Reklama

úterý 22. března 2016

Vraždění v Bruselu: Víme, kdo za tím stojí. Evropa je vedena na porážku

 Petr Hájek
22.3. 2016
Jedním z teroristů je také jistý Schapiro, velvyslanec USA v Praze. Průvodce sekulárním Západem objasňuje příčinu
Komentář: Kdo skutečně stojí za dalším teroristickým vražděním - aktuálně v centru Čtvrté říše, v Bruselu - a přináší zamyšlení Karla Komárka nad knihou bývalého slovenského ministra vnitra, která to dosti přesně dokumentuje ...

Už se z toho islamistického vraždění stává téměř běžný evropský "folklór": Zase jsou tu desítky mrtvých a těžce zraněných, uzavřená letiště, metra, v ulicích probíhají manévry policejních těžkoděnců, v hlavních městech zemí EU se důležitě scházejí různé ty bezpečnostní rady, vlády ujišťují, tajné služby varují-nevarují... a tak dále a tak dále. Tentokrát je vše o to příznačnější a (přízračnější), že se tak děje v Bruselu - centru a symbolu znásilněného kontinentu - který se do totalitního superstátu spojil údajně pro to, aby nebyla válka. Tak ji tady máme.V přímém přenosu.

A hned v několika podobách. Ta její dnešní instruktážní ukázka je tím závažnější, že ukazuje k samotnému srdci problému: Bojovný islám, pod žehnající rukou Angely Merkelové a jejích bruselských kompliců (a Pátých kolon v členských zemích EU), je totiž právě uprostřed úspěšné invaze do Evropy. Netají se tím, že mu nejde o nic jiného, než dorazit naši churavějící civilizaci, která sebevražedně popřela své vlastní křesťanské kořeny. Mocné berlínsko-bruselské elity, se zbabělou pomocí nezodpovědných politiků napříč kontinentem, nyní vedou - vědomě či nevědomky - půl miliardu "domácích" lidí na porážku.

Naši (nebezpeční) tajtrlíci

Také vláda České republiky to bere nadmíru vážně. Alespoň to tvrdí a někteří naivové, zmasírovaní mediální propagandou, tomu stále ještě věří. Premiér Sobotka, zdejší zastupující říšký protektor kancléřky Merkelové, důležitě svolává ministry, aby se poradili. Ten, jemuž vnitřní bezpečnost rezortně patří, Milan Chovanec, mezitím klidně prohlásí v televizi, že teroristické útoky samozřejmě souvisejí s "imigrační krizí". Že ve statisících příchozích se pochopitelně ukrývají nespočitatelná množství islámských bojovníků.

To říká "odvážně" tentýž státní úředník, který seděl na summitu, jenž nám "přiklepl" povinné "přijetí a integraci" pár tisíců z nich. Který loajálně nic nenamítal proti tomu, když jeho stranický šéf (ČSSD) a tragickou shodou okolností i předseda vlády srazil podpatky, aby narozdíl od Maďarského a Slovenského premiéra tuto hanebnost přijal. Takže není divu, že také u nás nyní cizinecká policie už obsazuje letiště. Mimochodem - konečně došlo k objasnění, proč dostalo jméno Václava Havla - jednoho z ideových otců našeho současného maléru.

Také i u nás si začínáme zvykat na ulice pročesávané policisty se samopaly, na "zvláštní režimy", na nové zákony, které - kvůli naší bezepečnosti samozřejmě - drtí poslední zbytky občanských svobod a dávají státu neomezenou kontrolu nad naším soukromím. Naši bezpečnost však zlikvidovali právě oni - politici, kteří dopustili či přímo zorganizovali a podporují migrantskou invazi. Byť se slovně zaklínají opakem.

Teroristé bez výbušnin a samopalů

Tak kdo jsou tady vlastně skuteční teroristé? Ti se samopaly, kteří mají aktuálně v rukou Brusel, Paříž, Londýn, Kolín nad Rýnem, Berlín a spoustu dalších měst, o nichž ještě nic netušíme, protože nezahájili bezprostřední vraždící operace? Ti, kteří navzdory mohutným policejním "bezpečnostním akcím" a slavnému zatčení (po čtyřech měsících) jediného islamisty, ve městě, kde už je víc vojáků a policistů než "bruselského lidu", byli schopni zorganizovat a provést další rozsáhlý útok? Nebo ti, kdo to všechno způsobili a zničující politikou "otevřených (schengenských) dveří" dále působí a násobí, vystavujíce nás (neozbrojené a bezmocné) zvrhlým sociálně-inženýrským projektům?

Velvyslanec Spojených států v ČR, pan Schapiro, před pár dny navštívil islámskou mešitu v Brně a pobratřil se s vedením zdejších muslimů. S arogancí sobě (a velmoci, kterou u nás zastupuje) vlastní nám tak chtěl nařídit, abychom se s nimi také bratřili. Oni přece nejsou vůbec nebezpeční a ta zdejší nesnášenlivá, xenofobní a fašizující chátra (zvaná lid či jeho převážná většina) to pochopí po dobrém, nebo po zlém. Co kdyby soudruh Schapiro nyní vyrazil do Bruselu? Bude to sice muset vzít autem, protože letiště a nádraží v této civilizované zemi momentálně neexistují, ale co by neobětoval pro toto báječné muslimské dobro? Anebo si raději počká, až se brzy začne vraždit v Praze, aby nás umravnil, že nejde o výstřely, ale jenom "výstřelky"?

Tohle jsou ti praví teroristé. Nemají v rukou samopaly a na tělech výbušná zařízení. Špinavou práci za ně dělají jiní. Oni mají vznešenější úkol: Rozvrácení Evropy a destrukci hodnot, tradic a duchovních kořenů, na kterých vyrostla a po staletí fungovala a prosperovala naše civilizace. O nic menšího jim nejde. V rachotu výbuchů a střelby do nevinných bezmocných lidí - jimiž se velmi brzy máme stát také - bychom na to neměli zapomínat.

Prožíváme právě předvelikonoční Svatý týden. Většině lidí to už moc neříká, maximálně se těší na velmi prodloužený víkend. Političtí teoristé je v průběhu desetiletí od jejich kořenů již odťali. Jenže právě v této "ztrátě informace" naše přicházející otroctví spočívá. Napsal o tom právě pozoruhodnou knihu bývalý slovenský ministr vnitra. A zamyslel se nad ní Karel Komárek:
 
Karel Komárek: Tohle nejsou "spiklenecké teorie"


Dostal jsem ji nečekaně na lidoveckém bále: knihu Lvi přicházejí, vázanou v černých deskách, s kterými kontrastuje zlatý podtitul Proč Evropa a Amerika směřují k nové tyranii, levně upravenou a vytištěnou, vydanou u drobného nakladatele, který i v rámci své konfese patří spíš k vyhraněným individualitám než k poklidnému střednímu proudu. Autor je bývalý slovenský ministr vnitra: jeho jméno mi nic neříká, jeho příslušnost ke Křesťansko-demokratickému hnutí nevylučuje různé postoje od kompromisů s liberálním světem až po vlastenecké vymezování se „proti všem“… Na první pohled zas nějaká katastrofická vize, něčí soukromá apokalypsa (podle vzoru „soukromé zjevení“), další spiklenecká teorie, že současnou euroamerickou politiku i naši vlast a církev řídí zákulisní organizace nastolující světovládu, ze které nebude úniku…

Mám to číst, když mám stůl plný knižních novinek a zprávy ze světa čím dál víc zneklidňují? Co když mě to ovlivní? Nestanu se příslovečným čtenářem jedné knihy, který pak o ní vykládá všude, kam přijde, a málem se nebaví o ničem jiném? Určitý barometr tu představuje autor úvodu politolog Stanislav Balík: jak ho znám, ten by tendenci k nějakému extremismu nezaštítil. Pomalu začínám číst, a najednou zjistím, že čtu rychle. Jako přispěvatel médií i odborných filologických časopisů musím uznat, že autor má tzv. lehké pero: vyjadřuje se srozumitelně a přehledně a neubližuje tím vydatnosti obsahu ani kvalitě argumentace. I samo téma nakonec způsobí, že čtení neodolám.

Na Západě začíná pronásledování křesťanů

Kniha líčí současný politický vývoj v zemích Severní Ameriky a západní a střední Evropy takto: Vládnou tu parlamentní demokracie, vzešlé z nepochybně svobodných voleb. Ale v posledním čtvrtstoletí – po pádu komunistických diktatur počátkem 90. let – se tu viditelně omezují některé občanské svobody, všeobecně uznávané a zakotvené v zákonech, především svoboda projevu a vyznání, a také jejich zdroje – svoboda svědomí a mínění. Tedy to, co potlačoval komunismus. Omezují se paradoxně hlavně v západních státech s dávnou demokratickou tradicí. Ovšem ne totálně, ale jenom u vybraných směrů a jejich stoupenců.

Kdo je dnes na Západě stíhán pro své přesvědčení? Kdo chce na pracovišti nosit křížek na krku. Kdo zdvořile oslovuje klientky potratových klinik. Zdravotník, který odmítá provádět interrupce nebo který jenom upozorní zájemce na jejich rizika. Učitel, který svým žákům středoškolákům promítá záběry interrupce, i když si předem vyžádal jejich souhlas. Majitel penzionu, který nechce ubytovat účastníky homosexuální párty, a cukrář, který na ni odmítá dodat dorty s jejich symboly. Úředník, který neoddá pár stejného pohlaví, a církevní charitní instituce, která by takovému páru nesvěřila sirotka k adopci. Psychiatr nabízející pomoc tomu, kdo se chce dobrovolně zbavit homosexuálních sklonů. Politik, který se přizná, že o některých stylech lidského chování a jednání si myslí totéž, co o nich píše Katechismus katolické církve. Kazatel, který veřejně čte a komentuje, co o tom píše bible. Autor z toho dedukuje závěr, který zní dost tvrdě: na Západě začíná pronásledování křesťanů.

Zatím není tak drastické, jak bývalo za bolševiků, ale nepříjemné: ztráta zaměstnání, pokuta případně vedoucí k bankrotu, neschválení do politického grémia, krátkodobé zadržení policií, v nemálo případech i odnětí svobody. K tomu vždycky společenská diskvalifikace a útoky médií. Kniha uvádí stovky jmenovitých příkladů. Nejvíc čerpaným zdrojem jsou kanadské internetové stránky Life Site News (tím větší dík za knihu, protože neumím anglicky), pak různá přátelská i nepřátelská média, též vlastní zkušenosti autora z prostředí domácí i mezinárodní politiky.

Padají morální zábrany

Co se to stalo se svobodným světem? Kniha nabízí zhruba toto vysvětlení: Svobodu si čím dál víc nárokují jedinci i skupiny pro maximálně pohodlný a příjemný styl života. Slábne-li ve společnosti víra v Boha a autorita církve, prostě padají-li morální zábrany, dochází k legalizaci zatím nezákonných činů: interrupce (tu ovšem první povolil Sovětský svaz a pak nacistické Německo), eutanazie nejdřív postižených a nevyléčitelných (opět Hitlerovo prvenství) a později kohokoli na požádání, chirurgická změna pohlaví a umělé oplodnění. Volnost v partnerských vztazích vede k rozpadu tradiční rodiny a k nárůstu homosexuálních soužití.

Z legislativy národních států se tyto vymoženosti dostaly do mezinárodního práva a také do politické ideologie: prezentují se jako nepochybná lidská práva, a kdo by proti nim něco namítal, kdo by třeba jenom upozornil na jejich škodlivé vedlejší účinky, bývá obviněn, že je proti lidským právům a omezuje svobodu druhých. Souhlas s tím, že člověk si smí svobodně zvolit sexuální orientaci i pohlaví, ukončit život nenarozeného dítěte, bezmocného starce i ten svůj, že mu stát musí tyto možnosti garantovat a nikdo mu je nesmí rozmlouvat, že manželství a rodina jsou i jiné svazky než otec + matka + děti, to všechno je epochální změna, které se nejen tady říká antropologická revoluce. Jan Pavel II. to nazýval „kultura smrti“ a autor poznamenává, že to vůbec není obrazný název.

Proč tomu opravdoví demokrati nezabránili? Dočteme se tu politologicko-kulturní zdůvodnění. Mnohé ideje této revoluce, třeba útok na rodinu a církev, hlásali už klasikové marxismu, a v západních kapitalistických zemích byla vždycky silná levice. Autor znázorňuje, jak probíhal komunistou Antoniem Gramscim projektovaný „dlouhý pochod institucemi“, který prosazoval liberální a levicové smýšlení, jak zklamali mnozí katolíci v politice, kteří pod heslem, že víra je soukromá záležitost, klidně podepisovali nebo iniciovali zákony odporující křesťanské morálce. Jedno zajímavé srovnání: John F. Kennedy v předvolební kampani sliboval, že nebude křesťanské zásady přenášet do politiky.

Na Západě vítězí Leninovi bratranci

Spisovatel Hillaire Belloc naopak přišel před anglikánské voliče s růžencem a jasně vyznal, že je katolík. Autor zřejmě sám odpozoroval, jak jsou vůdci antropologické revoluce na politických fórech agilní a hlasití: „Proti tomuto nadšení stojí malátnost křesťanských politiků v parlamentu“ (s. 237). Právě to je, kromě pravdivého pojmenování stavu současné západní společnosti, druhé hlavní téma Palkovy knihy: totiž varování před zradou formálně křesťanských politiků (a jejich stran), kteří jsou často nejen mdlí, nýbrž se mnohdy aktivně podílejí na pronásledování křesťanských hodnot a jejich nositelů. Komunisté v západních zemích si zjednávali stále větší vliv, a když padly východoevropské bolševické režimy, hledali si spojence mnohem víc mezi jejich exponenty než mezi disidenty: také k tomu kniha přináší mnoho varujících dokladů. Autor to aforisticky shrnuje: jestliže nezvítězili Leninovi bratři, vítězí na Západě Leninovi bratranci.

Podobnosti s komunismem, na který si dobře vzpomínáme, jsou zarážející. Kandidát na eurokomisaře Rocco Buttiglione dostal od poslanců výboru pro občanské svobody otázku, jaký má názor na homosexualitu. Odpověděl, že jako katolík ji pokládá za hřích. Načež byla jeho kandidatura zamítnuta, zatímco několik bývalých východoevropských komunistů přes unijní strážce občanských svobod prošlo. Autorovi i nám to připomíná otázky z bolševických kádrových pohovorů: Jak ses vyrovnal s náboženskou otázkou? Jaký máš postoj k událostem roku 1968? Leninovým bratrům tenkrát a bratrancům dnes nejde jen o občanskou loajalitu: chtějí adepty různých funkcí i pracovních pozic přimět, aby také výslovně odsouhlasili předepsanou ideologii. Ti katoličtí lékaři a učitelé a hoteliéři a cukráři, o kterých jsme psali o kus výš, přece nikoho neohrožují: zastánci protikladného životního stylu mají spoustu svých klinik, škol, penzionů a podniků, kde jim bez zábran vycházejí vstříc. Ale chtějí provokovat, donutit své protivníky (v tomto případě věřící), aby aspoň panáčkovali pro jejich zábavu a proti své vůli. A právní řád to umožňuje.

Lvi přicházejí

Dalších paradoxů uvádí kniha plno. Veřejně hájit interrupce se smí, ale zveřejnit snímky potraceného plodu se nesmí. Vážně se uvažuje o legalizaci pedofilie, ale pedofilní kněží okamžitě vyvolají bouři hněvu. Katoličtí pro-life aktivisté mnohokrát nenajdou zastání u veřejnosti ani u soudů, ale několikanásobného vraha Johanna Unterwegera se zastala rakouská komunistka a spisovatelka Elfriede Jelinek, protože ve vězení také literárně tvořil. Škoda, že jsem to nevěděl před dvanácti lety, kdy Elfriede Jelinek dostala Nobelovu cenu za literaturu a já jsem četl v literárních časopisech ukázky jejího díla: jsem z moderní literatury zvyklý na všelicos, ale tehdy jsem si řekl, že takové umění si nezaslouží Nobelovy peníze, nýbrž jeho vynález zvaný dynamit. Samozřejmě že to nemyslím vážně, nic proti svobodě projevu... O některých vůdcích antropologické revoluce, které tu autor zmiňuje, se dočteme v podobně zaměřené knize Donalda DeMarco a Benjamina Wikera Architekti kultury smrti, kterou česky vydalo nakladatelství Res Claritatis roku 2011.

Kniha je naditá fakty, ze kterých se skládá celkový obraz situace, a teprve na straně 310 je klíč k jejímu hlavnímu titulu: „Lvi přicházejí do arény. Vrčí o toleranci. Pravda je taková, že v prostoru euroamerické civiliace začalo nové pronásledování křesťanů.“ Kniha Lvi přicházejí vyšla původně slovensky v roce 2012 a na internetu dostupný časopis Impulz (č. 4, 2012) jí věnoval blok komentářů, do kterého přispěli mj. Ján Čarnogurský, František Mikloško a Alexandr Tomský. České vydání v Kartuziánském nakladatelství Brno je doplněno o nové informace až do roku 2015. Autor, bratislavský rodák Vladimír Palko, vystudoval matematiku, po pádu komunismu působil jako náměstek ředitele Federální bezpečnostní informační služby, ministr vnitra a poslanec, nyní vysokoškolský pedagog v oboru informatiky.

Dočítám knihu a dopisuji recenzi. V mém okolí a tam, kam chodím, je zatím klid. Zítra půjdu do jednoho řeholního kostela: je tam devadesátiletý páter, který v padesátých letech seděl v Leopoldově, a jeho mnohem mladší spolubratři, kteří už mohli studovat na Západě. Pozítří půjdu do práce, kde mám na stole křížek a mariánský obrázek. Náš nový vedoucí mě trumfl: dal si na stěnu do kanceláře, kam chodí veřejnost, větší kříž ve stylu byzantské ikony. Redakce mi recenzi zveřejní a nebudeme za to popotahováni. Lvi jsou ještě daleko, ale kniha přišla včas, než bude pozdě. Nejsem schopen ověřit v ní každý údaj, ale nemám důvodu jí nevěřit. Jak pravil Švejk: „Kdyby toho byla jen polovička pravda, měl by císař pán ostudu pro celý život.“ Nenaočkovala mi stihomam, ani mě neobrala o naději.

Redakce NR nesdílí zdaleka všechny názory a postoje autora, předkládá je jako podnět k diskusi.

68 komentářů :

 1. VŠICHNI TI, KTEŘÍ PŘIPRAVILI, NEBO DOPUSTILI, NEBO PODPORUJÍ PŘÍLIV DŽIHÁDISTŮ DO EVROPY JSOU SPOLUPACHATELI TERORISTŮ A KREV ZE SVÝCH PAZOURŮ NESMYJÍ DO POSLEDNÍHO DNE JEJICH ŽIVOTA!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, přímo zodpovědní za krvavý teror jsou Ti vysocí politikové, kteří do Evropy dovážejí miliony kalašnikovců a sředověkých nepřizpůsobivých kreatur, jsou zděšeni a cynicky kondolují.

   Smazat
  2. A karmicky zatazia 3 generacie svojich potomkov.. Ti sa im pekne podakuju..

   Smazat
  3. No to asi není tak docela karma, ty 3 generace! Jejich "přínos" spočívá ve zpětném odrazu, který postihuje celý národ: Británie, Francie i Německo rabovali kolonie a vyváželi negativa svým koloniím. No a teď čelí zpětnému odrazu.
   U jedince se karma zatěžuje skutky a tužbami, které podporují chaos a Duše se potom rodí do podmínek, podle svého zaměření. Dostane na výběr podle svých zásluh v předchozím životě. Jde o aplikovaný zákon akce a reakce! Martin z Brna.

   Smazat
  4. Ryba smrdí od hlavy. Ne demonstrace na náměstích, ale před bruselskýmm parlamentem. A nejen demonstrace ale činy. Odtud totiž vzešlo všechno zlo a činnost-nečinnost. Tam jsou oni "zástupci" dílem schopní a dílem všeho schopní. Je třeba jednat. A u náspřesně podle výroku pana Cyrila Svobody který řekl k útokům v Bruselu: Ano, s migrační krizí to souvisí, ale... Musíme stát v jednom šiku a poslat teroristům tento jasný vzkaz. Ano A tem vzkaz ať je on a všichni oni liberální sluníčkáři. Mohou přímo mluvit oněm výbojným muslimům do duše tváří v tvář.

   Smazat
  5. Svými návštěvami teroristů,americký velvyslanec nepřimo potvrzuje,že je tu spojení,které povede k dalšimu zbourání mrakodrapů,hned JAK TO STAČI PŘIPRAVIT ZNOVU JEHO SPOLUŽÁK HUSEIN OBAMA.

   Smazat
 2. O tom, co jsme za zmrdské společenství bez hodnot, bez soucitu, bez lidství svědčí i to, že ti sráči se nerozpakují nacpat reklamu na pojištění, jogurty, vložky ... i do záběrů se zraněnými, či mrtvými lidmi. Nikdo neprotestuje, všichni chápou, že prachy jsou důležité a jejich získání je prvním a jediným zákonem naší "kultury" - jestli kultury, tak kultury barbarů.

  OdpovědětSmazat
 3. Zrovna když to v Bruselu bouchlo na Radiožurnálu měl recenzi nějaký Petr Kunda, či jak se jmenoval a obsáhle informoval, jak Putin a jeho nohsledi za peníze tady kují pikle a jak on zadarmo napsal knihu o těchto špionech. Tento blbec si ani neuvědomuje, že by bez oněch chlebodárců tady hladem chcípl. Nikdo to nečte a bez placeného emerického rádia by to ani nikdo neslyšel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebyl to náhodou Kundra? To je pěkný všivák...

   Smazat
 4. Strom zvaný ,,Evropské hodnoty", vypadá vznešeně, ale dnes jsme opět viděli, jaké plodí ovoce. Takový strom v naší zemi nechceme. Máme svoje hodnoty! Ten jejich plevel je třeba dusit už v samém zárodku. A myslím, že příležitostí se nám, bohužel, dostane dost.

  OdpovědětSmazat
 5. Dneší zvráceně fungující-nefungující celé EU 500 milionového evropského národa, ráje míru a prosperity, již pevně kočíruje ješitná a sebestředná frau Merkel a po otevření hranic a vstupu Turka do EU, brzy i ti nejvyšší z Osmanské říše.Tento projekt musí zákonitě skončit co nejdříve včetně zavedení střežení státních hranic.Myšlenka sdružených odnárodněných států-EU včetně otevřených hranic se nezdařil, vina je prokazatelně na politicích, kteří pohřbili tento projekt svou neschopností nebo spíše všechoschopností.V opačném případě všechny původní Evropany čeká nucená islamizace se vším všudy a likvidace nevěřícího obyvatelstva.O rozvrácení Evropy, zpřetrhání silných křesťanských kořenů a přetvoření na Evropský islámský kalifát je zájmem více světových "faktorů", včetně zaoceánského kámoše č.1.

  OdpovědětSmazat
 6. Už jen čekám, jaké vtipy vypustí Čárlí hebedo. Při tragedii ruského letadla v Egyptě sršel tento západně nezávislý a svobodný časopis humorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Bruseli už prý jede - Čůrající chlapeček chčije na kalašnikov. No z toho se ISIS asi úplně zcvokne. Q.

   Smazat
 7. Všechny státy by se měly v rámci boje proti mezinárodnímu terorismu spojit a postupovat koordinovaně. V rámci tohoto spojení by se mohly státy dohodnout na vzniku celosvětové vlády: miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, tento projekt již existuje ve vytvoření NWO.

   Smazat
  2. Však o tom to celé je.Proto jsou teroristé podporováni, proto je jim v masovém měřítku umožněn bez problémů a kontroly vstup při invazi tzv.uprchlíků, jinak teroristů potenciálních, prozatím jenom demolujících hostitelské prostředí, komunikace včetně automobilů jejichž převracení a rozbíjení je evidentně pro ně velikou zábavou.

   Smazat
 8. Ještě že máme Slávka Sobotku a imigranti k nám budou chodit organizovaně:)))

  OdpovědětSmazat
 9. Nyní lze očekávat při již obrovském množství samopalníků v EU, zejména v hrdém "Západu", časově stějně koordinované útoky bojovníky IS.Až se jim povede vyhodit do vzduchu třeba jaderný reaktor, při násilném se prostřílení do této elektrárny a způsobení tragické havárie, co asi ti vlastizrádní politikové za stálé podpory USSA, kterým jde jen o to, jak tu Evropu rozložit, budou dělat?Kecat, kvótovat, zvát sem dalších statisíce těchto samopalníků, chodit v průvodu a psát kondolence?Ano, doba kulturního obohacení právě nastala příchozími gynekology, doktory, inženýry, právníky, vědci s plastickými trhavinami, TNT, Semtexem, útočnými puškami, pásy s dynamitem a nekončícím terorem všech původních evropských občanů těwmito nepřizpůsobivými zjevy.EU, děkujeme, vaši ovčané!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano. Odhady jsou že je jich tu vycvičených již kolem 10 000 (z okolí tajných služeb Ruska).
   Podstatné zvýšení jejich přílivu má nastat přes Turecko. Děda.
   Dosud se nemají projevovat útoky aby to neztěžovalo další příliv. Teprve později to má začít být "normální".

   Smazat
  2. Od července, kdy EU zruší pro Turecko víza, nastane teroristický boom IS, kdy nebude ušetřeno žádné hlavní evropské město.Bezvízový styk nastartuje obrovskou migraci dalších milionů kulturního obohacení z hlavní kalašnikovů a dynamitových pásů z rukou hunů.

   Smazat
  3. Nikým nekontrolovatelné migraci se vytváří perfektně ozbrojená a bojeschopná armáda IS, která může bez problému operovat v Evropě, podobně jako Boko Haram v Africe.Nikdo to nezastaví, přijedou, vyčistí vesnice, města a jedou dál.Žádní politikové ani útočné NATO to nezastaví.Uvedení Evropy do chaosu ekonomického a válečného, není jen zájem radikálů z IS, ale i jiných zemí.Jak to tak vypadá, tak v blízké době lze očekávat působení ozbrojených islámských bojůvek, které budou slušně vyzbrojeni i v našich končinách, bohužel.Vše je tak rozjeto, že zastavit to nelze!!!Díky evropským proradným vlastizrádným politikům.

   Smazat
  4. Zastavit by to slo. Pro zacatek systematickym vystehovavanim vsech muslimu z evropy,bud dobrovolne nebo se zbrani v ruce. Zacit "racial profiling" vsech snedych. V zemich s tisiciletou tradici Bilych obcanu by to nemel byt problem.
   Evropa ma desitky milionu potencionalnich domobrancu ve svych obcanech,kteri se nechcou podrobit islamu.
   Zlo se da vymytit bud silou nebo rozumem. Druha moznost je mimo scenar.
   CZ75

   Smazat
 10. NIC SE NEJÍ TAK HORKÉ, JAK SE UVAŘÍ!!!!!

  Chce-li někdo něco skrýt, musí vyrukovat s něčím, co odvede pozornost od toho, co má být skryto!!! Tak se mi jeví Evropa dnešních dnů.

  Kratičkou dobu před atentátem skončilo sezení EU s Tureckem. Ještě jsme se ani nedozvěděli co bylo dojednáno a nebyl "čas" zanalyzovat výsledky jednání a jejich dopady na EU a už tu máme ATENTÁTY, které je samozřejmě potřeba tvrdě odsoudit a skuteční vinníky také tvrdě potrestat, protože při nich umírali NEVINNÍ LIDÉ!

  Považuji to za velkou souhru náhod, že tak výzmanou událost, jako bylo jednání s Tureckem se náhle "překryla" atentátem! Další týden se nebude psát o ničem jiném, než o něm, budou se zpřísňovat bezpečnostní opatření a jiné "akce" spojené s teroristickými útoky. Budou následovat jednání o posílení bezpečnosti. dočasné omezení občanských "svobod", policie a armáda dostanou větší pravomoci, atd, atd.

  Mezitím smlouva s Tureckem jaksi upadne do zapomnění a pěkně potichoučku polehoučku se uvede v život, aniž by obyvatelé Evropy věděli podrobnosti, co a jak bylo ujednáno a jednotlivými státy SCHVÁLENO.

  Nejsem zastáncem konspiračních teorií, ale jako náhoda mi toto nepřipadá, vědom si událostí, které se staly před touto dnešní a s podobným "scenářem". Doufám, že nás něco takového ZNOVU nepotká, až příjde na řadu smouva TTIP. To už by nebyla "náhoda" ale úmysl!!! Ptejme se čí?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. TTIP je zrůdnost, bude velmi pravděpodobně 28 schváleno.Říkám, že EU rozloží imigranti, migranti, kalašnikovci, případný Brexit a zejména chování a jednání Čtvrté říše-frau Merkel a samozřejmě Evropě vnucená popravčí smlouva TTIP s ďáblem zpoza oceánu.Pokud bude schválená, staneme se (EU, pokud bude ještě existovat), právoplatnou kolonií USA se vším všudy, každý z nás, včetně nemluvňat, budou splácet obrovské americké dluhy, prostřednictvím nadnárodních korporací a nejen to.

   Smazat
  2. 17:31 Vidím to právě naopak!
   Při neopatrnosti se mnohé jí mnohem horčejší než se uvařilo.
   V dnešní době bych odhadl že víc než v 50% případů. Vemte si například zadlužování lidí a států atd.
   A islamizace Evropy bude vrcholem.
   . RNDr Děda.

   Smazat
 11. Teroristi už zabili a ještě zabijí spoustu nevinných lidí , kteří za nic nemůžou . Mezi obětmi však není a ani asi nebude žádný politik . Něco tu nesedí . Moc divné .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Politici do Evropy legálně lifrují naše zabijáky, zabijáky obyčejných lidí!!!Tito středověcí kozom..., se budou snažit přimět evropské nevěřící násilím k islámu.Ti, co Proroka nepřijmou, budou zavražděni podle práva šarija.Jinak lze evropským, potažmo českým politikům se musí poděkovat za úspěšné multikulturní obohacení barbary ze středověku, vybavených kalašnikovy a balíčky s plastickými trhavinami, to je to nejlepší obohacení.po získání jaderného materiálu, budou Evropané obohaceni i uranem.

   Smazat
  2. Ano,je na tom mnoho divného...Kdepak jsou ty zlaté staré časy,když teroristé páchali atentáty na vládce,hlavy pomazané a politiky.
   To byly totiž ještě doby,kdy tito vládci s teroristy nekolaborovali,neúkolovali je a nekuli pikle proti vlastním národům s cílem zničit je....a to je dnešní realita.

   Smazat
  3. President USA svobodně promlouvá ke svému lidu přes několiavrstevné lepené sklo s celkovou tloušťkou přes 10 cm. Na nádražích, stanicích metra nebo letištních halách taková skla jsou tam jen tehdy, když tam je zrovna srovnatelný politik.Proto se politici nestanou obětí atentátů. Ale v Česku udělat předvolební kampaň s neprůstřelným sklem bude zpočátku hodně nezvyklé. Každý to pochopí jako projev úpadku společnosti.

   Smazat
 12. Tak o co nás dneska ten islám zase obohatil? Asi ho taky budeme muset něčím ,,obohatit".

  OdpovědětSmazat
 13. Problém je, že v Bruseli to zase odniesli obyčajní ludia. Vyfetované anarchistické mrdky, vyhulenci, sluníčkáři, niektoré ,, menšiny" aj tlupa okolo merkel je v pohode. Im sa nemože nič stať. Smradi bez svedomia, bez hrdosti a s plnou hubou o demokracii to zase nevezmú vážne. Len si prajem, aby to raz zasiahlo aj ich.

  OdpovědětSmazat
 14. Pan Hájek má pravdu. Snad to dovedu trochu posoudit, pamatuji ještě živého Hitlera.

  Takže si věkem v nějaké nepříliš dlouhé době, a doufám že ještě v relativním klidu, spokojeně umřu.
  A vy všichni mladší budete děkovat alláhovi za život, jestli vám mimořádně dovolí včas přejít na islám.

  Zatím jen jevíte nespokojenost s imigranty, mnozí se nezajímají vůbec nebo jen (pardon) "žerou" televizi, zatímco politici je zvou a organizují jejich příliv, a nebo ve stejné míře zločinně nic proti tomu nedělají. Až na zcela ojedinělé výjimky.

  Jak píše pan Hájek: "... nyní vedou - vědomě či nevědomky - půl miliardu "domácích" lidí na porážku."

  Nedá se nic dělat, to je současná realita, a toto adresuji i pro své děti a vnoučata.
  Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co se týká migrace, má Hájek pravdu. Ale že byl socialismus horší než to co tu panuje těď to je kolosální lež. T

   Smazat
 15. Jen houšť a větší kapky, je mi opravdu líto nevinných jenž díky tzv EU přišli o to nejcennější, bohužel jinak se národy neproberou z té americké hipnosi je to kruté ale bude hůř, protože politici si pro Jidášských 33 stříbrných vytírají se svými národy prdel.

  OdpovědětSmazat
 16. Chybou Hájkova uvažování je jeho horování pro křesťanství. Víte co? Dejte nám už se všemi těmi odpornými náboženskými bludy pokoj. Bludy všech vyznání vedou stále lidstvo k nenávisti. Islám je válečnický, křesťanství taky. Stavět proti džihádu katolickou nebo jinou víru je tak blbé, že dál se o tom rozepisovat nebudu. Vždycky jde o ropu nebo jiné zdroje a ne o víry.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vidím to podobně:

   Ať si každý věří čemu chce, ale ať s tím nikoho kolem neotravuje.
   A to se o islámu nedá říci ani náhodou.

   Smazat
  2. Máš pravdu. Lidé se mohou sjednotit jedině na základě vědeckého poznání. Náboženství je opium lidu jak již řekl ten současným režimem nenáviděný Lenin.

   Smazat
  3. 18:28
   Tak ať je,však Vy jste také křesťan!
   co byste jinak byl ,tady v Evropě?Muslim?
   To patří ke kultuŕe...
   Já jsem kupř.nekřtěňátko, ale stejně tluču za křesťany-slovany ve svatovàclavské tradici..
   ale za ty opravdové...
   jituš
   (pamatuj na chorál!)

   Smazat
  4. Jak je to dávno, kdy křesťanští duchovní pronásledovali bezvěrce? Jak dlouho to bude trvat, než díky "restitucím" zase začnou?

   Smazat
  5. Jak je to dávno, kdy křesťanští duchovní pronásledovali bezvěrce? Jak dlouho to bude trvat, než díky "restitucím" zase začnou?

   Smazat
  6. 22:07
   Ano,je to pravda..
   Vždy jsou bohužel v naší společnosti zastoupeni i takoví jedinci, kteří jak
   zvrhlí,tak i zbabělí, obohacující se na úkor druhých
   až za hranici zločinu a bestiality...pod různými rouškami a pod různými záminkami-dokonce i pod záminkou dobra ,víry ,politických změn i nových ideologických konstelací...
   jen projít dějiny...jsou toho plny
   a platí to dodnes
   j.

   Smazat
  7. Prostě pro boj s islamismem nemůže být výchozí platformou boj za "křesťanství".Křesťanství vyčichlo, taky má máslo na hlavě, a krvavý majetek Vatikánu by mohl vypovídat, jak byl získán.Platformou nechť je boj proti totalitnímu režimu islámu, který, mimo jiné, ponižuje ženy na úroveň rodících a hlavně pracujících lidských automatů. Pedofilní sňatky a program vraždění nevěřících NEMŮŽE A NESMÍA STÁTI SE SOUČÁSTÍ EVROPSKÉ REALITY. z TOHOTO TMÁŘSTVÍ JSME UŽ DÁVNO VYROSTLI, OVŠEM ZA CENU MILIONŮ ZMAŘENÝCH ŽIVOTŮ V PRŮBĚHU DĚJIN. Nesmíme dopustit pravověrecké plky, braňme svoji lidskou hodnotu, budoucnost dětí a zdravý rozum!!! Náboženství všech barev je HYPNÓZA.

   Smazat
 17. ani ne před týdnem prohlásil turecký fašoun Erdogan, že začne bouchat v Evropě, a ono začalo, a proč by nezačalo, když mu Sobotka posílí na válku 800 mil. Kč z daní českých pracujících a čtyřicetikorunových českých důchodců. Fuj, ta odporná kreatura Sobotka musí rychle od koryta, půjde do ostravských dolů, aby si odpracoval alespoń část těch bytů horníků, které nechal ukrást Bakalovi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tam makat nepůjde. Jednak by si polámal nehty na pěstěných rukou a jednak, a to je to hlavní, soukromý vlastník ty doly zavře a ty, co tam pracovali, vyhodí na dlažbu.

   Smazat
 18. Prohnilý, dekadentní, zkažený západ dostal další ránu.
  Soudruzi z ČR děkují soudruhům islamistům za jejich hrdinný boj!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenom je trochu kulturně obohatili a hned tolik řevu, že?

   Smazat
 19. Sobotko, pomni, už to bouchá blízko, když to bouchalo na Donbase, v Cizre, Diarbakiru, v Damašku, v Bengázi a v Ankaře, tak jste se smáli, smáli jste se, až jste se za břicho popadali, a aby Erdogan netratil, tak jsi mu slíbil na válku 800 mil. Kč z naších daní, a ted´ už tě smích přešel,už sis uvědomil, že zítra to třeba bouchne vedle tebe, tak přemýšlej, až budeš sponzorovat války proti cizím národům.

  OdpovědětSmazat
 20. Ta kniha musí být zajímavá, ale to, že začíná pronásledování křesťanů není nic nového, tedy pro toho, kdo četl jinou knihu, o které se vyjádřil i Průmyslník 20. století - Henry Ford tak, že její pravost povrzuje sám její obsah.

  OdpovědětSmazat
 21. Vše probíhá dle plánu. Jenom pomahači a přisluhovači jsou šokováni a otřeseni, což je na tom všem nejvíce šokující a otřesné.

  OdpovědětSmazat
 22. A hlavním vinikem je ten černéj muslimský komunista bombama z bílé chýše z fašingtonu . Ten se nám teď směje...

  OdpovědětSmazat
 23. To uz jsou tak lide zblbi, ze se ani nedivi proc ty vyrazy terorista a terorismu za dob SSSR nebyl prakticky ani znam, ackoliv prave bolsevici mohli ten teror prosadit v t.zv.demokracich.Lide se klidne nechaji roetngenovat kdyz chteji do letadla nebo i na WC.
  Neustale je nekdo odposlouchava a strasi s teroristy. Lide nepremysli, ze je tady snaha vyvolovat neklid, strach, nenavist - to prece nemohli vymyslet zadni nevzdelani Arabove, kdyz % studovanych je cca 10% a na Zapade pres 60%
  Z tech studovanych Arabu jen malokdo chce zit jako terorista a kdo by ho zivil a platil.
  Vsechno to zapacha snahou rozvratit sporadanou spolecnost, aby se nechala dobre ovladat temi, co chteji svetovladu . To nemohou delat miliony nevzdelanych Arabu to musi delat podle dlouhodobych planu, jinak by nemohly takove akce
  delat kdo k tomu nema miliony.
  p

  OdpovědětSmazat
 24. Nechci malovat certa na zed,ale kdyz neco bouchne v Praze,Bratislave anebo v Budapesti spusti se lavina kterou uz zadny system ze svymi silovymi zlozkama nezastavi.Nakonec,ty silovy slozky jsou taky obcane statu a taky maji plny kecky tech nedotknutelnych nahore.
  Pak se doopravdy ukaze co je to sila lidu!
  Zatim to nejak drima ale to procitnuti bude asi jako kdyz uhodite klackem spiciho lva po cenichu ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravda a láska zvítězí nad lží a něnávisti . Kalousek , Dientsbier , Schwarzenberg a jejich čt .

   Smazat
  2. Jo, zastaví to pochody, kondolence, výrazy jako "jsme zděšeni, vůbec jsme to nečekali", "Jsme v šoku", "Jsme ve válce", žvanění politiků o nutnosti bránit národní hranice atd.Politici si z nás, obyčejných lidí, dělají jenom srandu, kulturně obohaceni jsou jen prostí kmáni a to olovem z kalašnikovů a semtexových nápojů, samozřejmě i naše evropské ženy si přijdou na své, jsou obohacovány velkým množstvím pouličních gynekologů, kteří ordinují přímo na place v ulicích, aby ženy nemusely čekat dlouhé fronty v ordinacích!!!Můžeme poděkovat Bruselu, EU a českým politikům,děkujeme, to jsme všichni moc potřebovali.

   Smazat
  3. Ty jejich žvásty stále ty samé a pořád dokola. Možná si až takovou srandu z nás nedělají a jsou sami zděšeni čemu se to zaprodali a z čeho již nemají úniku. Bez víry, bez charakteru a bez duše, kterou už jednou pro vždy zaprodali mamonu, falešnému pocitu moci a navždy ztratili. Čeká je umírání v hrůze a v děsu - CO KDYŽ...???

   Smazat
  4. Bohužel ale nic jiného než tyto výbuchy Čechy neprobudí !

   Smazat
 25. Dejte nám zbraně my půjdeme na ně ! Politici kondolují a pláčou . My chceme bránit své rodiny a svou vlast . Také EVROPU .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Soboťka, Koblížkáři, obranněútočné NATO ani nikdo z ostatních vysokých bruselských pohlavárů, neochrání svoji vlast.Jedině prostý lid si bude svoji zem muset znovu vybojovat.Pokud ne, ocitnou se tváří v tvář postupující islamizaci s právem šarija, který tu postupně bude brzy platit i u nás.EU je mrtvý projekt, budoucností Západu těchto politiků je Evropský islámský kalifát.Čtvrtá říše s frau Makrelen na tom usilovně pracují a nejen oni, na rozkladu Evropy mají zájem i přátelé zpoza Atlantiku.Po ekonomické a národností devastaci Evropy těmito mírumilovnými migranty, spolu s americkou TTIP, jsou pak USSA zcela legitimními pány světa!

   Smazat
  2. http://www.narodnidomobrana.cz
   Kdo chce bránit, měl by se seznámit s touto možností.
   Viz i článek zde:
   http://www.novarepublika.cz/2016/03/narodni-domobrana-je-legitimni-zakon.html?showComment=1458111029462#c3704980425764907797

   Rada Národní domobrany: podplukovník v záloze MUDr. Marek Obrtel, Nela Lisková a poručík ve výslužbě PhDr. František Krejča.
   V mém okolí je nás zatím asi 10 na asi 30 km2. To jsme ještě daleko od sebe, těžko se vzájemně poznat, občas sejít, akční potenciál mizivý. Až vznikne potřeba může být pozdě. Vřele doporučuji, seznamte se s tím. Děda.

   Smazat
 26. Zbran ti nikdo neda!!! Vemou ti jeste i tu kterou mas legalne .Takze si musis ,kamo poridit vidle)))

  OdpovědětSmazat
 27. V Bagdádu to bouchá obden ,mrtvých jsou stovky a vám je to jedno.Musíme si zvyknout na atentáty je to cena za lidská práva a evropské hodnoty

  OdpovědětSmazat
 28. Je jasné, kdo za vším vražděním stojí, jasně jsou to USA, které už více jak 200 let terorizují svět a stále v tom pokračují.
  To pokrytectví ČT, jak se pohoršují nad atentátem v Bruselu a na druhé straně redaktor ČT Karas truchlí nad odsouzením ukrajinské teroristky Ševčenkové, která zavraždila 2 ruské novináře a vyfasovala za to popravu 23 let.

  OdpovědětSmazat
 29. Najohrozenejší druh na svete je biely kresťanský muž.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Udělal si totiž hodně nepřátel.
   Bílí křesťanští muži vymyslili dvě světové války, vymyslili kolonialismus a neokolonialismus, vymyslili křižácká tažení, vymyslili revolver, kulomet, tanky, bombardéry, atomové zbraně, bojové plyny, biologické zbraně. Jen za poslední století povraždili desítky milionů lidí, miliardy lidí vykořisťují - a teď jsou podělaní strachy. Tito megateroristé kvičí strachy a svolávají ovčany, aby kvičeli s nimi. A ovčané náhle kvičí, že jim bouchlo v Bruselu pár kilo dynamitu - a už léta mlčí, že jinde shazovali bílí křesťanští muži tuny dynamitu. Kvičí nad tragédií tří desítek obětí, tesp. dvou stovek zraněných (a tragédie to nepochybně je) - a mlčí k půl milionu iráckých dětí, které zahynuly z vůle bílých křesťanských mužů a žen (abychom nezapomněli na tzv. balkánskou řeznici Madlu, pro níž to byla "dobrá cena").
   Ovčané poslušně užitečně idiotsky kvičí, co ale občané? Vystaví megateroristům stopku, aby pak po nápravě poměrů teroristé vymřeli na nedostatečnou motivaci?
   KR

   Smazat
  2. Naprostá pravda.

   Smazat
 30. Rozhodně nesouhlasím s tvrzením, že "slábne-li ve společnosti víra v Boha a autorita církve, prostě padají morální zábrany. Morálka je záležitostí každého jednotlivce a zejména jejich zastupitelů, které tvoří zákony pro jejich společný život. Církev by si měla jako jakákoliv jiná organizace svůj význam a přínos obhájit, ne okradením zbytku společnosti, na základě pofiderních středověkých privilegií, ale pouze a jen tím, že přesvědčí ostatní o svém přínosu pro ně, že se pokorně bude ucházet o různé dotace pro svou bohulibou činnost a ne si založit svou živnost na spojení s pravičáckou bandou všehoschopných politických gangsterů, chránících zájmy minulých i nově vznikajících oligarchů, napojených na státní penězovody. A homosexualita? Ta mě opravdu moc nezajímá, protože ji nevidím jako zásadní problém. Beru jí jako úchylku, která tu byla vždycky a není pro společnost zvlášť nebezpečná, aby bylo nutno se jí zabývat, proto bych ji ale ani nijak nevyzdvihoval, nepodporoval a dál nerozvíjel.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.