Reklama

sobota 12. března 2016

Závěrečná řeč Naděždy Savčenkové (VIDEO)

Naděžda Ševčenková
12. 3. 2016   Radio svoboda (videozáznam)
Doněck, Ruská federace, 9. 3. 2016. Před ukončením líčení obviněná v soudní síni zazpívala ukrajinskou hymnu a soudce pozdravila vztyčeným prostředníčkem. Nová republika záměrně neuvádí k záznamu žádný komentář. Naši čtenáři si jistě udělají závěr sami.Překlad a titulky: TaPolitika    Námět: Hudryper

78 komentářů :

 1. Fanatická nacistka Švčenková jen pózuje před kamerami. Jak vidět, její IQ je sníženo fanatismem a demagogií. Ani slovo o zabitých novinářích, na které ona osobně naváděla dělostřelbu udatné ukrajinské armády, nikde ani slovo lítosti nad tím, že naváděla dělostřelbu udatné ukrajinské armády na obytné čtvrti Doněcka a způsobila zranění a smrt svých ukrajinských spoluobčanů - civilistů. Doufám, že ji pošlou do pracovní kolonie a to nadlouho - nic jiného ji patřičně nepřevychová. Květa

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tuto zrůdu nepřevychová nic a nikdo . V Číně by ji oběsili .

   Smazat
  2. To co napíši můžete přijmout a nemusíte, je to moje osobní zkušenost. "Život/Bůh/Stvořitel/Vyšší moc" se postará o zlé lidi není třeba je nenávidět, ale s chladnou hlavou jim čelit. Nenechme se strhnout do stejné propasti.

   Mimochodem její zlá a hloupá povýšenost se prozradila, když srovnávala Rusko se zeměmi třetího světa. Země třetího světa mají své problémy, ale jsou snad země prvního a druhého světa lepší, mají snad lepší etiku a morálku (pokud ano proč jim nepomohou ke zlepšení) a mají tyto právo je urážet a povyšovat se nad ně?

   Smazat
  3. Bez vody vydrží 3-5 dní, ne týden!

   Smazat
 2. Ta mladá žena mi připadá duševně ne zcela v pořádku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak tam už chyběly je Pussy riot

   Smazat
  2. Žena ? Spíš chlap, kterému po injekci hormonů narostla prsa. Každopádně na první pohled psychopatka ! Brr...

   Smazat
 3. Místo toho,aby se omluvila rodinám nevinných a zbytečně
  zabitých novinářů ,vyvádí jak duševně postižený blázen...
  koho tím ohromí,tou svou ubohou arogancí?
  místo,aby se svíjela na zemi hanbou a lítosti
  nad činem,myslí si asi,že takhle vzbudí soucit?
  Právě úplně naopak.Ukázala svůj charakter fanatičky,který musí každý slušný člověk jenom
  odsoudit.V podstatě je to případ pro psychiatra.
  ....vypadá jako klon...
  j.

  OdpovědětSmazat
 4. Ukrajinka (rozuměj pošahanka)do slova a do písmene o:)))

  OdpovědětSmazat
 5. Tak nevím, myslíte si, že takové divadlo obviněného by připustil soud v Česku, Německu, US ? Silně pochybuji.

  OdpovědětSmazat
 6. Udělala pouze ostudu slušným Ukrajincům.S tím divadýlkem,které předvedla a hlavně jejím výrazivem,bych ( pokud bych byl soudcem) jí přidal za urážku ruského národa hezkých a slušivých pár let navíc.Ona doufá,že Porošenko se postará,aby byla propuštěna a proto tak hystericky vyvádí :-)

  OdpovědětSmazat
 7. Je to smutné, že nelze zavřít z politických důvodu tuto osobu do blázince, kam patří.


  Zlo a hloupost se páří
  ďáblovi záměry se daří.
  Když není špetka pokory
  do cesty sklopíme závory.

  OdpovědětSmazat
 8. Severní Američani válčili s jižními Američany, proč by tedy nemohli válčit západní Rusové proti východním Rusům. Když jsou lidi tupá hovada, která se nedokáží dohodnout, tak ať se pobijí a rozbují si své kokosy. Po historických zkušenostech v království Čechy a markrabství Morava budeme přihlížet a podle nátury budeme fandit těm svým...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To 18:36 --- Neinformovanost a hloupost kape z vašeho příspěvku.

   Smazat
 9. No, náhodou jsem o tom procesu mluvil s ukrajinkou, která tady už dlouho žije. Řekla mi, že ty novináře zabili Rusové a svalují to na tuto pussy. Oni jsou snad všichni vygumovaní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, jsou naprosto vygumovaní! Stačilo si zajít na Staromák v Praze a popovídat si s blbečky na pražském majdanu.

   Smazat
  2. Jo ? A co vám ještě ta ukrajinka nakecala ? Že v Oděse upalovali lidi Rusové, aby to mohli svést na hodné a mírumilovné banderovce ? A teď tu o multikulti Sněhurce a fešném negrovi od Donutila...

   Smazat
  3. Aj moja osobná skúsenosť spred dvoch týždňov je, že ukrajinci sú mimo realitu. Sú čiernymi ovcami slovanov tak ako poliaci a chorváti. Treba im napriek tomu podať pomocnú ruku ale nie "zadarmo".

   Smazat
  4. Pro 21:03 Nejenom vám jmenovaní bastardi (poláci, chorvati a ukrajinci!) jsou hanbou Slovanů, ale i u nás se najde dost a dost blbců, kteří se za svůj slovanský původ stydí a tvrdí, že my nejsme Slované, ale prý Keltové?!? Kdyby lidská blbost bolela, musela by tato individua v lidské podobě řvát bolestí nepřetržitě 24 hod. denně po 365 dní v roce!!!!

   Smazat
 10. Divadlo fanaticky zdemagogizované nacistky ve vší parádě. Jestli si Ukrajinci s totálně banderovsky vygumovanými mozky myslí, že tímto někoho uchvátí, tak jsou naprosto mimo mísu.
  Před tímto fanatismem si každý ve světě dá setsakramentský pozor. Oni jsou dvacet let pěstovanou nenávistí proti Rusku zcela mimo mísu. Ona je nyní dobrá pro politické házení sraček na Rusko,ale za pár měsíců už nebude nikoho zajímat. Stejně jako dnes už nikoho nezajímají Ukrajinci.Oni svým fanatismem a tupostí jejich západní návodčí naprosto zklamali a ti teď neví,jak se jich zbavit,aby neztratili tvář a před světem nezůstali jako úplní pitomci zároveň s Ukrajinci. Západ už dnes jen tajně doufá, že si je vezme zpět pod svá křídla Rusko a bude do nich zase cpát miliardy jak do černé díry. Savčenková je pro nás příkladem,jak si před nimi musíme dávat pozor a hlídat naši vládu a poslance,aby nám jich sem blahosklonně nepustili statisíce,protože tohle je nebezpečnější verbež než Arabové. A že jich tady potichu přibývá ! Jdou sem hladoví s holou prdelí a jsou drzí,namyšlení z americké propagandy, kdy jim Nulandová roky vtloukala do hlavy,že oni jsou ti vyvolení,před kterými všichni budou padat na prdel. Mám už sám i od svých známých několik příkladů tady z Brna o jejich povýšeném a nadutém chování ve stylu: "Já jsem Ukrajinec, kdo je víc?" A ještě dodám: Takto vypadá ženská po desetidenní suché hladovce? S pěkně vyžehlenou tvářičkou, s plnými svaly na rukách? Tohle ji snad věří jen pitomci Porošenko s Jaceňukem. Tomu se musí potají smát i ukrajinští novináři. Jak vidíme, lež se u Ukrajinců stala životní normou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě dodám. Můj kamarád si před léty vzal Ukrajinku za manželku. Dnes podle svých slov toho lituje a raději tráví dny u své matky. Z bytu má ilegální ubytovnu Ukrajinců. takže vím z první ruky,o čem tady píšu. Nezaměřujme se jen na blízkovýchodní a africké migranty, ti nás zatím neohrožují. Mnohem větší nebezpečí nám hrozí od zfanatizovaných Banderovců z Ukrajiny. Dávejme si pozor a hlídejme Dienstbiera,Sobotku a ostatní vítače více z ukrajinské strany. Tady je pro nás plíživé mnohem větší nebezpečí.

   Smazat
  2. Pepan, naprostý souhlas.

   Smazat
  3. To Pepan 12. března 2016 18:56
   Obdivuji Vaši schopnost generalizovat na základě jednotlivosti ještě k tomu z druhé ruky.
   Já mám úpně jiné zkušenosti osobní. Mám na stavbách nejen Ukrajince, Vietnamce, ale i Bulhary a Kosovské Albánce. Ukrajinci jednozmnačně špica. Je jen smutné, že vystudovaný inženýr jaderné chemie a ing. ekonom dělají zednické práce. Tak spolehlivé a šikovné lidi, kteří !chtějí! a umí pracovat mezi tuzemskými pracovníky v jejich věkové skupině nenajdete. Na druhé straně i mezi Ukrajinci byly lemplové a vychcánci, ale těch se lze velmi rychle zbavit, takže nerozvrací morálku ostatním. O nějaký banderovský, nebo jiný fanatizmus jsem nezavadi, přestože tam byli a jsou kluci snad ze všech regionů Ua. Zatím nejhorší zkušenosti mám s Albánci - vych.aný jak díra do sněhu, zašíváci a nikterak šikovní. "Kvalitou" se jim bohužel dost blíží tuzemští "makáči". Kdyby mi firma patřila, tak bych je snad (až na výjimky) propustil.

   Mír s Vámi.
   Ferro

   Smazat
 11. Pro 18:45:
  Ale vždyť ona to nepopírá!Ona na to byla od zAčátku pyšná,že to udělala-co pyšná -radovala se nad tím!Tak ať nedělá najednou nevinnou..
  Možná ale tuší,že se za ní,až na pár pomatenců,
  nikdo nepostaví...časy se mění.
  j.

  OdpovědětSmazat
 12. Tak prej to není pilotka, ale navigátorka, s tím jak šilhá to asi odpovídá. Pak je zajímavé v jak skvělém stavu je žena, která má za sebou 60 dnů hladovky.A dále, skvělý výkon advokátů, kteří na konec, kdy oznámila, že zemře, protože bude hladovkovat dále, se skoro zhroutili zoufalstvím. Tak tohle by snad ani v naší soudní moci nebylo možné, takové šaškárny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a není ona nakonec vnučka fašouna bandery která strávila dětství v diagnostickém ústavu ?? a její IQ je na nulovém bodě ??

   Smazat
 13. soud by ji měl doporučit k vykonání trestu v číně !!!

  OdpovědětSmazat
 14. ak ta na hladovku nevypadá, a - šilhavej pilot, nebo navigátor? To snad jenom v UA srarmy. To bude zase nějaký pravdoláskařských šiklů vlhký sen.

  OdpovědětSmazat
 15. Luďácká lidka z Brusele Šojdrová se stará o její osud. Viz článek na PL. Čtěte jenom s prázdným žaludkem, jinak hrozí kosa jako vidle!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. šojdrová je chazarská židovka jak vystřižená - židobanderovský chazarský kaganát je přesný lakmusový papírek o tom kdo je kdo

   Smazat
 16. Jak vidno tak některým k tomu aby detoxikovali organismus, nepomůže ani desetidenní půst. Jsem zvědav, zda Sevčenková dodrží svůj slib a postí se ještě celých deset dní. Jsem velmi zvědav, zda ano. Také jsem velmi zvědav, jaké divadlo sehraje příště?

  Vůbec bych se nedivil, pokud by se nám slečínka Sevčenková nakonec nerozplakala a místo siláckých gest nám nepředvedla pláč a slzy. A to včetně té její podařené rodinky v sále. Dnes ještě hráli divadlo, ale co příště?

  Obvykle totiž takováto silácká gesta jen zakrývají zoufalství a úzkost. No uvidíme.

  Zdraví ve spolek
  JiB

  OdpovědětSmazat
 17. Bando rudohnědých pičusů,

  kdyby na jejím místě byla Ruska tak byste se rozplývali a vynášeli ji do nebes jaká je to neuvěřitelně silná a statečná žena, naprosto nezlomná hrdinka, vzor všch vlastenců.
  Ale že je to Ukrajinka, tak tady vypisujete ty vaše rusácké pytle hoven. Ubožáci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:06, jdi blejt někam jinam.

   Smazat
  2. Anonymní12. března 2016 21:06
   Každému tu nadáváš, přitom blahem uchcáváš.
   Kdo tě platí blbý čmoude, nebo si jen velký moudě!

   Smazat
  3. Nemilý nečlověče jsi zmatený a posedlý.

   Hrdinka co zachraňuje děti a ženy a civilní obyvatelstvo dělostřeleckou palbou do nich, no potěš pánbůh.

   Kdyby na jejím místě byla Ruska jako třeba některá členka skupiny Pussy Riot, tak to schytá úplně stejně. Kdo si může vážit žen, které si strkají na veřejnosti zmrzlá kuřata, tam kam se dívá pouze gynekolog.

   Na rozdíl od zločinců měříme všem stejným metrem!

   Smazat
  4. Debile v 21:06
   slyšel jsi ,že by nějaká Ruska kupř.na Donbasu,kde byly od ukrů provedeny přímo řízenè masakry obyvatelstva,mordovala ?já ne.

   Smazat
 18. Nieje to žiadna hrdinka, je to blázon-užitočná hlupaňa a až teraz jej došlo, čo ju čaká a je z toho po.ratá až za ušami. Veď ju čaká "mať Sibír" a tá má také kreatúry úprimne rada!

  OdpovědětSmazat
 19. Bohužel se ta děva vydala na cestu podobnou havloidům a pravdoláskařům, či Bursíkům.Ale svět je dnes již jinde a o tyto zmrdy již není zájem. Sami si svou blbostí vykopali hrob.

  OdpovědětSmazat
 20. Doufám, že jí to soud spočítá a pošlou ji alespoň na 20 let někde na dálný vostok. Mimochodem, Američané v Guantanamu řeší hladovky vězňů jednoduše, vězně přikurtují k nemocniční posteli a krmí ho hadičkou. Zemřít je nenechají, mučedníky nepotřebují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že Rusko bude humánnější a nechá jí svobodně umřít. Stane se tak konečně ukrajinskou hrdinkou, symbolem boje proti ruské agresi. Ukrajinci jí postaví pomník, u kterého se budou hecovat proti Rusku, a pojmenují po ní něco pěkného, nejlépe letiště. A až jednou budou schopni vnímat pravdu tak pomník zboří a název změní. Nic nového, běžný postup.

   Smazat
  2. Ta ženská je mačo . Česká televize by to ráda odvisílala , ale na to by se nedalo dívat . Normální člověk vydí že není normální . Znám pár Ukrajinců , většina je dobrá ale jak se najde černá ovce je to totální pako . Kolegovi ukazoval ve sprše že ho podřízne . Savčenková je fašistka ,které bych se nechtel dostat do rukou . Určitě je na ústav . Pokud ji odsoudíte ,tak aspoň na 15let Sibiř . Tam se ji pročistí makovice .

   Smazat
 21. Tak takhle vypadá namyšlený ukrajinský fašoun, který bez slitování zabije kohokoliv a ještě se bude vztekat, když mu v tom někdo chce zabránit. Člověk by řekl, že se chová jako nedospělý fracek, ale spíše je to neuvěřitelný fanatismus, kdy je tato takyžena ochotná za svoji "pravdu" i zemřít. Jsem zvědav, jak dopadne.

  OdpovědětSmazat
 22. Těm, kteří pochybují že drží hladovku, připomínám psychické následky hladovky:
  "Na začátku hladovění je člověk podrážděný, zmatený a horší se mu úsudek. Později se přidávají halucinace."
  Všechny tyto projevy jsou na ní patrné. Zajímalo by mě, jestli z medicínského hlediska nejsou lidé s "chameleónskýma" očima (kouká každým okem jinam) svým postižením nějak predisponováni k fanatismu. Znal jsem jednoho stejně postiženého a to byl opravdu ukázkový fanatik, z kterého nenávist přímo tryskala. Ostatně, všichni známe Laudáta, to je stejný případ.
  Za sebe říkám, že do vězení nepatří. Patří do cvokhausu.

  OdpovědětSmazat
 23. Je to statecna zenska ktera jen branila svoji vlast.
  Na kolena a omluvit se, vlastizradna komunisticka lejna.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak nám to ukaž jak se to dělá odborníku psychiatrickej.

   Smazat
  2. 1:32 Ve vašem pošramoceném mozku to tak možná je, že navedení dělostřelecké palby na skupinu novinářů považujete za statečnost a obranu vlasti. Normální lidé a zákony všech civilizovaných zemí tomu říkají vražda. A vrahům se omlouvají jen takoví pomatenci, jako jste vy. Dokonce dokáží podobné vrahy vyznamenávat.

   Smazat
  3. Á, v 1:32 nás opět poctil návštěvou banderovský kazatel. Stále velmi úzký repertoir: nenávist spojená s vůdcovským komplexem. A neumí čéééskýýýý.

   Smazat
  4. Nasrat ty potrate opičí kurvy!!!!!

   Smazat
 24. Za chvilku budou v Rusku držet hladovku všichni. Nedobrovolně. Doufá, že místní komouši se solidárně připojí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2:47 Se mnou nepočítej. Na protest proti protestní suché hladovce Savčenkové držím mokrou jedlovku (chlastám a přežírám se).

   Smazat
  2. Strasne se mi libi, jak tady kvicis, jak podsvince, uz se vari voda, brzy, brzy pujdes....ha ha ha, jen kvic, vic a vic, bavi me to

   Smazat
  3. Otec tajnej (StB), matka veřejná a k tomu uliční důvěrnice a syn 2:47.

   Smazat
  4. K 2:47.
   No, při pohledu na vyžranou Savčenkovou po mnohatýdenní hladovce (jak podle našich médií byla stále na pokraji smrti hlady), by v Rusku a všude jinde takovou hladovku taky hravě zvládli všichni..:-)
   Heriot.

   Smazat
  5. Ó nikoliv, já si dám panáka pokud to dotáhne do konce, a ty by jsi pak měl následovat jejímu příkladu a zopakovat to.

   Smazat
  6. Retardovaný alkoholiku,ty zdechneš brzy i bez hladovky,zdegenerovaný bezmozku!!!!

   Smazat
 25. Takto koza tam má isoukromou kadeřnici soudím podle se stříhání takže ji tam několik desítek let ještě ubytujte média již nikdo platit nebude a ji rychle spadne hřebynek !!

  OdpovědětSmazat
 26. ........a k tomu mi dopomáhej velvyslanectví USA!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bože to je cirátů z jednou pěšandou,byť fanatickou,co generálové a ti,co dávali rozkazy...

   Smazat
  2. problém je, že se zúčastnila vojenského masakrování svých krajanů. Mnozí jí podobní na Ukrajině mají pocit, že mohou vraždit své krajany pro jiný názor (viz obsah nedávných přiznání vrahů, kteří se hrdě přiznávají, že během majdanu vraždili policisty)a nebudou za to potrestáni. Pokud pak vznikne pocit beztrestnosti, tak se jejich vražedné běsnění zesiluje. To už ovšem není nebezpečné jen pro Ukrajince ale pro všechny evropské státy a národy.

   Smazat
 27. Ráb bych věděl, co vlastně provedla, nikde se o tom nedozvím podrobně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ZKUS GUGL, TY JELITO....

   Smazat
  2. 10:36 - To vím taky, jenže tam je plno odkazů jen ze siomédií a rusky už to nezvládám.

   Smazat
  3. 13. března 2016 11:20
   Nazdar! Pomalu, aby ses začal zase učit. Rusy budeme ještě moc a moc potřebovat, i když to tak zatím nevypadá a "vyvolení" jim nemůžou přijít na jméno. Rusové nás mají na háku, ale pod ochranná křídla nás opět a bez výčitek vezmou.

   Smazat
 28. Luhanský duchovní Protoerej Vladimir Mareckij o ní říká:
  Sadistku Savčenko jsem viděl jen jednou, a zapamatoval na celý život.
  Zajaté domobrance chtěla "odprodat" na orgány, zabít nebo vyhodit z vrtulníku ...
  Dalších slov asi netřeba
  ----
  zdroj: http://patriot-su-rf.ru/blog/43438757282/Luganskiy-svyaschennik:-Sadistku-Savchenko-ya-videl-odin-den,-no?utm_campaign=transit&utm_source=main&utm_medium=page_0&domain=mirtesen.ru&paid=1&pad=1&mid=D5B9AE6E7A21DD4E5D52B4D498AE2D3A&tmd=1

  OdpovědětSmazat
 29. Mně přijde jako zlostná, zlá lesba. A buzeranti a lesby nenávidí Putina k smrti, protože zakázal propagaci buzeranství.

  OdpovědětSmazat
 30. Jenom takový malý detail na konci videa. Její maminka s nimi ukrajinskou hymnu nezpívala....

  OdpovědětSmazat
 31. je tu taková zajímavá paralela: západní média dělala z lidí upalujících policisty na majdanu "proevropské prodemokratické a mírové aktivisty tak dlouho, až povzbudila povzbuzováním pocitu naprosté beztrestnosti některé Ukrajince ke střelbě do policistů z automatických zbraní. Co bude výsledkem toho, když ze Savčenkové se dělá nespravedlivě a nezákonně vězněná a souzená osoba a o ostřelování civilistů na východě Ukrajiny západní média sborově mlčí?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:43 To víte, v Rusku ještě není ochrana lidských práv na takové úrovni, jako u nás. Nějaké veřejné soudy, dokazování, obhájci, to je přežitek. Kdyby se řídili názorem onoho našeho pracovníka z ministerstva zahraničí, tak jí "prostě zastřelili a zahrabali někde u cesty. A byl by pokoj".

   Smazat
 32. Savčenkova sa tiež učastnila Bushovej a Blairovej vojny v Iraku ako jedna zo zabijokov v mene širenia USSA a England demon kracie. Určite tam tiež ma na svedomí niekolko zabitych a zmrzačených Iračanov. Je to taka vytrénovana USSA i NATO zabijacka opica ktoru používaju USSA,NATO i Banderovci,Pravý sektor na zabíjanie, Konečne dostane trest za všetky jej zabíjacke svinstvá. Ešte zaujiímavost,ked bol Arsenij Jaceňuk minister zahraničných vecí osobne podporil ako Havel humanitárne bombardovanie Jugoslávie a tiež uznal samostatnost Kosova. Naopak svojich spoluobčanov na JV Ukrajiny dal zabíjat a Doneck i Lugansk totalne chcel s Porošenkom zravnat so zemou čo sa mu naštastie nepodarilo. Savčenkova, Jacenuk.Porošenko a iní - total zblble USSA,England,NATO zabijacke opice.

  OdpovědětSmazat
 33. skoro kazdy komentar tady smrdi proruskym ceskym komouskym hnojem...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už jsi zase neudržel stolici, po té včerejší divoké noci, JJ?

   Smazat
  2. 18:18 Když skoro každý, tak to svým prdem těžko přerazíš. Vzdej to a jdi smrdět jinam.

   Smazat
  3. Co se bavíte s tím hloupým jelitem? Americký čípek nestojí za vaši pozornost! Marek

   Smazat
 34. Jen potvrdila svým projevem, že se provinila. Ani neví chuděra, co o sobě bezděčně vypovídá. Kamjdu

  OdpovědětSmazat
 35. Když shrnu její projev do jedné věty, tak při vynechání nadávek říká: "Koukejte udělat, co vám říkám, nebo se zabiju". Jak by toto vydírání zhodnotil psychiatr? Mám dojem, že se takto projevuje nějaká duševní porucha. Minimálně to je charakterová vada.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.