Reklama

.

.

sobota 12. března 2016

Ve svém kázání na zveřejněných nahrávkách Alrawim, poctěný návštěvou a podporou amerického velvyslance v Praze, mj. říká:"A Alláh vznešený říká, bojujte proti nevěřícím jako jeden muž!"

Jan Veleba
12.3.2016   Rukojmí
Velvyslanec USA A. H. Schapiro se setkal s předsedou Islámské nadace v Brně Muneebem Alrawim,"aby vyjádřil podporu a solidaritu s muslimskou komunitou v Česku i na celém světě."
To není scifi, ale oficiální zpráva americké ambasády v Praze a pokračuje, že dle něho je v dnešní době třeba čelit předsudkům a podpořit ty, kteří jednají ve jménu míru a dobré vůle!

Ve svém kázání na zveřejněných nahrávkách Alrawim, poctěný návštěvou a podporou amerického velvyslance, mj. říká:"A Alláh vznešený říká, bojujte proti nevěřícím jako jeden muž!"

Diplomat Shapiro, který se už v minulosti zviditelnil svojí neloajalitou k hostující zemi a k prezidentu Miloši Zemanovi, nyní překročil všechny možné meze, když vyjádřil podporu a solidaritu muslimské komunitě touto ostentativní návštěvou muslimské mešity v Brně.

Mezi lidmi i napříč politickým spektrem zaznívají ostré výroky, někteří hovoří o "vyhlášení války Česku", jen ten, kdo je zodpovědný za bezpečnost a chod této země, premiér Bohuslav Sobotka, mlčí. Přitom on by měl být první, kdo se k této vážné události postaví čelem. Zatím mlčí i na dotazy novinářů.

Považuji toto chování předsedy vlády za nepochopitelné, nepřijatelné a vyzývám ho, aby se proti chování amerického velvyslance Shapira a jeho vměšování do vnitřních záležitostí České republiky jasně a jednoznačně vymezil a pokud je zbabělý a není toho mocen, aby ze své funkce odstoupil! Sharpio není kalašnikov, ale reálná bezpečnostní hrozba pro Českou republiku.

Za současného tristního stavu, který sužuje a ohrožuje Evropu, stačí se například podívat na Calais, je gesto amerického velvyslance nepřijatelné a z pohledu současné bezprecedentní krize způsobené migrantskou invazí ho pokládám za vměšování do vnitřních záležitostí ČR.

Panu velvyslanci bych doporučil, ať se z pohledu těchto záležitostí seznámí s aktuální politikou americké vlády, která je striktní a zastavila proud migrantů od samého počátku – velmi dlouhé azylové řízení, které fyzicky probíhá mimo území USA. O nelegálních migrantech nemůže být ani řeč. Dále bych panu velvyslanci doporučil, aby vyvinul iniciativu směrem k arabským spojencům USA, například k Saudské Arábii, aby se začali podílet na řešení krize a přijmuli na své území migranty. Vždyť jsou to jejich věřící bratři a sestry se stejným náboženstvím a se stejnou kulturou a zvyky s možností okamžité integrace.

23 komentářů :

 1. Bohuš Sobotka: "Právě jsem se vrátil z Bruselu a s radostí vám oznamuji, že turecký prezident naši bezpodmínečnou kapitulaci přijal!"

  Obrázek:
  http://pravyprostor.cz/jak-se-bavi-internet-zlaty-verkovy-zivot/

  OdpovědětVymazat
 2. islám je totalitní systém na úrovni nacizmu.

  OdpovědětVymazat
 3. jak je možné že tahle americká bukvice je ještě v česku a nebyl vyhoštěn za vměšování ???!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to proto že jsme ztratili suverenitu

   Vymazat
  2. USA nám ukazují vztyčený prostředník a předvádí, co si zde mohou beztrestně dovolovat.Možná jim ten homosexuál přijel nabídnou zbraně proti nám. Pavel N.

   Vymazat
 4. Pokud chceme pochopit, co se vlastně děje, potřebujeme pochopit jednání lidí, kteří vyznávají islám. Islám není mírumilovné náboženství, jak se nám snaží tvrdit pomatení sluníčkáři. Islám není jiná cesta k Bohu, jak se nám snaží namluvit satan v kněžském rouchu Halík. Islám je náboženství, kde zabití nevěřícího, znásilnění nevěřící ženy, okradení nevěřícího či způsobení škody nevěřícímu není hřích, ale dobrý skutek, kterým se muslim údajně dostává do jejich nebe. V poslední době jezdí po Česku vysokoškolsky vzdělaný Iráčan Salman Hasan. Je to muslim, který se díky zázračnému uzdravení obrátil na křesťanskou víru. Dnes vypráví nejen o svém životě a o svém zázračném uzdravení, ale hlavně o tom, k čemu jsou muslimové učeni od mládí a jakým způsobem oni uvažují. Myslím si, že ten, kdo si jeho přednášku poslechne, pochopí všechno to, co se v souvislosti s muslimskou invazí odehrává. Je škoda, že si tohoto člověka nemohou poslechnout diváci tzv. veřejnoprávních médií. Myslím si, že by se každému rozjasnilo.
  Video přednášky:
  https://www.youtube.com/watch?v=S5qS-jvUQQw
  Doprovodný text:
  http://www.kclogos.cz/wp-content/uploads/2015/11/Co-je-to-islám-a-jeho-historie.pdf

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážený kolego, správně upozorňujete na současná rizika.
   Píšete:
   "Islám je náboženství, kde zabití nevěřícího, znásilnění nevěřící ženy, okradení nevěřícího či způsobení škody nevěřícímu není hřích, ale dobrý skutek, .... "

   Napadají mě tato ponaučení.
   1) Jestliže premiér Sobotka nebrání masivnímu přílivu islamistů na naše území, ač je na rizika již masivně upozorňován, pak se pravděpodobně také domnívá že zabití nevěřícího, znásilnění nevěřící ženy, okradení nevěřícího či způsobení škody nevěřícímu není hřích, ale dobrý skutek.
   Nebo jak jinak si jeho (ne)konání vysvětlit?
   2) Pokud nepřesvědčí většinu občanů o správnosti své politky, nebo ji hned zásadně nezmění, bylo by krajně žádoucí, aby už nedostala ve volbách ani jeden hlas jak jeho ČSSD, tak i vládnoucí a plně spoluzodpovědné ANO a KDU ČSL.
   Děda.

   Vymazat
  2. V Událostech,komentářích byl jako host Izraelec, který nám doporučil "vystupte z EU, postavte na hranicích plot. Jinak se jim neubráníte", Bylo to jako poslední blok těsně před 23,00.

   Vymazat
 5. Islámská ideologie učí, že muslimové jsou nadřazeni nemuslimům jak v rovině teologické, tak i v právní. Hitler své ovce krmil teorií o nadřazenosti árijské rasy, jejíž příslušníci jsou předurčeni k tomu, aby ovládali ostatní.
  Je v těch teoriích nějaký rozdíl?
  Lidé, kteří kritizují invazi muslimských uprclíků, jsou označováni jako xenofobové, rasisté, fašisté, náckové. Ti údajní xenofobové říkají - my je tu nechceme, údajní náckové říkají - budeme se bránit. Zkušenosti z Evropy jsou příčinou. Nikdo z nich neříká, že jsme nad muslimskými uprclíky nadřazeni. Tak kdo je ve skutečnosti nácek a rasista?
  Metoda skutečných nácků: Pravda je lež a lež je pravda.
  šapitoooo a všichni přisluhovači zla nechť nakráčí do prde.e!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a co uci zidi? stejnou nenavist vuci vsem goimum takze extremni islamismus rovna se ultraortodoxnimu judaismu! shalom !!! hhh
   amil

   Vymazat
  2. K muslimské nadřazenosti, Hitlerovi nadřazenosti árijské rasy bych ještě přidal nadřazenost američanů, tak často zdůrazňovanou jejich prezidenty.

   Vymazat
 6. Kdyby drzost nadnášela, tak by se tu pan velvyslanec vznášel jako holubička.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Všechno se všem vymyká a nebo je vše jinak:

   http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3587272

   Vymazat
 7. Ten drzý americký velvyslanec měl být ze země už
  dávno vyhoštěn.Ovšem naše vlastizrádná vláda a ce-
  lý prodejný parlament se neodváží ho označit za
  personu non grata.Ve Washingtonu by se na ně mohli
  rozlobit.Ještě by je USA ambasáda mohla svrhnout.
  Co by pak chudáci dělali,když by je nechránila ta
  imunita.Škoda,že nejsou imunní i proti blbosti.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 8. Shapira vyhostit a Sobotku pověsit (obá jsou to židé a drží je pospolu židovské klanovské spolčení). Sobotka, jak takový kretén může být ještě předsedou vlády? Co to jsme za lidi, že takovéhoto hajzla neumíme dostat od koryta?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chápu že je těžké určité způsoby jednání popsat pouze s použitím slušných slov.
   Ale rád bych dodal něco, soudím že podstatného, k věci.
   1) Pokud by došlo k vyhoštění Shapira, moc se toho nezmění. Dosadí sem podobného. Mimo to zde už podobně zaměřených osob je spousta.
   2) Pokud by došlo k vyhoštění Sobotky, nahrazení někým kdo respektuje vůli většiny a je normální a není zkorumpován, mohlo by to nebezpečí podstatně zmírnit.
   3) A vůbec, chybujeme když diskutujem především o islamistech a ekonomických migrantech. Ti nejsou vůbec nebyli a ani nejsou vůbec nebezpeční - když zůstanou na svém území, když je sem nepustíme.
   To je to nejpodstatnější - nepustit. A od toho je vláda konáním a parlament změnami zákonů.
   Tedy, dotlačit je ke konání v zájmu většiny, nebo už vůbec nevolit.
   Děda.

   Vymazat
 9. Sobotka, ten čur.. je každý den o 7 cm větší, nemá on na to nějakou metodu, že je pořád větší a větší kokot?

  OdpovědětVymazat
 10. Sapiro je židovského vyznání a ten druhy pablb zastává islám ! Normální žid by do mešity nevlezl zneuctil by svoje náboženství ale to idiota Sapira zřejmě nezajímá !!!

  OdpovědětVymazat
 11. Jednoho zakázat, druhého vykázat. A ještě jim něco ukázat!

  OdpovědětVymazat
 12. Je to těžké, když polovina vlády je židovská a druhá zednářská jako Sobotka. (Podřízeni židům).
  Se Židy je to tak, že už v roce 1951 (nebo 2) nevím přesně v Budapešti na sionistickém kongresu se dohodli, že bude potřeba do Evropy nacpat Araby, černé a Asiaty.
  No a co Sapiro? - Žid. Co byl Havel? - Žid,
  Kdo sponzoruje migranty Rothshild? no a co je za národnost? - Žid, Kdo finančně podporuje neziskovky coby pátou kolonu ? - Soros. A co je Soros zač? - Žid. Kdo tohle všechno plánoval v Bilderbergu? - David Rockefeller. A jaké národnosti je ? - Žid
  Takže tady je vysvětlení.

  OdpovědětVymazat
 13. A Merkelová je z poloviny po matce taky Židovka.

  OdpovědětVymazat
 14. Pokud je matka židovka,tak je potomek považován vždy za 100% žida! Tak to chodí!A v Případě Frau Merkel je jasno,její matka byla polskou židovkou,otec evangelický farář!

  OdpovědětVymazat
 15. Zřejmě je to muslim-zrádce, který má výplatu od amíků,co poslat opravdovějším muslimům návrh na jeho FATVU? ;-)

  OdpovědětVymazat