Reklama

.

.

sobota 26. března 2016

Za Žida, za Rusa i za Číňana

Zdeněk Hrabica
26. 3. 2016
Vepsali mi do kolébky, chcešli to daleko dotáhnout, dbej, aby alespoň jeden z blízkých kamarádů byl Žid. Kolikrát jsem si vzpomněl na tento posvátný odkaz své maminky Vlasty, rozumné, pokřtěné moderní křesťanky. Sociálně spravedlivé.


Za dětských let mé židovské kamarády ve většině Němci zbavili života. Přežili jenom nemnozí díky změněné identitě a změněným rodným dokladům. Také díky zdařilé adopci ze špinavé do čisté rasy. Po válce většinou odcestovali do Izraele nebo do USA. Co zůstali, těch jsem si vážil a vážím pro mnohé vlastnosti – pro znalost jazyků, pro šetrnost, pro touhu po vzdělání, pro podnikavost , pro solidaritu v pomoci jednoho druhému - takřka po čichu; méně již někdy pro sklon k fanatickým zlozvykům a pro vlastní interpretaci věrouky.

Většinou se neoblékali do modráků. Když už, tak se na dílně a na nádvoří fabrik, které jim patřily po předcích, oproti jiným, ohýbali pro ohnutý hřebík. Ve svěráku jej narovnali.

Pro poznání zla jsem se vypravil s blízkými do Osvětimi, do Březinky i do Terezína, do Kounicových kolejí, do Mystřína - Svatobořic. Na všechna místa spjatá s holocaustem.

Kdysi mi kluci z „hájot“ HJ – Hitlerjugend úderem pokřivili nos.

Ve zralém věku mne hospodští antisemitští fízlové ve státních službách v pražské vinárně U Piaristů v Panské ulici, občas v naslouchání mých řečí vyhrožovali a častovali v opilosti výrokem: „Ty žídě zkurvený, stejně tě jednou zašlápnem!“

Dařilo se jim i nedařilo. Avšak zůstalo!

Vedl jsem o té protižidovské české nenávisti po hospodách později dlouhé rozmluvy s Egonem Bondy, alias dr. Zbyňkem Fišerem, údajně podle současného kavaránského podsvětí - agentem StB.

Vnuknutí své maminky však zůstávám napořád věren. Nejmoudřejších si nepřestávám vážit. Nikdy mi vnuknutí nevrtalo hlavou do znepokojení; ani mne nevzrušovala minulá varování, že pokud jsem nepřečetl Feuchtwangerovu Židovskou válku a neobracel stránky knihy Žida Süse a nehraji mariáš, nemám v politice a s perem v ruce na tomto světě co pohledávat.

Čas se nezastavil. Ani svůj kladný vztah k rusofilství, k úžasné ruské kultuře, literatuře, dramatu, k ruské povaze duše po dokonalém poznání široširé Rusi ( i SSSR) jsem nikdy ani v těžkých dobách, nezatajoval. Hluboce jsme se zkamarádili s velkým ruským, nedávno zemřelým spisovatelem Valentinem Rasputinem. Zůstaly dopisy. Zůstala paměť. V tomto ohledu velmi těžko prožívám, nikoliv zbaven kritického hledí, bujarou českou protiruskou až zavilou současnost.

Zastávám názor, odkazuji jej potomkům: kdo chce v tomto světě něco znamenat, udržuje hřejivou známost s otevřeným hledím, alespoň s jedním Číňanem. Už dvě desetiletí takové, až rodinné, známosti máme. Je to jeden z nejpozitivnějších jevů naší nové doby.

Naši „rodinní“ Číňané umějí úžasně pracovat, jejich vztahy, zejména mládí ke stáří, jsou pro nás dříve nepoznané. Staří nesmějí a nemají obdarovávat mladé, mladí mají být štědří ke starším. Číńané nás nabíjejí nepředstavitelnou energii. Jenom ten, kdo chodí v botě, jenom ten ví, kde jej bota tlačí.

Hanební Češi, kteří Číňany do hloubky jejich jiných mravů uráželi ( i s Janem Rumlem na happeningu před pražským Hlavním nádražím) a urážejí, nám energii berou. Britská královna si čínskou hlavu státu vezla ve zlatém kočáře. Starosta Prahy 6 – a nejen on – i univerzitní profesor se diví, proč cesta z pražského letiště (schválně neuvádím, jak se nyní jmenuje) bude lemována čínskými a českými vlajkami až na Pražský hrad.

Jakoby za „totáče a za bolševika“.

Zlaté kočáry nemáme. Zloby máme nadbytek.

Po stejné cestě k bývalým ruzyňským kasárnám, po které pojede čínská hlava státu, vlály ještě nedávno vlajky USA a třepotaly se uvítací transparenty Army USA, tehdy, když tudy projížděly kolony – Dragounů.

Pravda, to byla triumfální cesta potomků chrabrých osvoboditelů, tentokrát vedla z německé základny, nedaleko od hranic České republiky,všechno co se seběhlo, bylo spontánní. I když tentokrát na ruzyňském kasárenském dvoře ,u pomníku zastřeleným československým důstojníkům a studentům v roce 1939 nevlála jediná česká ani americká vlajka a na pamětních deskách a piedestalu účastníci nehorázně hodovali pivem a občerstvovali se hamburgry.

A na návštěvu sem ke spojencům přijel předseda vlády s ministrem obrany.

Tentokrát však jistě čínsko-český protokol určitě pochází nejpíše od prezidenta Miloše Zemana a ani předseda vlády Bohuslav Sobotka s připravovaným způsobem uvítání nemá problém.

Na Velký pátek na Evropské třídě muž na štaflích ustřihl dvě čínské vlajky ze stožárů lemujích bulvár. Policie ČR jej zadržela, zatím neví jestli se jedná o přestupek nebo o trestný čin.

38 komentářů :

 1. Čína překážé "demokratickému" zadlužování a zotročování ČR. Babiš zase stahuje dluhy a roste HDP, tak ho také nenávidí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chudinek židů-6 000 000 mrtvých,Slovanů jenom 30 000 000(většina Rusů)proč je všichni litují a nás slovany nikdo,přitom by židé neobsadili ani medailovou pozici.Navíc Hitlera k moci dostali bohatí Němečtí židé.

   Vymazat
  2. 6 000 000? To číslo je naprosto vycucané z prstu. Článek je naprostá hovadina. Kromě glorifikace jidovstva tam vlastně není nic. Pán by měl například rozepsat, jaký má kulturní "smetánka", tvořená převážně jidy, vztah k pravdě, jak herci, komentátoři a další pravdu brání a šíří, jak čelní představitel jidovské obce tvrdí, že v Palestině místo krve používají kečup, že jidové gojímy nenávidí k smrti, jak jejich hlavní rabín Josef Ovadia své ovečky učil, že gójové jsou jen tažná zvířata. To se ale nehodilo do tohoto projidovského článku.

   Vymazat
 2. Pane Hrabice, některé Vaše úvahy musím odmítnout jako interní, mezi židovské, jako tuto. Pokud si dekódujete aktéry protestů proti Číně, pochopíte, že bojujete proti Vaším a pochopte smysl odkazu Vaši matky: lépe jít proti pravdě a dotáhnout to daleko, než ztratit kontakt se svými. Sorry, jinak v dobrém.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebudete se divit, když se národy budou snažit zbavit se parazita jakýmkoliv způsobem?

   Vymazat
  2. 0:11- nebudu, je to obvyklé ale já preferuji "měkké" řešení.

   Vymazat
 3. Povinnostou kazdeho politika by malo byt,pracovat v zaujme naroda.Sucastou su dobre obchody s ostatnynmi statmi.Nemusime ich milovat,alebo nenavidiet,ale vzajomna spolupraca vyhodna pre obe strany je prvorada.Minuly tyzden bol nemecky prezident Gauk v Cine prijaty so vsetkymi poctami.Vsetci sa snazia o spolupracu s Cinou,akurat my sa sprajcujeme.Zaujmava bude navsteva Obamu koncom aprila v Nemecku na vystavu/myslim v Hanoveri/,Predpoklada sa,ze pride aj pre TTIP presviedcat Europu.M

  OdpovědětVymazat
 4. Je nechutné, že pod rouškou boje s kriminálními živly jako je Bursík nebo KAJÍNEJ z EPOCH TIMES !!, kteří v tom mají prsty a kam by se naše slavná policie měla podívat především, nastolujete opět otázku výjimečnosti židů.
  Je to ta nejsprostší urážka Čechů, která se v naší zemi nastoluje zejména po roce 1945!
  Ničemnost tohoto národa je vidět denně ve vraždění, loupení a drancování po celé planetě. Nikdy v historii nebylo tolik utrpení a tolik obětí ve jménu jednoho pronároda. Psát o tom by vydalo na celou knihovnu. Jen pro příklad:
  V ČSR po roce 1918 se okamžitě přesunul zájem o vliv a tedy i o členství především k agrárníkům a do české sociální demokracie. KSČ byla partaj žebráků a tak naši židovští spoluobčané o ni jevili jen okrajový zájem!!
  Po roce 1945, když zbídačený a podvedený Český národ odmítl v řádných volbách pokračování v drancování ČSR ze strany nadnárodního sionistického kapitálu, nastal úprk, jak říkají naši dnešní sionističtí experti run na funkce a vliv v KSČ!!
  Protože KSČ byla buržoazně-sionistickými vládami první republiky zahnána až do ilegality a to ještě než přišel do Čech Hitler, byly kádry ve straně vybírány a prověřovány pouze z lidí, kteří se dlouhá léta znali a měli ručitele z řad členů partaje. To bránilo v okamžitém obsazení mocenských pozic ve stranickém, po roce 1948 rozuměj ve státním aparátě sionistické klice.
  Polemizovat o této skutečnosti netřeba. Dokazuje to proces se Slánským, kdy se pokusili sionisté uvnitř strany o její ovládnutí, když to nešlo obsazením funkcí, tak obsazením aparátu zevnitř. Opětovně se pokusili o stejné v roce 1968-1969. Pak je čekal lynč, který "amputoval" chapadla krakatice, rdousící republiku. Jako následek bylo vytváření "disidentských" struktur ve jménu boje za demokracii. Ty byly bez vyjímky obsazovány sionisty.
  Celá nahota připravovaného převratu se ukázala po roce 1989.
  Dnes kromě všech prezidentů, 2/3 parlamentu (a to jen z nedostatku lidí) a senátu, obsadili vedení státní správy, ministerstva, justici, policii a veškerá média.
  Drancují a rozprodávají republiku, ožebračili celý národ, který otročí za poloviční mzdy, než dostával za Husáka a uráží Český národ a stát.
  Žijeme, tedy vlastně živoříme v zemi, kde je zločinem říci o židovi, že je žid, o cikánovi, že je cikán a o černochovi, že je černoch. Dnes už i o muslimech, že jsou to vrazi z náboženských důvodů!!!
  Strávil jsem šest roků v Afghánistánu a Indočíně a mám ty hochy, co dělají pod sebe přečtené. A jestliže systém, který dvacet pět let vyhlazuje Český národ vedou jenom a pouze židé, pak je není co vysvětlovat!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Až budete smazán, pošlete mi, prosím na mail mého jména, malými písmeny, dohromady,@ seznam, návrh co s tím, děkuji.

   Vymazat
  2. Mirek musí být provokatér z tajných služeb. Jinak to není možný.
   Kterýpak ptáček se chytne do jeho sítě a pošle mu návrhy jak bude Židy plynovat?

   Vymazat
  3. 0:41- může to být i naopak, dávám se všanc provokatérům já. Nechci návrhy na plynové komory ale na demokratický systém vlády většiny, ne vlády menšiny nad většinou! Je na tom něco špatně? Vy nemáte ani jméno, tak čeho se bojíte?

   Vymazat
  4. 23:24 to popsal zcela správně !!!!

   Vymazat
  5. Sionističtí Chazaro-židi nenávidí Klému Gottwalda za to, že vyhnal od válu kriminální sionistickou bandu Salzamanna-Slánského, To bylo na podzim 52. V r. 56 propuklo v Maďarsku protižidovské povstání, tam zůstali sionisti "na pozicích". Maďaři je věšeli na kandelábry a rdousili na ulicích. Toho byli židi u nás díky Klémovi ušetřeni, protože sionistické zrůdy by dohnaly Čechoslováky k témuž.
   http://afinabul.blog.cz/1603/retrospektiva

   Vymazat
 5. kamarád kamaráda si nevšiml,že nežere a nepije kamarádství,ale půdu a vodu,kterou mu žere kamarád,
  ale všímám si já,kdo žere půdu a vodu mým dětem


  OdpovědětVymazat
 6. Aáá, náckové tu mají zase dostaveníčko. Jen mi nejde do hlavy, proč se tato lůza bojí islamistů. Vždyť objekty nenávisti a cíle mají z 90% stejné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. zapomněl sis jarmulku

   Vymazat
  2. Připomínám známá slova George Orwella: „ Říkat pravdu v čase všeobecného klamu, je revolučním činem.“

   Vymazat
  3. Ano, hitlerovske ovce pod vedenim pasaka Davida se nalezite rozdovadely.
   Zabavne. :-)

   Vymazat
  4. copak, trollové mají noční pohotovost místo oslav velikonoc? Že se ptám, letos máme přece souběh, nemýlím-li se, soudruzi. Dobrou noc.

   Vymazat
  5. Šalóm Alechem! Salám Alejkum!
   Vychvalování "vyvolenejch" je dost všude, nač s tím zasírat alternativu, už by z těch šábesgojů jeden dostal vosypky...
   No, a držet se v přízni u pejzatejch, to je jistě návod "na úspěch" hlavně pod sionistickou židovládou zvanou neoliberální tržní koloniální demogracie. V tom má pan autor-šábesgoj recht.

   Vymazat
  6. Shalom, shalom, Josef. No, když se tak podívám na tohohle rábiho, tak ten tvrdí, že islamizace Evropy je moc dobrá věc.
   https://www.youtube.com/watch?v=tHBRshQtexw

   Jinak samozřejmě uznávám, že vy vyvolení jste největší náckové na zemi, stačí se optat starého dobrého Josefa Ovadia, ten v tom měl jasno, stejně jako každý rabín.

   Gójové se narodili jedině proto, aby sloužili nám. Jiné poslání kromě služby národu Izraele na světě nemají. K čemu jsou pohani potřební? Budou pracovat, orat a žnout. My budeme sedět jako páni a jíst"

   Samozřejmě, jidové říkají, že je to "krajní postoj". Jenže na pohřeb mu přišlo 600.000 lidí. Ti jsou také "krajní"? Kdepak, tenhle názor totiž zastávají skoro všichni jidové. A Pepek bude blábolit o náckách? Pepku, radši se zeptej fotra, kolik s ním v STB bylo jidů, kromě něho.

   Vymazat
 7. Akorat ze ty americke vlajky vyvesili obcane nasi vlasti ze sve vlastni vule a za sve penize.
  A komunisticke vlajky tam vylepuje vlastizradny, ozraly Ovar za penize lidi, kteri plati dane.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, jste jen na jiném vláknu, přidejte si dioptrie.

   Vymazat
  2. 3:10 Že si americké vlajky pořídili za své peníze je v naprostém pořádku. Za blbost se platí, to nevíte?

   Vymazat
  3. Pro (3:10)
   Vlajky ČR a ČLR nebyly pořízeny ze státní peníze, nýbrž z prostředků česko-čínské obchodní komory.
   Když už plivete, musíte si dát pozor, abyste si nepodělal vlastní kšandy.
   KR

   Vymazat
  4. 3:10
   Tak ses tu Pepku vyblil zpoza oceánu, je fajn, že tam mají speciální oddělení pro ČR. Třeba nějaký ten šekel dostaneš navíc za snahu.

   Vymazat
 8. 23:24
  Je také zarážející, jak mnoho vyvolených se angažuje v protiruské hysterii a podpoře ukrajinských nácků. Je to až do očí bijící.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zcela logicky:tak,jak proti Rusku etablovali v minulosti Hitlera a jeho záborem a okupací sjednocenou Evropu,tak dnes se snaží opět cizíma rukama,rukama zase sjednocené EU a zrádců a hlupáků z Ukrajiny,totálně ovládlé Jewrejstvem,zničit Rusko,anebo alespoň vyvolat s ním konflikt....Když navyšlo převzetí Ruska/SSSR Trockého klikou,začali připravovat Dolfka H....Nic není náhoda,vše do sebe zapadá i to,co se stalo po pádu "Železné opony",stejný cíl-stejné prostředky-stejní aktéři...,jede to stále dokola,dokud jeden nebude zlikvidován,jinak to nevidím.

   Vymazat
  2. Už Henry Ford nazýval organizované židovstvo "fermentem rozkladu" - jsou všude kde mohou profitovat z chaosu, a na všech zdánlivě protikladných stranách, aktuálně u nás např. sionističtí kohnvičkáři, kteří jakoby jsou v opzici k sionistickým havlistům. Jsou tam všude zákonitě a neomylně k nalezení - a v počtu drtivé převahy.

   Vymazat
  3. Ti "ukrajinští náckové" jsou jejich soukmenovci žido-chazaři, a tím víc, čím výše v hierarchii těch židobanderovců - "vo tom" to celé je. Třeba ta dojemná péče o vražednici Savčenkovou, je to psychopatická Chazarka bytostně nenávidící vše ruské a vůbec vše slovanské. Tato nenávist je v Chazarech jak v koze, už tisíc let jsou tím krmeni od kolébky.

   Vymazat
  4. Máte naprostou pravdu.

   Vymazat
 9. Pan Hrabica: Moje mama zase rikala, ze jsou vsude dobri a spatni lide, ti co mysli i na jine, nebo ti, co maji v hlave jenom vlastni profit, bohatstvi a majetek. Dobri a spatni - bez ohledu na narodnost, nabozenskou prislusnost, vzdelani atd.
  To plati o krestanech, zidech, muslimech, cinanech, americanech, rusich, cesich atd. atd.
  Z tohoto pohledu by mel pan Hrabica hledat informace o sionismu (nejen na Wikipedii). Extremisticke Ideologie jsou nezadouci a nebezpecne - to se tyka i wahabistickeho islamu nebo neokonzervativniho "amerikanismu".

  Bylo by krasne, kdyby si narody a nabozenstvi s takovymi extremisty umely samy poradit. Jenze diky umyslne globalizaci a "internacionalizaci" techto extremistu je to dnes mozne jenom stezi.

  OdpovědětVymazat
 10. Kluci z HJ mu zlomili nos..? Chudáček nešťasnej, jak je mi to líto! Mně taky kdosi v hospodské bitce zlomil nos, a ne jednou, ale nenapadlo by mě se tady o tom vykecávat a po dvaceti letech nad tím brečet, jak mi někdo hrozně ublížil... To je pro NĚ prostě typické - pořád brečet, pořád být ukřivděný, pořád vyžadovat soucit a s ním spojené odškodnění, nejlíp ve formě zlata, ale pokud to nejde, tak aspoň ve formě úlev, vlivu nebo ústupků.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to jejich taktika. Stačí se podívat do jejich "dějin", kde kradli, lhali, vraždili jak o závod. A pak, když jim jejich svinstvo někdo vrátí, začnou ze sebe dělat chudáky. Lež a přetvářka, to je jejich "národní" strategie.

   Vymazat
 11. Pane Hrabica ,zde vidíte, že nemůže být lépe.Všude jen povl,hnuj a chudák .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:19- i za tuhle dobu někdo může, kdo otevřel stavidla břečky, nemusím jmenovat,že ano?

   Vymazat
  2. 23:41
   Čeče Pepku, tolik sebekritiky bych od tebe nečekal.

   Vymazat