Reklama

.

.

středa 20. dubna 2016

A nejhorší ze všeho jsou mimozemšťani. Ty potvory vám vlezou všude

Václav Umlauf
20.4.2016 E-republika

Realita je škaredá, nechutná, znamená naši angažovanost, zpytování svědomí, usvědčuje nás ze zbabělosti a z námi zapříčiněné blbosti. Takže se raději díváme na svět lhoucích korporátek, který připomíná hezkou mimozemšťanku z plakátu.

Nedá mi to, abych si nezahrál na Cimrmanova děda Vševěda. Důkladně již několik měsíců sleduji oba české weby lepších dnešků, tedy pravicové frontové svazáky a lidové novinové populisty. Pravidelně je analyzuji jedenkrát za tři dny, celkem 30 sekund pokaždé. A dospěl jsem k objektivnímu názoru, že je píší mimozemšťané. Ty potvory vám vlezou všude, a rychle se množí. A množí se tak rychle, že ty weby musí také číst mimozemšťané, když mají tolik kliků. Jak říkám, ty potvory mají fertilitu jako blázen.

Vezměme například volby v USA, čili pastvu pro neoliberální mediální hnojník. A nic. Pravicového Trumpa asi volí v USA mimozemšťani, a komunistu Sanderse na druhé straně spektra také volí mimozemšťani. Jak říkám, ty potvory se hrozně množí. Takže v korporátkách není ani slovo o voličích z pravicové Tea Party, a tím spíše pochopitelně ani slovo o nové levici v USA. Klikněte si na obě hesla tři roky zpět, ať víte, co se vlastně děje.

A proč se ti mimozemšťané tak rychle množí? To je otázka pro exoplanetárního biologa a pro filosofa. Ten druhý to má jednodušší. Klikněte si na obrázek této hezké ženské a stáhněte si do prohlížeče soubor o mediální manipulaci spojené s tímto obrázkem (cca 3,5 MB).


Střih začíná unavenou manekýnkou ve studiu s kruhy pod očima. Dali jí paruku, aby se fotoshop moc neunavil, a už to jede. Spusťte si to zpomaleně, ať vychutnáte výrobu umělého světa zvaného "simulákrum". Výsledná ženská z plakátu absolutně a pozitivně neexistuje. Je to mimozemšťan, ale krásný. A o to jde.

Realita je škaredá, nechutná, znamená naši angažovanost, zpytování svědomí, usvědčuje nás ze zbabělosti a z námi zapříčiněné blbosti. Nikdo nemá rád, když z něj dělají blbce jen proto, že je blb. Takže se raději dívá na svět lhoucích korporátek, který připomíná tuto hezkou mimozemšťanku z plakátu. Takový svět sedí našemu narcismu, našim sebeklamům, našemu vysněnému obrazu, který si v sobě nosíme, vyhovuje našemu lhaní o sobě a také našemu lhaní vzhledem k okolním světu.

Korporátky nám skrze holku z plakátu zařídily infantilní pískoviště, kde si můžeme po práci hrát a blaženě rojčit. Pak neoliberální máma zavolá, a my jdeme zase do montovny nebo na univerzitu. Čili jdeme bušit tam, kde pracujeme pro ty, kteří toto pískoviště spravují a udržují v chodu naše pitomé blaho. A tuto partu představuje jedno procento vyvolených, které pro nás toto simulákrové pískoviště skoro bezplatně udržují. Tito mimozemšťani, které zaručeně nikdy v životě nepotkáme, si za údržbu našeho globálního infantilního pískoviště berou pouhých 50 % bohatství celé Země. Jak říkám, dělají to skoro zadarmo a mimo naši pozorovanou zeměkouli.

Tito jednoprocentní mimozemšťané se nemnoží, naopak vesele tendují k úzké skupině jednoho promile vyvolených. Ale jak se množí ta ženská z plakátu? Tu množíme my, skrze naše projekce. Každý z nás chce být nesmrtelný, chce všechno sežrat jako Baloun ze Švejka, a být všemohoucí, jak americký Superman. Také v sobě chovám tyto debilní a infantilní sklony. Jenže dospělí lidé ví, že existuje něco jako "princip reality", který podobné pitomosti nedovoluje ze své reálné podstaty. Ale mimozemšťanů-infantilů je kolem nás celé hafo, a ty potvory se rychle množí. Každopádně mnohem rychleji, než dospělí lidé, kteří jsou odpovědní a vědí, že reálný svět není legrace, ani pískoviště pro infantily.

Jenže infantilní sorta mrkne na mimozemšťanku z plakátu a řekne si, že to se svými sto kily a s ochablým břišním svalstvem zvládne také, a že bude vypadat úplně stejně mimozemsky. A proto si nakoupí přesně ty pitomosti, které byly na plakátu uvedené, zničí se, zadluží rodinu a pak volí korporátní fašisty stojící ve skrytu tohoto plakátu, aby udělali na této nezdárné planetě nějaký pořádek, nejlépe hned vojenský. A my už studenou válku v reálu máme, jen o ní nesmíme vědět. Proto také těchto mimozemských plakátů nesmírně přibylo a infantilních webů také. Jak říkám, ty potvory vlezou všude a rychle se množí.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu E-republika přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!


Související články:

16 komentářů :

 1. ...napíšu co se nebude líbit. to co prožíváme dnes tu už jednou bylo. před druhou světovou válkou taky někteří občané československa vítali nacisty. na zbabělost vlády jsme přišli o svobodu a republiku. nevím proč se zapomíná na to že nás osvobodilo rusko. bez nich by byla po češích veta. ....a dnes? zase někteří vítají araby a bruselské dementní lži ...opravdu musíme zase skončit v okupaci?

  OdpovědětVymazat
 2. nás vykoupí jen Trump

  OdpovědětVymazat
 3. Co na to Aštar Šeran?

  OdpovědětVymazat
 4. Jsem pripraven na to, ze mi bude NAFACKOVANO, ale svedomi mi veli zasahnout.

  Nase veda zna 88 konstelaci. O nekterych je znamo, ze jejich navstevnici u nas (UFO), jsou nam lidem - NEPRATELSTI !

  O jinych je znamo, ze nejen, ze jsou pratelsti, ale snazi se nam pomahat ve vyvoji a pokroku.

  Nejznamejsi, ti nepratelsti, jsou z konstelace RETICULUM - 39 SVETELNYCH LET (SL) daleko ! (Jsou maly skaredi a zeleni.)
  Dale je to ORION - BELLATRAX 112.5 SL daleko a samozrejme TRIANGULUM 99 SL daleko.

  Je jich vice, nez je jmenovano, ale nejsou tak duleziti.

  PLEJADY - 7 sester v konstelaci TAURUS, jsou nasi pratele, spojenci a ochranci. Snazi se nad nami drzet ochranou ruku, protoze jsou to predkove nekterych z vas.

  Ano, jsou mezi nami v mizivem % a poznate je podle telesne dokonalosti a absolutni krasy.... Jsou velmi plasi a vyhybaji se styku s nami.
  Vase intuice "RADAR" vas vsak o nich informuje.
  Znalost rasovych indikatoru, tabulek a pomucek je odhali okamzite.

  Na hranicich jejich konstelace je dulezita orientacni hvezda zv. ALDEBARAN (vidite ji z okna) a je pouze 65 SL daleko. Je to "zrychlovac" ktery umoznuje letat rychlej nez je svetlo 28 x. Jmeno teto energie si nepamatuji, ale lide maji neco v mozku podobneho, v mysleni...

  (Prazska kavarna a umelci maji rychlos mysleni stejnou jako je rychlost mexickeho osla v Sierra madre.)

  Tato hvezda ALDEBARAN je 44,2 vetsi, nez je prumer Slunce a slouzi jako hlavni orientacni bod pro navstevniky z Plejad.
  Prelozeno z americkych informaci.
  mezinarodni klepna - HONOLULU  OdpovědětVymazat
 5. Telesna krasa je dar a kouzlo, ktere jde ovlivnit mnoha prostredky. V prve rade osobni psychologii, prostredim, zivotnim stylem a urcitou dietou.

  Svetu a hlavne vedmam v NEW AGE je znamo 18 bylin, ktere v urcitem pomeru vam zarucuji tu nejkrasnejsi a nejcisci plet.

  Rysy obliceje se podle matematickych formuly daji chirurgi upravit k absolutni dokonalosti a symetrii.

  To vse, vsak musi mit zaklad ve vasi positivni psychologii.

  ( Psssst ! Sv. Mary Magdaleno byla z Plejad. Sexualne utocila na rimske legionare a reckou mensinu. Jeji pomer k Zidum v Judeji byl nepratelsky. Po Kristove smrti utekla do Galie a oni tam zazili sexualni revoluci. Jeji cinnost zanechala stopy v psychologii tamejsich obyvatel. Kdo ji videl ten ONEMEL !)

  Claudia Procula (manzelka Pilata) byla prumerna tuctova "mys" pred seznameni s Mary Magdalenou. Ta ji dala krasu.
  Claudia na oplatku zachranila Magdalene zivot zorganizovanim uteku do Galie.
  Prelozeno z inforamci of New Age.
  mezinarodni klepna - HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak tak koukám, Amerika je přece jen pořádný kus před námi. Takové blbosti, jaké hlásá New Age, bude u nás možné nalít do hlav až příští, dostatečně zdebilizované generaci. U nás se zatím chytají v těch méně přemýšlivých jen "myšlenky" o skvělém kapitalizmu. U těch by to New Age mohlo zkusit. Ti už od narození moc rozumu nepobrali.

   Vymazat
  2. To 23:09, já to říkám pořád, že ŽÁDNÍ, natož pak maskovaní !
   UFOuni n e e x i s t u j í
   A už vůbec ne na Síriu, např.

   Vymazat
 6. Jelikoz mnoho z vas nema tak peknou povahu jako mam ja, tak vam zde NEVYJMENUJI jmena bylin na tu nejkrasnejsi plet !
  Ale seznam mam. T.zn., ze ja budu stale hezky a vy NEEE !
  Coz je spravne ! (Zaplacte si pred zrcadlem.)
  Ahoj, koncim nick honolulu.

  OdpovědětVymazat
 7. Kde mám ten escort z Bostonu ?!!
  ...ty si počítáš hvězdičky a já tady už 120 ' twrdnu :-(
  Já celý odpoledne kopu hroby na sabbat a nic jo ?

  A ještě k tomu mi odešel motorek od stěračů....
  je to Sojuz TMA s dvojitou forsáží a cyklovačem.

  Na Bajkonuru už maj ty Komouši zavříno, nemáš někoho v Houstonu ?
  Když tak to pošli s těma babama.

  ps: a vomeť z toho napřed pavučiny.
  Já už taky končim, někdo mi zas nasral do trysky warpovýho rezonátoru.
  Ach jo, jdu uklízet...

  psps: radar mám ok, ještě rozsvítím na dráze
  MM

  OdpovědětVymazat
 8. 23:09, kdo nema rad NEW AGE, tak je odsouzen k nevzhednosti, pro prizemnost duse... Ja je ctu denne a zasnu.

  0:22, at uz jsi UFOun nebo hrobnik , tak jsi minule pouzil termin, kteri znaji pouze piloti.
  Je Te skoda na uklizeni. Jed na Aljasku, pokud jsi zdravy a spravneho veku...

  Mel jsem v JAR (kvuli praci v bushi) pridelenou Cessnu - Skymaster.. Na to vsak musi byt vrozene vlohy. Ja je nemel.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:49 from 23:09
   To o nevzhlednosti pro přízemnost duše tvrdí New Age? To bude nejspíš stejně PROKAZATELNÁ pravda, jako všechna jejich tvrzení. Ale souhlasím s vámi, že na "žasnutí" je New Age vynikijící. To je ale bohužel všechno, k čemu se hodí.

   Vymazat
 9. To Nick, to je mi jasný, jen jsem nevěděl, kterou přesně ;-)
  Já si vyzkoušel jenom čmeldu. Ale jo, tam anebo Can.
  Věk mam dobrej. Mě by medvědi už ani nežrali.
  MM

  OdpovědětVymazat
 10. Tak se mi zda, ze jsi po sezone (1:05).

  OLD FART (stary prd) je officialni nazev vsech, ktere nezourou uz ani medvedi.

  Kup si kolo, ktere se jmenuje SCHWINN TRICYKLE FOR
  ADULTS !
  Zde (Florida ) je to velmi oblibene u dedku po sezone.
  Z toho nejde spadnout , a je to daleko levnejsi nez kurzy na Cessnu na Aljasce.. Nagugluj si to ! Nazev kola + images.
  Koncim jdu na vino..
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 11. To:víš, že jo! Tříkolku snad ani nemusím gůglit...
  Tady na tom jezděj starý báby do konzumu.
  Nevím jak v usa, ale mě lovecká sezona právě začíná.
  Končím relaci, jdu vrátit lahve..
  MM

  OdpovědětVymazat
 12. Pánové velmi osvěžující komentář. Také mám ráda New Age. AS

  OdpovědětVymazat
 13. Nicku!
  zdravím Tě srdečně -a díky ,díky za milá slova...
  Líbí se mi ,s jakou úctou se koříš krásným , inteligentním a hlavně
  HODNÝM A DOBRÝM ženám !
  Máš stále mé sympatie!
  vlaštovka je jedna z nich ;-) !
  j.

  OdpovědětVymazat