Reklama

.

.

čtvrtek 10. března 2016

Vrchol provokace: Americký velvyslanec Schapiro navštívil mešitu v Brně a vyjádřil plnou podporu inkluzi islámu v ČR
- VK -
10. 30. 2016 AENews

Vrchol provokace: Americký velvyslanec Schapiro navštívil mešitu v Brně a vyjádřil plnou podporu inkluzi islámu v ČR!

Americký místodržitel v protektorátu České republiky Andrew Schapiro se včera 9. března setkal v Brně s šéfem islámské nadace a předsedou muslimských obcí v ČR Muníbem Al Rawím, aby vyjádřil podporu a solidaritu muslimské komunitě v ČR a na celém světě. Oba dva mluvili o potřebě tolerance, inkluze a budování mostů vzájemného porozumění mezi náboženskými komunitami. Pan velvyslanec zasadil své návštěvě korunu výrokem, že se mu dostalo vřelého přivítání v brněnské mešitě, která je důležitou součástí islámské komunity už více než 10 let. V těchto časech je prý potřebné dělat vše, co je v jejich silách, aby porazili předsudky o islámu a hledali mír a dobrou vůli.


V době, kdy se Evropou valí islámská invazní vlna, kdy v Německu a Rakousku islámisté znásilňují ženy, děti, mladé muže, prostě cokoliv, co jim přijde zrovna pod ruku, jezdí americký velvyslanec v ČR po mešitách a vyjadřuje jménem Obamovy vlády podporu muslimům v ČR. Když americký velvyslanec v ČR hovoří o inkluzi islámu v ČR, mělo by se se to silně dotknout českých politiků. Vědí vůbec o tom, že jim americký velvyslanec Schapiro jezdí po republice a hovoří s imámy a šéfy islámských nadací o inkluzi v rámci země, kde je jenom na návštěvě jako velvyslanec?
Muníb Al Rawí a velvyslanec USA v ČR Andrew Schapiro spolu uvnitř brněnské mešity

Nebylo by mnohem lepší, kdyby velvyslanec spojenecké země raději v ČR navštívil třeba domov seniorů, nebo Klokánky, aby vyjádřil podporu potřebným a zároveň mediálně upozornil na nějaký problém, který trápí české občany, aby se tím vláda začala zabývat? Proč pan Schapiro nepřijede třeba navštívit české policisty, kteří pomáhají chránit v Makedonii hranici proti uprchlíkům? Že by vyjádřil podporu ochraně Schengenské hranice, že by tím dal najevo podporu obraně za zachování evropské kultury? Nic takového se ale od amerického velvyslance nedočkáme, protože politickou objednávku, kterou plní Obamova vláda, a která panu velvyslancovi posílá notičky do ČR, kontrolují v USA globální elity.

Těm jde nejen o destrukci Evropy a její kompletní islamizaci, ale současně i o destrukci samotných USA. Současný společenský a vnitropolitický „rift“ uvnitř Spojených států, kdy v primárkách republikánů se lidé i z tábora demokratů začínají obracet na „nepolitika“ Donalda Trumpa, jasně ukazuje, že v USA probíhá stejný proces jako v ČR, kdy voliči ztrácejí důvěru v zavedené strany a začínají volit businessmany do nejvyšších pozic v zemi. Tady je ale potřeba se mít na pozoru, protože přesně toto je cílem NWO. Likvidace politických stran a dosazení manažerů do nejvyšších pozic jednotlivých států.

Pana vevlyslance zaujala jedna z arabských knih… že by Korán?


Existuje zde velké riziko, že současný rozvrat v USA a v EU je úmyslný, aby došlo k naprosté diskreditaci politických elit a sami občané si potom ve vzteku a z obav zvolili do nejvyšších pozic manažery, nepolitiky, kteří nebudou mít žádné politické zázemí a budou jednotlivé státy řídit už jenom jako firmy. Přesně podle plánu NWO, kdy svět se má stát v podstatě mamutí firmou rozdělenou na několik divizí v hierarchickém členění a v klasickém pojetí korporátní vertikály moci. Bohužel, stejnou roli může opravdu i v USA plnit Donald Trump, jakkoliv bychom si přáli, aby to myslel s těmi změnami upřímně.

Čím více jsou USA vnitřně politicky rozvrácené, tím nebezpečnější je americká politika ve směru ven. Zahraniční vměšování se do záležitostí cizích zemí je tak obrovské, že připomíná sklonek Sovětského svazu v 80. letech, kdy režim vrhal veškeré své státní prostředky do zbrojení a na kontrolu své moci v jednotlivých satelitech. Americký velvyslanec už nemá naprosto žádné zábrany a zatímco vláda Bohuslava Sobotky zažila v pondělí v Bruselu střet s realitou a tureckým vydíráním ve vztahu k EU, tak americký velvyslanec za zády české vlády popichuje a provokuje občany ČR návštěvami islámských mešit a výroky o potřebách islámské inkluze v zemi.Oba pánové se před vstupem do modlitebny zuli…

Pane Schapiro, čeští občané žádnou inkluzi islámu v ČR nejen nechtějí, ale nikdy jí ani nepřipustí. Islám není náboženství v pravém slova smyslu, ale je to bojová nauka a bojový rituál, který stoupence učí k přijetí víry a k jejímu prosazování cestou džihádu. Islám se nikdy nedistancoval od násilí a džihádu, protože to by znamenalo distancovat se od Koránu, a to by se rovnalo odpadlictví od víry, která se v islámu trestá smrtí. Mlácení a bití žen, výzvy k intifádám, k mučednictví, nerovnoprávnost žen, náboženské pronásledování křesťanů a židů v mnoha arabských zemích. Islám není slučitelný s evropskými hodnotami a evropskou kulturou.

Redakce AE News vyzývá pana velvyslance Schapira, aby přestal rozvracet Českou republiku. Přestaňte, pane velvyslanče, podporovat české neziskovky, které za peníze amerických fondů (např. fondů George Sorose) pomáhají nasunování islámu do ČR. Přestaňte se vměšovat do vnitřních záležitostí ČR, na to nemáte právo! V dnešní době byste měl podpořit obranu Evropy před invazní vlnou islámských běženců, kteří sem do Evropy proudí vinou Vaší americké expanzní politiky. Vy jste vyzbrojili v letech 2011 – 2014 syrské islamistické skupiny, které rozpoutaly na území Sýrie mohutnou válku a díky podpoře USA mohly vytvořit i subjekt s názvem Islámský stát. Vaše vláda rozvrátila Irák. Rozvrátili jste Afghánistán. Rozvrátili jste ve spolupráci s EU také Libyi. Rozvrátili jste Ukrajinu! A kvůli vám teď čelí Evropa migračním vlnám!Americký velvyslanec v ČR by měl sedět v kanceláři, zamčený za neprůstřelnými dveřmi, protože po Evropě se teď potuluje tolik islámistů, že by pan velvyslanec mohl být velmi nemile překvapen, až by nějaký Arab v Brně na něho vykřikl „Alláhu Akbar“ a odpálil by na sobě vestu s výbušninami. České hranice totiž nejsou neprodyšné, arabští migranti už cestují přes Slovensko a Česko, a i když na Slovensku na česko-slovenském pomezí už je možné spatřit bezpilotní hlídkové drony s termokamerami, tak ne všechny dokáží zajistit bezpečnost hranice. Není možné, aby v této nebezpečné situaci jezdil americký velvyslanec po republice a podněcoval takovéto provokace. I kdyby to muslimové v Brně mysleli upřímně s tou integrací a mírumilovností, pro saláfisty a wahábisty, což je určující komunita radikalizovaných islamistů v Evropě, jsou muslimové s přátelskými vazbami na západní kulturu de facto odpadlíci.

Pane Schapiro, jako velvyslanec raději navštivte svého kolegu ambasadora Saúdské Arábie v Praze a tam u něho řešte otázku, proč Rijád podporuje export militantního wahábismu do EU. Tam se ho zeptejte, proč Saúdská Arábie podporuje v Sýrii Islámský stát. Proč válčí v Jemenu za použití vašich amerických zbraní! Islám v ČR opravdu nechceme, takže nám ho do naší země laskavě nenasunujte a nepodporujte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

63 komentářů :

 1. Je to vůl, je to vůl, je to vůl, je to vůl a volem i zůstane. Už je na čase toho štváče vyhnat z ČR, tak jak ho vyhnal prezident zeman z Hradu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to hajzl.Je to žid a oslavuje mešity.Je pravdou,že všude kam šlápne hnáta Amerikána,tak se ujímá vedení Islam.Celá ta obrovská invaze islámských migrantů je řízená režimem USA za pomoci jejich poskoků.Jde cíleně o zničení národů Evropy .

   Vymazat
  2. Je to samozřejmě žid, a jako takový si spolu se svými soukmenovci, tedy globalisty, prosazující NWO, dobře uvědomuje, že islamizovaná Evropa, zbavená demokratické tradice a kulturní etnické a historické identity, pak bude snadno ovladatelná. Proto se tito lidé snaží Evropu rozvrátit. Všechno do sebe dokonale zapadá, stačí se jen dívat kolem sebe. Jen naivní havlisté to nevidí a nevědomky pomáhají placeným kolaborantům, jako je např. Štětina, Kalousek, Stropnický. V cestě už stojí jen Rusko a Čína, i když spíše jen Rusko, protože když ho dostanou, tak Čína už podlehne, díky své surovinové nesoběstačnosti snadno. Proto platí, ačkoli to zní mnohým méně informovaným jedincům zvláštně, že jedině silné Rusko zabrání našemu zotročení a genocidě.

   Vymazat
  3. Velvyslanci musi jednat jak jejich vlady a ta americka je spolecne s izraelskou vladou zastancem prijmu tech bezencu.To jen potvrzuje, ze je jejich zajem znicit Evropu kdyz pred tim znicili Blizky vychod
   Co jim prekazi v jejich planech o svetovladu by mohla byt i Evropa
   Evropane by mohli brzy se odvratit od Ameriky a spolupracovat s Ruskem, ktere chteji take znicit.

   Vymazat
  4. Což o to, volů je habaděj, anonyme 10.3. 23:24, ale on je především těžký psychopat. V civilizované zemi by nesměl z klece coby psychopat společensky nebezpečný.

   Vymazat
  5. Co muzete ocekavat od ambasadora vyslaneho muslimskym Obamou?

   Vymazat
 2. Hajzl..měl by si uvědomit, že protektora už jsmr tu jednou měli....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Celé jméno: Reinhard Andrew Heydrich Shapiro

   Vymazat
 3. Ať si dělá pořádek v USA. Nevím kdo je na něho zvědavý. Dělají jenom bordel ve světě.

  OdpovědětVymazat
 4. Nesympatická tlama! Už od prvního pohledu mě na něm něco nesedělo. Nevím,ale pokud to lze, já být Zemanem, tak odtud to hovado letí jak namydlený blesk.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale tomu nerozumím:

   http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3587272

   Vymazat
 5. Teď bez urážek k faktům. Faktem je, že bombardováním Jugoslávie, byli bombardování křesťané a vše v Jugoslávii se dělo ve prospěch muslimů. Něco podobného se děje v Sýrii, když jsou vybíjení křesťané a USA říká, že jí to nezajímá. USA v posledních letech otevřeně podporuje, zbraněmi, jinými prostředky teroristické organizace jako islámský stát a vše se děje v neprospěch křesťanů. Co tím USA sleduje? Sleduje tím rozvrat křesťanských hodnot ve světě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "O vy, kteří věříte: bojujte s těmi nevěřícími, kteří jsou blízko vás a ukažte jim svoji tvrdost, a vězte, že Alláh je s těmi, kteří jsou na stráži proti zlu!"- (verš) 9.123

   Vymazat
 6. doktor - žid prosazuje islám...konec světa se blíží.

  OdpovědětVymazat
 7. Najlahšie sa dá nezaujatosť k islamu a iným "háklivým" témam ukazovať v bezvýznamných štátoch. (z pohľadu USA) Pri čo i len náznaku podobného správania sa velvyslanca v USA, by okamžite dostal pečiatku "Persona non grata"
  A tak platí: Čo je dovolené volovy (z USA), nie je dovolené diplomatovy (mimo USA)

  OdpovědětVymazat
 8. Povezte komunisti: kdy se z vas - internacionalistu kteri podporovali muslimy kde to jen slo stala takova rasisticka prasata ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tedy ty jsi ale debil,nasrala tě stará že ti nedala,tak jsi si tu ulevil? trotle

   Vymazat
  2. Ty vyslaný zdegenerovaný hovado,tebe přibiju na vrata i s tím ussackym vocasem!!!!!!Modli se,ať se slušným lidem nedostaneš do ruky....roztrhají tě za živa!!!!!!!

   Vymazat
  3. I na tebe se někde vaří voda, psychouši....

   Vymazat
  4. Takové přihlouplé otázky si klaď sám sobě :)
   Nereagovat na provokatéra z STB!

   Vymazat
 9. Tak k tomu vám něco řeknu:
  Míra Kalousek se před volbami nečekaně připojil také ke kritice té židobuzny.

  OdpovědětVymazat
 10. Jednoho protektora jsme tu už měli a jak dopadl.Dej si pozor Schapiro a zmiz z naší země než tě odvezou ve dřevěném futrálu.

  OdpovědětVymazat
 11. Židi do Islámské mešity normálně přece nevlezou mají jinou viru ! A na druhou stranu je tam ani nepustí !! Že by holoubek přeletěl k islámu?? Co takhle uleťet z České země hodně rychle nežli mu zde přistřhnou křidélka !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Víru mají Židé s Muslimy skoro stejnou. Stejně jako křesťané, kteří si to navíc zkomplikovali vírou v Krista,který byl člověk a prorok.Žádný Bůh !

   Vymazat
  2. Buzna asi nebude , jinak by letěl z minaretu :-)

   Vymazat
 12. Obamovi dal úplatek 1,5 milionů dolarku, aby se mohl stát reichprotektorem v česku....

  OdpovědětVymazat
 13. Nic nového podsluncem! Co chcete od zasraných Amerikánů?!?

  OdpovědětVymazat
 14. Já si myslím, že každý, kdo si poslechne přednášku bývalého muslima Salmana Hasana, který konvertoval ke křesťanství a učení islámu zná, jako své boty, si udělá na islám jednoznačný názor.
  https://www.youtube.com/watch?v=a1VKU8uARGo

  OdpovědětVymazat
 15. Kde by ten nadutý kašpar byl, kdyby jeho předci nevyvraždili miliony indánů, nevyloupili většinu zemí na světě, nepokradli válečné a jiné zlato, nepovraždili díky tomu miliony lidí, kde by byl tento potomek zlodějů slepic, kdyby na ten prolhaný "americký sen" nezlanaři nejlepší mozky světa ? Byl by tam čím je, žral by z koryta pomeje !

  Hrdý Čech

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To ano. Ale uvědomme si, že tím pádem veškeré kolonizační a globalistické zlo vzešlo z Evropy, naší Evropy. Amerika je projekt evropských elit, jen se teď pro většinu těchto elit situace trošku obrátila. A nám s nimi...

   Vymazat
  2. USA rozhodně není projektem evropských elit, pokud už pak anglosaských a chazarských. Rozhodně si nenechejme vnutit názor, že Evropa může za všechno zlo světa a už rozhodně ne celá Evropa.

   Vymazat
 16. Je nebo není poněkud přih..tý a snadno ovladatelný ?
  Takový usměvavý de..š.

  OdpovědětVymazat
 17. TOTO SI PŘEČTI ŠAPÉRO, The Washington Post je přeci vaše Bible.
  Sklapni paty, zabal kufry a táhni za oceán.
  Rusko se prostě nedá, smiřte se s tím.


  http://www.hlavnespravy.sk/americky-dennik-the-washington-post-urobil-senzacny-objav-rusi-veria-putinovi-a-to-drviva-vacsina/754790

  OdpovědětVymazat
 18. Šapiro, Alrawi a ostatní darebáci mě svými skutky nutí k tomu, abych se omluvil komunistům za to, jak jsem jim kdysi nadával. Zlatí komunisti. Alravi a Šapiro ať jdou do h....u.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zlatá slova, tesat do kamene.

   Vymazat
 19. Souhlasím, je to vůl,ale hodně nebezpečný!!!!

  OdpovědětVymazat
 20. Tak to je. Amerika rozhoduje o všem. Možná, že v jiné zemi má aspoń chytřejší politiky. Zato Shapiro?? No, ale hned aspoň víme, s kým máme tu čest.Vidíme, že takový nýmand rozhoduje o nás a naši politici se před ním klanějí, je mi z toho špatně. Dovedete si představit, jaká celosvětová aféra by byla, kdyby ruský velvyslanec se vyjádřil, že fandí tomu, že se Češi brání velkému přílivu jiné kultury, která by ohrožovala tu naši? Nedávno jsem viděla na YOUTUBE, jak blízko velkého sídliště v německém městě stojí mešita a z minaretu přes silné tlampače vyřvává muezin. To se mi velice líbilo v turecké Burse, ale uprostřed Evropy - každý den nejméně 4x (pokud se nemýlím) - ráno, když byste si ještě přispali - nejsem rasista a příčí se mi to, ale to každodenní vyřvávání u domu, to si opravdu nedovedu představit - udělalo by to ze mne rasistu? Opravdu nevím.

  OdpovědětVymazat
 21. Nic nového, dávno víme, oč jim jde. Jestli se jim to podaří, záleží i na nás.

  OdpovědětVymazat
 22. Evropa již několikrát dokázala, že rozpoutat v ní válku není nijak složité. A to se týká i naší vlasti. Víme, co je válka na našem území. A velice dobře víme, co je to žít pod diktátem... Přitom, tlak na obyčejné občany je den ode dne citelnější a to v mnoha směrech, smyčka se utahuje. Vláda povětšinou schvaluje naprosté hovadiny, jako je povinná školková docházka nebo maturita z matematiky a skutečné problémy, které občany doopravdy pálí, úmyslně neřeší. K čemu je nám taková vláda?

  OdpovědětVymazat
 23. Tak jak muslimové umějí zapalovat a bourat kostel,
  tak bychom měli jim ukázat,jak umíme bourat jejich
  mešity u nás.No a je klid hned. LM

  OdpovědětVymazat
 24. Šapito (cirkusák) si spletl INKLUZI s INFUZÍ. Měl asi na mysli, že naše republika potřebuje NOVOU KREV od umírněných hord z arabského světa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naše republika nepotřebuje novou krev odnikud, pokud páni politici mají problém s naší porodností, měli by se poradit s komunisty, protože ti tento problém neměli.

   Vymazat
 25. Islám by měl být zakázaný podobně jako nacistická ideologie. Mají toho velmi mnoho společného.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Především by měly být zakázány celé USA. Bez nich by si jejich islámští žoldáci ani neškrtli.

   Vymazat
 26. Amerika se připravuje na svůj velký Armagedon a jejich vedoucí sionisté se rozhlížejí po světě, kde by se dalo zaparkovat i s rodinami a následně zlikvidovat místní osídlení, kterého nebude třeba. Stejně jako v Americe, kde 100 miliónů indiánů zlikvidovali téměř do nuly, ale genocida se tomu říkat nesmí, že ? To samé teď přes kopírák organizují na Ukrajině !

  OdpovědětVymazat
 27. Vlastenka


  Zeman by měl tohoto kvazi diplomata okamžitě vykopat z ČR.
  Ale podvratná činnost Shapira nemůže nikoho zasvěceného překvapit. Byla to právě US embassy, která tady prostřednictvím dobroserů chtěla zavést projekt - Islám do škol. Neprošel jen díky bdělým rodičům.

  Už delší dobu mám dojem, že Amíci s jejich velkými kámoši Saudy, usilují o totální islamizaci Evropy. Jsem přesvědčená o tom, že je invaze čmoudů řízená, a to právě Saudy, v druhé linii USA.
  Amíci potřebují oslabenou Evropu, která nebude mít energii k tomu, vzpírat se otrockým a nebezpečným smlouvám jako je TTIP a Saudové rozšíří vliv islámu. Dvě mouchy jednou ranou...

  Demence západních politiků, ale i občanů s pol.korektně promytými mozky, nedává mnoho naděje.
  Zdravé jádro se spíš ukazuje být v tom opovrhovaném východním bloku, jehož národy mají ještě v dobré paměti, co znamená nesvoboda a propaganda.

  Počkám si na německé volby, ale velké iluze o Němcích si nedělám. Makrela by v zemi racionálně uvažujících voličů nemohla dostat ani pět procent hlasů.
  Nechme se překvapit.
  Padne-li Makrela, padne EU.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Andělka nepadne, vyspělý americký volební SW to neumožňuje.

   Vymazat
 28. 290 miliónů obětí muslimského teroru
  https://www.facebook.com/notes/knowledge-is-power/290-million-victims-of-islamic-terror/416083148469556/

  OdpovědětVymazat
 29. Šapiro je klaun,zdegenerovanej chazarskej odpornejk ksicht,co si myslí,že se z něj všichni poserou.Kéž by bůh dal a já téhle kreatuře mohl plivnout do ksichtu!!!!

  OdpovědětVymazat
 30. Jednoho protektora jsme tu už měli a jak dopadl.Dej si pozor Schapiro a zmiz z naší země než tě odvezou ve dřevěném futrálu.
  +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  No, vážení, já doufám, že Kubiš a Gabčík, (samozřejmě se jmenují jinak)si již ládují kvéry.
  Schapiro je škodná, co na to myslivecká sdružení.
  Trep.

  OdpovědětVymazat
 31. No to mě škrábni - žid v mešitě!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A v čem vidíš problém. Vždyť židé a arabové jsou rodní bratři, akorát, že každý vzývá jiného boha - počátek mají oba národy u Abraháma. Arabská mešita, nebo židovská modlitebna je jedno a to samé - vzývají tam stejné svaté.

   Vymazat
 32. Na hradě nad Brnem je kobka.V té je zvláštní druh mučení.To zajistilo vězni za pár dnů zešílet.Kdo asi zešílel velvyslanec a nebo by proceduru potřeboval.9669

  OdpovědětVymazat
 33. procedura-hlava vězně nehybně nastavena tak , aby kapala voda na spánek v určitém intervalu.

  OdpovědětVymazat
 34. Tento velvyslanec USA se nejvíce ze všech ostentativně vměšuje do vnitřních záležitostí přijímající země a porušuje tím po staletí existující diplomatické právo. Tato vláda se mu to bojí ale i jen naznačit.Škodí tím i své zemi, protože v přijímající zemi proti ní vyvolává ještě větší averzi, než proti její agresivní politice ve světě. Důvody jsou asi dva. Předně že USA si takto počínají všude, v přesvědčení o svém světovém poslání,daném samotnou Prozřetelností, i když někteří velvyslanci to dělají chytřejí. Za druhé je to asi výběrem velvyslanců. Namísto jmenování profesionálních diplomatů, jak je zvykem třeba v západní Evropě, tak do těchto funkcí jmenují prezidenti své kamarády, spolužáky a hlavně sponzory volební kampaně, tedy v diplomacii diletanty. Ale ta dobrá zpráva je, že když skončí ve funkci prezident, musí velvyslanci podat demisi a ten nový samozřejmě jmenuje namísto nich svoje kamarády, spolužáky a sponzory. Takže s pane Schapiro to musíme ještě tento rok vydržet a čekat, koho sem nový prezident pošle.

  OdpovědětVymazat
 35. Pane velvyslanče, v dnešní situaci, v cizím státě, vy si dovolíte podporovat takovouto organizaci? Nejste poněkud DRZÝ?!!! Naši velvyslanci, ať už byli jacíkoliv, nepodporovali vaše nevládní neziskové organizace(jako například Ku-klux-klan). Takovéto velvyslance, jako jste vy, tady nepotřebujeme !!!

  OdpovědětVymazat
 36. Pane Šapiro . Místo aby jste ukázal vlídnost vůči našim občanům v uprchlické krize , tak přilevate vodu do ohně . Jste nejhorší velvyslanec USA v ČR . Zamyslete se nad sebou a konečně začněte být velvislanec .

  OdpovědětVymazat
 37. nejvyšší čas udělat údržbu mešity po vzoru IS na katolické kostely.Další věc proč nikdy neschválí referendum.Jsou si vědomi,že by jsme amiky za jejich projevy vykopali pryč.

  OdpovědětVymazat
 38. Mešito, mešito, už to máš ušito!

  OdpovědětVymazat
 39. Určitě nebude buzna , jinak by letěl z minaretu .

  OdpovědětVymazat