Reklama

neděle 20. března 2016

Takový kolaborantský přístup ve stylu Emanuela Moravce je ČSSD vlastní??? To už je vrchol pánové. Poplivali jste všechny bojovníky proti fašismu

Oldřich Rambousek
20.3. 2016   Rukojmí
Že by to byla pohádka??? Tam les, tu řeka a ejhle-závan chlévské mrvy. Vidno, že cesta správná vede mne-směrem ku Praze-k parlamentu, k sídlu vlády. Oj lidičky to je Vám smrad, že by jeden pad. To ve vládě se myslí snad.
Dosti hříček-vážná věc. Ostudu má naše zem, neb blbové nám vládnou. Stále lezou v čísi řiť, čímž rozumové buňky slábnou. Sobotka a Za-orálek-Česká politická esa, hájí černou fašistku, neb je to hra o análek-o análek USA.

Je to skutečně velmi vážná věc, když představitelé vlády pidistátu zvaného Česká republika veřejně vyslovují podporu fašistické zrůdě Savčenkové-příslušnice fašistického praporu Azov. Přitom Český národ pod fašisty neskonale trpěl, jakožto i mnoho jiných národů. Takový kolaborantský přístup ve stylu Emanuela Moravce je ČSSD vlastní??? To už je vrchol pánové. Poplivali jste všechny bojovníky proti fašismu. Německo i Francie té fašistické zrůdě odmítly svou podporu a to je co říct-obzvláště u Merkelové. To se pane Zaorálku a Sobotko musíte zviditelňovat za každou cenu?? I za tu cenu, že děláte ostudu České republice na mezinárodním poli??

Vždyť děláte kretény ze všech lidí v zemi!!! Já vím-blíží se nám volby, ale nyní jste tomu dali opravdu korunu. Divím se, že Vás členové strany nevypráskají bičem, protože takto škodíte i straně. Zaorálek k tomu vyslovuje své domněnky, že Rusové se podílejí na migrační vlně, že do Evropy posílají migranty. Doložte tedy důkazy. Totéž platí i pro armádního kašpárka Stropnického, který tvrdí totéž. Chápu, že protiruská rétorika je v současnosti značně důležitá, když mělo Rusko úspěch v Sýrii a usvědčilo USA z cíleného a účelového lhaní, ale za tuto cenu?? To si neuvědomujete, že jste pro smích?? To nevidíte a necítíte, že už od toho řiťolezení máte hnědé límečky a zapácháte?? Nyní jste se veřejně tak dehonestovali, že by Vás volil jen úplný pitomec.

Savčenková patří do vězení-to je bez diskuse a s ní všichni ti, kdož zblbli Ukrajinský národ nesplnitelnými sliby. Ti, kteří jsou příčinou války na Ukrajině a neskonalé bídy Ukrajinského národa. Kličko, Tymošenková, Jaroš, Porošenko, Jacenjuk a další patří za katr na doživotí. Pro jejich lež zemřely tisíce lidí.Jen proto, aby se NATO mohlo dostat co nejblíže Ruské hranici. Proto ten podvod, proto ta zrada na vlastním národu. Proto všude jen mrtvoly a je smutné, že vláda ČR by měla být souzena za spolupachatelství, neb toto svinstvo podporuje.

Také si říkám, že je poněkud zvláštní, když se do záležitostí jiných zemí vměšují diletanti typu Zaorálka, Sobotky či Kalouska. Neustále kritizují, co ten, či onen dělá špatně, ale bordelu ve své zemi si nevšímají. Místo kvalitní, pronárodní politiky vedou politiku kolaborantskou. Posílají se peníze špinavým Turkům a na České děti a jejich operace sbírá národ víčka od Pet lahví.

Nemám vcelku nic proti vládě, ale chce se mi z ní zvracet velebnosti.

Ram

24 komentářů :

 1. Je to ostuda jako prase. Jen dobytek se dokáže zastávat nacismu, nacistů, válečných zločinů a zločinců. A tohle je ještě tak nějak marx-leninsky vystudovaná lůza. Jo jo, dialektika v praxi. Nejdřív švihnem OKD a když je kolem toho rozruch, tak zahájíme nějakou malou válku, nebo přivítáme imigranty, nebo ......... jen ať má lůza o čem debatit. Jistě pane ministře. Jistě pane premiére. Skvělelé seriály - hrubě doporučuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni sice udělali zkoušky z marxismu-leninismu, ale vzdělání se jich nedotklo. Možná něco z toho četli, ale rozhodně nepochopili. Možná pochopili, ale prachy jsou jim milejší. T

   Smazat
  2. 19:22 Angličané mají pro vlezdoprdelky hezký výraz "brown nosees" (hnědé nosy). Takže už vím, čím vyzdobím předvolební bilbordy s jejich podobiznami tak, aby i zahraniční reportéři věděli, jak si jich "vážím".

   Smazat
  3. 4:12 Překlep, správně má být "brown noses".

   Smazat
 2. ....aneb, jak se říká: hovno se dalo do tance a ještě si boky podepřelo.

  OdpovědětSmazat
 3. Olda Rambousek mi mluví z duše...
  jsem zhnusená.
  Musím stále myslet na všechno,co se tady teď v Evropě děje,s hrůzou..
  Děda mi poradil Béčka ve forte a k tomu ovesnou kaši....na nervy..
  Cpu se tím jak divá,klid...
  ..myšlenky to ovšem z
  hlavy nevyžene, snad je jenom obestře trochu
  lhostejnějším závojem..
  jituš

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprosto s Vámi Jituš, souhlasím. Mám stejný problém chování našich vládních hovad vůbec nějak strávit a nebýt neustále nas.aný. A to jsem tyto debily dokonce volil !! Doktor mi radí, aby se člověk politikou vůbec nezabýval. On si, hlupák naivní, myslí, že ten svůj blahobyt ( brát měsíční paušál 51 Kč na pacienta v registru + za výkony ) má přisouzené navěky. Když budeme kašlat na politiku, tak kde se za rok probereme? V Chalífátu ?

   Smazat
 4. Je to na zvracení. Nebo jak si může dovolit židovský normalizační herec Kraus na ČT stoupnout doprostřed pódia a říct, že masoví vrazi Mašíni jsou hrdinové? To vám prostě rozum nebere.


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebyli to vrazi masoví, ale sérioví. To je podstatný rozdíl. Pokud vraždili "protikomunisticky", tak to byli jejich hoši hrdinní, pokud by ale na přechodu pro chodce přejeli krtka a byli v KSČ, tak by to byli vrazi z říše zla. To je jejich způsob nazírání na svět. Ouplně stejní kreténi se teď zastávají té přiblblé Savčenkové, Undiček Riot, a vůbec kdejaké verbeže.

   Smazat
 5. Myslíte, že Sobotka čte alternativní weby? Tenhle submisivní hošík se řídí pouze výplachem režimního meinstreemu. V tom případě jsou volby ale naprosto zbytečné. Stačí pár mediálních programátorů, dostatečná informačně-ideologická monopolizace a labilní politici typu Sobotka jsou bez šance.
  Sobotka v podstatě není ani politik v pravém slova smyslu, je to spíše programovatelná zombie, ideál zákulisních manipulátorů. Navenek pro masy neškodný koloušek, ve skutečnosti extrémně nebezpečný člověk.

  OdpovědětSmazat
 6. Foldyna rozkryl, co to bylo ta Savčenková za zrůdu. Otázka zní, bude ČSSD v této nechutné záležitosti iterpelovat premiéra za jeho jednání?

  OdpovědětSmazat
 7. Je pravda, že nám výše zmínění politici opravdu dělají po světě ostudu. Svět je tak propojený a naše země tak malá, že v informačním poli co nevidět vznikne : Co Čech, to blb a fašoun. A třeba už vzniklo.
  Zajeďte někdo, chlapi, s hovnocucem před sídlo vlády, a vypusťte to ven.

  OdpovědětSmazat
 8. Všechno funguje jinak než si myslíme. Před volbami v Německu se říkaslo, že to strana angley zcela ve volbách prosere k vůli promigrantské politice, ale ono se až tak hrozně moc nestalo, úbytek hlasů byl, ale Německem to nezatřáslo. Takže když my říkame, že nebudeme volit stranu Bohuša, bude to asi podobné. Něco málo ztratí ale v podstatě bude u korýtka mlaskat dále. Proto říkám volby nemají žádný vliv na politiky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No protože v Německu panuje 100% cenzura. Všechno je OK. Totalita jak vystřižená.
   Ostatně jako u nás. Skutečnou moc třímají korporátní média, resp. jejich vlastníci(na západě). U nás spíš antikomunistická ideologická smečka. Ti mají podchycené masy. A ti když řeknou, v zájmu demokracie si uřízněte obě uši a snězte, tak se najde xy blbů, kteří to udělají.

   Smazat
 9. Hošani ze socdem co nosí Kalouskovi hole na golf v uctivém předklonu tyhle weby možná ani neznaj ,ale zcela jistě jim poskoci vyrábí svodky toho co si lůza jako jsme myslí.

  OdpovědětSmazat
 10. Víte, ona to není jen Savčenková, předseda české vlády a soc. dem. v Bavorsku předává vyznamenání sudeťákům, jedná s bavorskými představiteli, ačkoli bylo po převratu zdůrazňováno, že pro českou (tehdy ještě československou) vládu je partnerem k jednání pouze spolková německá vláda, v Brně se jakéhosi jednání účastní s představiteli soc. dem. i část sudetoněmeckého lansmanšaftu... A dalo by se pokračovat... Soc. dem.!... Vůbec se nedivím, že je Stalin nesnášel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To už snad i ten Hácha si udržel víc důstojnosti.

   Smazat
  2. Už je tam jednou chtěl nějaký fešák z Moravy naházet .Kdepak asi je ten kluk jeden Republikánská ???

   Smazat
 11. svatá pravda. Savčenková je fašistická zrůda. Ti naši rádoby vládci patří do Vltavy směr Německo!

  OdpovědětSmazat
 12. Opět na špatné straně a zase dobrovolně. Kdy už se konečně budeme moci přestat stydět za svou vládu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Až se narodí silný a nezkorumpovaný Vozataj, který opět spojí v jeden národ Čechy, Moravu Slezsko. Až se vyháčkujeme z EU a zločinné NATO. Až vystavíme červenou kartu všem zrádcům a pochlebovačům, co se jako roztoči zabydleli nejen v politice, ale všude, kde jim to vynáší. Až jim společně jedním hlasem jasně řekneme NE a DOST! Potom jim vystavíme spravedlivý účet a budeme se ptát kam se poděl český zlatý poklad republiky? Zdroj: https://youtu.be/jl2Ppq4U5pw

   Smazat
  2. Tento silný a nezkorumpovaný Vozataj se má teprve narodit . A narodí se zřejmě nějaké blonďaté Češce , kterou její pud podle vědmy Žilkové nažene do náruče nějakému negrovi , kterého nám sem zase dotáhne ozubená pleš Otík .

   Smazat
 13. Bohuš, Luboš a další konají nadpráci. To jim dějepisci a soudci nezapomenou (pokud na to - a to je hlavní - nezapomenou občané). Prodloužili tak řadu postav hořké stránky českých a československých dějin, která jen za posledních 100 let (abychom to netáhli od tzv. sv. Václava) plnili různí a jim podobní emanuelové moravcové, klementové gottwaldové, bedřichové reicinové, brunové köhlerové, václavové davidové, viliamové šalgovičové, aloisové indrové, vasiľové biľakové, václavové havlové, tomášové klvaňové, alexandrové vondrové a další. I oni by se měli dostat do školních učebnic, aby igorové hnízdové do emotivních dětských duší zapsali nejen následováníhodné férové hrdiny, ale i odsouzeníhodné lumpy.
  KR

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.