Reklama

.

.

úterý 1. března 2016

V DAEŠ se objevil ženský prapor

1. 3. 2016     zdroj
Vůdce DAEŠ Abu Bakr al-Bagdadi ohlásil formování ženského praporu. Velitelkou oddílu byla jmenována žena, informovala agentura Al Arabia. Terroristka Nada al-Katani bude řídit formaci, kterou tvoří pouze ženy. Její oddíl se bude nacházet ve městě Al-Hasakah na severovýchodě Sýrie.

Al-Bagdadi se setkal s al-Katani dvakrát, v době jednání s vůdci nejrůznějších seskupení, která patří k DAEŠ. Podle zdroje agentury má "silný charakter".

Nada al-Katani se připojila ke skupině a odpřisáhla věrnost DAEŠ v roce 2013. Ve svých sděleních na Twitteru vyzývala ženy, aby vstupovaly do řad DAEŠ, také informovala o svém úmyslu stát se sebevražednou atentátnicí.

Podle údajů britské rozvědky MI6 se pouze za rok 2015 k teroristům DAEŠ připojilo nejméně 60 žen s občanstvím království. Je také známo, že v řadách DAEŠ (organizace v RF zakázaná) bojují ženy z Francie, Německa, Belgie, jiných evropských států, v neposlední řadě ze zemí bývalého SSSR.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

18 komentářů :

 1. Kurňa, nevim ale trochu mi připomíná Langšádlovou. Výkonýho praporčíka by jí moh dělat evropan a prdelomil Jakub Janda, to je taky skorobaba.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě připomíná spíš tu co včera v Moskvě uřízla děcku hlavu a chodila s ní po ulici.
   Ale to je všechno jistě jen západní propaganda. To by gosudar Putin nikdy nepřipustil.

   Vymazat
  2. Pro 10:18 Řek si to správně Pánkovče. Přesně proti takovým úchylným zvířatům, co uřezávaj hlavy Rusko v čele s Putinem bojuje a přesně takový úchyly podporuje západ v čele s Bombamou.

   Vymazat
 2. Tak je to správné. Nejen teroristi, ale taky jejich rodičky-teroristky, hlavně se sdružujte pokud možno na jednom místě, aby vás anti-teroristi měli dobře na mušce. Čím dříve bude DAEŠ zničen, tím hůře pro jejich stvořitele a tím lépe pro celý svět.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Upřesnil bych: Čím dříve bude DAEŠ zničen, tím hůře pro USA a tím lépe pro celý slušný a mírumilovný svět.

   Vymazat
  2. Na 100% sedí :-)

   Vymazat
 3. Žeby feminismus na postupu i v Islámu? A co na to učení Islámu? Jaksi to tu zavání pohrdáním náboženství.....
  A nebo že by tu nešlo o náboženství ale o něco jinýho???

  OdpovědětVymazat
 4. Ale dobře. Fanatyčkám jdou těžko přemontovat mozky. Jen ať Naďa zformuje nějaký hlouček magorek. Aláh už určitě na ně čeká a proč jim neumožnit tu slast chcípnout hnusnou smrtí za jejich chalífát a náboženské vymydlence. A jestlipak jsou to panny? Aby se dostalo na všechny ty hrdinné mučedníky v islámském pekle.

  OdpovědětVymazat
 5. Kadáfí monzun se připravuje .Sarkozi a další končí

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. by mě zajímalo, co je čeká v ráji. 70 panen ty ženský asi neocení. Že by je čekalo 70 čuráků? A pokud tohle čeká na ženský, tak aby ty mužský mučedníci nebyli překvapení, kdyby je potkalo to samý :-). Přece jen, kde furt brát panny.

   Vymazat
 6. No a co myslíte si že bomby a kulky ze samopalů rozeznávají je-li to ženská nebo chlap.

  OdpovědětVymazat
 7. A pak že u muslimů není rovnoprávnost.To ocení české feministky,že holky muslimský se můžou nechat zastřelit stejně jako chlap.Jen doufám že všechny české sluníčkářky pudou evropské unii příkladem a nechají se postřílet taky,na důkaz solidarity z muslimskýma holkama.Alláh Akbar!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No tak prosím, jistě to ocení ta naše slípka, co se odstěhovala do Kataru a přešla na islám.(zdroj ČT) Věřím, že v jejím případě už pak nebude nutné ,zase za ni platit miliony, až by si to holka rozmyslela.

   Vymazat
 8. Její oddíl se bude nacházet ve městě Al-Hasakah na severovýchodě Sýrie jen do doby než je Syřané rozpráší systémem Buratino je zajímavé jak si tihle zmrdi fandí asi mají zase podporu velkého teroristy za mořem ale už se jim to krátí zmetkům volá je k sobě ten jejich aláh !!!!!!

  OdpovědětVymazat
 9. Tak jestli budou spoře oděny tak by to mohlo být jako dívčí válka , jenže Pytel moc ženskou nepřipomíná :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyby byly spoře oděny, zastřelil by si je islamista sám.

   Vymazat
 10. Jen aby děvčata ve zbrani nespoléhala na ohledy civilizovanějšího mužského světa. Protistraně doporučuji se s nimi nepárat. Ženy šetřit pouze v případě, že se vojensky neangažují. Jinak smůla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. doktor ta fotka je totiž hoax - je to Janda a těší se na znásilnění.

   Vymazat