Reklama

.

.

sobota 5. března 2016

Viktor Orbán: "Je lepší jednat samostatně, než zůstat v pasivní jednotě, Maďarsko nebude jako Evropa!"

5.3.2016   První zprávy
Maďarsko bude hájit svoji samostatnou linii ohledně problematiky uprchlíků, prohlásil premiér země Viktor Orbán. Rovněž se vyjádřil k slovům generálního tajemníka NATO, který obvinil Rusko ze zhoršení migrační krize.Maďarsko se stalo nejlépe chráněnou zemí v EU vzhledem ke svému nezávislému stanovisku k otázce přistěhovalců, uvedl maďarský premiér Viktor Orbán v rozhovoru s Kossuth Radio. Výňatky z rozhovoru přinesly noviny Magyar Hírlap. "Je lepší jednat samostatně, než zůstat v pasivní jednotě," uvedl.
„Nedovolíme, aby někdo nekontrolovatelně pronikal na území Maďarska. Tady nebudou lámat ploty, tady nebudou revolty migrantů, žhářské útoky na uprchlické tábory, gangy pronásledující Maďary," zdůraznil Orbán.

„V tomto smyslu, nebude Maďarsko jako Evropa," přidal premiér.

Orbán: Nemusíme napodobovat všechno to, co dělají Němci!
Jiří Kouda, První zprávy

27 komentářů :

 1. Spravne!!! Vyj....ebat sa na cely zasrany Brusel s tou bandou pochybnych zmrdov!A na najblizsom velkom zasadnuti odhlasovat zavazne rozhodnutie o odobrani ochranky clenom europskeho parlamentu a celemu predsednictvu!-Nepotrebuju ochranku,ved konaju pre dobro obcanov EU a narody ich miluju!...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Migrační vlna, která letos už jede na plné obrátky je dílo Američanů, kteří v letošním roce plánují dostat do Evropy 3 miliony uprchlíků. A vše nasvědčuje tomu, že to ho hravě dosáhnou, když celé vedení EU pracuje na splnění tohoto úkolů. Předně začátkem roku zasedala EÚ a dohodla se na tom, že počká do března letošního roku, jestli Řecko konečně zavede tzv. hospody a jestli jako vnější stát EÚ začne plnit své povinnosti. Ještě není ani konec března a už počet uprchlíků z Turecka přesahuje maximální dosažené počty ve srovnání s minulým rokem a Evropa čeká co Řecko. Mezitím Francouzký prezident Olán a Německa kancléřka Merkelová začali křičet na ostatní státy Evropy, že musí otevřít hranice a že Šengen musí být zachovaný a jednostranné kroky států jsou pro Evropu nepřípustné. Polák Tusk za Evropu jednal s Tureckem a posunul termín do konce června letošního roku, tedy do konce června bude Evropa čekat, jestli Turecko začne něco dělat proti tomu, aby z jeho území proudili stovky tisíc uprchlíků do Evropy. Lze tedy předpokládat, že do konce června bude na území Evropy jeden a půl milionů uprchlíků, pak se všichni, kteří vedou západní Evropu opět sejdou a řeknou ,že se bude čekat do konce roku 2016 jestli Řecko něco udělá a Turecko jestli začne něco dělat a do konce roku tady budeme mít další jeden a půl milionů uprchlíků. Pak se nařídí direktivně, že každý stát převezme nařízené kvóty uprchlíků a americké nevládní a neziskové organizace budou dohlížet na to, aby uprchlíci dostali přednostně byty, co nejvyšší podporu, tedy jako na západě, jeden tisíc Euro na osobu na měsíc a jeden tisíc Euro na ubytování na měsíc, tak aby uprchlíci nebyli diskriminování před těmi kteří tyto podpory dostávají v Německu. Jak se to zajistí je už vymyšlené. Řekla to ministryně pro místní rozvoj Šlechtová, která sdělila, že Evropa nám dotace, které nám přidělila, může vázat na to, aby jsme je použili na uprchlíky, oproti původně zamýšlenému použití na infrastrukturu, nebo jiné programy. Takže vše je už vymyšlené, jenom to provést a jelikož Turci jsou řízení ve všem Amerikou, tak jako vedení EÚ, letošní plán tří milionů uprchlíků do Evropy bude splněn.

   Vymazat
 2. PUTIN , ORBÁN , FICO,politici kteří pracují pro svůj stát a ne jak lokajové sobotka,duda, a pobaltští šašci lezou do análu EU A USA brzo jim občané vystaví účet !!!!

  OdpovědětVymazat
 3. těch pár hajzlů v bruselu co zrazují evropu pro pár zelených obrázků je potřeba urychleně sesadit !!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V tomto případě je třeba trest ten nejvyšší nejenom sesazení.

   Vymazat
  2. 18:16 - A máš nějakej plán jak to reálně udělat?

   Vymazat
  3. pilulky 45 ACP, TLUMÍCÍ ZAŘÍZENÍ A VÝLET DO BRUSELU
   na místo jejich obydlí a tam vykonat spravedlnost !!

   Vymazat
  4. tolik nábojů nemáš. Svině jsou tvrdý na ránu, hlavně v chladným počasí. Utíkaj i postřelený :-)

   Vymazat
 4. Ano, lepší večer suchý chlebe míti, nežli v domě plném hovad žíti. Vždyť von ten chleba zase tak suchej nebude. Ale najde se hezkejch pár lidí, co jim zhořkne i med. A těm to přeju.

  OdpovědětVymazat
 5. Orban se pustil do boje s hydrou z Brusele.Pokud se
  mu to podaří vyhrát,bude v Maďarsku dobře.Přitom se
  stejně,jako u nás,objevují údajní Maďaři(domácí),co
  se ho snaží zlikvidovat.Snad Maďaři nebudou pitomci
  jako Čecháci,aby volili proti sobě za koblihy nebo
  guláš.Takže máme,co lidé za tuto odměnu zvolili a
  můžeme Maďarům jen závidět jejich vládu.Přesto,že
  ani tam není vše v pořádku.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 6. Přístup k imigrační krizi dobrý. V otázce ekonomiky, životní úrovně jsou ovšem Orbánovy výsledky docela slabota. Ale to je na jiný článek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...a kde jsou ekonomické výsledky dobré?
   na dluh dokáže hospodařit každej trouba!
   a tisknout peníze ...taky

   Vymazat
 7. V každom prípade treba jeho slová s úctou rešpektovať. Žiadna krajina nemá povinnosť nechať sa zničiť, - naopak má posvätné právo na obranu a záchranu.

  OdpovědětVymazat
 8. Mohu Maďarům jen tiše závidět.
  Z takové EU je ale potřeba utéci. EU vyvolává dojem, že se situaci snaží řešit. To, že neví jak, naznačuje, že je zcela impotentní, nabo že se jen přetvařuje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Všichni víme, že EU umí zakázat či poručit (viz sankce proti Rusku), když chce, nebo když dostane příkaz zpoza Atlantiku.
   Normální člověk nemůže uvěřit, že by někdo chtěl evropské národy zrušit. Odporuje to zdravému rozumu.
   Všichni víme, že Merkelová a vanRompuy dostali v letech 2010 a 2012 řád Coudenhove Kalergi. Tento obecně dost neznámý pán je otcem myšlenky na založení Panevropy. Předpokládá zrušení evropských národů smíšením s africkými přistěhovalci. Jestliže je jeho řád udělován, znamená to, že je tato myšlenka stále živá. Vetřela se do vedení EU, do USA, do OSN, do nevládních organizací, jako je Světová zdravotní federace a do dalších. Stojí za ní velmi vlivní lidé a velmi veliké velké peníze.
   Tito lidé nechávají „chránit“ evropské hranice nikoliv vojskem, jak by se snad očekávalo, ale obskurní agenturou Frontex, která sežere ročně miliardy Kč, ale funguje v podstatě jako cestovní kancelář pro vetřelce, která je sem vozí.
   Z toho plyne, že vedení EU nás ohlupuje pod záminkou falešné humanity a snaží se naše národy zničit. Je tedy pro nás hrozbou, a my z ní musíme co nejdřív utéci.
   Pryč z EU!
   PB

   Vymazat
  2. PB - Tak si zabal kufry, sedni na letadlo nebo na vlak a odjeď pryč z EU. Co ti brání?
   Petr

   Vymazat
  3. www.czechfreepress.cz/evropa/rasove-smisena-evropa-cil-elit.html

   Vymazat
  4. BEZMOZEK Merkelu a ta zaprodana banda z Bruselu lžou , kdyby chtěli , tak invazi muslimaku zastaví uplne. Dělají z nás takový hlupáky a otroky , že je mi nazvraceni. . Divim se , že tu samozvanou pakáž EU ještě nikdo nevystrilel a to by pro tu verbez, byla ještě milosrdna smrt , než kterou oni připravují nam ! H

   Vymazat
 9. Důkaz, že ČT manipuluje http://jiricapek1.blog.idnes.cz/c/497745/nevyvazene-otazky-vaclava-moravce.html

  OdpovědětVymazat
 10. Na hranice vojáky, do rukou jim zbraně a pak už jen čekat - NA NĚ. V západní Evropě to totiž brzy bouchne. Bohužel, na naší straně není vidět žádná činnost. A k násilí prostě dojde, bohužel.

  OdpovědětVymazat
 11. ne že ruská hrozba --ale americká agrese v evropě probíhá už od války a teď se jen stupňuje korumpuje evropské politiky donutila turky nahnat do evropy muslimy a ještě vydírat evropu a ty americký kurvy čekají v pozadí a popichují ale jejich konec se blíží budou smazáni z mapy světa jako škodná !!!!

  OdpovědětVymazat
 12. Palec zhrůru za Orbána ! Stojí za svojim lidem a je jeden znejlepšich lídrů dnešní Evropy ! Maďaři závidime !!!

  OdpovědětVymazat
 13. Pane premiére, pokud začnete jednat podobně, nebudu vás mít za vlastizrádce.
  Děda.

  OdpovědětVymazat
 14. Jednoduché je pozdě.Pentagon má v repertoáru agresi, války a hlavně mocnou věc implataci korubce a převraty.

  OdpovědětVymazat
 15. česko má na sítích zvací dopisy .

  OdpovědětVymazat
 16. Doufám, že adresátem je Putin.

  OdpovědětVymazat
 17. Mne trochu rozladila předpověď Nostradama, který prorokoval toto emigrantské zaplevelení s tím, že to bude stát oběti, než se je podaří vyhnat zpět a zodpovědní nebudou potrestáni. Rád bych si představil to, že už potrestáni být nemohli, protože to už byli po smrti. Půvabná představa

  OdpovědětVymazat