Reklama

úterý 1. března 2016

TOP 09 ukazuje svou bezradnost v plné síle

top 09
1. 3. 2016   Vaše věc
 
M. Kalousek se minulý týden, když pražští zastupitelé schválili, že Praha se stane partnerským městem Pekingu, prohlásil, že den, kdy bylo toto partnerství schváleno, je mezinárodním dnem hanby pro Prahu. Vedení TOP 09 nyní vyzvalo celostátní vedení ČSSD a ODS, aby se jejich strany oficiálně distancovali od hlasování pražských zastupitelů svých stran. To už rozum zůstává stát. 
 

Vedení TOP 09 očividně neví, kudy kam. Preference strany jsou podle posledního průzkumu na 6,5 procenta a TOP 09 tak pokračuje v celkem razantním sešupu směrem dolů. Ještě v březnu loňského roku by stranu volilo 10,3 % občanů, dnes by jí však (už druhý měsíc po sobě) volilo méně lidí než konkurenční pravicovou ODS.

TOP 09 byla zvyklá stále dokola brnkat na protikomunistickou notu a hovořit o návaznosti na tzv. "havlovskou" linii. Komunistožroutství udělala čáru přes rozpočet uprchlická krize, a tak TOP 09, jejíž vedení je evidentně líné nebo neschopné zaměřovat se na skutečně problémy, zesílilo své antikomunistické šílení.

I M. Kalousek však jistě dobře ví, že ani V. Havel nikdy nezpochybňoval jednotnost Číny a její politiky a koneckonců ho nezpochybňoval ani K. Schwarzenberg coby ministr zahraničí v Topolánkově (za Stranu zelených) i v Nečasově vládě (za TOP 09).

Partnerskými městy Pekingu jsou například také Berlín, Paříž, Brusel, Madrid, Řím, Amsterdam, Washington, New York. Tokio či třeba Tel Aviv. Někdejší nejlepší ministr světa M. Kalousek a jeho strana se však zřejmě domnívají, že pro Prahu není takovéto partnerství dost dobré a že úkolem českých politiků a pražských zastupitelů není dělat politiku, a hájit nejlepší zájmy občanů své země a obyvatel svých měst, ale poučovat ostatní státy o lidských právech. Samozřejmě velmi výběrově. Naši kamarádi je porušovat mohou, ti ostatní ani náznakem.

Podle vývoje volebních preferencí se však zdá, že bývalí voliči TOP 09 mají na věci jiný názor než M. Kalousek. Pokud bude TOP 09 pokračovat nadále stejným směrem, může se stát, že již po krajských volbách, které se budou konat tento rok, jí zbydou jen oči pro pláč, protože nepřekoná ani v jednom kraji hranici 5% hranici.

Pokud se chce TOP 09 takovému scénáři vyhnout, mělo by se vedení této strany soustředit na formulaci programu strany a na jeho prezentaci občanům, nikoli na rozesílání hloupých výzev, kterým pouze dál obnažuje svou bezradnost a dunivou prázdnotu.

25 komentářů :

 1. Vlastenka


  Topku už tvoří samé politické mrtvoly a zoufalci jako Ženíšek nebo Farský.
  Kárl už je mrtvola i fyzická.
  Co už jim, chudákům zbývá, nežli donekonečna trapně omílat mantry o ruské rozpínavosti a nebezpečném Putinovi, který chce "zhaftnout" celou východní Evropu.)))
  Já už se tomu jenom směju.
  Totálně bezobsažná strana.


  Ne nadarmo se stal jednotkou blbosti jeden Laudát.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To byla strana, která měla zajistit 1/ "církevní restituce" a 2/ po všech těch zlodějských, sexuálních a korupčních eskapádách ODS zachovat volitelnou pravici. - Ukredli spolu s Lidovci a ODS 135 Mld. pro církve a teď už nejsou potřeba, když Babiš převzal agendu "slušné" pravice.

   Vymazat
  2. Vtipné.Kolik Laudátů se vejde do jednoho Kalouska?

   Vymazat
 2. Uslintaný debil kníže fon Debilberg a Kraďousek s Langšmejdovou jsou povoláním kreténi....bohužel Chujmer a podobný hovada je vynáší do nebes.
  P.S. Už aby tam byli!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šláfa nám nějak rychle zmizel z politické scénky, možná mu vypověděl službu svěrač.

   Vymazat
 3. Takový všehoschopný politik jako pan Kalousek a vy k němu chováte neodůvodněné nepřátelství. Já se třeba moc těším na TV noviny, protože téměř v každých se objeví pan Kalousek a řekne nám, jak by se mělo vše správně dělat. Měl by mít svůj pravidelný pořad "Volejte Kalouskovi", i když on ho už vlastně má...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro zdraví národa bych spíše navrhl vytvořit a prodávat hru kopněte si do svého (gumového) Kalouse. To by bylo úlevy :-) Byl by to zaručeně nejvíce prodávaný produkt roku 2016 :-)

   Vymazat
  2. Cha cha cha....perfektní Také si pana Kalouska nesmírně vážím . Je to velice čestný , poctivý dobrák !!!

   Vymazat
  3. To říkají i pozůstalý po parašutistech, kterým pořídil experimentální padáky. Květa

   Vymazat
 4. top 09, používají siderické kyvadélko. zjistili, že celé lidstvo jsou agenti Moskvy, jenom oni jsou ufo.

  OdpovědětVymazat
 5. Pane Dvořáku, nevadí Vám, že pod tím článkem není nikdo podepsán? Ostatně není to poprvé.
  Jde mi o to, že kdyby autor toho článku chtěl být férový, zveřejnil by nám text smlouvy, jaký podepsali představitelé zmíněných měst, jako jsou Paříž, Berlín, New York,... a text smlouvy, jaký odsouhlasilo zastupitelstvo Prahy.
  Petr

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jaký text chazarští spoluobčané podepsali, není to vlastně jedno?

   Vymazat
  2. Podívejte se na zdroj. Jde o nepodepsaný - tedy redakční - materiál.

   Vymazat
 6. Kradousek a spol. možná změní "mediální tvář," když jim půjde o koryto -ovšem pouze do voleb. Pak zase začnou s tou zatuchlou deviantní ideologií o hrozbách RF a komunismu. Hanba jim!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vazeni, jsem tu nova, 1-2 možná 3 měsíce, díky odkazu na jiném webu, ale jak Kalouse nenávidím a to nejen za tu jeho kdysi sprostou složenku, kterou chtěl zaplatit , tak udělal "more" dalších hnusaren , tak stejne se musím-e na ten jeho falešný obličej už spoustu let divat , je v PS prisaty jak pijavice, ktera odsala co se dalo a ja bych se chtěla dozit toho, že ho konecne někdo vykopne ! Ale ted otázka , volby jsou az příští rok , dozijeme se te doby , nebo budeme utíkat s batohem a schovávat se v lesích ?
   Hanka

   Vymazat
  2. Vykopat ho s PS je málo. Veřejně soudit, zkonfiskovat co nakradl a zavřít na doživotí.

   Vymazat
  3. Samozrejme ze exemplarne potrestat a obléknout do teplaku, ale, aby se tak stalo, tak se nesmí dostat do PS. Je to Jidáš a mel by sedět az zcerna ! On se jen tak imunity nevzdá, lže jak když tiskne , stejne jako muslim ....
   H

   Vymazat
 7. Tato partaj má ve svém čele člověka,který má na ru-
  kách krev.Nemůžete od nich čekat nic dobrého.
  Anonym 20:42-že nikdo není podepsán vadí,že v čele
  partaje nám vrah o morálce káže nevadí.Máte poněkud
  divný přístup k věci.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 8. Všechny parlamentní strany, kromě komárů, jsou nevolitelné.

  OdpovědětVymazat
 9. Je to ubohost od NR, že připouští tyto záchodové výlevy na pana Kalouska. Pan Kalousek je vítaná osoba v každé veřejnoprávní stanici, kterou vždy oživí svými kousky.

  OdpovědětVymazat
 10. Jen chorá společnost mohla obdivovat Havla, Švancyho, Kalouska a jim podobné zjevy. Rád bych se dožil dne, kdy tito jedinci upadnou v obecné opovržení a následné zapomenutí.
  Morave

  OdpovědětVymazat
 11. TOP 09 je stranou voskových figurín . Včera na čt24 museli dávat častěji záběr na text než na Schwarzenberga . Mysleli že Ukrajinská krize a urchlíci jim zvednou volitelnost . Bohužel vsadili na špatnou kartu . Benděri a lodě plných nadržencu je poslalo na dno volitelnosti . Nebránite svůj národ , ale jen svoje koryta . Marcel

  OdpovědětVymazat
 12. Top - JE TOP STRANA, KTERÁ BYLA STVOŘENA PRO TO ,ABY MOHLA BÝT PROVEDENA LOUPEŽ STOLETÍ -POZEMKY A POLNOSTI UKRADENÉ PO bÍLÉ HOŘE NAŠIM ČESKÝM PÁNŮM.pŘEVÉST NA KOŠILÁČE.

  OdpovědětVymazat
 13. Jenom volební podvody dokážou dostat TOP 0,9 do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Je to strana nad propastí, podle toho se k ní chovejme. Není třeba jí věnovat víc prostoru, než zaslouží.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.