Reklama

.

.

neděle 6. března 2016

Vyjádření obdivu k panu prezidentu Zemanovi


Václav Urbánek
6. 3. 2016
Vážený a milý pane prezidente Ing. Miloši Zemane,
dne 26. ledna 2016 jste v srdečné rozpravě se spoluobčany v Tišnově na Brněnsku pronesl humorný, na všechny politiky zevšeobecněný bonmot, přičemž soudným posluchačům v sále a následně ovšem stejně tak i v médiích bylo a je jasné, že se z Vaší strany jednalo o výraznou, dobře srozumitelnou nadsázku. Leč vychytralí pokrytci (toužící například po přeplaceném postu v Bruselu?) setrvale číhají, aby Vaše slova bezostyšně překroutili.


Vězte prosím, že mí blízcí a já jsme Vám hluboce vděčni, že na mezinárodním fóru moudře, obětavě, šarmantně a úspěšně hájíte zájmy občanů České republiky! Že mimo jiné vytrvale vstupujete do osobního kontaktu s lidmi všech krajů naší země. Vaše postoje a iniciativy jsou promyšlené, zásadové a konzistentní; jejich správnost se (navzdory mnohdy neomaleným a řekl bych až umanutým útokům oponentů) znovu a znovu potvrzuje. Jsem nadšeným obdivovatelem rovněž Vašich vpravdě nedostižných dovedností řečnických, kdy i přes reálnou nahuštěnost Vašeho pracovního programu jste autorem a interpretem pravidelně brilantních státnických proslovů spatra. V neposlední řadě Vám pak touto cestou děkuji za Váš přátelský a konstruktivní přístup k příslušníkům ostatních slovanských národů, jež mí bezpartijní rodiče masarykovského ražení odedávna vnímali jakožto národy bratrské a totéž i mně vštěpovali.

Ctěný pane prezidente republiky, myslete prosím i na Vaše zdravíčko a tu a tam si dopřejte chvilku oddechu. Dovolte mi, abych vyjádřil své dlouhodobé pocity štěstí pramenící z historického faktu, že jsme v roce 2013 nejvyšším představitelem našeho státu zvolili reprezentativního, přímo jasnozřivého člověka a opravdového vlastence v jedné osobě – Vás! A těším se, že v příští přímé prezidentské volbě, v roce 2018, Vám znovu odevzdám svůj hlas řadového občana. I nadále vykonávejte prosím Vaše vrcholné poslání přesně týmž způsobem jako dosud. Jsem jedním z velikánského počtu těch českých a moravskoslezských mužů a žen, pro které upřímnost, pravdivost, autentičnost a neochvějnost Vašich postojů znamená vydatnou psychologickou posilu i oporu v osobním zápolení s těžkostmi každodenního života. K dnešnímu datu mě hřeje zejména ta skutečnost, milý pane prezidente, že na svobodných sociálních sítích Vás názorově, tedy svými vyjádřeními, podporuje odhadem devadesát procent respondentů.

S projevem dokonalé úcty MUDr. Václav Urbánek, CSc.

29 komentářů :

 1. Přiádávám se k vyjádření úcty a obdivu.Jsme opravdu rádi,že jste nášim prezidentem a jako jeden z mála hájíte naši zem.Děkujeme.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ale hájit zájmy naší země by mohl méně hulvátsky, nemluvit sprostě, semtam se omluvit, nevymýšlet si atd.. takže ani nevím, co je na něm pozitivního ..

   Vymazat
 2. Přehánět se nemá až tolik, pane doktore. Pravda při méně květnatém vyjádření by se dalo s Vaším psaním souhlasit. Na druhé straně, k neskonale vulgárně sprostým, vysoce stupidním, neslýchaným, primitivním permanentním útokům sprostých, zbabělých hovad, proti hlavě státu, se vyjadřujete rovněž nepřiměřeně decentně. Nic ve zlém. Hlavně, že u příštích přímých voleb, (budou-li ještě - v té naší demokracii je možné cokoli), se naše většina z národa pitomců (jak jsme nejmírněji nazýváni "národní" uměleckou frontou a noblesní kavárenskou čeládkou), hlavně, že tenhle kavárenský národní i nenárodní odpad, že jej opětovnou volbou Miloše Zemana znovu převálcujeme. Zdravím, L.P.

  OdpovědětVymazat
 3. Kdosi: Zeman je kunda.
  Já: Další důvod mít ho rád.
  J. Hruška

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. docela dobrý.

   Vymazat
  2. Hruško, to je přímo Zemanovský bonmot!

   Vymazat
  3. Hruško - gratuluji k Vaší úrovni. S Vámi by i pronikavý inteligent mohl mít zajímavou debatu.

   Vymazat
 4. Co se týká překladu slova pussy z angličtiny,je to
  přesně tak,jak to Zeman přeložil.Reakce jeho nepřá-
  tel jen dokazuje,že se sice snaží ze sebe dělat ně-
  co víc,ovšem jejich znalosti cizích jazyků jsou na
  mizerné úrovni.Hysterie komediantů a kavárenských
  povalečů to jasně dokazuje.Je to pokrytectví.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta hysterie měla původ ve zboření mýtu o čestné, odvážné, protiputinovské opozici. Odklonění pozornosti na "vulgárnost" překladu sloužilo jen k zakrytí tohoto faktu. Podstatou Zemanova sdělení přece byla skutečná činnost Pussyn, překlad názvu byla jen doplňující, nepodstatná informace.

   Vymazat
  2. 21:26 mýlíte se. Jeho nepřátelé + další slušní lidé pouze protestovali proti sprostým slovům v rozhlase.

   Vymazat
  3. Nejde mi dohromady:jeho nepřátelé + další slušní lidé-že by oxymoron?

   Vymazat
  4. 6:28 a co nechápete ? diskutér 1:35 jenom označil dvě skupiny, které stojí proti MZ, jsou to jeho političtí odpůrci (zde nepřátelé) a jako druhou skupinu nazval "slušní lidé". To není v tomto případě protimluv.

   Vymazat
  5. 1:35 Je to jasný : nepřátelé + další slušní lidé. Takže i někteří jiní, než přímo nepřátelé MZ, tedy pokud protestují proti doslovnému překladu, jsou slušní lidé. Dlužno dodat - amorální pokrytecká sprostá hovada, hýřící ještě sprostšími vulgarismy na internetu proti prezidentovi a vyvěšující trenýrky místo standardy na Hradu. Místo pravdy uctívají a šíří lži, místo poctivosti zločin, místo míru chtějí válku.

   Vymazat
  6. 1:35 "Slušní lidé" jen skočili na špek jeho "nepřátelům", kteří odváděli pozornost od zboření jejich modly, vyznamenané cenou Václava Havla za kreativní disent. O tom celá ta aféra ve skutečnosti byla.

   Vymazat
 5. Zeman to sprosté slovo řekl jenom jednou. Ale kolikrát nám to slovo ( a to před desátou ) televize už zopakovala? A kolikrát jej ještě uslyšíme? Když prezident někoho cituje, nebo překládá, jeto neslušné, ale když cituje někoho bedna, je to v pořádku. Divné! Pane prezidente, máte moji podporu.

  OdpovědětVymazat
 6. Plne souhlasim s dr. Urbankem ! President Zeman je nejoblibenejsi a nepopularnejsi ze vsech ceskych presidentu.

  Skupina omezenych, sebedestruktivnich blbecku zarli na jeho svetovy uspech a proto na neho stale lopatuji atrocitni propagandu...

  To stejne v tyto dny proziva i budouci americky president Donald Trump, ktery ma velkou popularitu v Americe a je zahazen tunami medialniho hnoje.

  At zije president Zeman ! At zije Donald Trump !
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mate pravdu,aj v europskych mediach je Trump opisovany ako strasiak,ale aj ked ho velmi nepozname,tak je predpoklad,ze bude viac prinosom pre mier vo svete,ako vojny chtiva Hillary.M.

   Vymazat
  2. Proč sem pořád podsouváš tu ameriku. Nemůžeš napsat taky něco o Rusku? Tady mají všichni plné zuby stále se opakujících stupidních amerických filmů a seriálů.

   Vymazat
 7. Nechapem,preco vsetci Zemanovi odporci stale do neho rypu.Teraz asi nemame ine problemy.Co takto si rypnut do nasich EU partnerov,Lybiu ako prvi bombardovali Francuzi,rozvrat Syrie maju na svedomi Francuzsko,Anglicko-ako poslusny vykonavatel USA zaujmov.Asi ich korektna slusna Politika a vyjadrovanie nam narobila mensie problemy,ako Zemanova kunda.Dnes zaznelo v rakuskej diskusii,,pre USA je dölezite,aby Anglicko ostalo v EU.pretoze cez Anglicko mözu ovplyvnovat,ovladat EU.20.31 Perfektne.M:

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechápete proč do neho rýpu ? Protože národ nesjednocuje ale rozvrací, je hulvát, opilec, ve světě nám dělá hanbu a v rozhlase mluví sprostě. I děti si z nAšeho prezidenta dělAJÍ SRANDU. A to jsme si mysleli, že náš prezident by měl být někde vpředu, nést nějaký prapor vyšší pravdy, vést ve správném směru .. a on zatím klesl na úroveň hospody někde na Vysočině. Tak proto je to tak.

   Vymazat
  2. Ba naopak. Národ právě sjednocuje. Podívej jak jsou všichni jednotní proti Sralbotkovi a té jeho klice. A o hodně sprostších slov jsem slyšel od toho zdegenerovaného Kchárla.

   Vymazat
  3. Je to všechno velice pravdivé, ať žije náš
   prezident ZEMAN!!!

   Vymazat
  4. 1:41 Evidentně nechápeš ty. Jak vidno, jsi tady jako kůl v plotě a snažíš se rozesírat poměrně jednotnou diskuzi a jako zloděj křičíš chyťte zloděje. Vy matláci z lumpenkavárny jste jediní, kdo vyrábí nejednotu, kdo mermomocí chce nést jakýsi prapor vyšší pravdy ve správném imigračním směru. O nějaké úrovni se raději nezmiňujte. V hospodě na Vysočině už vůbec ne, to byste přišli k úrazu. Blábolte si ty vaše kraviny v té vaší kavárně, tam vám to projde. Zatím, zatím bez trestně.

   Vymazat
  5. 12:57 už je mi to jasné, zdejší diskutéři ani nechtějí ve skutečnosti diskutovat, ale jenom se rochnit ve stejných informacích zleva zprava. Jakmile někdo napíše odlišný názor, spustí se na něho jenom nadávky a hrozby. Takto potom vypadá celý tento portál NR. Člověk s bídou najde nějakou objektivní informaci, většina článků je tak jednostranně zaměřená, že je to až směšné .. Dělejte si tady, co chcete.

   Vymazat
  6. 13:04 - Otázkou kardinální je, proč vůbec na ten portál lezeš? Když jsi ten milovník diskuzí s odlišnými názory. Takový diskutér, který nadávání prezidentovi do hulvátů a opilců, se stupidním tvrzením "on nesjednocuje národ" (ten opilec totiž netvrdí to, co chceme my, kteří jsme jej nevolili a kteří většinu voličů považujeme za hnědá a rudá prasata), by rád diskutoval s těmi, co se s nimi diskutovat vůbec nedá, protože mají odlišný názor, než ti vyvolení ve lži-kavárně, vedení pamprskovým knížetem. To víš, že si tu budeme psát a dělat co chceme, zvláště když nám to dovoluješ. Ve jménu pravdy kážete lži, jménem morálky podporujete deviace a jménem míru vyvoláváte války. Odejdi v míru, za tzv., objektivními informacemi, tam kam i patříš. Tam kde slova o agresivním Rusku, nesmí být porovnávána se skutečnostmi. S počty vojenských základen a jejich provokativním rozšiřováním, s počty napadených zemí humanitárním bombardováním. Tam, kde chybí veškeré zbytečky jakékoli soudnosti.

   Vymazat
 8. Zato nevzdělaný, nikdy nepracující Havel a líný Trautenberk, ti ten národ sjednotili. Morave

  OdpovědětVymazat
 9. vřele souhlasím s MUDr. Urbánkem CSc. Rovněž souhlasím s 8:18. K 1:41 - nejsou to náhodou stejné děti, jak té učitelky - jméno jsem bohužel zapomněl - Štěpanová? - které ji pověřily aby v ČTV řekla, že nechtěji komunismus?

  OdpovědětVymazat
 10. Anonymní7. března 2016 1:41
  Pán z 14.25 to napsal úplně přesně. Tleskám!!
  A co se týče těch děcek, dělají si z lidmi zvoleného prezidenta srandu, protože ty a jiní idioti je systematicky zpracovávají. To co není po vašem pomlouváte, zkreslujete a zesměšňujete.
  Takže pa pa a už sem raději nelez, ostatní si tu budou dělat, co chtějí, když už jsi jim to milostivě dovolil :o)

  OdpovědětVymazat
 11. Pridavam sa k autorovi clanku. "Smekam klobouk" pred p. Zemanom.

  OdpovědětVymazat