Reklama

neděle 13. března 2016

Vyjednávání Bruselu s Tureckem dokazuje morální bankrot EU

12. 3. 2016   AC24

I přes tvrzení, že Turecko je zapojeno do ilegálních nákupů ropy od Daesh, s Ankarou EU stejně vede přístupové rozhovory. Tento blok tudíž zrazuje své vlastní hodnoty, řekla německá zákonodárkyně
Sevim Dagdelen.

Skutečnost, že Evropská unie výměnou za pomoc s migrační krizí vede přístupové rozhovory s Tureckem, je signálem morálního úpadku tohoto bloku, řekla německá zákonodárkyně Sevim Dagdelen v interview s RT.

Brusel, aby se mu dostalo pomoci Turecka s uprchlíky, ignoruje skutečnost, že Turecko podporuje teroristickou skupinu Daesh (ISIL/Islamistický stát). A EU navíc urychluje přístup Ankary do tohoto bloku, a to uprostřed tvrzení, že Turecko od těchto teroristů nakupuje ropu.

Myslím si, že to je projevem morálního bankrotu EU. Tento bloku už ztratil své hodnoty. Proto tyto přístupové rozhovory nelze brát vážně. Přesunutím odpovědnosti za uprchlíky na takového zločince, jako je Erdogan, EU ztratila tvář. To Erdogan je především za tu uprchlickou krizi odpovědný,“ řekla.

Podle této političky EU straněním Erdoganovi zradila všechno, co symbolizovalo evropské hodnoty. Avšak hrozba terorismu v Evropě není spojena s rostoucím počtem uprchlíků, zdůraznila Dagdelen.

Hlavním důvodem za rostoucí hrozbou terorismu je bombardování Libye, Iráku a Afghánistánu během posledních 15 let. To bylo zaměřeno na boj s terorismem, ale terorismus to nakonec jen zintenzivnilo. Teď v důsledku toho je teroristická hrozba i v Evropě,“ vysvětlovala. To není o uprchlících, dodala tato zákonodárkyně. Podle ní se budou teroristé těžko plavit do Evropy v člunu přes Středozemní moře, když mohou přiletět business třídou.

Dagdelen zdůraznila, že to země podporující islamisty jsou odpovědné za uprchlickou krizi.

Navštívila jsem uprchlický tábor v Libanonu. Lidé mi tam říkali, že uprchli ze Sýrie a z Iráku před brutálními extremisty. Není žádný důvod myslet si, že tito lidé uprchli před syrskou vládou,“ řekla.

Zrovna teď Turecko může za vyhnání více než 2 000 Kurdů z jejich území. Nedávno se v Egejském moři převrátil člun vezoucí kurdské uprchlíky. To dokazuje, že Erdogan vede s Kurdy válku, řekla tato zákonodárkyně.

Nakonec budou muset svoji zemi opustit statisíce Kurdů. Abychom vyřešili uprchlickou krizi, tak bychom měli řešit kořeny tohoto problému,“ tvrdí Dagdelen.

Mezi evropskými činiteli obavy z tureckých požadavků rostou, když Ankara na základě migrační krize usiluje o dosažení bezvízového režimu do Schengenské zóny výměnou za pomoc s omezením přílivu žadatelů o azyl do Evropy. Evropští diplomaté si však myslí, že k tomu stejně nikdy nedojde.

Nejmenovaný vysoce postavený evropský činitel Financial Times řekl, že: „Tohle špatně skončí a bude to mít dopady v daleko větším rozsahu než je jen dohoda o migraci.“

Ale evropští politici jsou připraveni před zněním těchto ustanovení nakonec ucuknout. Francouzský president Francois Hollande si hlídá pravici v této zemi a bývalý president Nicolas Sarkozy řekl, že rozhodně neschvaluje odstranění víz pro Turky.

Rostoucí obavy jsou rovněž zřejmě v Evropském parlamentu, který by musel jakékoliv rozhodnutí o vízech schválit. Manfred Weber, vůdce centro-pravicového bloku Evropských lidových stran, tj. největšího v tomto parlamentu, řekl FT, že pro liberalizaci víz existují „značné překážky“ včetně problémů s tureckým statutem „bezpečné země“, s jejími standardy sběru dat a justiční spolupráce.

Brusel trvá na tom, že Turecko musí splnit 72 kritérií v rozsahu od technických až po citlivé politické záležitosti jako přepsání teroristických zákonů a uznání kyperské vlády v Nikósii.

Představa, že Turecko liberalizaci víz dostane jako pozornost podniku, to je fór. Není to tak jednoduché,  jak si to představují,“ řekl zdroj FT.

Kdyby ale Turecko ta kritéria splnilo, byl by Brusel v pasti, řekl bývalý velvyslanec EU v Turecku Marc Pierini.

Nevidím možnost, že by Francie tuto dohodu letos přijala, když volby jsou tak blízko,“ řekl. „Ani minutu jsem nevěřil, že by země EU chtěly pokrok na všech těchto frontách.“

Zdroj: iw.com

31 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 2. NA PLÁNOVÁNÍ MIGRACE SE PODÍLELO NĚKOLIK SKUPIN - TATO AKCE BYLA DLOHODOBĚ PLÁNOVÁNA

  Výtažek z PRVNÍ části dopisu panu prezidentovi
  ???????????

  Dále, pane prezidente, vaše prohlášení z nedávné doby o tom, že za organizovanou migrací stojí tzv ¨Muslimské bratrstvo,¨ bylo potěšením pro naše srdce, které nám potvrzovalo to co jste prohlásil před dávnou dobou na Albertově v roce 2014: ¨Nebojím se vás tak jako jsem se nebál před 25 lety….¨
  Stěna mlčení byla proražena a detaily, pro ty co nikdy nebyli seznámeni nezávislým demokratickým tiskem o tom co je muslimské bratrstvo a jak vzniklo, budou prosvítat proraženým otvorem. Detaily typu: USA dělalo vše proto aby muslimské brartsvto vládlo v Egyptě skrze Morsiho režimu a dotovalo jim 8 miliard dolarů a podporovalo vládní puč. Bylo to o něco víc než USA dotovali ukrajinským neo-nacistům, jak Nuland, aka matka Tereza, potvrdila. (No jo, slované jsou asi lacinější, nemají Suez, než arabové v očích USA. )
  http://www.egyptdailynews.com/news%20selling%20Sinai.htm
  Nebo, že Obamův bratr Malik, je vysoce postaveným článkem v muslimském bratrstvu, vždy srdečně vítán do Bílého Domu.
  http://www.frontpagemag.com/fpm/255448/obama-and-brotherhood-ties-bind-arnold-ahlert
  Dále, jenom malý detail. Hitler a jeho nacistické hordy objali muslimskému bratrstvo se vší slávou, které se pak stalo nezbytnou součástí bojů wehrmachtu a od nazistické ideologie nikdy již neodstoupilo až do dnešního dne - proto mají tak dobré konekce v Bílém Domě, či snad ne ať již dnes nebo za dobu Bushe.

  Mimochodem, pane prezidente slyšel jste něco z hradu o houževnatém boji demokratickým médií poukazujících na tragédii 10 000 ztracěných dětí.
  http://www.bbc.com/news/world-europe-35453589
  Tady v podhradí se zpávy občas zpoždí. Opravdu oceňujem urputný boj medié a neziskovek snažících se odhalit pravdu. Nebyly to snad demokratická média co se předháněly, které z nich bude mít vícekrát a větší obrázek utonutého chlapečka na jejich titulní stránce po dobu více než jednoho týdne. Co teprve 10 000 dětí? Bruselští, vatikánsští a londynští pedofilové si asi mnou ruce, tak jako obchodníci s lidskými orgány a sexuálními otroky. Ono jim je to asi ¨putna.¨ Nebudeme si přece nic nalhávat, tyto děti by se neztratily od rodičů z uprchlických kempů v Jordánsku či Turecku, proto taky, mimo jiné, masy musely být uvedeny do chaotického chodu.
  http://www.couriermail.com.au/news/cardinal-george-pell-gives-evidence-in-rome-to-the-royal-commission-into-child-sexual-abuse/news-story/e0ec8a7f28a6a323d0d09dc5f6c7ad3f

  Jenom pár slov na závěr, pane prezidente. Děkujeme za to, že hlava České republiky nepodporuje výše uvedené fašistické, kriminální aktivity, v kterých se mnozí evropští i čeští politici topí až po uši. Děkujeme pane prezidente za to, že reprezentujete všchny nás co bojují za pravdu, svobodu a lidské hodnoty v boji proti nelidskosti a hyenismu.
  Konec první části v odhalování kořenů krize.


  Ing Vlastik Ondruš MDiv

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlastiku,kdyby chujoviny kvetly tak jsi v mžiku botanická zahrada a za to by tě určitě pan president pochválil..

   Smazat
 3. Odhalování kořenů migrace pro geo-politické cíle

  Výtažek z DRUHÉ části dopisu panu prezidentovi....
  :::::::

  Druhá část otevřeného dopisu prezidentu Zemanovi ohleďně odhalování kořenů evropské krize a migrace s tím spojené

  Ještě jednou pane prezidente děkujeme za Váši vizi a odvahu odhalit to co demokratický tisk a evropské elity tají pod stolem a touto nezodpovědností uvádí veřejnost do manipulace lží a falešného osočování.


  Zpět k našemu aktuálnímu evropskému tématu pro rok 2016: ¨vosk na svíčky?¨ Jen aby to dobře mazalo.
  Pane prezidente, před lety (asi tak 6-7) , jako bývalý hráč fotbalu jsem občas sledoval se synem evropskou super ligu: Pohár vítězů pohárů - Champions league. Říkám klukovi, ¨Podívej prosim tě, někdo plánuje v Evropě něco velkého, chtějí rozpoutat rasovou nenávist a nějaký konflikt,¨ a to hned po té co dozněla znělka s kampaní - No To Racism. Samo sebou doma se ptali jak to vím, což mi umožnilo dát svým dětem malý kurz z psychologie. Říkám jim, ¨Prosim vás, NEMYSLETE NA SLONA a pak mi řekněte jaký obrazec byl vyvolán ve vaší mysli na můj příkaz.¨ Podvědomá mysl totož nereaguje na negaci či zákazy ale pouze na podněty skrze podstatná jména a příkazy. Tím často dostáváme opačné výsledky aniž bychom si to vědomě uvědomili. Tak že - negativní příkaz: ¨Ne-dělej povyk,¨ mozek zaznamenává jako SOUSTŘEĎ SE NA POVYK, což povede k následujícím reakcím ke kterým budeme pobízeni jako, PODPORUJ POVYK a nebo DĚLEJ POVYK. Tím pádem výsledek bude opačný než vědomí záměr. Toto je abeceda programování PODVĚDOMÍ. Koncem minulého léta jsem pak jenom konstatoval, ¨No to racism¨ kampaň bude aktivována skrze migraci muslimů, poněvadž společenské vědomí Evropy je po dobu 10 let systematicky programováno na RASISMUS, aniž by to kdy ubozí dobře placení fotbalisti zamýšleli. Bohužel to zamýšleli ti co sponzorovali a stojí za tímto projektem NO TO RASIMS a to přímo celo-evropsky, a i za hranicemi Evropy: tak jak plánováno.

  Položme si spolu otázku: Kdo by pane prezidente byl schopen organizovat něco tak velko-plošného jako ¨No To Racism¨ kampaň s vizí pro globální rasistický konflikt, kterým by měla být ovlivněna či i rozvrácena celá Evropa a to v předstihu 10 let. A to zápas po zápase a to vždy v emotivním rozpoložení televizních diváků jejichž mysl je v emotivním transu zápasu programována - na slovo RASISMUS. Když k tomu přidáme dalších 10-15 let detailního plánování celého projektu, někde v kanceláři Blaník - chtěl jsem říct v temných komnatách na zámcích, tak se dostaneme někde do 90 let. Nemohu ubránit svoji mysl aby současně nemyslela na amerického generála W. Clarka a jeho odhalení, že Pentagon plánoval rozvrátil 7 států Blízkého Východu a Středomoří což mu bylo to řečeno, jak sám říká, v 2001 - https://www.youtube.com/watch?v=9RC1Mepk_Sw - Jejich plány nevyrostly přes noc na stromu, že ano.

  Pane prezidente, programování podvědomí nic netušících diváků je hyenismus - terminus technicus. O co větší hyenismus to je, když jsou programováni k nenávisti a celo-plošně. Podvědomí je železná košile a když k tomu přidáme symbolismus dvojího obsahu dostaneme z toho jasnou zprávu. Bohužel ne tu od Petra Jandy....

  Ing Vlastik Ondrus MDiv

  OdpovědětSmazat
 4. Odhalování kořenů migrace ....

  Výtažek z Druhé části dopisu panu prezidentovi..
  ::::::
  Prosím podívejte se na obrázky Dia a Evropy - dvou soch u EU budov tak jak zaznamenáno odkazy v dopise ...
  ??????

  ......Symboly neklamou a oklamaní budou ti co jsou neznalí symboliky, čili masy lidí.
  A co takhle zapřemýšlet o symbolu před Radou Evropské Unie, v Bruselu.
  http://endoftheamericandream.com/wp-content/uploads/2012/05/Europa-Statue-EU-Headquarters-Brussels.jpg

  A nebo, ve Štrastburgu ve Francii před budouvou W. Churchilla Evropského parlamentu.
  https://c2.staticflickr.com/8/7039/6810423546_3946368138_b.jpg

  Všechny tyto nevinné symboly - aka umění - co jsou vystaveny u budov Evropské Unie z řecké (až egyptské) mythologie hlásají do ethéru jednu jedinnou věc. A tím je následná jednožnačná interpretace z řecké mythologie (Žena, která sedí na býku.., čili princezna Evropa, byla unešena Diem, který se vtělil do bílého ochočeného býka aby ji omámil, tak jako omámil chráněnce co byli s ní. Pak když si na něj usedla tak ji unesl na Krétu aby ji tam znásilnil, či s ní měl pohlavní styk..) aka velmi známý Rembrandtův obraz - Unesení Evropy.
  https://www.google.se/search?q=rembrandt+europa+zeus&biw=1280&bih=640&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwjrp-6cx6TLAhWiF5oKHeRaCGIQ_AUIBigB#imgrc=N6-AHY_L6MrRsM%3A

  Tímto arogantním způsobem, oznamování svých zájmů a cílů skrze symboly, hesla i znaky, tzv pod-elity jednaly v minulosti a jednají i dnes.
  Možná, jezuita p. van Rompuy by mohl pomoci s interpretací obou soch, když svým tvrzením nenechal nikoho na pochybách o tom, kdo vládne v Bruselu a čí je EU projektem. ¨We are all here Jesuits… - my všichni tu jsme jezuité¨ . (Ať již Barroso, Juncker, Draghi ….etc)
  http://www.djeppink.eu/en/blog/we-are-all-jesuits

  Otázkou je pane prezidente, kdo představuje Dia co unáší Evropu k znásilnění. Evidentně jezuité je pouze jedna strana mince, kteří modifikují a tvární politiku Evropy, (viz Barnevernet). Bankovní západní oligarchie - aka Rothschildovy centrální banky - je druhá stránka mince skrze niž je Evropa drancována finančně díky QE-quantitativnímu uvolňování a podílovému bankovnictví a tak evropská ekonomika bude splundrována. Ano, mluvím o tzn elementech co v minulosti sponsorovaly Hitlera, ale nikdy neskončily u Norimbergského tribunálu. NATO je chrání všechy, do slova a do písmene. Dnes jsme svědky plánovaného hyenismu kdy nevinné dívky v Evropě jsou znásilnňovány placenými muslimskými násilníky, placeny nejenom z daní důvěryhodných lidí.

  Pane prezidente, v případě, že by někdo zapoměl co jesuité udělali s českým národem po dobu 300 let tak jenom krátce připomenu (opomenu nedávné restituce …. pro katolickou církev)… Po té co byl český národ prodán a zrazen od smrti krále Jiřího z Poděbrad přes Bílou Horu až po Westfálský mír skrze Řím, pomocí jejich hord jezuitů, a to Habsburgům (…tak jako později v Mnichově 1938) teror dosedl na českou zem a lid, dostatek důkazů jejich teroru je na každém zámku a hradu, kdy česká jména českých pánů byla nahrazena jmény Liechtenstein, Schwarzenberg atd., a tím pádem i vlastnická práva ….. a to nemluvě o tom že poněmčení nám hrozilo jako Damoklův meč, které Hitler chtěl později obnovit. Nechybělo mnoho a my všichni bychom se podepisovali Bauer či Brenstein. Tak podobným způsobem dnes útoky na Evropu mohou způsobit, že naši potomci neponesou jména jako Descartes, či Le Pen a nebo Björn Borg, Bach či Smetana atd, ale jednoduše, Mohamad Alik Ismail čili, všichni budou islamští GOGO s IQ 85-90, které bude snadněji autokraticky ovládat. Což není tak jednoduché když většina z nás jsou demokraticky a inteligentně myslící everopané.

  Gorbačov naivně věřil slibům západu, dnes NATO zbrojí u ruských hranic, bohužel i s čechy, a kdyby jenom zbrojilo. Budeme naivní a důvěřiví jako byl Gorbačov?

  Závěrem, pane prezidente bych chtěl ještě jednou poděkovat za Váš urputný boj pro naši českou svobodu a suverenitu … boj v každěm případě kulminuje…. děkujeme.

  Ing Vlastik Ondruš MDiv

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To Ing Vlastik Ondruš MDiv

   Pane Vlastimile, Váš spravedlivý boj za pravdu, lásku a prozření obyvatelstva české kotliny je hoden obdivu. Jste českým Sancho Panzou, rytířem bez bázně a hany. Kdyby jste byl básníkem, mohli by Vás číst jako Cirána z Bergeracu a možná by Vám snadněji porozuměli. Ale teď vážně:

   Nějak zvlášť jsem Vás nečetl, až dnes jsem se poctivě seznámil s celým textem. Některé myšlenky v něm uvedené (symbolyka před EP) jsou pro mne novým a rozšiřujícím pohledem na koncept EU, stejně jako parafráze názorů Borise Johnsona. Za poctivě odvedenou práci Vám děkuji. Těm, co se pídí po skutešných příčinach událostí a nejedou jen po jevové stránce, Vaše příspěvky jistě rozšířily obzor.

   Z poznámek pod příspěvky si hlavu nedělejte! Psi štěkají a karavana jede dál. Cesta poznání je pochod rozsáhlým trnitým roštím. Různí chytráci, kteří po ní (až ji Vy a další pionýři proklestí) budou rádi chodit, Vám dnes spílají. Zda z nevědomosti, pocitu vlastní malosti (frustrace z neschopnosti dát do kupy smyslupnou větu), nebo zcela záměrně odvádí pozornost od nosného materiálu k margináliím si musí vyjasnit sami. Možná je k tomu nutí věk s nedostatkem informací a zkušeností, možná puzení se vyjádřit a dunět bez argumentů, možná záměr dehonestovat diskutéra s jasnou argumentací, které oni nejsou sto - kdo ví? Člověka to nepotěší, ale na druhou stranu přitáhne k přečtení příspěvků spoustu jiných, z nichž někteří se zamyslí a z nich i pár začne pátrat. A o tom to je. Probudit spící, dát doušek naděje unaveným a těm se zalepenýma očima je pomoci otevřít. A to se Vám daří.

   Mír s Vámi a držím palce!!
   Ferro

   Smazat
 5. Blbej, kdo nebere, blbější kdo dává
  pro Evropské národy, je to silná káva.
  Uzavřeme hranice, natahněme dráty
  k hovnu byla Unie, lepší budou státy.

  OdpovědětSmazat
 6. Poslední část série ODHALOVÁNÍ KOŘENŮ migrace budu publikovat po té co odešlu dopis panu prezidentovi v kterém budu poukazovat na další skupiny co se podílely na plánovaném zločinu proti lidskosti ....

  děkuji za pozornost

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty můžeš "odhalovat" maximálně svoje přirození na veřejnosti, vymatlaný idiote.

   Smazat
  2. 7:59 Vlastík

   Že jsi blb, už jsi dokázal tím, jak reaguješ na kritiku zločinné zahraniční politiku USA.
   To jsou ty největší zločiny proti lidskosti,což ti ale nebrání k tomu, aby jsi svými slátaninami ovládl komentáře ostatních.

   Fuck NATO

   Smazat
  3. Ty jsi vocas od Veškrny,vymatlanče bez mozku!!!!

   Smazat
 7. proč asi podporuje migranty vatikan přes fanatickou katoličku jalovici anželu a proč u nas katolicke strany kdu a topiča s knižecim pacholkem dalo by se řici historie se opakuje jako když nas prodali hitlerovi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono se obvykle tvrdí, že migrační krize je důsledek neomarxistického sociálně inženýrského experimentu. Na druhou stranu je doloženo, že "otcové zakladatelé" EU měli reálnou nacistickou minulost a Vatikán se aktivně podílel na útěku nacistických pohlavárů do jižní Ameriky (zejména do Argentiny), odkud je i současný papež...

   Smazat
  2. Už několikrát na tomto webu vyšly články, které jasně označili pojem 'neomerxisté' za nesmysl a demagogický pojem vymyšlený zastánci 'kapitalismu bez přívlastků' pro vlastní systémové chyby kapitalismu. Sociální inženýrství právě teď provádějí především křesťanské pravicové strany a s Marxem, marxismem to nemá vůbec nic společného. Marek

   Smazat
 8. Vlastiml.
  Perfektní,poděkuji.
  Jestli se řekne Jezuita,Dominíkán,rytíři Německého řádu,tak se stále jedná o židy.Nejde přehlédnout,tito sionisti ovládli katolickou cirkev úplně.Jestli je to záměr,úplně znechutit katolickou cirkev,jako nejvíc hamiždní.Také židé mají zákon,škodit křesťanům,jinověrcům,naprosto stejný,jako muslimové,proto dochází,ke spojení muslimů a židů,vykořenit křesťany.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z tebe by měl Hitler radost, hovado hloupý. Ideální kandidát na pozici velitele vyhlazovacíhoo tábora.

   Smazat
  2. Co to zas blekotáš ty alkoholickej bezmozku?!!Už zas od rána chlastáš jako ráčkující mamrd?!!!

   Smazat
  3. Nesmyslnost anonymního židobijce 9:39 je zjevná. To je také trollení, odvádět pozornost od hlavního tématu a hlavních nepřátel společnosti k židům a dalším "vinným" etnikům. Marek

   Smazat
 9. V případě že ovládáte angličtinu - Boris Johnson: londýnský radní v plné své kráse ... (Boris má své inklinace tak jako Trum, ale momentálně jsou potřební ... oba dva.)

  https://www.youtube.com/watch?v=t34_fUomrqE

  ?????
  V podstatě to co říká je:
  Představte si že EU neexistuje a my dnes žijeme v Evropě tak jako jsme žili od 2. sv války. Obchodujeme, vzděláváme se navzájem, cestujeme na dovolené - my do Francie, francouzi do Anglie, lidé se navzájem poznávali uzavírali manželství italka s angličanem.. atd... a najednou někdo za vámi dnes přijde do Londýna s projektem..a řekne vám .... Vytváříme tento ekonomicko-politický klub EU ....bude pro vás výhodné do něj vstoupit budeme integrovat celou Evropu pod jednou vládou a měnou. A vy britové odpovíte, hmmm zajímavé - idealistic a do dál. A oni odpoví - musíte se vzdát celé své legislativy a jurisdikce - vaše zákony nebudou platit a vy si více nebudete vytvářet vlastní zákony..
  OK, britové by odpověděli ... alespoň předpokládáme že na tom vyděláme pěkné prachy ... když se vzdáme vlatních zákonů..a EU úředníci by odpověděli ...Ne v žádném případě: a britové by odpověděli...hmmm nezdá se vám že je to tak trochu ujeté. My se máme zbavit legislativy a nic nevydělat na EU projektu? A pak se britové zeptají ... v tom případě nám asi zaplatíte něco za to že vstoupíme do toho klubu.... a EU úředníci odpoví.... NE neeee, my nebudeme platit vám...vy zaplatíte nám....

  Kdo by se zdravím rozumem souhlasil na takovém KONTRAKTU?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak já myslím, Vlastíku, že by ti nejlépe pomohl zvládat tvou hyperaktivitu, hraničící s posedlostí,
   zdejší MUDr.David.
   Že ti přeskočilo, je snad jasné nejen mně...

   Smazat
 10. Současné Turecko, stejně jako Ukrajina, nemá s demokracií nic společného a kdo má jen trochu zájem se něco opravdu dozvědět a není závislý jen na našich či evropských masmédiích, to musí vidět. Právě teď se ukazuje pravá tvář EU, její protiruský až fanatický základ s napojením na americkou vojenskou mašinérii, která je závislá na každodenním odbytu svých zbraní a k tomu potřebuje neustále vytvářet nějaké konflikty. A ty jsou už na takové úrovni, že je nelze nijak zahladit a s pomocí různých think tanků a jiných propagačních bojůvek.

  OdpovědětSmazat
 11. Víte co je nejhorší? Že i v tomhle průseru, do kterého intenzivně spějeme,se najdou blbečci, kteří mají stále jako hlavní terč "levici", nebo "pravici", ořitom 99,9% těchto idiotů nedokáže definovat ani jeden z těchto pojmů. Spousta kreténků, co to tady vedli k těmto koncům má pocit, že jsou pravicoví proto, že nepřipustili jiný názor, že kradli, korumpovali a nechali se korumpovat, podváděli, neplatili daně. Vážení kreténci, pravice, to není o tomhle. Možná Vás překvapí, že echt pravičák, se shodne na spoustě věcí s echt levičákem, obě tyto skupiny mají totiž dost podobný cíl, jen se tu či onde neshodnou na postupech. Mají témata, na kterých se naprosto shodnou - spravedlnost, vymahatelnost práva, prosperita,vlast,člověk. Ti nejopravdovější, naturální, levičáci a pravičáci se na tohle dělení už serou a jsou komunitaristy.
  Dokonce někteří trubko Hájkové a podobní se nás snaží přesvědčit o nutnosti instalovat do státníchsruktur křesťanství a zsnaží se nás přesvědčit o tom, že se vede náboženská válka. Nenchme se zhloupnout takovými tlachy - vede se válka slušných, proti gaunerům, válka demokratů proti totalitarismu, válka za humanitu, rovnoprávnost ... náboženství je do toho zatahováno jen pro hloupé kreténky, aby šli chcípat za něco úplně jiného. Jen pro vysvětlení: demokracie a pražská kavárna nemají nic společného. Tihle lumpové jen zneužívají takové skvostné pojmy, jako je rovnorávnost, svoboda, humanita, demokracie.

  OdpovědětSmazat
 12. Ve chvíli, kdy se Turecko pokouší o genocidu Kurdů a poskytuje logistické a hospodářské zázemí ISIL je sice absurdní tvrdit, že přijetí Turecka do EU je nejlepším řešením migrační krize, ale naše média to dokážou...

  OdpovědětSmazat
 13. Kolikže je Merkelové let ? Nemůže být zhruba o deset let starší ? Má očividně geny po vůdci.
  To leté paktování se s Turky, stejně jako verbování migrantů do Wermachtu PÁCHNE.

  OdpovědětSmazat
 14. Proč se tady hádáte.Německá čtvrtá říše,zvaná EU,
  nikdy žádnou morálku neměla,nemá a mít nebude.Je
  to touha dvou států,které vyvolaly nejvíce válek v Evropě,tj.Francie a Německa.Ty také určují,kterým
  směrem se bude tento nepřirozený útvar ubírat.My,
  ostatní,jsme jen potřební otroci.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opravdu nejste schopen pochopit, že je Německo obět? Paní Merkelová není německého původu, to je nástroj pomsty. 80% HDP dluhů, napůjčované peníze do zemí, odkud je nikdy nedostanou a imigranti to je třešnička na dortu.

   Smazat
  2. IV říše, vládnoucí celé EU je obětí !? :-))) A chudinka nástroj pomsty je jím dobrovolně!

   Smazat
 15. Podle chování kancléřky mama Merkel s vybraným týmem dobrovolných Eunuchů, dochází plánovaně k zaplavení Evropy migranty s jediným cílem, a to návratu obnovy tradic H-R-M zakázané cesty. Ostatní se stanou nedobrovolnými Eunuchy nebo otroky. Zasvěcení již tuto cestu nastoupili dobrovolně např. prosazováním návrhu inkluze do školství a povinného vzdělávaní od útlého dětství, což je dalším nezbytným krokem.

  Výňatek ze zdroje Wikipedie: Osmanská kultura - odkaz Eunuch
  Někteří muslimové odmítají, že by existence harému měla cokoliv společného s islámem, naopak tvrdí, že byly jen součástí osmanské kultury a že harémy pocházejí z předmuslimských i předkřesťanských dob (kde ovšem existovaly pod jiným názvem).

  Do angličtiny se slovo dostalo roku 1634 z tureckého harem, které bylo přejaté z arabského slova haram (zakázaný), původně znamenající „ženské prostory“, doslovně „něco zakázaného a drženého v bezpečí“. Slovo má kořen ve slově harama, znamenajícího hlídal a zakázal. Tři souhlásky H-R-M se často vyskytují v arabských slovech s významem zakázat. Je příbuzné s hebrejským herem,
  V dobách romantismu Evropu harémy fascinovaly (viz také orientalismus), do jisté míry na tom měla podíl dobrodružná literární tvorba Richarda Francise Burtona.
  Oproti v západním světě všeobecně rozšířenému přesvědčení v muslimském harému nežily jen sultánovy manželky a milenky, ale také jejich děti. Harémy mohly být palácové komplexy z pohádek tisíce a jedné noci se služebnictvem a vykastrovanými strážci, ale také jen obyčejné ženské pokoje, podle turecké tradice oddělené od selamlik - mužských částí domu.

  Nové výzkumy však jednoznačně ukazují, že účast žen v osmanské vyšší, resp. dynastické společnosti byla velmi institucionalizovaná a hierarchizovaná. Pohlavní život (samozřejmě za účelem plození potomků) probíhal v prostředí přísné hierarchie a odstupňování moci, paralelně k mužskému mocenskému aparátu. Dělení moci uvnitř dynastie spočívalo nikoli ve větvení, ale v generačním zajištění následníků. Starší generace - ženy i muži - kontrolovaly pohlavní život a reprodukci mladších. Oproti na fantasiích a mýtech založeným evropským cestopisům podléhala sexualita a smyslnost v panovnickém harému přísným pravidlům a kontrole. Harém byl reglementovaná instituce dynastické reprodukční politiky.

  Eunuch měl specifickou funkci v mnoha společnostech – dvořané, kastrátní pěvci, náboženští specialisté, vojáci, členové královské gardy, vládní úředníci a strážci významných žen či sluhové v harémech. Často pocházeli z řad otroků a kastraci podstupovali nedobrovolně. Kastrace z nich měla udělat spolehlivé sluhy, již mohli být blíže významným osobám, včetně panovníků, a vykonávat pro ně drobné služby (včetně např. koupání, stříhání vlasů, nošení v nosítkách, dokonce vyřizování vzkazů). V kombinaci s neexistencí vlastní rodiny a zřeknutí se věrnosti komukoli jinému než vládci samotnému bylo na eunuchy nahlíženo jako na důvěryhodné osoby – funkci, kterou později plnili tajemníci a kancléři, konšelé. Eunuchy můžeme najít v starověkých a raně středověkých říších asijského kontinentu (Čína, Korea, Vietnam, Thajsko, Barma, Otomanská říše, Indický subkontinent), v Evropě pak ve starém Řecku, Římě a Byzanci. Nejstarší záznamy se o eunuchovi zmiňují v 21. století př. n. l.
  A nyní opětovný návrat v 21. století n. l. L.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ..A NEJEN TAM JSOU POSLUŠNÍ EUNUŠI,ALE TAKY VE VŠECH VLÁDÁCH A PARLAMENTECH EU....

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.