Reklama

.

.

sobota 12. března 2016

V.Klaus"evropský migrační problém" by se měl řešit především v Německu.

12.3. 2016   E15
Bývalý prezident Václav Klaus se zúčastnil předvolebního shromáždění německé pravicově populistické strany Alternativa pro Německo (AfD). Na závěr její kampaně v Neuwiedu mimo jiné řekl, že Evropa začíná být nebezpečným bojištěm a vyzval, aby se "evropský migrační problém" řešil především v Německu.Klaus hovořil na shromáždění AfD ve spolkové zemi Porýní-Falc. Jeho řeč pronesenou v němčině si vyslechla i předkyně strany Frauke Petryová, která proslula řadou kontroverzních výroků. Nedávno upoutala pozornost médií například výrokem, že by policisté měli v případě potřeby při ostraze hranic na migranty i střílet.

V neděli se budou ve třech německých spolkových zemích konat volby do místních sněmů. V některých z nich by AfD podle předvolebních průzkumů mohla obsadit až pětinu křesel.

Právě proslov Petryové přerušil planý požární poplach, kvůli kterému muselo asi 300 posluchačů opustit sál. Před spuštěním poplachu předsedkyně AfD řekla, že lze cítit, že Němci touží po změně. Zemské volby, které se kromě Porýní-Falce budou konat v neděli také v Bádensku-Württembersku a v Sasku-Anhaltsku označila za referendum o uprchlické politice spolkové kancléřky Angely Merkelové.
Více na: http://zpravy.e15.cz/zahranicni/udalosti/klaus-v-nemecku-evropa-zacina-byt-nebezpecnym-bojistem-1278956#utm_source=rubrika-zahranicni&utm_medium=selfpromo&utm_campaign=e15rss#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

23 komentářů :

 1. Informace od jiného stolu:

  Tajné dějiny jezuitů II.

  http://www.b-a-n.cz/tdj2.html

  a navázaní na současnost:

  http://aeronet.cz/news/donald-trump-a-rusko-a-proc-trump-muze-vyhrat-volby-tomas-halik-a-jezuite-papez-frantisek-a-patriarcha-kirill/

  OdpovědětVymazat
 2. Milí Němci. Devět z deseti prezidentů Klausů by volilo AfD a ten desátý? Toho jsme zatím nezastihli doma. Takže zítra s chutí do toho a Merklová má hotovo.

  OdpovědětVymazat
 3. Nevím,pro koho jsou Němci milí.Pro mne v žádném
  případě!Lituji toho,že po skončení jimi vyvolané
  války nebyli všichni s německou krví v žilách to-
  tálně zlikvidováni.Dostalo by se jim toho,co chtě-
  li pro druhé.Kdyby se tak stalo,byl by v Evropě
  navždy klid a mír.Všechno zlo se odvíjí od Němců.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Majevský, ty bejku! Hitlera naprogramovali , aby zničil Rusko a trochu se jim to vymknulo. Dneska dělají to samé!

   Vymazat
  2. Pane Petře,vy věříte v dědičný hřích?

   Vymazat
  3. J. V. Stalin planoval po valce ty namocene Nemce zlikvidovat po sovetsku - zadne nesmyslne soudy. Zbytek Nemcu presidlit a rozptylit po Sibiri. Jiste by si je tam ohlidali.
   Cetl jsem vzpominky ceskych a zidovskych veznu z koncentracnich taboru vydavanych hned po valce. Zazili si nepredstavitelnou hruzu. Ve vzpominkach nepisi, ze nejaky sarfira Hans Volf si to musi po valce vypit; pisi, ze si to musi osrat cely Nemecky narod.
   Bohuzel se tak nestalo.
   Slavek

   Vymazat
 4. Já tomu nerozumím. Proč když někdo nechce nechat zadlužovat svou rodnou zem a nechat ji plundrovat imigranty, je označován za populistu!? Mně to připadá jako účelové a populisté jsou vlastně bojovníci proti šmejdům. Populista je v demokracii vlastně výraz pro slušného a myslícího člověka. Potřebujeme tedy hodně populistů a je třeba je volit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak,rozumíte tomu dobře....

   Vymazat
  2. No tak, volba je tedy jasná. Okamura. www.spd.cz

   Vymazat
 5. Vzhlížíme k Německu jako by to byl Olymp a jen z povzdálí je jasné,že Merkelová je tetka z NDR a ne Afrodite,bohyně lásky.I když jsou tam volby,podívejme se k nám,jak nám to tady klape.Máme tady cenzuru televize,tisku a i internetu a jediné co máme jsou tyto webovky a jim podobné,kde si povídáme a společně zapláčeme,kam jsme to až dotáhli po zacinkání s klíči.Co nás vlastně čeká?Naši ekonomiku nám nastavili Němci ruku v ruce s kavárnou a většina podniků je závislá na exportu na západ,takže si každý může udělat obrázek sám jak dopadneme až se Evropa rozpadne.Nejsem jejím zastáncem ale do toho chomoutu jsme vlezli sami vlastním hlasováním.Vzpomínám si na to velice dobře ,že když se mne někdo zeptal,jak jsem hlasoval a řekl své ne,byl jsem rád,že mi někdo nerozbil pulitrem hlavu.Mají nás zpracované jako stádo ovcí a my jsme moc slabí.Můžeme si alespoň tady popovídat. ONI ovládají media a tím většinu lidí zblbnou,jako to dělali bolševici,jsme bezbraní.Určitě v roce 1989 byly ty idealy stejné a stáli za tím lidé jako my na těchto stránkách co si píšeme.Potom to ovšem vezmou zase do rukou ti správní.Je to pořád stejné,celé dějiny lidstva nám ukazují,že život je jen náhoda,jednou jsi dole a podruhé nahoře-jak to zpíval Voskovec a Werich,ti bojovali svým uměním.My jsme taky dali hlasy hercům a komediantům aby byli v parlamentu a jak to dopadlo vidíme i dnes,kdy ministr obrany je herec.Fakt z nás dělají jen voly a stádo ovcí.Jak z toho ven?Tragédi, co věší trenky na Hradě,na symbolu naší státnosti,ti to rozhodně nevyřeší a těch je bohužel mnoho,jsou opravdu zblblí propagandou medií.Přeji jim ,až procitnou a začnou chápat, aby šli někam do ústraní a alespoň si řekli nahlas,jaký jsem to byl v...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:14- kdyby ničím, tak už jen pěkným stylem psaní a nickem jste mne potěšil, hezký den.

   Vymazat
  2. Pro mně je jediná naděje Okamura. Stačí si přečíst jeho program. www.spd.cz

   Vymazat
 6. Pan Majevský a Český kluk mají oba v něčem pravdu. Na Němcích můžeme obdivovat jejich disciplinovanost, smysl pro pořádek a přesnost, pracovitost. Vždy si vzpomenu, jak jsme se s přítelem vraceli z výletu v Německu zpět domů, a při průjezdu hranic jsme se rázem ocitli z prostředí pěkných domů, vísek a zahrádek do šedivého bordelu otlučených domů s vietnamskou tržnicí na uvítanou - bylo to ve šluknovském výběžku. Jenže tam také uvidíme desítky prázdných textilních fabrik, většinou zchátralých. Mimochodem, kdyby tohle všechno lidi dohlédli v listopadu 1989 a pak při hlasování o vstupu do EU, možná by referendum dopadlo úplně jinak. Takže ano, mám ráda Rakousko i Německo, protože se mi líbí jejich města a vesničky, a jsou tam milí lidé, aspoň ti, se kterými jsme se setkali. Ale jejich smysl pro pořádek a poslušnost má také stinnou stránku - nemusím mluvit o tom, jak lehce se dávají na pochod, to řekl pan Majevský. Čeho si však můžeme všimnout, je velmi rozdílné vnímání událostí mezi bývalou NDR a NSR. Ti "naši" - východní Němci jsou dnes kolébkou nepokojů proti stávajícímu dění. Takže ne jenom geny, ale také rozdílná historická zkušenost mají velký význam pro to, jak se kdo dá či nedá oblbnout. A v čem má pravdu Kluk? Němci dlouhodobě tyjí i z nás a ostatních zemí Východní Evropy, stačí se podívat na podniky, které tady vlastní. Královské důchody, síla vlastních odborů, dobré platy (myslím oproti nám). To by už dávno bez otřásajících se oslíčků nebylo v dnešním světě možné. Němci dlouhodobě udržují jednoduchou strategii vnitřní spotřeby - lidově řečeno platí zaměstnance dost na to, aby ti byli schopni kupovat jejich výrobky, což při síle 50 milionů lidí má nemalý význam. Ale právě proto je na Německo pořádán hon, proto USA tlačí na TTIP, protože tam je věru co ukrást. A mimochodem, Václav Klaus pozdě honí Fibicha. Ano, byl proti Lisabonské smlouvě, nerad ji podepsal, ale jeho loupeživá transformace s následným odpuštěním největším podvodníkům mi zůstane v paměti jako červený vykřičník. Musel vědět, co se děje, a dal tomu požehnání. Že ho pak události převálcovaly a globální ekonomika už neodpovídá jeho naučeným poučkám z VŠE, to musel vidět a nedokázal na to reagovat.
  Takže, můj zmatený příspěvek asi ukazuje jen to, že na věci se dá pohlížet vždycky z rubu i líce, že věci nejsou černobílé, ale máme sto odstínů šedi. Co ale můžeme vidět dosti jasně, je to, že Německo i celá EU se řítí do katastrofy a její vůdci tomu přihlížejí a pomáhají. Proč, to můžeme tušit, hádat, ale až historie to ukáže, a to ještě jen za předpokladu, že tady nějaká historie zbude. Zdravím Pavla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hezky napsáno paní Pavlo.Souhlas

   Vymazat
  2. veľmi rozumné a kultivované slová

   Vymazat
  3. Konečně něco inteligentního, věcného, jasného a hlavně gramaticky bezchybného!

   Vymazat
  4. Máte pravdu Pavlo,v mnohém s vámi souhlasím.Asi víte o všech těch proroctvích a já taky,jen doufám,že se nesplní.

   Vymazat
 7. Ta imigrační vlna není spontání a je organizovaná právě od těch,kterým půl svého života dnešní "buřič a vlastenec" Klaus lezl do zadku a kterým předal naši ekonomiku i se státností i zlatým pokladem za pofidérní pochvaly,vyznamenání a doktoráty "honoris causa"....Kdyby byli všichni dotkoři takoví "géniové",jako je Klaus ekonom,tak už celý národ vychcípal....On se Zemanem,Havlem a těmi zástupy politických hlupců a hochštaplerů,co se už skoro 30 let motají v politice a střídají ve funkcích,jako apoštolové na orloji,dostali tuhle zem za lhostejného přihlížení,nebo frenetického povzbuzování tupého obyvatelstva s volebním právem a dutými palicemi do tohohle stavu a stejní lumpové i zbytek Evropy a dnes,pokud se ozývají,tak jen proto,aby ze sebe zodpovědnost setřásli a nepřipustili ztrátu svého vlivu na události,aby předešli okamžiku,že jim "půjde o jejich kůži.."
  Nedělejme si iluze,tahle šlamastika bude mít velice tragické pokračování a Evropa v něm definitivně skončí,jako vyspělé,kulturní místo vhodné pro dobrý život....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprosto souhlasím s tímto příspěvkem.Klaus teď shání politické body, je to svinstvo.On je svinstvo...

   Vymazat
 8. KLAUS NECHŤ DRŽÍ TLAMU! To máte tak krátkou paměť????Na každé prase se vaří voda, jen počkej, zrádce!

  OdpovědětVymazat
 9. Dobrý článek(Ale proč? Warum?)od novináře Martina Hekrdly na autentickém levicovém webu Altpress. http://altpress.cz/ale-proc-warum/

  OdpovědětVymazat
 10. Podívej se za sebe ,na zemi,která nám od roku 1989 nepatří.To je tvoje práce.A uděluj rady s pomocí posluhovačů.Zavolej Popoviče a další pomocníky zlodějin.

  OdpovědětVymazat
 11. No ale hlavně že jsme prokoukli tajemství zdravých očí a víme, jak zvětšit penis o sedm cenťáků. Všechno je jen pro reklamu - všechno! Bulvár,publicistika, spousta blábolů všude, lidi se zabaví, provětrají si osrdečnici a protáhnou si prsty na klávesnici, a za reklamu žvaniví Slimejšové sklízí fůry peněz. Reklama je navoněná zdechlina - je název jedné knihy, a taky pračka na špinavý peníze a daňový úniky, až tohle někdo konečně zarazí, nezavadíme na netu ani o jeden článeček. Nadšení pro informování a vlastenectví je všude málo, maloučko, aby někdo dokonce nasazoval život za publikování článků nebo vylepování plakátů, to už ani náhodou, hlavně že to sype.

  OdpovědětVymazat