Reklama

sobota 26. března 2016

Tváří úpadku ČSSD je tvář ZaorálkovaLubomír Man
26. 3. 2016                                   
Jistě. Protože její vnitřní politika je v pořádku. Všichni jsme ČSSD vděčni za to, že před lékařskými ordinacemi (anebo přímo v nich), už neharašíme drobnými v kapsách, abychom dali dohromady julínkovné, coby penzisti jsme spokojeni s tím, že se penze znovu valorizují, zkrátka v tomto ohledu panuje mezi lidmi a příznivci i voliči ČSSD dokonce občas i chuť znovu vhodit do uren listinu s jejími kandidáty, ale – bohužel - pro mnohé (včetně mne), už tahle alternativa padla. 

A to pro jediné jméno, jedinou tvář a jediného člověka, který nám tuhle možnost vzal a vnutil nám přetěžké úvahy, koho že to teď tedy budeme volit. Protože volit dál stranu, v níž nikoliv nevýznamnou roli hraje tento malý muž, který by jinak chtěl být velký, ale daří se mu pravý opak, je pro většinu z nás nemožné. Vždyť si pamatujeme, jaký byl ještě než se stal ministrem, jak svolával hromy a blesky na americký radar v Brdech, i jak pak – zcela nečekaně, a to snad přesně v den, kdy se poprvé a už jako ministr prošel nekonečnými chodbami Kounicova paláce – otočil na obrtlíku a začal dštít oheň a síru na přesně opačnou stranu. Na Rusko a na Putina, a to s takovou vehemencí, že se zdálo, že jeho ctižádostí nemůže být nic, než přesvědčit KOHOSI DŮLEŽITÉHO, že on nebude ani o píď menší rusobijec, než byl jeho knížecí předchůdce, že půjde po Rusech ještě tvrději a nelítostněji, než se dosud v téhle republice šlo, a že v tomto ohledu kašle na to, jsou-li jeho odsudky spravedlivé či nespravedlivé, protože on je pro sebe povinován sledovat cosi podstatnějšího. Totiž další své možnosti, až jako ministr republiky skončí, protože ministrováním v jedné zemi život člověka nekončí, jsou zde daleko lukrativnější pozice v zahraničí, např. v EU, v NATO, či v OSN, místa doslova omračijící, pro která mu ministerstvo zahraničí dodává v podstatě jen použitelné ostruhy. A má-li tam nahoru skutečně dojít, musí sesbírat potřebný počet bodů. A to nikoliv v Rusku, ale na Západě, ve Washingtonu, v Londýně, v Bruselu. Odtud ho už dnes pozorně sledují a ty body mu přidělují – a jak je známo – v podstatě jen podle toho, jak moc je ochoten Rusku nadávat.

Laskavý čtenář mě v tento okamžik možná chytne za rameno s tím, že se možná mýlím. Že totiž Zaorálek nemusí být nutně protiruský z vypočítavosti, ale že takto protirusky opravdu smýšlí. Na což bych reagoval dvěma otázkami: Jak to, že to vášnivě protiruské nebylo na Zaorálkovi předministrském ani v nejmenším vidět ani slyšet? A za druhé: Máte za to, že český ministr zahraničí je takový hlupák, že neví nic o vztahu příčiny a následku? Vždyť každý myslící člověk ví, že to, co se dnes na pomezí Ruska a Ukrajiny děje (a za což je Rusko západním světem pranýřováno), by se nedělo, kdyby Washington nezatoužil po zřízení vlastních raketových základnách ve východní Ukrajině (tak blizoučko Moskvy), a po své námořní základně na Krymu (celé Černé moře tak budeme mít víceméně jen pro sebe), pro kteréžto cíle washingtonští neokonzervatisté zainvestovali majdanský profašistický státní převrat fantastickou částkou pěti miliard dolarů. Kdyby těch pět miliard dolarů na Majdan nevhodili, nepohnul by se na východní Ukrajině a na Krymu ani lísteček. To ví u nás každý podavač a je nepředstavitelné, že by to nevěděl český ministr zahraničí. Jenže on musí dělat, jako by to nevěděl. Jinak by totiž nemohl tak protirusky (a pro sebe tudíž tak prospěšně), soptit.

Pravda, východní Ukrajina a Krym už přece jen dodneška dost vyčpěly, a tak se tentokrát chrlí žluč proti Rusku kvůli ukrajinské letkyni Savčenkové, fracka v ženském provedení, který k soudnímu jednání chodí zásadně jen s fašistickými symboly na krku.

Ale to Zaorálkovi na chutí strefovat se do Ruska i v téhle záležitosti neubírá. Případ Savčenkové je podle něj „ostudnou ukázkou“, jak se Rusko na Ukrajině chová, a je prý „odporný a vyfabrikovaný“.A Česká republika by proto „podpořila případné návrhy na rozšíření protiruských sankcí EU na ty občany Ruska, kteří se podílejí na pezekuci ukrajinské pilotky Nadji Savčenkové.“

Toto vyřkl náš ministr Zaorálek před setkáním ministrů zahraničí 28 zemí EU, kteří v pondělí zasedli, avšak k šílenému nápadu našeho ministra protiruské sankce ještě dále rozšiřovat - a mikoliv tedy končit, jak to např. žádá náš prezident – se nevyjádřili

Inu, kováříček chtěl být nad mistra – a tentokrát pohořel..

Ale bude se snažit dál, dál bude pro sebe sbírat potřebné body a dál bude škodit ČSSD. To je to jediné, na čem se u něj můžeme stoprocetně spolehnout. A ČSSD to dál bude trpně snášet.

Slovenský ministr zahraničí Lajčák před uvedeným setkáním ministrů zahraničí řekl: Rusko je velké, Rusko je důležité, Rusko je významné, A Rusko není jednoduché.

S takovouto definicí by si ovšem na našeho ministra nepřišel. Ten by to zkrátil na: Rusko musí být zničeno.

A takovýto lidský formát mluví ve světě za mě, za tebe – za nás všechny.

62 komentářů :

 1. Na co si to hraješ, komunisto? Vždycky jsi to házel a budeš házet komoušům

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0.27 O co se tu po půlnoci snažíš ty socdemácká hnido? Ztratili jste mraky skalních voličů pro restituční zradu voličů, fandovství ukrajinským fašounům a nejapné kličkování kolem imigrantské invaze. Pan Man opomněl zmínku, že bez předsedy falešného a proradného sralbotky Sobotky, by to všechno nebylo možné.

   Smazat
  2. Prosím, komunisty nemusím ani omylem, ale proti těmhle prolhaným sviním, to jsou to neuvěřitelní dobráci. Za komunistů nebyli žebráci a natož bezdomovci. Chrochta Havel vykládal lidem:"Budou vám vychrotžovat nezaměstnaností, nevěchrte jim". O bezdomovcích nemluvil, protože by lidé nevěděli, o čem slintá, jak může být někdo bez domova?! Oslovení komunisto již není hanlivý výraz, ale pokud chcete někoho urazit, nazvěte ho havloidem, nebo ještě hůř, demokratem. Demokracie, jak jsem ji poznal, je strašné svinsvo. Tak už ne komunisto, ale demokrate a nebo pravdoláskaři, to je těžká urážka.

   Smazat
  3. Japato, že nevidíte sociálnědemokratické prasárničky na krajích a radnicích, za které by se nemusel stydět ani organizovaný zločin ODS a snažíte se vše házet na jednu proflákou krysu Zadolárka? Komunisté byli proti vám hrdličky.

   Smazat
  4. ty ukrajinskej fasounku, ty si to hodis uz za chvili sam ha ha ha, libi se mi jak kvicis, jen kvic vic a vic. A neboj se pricestovat do CR, jo ja jsem zapomnel, praskaci se boji :) :) :)

   Smazat
  5. Zazněl tu v článku názor , že demokracie je svinstvo . Turek Erdogan to upřesnil .Řekl doslova : "Demokracie je jako tramvaj . Doveze vás tam kam potřebujete . Pak prostě vystoupíte" .

   Smazat
  6. 0:27, tito projůůůůůůůůůůůůůesej retardové jiné slovo než "komunista" neznají to je asi jediné slovo které jim v těch prázdných krytech krku létá, bohužel pisatel článku má naprostou pravdu a těch jenž s naprostou jistotou nehodí do voličských uren tuto zprofanovanou stranu je a bude víc než jim bude milo. Průzkumy si můžete zasunout tam kam lezete američanům.

   Smazat
  7. Plně souhlasím s panem Manem.Co mně trápí je,že naše vládní garnitura podporuje fašismus a vůbec se nestydí.Zvykli si mlet jako mlýnek kolem dokola protože tak melou v Bruselu a USA!Jak pro ně ponižující!Bohužel,tito lidé si to vůbec neuvědomují.K Zaorálko i bych přidal hanbu ČSSD i SOBOTKU.

   Smazat
  8. Pokud umíte číst, pokud mátě nějakou pamět, tak by jste si mohli pamatovat stručnou zprávu, která se objevila na interneti po jmenování Zaorálka ministrem. "nečekaně ho chtěl navštívit bezprostředně na velvyslanec velkého bratra, Zaorálek ho však prý nepřijal a vzkázal mu, že se musí předem ohlásit a počkat až ho přijme. Pak prý následovala přímo smršt ze strany pana velvyslance a milý Zaorálek se prý doslova strachem posral. Údajně se prý jednalo o nějaké dokumenty na něho, které vlastní pan velvyslanec". Nevím zda je to opravdu tak, ale docela bych věřil, že se tak stát mohlo.

   Smazat
  9. Ještě k nim přidejte DYNZBÍRA

   Smazat
  10. Ze to rikas zrovna ty, synku stbackeho dobytka. Ty sam jsi mel nakroceno k stbacke kariere, ale pro vrozenou blbost by te vzali jen k PS VB, retardovany tupoune, postbolsevicky chcipaku.

   Smazat
  11. Ámen,četli jste výplod potrefené husy

   Smazat
  12. 11:46 S tebou se nikdo nebaví, každý se ti raději vyhne a tak tady oplenduješ - zbytečně. Socdemáci mají už zameteno a žádnou kariéru tam neuděláš. Kvičíš tady hovadiny ale není ti to nic platné. Za to by tě nepochválil ani ten váš podělaný holohlav.

   Smazat
 2. Je to prosté. Ani formát, ani lidský. ČSSD nevolit, už nikdy. Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikdy jsem nevolil "zdroje jsou, dluhy co se nemusí splácet, ani myslím to upřímně", osvěta je potřeba. Volím Babiše, to jak se šmejdi proti němu spikli mně dává jistotu, že k nim nepatří!

   Smazat
  2. Kdepak systémový Babiš (oblbovací hra ANO-NE, stejně jako ČSSD na uprchlíváky hodný Sobotka, zlý Chovanec), ten se nyní ve sněmovně odkopal schvalováním církevní zlodějiny, naoko kritizoval pouze netransparentnost.

   Smazat
  3. To 1:22
   To má logiku.Kdo by si nepřál žít v zemi, která je řízena jako dobrá firma, bez dluhů, s dobrým výdělkem, perspektivou. To proč je toto heslo trnem v oku, je fakt, že v dobré firmě se nekrade, není tam prostor pro politické kšefty a to se mnohým nelíbí. Nevím určitě zda hnutí Ano, ale Babiš vytvořil a má dobrou firmu.Je patriot a to je to co mu zazlívají zloději, podvodníci, političtí hoštapleři a hlupáci. Babiš si je vědom, že bez lidí by nebyl nic a proto se k nim také slušné chová jako zaměstnavatel.

   Smazat
 3. A s Babišem i Stropnického? No, nevím, nevím. To raději komunisty!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pamatujete, jak komunisti pod vedením soudruha Filipa schvalovali rozpočtové stamiliardové roční schodky (dluhy)? Grebeníčka odstavili a nasadili cizokrajného soudruha. Všimněte si, jak s komunisty počítali jako se spolehlivou jednotkou, která dělá co šmejdi chtějí. Semelová, Vondružka, to je jiná káva, to potom ano.

   Smazat
  2. Komunisti, že dělaly dluhy a to jste si přečetl ve kterém plátku? Pokud vím největší dluhy jsou od TOP09 a ODS, navíc s téměř zastavením ekonomiky.

   Smazat
 4. Na úvod, jsem rád, že pan Man je zdravý a nechodí se svými dětmi a rodiči k lékaři, jinak by nemohl psát takové hlouposti. První věc po ohlášení se na recepci zdravotnického zařízení je, že vás pošlou do účtárny zaplatit vyšetření (spoluúčast). Dle koupěschopnosti obyvatelstva se obvykle jedná o částku cca 250 až 500 Kč.
  V případě akutních stavů na pohotovosti drobných 90 Kč. Zaplať, nemáš, zdechni!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To bude blbost, zvolili jsme ČSSD, jistoty prosperitu a již brzy budou zrušené církevní prostituce.

   Smazat
  2. Osobní zkušenost s onkologickým onemocněním a zrak ohrožující diagnózou. Dajaké hypoglykemické záchvaty ani srdeční arytmie vyžadující žehličku ani nepočítám, kvůli takové prkotině se na noční pohotovost ani nenechávejte vozit, lékař se chce vyspat a pošle pacoše bez ošetření domů. Doporučuji zavolat si záchranku.

   Smazat
  3. to: 1:49
   Osobně mohu říci, že takového se mi nikdy a ani blízkým nestalo. Dle mého to platí pokud chodíte na soukromé kliniky, k soukromým lékařům např. na kosmetické zákroky, nebo zákroky kde neplatí nic pojišťovna.

   Smazat
  4. 9:27 Asi jste zaspal dobu, ústavy národní péče byly zrušeny a bezplatná zdravotní péče je pouze na papíře, stejně jako právo na život. Placená vyšetření jsou běžnou praxí, konkrétně hovořím o očním oddělení okresní a krajské nemocnice. Těch zrušených 30 Kč je proti tomu pakatel. Jak jste probůh došel ke kosmeťáku v souvislosti s nádory na mozku, hrozící ztrátou zraku a onkologickým onemocněním?

   Smazat
 5. Nepřeji si dostávat do schránky leták protektorátních kolaborantů z ČSSD (strany nacistických zločinců, zrádců a jejich pomahačů), kteří zasílají výzbroj a výstroj banderovcům na Ukrajině a podílejí se na likvidaci našeho národa přijímáním uprchlíváků, odnáším jej vrátit na místní pobočku. Na černochy a Araby vyčleňují miliardy, zatímco na přesídlení rodin volyňských Čechů zpět do vlasti chybí vůle a peníze.

  OdpovědětSmazat
 6. Souhlasím s tím, že David Rath je malá ryba, ostatní hejtmané ČSSD jsou na rozkrádačky a lumpárny daleko větší šíbři. Ne nadarmo se říká ve dne lhal a v noci krad, to je vlastizrádný sociální demokrad. Pan Man se tentokrát chová zcela mimózně jako nějaký zapřísáhlý všechnodobřař bránící polistopadovou vládnoucí garnituru, když přes nasazené si růžové brýle nevidí organizovaný zločin ODS + ČSSD doprovázený katolickou a protestantskou sektou KDU-ČSL souhrnně nazývanou církevní zlodějina.

  OdpovědětSmazat
 7. ...když se člověk smíří že jeho národ vymírá, mizí vlastenecká kultura společně s celistvostí země,
  je velice zábavné nestraně pozorovat jakou mají peníze sílu.
  Láska hory přenáší, co je oproti tomu charakter,
  rodina a nebo stát.
  Efek zabudování imaginární cifry nekrytých sum do šedé kůry mozkové je rychlí svoji povahou ničení, o co rychleji zbohatnete o to hůře je možná náprava.

  Naštěstí s Vatikánským cestovním pasem v kapse nám papež poslal autoritu duchovních,
  školených jak rozdělit nakradené.
  Veselé Velikonoce milý národe,
  bohatou nadílku a tučný účet přeji všem *

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to 4:26
   Ten blud s vymíráním máte z našich sdělovacích prostředků ? Je nás téměř 10 milionu lidí, to je moc, nebo málo ? 10 mil. slonů to je katastrova a musí se regulovat počet. Takže to vymírání to je jen a jen hříčka úhlu pohledu. Kdy se stane, že zbude jeden Čech, deset, sto, tisíc ? Až to budete vědět, a to číslo se bude blížit, bijte klidně na poplach, že vymíráme. Jinak je to plácání do vody, které nahrává nadšencům z přílivu nové krve. Slováků je podstatně méně a nikdy jsem je neslyšel lkát nad vymíráním.

   Smazat
  2. Vidím,jak si poučený,jinak by si taková "moudra" nemohl zplodit !

   Smazat
 8. Jaksi se zapomíná, že listopad 1989 byl podvod pro lidi, co nechtěli totalitní režim, ale flákání v socialismu se jim líbilo.
  Já měl představu zcela opačnou, že skončí přetvářka a začne se tržně makat. Místo vedoucí úlohy strany dnes tu je vedoucí úloha ze zahraničí řízených sdělovacích médií a póvl vystudovaný za peníze všech, jim dnes leze do řiti. Zaorálek je odstrašující příklad protektorátního nasazeného úředníka, který dělá i to, co by nemusel. Jenže celé vedení socdem je téhož ražení a divím se jejich voličům, že jim to pořád baští.
  Rusko se brání amerikanismu, který je stejně totalitní, jako jsme to vyčítali Sovětskému svazu. Jak říkají němci, z deště jsme se dostali pod ocas. V takové posici se nutně musí zdát i nedokonalé Rusko jako světlo na konci tunelu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel nám chybí vlastenectví a sebevědomí. To že jsme malí, nevadí, to že jsme blbí, vadí jó to vadí. Podívejme na Maďary a něco se sebou dělejme, hlavně neseďme doma u televize na prdeli, venku už je líp, tak co doma.

   Smazat
 9. Diskuse se zdá zajímavější, než článek nad ní. Zejména o možnosti volby nějaké parlamentní strany. Sám mám pocit naprosté bezradnosti. KDU je partou lidí, kteří se spojí s kýmkoliv za podíl na moci. O Kalouskově privátním projektu TOP je skoro zbytečné psát. Je to partaj jednoho muže, obklopeného partou oslů, kývajících hlavami tak, jak si jejich vůdce přeje. To samé v podstatě platí o ANO. Pouze s tím rozdílem, že Babiše obklopili lidé větřící nové příležitosti. ČSSD ? Sobotkova důsledná selekce, kdy systematicky odstraňoval všechny schopnější, než je on sám, vede tuhle partaj do zapomnění. Tam už v podstatě je ODS. A komunisté? Ti si zvykli na své stabilní výsledky a jejich vedení si to náležitě užívá. Vysoké prebendy, nerušené vládní odpovědností, jim umožňují bezstarostný život, navíc u řady hlavounů obohacené vlastním podnikáním. Opravdu nevím, koho u nás volit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže volba je jasná, Okamura. Jeho program je jasný a čitelný. www.spd.cz

   Smazat
  2. Zobecnil bych predchozi. Volme strany co maji v programu "primou demokracii".
   Slavek

   Smazat
  3. Po zkušenosti s ČSSD, budu volit stranu, která mi dá určitou záruku, že se nenechá "převzít nepřátelskou skupinou" k nepřátelské politice vůči státu a majoritním národům v něm. Druhá podmínka bude nenásilí k menšinám. Třetí pak, pátou kolonu nechá potrestat mezinárodnímu soudu, nebo trest odloží jejich vyhoštěním. Pokud se taková strana neobjeví, nezbude než pokračovat k resetu 89. roku takovou stranu vytvořit, úkol pro novou generaci.

   Smazat
  4. Takovou záruku Miroslave mít nikdy nebudeš. Zatím je to pouze Okamura, kdo se nezpronevěřil ani slovu z předvolebních řečí. Nyní tedy strana SPD!!!

   Smazat
  5. 14:38-víte jak se to říká,"nikdy neříkej nikdy". SPD patří k mým favoritům. Bude záležet na jménech kandidátky, důkladně si je "properu"! Velmi důležitá bude komunikace na sociální síti, propojit "vidoucí s tápajícími". Dobrou "práci" odvádí sami trollové se svými vodiči svojí stupiditou. Jako pamětníku, jsou mi jejich verbální projevy odporné(včetně prznění jazyka), jako projevy nomenklaturních kádrů kdysi, všech úrovní. Nedivím se, jablka nepadají daleko od stromů, jak víme.

   Smazat
 10. Zaorálek je tragedie našeho národa.Reprezentuje nás způsobem,který si nikdo z nás nepřeje.Tam kde mu nasypou do koryta pomeje,vesele zachrochtá a papouškuje co mu nadiktují.Kdekoliv tuto kreaturu vidím,je mi zle a tak i ze socialní demokracie,která si tímto člověkem podřezává větev v příštích volbách pod vlastním zadkem.Howg

  OdpovědětSmazat
 11. zvoralek neni jediny komouš vřadach socanu jakobi se zapominalo na jine podobne jemu milouše vovari jen blazni a dementi si toto nepřipoušti holt socani zparchantěli viz bohoušek guru

  OdpovědětSmazat
 12. netušil som, že slovenský politik bude na vyššej intelektuálnej úrovni voči českému, nedá sa to nepoznať - ale popravde, zacítil Za - oral - ek trafiku, a snaží sa, pokiaľ mi siaha pamäť, takých politikov ste mali vždy, počnúc Mäsarykom a končiac Haflom -

  OdpovědětSmazat
 13. Komentáře-ukazují,že nemůže být lépe.Prodejná děvka politika vydala další sketu zaorálka.Malého snaživého človíčka, který jde za mamonem.Ale to nejhorší je vás blbců je mnoho.

  OdpovědětSmazat
 14. Byl jsem dlouholetý volič ČSSD.Táto strana pro mě a mé známé co znám skončila.Sice mají fiktivní úspěšné průzkumy,ale dopadnou špatně!Za jejich podporu banderovcum, Kyjevskym nacistům,podporou Erdogana a jeho podporování ISIS s obchodování s ropou,podporou vraždění kurdů Tureckou armádou,podporou války proti Sýrií,podporou muslimských utečenců-mladých zdatných bojovníků atd.ČSSD zradila odkaz našich předků a obětí 2.světové války!!!

  OdpovědětSmazat
 15. Sobotka s vládou zamlčel obsazení naší země Německem 15.března 1939 stejně jako loni při jízdě US-dragounu přes ČR!!!Na 365000 našich obětí se musí obracet v hrobech!!!

  OdpovědětSmazat
 16. Typický projev žvanilů, kteří toho moc neumějí. Takovými typy je i Zaorálek.Vždyť za komunistů učil v Ostravě Marxismus. Ale i děti potentátů Dlouhý Telička a další jsou podobné exempláře. ČSSD se Sobotkou zpanštěla a Díky takovým idividuím a ubohé zahr. politice jí už nikdy volit nebudu.

  OdpovědětSmazat
 17. Pozor. Na socanském nebi se snaží zazářit další iniciativní blb. J.Chvojka. Snaží se sice vystupovat distingovaně, ale svoje ambice těžko drží na uzdě a tak se občas neovládá a vypouští slovní kombinace jak z Kalouskova souručenství!

  OdpovědětSmazat
 18. Pan Lubomír Man má úplnou pravdu, a mohou se tady různí havloidi, sluníčkáři a podobná verbež třeba i zbláznit. Včetně těch, kteří budou i přes očividně kolaborantské jednání mnohých sociálně demokratických politiků naši zejména zahraniční politiku stávající vlády a ministra ZV obhajovat. Ze sociální demokracie se stala liberální strana zastávající nikoli zájmy většiny občanů (i přes některá opatření, která by to mohla dokazovat, např. zmíněné zrušení poplatků u lékaře či znovuvalorizaci (?) důchodů), ale pouhé části obyvatel. A v zahraniční politice, v níž by mělo jít o vyváženost a pragmatičnost, stranou, která dokonce ústy svých představitelů hájí zájmy globalistů a v některých částech světa dokonce režimů, které jsou otevřeně či skrytě fašistické.
  No a Zaorálek už se zřejmě vidí na teplém místě v Bruselu nebo jako velvyslanec ve Spojených státech. Jinak se jeho kotrmelce dají pouze těžko vysvětlit(leda by úplně zblbnul).
  Pro mnoho lidí se ČSSD i díky tomuto rádobypolitikovi stala nevolitelnou. Pro mne osobně je nevolitelná na úrovni od kraje výše už dávno.
  Děda 2

  OdpovědětSmazat
 19. Ještě před 3 lety tady místní komouši neustále kvičeli a nepřáli si nic jiného než pád Nečasovy a Kalouskovy vlády. Vlády padla, nastoupili místo nich socialisti a člověk by si myslel, že komouši už snad budou aspoň trochu spokojeni. Ale kdepak. Kvičí dál a snad ještě víc. Budou prostě kvičet do té doby než se splní jejich sen a vznikne tu rudohnědý stát. Pod vedením mixu komoušů a Kotleby. Tito psychopati si nepřejí nic jiného než konec svobody, demokracie a právního státu, kterýmiž oni opovrhují. Něco jako islamisti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:14-opět "zloděj křičí chyťte zloděje"? Ano, přeji si konec neomezené svobody, vaší svobody, vás psychopatů.

   Smazat
  2. Tak vy, komouši s polu s nácky a islamisty vytvořte koalici, Povolný. Cíle máte zhruba stejné - totalitní stát a vládu pevné ruky. Sami jednotlivě to nezvládnete, psychopati.

   Smazat
  3. Jediný kdo neustále kvičí jak vepři jdoucí na porážku jsou stoupenci neúspěšného Khárla, kteří zcela "demokraticky" ani po několika letech nedokážou strávit výsledek demokratického plebiscitu. A z hibernace se probírají ODS. Protože jediná pravda je ta jejich. A jediný správný názor je ten který prezentují takoví národní velikáni jako je Kalousek, Fiala, Langšádlová, Němcová, Bělobrádek a samozřejmě knížepán. Tedy velikáni národního rozkrádání a ztráty suverenity. Velikáni osobního prospěchu a mamonu. Velikáni nenávisti k jakékoliv odlišnosti, která nezapadá do jejich dogmatického pohledu na svět. A jejich utkvělou představu nezmění ani to, že jsou na hranici volitelnosti a byl by čas tedy začít přemýšlet kde udělali soudruzi chybu.
   Můžete Anonymní26. března 2016 10:14 kvičet jak chcete ale fakta a statistika se sice dají popírat, ale realitu tím stejně nezměníte. A vítejte i s ČSSD do klubu pod 4%. Tam můžete společně hledat nepřítele, který Vás tak potupil. Vaše stranické ego vám však neumožní ho najít. Přece neukážete sami na sebe!

   Smazat
  4. 11:49- zatím tvoříte duhovou koaliční vládu vy! Socialisté z Bruselu, demokraté z USA, fašisté UA, pobaltí, islamisté Turecka, Albánie. Všechny vás i nás svírá pevná ruka demokracie made in USA. Ale nebojte se(bojte se) národy to zvládnou!

   Smazat
  5. "Velikáni nenávisti k jakékoliv odlišnosti, která nezapadá do jejich dogmatického pohledu na svět."
   ===================
   Komunisto, to zřejmě právě civíš do zrcadla, viď?
   Částečně ale pravdu máš. Islamismus, komunismus ani fašismus opravdu nezapadá do pohledu na svět žádného demokrata, tzn drtivé většiny společnosti. Výše jmenovanou sebrankou která sní o ukradení svobody lidem z hloubi duše pohrdáme.

   Komunisto, můžeš kvičet jak chceš, můžeš fantazírovat jak se znovu vaše sebranka chopí moci, ale máte jen +- 13%. Zbytek volí jednoznačně demokratické strany. Je vám souzeno ten se tím vaším zbytečným, marným, zoufalým životem už nějak protrápit do konce.

   Smazat
  6. 13:05-od kdy jste Vy "socan", vždyť jsou tam(dle Vás) samí komouši? Bez těchto komoušů, ve všech stranách, by ta vaše většina měla 10%! Že se nestydíte vládnout s komunisty a přitom jim nadávat. Nebo to nejsou komunisté ale Vaši!

   Smazat
  7. Anonymní26. března 2016 13:05
   Ha,ha,ha,ha,ha,haha. Musím si utřít slzy a zvednout se zpět na židli ze země.
   Odpověď přesně jak byla očekávána.
   Ty teda fakt nezklameš chlapče. Jak víš, že jsem komunista, nebo s nimi držím basu. Máte to v té vaší ideologii trochu pomotané, zdá se.
   1/ kdo nesouhlasí s USA = komunista
   2/ kdo nesouhlasí s Bruselem = komunista
   3/ kdo nesouhlasí s Ukrofašismem = komunista
   4/ kdo nesouhlasí s rozkrádáním státu = komunista
   5/ kdo nesouhlasí se zadlužováním státu = komunista
   6/ kdo nesouhlasí se ztrátou suverenity = komunista
   7/ kdo ctí odkaz předků = komunista
   8/ kdo nesouhlasí s NATO a nechce do války s Ruskem = komunista
   9/ kdo s vámi nesouhlasí = komunista
   10/ kdo má jiný názor = komunista
   11/ kdo nechce být vaším poskokem = komunista
   12/ kdo chce žít po svém = komunista
   13 kdo vidí chyby na systému vlády a moci = komunista
   14/ kdo nechce být otrokem = komunista
   15/ kdo nechce dělat za almužnu = komunista
   16/ kdo nechce GMO potraviny = komunista
   17/ kdo jí třešně, višně, švestky, jahody, rajčata a červené papriky = komunista
   18/ kdo jí rudé čili papričky je předsedou komunistů


   Kurva, to máte ale nepřátel. Co s tím budete dělat??? To Vám uniklo, že svět už 26 let není o levici a pravici, ale už jen o lži a pravdě? O svobodě a otroctví? O sobeckosti a sounáležitosti? O lásce a nenávisti? O chamtivosti a potřebnosti? Co Vám to na těch schůzích lejou do hlavy? To jedete ještě podle učebnic z VUMLu v novém přebalu?
   Hlavně pozor na srdíčko!
   Citace:
   "Zbytek volí jednoznačně demokratické strany. Je vám souzeno ten se tím vaším zbytečným, marným, zoufalým životem už nějak protrápit do konce."
   Drtivá většina společnosti Vás ohodnotila 5,5% preferncí a soukmenovce z ODS 4,7%.
   Já snad zase spadnu ze židle pod stůl.

   Smazat
  8. 14:18 Moc hezky shrnuto, naprostý souhlas. Podle toho seznamu může trotl 10:14 plným právem nazývat komunistou každého, kdo má rozum v hlavě a ne na US Embassy.

   Smazat
  9. Souhlas. Jsem komunista.

   Smazat
 20. Pan Zaorálek se jenom přetvařuje ve skutečnosti si mylí něco jiného .Chce rozvrátit EU zevnitř

  OdpovědětSmazat
 21. doktor / jednotka bezcharakterní blbosti = jeden Zaorálek .Jinak socani byli,jsou a budou oportunisti - kam vítr,tam plášť. Vždy nakonec zradili.Kdyby Pecka a spol. věděli v hospodě U Kaštanu co vlastně zplodí, tak se radši spolu s tajnejma ožrali do němoty...

  OdpovědětSmazat
 22. Já budu volit Babišovo "ANO". Jen se podívejte jak se "ANO" nelíbí zlodějům. Jak řvou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jako on si ty miliardy "sám" vydělal? A má tam takové velikány jako je Stropnický? Tak to je ten pravý.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.