Reklama

pátek 18. března 2016

V Německu demokracie nezvítězila. Jiný pohled na AfD a na Německo

Květa Pohlhammer Lauterbachová
18.3.2016  E-republika

Nastupující strana AfD může hrát roli trojského koně při oslabení Německa. Viz poučení z předválečné historie.Být Němkou, volila bych stranu Alternative für Deutschland? Těžko. Strana vystupuje sice radikálně proti imigrační politice Angely Merkelové, slibuje konečně zákon o obecném referendu. A má bonbónek pro všechny, kdo oprávněně nenávidí státní televizní a rozhlasovou německou propagandu: odstranění poplatku GEZ.

Na druhé straně však považuje nezaměstnané za „Schmarotzer“, za flákače. A důchodce, kteří budovali poválečný blahobyt v Německu, platili vysoké daně a příspěvky na důchodové pojištění, považuje za „babičku a dědečka, co ujídají chlebíčka“. AfD je stranou, která nepřipustí, že pouze průběžný důchodový systém financování penzí je nejbezpečnějším způsobem penzijního zabezpečení. Vyvlastňování majetku poctivců a šetřílků, kteří skočili na lep německým Kalouskům a věřili, že soukromé penzijní fondy a životní pojištění jim zajistí i ve stáří určitý standard, rozhodně nebylo volebním tématem AfD. Stejně jako nebylo u ostatních systémových stran, které tyto zlodějny, organizované především ECB, kryjí.
 

Protestní strany: AfD v Německu, Syriza v Řecku

Řekové volili na vlně zoufalství Syrizu, viz naše články o Řecku. Celkem 12 % Němců dalo hlas protestní straně AfD, a o to méně dostaly vládnoucí SPD a CDU. Zaslouží si však AfD důvěru voličů? Každý se můžeme mýlit, ale důvodů ke skepticismu je dost. Pokud se nová strana zařadí mezi systémové strany, a je vidět, jak rychle je to možné, tak se nestane nic mimořádného. Etablované strany, které se před volbami domnívaly, že je nemůže nic ohrozit, mají sice strach, ale vcelku se nic nezmění.

Politický a mediální systém manipulace s veřejností přinesl své výsledky. Viz systém „převýchovy na německé půdě“ instalovaný po II. světové válce spojenci, viz recenze knihy G.G. Preparata. Důsledky této převýchovy Němců jsou zdrcující. Většina Němců šla k volbám a volila systémové strany, které předtím otevřely dokořán dveře ilegální migraci, kterou samotný bývalý velvyslanec USA a senátor Coast označil jako zbraň hromadného ničení, použitou na oslabení Evropy. Tyto systémové strany přestaly respektovat zákony, což je důkaz úspěchu této poválečné převýchovy a duševní a morální slabomyslnosti Němců. Ať se pan prezident Zeman nezlobí, ale ať se spíše než u nás poohlédne u sousedů, chce-li někoho hodnotit z hlediska vzdělanosti a hlouposti. Nicméně ani on není vševědoucí a mýlí se v mnohém. Nejenom v politice.
 

Izrael jako tichý vítěz dvou německých zemských voleb

Proč se Izrael nemusí AfD obávat? Protože při návštěvě předsedkyně Frauke Petry a dalších vedoucích činitelů strany v Jeruzalémě tato mladá ctižádostivá dáma ujistila Izrael, že AfD není nebezpečím pro stávající model a systém fungující v BRD. Může být tedy s klidem považována za jakýsi ventil k upuštění páry z kotle nespokojenosti německých voličů se stávající politikou Angely Merkelové a jejích psíků. Protože němečtí voliči se cítí být zrazeni. Směr je ale nastaven. Zcela jinde, než si voliči myslí.

Politická scéna v Německu je nyní mnohem atomizovanější a dost nepřehledná. O to častější budou vládní krize při akumulaci všech krizí, které nabírají v Evropě na obrátkách. Migrační krize je pouze jednou z nich a zastiňuje především krizi finanční a nastupující krizi hospodářskou. Bankéři a neschopní politici vedou EU směrem do deprese a všichni si předcházejí Izrael. Přitom je to právě Izrael, který nenávidí Araby a podporuje jejich transfer do Evropy, viz níže. A nezapomeňme na elegantní a rasistickou fanatičku, manželku stockholmského vrchního rabína, která říká jasně, že se Evropa musí změnit. A při její transformaci budou hrát Židé rozhodující úlohu.Jdeme tedy do fáze nuceného multikulturalismu. Finanční a globální elity mohou být v klidu. Bůh ví, co se chystá opět na nás, Slovany. O to víc bychom měli být na pozoru. K vládnutí není potřeba většina a ani vítěz nebere vždy vše.
 

Poučení z předválečného Německa

V roce 1933 byl jmenován Hitler německým kancléřem. Přitom během celého výmarského období nedostali nacisté víc jak třetinu hlasů a to dokonce v době největší finanční katastrofy a sociálních dopadů na obyvatele v Německu. Historici by měli jasně analyzovat, do jaké míry přispěla ke jmenování Hitlera schůzka ve vile spojky bankéře von Schrödera mezi nacisty a anglo-americkými finančními kruhy, která se odehrála v Kolíně 4. ledna 1933. Té předcházela jí mohutná finanční podpora, bez které by se nacistické hnutí nemohlo zorganizovat do téměř náboženské a perfektně zorganizované formy.

Nešlo o nic většího, než dostat Německo do zástupné války proti Rusku. A bylo úplně fuk, kterou stranu, nebo jakého vůdce podpořit, když šlo o zásadní cíl. Vrhnout Německo jako svého bílého koně proti Rusku a oslabit ho, aby se už nikdy nemohlo vzpamatovat. Zde je na místě citát Churchilla z biografie „Winston Churchill, British Bulldog. His Career in War and Peace od Eurys Hughesové (str. 145).

Winston Churchill napsal:
Tato válka není válkou proti Hitlerovi nebo národnímu socialismu, nýbrž proti moci německého národa, jehož síla musí být jednou provždy zničena a je jedno, zda tuto moc drží v rukou Hitler nebo nějaký jezuitský páter.

Z Německa se měl udělat trpaslík a německý národ to měl zaplatit. Koneckonců to ve svém programu pod názvem What to do with Germany uvedl americký právník Louis Nizer v roce 1945. Díky převýchově, o které si v tomto spisku můžete přečíst hodně, se 70 let po konci války ještě Němec musí cítit Kainem národů, a proto musí být tento národ již v roce 2020 převálcován a vyměněn za novou populaci. A psychologicky bude deptán označením "Nazi" každý, kdo by se snad chtěl bránit. Tento plán oficiálně podporuje i Izrael, ovšem nejenom pro Německo, nýbrž pro celou Evropu. Německo by mělo mít již v roce 2019 převahu barevných mužů ve věku od 20-35 let. Budoucnost nemá být tedy hnědá, nýbrž barevná. A proto ani německá vláda nešetří prostředky a oficiálně vzdělává v otázkách sexu, vztahů a práv mužské přistěhovalce na stránkách, které každého normálního člověka musí pobouřit, co se týká prosazování „západních hodnot“. Dojemná je kapitolka sex jako zábava. O co všechno se vláda může ve své starostlivosti o naše blaho zajímat!

Stejně jako tehdy NSDAP, se může dnes za podpory mezinárodního finančního kapitálu chopit vlády menšinová AfD, nebude-li toužit po systémové změně a zklamat všechny, kteří jí dali důvěru. Stejně jako tomu bylo u Syrizy. Kdyby volby totiž mohly něco změnit, tak by je zrušili (Tucholsky).

Další zajímavé zdroje najdete zde a zde.

Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde. Děkujeme!

Související články:

32 komentářů :

 1. Tak nějak sme v prdeli, ať děláme, co děláme. Tak proč neudělat alespoň něco, co nám vrátí hrdost. Tý se sice nenažerem, ale chcípat se nám bude líp, než jít na popravu jako ovce.

  OdpovědětSmazat
 2. Článek o stejné paní navíc se zcela zdrcujícím videem:
  "Židé si musí udělat ve svých řadách opravdu pořádný úklid. Zachraňte Evropu, čelí barevné revoluci klon č.3."

  http://svobodnenoviny.eu/zide-si-musi-udelat-ve-svych-radach-opravdu-poradny-uklid-zachrante-evropu-celi-barevne-revoluci-klon-c-3/

  OdpovědětSmazat
 3. Kam se dá,proboha,ještě utéct???????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co bych poradil:
   1) Zvýšit příjem vitaminů skupiny B, tj. bezkonkurenčně - játra, kvasnice, otruby. (Žádná ironie, zcela vážně, skuteční odborníci dají sebevrahovi po pokusu skočit z mostu 3 lžíce čerstvých otrub, a za 2 hodiny ho pustí bez obav že se tam vrátí.)
   2) Vzít na vědomí, že podezření paní Květy je odůvodněné i tím, že jde o standardní princip mnoha mainstreamy po světě nesčetněkrát uplatňovaný. Paní Květě dlužno poděkovat, neboť tím také upozorňuje, že i u nás je toto potřeba s nejvyšší obezřetností, lépe zcela jistě, očekávat.
   3) To už zde napsala p. Pavla 23:14
   Děda.

   Smazat
 4. Vlaštovičko, do Ruska, do Ruska. Němci zešíleli, že se nebrání, svět zešílel, lidi přihlížejí tomu, jak jejich vlastní politici pracují na zhoubě nás všech. Oni budou, domnívám se za vodou, a třeba to už mají předjednané. Opravdu bychom se měli už na celou západní Evropu s jejími svazky vy....t. Nemohu než opakovat, co už jsem tu řekla mnohokrát: posílejte tyhle články všem známým, mluvte otevřeně, i za cenu, že se setkáte s nepochopením. To může každý z nás udělat. O volbách uvidíme. Pavla

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velmi dobře, šířit, mluvit otevřeně. A mám pocit, že i diskutovat nejen zde, ale i na blozích kde se zvedá žaludek. (Před tím ovšem ty vitaminy B, viz zde v 1:03). Děda.

   Smazat
  2. Děda 1:03 a ostatní:
   už jsem spala a probudila jsem se děsem...(tzv.furor nocturnus)
   přísun béček samozřejmě jak skrz stravu,tak i formou
   tbl.uplatním ve forte.
   O Rusku uvažuju už dlouho-jedině,že by nás šlo víc...už ale taky není člověk nejmladší, ale i v
   "nadsázce" to stojí ;hlavně pro mladší ročníky,které si zachovaly zbytek zdravého rozumu,za vážnou úvahu...
   dík za účast
   j.


   Smazat
  3. Dle tvých výpotků, milá vlaštovko,

   by ti pomohla už jen trvalá hospitalizace v uzavřeném oddělení psychiatrie, pobyt kombinován s elektrošoky a ledovou sprchou.

   zn. Myslím to upřímně.

   Smazat
  4. Otázka pro Pavlu : Co o nebo po volbách uvidíme ? Nejspíš to co jsme viděli po všech volbách od hadráku 89" ! Zřejmě Pavlo nemáš tušení o tom faktu ,že kdyby volby mohly něco změnit tak by je politici dávno zrušili . Jediná možnost jak něco změnit se nazývá DEFENSTRACE .

   Smazat
  5. Volby dost možná taky už nebudou... Nicméně příspěvek níže, že "kdyby volby mohly něco změnit, už by nebyly" je pravdivý jen napůl. Tento problém se týká zastupitelských (skrytě svobodnými zednáři ovládaných) demokracii = musíme tedy požadovat formy přímých demokracii!

   Smazat
 5. Co bychom za to dneska dali, mít ten vostnatej drát na hranici. Starej Dýnsbýr to tenkrát tak nějak už stříhal pro synka, že?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když tenkrát s velkou slávou ty dráty stříhali , tak si pamatuji že kdosi k tomu měl tuto poznámku : " Jen abychom ty dráty někdy zase nenatahovali zpátky !" Byl to snad věštec ? Asi ne .Spíš člověk se zdravým selským rozumem .

   Smazat
 6. Napsal Solženicyn knihu 200 let pospolu právě o tomto semitském kmeni, který má na svědomí i VŘSR https://www.kosmas.cz/knihy/121871/dve-ste-let-pospolu-i/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17;38
   Knihu jsem četla -mám názor totožný s Vaším ...Přesně tak to na mně také působilo.
   Stejně jsem byla ale v šoku,když jsem četla mezi řádky...Solženicyn se sice snažil o neutrální pohled,ale nepodařilo se to.
   Je to smutnà lektura,nechutná-nedostačující...
   j.

   Smazat
 7. Paní Květa - dobrá práce. Vyfoukla jste mi rybník, mám rozpracovaný článek pro Zemana a stockoholmskou nacistku (ona je američanka, která se přistěhovala do Švédska tak pře 10 lety..) jejího rabbina jsem chtěl použit jako 3 zdroj - hledání kořenů MIGRACE ....

  ??????


  OdpovědětSmazat
 8. Vlaštovko -

  Žádný stres, paniku nechej nacistům. Info je hermeticky uzavřené ... nikdo z nich neví co se po leta připravuje. Minulý týden od pondělí se jednalo a možná stále jedná o zlatu .... jak se vypustí systém zlatem krytá měna tak SIONISTIČTÍ BANKÉŘI začnou tankovat a s tím i jejich programy ....

  Do té doby naší prací je BOJOVAT, každý podle svých možností...

  OdpovědětSmazat
 9. Vlaštovko: mrkni se na tohle: už jsem to tady jednou měl...

  ????????

  Ještě jednou pane prezidente děkujeme za Váši vizi a odvahu odhalit to co demokratický tisk a evropské elity tají pod stolem a touto nezodpovědností uvádí veřejnost do manipulace lží a falešného osočování.


  Zpět k našemu aktuálnímu evropskému tématu pro rok 2016: ¨vosk na svíčky?¨ Jen aby to dobře mazalo.
  Pane prezidente, před lety (asi tak 6-7) , jako bývalý hráč fotbalu jsem občas sledoval se synem evropskou super ligu: Pohár vítězů pohárů - Champions league. Říkám klukovi, ¨Podívej prosim tě, někdo plánuje v Evropě něco velkého, chtějí rozpoutat rasovou nenávist a nějaký konflikt,¨ a to hned po té co dozněla znělka s kampaní - No To Racism. Samo sebou doma se ptali jak to vím, což mi umožnilo dát svým dětem malý kurz z psychologie. Říkám jim, ¨Prosim vás, NEMYSLETE NA SLONA a pak mi řekněte jaký obrazec byl vyvolán ve vaší mysli na můj příkaz.¨ Podvědomá mysl totož nereaguje na negaci či zákazy ale pouze na podněty skrze podstatná jména a příkazy. Tím často dostáváme opačné výsledky aniž bychom si to vědomě uvědomili. Tak že - negativní příkaz: ¨Ne-dělej povyk,¨ mozek zaznamenává jako SOUSTŘEĎ SE NA POVYK, což povede k následujícím reakcím ke kterým budeme pobízeni jako, PODPORUJ POVYK a nebo DĚLEJ POVYK. Tím pádem výsledek bude opačný než vědomí záměr. Toto je abeceda programování PODVĚDOMÍ. Koncem minulého léta jsem pak jenom konstatoval, ¨No to racism¨ kampaň bude aktivována skrze migraci muslimů, poněvadž společenské vědomí Evropy je po dobu 10 let systematicky programováno na RASISMUS, aniž by to kdy ubozí dobře placení fotbalisti zamýšleli. Bohužel to zamýšleli ti co sponzorovali a stojí za tímto projektem NO TO RASIMS a to přímo celo-evropsky, a i za hranicemi Evropy: tak jak plánováno.

  Položme si spolu otázku: Kdo by pane prezidente byl schopen organizovat něco tak velko-plošného jako ¨No To Racism¨ kampaň s vizí pro globální rasistický konflikt, kterým by měla být ovlivněna či i rozvrácena celá Evropa a to v předstihu 10 let. A to zápas po zápase a to vždy v emotivním rozpoložení televizních diváků jejichž mysl je v emotivním transu zápasu programována - na slovo RASISMUS. Když k tomu přidáme dalších 10-15 let detailního plánování celého projektu, někde v kanceláři Blaník - chtěl jsem říct v temných komnatách na zámcích, tak se dostaneme někde do 90 let. Nemohu ubránit svoji mysl aby současně nemyslela na amerického generála W. Clarka a jeho odhalení, že Pentagon plánoval rozvrátil 7 států Blízkého Východu a Středomoří což mu bylo to řečeno, jak sám říká, v 2001 - https://www.youtube.com/watch?v=9RC1Mepk_Sw - Jejich plány nevyrostly přes noc na stromu, že ano.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobře napsané. Máme se vykoupat v krvi...

   Smazat
 10. Vlaštovko: Tady je další část..... mrkni se na ty odkazy soch z netu..

  ???????
  Symboly neklamou a oklamaní budou ti co jsou neznalí symboliky, čili masy lidí.
  A co takhle zapřemýšlet o symbolu před Radou Evropské Unie, v Bruselu.
  http://endoftheamericandream.com/wp-content/uploads/2012/05/Europa-Statue-EU-Headquarters-Brussels.jpg

  A nebo, ve Štrastburgu ve Francii před budouvou W. Churchilla Evropského parlamentu.
  https://c2.staticflickr.com/8/7039/6810423546_3946368138_b.jpg

  Všechny tyto nevinné symboly - aka umění - co jsou vystaveny u budov Evropské Unie z řecké (až egyptské) mythologie hlásají do ethéru jednu jedinnou věc. A tím je následná jednožnačná interpretace z řecké mythologie (Žena, která sedí na býku.., čili princezna Evropa, byla unešena Diem, který se vtělil do bílého ochočeného býka aby ji omámil, tak jako omámil chráněnce co byli s ní. Pak když si na něj usedla tak ji unesl na Krétu aby ji tam znásilnil, či s ní měl pohlavní styk..) aka velmi známý Rembrandtův obraz - Unesení Evropy.
  https://www.google.se/search?q=rembrandt+europa+zeus&biw=1280&bih=640&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwjrp-6cx6TLAhWiF5oKHeRaCGIQ_AUIBigB#imgrc=N6-AHY_L6MrRsM%3A

  Tímto arogantním způsobem, oznamování svých zájmů a cílů skrze symboly, hesla i znaky, tzv pod-elity jednaly v minulosti a jednají i dnes.
  Možná, jezuita p. van Rompuy by mohl pomoci s interpretací obou soch, když svým tvrzením nenechal nikoho na pochybách o tom, kdo vládne v Bruselu a čí je EU projektem. ¨We are all here Jesuits… - my všichni tu jsme jezuité¨ . (Ať již Barroso, Juncker, Draghi ….etc)
  http://www.djeppink.eu/en/blog/we-are-all-jesuits

  Otázkou je pane prezidente, kdo představuje Dia co unáší Evropu k znásilnění. Evidentně jezuité je pouze jedna strana mince, kteří modifikují a tvární politiku Evropy, (viz Barnevernet). Bankovní západní oligarchie - aka Rothschildovy centrální banky - je druhá stránka mince skrze niž je Evropa drancována finančně díky QE-quantitativnímu uvolňování a podílovému bankovnictví a tak evropská ekonomika bude splundrována. Ano, mluvím o tzn elementech co v minulosti sponsorovaly Hitlera, ale nikdy neskončily u Norimbergského tribunálu. NATO je chrání všechy, do slova a do písmene. Dnes jsme svědky plánovaného hyenismu kdy nevinné dívky v Evropě jsou znásilnňovány placenými muslimskými násilníky, placeny nejenom z daní důvěryhodných lidí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlasto,
   díky za odkazy i za linky ...
   na vše se pochopitelně podívám!
   Květiny články čtu ráda,vidí taky "skrz" a
   to je dobře.
   jituš

   Smazat
 11. Tak podívej, Květo. Jestliže je dno hrnce tenké jak alobal, těžko jej ještě zeslabovat. A jedno doporučení: devět z deseti prezidentů Klausů by volilo AfD a ten desátý? Toho jsme zatím nezastihli doma.

  OdpovědětSmazat
 12. Vlastenka  Ti, kdo volili AfD, volili nejlíp, jak mohli.
  Když je autorka tak chytrá, měla napsat, koho by volila ona.

  Největším, přímo smrtícím, nebezpečím je islám. Proto je třeba volit strany, které k němu dokážou být nekompromisní.
  Není důvod, proč stahovat kalhoty před brodem.
  Zatím se ta strana profiluje velmi rozumně.
  A rozhodně nevěřím tomu, že by nějak chtěla šikanovat německé!!! důchodce a německé!!! nezaměstané.
  Proti komu její vyjádření směřuje, je vcelku jasné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. AfD je zřejmě sionistický trojský kůň jako u nás sionistický kohnvičkismus, v Holandsku wilderismus, a všude po Evropě jsou klony těchto "pytlů na hlupáky", to byl i Sládek, který po Hadráku 89 úspešně odvrátil pozornost od židů na cikány.Taky kohnvičkuješ? - Dóbro dóšli... Proto židi nesnáší, když je "gój" rozpozná, v ten moment je antiseminitistou.

   Smazat
 13. Paní Lauterbachová, rád čtu Vaše články, přesně víte, která "bije". Ale svou iritovaností Blokem proti islámu jen náhráváte Rothschildům. u Vás se projevuje to typické české myšlení: distancovat se i od toho výborného, potože to není nejlepší. BPI se zabývá situačním zlem: když Vám migranti budou krást telefon, nebudete vysvětlovat v té chvíli, že je to něčí záměr. Místo iritovanosti raději obohaťte jejich projevy o širší pohled na věc. Spolupracujte! Taky bych si přál, aby jen místo psaní co by prezident měl/neměl, si chtěla s ní osobně pohovořit a všechno mu do očí vysvětlit! Vy přece jasně máte na to, abyste mu byla poradcem! Takové lidi jako jste Vy, paní Lauterbachová, je do vlády potřeba!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blok proti islámu je sionistický trojský kůň - stačí se jen podívat na to kohnvičkářské politbyrů - zažidováno a zažidovkováno komplexně.

   http://nassmer.blogspot.cz/2015/07/iniciativa-islam-v-cr-nechceme-slouzi.html

   Smazat
  2. Už kontra pracuje i tady? Volte Kalouska a jinou svoloč,když nebude hůř lepe nebude.

   Smazat
 14. Vy jste Dvořáku neskutečný zkurvysyn.Až Vás zase potkám tak vám jednu vrazim.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co jsi ty,věcně zlitej zmrd bez mozku!!!!!!Blbej po fotrovi a po tý kurvě,která dala každýmu!!!!

   Smazat
  2. Sprosťáku, nepíš tady sprosťárny.

   Smazat
 15. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.