Reklama

čtvrtek 17. března 2016

Ukrajinská cesta do Evropy vede přes cenzuru?

Veselá rozcvička

17. 3. 2016, zdroj

NE "Eurokinu" a "Indii TV": Ukrajina spatřila hrozbu pro bezpečnost v dalších 13 ruských televizních kanálech.

Ukrajinská Národní rada pro televizi a rozhlas vyřadila ze seznamu TV kanálů, povolených k vysílání v zemi, dalších 13 ruských kanálů.Kyjev odhalil v jejich vysílání "známé osoby", které jsou zapsány v seznamu osob, představujících hrozbu pro ukrajinskou národní bezpečnost. Rozhodnutí vstoupí v platnost za měsíc. O která jde konkrétně jména není řečeno.

Vyloučeny jsou TV kanály "Má radost", "Dětský", "Hudba prvního (kanálu)", "Indie TV", "Zdravá TV", "La Minor TV", "Eurokino", "Ocean-TV", "HD Life", "Televizní dámský klub","24 Dok", "STV" a "Drive ".

Dá se předpokládat, že u kanálu "Má radost" má Kyjev problém s programem "Veselá rozcvička", "Pohádky pro nejmenší" nebo "Glagol dobra".

"Dětský" byl zakázán pravděpodobně kvůli pořadu "Korotyška - zelené kalhotky", i když, možná hrozbu pro národní bezpečnost Kyjev našel v pořadu "Silní Rangers" nebo "Rudi – honící prasátko".

Televizní kanál "Indie TV" zřejmě dráždil promítáním filmu "Můj slon". Je přece nepravděpodobné, že zákaz vysílání lze připsat "Tajům indické kuchyně", "Kouzelnému peru", "Pikapom na spor" nebo cyklu "Biografie idolů".

Ve vysílání "Zdravé TV" mohli odhalit program "Zhubnout do svatby", "Zdravotní turistika", "Zhubnout", "Čekám dítě", "Rozvíjím se", "Kosmetička a já" a mnoho dalších. Jestli je hubnutí, těhotenství nebo kosmetička hrozbou pro národní bezpečnost Ukrajiny, není jasné.

Čím Ukrajinu, aspirující do EU, odstrašil televizní kanál "Eurokino", je už vůbec těžké pochopit.

Připomeňme, 11. února Národní rada zakázala vysílání 14 ruských televizních kanálů, včetně "Přísně tajné", "Šanson-TV", "Věda 2.0", "Moje planeta" a další. Od července 2014 je zakázáno vysílání hlavních kanálů, včetně RT, NTV, TNT, Prvního kanálu, Hvězdy, kanálů holdingu VGTRK a mnoho dalších.
Zhubnout do svatby


Pro Novou republiku přeložil: Ďouba

9 komentářů :

 1. ano, kdo bude poslouchat nebo se divat na zakazane tv, ten pujde do koncentraku a opakovane bude popraven....kde a kdy jen tohle uz jednou bylo????

  OdpovědětSmazat
 2. Chudáci Ukrajinci,

  ještě budou vzpomínat, jak jim bylo v tehdejším CCCP dobře.

  OdpovědětSmazat
 3. No, co se dá na tohle říct? Snad jen Slava ukrajině, slava gerojam ( sláva fašistům, sláva nacistům a všem vyvrhelům lidstva.....ještě jednou sláva a ještě snad výkřik hip hip, kdo neskáče je moskal.. nebo debil????

  OdpovědětSmazat
 4. Banderostán už není k pláči, banderostán už je jenom k útrpnému smíchu.

  OdpovědětSmazat
 5. Včera jsem poslouchal nějakého pablba ve lžibedně, že prý nic nebrání zavedení bezvízového styku Ukrajiny s EU. Jen tak dál soudruzi, jedete na konečnou !

  OdpovědětSmazat
 6. zájdite si na Ukrainu - a budete radi ak sa vrátite zdravý, ale v skutku, ľudia sú tam divní

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Divní ? Bují a stupňuje se tam obrovská nenávist každého proti všem ! Brzy tuto nenávist budou exportovat i do ČR (díky proradnému Sobotkovi, který jim určitě schválí víza pro volný pohyb po EU). Každý se budete brzy moci seznámit s aktuální ukrajinskou (de)mentalitou na každém kroku.

   Smazat
  2. Na Ukrajině se děje přesně to jak to nalinkoval asi před 160 lety tehdejší Německý kancléř Bismarck . Doporučuji k přečtení a bude vám to všem hned jasné .

   Smazat
 7. Všechno to počínání "našich" politiků se vymyká zdravému rozumu. Jestli toto je druh homo sapiens, tak už nevím čím bych označil homo debilis. T

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.