Reklama

.

.

úterý 8. března 2016

Vyskočí Stoltenberg z okna?

Jens Stoltenberg

8. 3. 2016, zdroj zde


Alexej Puškov: Aby gensek (generální sekretář) NATO nevyskočil z okna s voláním „Rusové jdou!“


Předseda výboru dumy pro mezinárodní záležitosti Alexej Puškov vyjádřil znepokojení ohledně duševního zdraví generálního tajemníka NATO Jense Stoltenberga.

"Stoltenberg je na tom špatně: každý den zadržuje "asertivní Rusko" a brání mu rozdělit do NATO. Aby nakonec nevyskočil z okna s křikem "Rusové jdou!" - napsal Puškov na Twitteru. V předvečer Stoltenberg řekl, že Rusko se snaží různými způsoby rozdělit NATO.

22. května 1949 bývalý americký ministr obrany James Forrestal, nacházející se v psychiatrické léčebně, spáchal sebevraždu skokem z okna. Během nemoci, podle rozšířeného příběhu, byl v deliriu a stále opakoval slova The Russians are coming – „Rusové jdou!".
Alexej Puškov, zdroj: zde

19 komentářů :

 1. pošahané zelené mozky.

  OdpovědětVymazat
 2. Hned za ním by měl vyskočit Štětina .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Štětina nikoliv!
   Ten na své náklady ubytuje alespoň jednu stovku utečenců z |Ukrajiny, až se povalí do Evropy.
   POSKYTNE JIM STRAVU, ZAPLATÍ ZA KAŽDÉHO ČESKÉ SOC. A ZDRAV. POJIŠTĚNÍ, KOUPÍ KAŽDÉMU TEL. KARTU, KAŽDÉHO 8. DNE V MĚSÍCI POSKYTNE KAPESNÉ VE VÝŠI ČESKÉ MIN. MZDY.
   TAKOVÝCH EUROPOSLANCŮ SI VAŽME!
   PŘEJME MU DLOUHÝ ŽIVOT!

   Vymazat
  2. p.štětina je zatím v dějinách největší zlo v lidské podobě.

   Vymazat
  3. Omyl,je to pouze zmrd od přirození!!!!;

   Vymazat
  4. Anonymní8. března 2016 19:01

   p.štětina je zatím v dějinách největší zlo v lidské podobě.

   VELIKÁNSKÝ OMYL největší zlo v lidské podobě v ČR je Kalouek a v těsném závěsu za ním je Havel.

   Vymazat
 3. Včera (?) jsem ho viděl ve zprávách ČT. Měl jsem z jeho výrazu podobný pocit, ale možná by bylo dobré tomu nějak pomoct. Že bych se zítra přihlásil na medicínu? Nevíte někdo, jestli se nedá vystudovat v Plzni? Q.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dovoluji si vás odkázat na Marka Bendu,ten vám určitě poradí:-))))

   Vymazat
  2. Pánové to je kultura v čr-benda -svoloď a nedá se nic dělat-zatím

   Vymazat
 4. na tyhle zmrdy z NATO by se měl uspořádat hon co vy na to myslivci ?? čím dřív tím líp mandát na to je šíří kolem sebe poplašné zprávy a válečný pokřik sami ovšem zalezou do bunkrů a ti co jim přikážou bojovat je budou z těch bunkrů vydolovat a postavit do první lajny a jen se dívat jak skapou zmetci

  OdpovědětVymazat
 5. Benda nebude fungovat,dělal práva.Štětina je přece
  kapitola sama pro sebe.A Stoltenberg?Pokračuje tam,
  kde skončil ten idiot,co byl generální sekretář
  před ním.Nic nového pod sluncem.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Majevský,obávám se,že zapomínáte na pořekadlo:Blbec je nebezpečný ze všech stran!!!!!

   Vymazat
 6. Lidstvo - zatim jen na Blizkem vychode a v Evrope ma
  uz urceny osud.Svetovladcum prekazi tyto oblasti-prestoze Nemecko je stale okupovane, tak je nejsilnejsi Evrope a tam se musi take vsechno zdevastovat, lidi mezi sebou postvat tak jak to provedli na Blizkem vychode. Ti bezenci jsou proto vitani temi, co ten plan musi uskutecnit,
  nebot nebude dlouho trvat, aby po vzoru Blizkeho vychodu doslo i k obcanske valce.
  Pres vsechna nadavani na Nemcouraky u nas, kdo si mysli, ze bude mit ohled na prdave zeme jako Cesko.Francie ta jako vzdy da prednost la vie en rose- zivota v ruzich a Anglie ta je soucasti tech vyvolenych co tam vladnou jako v USA.
  Po likvidaci Evropy pak jiz nebude nic stat v ceste na ovladnuti sveta - oligarchy s otroky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na tohle, co popisujete, USSA a banksterům stačí přijetí TTIP, zrušení hotovosti a povinné načipování ovčanů, pak již nic nebrání zavedení NWO.

   Vymazat
  2. 19:32- nestrašte, Bohové jsou sice nesmrtelní ale lidé byli stvořeni k jejich vlastnímu obrazu. Budou se tedy také "mydlit" na věky věkům. Jsem ateista ale věřím na genetického, národního boha. Naši "kotlinu" uhájíme, jen budeme-li chtít a dáme-li do čela své vůdce, ne cizorodé, neasimilované, neasimilovatelné! Proč dáváme hlas lidem s dvojím pasem, nejistým původem a jistým(nepřátelským) vztahem k obecnému lidu ČR? Vím, protože se prosadil původ, národnost jako mlha při volbách, restitucích, aby to nebylo tak nápadné. Prošlo to, v celé Evropě k naší škodě,ale i "iniciátorů". Ti to pocítí(ne přímo iniciátoři), až se bude celý svět(hnědý) bránit být otroky oligarchům.

   Vymazat
  3. Oprava,"prosadilo se zatajení původu"

   Vymazat
 7. Nevyskočí, někdo mu bude muset pomoc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Možná mu pomůže stejně postižený vrchní velitel vojsk NATO v Evropě Philip Breedlove. Jejich proválečná a protiruská propaganda nemá hranic. Z toho, aby jeden vyskočil z okna.

   Vymazat
 8. História pozná mnoho vojakov - hrdinov. Nezaslúžia si, aby aj pre nich platilo to, čo pre Stoltemberga a jemu podobných: Tam kde končí ľudská blbosť, začína vojenské umenie.

  OdpovědětVymazat