Reklama

středa 16. března 2016

Viktor Orbán: Evropa není svobodná, v Evropě je zakázáno mluvit pravdu

Autor článku:byi
16.3. 2016   Bez politické korektnosti
Evropa dnes není svobodná, protože svoboda začíná vyslovením pravdy, a dnes je v Evropě vyslovit pravdu zakázáno, řekl dnes na nádvoří Národního muzea v Budapešti v slavnostním projevu v rámci oslav 168. výročí protihabsburské revoluce předseda maďarské vlády Viktor Orbán.

„Je zakázáno říkat, že Evropu ohrožuje stěhování národů, že přistěhovalectví přináší na tento kontinent kriminalitu a teror, a zakázáno je říkat i to, že nejde o náhodný jev, ale o plánovanou a řízenou akci,“ řekl Orbán před shromážděnými příznivci, mezi nimiž byla i tisícovka Poláků.

V Bruselu se podle jeho slov nyní pokoušejí co nejrychleji přistěhovat a rozmístit cizince, přičemž mnohé národy už pochopily, že to ohrožuje jejich budoucnost. „K přibrzdění stěhování národů třeba nejprve přibrzdit Brusel,“ konstatoval ministerský předseda a dodal, že nelze dovolit, aby se Brusel postavil nad zákony.

Maďarský premiér Viktor Orbán avizoval, že jeho země si začne hledat spojence, protože v této situaci je třeba obnovit jednotu Evropy. Kdy základním pilířem mohou být země V4.

18 komentářů :

 1. Obávám se, že Češi svou šanci opět propásnou. Do pr.ele!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky se toho obávám. Se současnou vládou to "propásnutí" bude velmi promyšlené. Vždyť co by na to řekl náš říšský protektor šašek šapiróóó. Dagmar

   Smazat
  2. Premiér Viktor Orbán je nejblíže tomu vyslovit veřejně kdo způsobil migrační krizi.

   Kterýpak politik evropského významu/ Putina nepočítám/ se odváží vyslovit jako první hlavní město státu, jehož síly působí ve světě, na stř. a blízkém Východě, v Africe rozvrat?

   Tipněme si!

   Smazat
  3. Vy se obáváte? Co jste to za bačkory!? Když vyjdeme hned všichni do ulic máme uzavřený hranice a zavřenýho Sobotku do měsíce.

   Smazat
 2. Mne EU připomíná stavbu Babilonské věže.
  Měla to být velkolepá stavba,jak EU,nikdo nevěděl kdy se dostaví a jak bude vypadat.Také už jsou rozmíšky kolem stavby,někteří nechtějí pokračovat ve stavbě a chtějí některé části zbourat.Také nepřicházejí otroci,ale už chtějí v té stavbě bydlet.

  OdpovědětSmazat
 3. Jste vedle. Babylonskou věž nestavěli pohrobci 3.říše.

  OdpovědětSmazat
 4. Toto jsem viděl teď na zprávách novinky.cz
  ??????

  Razie po celém Německu, policie si došlápla na neonacisty
  Německá policie rozjela rozsáhlou razii proti buňkám neonacistické organizace Weisse Wölfe Terrorcrew (Bílí vlci). Ta plánovala útoky na azylová centra pro migranty a měla v programu nastolení diktátorského režimu ve stylu Hitlerova Německa. Úřady ji proto zakázaly a striktní protiextremistickou politiku vlády následně potvrdila policejní operace.

  ??????
  Tak že jak tomu rozumět:

  AfD vyhrává na celou čáru ... jakým způsobem je paralyzovat?

  1: Buď kontrolovanou opozicí jako např Bílí vlci .... kteří pravdědobně budou prohlášeni za zastánce AfD nebo to sami budou muset prohlásit - a poněvadž jsou titulováni jako NAZI - lidé se jich budou distancovat i když oni stojí a bojují za Německo

  2: Nebo pouze je označí jako nazi a osočí AfD z podněcování RASISMU v Německu z kterého povstali Bílí vlci....

  OdpovědětSmazat
 5. Při jakékoliv krizi vždycky ČSSD hájila jen svůj kabát. No a Ano je jen účelové spojenectví korigovat ČSSD, což je správné, ovšem na horizontu není žádná strana, která by skutečně měla zájem pečovat o tento národ. Ostatní strany se starají taky jen o sebe, tedy perspektiva žádná. Orbán je snad jediný polik, který chápe, že národy v EU jsou v ohrožení. Za této situace by snad byla lepší federace, kdy národní parlamenty mají právo veta a mohou kdykoliv přehlasovat onen postižený europarlament.

  OdpovědětSmazat
 6. Orbánovi v jeho úsilí přeji hodně zdaru!
  Otázkou ovšem zůstává, o kterou reprezentaci zemí V4 by se skutečně mohl opřít, když ta polská je neskutečně proamerická, rakouská zas proněmecká, slovenská se ve vztahu k Unii po volbách bude teprve formovat či vyhraňovat, přičemž slovenský prezident Kiska již všem dokázal, že dokáže zradit i bytostné zájmy Slováků, a ta naše?, no ta nestojí ani za další komentář.
  Orbánova pozice není a nebude lehkou ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. celá situace se otočí až po válce v evropě. myslím, že nejdříve pod tlakem pošahaných evropských politiků dojde k částečné islamizaci evropy, k nám přijedou "na pozvání" vlády osvobozenecká vojska nato. teprve potom eu/nato napadne rusko. to zatlačí po velkém boji a lidských ztrátách vojska nato až do berlína a paříže. ...pokud ne. čeká nás pomalé zotročení či asimilace arabskými kozomrdy. to chceme?

   Smazat
 7. Kam asi tak povede polooficiální rozhodnutí EU, že hrubé porušování zákonů nic neznamená a nesmí být stíháno. Probíhá invaze násilnických šmejdů, pro které zákony hostitelských, de-facto okupačním způsobem zabíraných zemí, absolutně nic neznamenají. Zhouby-milovné vítání řadou pošahaných individuí ohrožujících tím veškerý pořádek i naši existenci, ty vetřelecké šmejdy jen utvrzuje v tom, že mají plné právo chovat se jako nechutně odporná hovada, bez jakéhokoli ohledu na obyvatele okupovaných území. Je nutné okamžitě začít u vítačů a parazitních neziskovek. Tvrdě a nemilosrdně, jak už to je v boji o přežití nezbytné.

  OdpovědětSmazat
 8. Nový partner je Čína - čili ASIAEURO - nebo-li EUROASIA osobně si myslím že se to bude oficiálně nazývat jinak ono to vypadá že je to Evropa co je za tímto projektem - ve skutku je to Čína a Rusko ---

  Asijsko-Evropská Aliance - one už to existuje poněvadž Rusko je jako Evropa tak i Asie - tak že Orbán bude hledat spojence tam ... kdo se k němu přidá - neprohloupne..

  OdpovědětSmazat
 9. ODS nebo cssd je jedna sebranka.U nás není nikdo kdo se nebojí.Jen prezident

  OdpovědětSmazat
 10. Orbán má pravdu!!! Ať ,,vede" tu naší V4 !!! Jen, prosí vás, neposílejte na ta jednání premiéra, ale prezidenta !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To půjde těžko, Orbán i Fico jsou taky premiéry, jediné řešení je posílat tam jiného premiéra, než je Sobotka.

   Smazat
  2. TO ASI NEKLAPNE. Od poláků nemůžete čekat nic jiného než od sralbotky - podraz.

   Smazat
  3. poláci mají problém. nesnáší rusko ale i araby. co udělají až jim eu/usa bude nutit uprchlíky?

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.