Reklama

.

.

pondělí 7. března 2016

Volby na Slovensku? – Trest za EUROLŽI

Radim Valenčík
7. 3. 2016     RadimValenčíkPíše
Výsledek voleb na Slovensku nelze číst jinak, než jako trest za život v síti eurolží. A lži pokračují. Uvedu konkrétní příklady: - Největší obava "oficiálních" komentátorů je, aby prý na Slovensku nezvítězily jiné, než "proevropské síly". Opravdu se jedná o "proevropské síly"? Vždyť to, o čem se mluví, přece žádné "proevropské síly" nejsou! A nejsou to ani "proeurounijní síly". Jsou to proamerické síly destruující EU a vytvářející nové rozdělení Evropy. 
Jsou to síly, které ničí EU prostřednictvím jimi dosazené a jimi vydíratelné současné euroreprezentace. Jsou to síly, které se dostaly mimo kontrolu administrativy Spojených států a rozehrály šílenou hru, která může vést ke zničení lidstva. Na skutečné proevropské síly se teprve čeká. Mj. – Fico k nim má z těch stran, které ve volbách obstály, nejblíže.

- Na Slovensku je prý nebezpečí nástupu fašismu (klerofašismu, krajního nacionalismu a xenofobie...). Kdo to říká? No přece říkají to ti, co bezvýhradně podporují skutečného fašistu Porošenka na Ukrajině a ještě většího fašistu Erdogana v Turecku. Ti, co umožňují Erdoganovi masakrovat s využitím těžké vojenské techniky civilní obyvatelstvo, ti, co mlčí, když zavírají univerzitní profesory (mj. turecké národnosti), když proti tomu protestují, ti, co se neozvou, když je konfiskován demokratický tisk a zavírání demokratičtí novináři. Tito výtečníci mají právo někoho obviňovat z fašismu a strašit fašismem?! Vždyť jsou to slouhové té nejnebezpečnější formy fašismu, která nás ohrožuje. Nastupuje prostřednictvím typických provokací. (Od kauzy "Klinika", na jejíž vyšetřování se jaksi zapomnělo, přestože po něm volal i premiér Sobotka, k provokacím se stovkami obětí v Turecku není tak daleko.)

Budeme-li číst výsledky voleb na Slovensku jako reakci na EUROLŽI, pak uvidíme situaci zcela jinak:

- Slovensko se dalo do pohybu, prozřelo a proces odhalování EUROLŽÍ už nikdo nezastaví.

- Každé další (opakované) volby by byly ještě větším trestem za EUROLŽI.

- V hlavním souboji na Slovensku, který se ve volbách odehrával nikoli mezi politickými stranami, ale silami polarizovanými osobami Fico – Kiska, vyhrál Fico.

- Fico jako politik možného (na hraně opatrného slouhovství EUROLŽÍM na jedné straně a obraně Slovenska na straně druhé) je jediným, kdo může sestavit vládu a zajistit její dlouhodobější funkčnost.

- Na nových volbách nemají zájem ani strany-rychlokvašky, ani strany obviňované z extrémismu, které se potřebují etablovat, a ani Fico, který bude muset pokračovat v politice tance mezi vejci.

Můj odhad (tak s dvoutřetinovou pravděpodobností, tj. bez záruky): Na Slovensku bude poměrně rychle sestavena Ficova vláda (s menšími satelity), která bude více stabilní, než se dnes zdá.

Poučení pro nás? S určitým odstupem času se odehraje totéž, jen role osoby prezidenta a premiéra jsou vyměněny.

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/3233-volby-na-slovensku-trest-za-eurolzi.html

30 komentářů :

 1. Je třeba se informovat o eurealitě a bránit se:
  http://rogozov.bigbloger.lidovky.cz/r/5248/Islamizace-Velke-Britanie.html

  Zatím ještě máme snad naději, pokud budeme proti zavedení národ ničivých praktik jako ve Francii, VB, Německu, Rakousku, ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. TŘESKY,PLESKY PANE DOCENTE VALENČIKU.A NEBYL BY TAM NĚJAKÝ POUŽITELNÝ NÁVOD

   co má dělat DNES a hned obyčejný občan-volič,abychom se nedostali do ještě většiho bahna, než nám tu připravuje vadnými zákony námi nyní zvolená polit.třida šmejdu?????????????.
   Na př.tu nevidíme,že by jste podporoval OSV a její iniciativu HzNR,která jediná má v plánu začit přehrabovat VADNÉ PROGRAMY POLIT STRAN,které srši vtipem ve snaze zvítězit s tím šrotem ve volbách,protože ví,že nikdo z ovčanů se nezabývá tím jak nás zase chtěji potopit do ještě hlubšich sraček.Je totiž nepsaným zákonem,že právě intelektuální elita by to měla udělat a zaujmout postavení na pr. ke straně,která ve svém programu vtipkuje
   MÁME V PLÁNU DEMONTÁŽ PŘEBUJELÉHO SOCIÁLNÍHO STÁTU . To ti blbci totiž nemohou vůbec udělat protože SOCÍALNÍ STÁT NENÍ V PRVNÍM BODĚ NAŠI ZDEMOLOVANÉ ÚSTAVY a pokud byly nějaké zbytky tak to rabuje nynějši STARÁ POLITIKA a to SVOU POLIT.TŘIDOU,která si koleduje o výměnu.

   Vymazat
 2. Velice dobře napsané.
  Právě,že vesměs vyhrály strany vymezující se EU a jejich politice,přehlížet malé státy.Mám jen podezření u Sulíka,ten je Kiskův kůň,takže by špatně táhnul ve spřežení s Ficem.Tím fašismem se ohání kde kdo,ale Kotlebu bych do toho neřadil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kavárenští slouhové mají potřebu komentovat Kotlebu. Přitom AZOV, Ukrajinský patriot, Pravý sektor, Svoboda - to jsou subjekty, které zde vehementně podporovali. Všechno to svinstvo, co podporují na Ukrajině a v Pobaltí, se jim vrátí.

   Vymazat
  2. Přesně toto udělal vcera Zadolárek ve zprávách.Taky si nevidí do huby.Na Ukrajině mu fasouni nevadi.Kotleba mu vadí.Jen detailní rozdíl.Kotleba své spoluobčany nevrazdi!!!!Myslím,že kavárna povolala skryté zálohy v podobě smejdu z CSSD.To slovo smejd není nadávka ale terminus technicus z médií.Taky naslibujou hory-doly a pak lidí- hlupáka voliče oberou.jako dárek pridaji
   40Kc na důchod a jednorázovku 1200,jemně zvýší min.mzdu jako když smejdi dají darecek aby se jim volič upsal na jejich nasledujici podvod.Slovo smejd je přesně vzhledem k jejich praktikám.

   Vymazat
 3. Přesně tak, pane autore. Jak si někdo, kdo otevřeně a nestoudně podporuje fašistickou vládu, genocidu a vrahy na Ukrajině, zrovna tak terorismus,zločiny a vraždění běsnících Turků, může vůbec dovolit kritizovat nebo jen komentovat politickou stranu M.Kotleby. Všechno je to obrovské svinstvo. Pryč z EU a NATO!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:36 vy jeden demokrate,dnes vámi opěvovaný prezident Zeman označil Kotlebu za fašistu.

   Vymazat
  2. Ty nedovedeš pravdivě označit ani svůj nočník!

   Vymazat
  3. Co to meleš? Největším demokratem je přeci posraná Emerika s celým západem.

   Vymazat
  4. K 13:45.
   Asi vám dělá problém chápat čtené.
   Článek není o prezidentu Zemanovi, ale o tom, že havloidní parta drze a pokrytecky označuje Kotlebu za fašistu a běduje na jeho volebním ziskem, a přitom fašisty na Ukrajině, kteří mají ruce zalité krví, kteří se k moci dostali bez voleb a převratem, bez skrupulí podporuje.
   Heriot.

   Vymazat
  5. Už včera by bolo neskoro vystúpiť z týchto spolkov

   Vymazat
 4. No ale také si přiznejme, že Fico, kterému jsme tady asi většinou fandili, to pěkně posral. A to nikoliv tím, že demonstrativně bránil Slovensko proti migrační invazi (jak se mnozí drze lživí komentátoři snaží vlít obecentstvu do hlavy), ale vnitropolitickými chybami. Když levicovému (populistickému!!!) politikovi stávkují učitelé a zdr.sestry, tak asi někde udělal chybu ..a zřejmě ne jednu a ne malou:-(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážený, Fico neurobil chybu, ak takto píšete, tak nepoznáte pomery, už len neučesaný akože hlavný organizátor štrajku učiteľov sa vyjadril pred kamerou, že ich štrajk bude mať zmysel, keď Fico príde o 5%. Štrajk týchto somárov bol organizovaný ďalšími somármi. Aj váš lekár z Čiech ukazoval platy vašich sestier, tie naše za nimi nezaostávali, štrajk 2 mesiace pred voľbami, je štrajk politický a neviem, neviem, či v tom nemala prsty jedna ambasáda

   Vymazat
 5. Na Slovensku se dostali podle prezidenta Zemana do parlamentu fašisté.A já dnes už četl tolik článků z obou táborů:z totalitní havloidní kavárny i z druhé normálně uvažující většiny že bych měsíc počkal kude Slovensko půjde protože z obou stran jsou to hysterické křeče sotva pár hodin po volbách.Jedno je jisté že slovenská kavárna prohrála a Slovensko se uprchlíkům neotevře!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vyjadrenia prezidenta Zemana ma hlboko sklamalo. Ale každý sa môže mýliť. Nech si pán prezident prečíta volebný program Kotlebovej strany a nech to znova potvrdí (že je fašista). Ospravedlňovať sa asi nebude. On nie.

   Vymazat
 6. Také myslím, že Fico vládu sestaví docela rychle. A také si myslím, že Smer by akceptoval i Kotlebu, ale ostatní strany svou spolupráci, bohužel, podmiňují jeho vyloučením. Kotlebu moc neznám,ale úplně s jeho názory na EU a NATO souhlasím. Mně výsledky voleb v SR docela mile překvapily...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fico by možnmo Kotlebu akceptoval, ale potom, čo mu Fico a SMER urobil v minulých rokoch ako pomstu za porážku s. Maňku v krajských voľbách v BBSK to nevidím na akúkoľvek podporu zo strany Kotlebu. Navyše keď SMER je povestný svojimi "prívržencami" pupočnou šnúrou napojenými na verejné rozpočty, ktorým zasa Kotleba tieto šnúry v B. Bystici strihal.
   Osobne nezdielam optimizmus niektorých čechov, ktorí si Fickota idealizovali ako protiimigračného frajera. MOST, SIEŤ a SMER - to sú pruúnijné strany bez ohľadu na žaloby a búchanie sa do pŕs proti migrantom. SAS, LSNS, SME RODINA a SNS sú euroskeptické až protiúnijné subjekty. OĽANO je združenie občanov bez politickej príslušnosti, resp. príslušných k rôznym stranám, hnutiam a názorovým prúdom, ktorí však nie sú na kandidátke preto, že sú poslušný lídrovi, ale preto, že v živote niečo dokázali a pre určitú skupinu obyvateľov sú autoritou. Preto každý poslanec za OĽANO musí povedať, ako sa k EÚ stavia. Vzhľadom na liberálnejšie vzťahy je pravdepodobné, že dokážu kriticky vnímať dianie a preto môžu slobodne a fundovane vyjadriť aj svoj názor.

   Vymazat
 7. jen aby prodavač hotdogů nepověřil sestavením úřednické vlády nějakého svého poskoka

  OdpovědětVymazat
 8. Fico by měl přidat zdravotníkum . Sestřenice musí makat Německu v sk to stoji za p.. Kotleba je určitě malý nácek . Štětina by mohl za ním zajet a pozvat ho do Bruselu .

  OdpovědětVymazat
 9. Slovenská kavárna prohrála a to je dobře. Měla prohrát ještě výrazněji. Doufám, že česká kavárna v našich volbách prohraje totálně.

  OdpovědětVymazat
 10. Taky si myslím, že zpětně známkovat strany, které jsou úspěšné a vadí, je nečestné. Společnost je prolhaná a Kotleba má proto úspěch. Zeman mne sklamal. Zaprvé, nemá co komentovat volby v jiném suverenním státě a zadruhé, když stranu nezakázali před volbami, je legitimní. Hra na svobodu je už směšná.

  OdpovědětVymazat
 11. Většina našich politiků ve vládě i ve sněmovně si rve vlasy a vyjadřuje rozhořčení, že se do parlamentu na Slovensku dostali fašisté v podobě strany p.Kotleby.Vůbec je ale nevzrušuje,že ukrajinskou vládu tvoří samí fašisté, kteří myšlenky fašismu na Ukrajině realizují v praxi.Totéž se týká vládnoucího tureckého diktátora Erdogana a jeho rodiny.Z turecké republiky už zbyl jenom ten název.Jsou likvidováni a zavíráni političtí oponenti, zabavovány sdělovací prostředky, které se odvážily uveřejnit jiný názor než má vládnoucí diktátor.Zcela otevřeně je vyvražďována kurdská menšinu.Za to sklízí jen velmi opatrné ty,ty ,ty od EU včetně našich představitelů.
  Tato zbabělá,pokrytecká politika představitelů zavedených politických stran ať už pravicových či socialistických a sociálně demokratických , jejichž zahraniční politika se už od sebe téměř neliší, pak vede a povede k takových volebním výsledkům a politickým otřesům ve volbách .Současné vládnoucí politické strany v Evropě si kopou vlastní hrob.

  OdpovědětVymazat
 12. Sranda je, jak všichni ti, kteří podporují fašisty na Ukrajině, nevadí jim pochody veteránů SS v pobaltských zemích ani fašistická vláda v Turecku, horují proti straně, jejíž program ani neznají. T

  OdpovědětVymazat
 13. Já bych nechal na Slovácích,jak se s výsledkem těch
  voleb poperou.Je to jejich země a jen oni mají prá-
  vo s tím něco dělat.Vládnoucí strany v Evropě si hrob nekopou.Totálně vymytí voliči je zase budou
  volit.Tady,v ČR,budou ti idioti volit za koblihu či guláš.Takže žádná změna.Socani národ zradili a
  stejně je dementi budou volit znovu.Kdyby Čecháci
  nebyli vymaštění,tak by ani jedna z parlamentních
  stran nemohla ve volbách uspět.Tak nechte Slováky
  na pokoji,ať si to sami vyřeší.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 14. Normalizační milicionář a aktivní člen KSČ po Listopadu "reformní komunista" později také člen a poslanec ČSSD autor Radim Valenčík opět smíchal jablka a hrušky dohromady.

  Pane Valenčík,zkuste být konečně konkrétně přesný !
  O jaké "oficiální" komentátory a o jaká česká média se jedná ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zbytočná otázka. Všetci a všetky.

   Vymazat
 15. celkom dobre zhrnutie, najma poukazanie ze nie je fasista ako "fasista" - ak niekto vrazdi ruske deti na Dombase tak je najlepsi kamarat EU a ak je niekto pronarodne, protibruselsky a protiimigrantsky orientovany tak je nechutny fasista

  nesuhlasil by som iba s jednou vecou, Kotlebovej strane LS NS predcasne volby skor hraju do karat ako by sa ich tato strana mala obavat
  verejnost bola dlhodobo ovplyvnovana prieskumami ako budu ludia hlasovat, LS NS davali tak 1 max 2%a preto vela ludi radsej volilo SNS aby im neprepadol hlas /prieskumy neukazovali ako budu ludia volit, ale sa ich snazili presvedcit ako maju volit/- prve co vyhlasilo SNS po volbach bolo ze s LS NS nebude v ziadnom pripade spolupracovat
  ak Kotleba a jeho spolustranici do predcasnych volieb nespravia velke chyby, hravo sa moze stat ze sa po nich do parlamentu SNS znova nedostane a takych cca 5% hlasov prejde prave k LS NS a tato strana sa stane druhou najsilnejsou v parlamente

  OdpovědětVymazat
 16. Nedělám si patent na rozum, ale vidím to takto:
  Evropský i náš mainstream je,
  s ohledenm na politiku vůči Ukrajině, Sýrii, Turecku, Rusku, imigraci, ...
  už natolik fašistický a válkychtivý,
  že i normální fašistická strana se začíná proti němu bouřit.
  Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážený, pokud si někdo hraje na vojáčky a zvedá pracku, tak je jen pitomec. Fašismus, jak ho znala minulá generace, je o něčem jiném. Závadnost, či nezávadnost jejich počínání přece může ohodnotit soud.

   Vymazat
 17. To se to kritizují Slováci. Jen více mediálního prostoru, jen více pohoršení...
  Potom je také Orbán dobrým terčem...., to jsuu ti divocí opičáci z východu...
  Ono pak zapadne, že v německých volbách je AfD s dvouciferným výsledkem na 3. místě.

  OdpovědětVymazat