) kdyby nebylo Ameriky, tak by to byla tragedie pro vyvoj vsech poloopic Tveho razeni..Vedli by jste 30-ti letou valku se sousednim okresem a znazili by jste vynaleznout brambory, kukurici, Bourbon (americka whisky) a nemeli by jste doutniky a auta. atd. atd.
  Kdyby jsi nebyl neiformovany OSEL, tak by jsi vedel , ze zahranicni poolitika Ameriky neni v rukou Amiku.
  Ja Te poucovat nebudu ! Najdi si informace na internete.
  Budu Ti nadavat pozdej musim z domu.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 17. Kritiku zahraniční politiky USA si Američané pletou
  s kritikou USA.Honolulu má pravdu,že já nemohu kri-
  tizovat USA,ale jejich zahraniční politiku ano.Její
  výsledky jsou jasně vidět.Opět vyrukoval s tezí o
  blbosti českého národa,což je jeho zvykem.Myslí si,
  že on je jediným chytrým a proto někdy jeho výlevy
  zavání arogancí.Někdo by možná chtěl bydlet na Flo-
  ridě.Koupí si tam nemovitost a úřednický blb někde
  na letišti mu zakáže vstup do USA.Což mu umožňuje
  zákon.Takže USA raději ne.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 18. Majevsky (16:50), kdyz oni mi nadavaji, tak ja musim nadavat zpet. Copak jste nikdy necetl stary zakon v
  Bibli ? Hmmm ? Pokulhava Vam zdrava pohanska spiritualita.

  Znovu je zde domonstrovana NEZNALOST ! Vyridite si v Tallahassee papiry na zaklade investice do statu Florida. Jak si myslite, ze to delaji penziste z Nemecka , UK, atd. Jak je videt, tak jedine JA, jsem informovan a spravnem legalnim postupu. A tak je to i s politickym denim.
  Nashle vecer,
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 19. No, Brennanův argument o Soči prozrazuje, že jeho ostatní prohlášení o důvěře k Rusku lze brát s velkou opatrností. Pokud by svá slova myslel vážně, pak by to znamenalo, že US armáda (a letectvo a námořnictvo) dostala jasný befel přestat tupě kopírovat minulou strategii a zařít respektovat změnu ve světě. Pro nejen armádu, ale i NSA a CIA, o jejich kontraktorech nemluvě, nastávají (po zásluze) velmi bídné časy...

  OdpovědětVymazat
 20. Dnes mlutí takto, protože to právě potřebuje. Zítra bude zase Rusko největší světový agresor. Američanům nevěřím ani slovo, to mě naučil život.

  OdpovědětVymazat
 21. No, pokud ten nařvaný US nácek a šéf CIA John Brennan na Putinovi za agresi považuje obhajobu národních zájmů svého (ruského) lidu, pak se nemýlí.
  Protože to, co dělá Putin, si ve světě dnes může dovolit už jen tak jeden dva další představitelé.
  Ti ostatní pak už jsou jen buď lokaji či placenými maňásky nebo se krčí připosraně u zdi. Nebo jsou obojím, viz např. i ten náš "psí dečka" a další naši dobroseři.
  Pokud na Putina denně házejí mediální sračky a ostouzejí jej přímo nechutným způsobem, pak zcela jistě koná správně.
  To však ví i on, a víc jak dobře ....

  OdpovědětVymazat