Reklama

.

.

čtvrtek 24. března 2016

Teroristická skupina IS připravila 400 bojovníků pro útoky v Evropě,informuje AP

24.3. 2016   AC24
Teroristická skupina Islámský stát (IS, v Rusku zakázaná) vycvičila a vyslala do Evropy přinejmenším 400 bojovníků za účelem páchání teroristických činů, informuje agentura Associated Press s odvoláním na nejmenované zástupce výzvědných služeb evropských zemí a Iráku.
Bojovníky trénují k útokům v západních zemích ve speciálních táborech v Iráku, Sýrii a možná i v zemích postsovětského bloku, informovaly zdroje agentury. Podle jejich údajů dostali bojovníci rozkaz, aby našli vhodný čas, místo a způsob ke splnění své mise.

Teroristé jsou rozděleni do menších skupin, podobných těm, které spáchaly teroristické činy v listopadu loňského roku v Paříži a v úterý v Bruselu, upřesnily zdroje agentury.

22 komentářů :

 1. Útoky teroristů v Bruselu opět připomínají, že svět se musí sjednotit v boji proti terorismu, prohlásil americký prezident Barack Obama a nabídl Belgii veškerou pomoc k vyšetření teroristických útoků v Bruselu. "Musíme být spolu v boji proti terorismu bez ohledu na národnost či rasu či víru," zdůraznil Obama při projevu v kubánské metropoli Havaně.
  Uvedené informace prosím porovnejte s informacemi uvedenými v článku: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

  OdpovědětVymazat
 2. V Evropě má být na10 000 tisíc islamistů-teroristů
  Další jsou z Turecka posílání do Libye.Má to být dohoda mezi EU aTureckem,dostali za to peníze.Brusel--domnívám se,že v tom znovu májí prsty USA.Na lidech jim nezáleží,jen jim nahnat strach at to stojí kolik chce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ať už to financuje a organizuje kdokoliv, nikdo s řadových občanů EU zjevně není schopen ovlivnit jalové opatření nikým nevolených úředníků. Muslimové přenesli válku do teritoria EU a obyvatelé EU by ji měli vrátit zpět do prostor, které v EU obývají muslimové.
   Planým tlacháním o evropských hodnotách bude mrtvých v ulicích Evropských měst jen přibývat. Až vyletí do vzduchu pár mešit a čtvrtí které obývají, tak možná pochopí. Nějak jsme zapomněli jak se bránily předchozí generace a koho si volily aby je vedl.

   Vymazat
  2. Dědku,doprdele,jak můžete brát vážně kecy toho idiota,jehož veškeré příbuzenstvo je buď mezi sionisty,nebo v Muslimském brůdršaftu!?!?

   Vymazat
 3. bhadavatghítá-58451258965451258847454125633254512
  141-14754584582145

  OdpovědětVymazat
 4. Pokud interpol říká že je jich v Evropě kolem 10 000, tak to znamená kolem 50 000 minimálně ....

  Když mluví o tom že je vyškoleno 400 teroristů tak to znamená kolem 4 000 - kteří prošli výcvikem USA-NATO

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aááá idiot vlastimil opět utekl z léčebny.

   Vymazat
 5. Bez Sobotku a Zakořálku je jich jen 398

  OdpovědětVymazat
 6. Ti teroristi schopní improvizovat a z komerčních sraček z drogérie udělat bombu a s úspěchem ji odpálit na potřebném místě,si nezaslouží srovnávat s idioty výše uvedenými,kteří si a o to se vsadím,neumí ani vyměnit rezervu u auta....

  OdpovědětVymazat
 7. O těch počtech

  jsou to jen pomněnky, domněnky...
  Raději mám tu, jak Mařenka s Jeníčkem utekli Ježibabě...

  Země, jako Francie a Anglie, k tomu i Německo,
  si své teroristy plně zasluhují.
  Horliví poskoci zločinné zaoceánské zahraniční politiky světového četníka,
  si sami nasrali do vlastního hnízda...

  A k tomu jim pomáhej Alláh.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano- vždy se ptáme proč?Proč si těhotná žena opásá a sebevražedně umírá.Desetiletí vykořisťování zemí Afriky a stř. východu.Pod vedením zločiců umírají děti rodiny.Jak odpověděta bránit se:smrtí původců zla.

   Vymazat
 8. Válka je nejefektivnější, pokud probíhá na území nepřítele. To si uvědomují islamisté, kteří ze svých ghett, například Molenbeeku vyráží ven terorizovat okolí. Pokud se jim nebude klást odpor, jako se tomu děje například v Izraeli, pak můžeme počítat s tím, že s jídlem roste chuť a útoky pak budou ještě početnější a krvavější.

  Reálně pak hrozí, že jistí extrémisté, či zoufalí pozůstalí obětí provedou odvetný úder právě na tato muslimská ghetta. Pak by ale islamisté zakusili to, jak chutná teror, kterým nás "obšťastňují". A muslimská ghetta jsou velmi zranitelná, protože jsou závislá na dodávkách vody, elektřiny, plynu, atd. zvenčí.

  Pokud by k takové eskalaci došlo, pak největšími viníky nebudou muslimští teroristé, či zoufalci kteří jim oplatí stejnou mincí - ale POLITICI, kteří tuto situaci připustili - ať už tím, že připustili muslimskou imigraci, či muslimy nedonutili respektovat zákony hostitelské země. Pak už by tyto politiky bylo možno směle nazvat hrobaři a zrádci národa a postavit je před soud.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ..k tomu dřív,nebo později dojde ....

   Vymazat
  2. A navíc - když se policie do ghett ani neodváží, nebudou ty atentáty ani vyšetřovány . . .

   Vymazat
 9. EU se co nevidět rozpadne.Desetitisíce krvežíznivých samopalníků v záchytných táborech Idomeni v Řecku, prolomí vnitřní hranice a povalí nach Deutschland.Podle situace, povětšinou vlastizrádných politiků, vyvolají pomocí příchozích a stále vítaných kalašnikovců, řízený chaos s útoky a terorem proti původnímu obyvatelstvu.Vše tomu nasvědčuje!Zastavení řízené migrace není na pořadu dne a nikdy nebude.USSA s Jouem Bidetem a Nulendgirl, přikrmí nutnost k vypuknutí jarní ofenzívy, až po zimě uschne rozmáčená zem na východě UK a poté k zatažení Ruska, obranně útočným mírovým paktem do konfrontace.

  OdpovědětVymazat
 10. já být Arab ze Iráku, kde mi USA vybombardovali barák a zabili příbuzné, tak tu bombu na sobě někde v New Yorku odpálím také, to říkám zcela vážně. Pro tento moment, co mohu udělat, je žádat "Smrt Savčenkové".

  OdpovědětVymazat
 11. Pokud někdo zná číslo 400 teroristů, tak musel mít možnost je nějak spočítat a tedy vědět kde byli vycvičeni a kteří to jsou. Jinak nemáte možnost číslo 400 získat a nebo jste si jej vymyslel.
  Pokud to číslo není vymyšlené proč jsou tito teroristé ještě na svobodě ?

  OdpovědětVymazat
 12. Pokud někdo zná číslo 400 teroristů, tak musel mít možnost je nějak spočítat a tedy vědět kde byli vycvičeni a kteří to jsou. Jinak nemáte možnost číslo 400 získat a nebo jste si jej vymyslel.
  Pokud to číslo není vymyšlené proč jsou tito teroristé ještě na svobodě ?

  OdpovědětVymazat
 13. V Bruselu potvrdili , že teroristi připravovali útok na atomovou elektrárnu . Tak to je konec a je jen otázkou času , kdy něco takového provedou . Nelze totiž uhlídat všechno a všechny . Pěknou verbež si politici nakvartýrovali do Evropy . Na co ještě v Česku čekáme ? Až budou mrtví i u nás tak co potom bude zase přiblblý Otík zase blekotat ? Že se nemáme nechat zastrašit ???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty ještě stále věříš na ty oficiální srandateorie? Vždyť to je jako z kopíráku další false-flag operace Mossadu-CIA, ty jelito....

   Vymazat
  2. Ty jelito 14:10 - co budeš asi psát až se tyto útoky stanou skutečností i u nás ? Není lepší tomu předcházet ?

   Vymazat
 14. "Teroristická skupina IS" je sionistická zástupná úderná síla Izraele, USA, Saodské Arábie a Turecka. Vědí to brabci po střechách. Jak dlouho ještě bude trvat sionistický veletrh lží? Není už všeho do času?

  OdpovědětVymazat