Reklama

čtvrtek 17. března 2016

Začíná summit - Import Erdoganova fašismu

Radim Valenčík
17. 3. 2016      RadimValenčíkPíše
Tak se mně zdá, že jednání s "Tureckem" (přesněji Erdoganem) neslouží k ničemu jinému než k legitimizaci Ergoganova fašistického režimu a jeho importování do EU. Tj. nejde o "vstup Turecka do EU", ale o import Ergoganova fašizmu jako způsobu vládnutí v EU.
"Merkelová varovala před uzavíráním hranic, protože to podle ní není řešení a uprchlíci si najdou jinou cestu do evropských států... Podle kancléřky je třeba dosáhnout na summitu dohody s Ankarou, která umožní účinně chránit námořní hranice mezi Tureckem a Řeckem a vracet uprchlíky zpět do Turecka. "Na Evropské radě půjde o to, zda se nám podaří docílit takové dohody, která poprvé umožní existenci udržitelného celoevropského řešení uprchlické otázky," řekla Merkelová.

Viz: http://www.instory.cz/2597-angela-merkelova-zase-perli-z-jejiho-posledniho-prohlaseni-jde-ale-poradna-hruza.html

Učebnicový případ paranoi:

"Nemůžu to nijak dokázat, ale můžeme si klást otázky, komu současná masivní kampaň vůči Evropské unii asi slouží. A můžu říct, že jednotná a pevná Unie rozhodně přáním Ruské federace není," dodal český ministr (Stropnický).

Viz: http://zpravy.idnes.cz/rozhovor-s-ministrem-obrany-stropnickym-v-mf-dnes-fwr-/domaci.aspx?c=A151010_094343_domaci_bur

Zase ten Babiš!:

http://www.novinky.cz/domaci/397919-to-ma-byt-ve-vlade-bezdomovec-zlobi-se-na-cssd-babis.html

http://www.novinky.cz/domaci/397920-babise-vytaceji-lidovci-chteji-podporit-jeho-grilovani-ve-snemovne-kvuli-capimu-hnizdu.html

http://www.novinky.cz/domaci/397869-cssd-natahuje-babise-na-skripec.html

Atd. Atd....

Atd. Štvanice jak na Zemana. Nevím, co si o Babišovi myslet, ale nějak se to přehání.

Prý stát nelze řídit jako firmu:

"Stát není firma. Je to společenství lidí". Tímto heslem, kterým se přímo vymezuje proti Andreji Babišovi, šéfovi hnutí ANO, ministrovi financí a svému koaličnímu partnerovi, odstartovala ČSSD kampaň před podzimními krajskými a senátními volbami. To, že chce spolu s lidovci a opozicí prosadit zákony omezující Babiše, už přitom rozkývalo vládou."

Viz: http://zpravy.idnes.cz/cssd-spustila-kampan-stat-neni-firma-utoci-v-ni-na-sefa-ano-babise-px7-/domaci.aspx?c=A160301_121649_domaci_kop

Nejsem si jist, zda tento "nápad" ČSSD není spíše šlápnutí do..... Preference Babiše rostou na rozdíl od ČSSD. A hlavně – co když Babiš vytáhne kartu BAŤA? "Stát pro 15 miliónů". Opravdu si řízení státu nemůže vzít inspiraci z řízení dobré firmy?!

Vím, je tu kauza "Čapí hnizdo". Realizovaná přes manipulace s tzv. anonymními akciemi. Ale kdo tyto akcie zuby nehty bránil a ubránil, když je ČSSD chtěla zrušit? No přece ODS - strana Otrlých Demagogických Sklerotiků a její komplici.

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/3260-pred-24-zacina-summit-import-erdoganova-fasismu.html

53 komentářů :

 1. Volte toho, na koho nadává Kalousek, prestituti a šmejdy placená lžidia, nemůžete udělat chybu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. PAN DOCENT VALENČIK SE PŘIZNÁVÁ,ŽE NEVÍ CO SI O PANU ANO BUDE LÍP, MYSLET

   Když budete svým studentům,PANE DOCENTE přednášet,že ten nástupce ŘIŠE ZLA pan ANO,BUDE LÍP řidí tu ČR jako firmu.,TAK TO BUDE PRAVDA.

   JE TU TOTIŽ OBROVSKÝ VÝVAR,KTERÝ TEN ŠMEJD POSÍLÁ MIMO ČR.

   On totiž hlásá,že přišel k moci poté,když viděl,že ODS krade po milionech.Ted ukazuje všem,že on umí vykrádat republiku po stovkách miliard A SICE TÍM,ŽE S RABOVÁNÍM ČNB,která devalvuje měnu,vykrádá úspory a snižuje platy voličů, SOUHLASÍ a tvrdí,že o tom jako neví,protože to je věc baksterské skupiny ČNR,která nyní tiskne falešné peníze APOZOR S NIKÝM SE NEPODĚLÍ, ZA VŠECHNO NAKUPUJE DLUHY USA a eura toho zmetka z ECB DRAGHIHO A PROTO TI DIVERSANTI národa PATŘI PŘED KÁDIHO.

   TO JE TEN VÝVAR,KTERÝ OZNAČUJE ZA ZISK, ALE ZAPOMÍNÁ DODAT,ŽE VŠE DÁVÁ SVÉMU ŠÉFOVI NWO V USA,aby se to nikdo z ovčanů nedozvěděl a zase ho zvolil.Nyní si prý už dá pozor a ty koblihy dá PRÝ přestřikat na modro..

   Smazat
  2. Volte Okamuru, jediná naděje.

   Smazat
  3. Není jasné komu Okamura slouží -

   Základem illuminati a NWO je : DAWN OF THE NEW DAY-AGE .. čili - ÚSVIT pro nový věk ....

   Nikdy jsem si nebyl jist ... Okamura je potřebný momentálně ale ne do vlády ....

   Komplikovaná vztahy vládnoucích elit na západě a my se jim chceme zalíbit tím že jim předáme Českou Republiku - aka Kalousek - Dienstbier

   Smazat
  4. To 06:29 Vlasto,
   mas to za 100 bodow...
   Japonec až nakonec !
   A ten co po nem zbyly jen ty medajle ÉÚ,
   pac ho sezral medVÉD,
   mel maminku japonku.
   A okamúra se nam asi trochu reinkarnowal...
   A pozor !! neumi řict ani L.

   R- 5L /líza/ //s kosočtvercem ve znaku//

   Smazat
  5. 2.26 Není náhodou ČNB na orgánech státu zcela nezávislá instituce, takže i ta devalvace měny, kterou provádí nepodléhá žádnému souhlasu vlády, tedy ani Min.financí? Prosím o kvalifikovanou odpověď. Q.

   Smazat
  6. 9:34 Správně, ČNB je nezávislá na státu. A to, co vyvádí s měnou neovlivní ani česká vláda, natož ministerstvo financí. Hloupý problém je pouze v tom, že tamo umístění lidé jsou z jedné velké mafiánské rodiny, která má velmi ráda cizí prachy a která úkoluje nejenom FED, ale všechny centrální banky v podřízených koloniích. P.S.: snad si nemyslíte, že o roprodeji (rozkradení) desítek tun českého měnového zlata rozhodnul jenom takový guvernér Tošovský.

   Smazat
  7. 22:56 Naprostý souhlas. Jeden Parkinsonův zákon říká "Ten, kdo se mýlí vždycky je pro firmu cennější, než ten, kdo se mýlí málokdy. Stačí jen negovat jeho názor a získáte vždy pravdu".
   K vámi vyjmenovaným bych ještě přidal ty z vládní koalice, kteří sdílejí jejich postoje k Ukrajině a Rusku (Zaorálek, Stropnický, Bělobrádek...).

   Smazat
  8. Nový Pilát Ponthavloid si opět umyl ruce a odešel do ráje.Nésité sémité opět na scéně a řeky ůroků a exekutorů opět na maximu,země zaslíbená i Čechy jsou.Chřipka stíhá chřipku,mračna kobylek nenasytně žerou ůrodu,voda se skryla,sucho,pak velké záplavy postihly krajinu.Uchyláků ůroda,pšenka kvete homouškům,ještě že ty výtažky z makovic máme,když ne tak tramal a tramadol,i metyl není k zahození s přídavkem aspartanu ůplná ambrozie.Na ČT pohádky i pro dospělé co hodinu,svatí pomazaní opět hody římské,zástěr kopec pro mistry kameníky a bujará sněmovna,hlas lidu mocný zasedá a zasedá,zasedá a má to vše pod kontrolou s přímým dozorem chocholouška.

   Smazat
  9. 2:26 - SOUHLAS.

   Smazat
  10. Hitler Erdogan si sní tentokrát sen o Velké Čtvrté Říši Velkého Chalifátu Turkea pod vedením z galaxie CIA US.

   Smazat
 2. ČSSD ODS KDU i Topka přihrávali dotace za provize do stranických kas a peněženek straníků,kdy tyto peníze končí v daňových rájích.Babiš přihrává dotace svým firmám v Čechách které zaměstnávají české lidi a platí daně v Čechách.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiše ze Slovenska vyhnali a Češi ho přijali s otevřenou náručí . Češi si gaunery a zloděje hýčkají a chrání .Toho který se postaral se svojí modrou smečkou o to ,že jim už v jejich zemi téměř nic nepatří si dokonce dvakrát zvolili prezidentem . Ta smečka mezi tím zfialověla a krade se dál a je s podivem že je ještě co . Zdá se vám to normální ?

   Smazat
  2. Normální už tady není vůbec nic. Lež se vrší na lži a pravda je zločin. Ten člověk ve 2:26 má pravdu. Je s podivem, že Valenčík předkládá Babiše jako možné řešení pro tuto zemi. V jeho "firmě pro 15 milionů" stále budou otroci a panstvo.

   Smazat
  3. OSV DĚKUJE AUTORŮM ZA PŘISPĚVKY,ODPOVÍDÁ

   nejprve panu 9.34.Odbornou odpověd týkající se ČNB najdete i na tomto webu v článku http://www.novarepublika.cz/2016/03/josef-mrazek-otevreny-dopis-presidentu.html,jehož všechny prima údernické a odborné články, doporučuje Občanská Společnost Voličů číst i panu Valenčikovi.

   Studenti by se tak mohli dozvědět,že korporátní společnosti a jejich právníci zjistili,že se mohou dobře poučit od gangsterů.Tak se stalo,že JEDINÝM rozdílem mezi korporátním tzv.kapitalismem a gangsterismem je to,že korporace dokázaly svůj gangsterismus legalizovat vadnými zákony a tudíž mohou nyní účtovat ubohým pasivním domorodcům v ČR prostřednictvím ČNB vyšší výpalné než obyčejná mafie a nehrozí za to basa.

   Dost by nás mohlo i zajímat odkud si pan ANO BUDE LÍP PŮJČUJE TY MILIARDY,PRESENTUJE SE jimi VŠEM JAKO KOMUNISTICKÝ ZBOHATLÍK,který je vynálezcem JEDENÁCTÉHO PŘIKÁZÁNÍ.Tedy NEDOKÁŽEŠ.Proč asi jeho ANO BUDE LÍP nemá program,vždyt by stačilo,kdyby tam stálo. Navrhnu zákon o ČNB tak,aby ČNB nemohla sloužit NWO,která za sebou táhne chromou kachnu HUSSEINA OBOMBU.,ALE REPUBLICE ČR.Tak by naši šikovní podnikatelé,kteři by předložili projekty JAK VYDĚLAT a taky dobře zaplatit pritom své obsady MOHLI DOSTAT PŮJČIT BANKSTERY JINAK ZPRONEVĚŘOVANÉ PENÍZE BEZÚROČNĚ.

   A docela možné je,že by ODS a TOP namísto empíčmentu začaly spokojeně mlaskat...........

   Smazat
  4. Domnívám se, že privatizační vzestup p. Babiše nastal na základě půjček od Citibank. Nejspíš se znali už z dob socialismu, kdy p. Babiš pracoval v zahraničním obchodě. Spolupráce jistě pokračuje nadále.
   Ale není nutné složitě dohledávat cesty, kterými se vše zbíhá v rukách 1‰. Snad již je dost informací, že sbíhá. Od politiků nelze očekávat nápravu, od oligarchů ji může očekávat snad jenom dement. P.K.

   Smazat
  5. ANO PANE P.K.TO,ŽE VLÁDA CHCE FINANČNÍ OLIGARCHICKOU TYRANII,TEDY NAŠE PENÍZE

   je právě vidět na ČNB,kdy financmajstr se dělá hloupý a nechce doporučit presidentovi,aby i on podal na skupinu banksterů TRESTNÍ OZNÁMENÍ nebot i jemu vykrádají plat.MOŽNÉ ZNĚNÍ TOHO OZNÁMENÍ NAJDETE U ČLÁNKU PANA MRÁZKA.

   A ted něco o naši prý naději té Okamůře.Ona odmítá DIALOG se svými voliči ve formě OTEVŘENÍ očividně právě jím ZABLOKOVANÝCH RUBRIK NA jeho stranickém webu na př .pod jeho na koleně sbitým PROGRAMEM,což znamená,že i on zpupně pohrdá stejně jako všechny dubové hlavy polit.třidy,která se ukazuje jako tlupa šmejdů.Aktivisté HzNR mu volali. On však úporně trvá na tom,že ZÁDNÝ DIALOG SE SVÝMI VOLIČI NEOTEVŘE.Prý jim má stačit,že za nimi přijede a oni mu tam v sále mají tleskat,že to stači.NESTAČI,nemá v Parlamentu většinu a tak tam jenom dělá jakési páté kolo u vozu i proto,že se nehodlá opřit o voliče a spojit se přimo s nimi a otevřit přitom podobný web jako je NR.PRÝ MU STAČI,ŽE své voliče POŠLE DO LAMPÁRNY TJ NA FACEBOOK, kde si mohou kafrat co chtějí a stejně je nikdo poslouchat nebude.Proto taky NIKDY nebude mít váhu a hlasy pro něj jsou vyhozeny do vzduchu.

   No posudte sami,kdyby se to objevil mezi námi a vysvětlil panu VALENČIKOVI,že ERDOGANŮV ISLÁM NENÍ ŽÁDNÉ NÁBOŽENSTVÍ,ALE STŘEDOVĚKÁ IDEOLOGIE,která je daleko horši než fašismus, má podobně jako bolševizmus a fašismus vyvolat dalši válku,kde by nebylo vítězu ani na straně ISLÁMSKÉHO STÁTU-USA,ALE ANI NA STRANĚ KŘESTANŮ,kterým Řiše zla krade nejen peníze,ale jak to vypadá chce svoje dluhy vymazat tím,že na planetě nechá na živu tak s bídou TŘISTA MILOONŮ neštastníků,kteři budou závidět mrtvým.

   Smazat
  6. Dodávám k tomu,že s aktivisty NECHTĚL MLUVIT,ale stejně jako to dělají všichni šmejdi z ostatních polit.stran neváhal poslat zpupně ten vzkaz,že jeho stranický web neotevře NIKDY po čemsi co snad bylo jeho sekretářka či co.

   Smazat
  7. Anonymní19. března 2016 13:48
   Okamura pořádá mítingy po republice, kde s ním můžete mít přímý kontakt. Tento měsíc, byl minimálně v Kutné Hoře, Kladně a Příbrami. Která další města navštíví, můžete najít na stránkách SPD. Také tam máte emailový kontakt a též můžete komunikovat přes facebook.
   Pokud toto nazýváte „odmítání dialogu s voliči“, zkreslujete reálnou situaci.
   Na stránkách SPD, také naleznete program: http://spd.cz/program/ Hlavním bodem, je zákon o referendu. Je jediným politikem, který tento zákon prosazuje v nějaké funkční podobě. Proto je potřeba mu dát ve volbách hlasy, aby se dostal do vlády. P.K.

   Smazat
 3. A na co teď hrajete, pone Honolulu ;-)
  Když si báječnou ženščínu
  Vezme báječnej chlap?
  ...kohopak nám to kde vyslídil
  Můjpes křepelák ?
  100 polibkú pro Vlaštovkú !

  R- Alpine Mi /mirror/
  PS: a pšt.

  OdpovědětSmazat
 4. Nick Carter Honolulu
  hraje jako zamlada prý..
  Jóóhóhó.....
  Tak to asi na DUDÝÝÝ !!!
  Alpínka

  OdpovědětSmazat
 5. Je jasné,že jde o podporu Erdogana,jak někdo často píše,pleteme si oprátku na sebe dobrovolně.Nejdřív Turci pustí utečence do Řecka,pak je mají vzít zpátky do Turecka a pak prověřené posílat do EU.Pokud schválí bezvízový styk,Turecko je opatří pasy a jdou sem bez překážek.Přitom by stačilo,aby několik vojáků,zabránilo pašerákům nalodit utečence.Když ale doplují za tiché podpory Turecké vlády do Řecka,mají důvod EU vydírat.
  Jinak útok na Babiše,je jen zoufalý pokus ČSSD,zastavit preference Babiše a ANO.Jak je znát,ČSSD to stejně nepomáhá,jen chce těžit Kalousek,přitom to Sobotkovi nedochází,že vlastně pomáhá TOP i ODS,zřejmě už sou domluveni,když občas pomůže Kalousek Sobotkovi.
  Nemám chuť pomáhat Babišovi,ale bez kompromisu,bych nechal prověřit více podobných dotací a pak vynášet soudy.Jenom si pamatují Schwarzenberg dostal také 40mil.dotací,co jihočeský Dlouhý,co Langer.

  OdpovědětSmazat
 6. S kým uzavírá Evropa v zastoupení Merkelové dohody? Se státem, Tureckem, vedeným Erdoganem, který vraždí své Kurdské občany, který Tureckým vojskem obsazuje území sousedního státu, který krade roupu z území cizího státu, který nezákonně okupuje část území
  EU - část Kypru, který porušuje základní lidská práva, které EÚ vyžaduje od všech ostatních států, který vyvraždil už více než několik milionů občanů Turecka a to není všechno ve výčtu zločinů páchaných vládou Tureckého státu. Tak s takovým vedením Turecka se EÚ dohodla a říká že je vše v pořádku. Otázka proč tedy Evropa a NATO rozvrátilo státy jako Lýbie, Sýrie, Irák. Proč Evropa poučuje všechny státy kolem, co jsou to lidská práva a sama je od Turecka vůbec nevyžaduje ba naopak dává Erdoganovi volnou ruku. Není větší pokrytectví v současném světě, než vedení států Evropské Unie. Nebo vůbec o lidská práva nejde a jde jenom o prospěch, zisky imperialistů, kteří hledí jenom na svoje zisky a nějaké Evropské hodnoty, lidská práva jsou jim ukradená a používají se jenom někde a to tam, kde je nutné zdůvodnit vybombardování a pozabíjení občanů států, který nechce vydat imperialistům své občany do otroctví a své nerostné bohatství zadarmo západním státům EÚ. EÚ je totiž největší hnus, který 20 a 21 století vůbec zplodilo!!!!

  OdpovědětSmazat
 7. V této situaci,vůbec nepřichází k úvaze,natož povolit bezvízový styk Turecka s EU.Kdo je pro,je zrádce národa.Už žádné přebírání utečenců,natož od Turecka,když si můžeme domyslet,koho nám pošlou.

  OdpovědětSmazat
 8. Poláci jim to vysvětlí, to bude mazec. Ti si nenechají kálet na hlavu jako Němci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co komu mají Poláci vysvětlovat? Vždyť sami a bez prostředníka lezou do análu bez prostředníka! Sami si požádali o vybudování vojenské základny na svém území!!! Ten, který se řídí vlastní politikou by takový krok neudělal.

   Smazat
  2. pro 9:46 na poláky bych vůbec nespoléhala. Ti si sní ten svůj sen o navrácení Velkopolské říše... Když tak sleduji politiky, tak jeden z mála, se kterým bychom se měli spojit je Orbán. Zatím asi bohužel jediný proevropský ( ne prounijní politik)Dagmar

   Smazat
  3. 10:34 - to bylo o imigrantech

   Smazat
 9. Vlády nemají žádné právo rozdávat dědictví našich předků jiným národům.
  Hodnota národního majetku je na každého občana například
  10 000 000,-kč. Přijmu li imigranta automaticky dostává právo tento majetek vyvužívat.
  My jsme jako národ na to strašidelně doplatili. Havlisti ukradli lidem národní majetek vytvořený předchozími generacemi v hodnotě nejméně 8 bilionů. Předali ho za zlomek hodnoty převážně Němcům.
  Tím jsme se stali nemajetnou kolonií montotroků, slouhů a poskoků
  pracující za třetinové mzdy převážně pro němce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Němci udělali ze Škodovky prosperující podnik a slušně platí. Co jste chtěl udělat z té technologicky zaostalé staré Škoda MB? Bu´dte rád za montovnu. Co chete dělat jiného s lidským materiálem, který nám dosadil Sobotku jako premiéra?!

   Smazat
  2. 12:35 Vy jste pane veselá kopa. Podle vás buďme rádi, že nám dobrotivý páníček hodí ohlodanou kost? Opravdu Němci platí "slušně", to znamená za stejnou práci při stejné produktivitě totéž, co platí doma? Jste tak naivní, že při porovnávání Škoda MB s dnešními auty ignorujete 30 let vývoje?
   Také mám despekt k lidskému materiálu, který dosadil do vedení státu politiky, "zaslouživší se" o změnu naší země v kolonii. Bohužel, ten "materiál" byl složen z takových "uvědomělých", jako jste vy.

   Smazat
  3. Kotleba to řekl v Bratislavě naprosto jasně: http://infokuryr.cz/news.php?extend.12938.2

   Smazat
 10. Včera jsem procházel (2x) kolem zahrádky restaurace u Globusu na Černém Mostě. Název restaurace jsem si nezapamatoval, ale velmi mě zaujalo, jaká tam hrála hudba. Nebyla to hudební produkce česká, ba ani "euro-atlantická". Byla to hudba tklivá a čistokrevně arabská. Majitel je asi Arab a na dálku vítá soukmenovce. Slunce v duši, přátelé!

  OdpovědětSmazat
 11. Ukrajinou započato, Tureckem pokračujíc na cestě k diktatuře parazitů, prostřednictvím fašistické svobody v podání dederonské nomenklaturní svazačky Merkelové.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta diktatura parazitů je tu už od 1989!

   Smazat
 12. ...A kdyz to tady tak ctu,napadlo mne!..Zacnu tady hazet prispevky oslavujici tu bandu penisaku z SSA a chvalit EU a celej ten" fiknutej" europarlament i s jejima vudci!!!
  A ceske politiky, a Slovensky taky!
  -Ale aby bylo jasno:na konci prispevku bude furt ha-ha-ha...
  Snad se mne podari udelat cely ty bande u ceskeho obyvatelstva takovou reklamu,ze je vschny jedneho dne narod povesi!

  OdpovědětSmazat
 13. A nerejpejte tady do Erdogana a politicky spicky EU! Voni na rozdil od nas vedi o co jde a meli bychom jim byt vdecni ze to resi za celej narod!
  Multikulti budoucnost v Europe je potrebna jak sul...Celej Arabskej svet,byt ma muslimsky nabozenstvo predstavuje obohaceni pro zdejsi narody!!! ha-ha-ha )))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, do Evropy přijde ekonomická záchrana, těch 50 miliónů vzdělaných muslimů (učitelů, lékařů, techniků, filozofů a vědců všeho druhu, právníků, kulturních pracovníků atd.) je tady opravdu potřeba, jinak EU nepřežije. A nejde pouze o příchod muslimské vzdělanosti, daleko vyšší je genetický přínos imigrace, který mírnou změnou na tmavší odstín pokožky zachrání potomky dnešních bílých Evropanů před vyhynutím, neboť sluníčko bude pražit čím dále tím více ve střední Evropě, ale i na severu. Proto se vítačům říká sluníčkáři, to není žádný pejorativní název, protože tady jde opravdu o přežití před tím všespalující Slunce !

   Smazat
  2. .... všespalujícím Sluncem !

   Smazat
 14. Také se dozvídám,že nás prodali Turkovi.
  Takže teď už musíme odebírat od Turecka utečence a ještě za převaděčství,budeme platit Turkovi.
  Jestli ještě budou volby,ani jedna současná strana nemá šanci abych je volil a doufám,že to udělají všichni občané.
  Jsem zhnusen ze Sobotky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. zbývá než odejít z EU a NATO, je potřeba referendum , ať volí český lid ..........

   Smazat
  2. Jsem zhnusen z celé vlády, Senátu i Parlamentu.

   Smazat
  3. No na to zhnusení je jen jeden lék, volba Okamury.

   Smazat
  4. Okamura má velmi omezený repertoir. A navíc - odvolatelnost politiků je velmi nebezpečná a zneužitelná blbost. Marek

   Smazat
  5. Anonymní19. března 2016 10:24
   Zde si můžete prohlédnout, ten „omezený repertoár“: http://spd.cz/program/
   Odvolatelnost politiků je nebezpečná hlavně pro politiky, kteří nedbají na zájmy svých voličů. P.K.

   Smazat
 15. Tak to je bomba - exoti EU se dohodli s Tureckem - JENOM 6 mil EURO. Erdogan si nechá 3 ...., nic se nezmění ..... imigranti půjdou před Lybii - Libanon, Alžír, Maroko, Tunisko .... každý se vezme 6 mil EURO???

  Asi, jo ... větší svět nezapsal....místo aby těch 6Mil EURO se dalo Sýrii na znovuvybudování měst pro ty uprchlíky .... exoti z Bruselu to dávají teroristům v Turecku ....

  Když to uvidí Ukrajina tak to udělá taky - proč ne.....

  ROZPAD EU je jedinné řešení .... ať ty prachy dají ti co se angažovali v rozbití Syrie .... Anglie, Francie, USA atd..... Putin jasně řekl že kolem 40 zemí sponzoruje zničení Sýrie .... a velká část EU ....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlastimile,
   my to víme zrovna jako Ty!
   Ale co s tím má normální pěšák udělat?
   Jedinou možnost vidím v tom ,že ,jak se říká,všeho do času ...a pak to někde pořádně
   práskne a Babylon se začne hroutit...pak už to půjde rychle-vše má svoji dynamiku a člověk ani netušî odkud může přijít spàsa!
   Moźnà odněkud , odkud bychom to vůbec nečekali!!??
   Já jsem ještě stàle optimistou,i když to tak někdy nevypadá!
   Ať žijí snílci!
   jituš

   Smazat
 16. Mne kdyby nabydli 2 miliardy Euro tak osobne uzavru raz a nafurt problem s Eroplanem a tim zmrdem Dejkudlu ci jak se jmenuje a jeste mi pulka zbyde na raut!-Anebo predisponuju Putinovi at se Rusove poradne vyblazni a ja se v klidu ozeru )))

  OdpovědětSmazat
 17. Pane Valenčíku, jsem rád, že jste konečně pochopil, že všechny firmy by měly fungovat tak, jak funguje Agrofert. Tedy že všechny zaměstnance zaplatí daňoví poplatníci formou dotací a pak jim hodný pan ministr finací odpustí například 1,5 miliardy na daních, jako Agrofertu za minulý rok. Tak je to správné a tak to má být. Tak je to čisté a pro lidi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nezlobte se, ale podle mých informací jsou to, co píšete, polopravdy či lži. Jestliže jsou zemědělci (tedy farmáří, ne už sedláci příp. kulaci) nesmyslně dotováni za výrobu předražených potravin či paliv, je dotován i podnik, mající Agro-výrobu přimo v názvu.
   Snižme tyto dotace (stejně většina potravin se dováží např. z Polska a nafta fakt není zelená)a pak se po p. Babišovi vozme jen za to, že chce udělat pořádek. Co vy na to?

   Smazat
  2. Matrix AB.

   Smazat
  3. Anonymní18. března 2016 20:33
   On je polopravdou, či lží i tento Váš příspěvek. Dotace jsou udělovány z EU. Pokud je jeden dostane a jiný ne, pokřivuje to konkurenci. Žádost o dotace je dosti složitá a ne každý zemědělec ji zvládne. Jsou na to specializováni (dosti drazí) právníci. Kdo si jejich služby může dovolit? Pouze velcí farmáři.
   Ještě k Vaší argumentaci, že dotace by měl dostávat podnik, mající Agro v názvu. V liberálním systému, který si naši politici tak považují, může mít Agro v názvu i podnik, který má hlavní zdroj příjmu z obchodu s chemikáliemi. P.K.

   Smazat
 18. Davutoglu pomalu přebírá vládu v Turecku ! Migranty z Řecka budou vozit do Libye ne do Turecka ! Ty co mají vTurecku barvou do EU všichni budou mít Syrské pasy a Evropa je pustí dál navíc v EU dnes je už 10.000 Isis bojovníků zaslány právě Tureckem ! Ma to jeden háček v Syrii se budují tábory pomoci Ruska a Asad bude chtít všechny své Syřany s EU na zpět do vlasti ! Více mluví dnešní PJAKIN ---

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.