Reklama

.

.

sobota 26. března 2016

Ukrajinská poslankyně: Charkov a Cherson mohou následovat Krym


- ea24 -
26. 3. 2016   Eurásia24

V ukrajinské Charkovské a Chersonské oblasti může dojít k zopakování krymského scénáře. Ve vysílání ukrajinské televize ATR to uvedla poslankyně Nejvyšší rady Ukrajiny Viktoria Sjumarová. Podle Sjumarové uvedené oblasti mohou následovat Krym, jehož obyvatelstvo „věřilo více ruské propagandě než ukrajinskému státu“, přičemž v Charkovské oblasti je podle ní situace už „kritická“.
„Jsou tam ruské televizní kanály, je tam příhraniční zóna. A je to skutečně otázka národní bezpečnosti. Cherson, to je to samé, ovlivňují tam obyvatelstvo. Může tam nastat situace, jaká nastala na Krymu,“ uvedla Sjumarová.
 Zprávu přinesl server Politnavigator.

20 komentářů :

 1. Rusko je neobvykle zákeřné, jak pravil Štětina.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ano podle sráče štětináče chtějí rusové mír a to těm bruselským zkorumpovaným kurvám moc nevoní brzy s něma zametem ale napřed je načechrají v té bruselžumpě isiláci a měli by se tentokrát trefit !!!!

   Vymazat
  2. další z jedovatých slin páně europoslance

   Vymazat
 2. Ukroušskému státu už nevěří ani sami ukrajinci tak nevím o co GO.

  OdpovědětVymazat
 3. Hele, lidi, proč se vztekat? Takové klauny, jako je ukroušská a naše "j-élita, lze pohledat snad jen ještě v Bruselu a na jejich vystoupení nemusíme ani shánět a kupovat lístky. Dyť je to prča. Takové úyčoviny, jako vypouští oni, tomu snad věří jen Evropští hodnoti.

  OdpovědětVymazat
 4. Spíše by se měla zabývat tím, jak zlepšit situaci občanů na Ukrajině. Je logické, že lidé z oblastí vykořisťovaných Ukrajinskou vládou, oligarchy a teroristy, trpících národnostním útlakem, budou toužit po lepší budoucnosti. V EU to jistě nebude, Evropa má zájem jen o levnou pracovní sílu, ne o zlepšení podmínek otroků z východu. Takže musí jít k Rusku. A jednoho dne se dočkají.
  TnT

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. Když Ukrajinci vidí, jak to v Rusku (a nejen tam) Putin pomalu dává do pořádku, není ani potřeba žádná velká propaganda. Dobré se prodává samo.

   Vymazat
  2. Anonymní 16:43
   Přesně tak,jenže to Kyjevští nedovolí i kdyby to měli vystřílet.Jinak se jim sesype celá Ukrajina.

   Vymazat
  3. Už aby se sesypali a to hlavně v Kyjevě . A pokud možno bez toho střílení .

   Vymazat
  4. 16:43

   Prej Putin to dává v Ruskou do pořádku :-D Haha.
   Rusko se zvedalo do roku 2008, ale ne kvůli Putinovi, ale jen díky rostoucí ropě. Od té doby jde Rusko pomalu do prdele.

   Vymazat
  5. 20.17 Dobře tedy a Ukrajina se státem institucionalizovaným vražděním vlastních obyvatel je tedy vzor mírumilovného demokratického proevropského řešení problému... mám pocit, že vám asi něco spadlo na hlavu...

   Vymazat
 5. Charkov se proti Kyjevu bouřil spolu s Doněckem a Krymem - krátce po Majdanu. A není to o žádné propagandě jak to poslední dobou používají politici a následně média jako argument. Ti lidé v daných oblastech mají k Rusku vztah. Zaměstnávali je, velmi dobře mezi sebou obchodovali atd..
  Kyjev je soustavně omezuje, vyhrožuje jim. Tak se není čemu divit. Navíc v této oblasti všichni velmi dobře ví jak ukrajinská armáda a prapory banderovců v oblasti Doněcka bombardovali celé města a vesnice. vyvraždili jejich spoluobčany. Z toho nemůže být nic jiného než nenávist na řadu generací.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Charkov se nechal zastrašit banderovci (třeba postřelením primátora Kernese). V Oděse (čistě ruskojazyčné město) to tak jednoduché nebylo, tam banderovci zorganizovali velkou teroristickou akci. Zajímavý vovoj bude v Chersonské oblasti, protože tam banderovci koncentrují Tatary (aby to prý měli blízko, až se budou přesídlovat na Krym), kteří tám dělají neuvěřitelný bordel a pogromy na místním obyvatelstvu.

   Vymazat
  2. Ukrajina jsou naši přátelé. Stejně jako SS, Izrael a nově Turecko!!!

   Jsme v "nejlepší" společnosti!!! :-))))

   Vymazat
  3. Sudeťáci měli také k Německu vztah a také se bouřili proti Československu. No a co? Co to je za argumnty? Jseš debil?

   Vymazat
  4. 20:14 Nastudujte si historické hranice českého a zejména ukrajinského národního státu, ať tady nejste neustále za vola plodícího demagogické příspěvky.

   Vymazat
  5. Osel 20:14 překrucuje skutečnosti. Na rozdíl od zemí koruny české je Ukrajina mladý umělý útvar, výtvor bolševického experimentování s národy. Vždy ped tím byla ve své územní většině součástí Ruska. Tzv. Sudety bylo vždy území Českého království a Němci tu byli národními hosty. TAk už si ot konečně zapiš za svoje štětinatá šiklovitě kupírovaná schwarzenbergská ušiska. Pavel P.

   Vymazat
 6. Ruský medvěd (nebo spíše vládnoucí klika ruských potentátů a oligarchů) má zájem o zachování celistvosti Ukrajiny, jinak by nezastavoval opolčence donbaské během jejich nedávné úspěšné protiofenzívy. V důsledku toho ukro-američtí fašisté dosud okupují novoruské území, Podněstří a Krym se ocitly v blokádě a okleštěné Novorusko bojuje o samotné přežití na hraně ekonomického kolapsu. Někteří to považují za zradu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ona to není žádná zrada. Časem tak na ruskou stranu přejde i zbytkový okraj Ruska - Ukrajina.

   Vymazat
 7. rád by som pripomenul širokej "českej" verejnosti že v krajoch zvané Sudety boli občania Rakúsko - Uhorska, poťažmo sa dá hovoriť o príslušníkoch - menšinových - koruny českej, ale nie Nemecka - historicky príslušných k Rakúsku, - a k téme Ukraina - nikdy - ani v časoch CCCP nemala žiadnu politckú váhu, nikdy Kijev nebol hlavným mestom, v žiadnom časovom období, mimo Kijevskej Rusi, tak ako ani dnes - Halič, Krym, Malorossia vždy patrili ekonomicky a historicky inam než ich chcú mať dnes

  OdpovědětVymazat