Reklama

čtvrtek 24. března 2016

Zacharčenko: Ukrajina půjde do útoku, ale bude to pro ni útok poslední

ea24
23. 3. 2016   Rusvesna.su

Hlava Doněcké lidové republiky (DLR) Alexandr Zacharčenko nevylučuje ofenzívu ukrajinských sil s příchodem suššího počasí.
Řekl to ve středu 23. března při setkání se zraněnými a zmrzačenými veterány.


Jak Zacharčenko uvedl, ostřelování DLR nekončí, protivník usilovně stahuje k bojové linii pohonné hmoty, munici a bojovou techniku včetně té zakázané dohodami z Minsku.

Jakmile to umožní klimatické podmínky, ukrajinská strana podle něj pravděpodobně zahájí ofenzívu.

„Dnes jsou naštěstí pole neprůchodná pro ukrajinskou bojovou techniku. Jen jak nastane sušší počasí, myslím, že se bojová technika dá do pohybu, ale to už bude pro Ukrajince poslední trhnutí. My zvítězíme,“ shrnul Zacharčenko.

80 komentářů :

 1. Je to tak . Ukrové Minské dohody ignorují a vyžili je pouze k tomu aby se vzpamatovali po debaklu v Děbalcovském kotli . Jak říká Zacharčenko tak už je zas brzo napadnou a to za souhlasného hýkání a podpory Západu .Nezbývá než si jen přát aby měl pravdu v tom , že to bude pro Ukry válka poslední . Jen aby nebyla poslední pro nás všechny v Evropě !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprosto souhlasím.
   Nejen že Ukrajinci jsou připraveni,ale vesměs celá západní Evropa.Naprosto předzásobené státy NATO veškerou výzbroji.

   Smazat
  2. Rus by měl vydat jasné prohlášení. Pokud bude porušeno příměří z Ukrajiny a začne ofenziva, nasadí operaci jako v Syrii.

   Smazat
  3. Ti ukradinští blbci podle rozvědek DNR stále přiváží k linii novou techniku a doufejme že domobranci určitě nespí a jsou připraveni, určitě měli čas na to se dozbrojit a hlavně znají prostředí. A hnusáci se jen zbavili starých krámů, které jim ležely skladem a blbé balkánské státy si myslí, že těch pár desítek kusů techniky někoho zastaví, to je jen na zastrašení a hlavně se hýbou kšefty. Nebuďme najivní, že ty střepy hnusáci někomu dali zdarma, ty budou dobře zaplaceny těmito tupými státy. Vlezli jste do NATO, tak budete přezbrojovat na naše US-standarty a my vám nabídneme, co potřebujete. Všechny západní státy sem nabízí, výběhové zbrojní zboží.

   Smazat
  4. 9:11
   Ano, jsem si jistý, že Sudeťáci, pardon, Novorossijci jsou připraveni.

   Smazat
  5. Rus nemůže zasáhnout jako v Sýrii, protože vládní institucionalizaci v Donbasu nelze považovat za legitimní ukrajinskou vládu, na jejíž pozvání by Rus mohl zasáhnout tak jako v Sýrii. Takže Rus bude neustále dokumentovat kyjevské porušování Minsku a pak je použije proti všem, kdo Kyjev vyzbrojují. Jaceňuk má vydržet do května právě proto, že se kujev chystá vrthnout do Donbasu a vyprovokovat Rusa k reakci. Jenže Rus není debil a v poslední době mnohokrát prokázal schopnost ustát jakoukoli provokaci.

   Smazat
  6. Doufám, že ta banda nacistická (pardon, myslel jsem Kievskou ukrajinskou vládu), dostane pěkně po držkách.
   Jo a nevracel bych jim Krym, spíš bych je poslal do krymu. Na dlouho a ztratil klíče.
   Pokud by se jim to nelíbilo, tak bych místo Krymu každýmu věnoval kus ruské země. Asi 1x2metry a 2metry hluboko...

   Smazat
  7. 9:42
   Ano, jsem si jistý, že jsi vypatlaný až na půdu, Pepku. Už minule jsem ti psal, že zatímco sudeťáci se na naše území natáhli, Rusové tam byli vždy a tzv. Ukrajinci jsou popolštění Rusové. Nedivím se ale, že ti takovéto "maličkosti" unikají, za prvé jsi za otravování zde placený a za druhé jsi imbecil po tvým stbáckým fotrovi. A teď vyskoč! Shalom!

   Smazat
  8. 11:12

   "Sudety (též Sudetsko, německy Sudetenland, polsky Kraj Sudetów nebo Kraj Sudecki) je v češtině označení pro ty pohraniční oblasti dnešního Česka, ve kterých od STŘEDOVĚKU až do roku 1945/46 převažovalo německé osídlení."

   Zopakuj si základku, ty negramotný imbecile s rudým mozečkem.

   Smazat
  9. 10:13 Lze tedy doufat, že si mezitím Donbas nakoupil nejvhodnější ruské zbraně a zacvičil se na ně?

   Smazat
  10. Rus nechce zasáhnout jako v Sýrii.Rus si Rusa váží.Souhlas s 10.36

   Smazat
  11. 11:12 zapoměl jsi tam kromě datumu takovou maličkost, že o jich odsunu rozhodly vítězné mocnosti.

   Smazat
  12. Převzdělaný osle 12.12 než sem národní hosténalezli tak Kyjevská Rus staletí chránila Evropu před mongoloidními debily jako jsi ty 12.12

   Smazat
 2. Bůh s námi všemi.

  OdpovědětSmazat
 3. Věřím, že Rusko se stáhlo mimo jiné i proto ze Sýrie, aby se připravilo na nejhorší.

  OdpovědětSmazat
 4. Jo tak Zacharčenko to nevylučuje, jo? No to je zpráva jak hrom. A co dalšího ještě nevylučuje?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ..co dalšího? No ještě nevylučuje, že jsi negramotné prase.

   Smazat
  2. Prase je inteligentní tvor. Špatný příměr...

   Smazat
  3. 9:40
   ironie od blbečka, viď idividuum. Kvůli tobě a podobným hrdinům se oni nechají fašisty vyhladit, to víš, čekali,jak se k tomu postavíš.

   Smazat
  4. Rusáčtí užiteční idioti, vy si v těch vašich prázdných makovicích nejste schopni uvědomit, že Novorossija se má k Ukrajině jako se měly Sudety k Česku. Takže vy bando vypatlanců musíte potom i Čechy, kteří Sudety nechtěli dát, nazývat "fašisty".

   Smazat
  5. 11:38 překrucujete fakta ! Je to přesně naopak: Novorusko reprezentuje to vaše očesané Česko a těmi Sudety je zde zbytek Ukrajiny, kterou lze směle nazvat Banderostánem napřímo řízeným americkými židy. Právě Banderostán je zde zcela fašistickou strukturou ! To, že nejsou území souměřitelná s naší minulostí, to je jediný rozdíl.

   Smazat
  6. Debil v 9:40
   promluvil perly...
   neboj se ,bude čistka...
   j.

   Smazat
  7. 12:44
   Táhni do hajzlu ty tupá rudá píčo.

   Btw, Co děláš v hnusné zápaďácké Vídni? Proč nejsi raději v rajské Moskvě? Prachy ti nesmrdí, viď kravko.

   Smazat
  8. 13:07 Ty jsi typicky nadclovek proto se budes houpat vysoko.

   Smazat
  9. 12:44
   snad to tu redekce nějak ošetří, jak to mají jinde a takové duchaplné výjevy mladého sopla budou mazány. Kazí to diskuzi, o "uměleckém dojmu" nemluvě:o)

   Smazat
  10. 13:13

   Ach, ty vaše věčné rudohnědé sny o houpání :-D
   Jdi se vysrat, nikoho nezajímáte, nemáte žádnou moc ani žádnou naději, bando úchylů.

   http://www.novinky.cz/domaci/398593-cesi-odmitaji-vladu-pevne-ruky-ukazal-pruzkum.html

   Smazat
  11. 13:37

   Jo tak on někdo kazí "diskusi" komoušů a nácků o čistkách a "houpání se"?
   Měli by vás všechny pozavírat, jste stejná sebranka jako ti islamisti.

   Smazat
  12. Bum to byla srážka.Paní Vlaštovko,jako muž se stydím za toho "intelektuála"z 13.07

   Smazat
  13. 13:59

   Ty nejsi muž, ale ochablý rudý kokot. Čest!

   Smazat
  14. 13:07 Pro toho bezmeznýho kokota 100 let nemytýho a vymatlanýho potrata těch dvou věčně nalitých kreténů....VÍŠ HOVNO,UMÍŠ HOVNO A SEREŠ JEDNU HOVADINU ZA DRUHOU!!!!!Jsi jen CLOACA MAXIMA,ubohý potrate!!!!!

   Smazat
  15. Chlapci,
   jà to vůbec neberu vážně...
   j.

   pro sprosťáka 13:07
   ...nesmrdí,představ si to...
   buď ale ujištěn ,že bych si je vydělala i v Moskvě-
   a možná dokonce víc a v zajímavější partě...
   j.

   Smazat
  16. S debilama jsi začala ty, krávo.
   Ujištěný rozhodně nejsem. Zajímavý je, že o tom jak je v Rusku dobře všichni jen žvaníte, ale NIKDO krom hokejistů tam nejdete, bando hloupých ulhaných pokrytců.

   Smazat
  17. Tak teda ty si ukážka tých vulgárnych havloidných kreatúr, čo síce h...o vedia, ale tak radi by za bakšiš druhým prikazovali. Si ale iba taký maličký, bezvýznamný úbožiačik.

   Smazat
  18. Ta žumpa 16:14 dnes smrdí nějak víc.

   Smazat
  19. 19:28 Každá žumpa nejvíc smrdí, když tuší přijížděcí hovnocuc.

   Smazat
  20. Z hovnocucu se narodil Poserplína,Veškrna a ty zasraný parchanti,který nemají vlastní názor,jen politický školení z havlodnich žump!!!!!

   Smazat
  21. Povstalci dlouho byli federalisty, nikoli separatisty. To je drobný rozdíl od valné části Němců v předválečném Československu. Mezi současníky ještě narazíte na Čechy, kteří chodili do německé základní školy a učili se předměty v němčině, neboť česká ve vsi nebyla. Ukrajinci ale chtěli své spoluobčany ruské národnosti připravit o školy v rodném jazyce. Je toho více, co dolišuje situaci Němců v ČSR a Rusů v současné Ukrajině.
   Federalismus a separatismus je zcela jiná kategorie než fašismus. Proto vůbec nemusejí mít nic společného s fašismem, anebo také ano. Národně-osvobozenecký boj může být demokratický, může být i fašistický. Kdo se chová více jako fašisté - Erdoganova turecká vláda nebo Kurdové? Stát, ať již malý nebo velmoc, může a nemusí být fašistický, může a nemusí být demokratický.
   KR

   Smazat
 5. Pokud je střet nevyhnutelný, pak by měly síly DLR/LLR udeřit jako první. Jinak je Minský protokol stále zásadní pro postupnou reinstitucionalizaci Ukrajiny na bázi DLR/LLR, což je jediné mírové perspektivní řešení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tipuji, že to Putin bude Zacharčenkovi velmi silně nedoporučovat. Byla by to velká výhoda pro bitvu a velká nevýhoda pro válku. Putin vidí velmi daleko. Uvidíme.

   Smazat
  2. Asi by bylo dobré se podívat na mapu. To je podobné jako říci, že Česko by se mělo postupně reinstitucionalizovat na bázi ostravska.

   Smazat
 6. Války obvykle začínají když jsou státy před bankrotem a to Ukrajina je.Rusko nenechá opolčence prohrát.Tentokrát se Rusové zastaví až v Kyjevě

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano. Tak zní prognóza. Teď už mají mandát, díky Minsk II. rozbít konečně Kyjev a obsadit kandelábry banderovskou smečkou.

   Smazat
  2. Ty šmejdi, jak začnou prohrávat, budou požadovat příměří, k.rvy křivé. Já bych je hnal až do Polska. Aspoň by si Ukrajina oddychla od toho moru fašistickýho.

   Smazat
 7. Banderovci, v případě ruské pomoci Novorusku, se už dlouho připravují na partyzánskou válku. Zbraně a munice jsou už rozptýleny po celé Ukrajině až po Zakarpatí ! Zatím je využívají bandy k loupení, ale ve vhodný čas budou k dispozici bránit nastolení práva a pořádku až dojde v Kyjevě k dalšímu převratu a nedejbože padnou oligarchové (židé), kteří ještě drží Ukrajinu pohromadě. Stejnou taktiku partyzánské války využili banderovci i po druhé světové válce.

  OdpovědětSmazat
 8. vybít ten ukronáckovskej ksindl jednou provždy!!!to je řešení....

  OdpovědětSmazat
 9. Ukronáckové se skutečně připravili. Rozdíl oproti minulosti bude také v tom, že Putin nechtěně vyhnal džihádisty ze Sýrie mj. i do Turecka, které je dá k dispozici Waltzmanovi, protože tomu se už sedmá mobilizace (mohylizace) v pořadí nevyvedla. Bude to asi velká mela.

  OdpovědětSmazat
 10. Já bych tady viděl ještě jednu možnost,Putin nechává Ukrajince,ať si ještě užijí výhod kapitalismu.Až ho poprosí,možná pomůže celé Ukrajině.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Putin by měl pomoci především svojí chudnoucí zemi.

   Smazat
  2. Jdi vyměnit Poserplínovi nočník,budeš jednou na chvíli užitečnej!!!!

   Smazat
  3. To jako v Rusku není kapitalismus?

   Smazat
 11. Zacharčenko ví o čem mluví, oni už jsou velmi dobře vyzbrojení a organizovaní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I Strelkov dobře věděl o čem mluví. Bez toho že by ho na východní Ukrajinu Putin s diverzanty nevyslal by žádná válka ani nevznikla (jeho vlastní slova!!!).

   Takže spasíbo za těch 10.000 až 15.000 mrtvých, gosudar Putin. Vy moloděc!

   Smazat
  2. 13:05 válka by nevznikla a mohlo se v klidu pokračovat v genocidě Rusů a demokratickém upalování lidí.

   Smazat
  3. Žádná genocida ani upalování lidí by se neděly stejně tak jako se neděly desítky let před tím.

   Smazat
  4. 14:38- najprv si niečo poštuduj o tom, čo sa robilo na Ukrajine v minulosti, aké zverstvá sa tam páchali a kto boli pôvodcovia a potom plynule prejdi k tomu, čo títo banditi a vrahovia robili ešte pred začatím bojov na východe Ukrajiny. Ale len v prípade,že ti funguje aspoň jeden mozgový závit.

   Smazat
  5. Jano, neházejte perly sviním. Reagovat na takového pablba je zcela zbytečné.

   Smazat
  6. Jano,on mu ten jeden závit zčásti ještě funguje,proto nesere na ulici

   Smazat
 12. Baderovci fašisti byli a budou.Smrt fašismu!

  OdpovědětSmazat
 13. Ukrajinci proberte se a líbejte Putinovy nohy . Jinak vás rozpráší po evropě . Aspoň by se doplnil počet vhodných lidí . Muslimany nebrat !!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neblábolte hlouposti. Banderovce v Evropě také nechceme. Květa

   Smazat
  2. 24. března 2016 14:57
   Takový dobrý základ pro "slovanskou vzájmenost", že.

   Smazat
 14. Zajímalo by mne, jak probíhala privatizace na Ukrajině. Jak přišli oligarchové k majetku, to hodně spořili?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. starej se raději vo česko a zeptej se třeba majitele čapího hnízda, jak se stal oligarchou

   Smazat
 15. Vážení.
  Trochu jsem se pídil po tom, jakým způsobem lidé (osoby kolem „neziskovek“) v žoldu velvyslanectví USA tento druh lidí, provokatéry a „troly“ získávají. A dopídil jsem se.
  Jedná se o lidi, kteří si nabrali haldu půjček a nejsou schopní je splácet. Dále se jedná o gamblery a alkoholiky, a o lidi propuštěná z výkonu trestu, o tzv. nepřizpůsobivé osoby. Náš „IPhon Debilovič“, alias „Pepek Vyskoč“ a další, kteří se zde vyskytují,samozřejmě mezi tyto lidi patří.
  „Pracovníci“ neziskovek si tyto lidi vytipují. Přijdou za nimi a nabídnou zaplacení dluhů a ještě peníze za tu svinskou činnost. Dostanou starší počítač i zaškolení. Získávají také pubertální studentíčky, samozřejmě nabízejí peníze. Syn jednoho mého známého byl takto verbován.
  Trepifajxl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A čemu jsi se ještě dopídil, idiote z ruské ambasády? Nenech se prosit a poděl se snámi :-D

   V čem tě platí debile? V rublech, v bolívarech, nebo kubánském pesu? To jsi si za poslední roky pěkně pohoršil když všechny ty měny šly úplně do prdele :-D

   Smazat
  2. 15:33
   Pane, já si naopak myslím, že je to zakomplexovaný trdlo,pro ně celkem nepoužitelné. Vždyť ten tvor jen nadává, nemá vychování, myslím si, že ani ženskou, příp. chlapa:o)Takže čas tráví tady a cítí uspokojení, že to někomu "nandá". Jenomže, když se debilem člověk hádá, tak už se hádají dva. Nejvíc ho nasere ignorace.

   Smazat
  3. 15:33 - nemáš kontakt na nějakýho toho verbíře? Starej komp doma mám, tak proč si nevydělat nějakou tu kačku navíc?
   Akorát nebude vadit, když nejsem ani gambler, ani alkoholik a ani nemám nesplacený půjčky? Petr

   Smazat
 16. 16:11
  Bingo, trefa. Potrefená husa nejvíc kejhá. Jumping Joe alias Pepa iPhone Unix Vyskoč, you ain't nothing but a loser.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Thats a funny thing to hear some failed, bankrupt communist call somebody else a loser :-D

   Smazat
 17. Smrt Ukrajinským fašistum .

  OdpovědětSmazat
 18. No přísal jsem věrnost socialistické vlasti a pracujícímu lidu ale ne Kalouskům a US-prdelolízalům Я немного говорю по-русски tudíž Pepek asi rusky neumí.

  OdpovědětSmazat
 19. Dle mého se nestane nic více, než co se děje nyní a z DLR a LNR bude další Podnětří s tím, že budou mít jednu velkou výhodu - hranici s Ruskem. A takhle to bude ještě mnoho let.

  OdpovědětSmazat
 20. Hodně mrtvých Slovanů. Cíl Anglo germánské politiky posledních 200 let.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ti Slované, kteří dobrovolně odvádějí výpalné ze svých kolonií (Česko), se nemají čeho bát. Mrtví mají být jenom ti, co se dluhovému otroctví nepodřídí (Rusko).

   Smazat
 21. vlast tě (16:11) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětSmazat
 22. Pořád se omílá Minsk 2 sem Minsk 2 tam, přitom nikomu nevadí, že se vůbec nic neděje. Naopak dochází k jedinému a to tvrdému vyzbrojování Ukrajiny, aby mohla dokončit tu svoji řezničinu. Superlhaní a to vše za úsměvů Merkelové a spol..

  OdpovědětSmazat
 23. Evropa se stala bohatou a ohrožuje říši zla.Nutné rozložit vše a potom zasáhnout.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.