Reklama

úterý 22. března 2016

Žalář

Srđan Mišljenović
22. 3. 2016  Večernje novosti (Srbsko)

Existuje jen velmi málo Srbů, kteří vyšli z Haagu. Vyšli, ale většinou ve futrálu.
 

Každý Srb, který se pokusí bojovat za spravedlnost u haagského soudu ICTY, zemře za strašného mučení ve sklepeních po celé Evropě.  V Haagu existuje pro Srby jen jedna jistota: žalář, a to pokud možno doživotní.
Dodatečná mučení a šikana dává Tribunál zdarma. Zvláště ve věznicích v Estonsku. O něco lepší je to v Německu a Dánsku. Tam dokonce mohou Srbové chodit, dýchat a psát.

Existuje jen velmi málo Srbů, kteří vyšli z Haagu. Vyšli, ale většinou ve futrálu.

Ti, kteří se snaží hájit, jako např. Dr. Radovan Karadžić, rozsudek nad nímž má být vynesen 24. března, nemají ani promile šancí. Všechno, co se obhajoba podle zákona snažila uplatnit v procesu s Karadžićem, hlavní prokurátor Srege Brammertz a Obžaloba protizákonně zablokovali. Nepřipustili, aby se před soudem objevily stovky osvobozujících faktů, protože, prokristapána, ony by přece byly tomu Srbovi ku prospěchu. Žalobce Brammertz to okamžitě zařízl a hle, zázrak, soud to přijal.

Hanba jakékoli obhajobě, která se snaží dokázat nevinu Srbů.  A kde vůbec bere obhajoba právo to dělat? A dokonce si stěžovat na Tribunál.

Obhajoba Srbů v Haagu si musí uvědomit, že zákon, podle kterého se v Haagu soudí, nepřipouští žádnou obhajobu a vyžaduje pouze vyslyšení rozsudku se skloněnou hlavou.

Pro ty, kteří si to dosud neuvědomili: Haag je pro Srby jednosměrná ulice vedoucí do žaláře. Platí pravidlo, že Obžaloba může tlačit na soudní Tribunál a vědět předem, jak bude rozsudek vypadat.

To potvrzuje i hlavní žalobce Brammertz, protože už několik týdnů dělá smajlíka před kamerami, když mluví o rozsudku nad Karadžićem. Smajlíkuje, protože ví, že rozsudek byl napsán již před deseti lety.  Obhajoba jen může podle starého srbského lidového rčení křičet: „Kádija tě žaluje, kádija tě soudí.“

8 komentářů :

 1. strašné .co prováděli Srbům na jejich území .

  OdpovědětSmazat
 2. Co do toho pletete Srby? Trestani jsou srbsti vrahouni a dobytkove.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. JJ - Jumping Joe alias Pepa Vyskoč. Pepo, alespoň do toho se neser, ty vypatlaný, rádoby všeznalý, nicméně ubohý, tolle.

   Smazat
  2. Kdo nadává, málo ví, ubohý anonyme 5:18! Soud ICTY je propagandistická instituce NATO. Před světem tak usiluje o obhajobu svého "humanitárního bombardování" a podpory muslimských uřezávačů hlav v Bosně a v Kosovu. Opravdové vrahy, jako velitele UČK nebo etnické čističe z řad chorvatsko-ustašovské armády propouští na svobodu. Procesy s takovými, jako Hardinaj, Orič, Tači, Čermak, Gotovina a další jsou toho jasným důkazem. Všechny tyhle vrahy pustil soud v Haagu na svobodu.

   Smazat
  3. Pepku snadný dotáz pro znalce jako jsi ty. Srbové napadli USA a jejich poskoky z Nato, nebo to bylo obráceně.

   Smazat
  4. 5:18 je dobytek a je třeba ho zahnat zpět do žumpy.

   Smazat
 3. Gotovina a Čermák mají na svědomí vyhnání přibližně 150 000 lidí ze Srbské Krajiny . Starší lidé kteří zůstaly neměli šanci , byly většinou zastřeleni nebo podřezání . Byli propuštěni po roce . Násir Orič a jeho banda vyvraždili Srbské vesnice okolo Srebrenice . Haradinaj pořezal dva Srbské picisty a posypal solí . On a Thaci byly miláčkové Olbrajtové a Schwarzenberga . Oba na svobodě a politici v uloupeném Kosovu . Pane Dvořák , napište vše co se dělo ze Srbským národem . Jinak se to zapomene . Marcel

  OdpovědětSmazat
 4. Pardon , dva Srbské policisty .

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.