Reklama

pátek 18. března 2016

U nás zakázaná a cenzurovaná informace! Finské zemědělství kvůli protiruským sankcím krachuje. Zemědělci se bouří

18.3.2016   CFP
Finští zemědělci kvůli obchodní válce mezi Evropskou unií a Ruskem, která se rozpoutala v souvislosti s Ukrajinou, utrpěli těžké ztráty. 
Finští zemědělci 11. března protestovali s heslem „Nebudou zemědělci – nebudou potraviny“. Situace zemědělství ve Finsku je katastrofální, protože bylo do značné míry závislé na obchodu s Ruskem.

Ale ruské embargo na zemědělsko-potravinářské výrobky z Evropské unie, které bylo odpovědí na předchozí sankce EU vůči Rusku, vedlo v loňském roce k poklesu příjmů finských zemědělců až o dvě pětiny.

Demonstrující zemědělci požadovali od finské vlády buďto normalizaci vztahů s Ruskem, nebo náhradu za ztráty, které utrpěli následkem obchodní války.

Protesty probíhali nejen v Helsinkách, ale také mnoha jiných finských městech.Zdroj: dailymail.co.uk, rt.com

http://infokuryr.cz/news.php?item.12951.3

60 komentářů :

 1. Michal Masopust19. března 2016 0:10

  To je známá věc, která mě nijak nepřekvapuje. Dnešní fašistoidní režim v Česku spoléhá na to, že převážná většina lidí se tzv. "informuje" z koukací bedny, nebo z tištěných plátků typu Junge Front heute, Volkszeitung, nebo dokonce Blitz?!? a pod. mainstreamových s..... a hledat na internetu alternativní, důvěryhodné informace to dá holt práci, je náročné na čas a na to jsou naši gaučopivní skauti moc pohodlní?!!
  Já osobně se raději budu mýlit s Ruskem, než abych měl tzv. "pravdu" s tzv. "eu", "nato" a "ussa"?!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak to tak pozoruji svýma očima (a televizi nemám), tak se ruská (nikoliv sovětská!) propaganda zakládá, a to velice usilovně, na šíření pravdivých informací.
   Oni vědí (nejsou tak úplně padlí na hlavu jako západní), že právě to jim získává důvěru v celém světě. Děda.

   Smazat
  2. Dědo,
   před rokem a půl jste zde na základě šíření ruských "pravdivých" informací vehementně predikoval zavedení Dvouhlavého zlatého orla a následné zhroucení dolaru na začátku roku 2015. Nestydíte se dnes? Ty vaše "pravdivé" informace nejsou dobré ani na vytření zadku.

   Smazat
  3. Jo pád dolaru bude a musí ostatní státy se na něj připravit, jinak by nastala situace, kterou by pejzatí neustáli a přišli by o možnost ovládání ostatních. Takže musíte počkat, dočkáme se.

   Smazat
  4. Evo Kašpárková krom toho že se se svými pejzatými stavíte po boku Kyjevského fašismu a všech muslimů(zřejmě fascinace Hitlerem) Tak až klekne dolar,tak klekne euro a česká měna i z ekonomikou zmizí!!ze Světa a vy chcípnete všichni hlady(krom těch co mají zásoby diamantů a zlata za který se bude kupovat jídlo)Takže si přejte dále pád dolaru.

   Smazat
  5. Nejsem děda, ale dovoluji si poznamenat, že dolar zachraňuje každý z nás, nejenom naše centrální banky (stejně jako ČNB), které na záchraně dolarů pracují ve dne, v noci, ve všední den i o svátcích. Znehodnocování měn, tisk ničím nekrytých peněz, manipulace cen zlata, ale i manipulace statistikami, záporné úroky atd.. Všechny loutky v dolarových koloniích se snaží oddálit krach dolaru a zatím se jim to docela daří. Pokud by loutky neposlouchaly, bylo by dávno po dolaru.

   Smazat
  6. Jednoho amerického ekonoma se zeptali, jak poznáme pád dolaru. Odpověděl, že snadno, protože těsně před ním krachnou ostatní klíčové měny včetně čínského juanu nebo eura. Vše je na dobré cestě, trpělivost.

   Smazat
  7. Co chtěli,to mají.Okamžitě ignorovat EU,rychlý výstup z EU a ještě rychlejší z NATO.Začít tvořit a spolupracovat,nikoliv loupit a vraždit nevinné.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  9. 0.42 Já vám asi nerozumím, neboť dolar opravu neposiluje a nezpevňuje, a nejen to, pokud ten pocit máte, je to zvláštní, zřejmě žijete v představách odpovídajících reáliím starých zhruba sto let

   Smazat
  10. 6:07
   .....abyste se nezalkl...
   podporuji též pád dolaru a to vehementně...
   byli jsme před ním a budeme i po něm...
   kdyby smradi "ve vedení" v roce 1992 (smrad Tošovský!a havlistický neřád!)nesáhli na náš zlatý poklad zvící 96 TUN !!!!! zlata v cihlàch a numismaticky-historicky cenných mincích-nemuseli bychom se jako národ (stát )obávat vůbec ničeho!!!!
   Byli jsme okradeni,peníze-zlato mají bankovní pejzatci
   v Británii,USA a Švýcarsku a Vy tady budete kecat bláboly!!!
   Mně už se opravdu z toho lhaní a z toho podezírání lidí z všelijakých extrémních postojů zvedá žaludek!Kdyby každý vyslovil to,co se bez obav vyslovit má a byly na zàkladě toho provedeny všude právní! konsekvence!
   byl by dávno pokoj a mír všude!!!!!!
   Z našich
   zašantročených peněz(zlata) nám byla zpět dána
   pouze přetavená zanedbatelná část (6tun)zpět a ani ty už nemáme!Nemàme nic!Máme kulový!
   a vy tu blekotáte!
   vlaštovka

   Smazat
  11. 6:07 píše jen blbiny a exhibuje. Na jeho blábolu není zrnka ekonomické pravdy! Marek

   Smazat
 2. Tak kdy jdete k soudu za to, že jste zveřejnili tuto "zakázanou a cenzurovanou" informaci, vy bando rudohnědých idiotů?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Po 0:00 nastupuje se svými "rozumovými" úvahami do diskuze známý troll Pepa iPhone IBM vyskoč. Je to loser! NEREAGOVAT na toho chudáka, nevidíte, že to je pořád stejné?

   Smazat
  2. V pohode 6:02, ja ho s úsmevom ignorujem. Ktosi raz tu na webe N.R. napísal, že keď niekto potrebuje demokratizmus, alebo akýkoľvek ...izmus k tomu aby sa cítil slobodný, je na tom veľmi biedne. A tento troll je týchto slov báječným príkladom. Pravidelne a denne vyhľadáva na tejto stránke "rudohnědých boľševikov, eŠTéBákov, komúnistické svině..." a nedokáže bez nich žiť, odpútať sa od nich a zúfalo ich medzi nami hľadá:-). Kto mu chce v tomto hľadaní pomôcť, tak nech mu odpisuje. Želám im veľa úspechov vo vzájomnej pomoci:-). Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  3. NWO představuje rudohnědou budoucnost pro každého. Pod přímým vedením zkušených amerických soudruhů jdeme vstříc této zářné budoucnosti, vzhůru do NWO!

   Smazat
  4. Šašopiro ambasádo satana 0:30,zrovna ses pěkně otituloval a označil,jako pejsek svůj patník.Nezazlívám,že mozek jsi už potratil a zbylo ti jen cosi mezi nohama,chudinko pusinko,musí ti být opravdu ze všeho tak zle,když tví vůdci Dramatici už toho tolik udělali a Ty Nic,jen čůráš na svůj patník.

   Smazat
  5. "Zakázaná" je chybná formulace, je povolena asi tak jako ve Švédsku, Norsku, Finsku, Německu, Rakousku informace o kriminalitě migrantů, znásilňování a obtěžování žen, dívek a dětí.
   Shrňme to: ke zveřejnění NEPŘIPUŠTĚNA!
   Volič-Vilč

   Smazat
  6. 0.30 Ale jo za pokusy informovat o masakrech Kurdů už sedí plno lidí, stejně tak za pokusy informovat o politických vězních a masakrech na Ukrajině nedochází jen k uvěznění ale i k zabíjení nejen novinářů... to je vám málo?

   Smazat
 3. Pozor, .. hovínko u cesty šíří smrad, bude-li se do něho drbat, bude smrdět dýl!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele ty 0:44!Kdyz tady byli skopcaci,nemeli policiiCR ale gestapo! Taky zavirali lidi jen za to,ze poslouchali treba zakazanej rozhlas. Zavirali a mucili!
   Pak najednou prisla svoboda a ti soudci,i gestapaci co nestihli utyct skoncili poveseni,rozstrileni nebo domlaceni na sracku. Jeste v 60 letech ,nalozeni do formaldehydu slouzili jako pitevni material a ucebni pomucky pro mediky.Dnes taky zacina cenzura internetu a podobny srackoviny,pod trestem a pohruzkou represi vladnouci elity!Vsechno uz tady jednou bylo!Podivil bych se,ze treba soudce kterej napali nekomu za jeho svobodny projev jakoukoli formou palku natvrdo se citi byt nesmrtelny...Nesazel bych na to moc!Lide,co maji presvedceni a kuraz v tomhletom narode porad ziji.A nepochybuju ani za macek ze se nedaji zlomit. Dnes ma v rukou spravedlnost stat se svoji vykonnou moci. Ale jak dlouho to potrva nez tu spravedlnost veme do svych rukou obcan?-Ponizenej,okradenej,perzekovanej a hlavne nasranej? Typni si!!!

   Smazat
 4. Nikdo se nezastal Finských zemědělců,také se potom nikdo nezastane Českých zemědělců.Němci se asi utěšují,že jim ty přebytky sežerou utečenci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jézeďáci v ČR
   se mají, jak prasata v žitě :
   Když se neurodí, dostanou dotace, když se urodí,tak zase dostanou dotace, k tomu "zelená" nafta, u každého kravína stojí osobní diesel,
   takže se není čeho zastávat !

   (Nezávidím, konstatuju.)

   Smazat
  2. 8:48 Kde jste na ty nesmysly přišel ?
   JZD byla zlikvidována a tak není ani "Jézeďáků", v mnohých obcích žádný kravín, vepřín, apod. není vidět - vše rozbořeno, rozkradeno .... A ne všichni, co hospodaří na polích mají dotace - ty mají jen ti "vyvolení" ...
   "Vážený", je třeba se jít podívat na vesnici, ne se jen dívat na ČT, tam se dozvíte jen to, co se vrchnosti právě hodí !
   L.S.

   Smazat
  3. Přesně tak,8:48 asi včera spadl z Měsíce,napil se mléka z dovozu,pojedl tvrdých jahod z Izraele a napil se osladiny s aspartamem,pojedl vepřové z Polska od amerických soudruhů,pak vše vydávil horem i dolem,až mísa praskla a výbuch otřásl domem.

   Smazat
  4. 11:00 ....a spadnuv do žumpy, po krk ve sračkách radostně volá, jak je to nádherné, že jich má tolik a jak báječnou má svobodu, protože v nich může plavat na libovolnou stranu. A těm, kteří na něj hledí se zacpaným nosem a ťukají si kloubkem na čelo vysvětlí, že on se má moc dobře, protože je schopný a pracovitý a naučil se ve sračkách plavat.
   Nepřipomíná vám to někoho? Poznáte ho snadno podle smradu, který je cítit z každého jeho příspěvku.

   Smazat
 5. Karas nestíhal . Asi byl na everestu . ČT opět nejlepší tv .

  OdpovědětSmazat
 6. Jak řek klasik za každým velkým majetkem je zločin. Soukromý majetek nad určitou mez musí být zdaněn silně progresivní daní. MOTROK 21 STOLETÍ.

  OdpovědětSmazat
 7. Jak řek klasik za každým velkým majetkem je zločin. Soukromý majetek nad určitou mez musí být zdaněn silně progresivní daní. MOTROK 21 STOLETÍ.

  OdpovědětSmazat
 8. Proč se hloupá Norská vláda k sankcím připojila?
  Důvod bude asi stejný jako v našem případě. Ale my, my chceme sankce ještě prohloubit. Ano, tak jsme tvrdí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My, tedy národ, žádné sankce neprohlubujeme. Dělá to naše vláda aniž by tušila jak strašně tím Rusku pomáhá. Putin vyzval všechny ruské firmy a podnikatele, aby fofrovali a maximálně si rozparcelovali ruský trh, že sankce tu nebudou věčně. To o mnohém svědčí - postará se o sebe matka Rus a my zase utřeme nos

   Smazat
 9. http://www.czechfreepress.cz/slovensko/kotleba-v-bratislave-to-si-musite-poslechnout.html Kotleba v Bratislavě šok pro Slováky...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vždyť mluvil i o Havlovi a o tom, jak to začalo, pro Česko to platí přesně to samé (s vyjímkou €), akorát v Česku se zatím nenašelpolitik, který by to zveřejnil

   Smazat
 10. Ve Finsku jsou zemědělci ? To musejí mít asi docela velké dotace. Tím, že tam existují jsem docela zaskočen. Ve Finsku jsem nikdy nebyl, protože jsem ho považoval za nehostinnou Sibiř.

  OdpovědětSmazat
 11. Přesně tak, jsme kolonie a občané čtvrté kategorie. Kotleba měl vyhrát volby. Je to velký člověk, vůdčí politik a rozhodně patří do skupiny těch, kteří se nerodí každý den. Všichni ti, co by se rádi vymanili z tohoto koloniálního vztahu, jsou neustále přesvědčováni, jak by to bylo těžké, jaké by to přineslo ztráty, že už není cesty zpět. Není to pravda i když by alespoň po čas nebyla cesta snadná (rozvrat již došel do samé podstaty státu), ale na konci cesty by byla alespoň nějaká šance na důstojný život ve společnosti, kde není člověk jen otrokem, číslem, nejlépe opatřeným čipem pod kůží. Stejně tento trend, který EU i Amerika nastoupila vede nezadržitelně k velké válce, nepokojům, bídě, rozvrácené společnosti i morálce. Jediná cesta je, se od tohoto trendu odtrhnout včas (ideální celá V4), než nás tato politika pohltí zcela a stáhne do propasti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde byla, ta vámi opěvovaná V4, na proběhlém jednání s Tureckem ? Pěkně zalezlí v koutě, ani nedutali, aby si na sebe nepoštvali své "chlebodárce" ...
   Vaše "vzhlížení" ke Kotlebovi se blíží k pohledu Němců k Hitlerovi ve 30.letech minulého století. Samozřejmě, v určité chvíli i věřili, že "udělal pořádek", to ale ještě nevěděli za jakou cenu a jak to vše dopadne.....
   L.S.

   Smazat
  2. Jsme zase kolonie.Ale velkou ironií je,že tou čtvrtou až pátou kategorií jsou naši vůdci a naši kolonizátoři a my jen na ně trpně čumíme,na ty veleumělce,velemozky,veledivadlo a jejich veletoče.

   Smazat
  3. 11.09 proč píšete o Hitlerovi takové nesmysly? kdo nevěděl za jakou cenu? Hitler podle vás své záměry tajil?

   Smazat
  4. Pro anonym 11:09 Právě proto, že zatím jsou u koryta států V4 povětšinou rektální alpinisti, gauneři a prospěcháři, není se V4 schopna domluvit. Kdyby byli včele lidé jak Kotleba, tak můžete věřit, že se proti Turkovi (a nejen v této věci) domluví. A co sem zase taháte nějaké vzhlížení k Hitlerovi, nyní není ta situace, není ani ta doba a Kotleba není Hitler. Možná tak trochu jen vy propadáte propagandě, která se ho snaží samozřejmě zlikvidovat. Stačí se podívat ty "veřejné zaručeně správné" preference, které měl před volbami. Těch 1000% rozdíl nebyla rozhodně jen chyba vy Hitlere.

   Smazat
 12. NATO-vrah,EU-sebevrah,pryč z dekadentních pozic dekadentní lásky a míru na výsluní blahobytu beze dna bezedných slibů bezedných sluníčkářů bezedné krkavčí postsvobody.Ukradli nám co mohli ukrást za hubičku a brýle mámení pro osly.

  OdpovědětSmazat
 13. Moje drahá polovička pochází z Kanady a celý život podnikal občas i na burze. Před 5-6 lety mi říkal, že USA buď budou devalvovat dolar nebo padnou. A oni ho nedevalvovali, takže padnou. Trpělivost přátelé, trpělivost. Nechte fungovat zákon času

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:35 Jirko Jirko, tobě z těch Židů už pěkně hrabe. Nemáš na ně také siderické kyvadlo, jako má Cibulka na rozpoznávání nepřátelských agentů? Zkus se zamyslet, jestli ti více vadí rasa nebo "hodnoty", které prosazují. Obhajuješ spolupráci s Ruskem, takže rozum máš. Ale vzpomeň si, kdo právě Rusko označoval za židobolševickou říši zla. Nebyli to nositelé stejných teorií, jaké zastáváš ty? Neotáčí ti někdo záměrně hlavu směrem, ze kterého nevidíš skutečné příčiny toho, co ti vadí?

   Smazat
  2. Hoši ser.. na židy a řešme naši vlast . Marcel

   Smazat
  3. Anonymní 11:09
   Jestli nedostanou Rusko pod svoji kontrolu,pak o tom krachu USA uvažuji také.Nějak se nedaří,trojčí,zkouší kde co a právě až po tu váleční vřavu,ale v Evropě.Nějak se Evropanům nechce bojovat pro Americké zájmy,tak je to musí naučit muslimové,vlastně donutit zvednout zbraň.

   Smazat
 14. Neprodleně je potřeba zlikvidovat tyto TERORISTY:Banderos Chodorovského v Rusku,Banderos TOP-09 Schwarzenberg v ČR a Banderos dolar Rockefeller v USA,včetně jejich komediantů NWO-TTIP.Urychleně !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co pro tu likvidaci hodláš udělat ty?

   Smazat
  2. To ses tak zvedavej anebo provokujes?Ten nad tebou napsal to co si mysli!A mam takove svedeni ze si to mysli drtiva vetsina naroda...)))

   Smazat
 15. Rusko je na pokraji bankrotu. Program vesmirneho vyzkumu musel byt pro pristich 20 let snizen o 30 %. Nebude cesta na Mesic (50 let po Americanech) ani jine radosti.
  Ale to vam tenhle stalinisticky platek nerekne....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusko na pokraji bankrotu má za sebou Čínu na pokraji bankrotu, které dluží pindostát na pokraji bankrotu ekonome.

   Smazat
  2. Michal Masopust19. března 2016 17:01

   Pro 15:17, Nemám jinak ve zvyku se s tebou, ty pitomo s kytkou (jak říkával můj nebožtík otec!) tady zahazovat a ztrácet čas, ale tvoje poznámka o "přistání ussáků prý na měsíci" mě přiměla k vyjímce! Tak ty ubožáku ve své slepé a zvířecky otrocké lásce k páníčkovi za velkou louží ještě dneska věříš té skrz naskrz prolhané báchorce o jeho tzv. "přistání na měsíci"?!? No to je tedy síla; tak Pepku, teď zameč a vyskoč!!

   Smazat
  3. vlast tě (15:17) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  4. Pepa Vyskoč alias JJ iPhone, IBM Einstein, dnes jede na všech frontách. Politujte toho blba a nereagujte na něj!

   Smazat
 16. hm..Rusko na pokraji bankrotu? Tak tohle už slyší svět 99 let. Nelprve se to prorokovalo SSSr, nyní Rusku. A kdo jsou ti proroci? Ti, co by si nejraději roparcelovali celé Rusko, ukradli všechno nerostné bohatství...no a co potom s obyčejným Rusem? To, co se všemi Slovany tedy Sklaveny( Sklaven - německy otrok.) U nás už nevíme, jak hubou kroutit, jestli německy nebo anglicky a Rus? Jak zpívají v jedné písničce : " čím víc Ruskou zemi škrtí a snaží se ji udávit, tím víc se Rusi přimknou k sobě a bijí se za svou vlast" ( volný překlad) a to prosím zpívá roková skupina...Dagmar

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Michal Masopust19. března 2016 17:33

   Paní Dagmar, přikládám odkaz na video, které zcela potvrzuje Vaše slova; https://www.youtube.com/watch?v=EmczaTgm79g.
   Doporučuji všem, kteří ovládají nádherně melodickou a květnatou ruštinu ke zhlédnutí.
   Zvláště by si z toho měli vzít ponaučení anglosasští fašisté z ussa, obzvláště pak ta jejich megera Hitlary, pokud se dostane do bílé kadibudky ve Washingtonu?! Předtím, než v její šílené nenávisti k Ruské Federaci a její vrozené idiocii tato hnusná bestie stiskne jadernou spoušť pindostánu s nápisem "go", by si měla uvědomit, "ПОЧЕМУ РУССКИХ НЕ ПОБЕДИТЬ"?! Až budou pindostánská města "dík" jejímu "moudrému" rozhodnutí zářit i bez elektrické energie a porostou tam "hříbky" jako po dešti, bude už pozdě bycha honit!!!!

   Smazat
  2. pro pana Michala: děkuji, podívám se na video. Dagmar
   p.s. hodně sleduji zprávy RT a i když mi tu možná někdo bude nadávat, tak čím dál víc miluji Rusko a tu nepochopitelnou a neuchopitelnou ruskou duši....D

   Smazat
  3. Michal Masopust19. března 2016 20:28

   Dík za odpověď, tak to jsme na to dva! Já také čím dál, tím více miluji Rusko, jeho kulturu, literaturu, hudbu, zpév, filmy a hlavně jeho smysl pro kolektivní spravedlnost a bezpečnost světa. Rusům je v převážné většině naprosto cizí bezbřehý individualismus, vypjatý egoismus a bezohlednost západu, zvláště ten anglosaský! To je dělá sympatické u ostatních národů svéta.

   Smazat
 17. Pro tohle Rusove neskloni siji a nebudou se plazit!

  https://www.youtube.com/watch?v=8Y4_2Qa0QQs

  OdpovědětSmazat
 18. 16:51
  Jiří,
  všechno se ví!
  Všimni si na mnoha textech v různých článcích, v synonymárních podobenstvích řečenèho , v historických pojednáních( pokud nejsou úmyslně falšovaná )apod. že se to ví!
  Všeho do času.
  j.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jà vím že se to ví,ale malý okruh lidí o tom skutečně přemýšlí a něco koná,lidé jsou tak pohlceni povrchem a nedůležitostma že ůplně ztrácejí pojem o své podstatě a původu.Je to strašná bezmoc.....

   Smazat
  2. Sice to mizivá menšina ví, ale většina o tom nemá ani šajnu ani páru a nechápe o čem je řeč. No a na toto téma se nevztahuje svoboda projevu, jak je známo.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.