Reklama

.

.

pondělí 18. dubna 2016

A zase, po kolikáté už: když dva dělají totéž, není to totéž!


Jiří Baťa
18. 4. 2016
Nedávno proběhla tiskem informace, že Izrael (pokolikáté už) rozhodl a schválil výstavbu dalších 150 domů v nelegálních osadách okupovaného území Západního břehu Jordánu. Zpráva to není překvapující, protože Izrael si nejen dlouhodobě činí nároky na tato území, ale osídlením těchto území prý chtějí zabránit dalším teroristickým útokům ze strany Palestiny na Izrael. Není žádným tajemstvím, že tuto oblast Izrael anektoval, zbytek světa ji řadí k Izraelem okupovanému území z války z roku 1967.


Generální tajemník OSN Pan Ki-mun na půdě OSN prohlásil, že Palestinci s napětím sledují, jak Izrael provokativně pokračuje v neustálém osídlování území okupovaného Západního břehu Jordánu, včetně východního Jeruzaléma. Dodal, že se nebude obávat k tomuto tématu dál veřejně vyjadřovat a že se chce podílet na dosažení míru mezi Izraelci a Palestinci. Na tato slova reagoval izraelský premiér Netanjahu s tím, že takové výroky podporují terorismus. Podle něj Palestinští vrazi nestojí o stát. Veřejně říkají, že chtějí stát (Izrael) zničit. Zabíjejí Židy, protože jsou to Židé. Nezabíjejí, protože chtějí mír nebo lidská práva. OSN už dlouho není neutrální a ztratila svou morální sílu, prohlásil Netanjahu. Tolik k událostem, které se léta odehrávají mezi Izraelem a Palestinou.

Jak výše uvedeno, část území Palestiny anektoval stát Izrael a je tedy Izraelem okupovaná již od r. 1967, tedy téměř padesát let. Co na tom změnilo světové mínění, k jakým změnám došlo po stovkách rezolucí OSN a jiných mezinárodních orgánů, vzešlých z různých konferencí, zasedání, jednání apod.? Nezměnilo se vůbec nic, jen si Izrael činí další protiprávní nároky na území Palestiny Západního břehu Jordánu. Kromě toho si tyto nepřátelské vztahy vyžádaly stovky, ne-li tisíce životů na obou stranách.

Jestliže je v titulku článku zmíněno, že dělají-li dva totéž, není to totéž, pak je k tomu právě v tomto případě dostatečný důkaz. Jako argument pro srovnání tohoto přísloví je vhodné připomenout nedávnou anexi ukrajinského Krymu Ruskem, o které se také hovoří jako o imperiální invazi Ukrajiny , tedy Ruskem napadení cizího státu a zabráním jejího území. Tato skutečnost nepochybně vyvolala u západních politiků v USA a EU výraznou vlnu nevole a pobouření, Rusko bylo obviňováno z invazního vpádu na výsostné území cizího státu, obviňováno z imperiálních a uchvatitelských úmyslů , z velmocenských tendencí až po reálné ohrožení Evropy atd. To všechno na pozadí ukrajinských, resp. válečných událostí, odehrávajících se na východě Ukrajiny mezi povstalci (tzv. separatisty) a kyjevskou vládou nacionálně-fašistické Ukrajiny.

V běžném porovnání by bylo možné říct, že jde o jedno a totéž tedy, že ze strany Izraele byla napadena Palestina, jejíž území je do dnešních dnů okupuje, na druhé straně Rusko anektovalo a okupuje Krym. Lze o těchto dvou případech říct, že jde skutečně o stejný nepřátelský akt vůči cizímu státu? Domnívám se, že ne, protože zatímco stát Izrael neuznává Palestinu, usiluje o její fyzickou likvidaci a v neposlední řadě také nadále usiluje o její další území na Západní břehu Jordánu, ruská anexe Krymu se jednak uskutečnila bez vojenské invaze, bez krveprolití, na území anektovaného Krymu proběhlo (pozitivní) všelidové referendum o připojení Krymu k Ruské federaci a Rusko nadále Ukrajinu uznává jako suverénní stát (/s cizím vměšováním) a nečiní si žádné územní nároky, jakkoliv se někteří politici z takového úmyslu snaží Rusko vinit.

Z uvedených dvou případů, které jsou ve své podstatě shodné věcně, ale nikoliv obsahově jednoznačně vyplývá, jak se k těmto událostem rozdílně staví západní politici a představitelé EU ( včetně našich Schwarzenbergů, Zaorálků, Ženíšků, Gabalů, Němcových,

Langšádlových, Laudátů, Kortů, Bursíků, Kocábů a dalších). Zatímco na jiném místě ve světě se dlouhodobě odehrávají bojovné (krvavé) konflikty mezi okupovanou Palestinou a okupujícím Izraelem, v Evropě se vede neskutečně pokrytecká a nebezpečná politika, která se díky neserioznosti europolitiků, ale i jejich vazalské loajalitě a řiťolezectví USA snaží vyvolávat napětí mezi Ruskem a EU, potažmo USA s cílem obvinit Rusko z imperiálních tendencí, úmyslů vojensky napadnout evropské státy a tím vyvolávat stálé napětí mezi Ruskem, USA a NATO. Této situace pak zneužívají USA a NATO jako důvod pro rozšiřování základen jak US armády, tak vojsk NATO v blízkosti hranic z Ruskem.

Jinými slovy, na dvě události svým charakterem relativně stejné, přesto se zcela výraznými rozdíly v úmyslu, významu, obsahu a dopadu na lidi a společnost jsou nespravedlivě, mnohdy záměrně, rozdílné pohledy a jejich hodnocení. Na izraelskou anexi a okupaci území Palestiny, stejně jako na časté válečné konflikty se ztrátami na lidských životech si svět politiků, především ze strany „ochránců lidských práv“ a světového četníka v USA a západních státech za dobu téměř padesáti let naopak zvykl jako na zcela běžnou, standardní situaci a nijak je taková situace nevyvádí z míry.

Zato naprosto nenásilné, bez ztráty životů, se souhlasem občanů, ze strany Ruska strategicky opodstatněné připojení Krymu k Rusku, byť z mezinárodního právního hlediska poněkud nestandardní, vyvolalo nebývalou, až frenetickou reakci, vyhrůžky, politické protesty, vojenské opatření, hospodářské, ekonomické sankce a falešné, pokrytecké odsouzení vlády RF a prezidenta Vladimira Putina jak ze strany představitelů EU, členských států EU tak hlavně USA a samotného prezidenta Obamy. Ten, v zájmu udržení dobrých vzájemných vztahů mezi USA a Izraelem na situaci na Západní břehu Jordánu a aktivity Izraele blahosklonně přehlíží přesto, že se jedná o mnohem závažnější, dlouhodobou a z hlediska lidských práv a svobod rozhodně exponovanější a výbušnější záležitost, než anexe Krymu. Jenže záležitost anexe Krymu vzhledem k tomu, že za vším stojí nepřítel č. 1 Rusko, je pro současný americký establishment daleko zajímavější vzhledem k záměrům, které mají s celou Evropou. Z toho všeho jednoznačně vyplývá relevantnost přísloví, že když dva dělají totéž, není to vždy totéž.

66 komentářů :

 1. Řekni něco pravdivého o Israeli a jsi anti-semita. ....

  Pozor na to: tady je tenký led. Mafie sionistů je tak propletená že to lidé nebudou schopni pochopit:

  K pochopení určitých detailů co obyčejný našinec by měl znát dopuručuji 4 dílný film ¨The Promise¨od Peter Kosminsky ....


  Tady je první díl:
  https://www.youtube.com/watch?v=6BBjjJ0QHoY

  ??????
  V podstatě to co Hitler dělal 6 let - Israel dělá 100 let ....,

  Totální tragédie a dnešní Israel si kupuje český vládu rok za rokem ... jejich známé návštěvy parlamentu - Vymývání Mozků .... a paralyzování mysli ke kritickému myšlení ....


  ???????
  Rothschild je za vznikem Israele ....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Publikování tohoto článku zařadí tuto webovou stránku do kategorie Anti-Semitismu ....

   Nezáleží zda řeknete PRAVDU - ale záleží o KOM JI ŘEKNETE

   ?????
   Dokud toto se nezmění tak - Spravedlnost je pod kontrolou fašismu ....

   Všichni mají právo znát pravdu a na základě toho se svobodně rozhodnout ...
   Pokud se rozhodnout pak jít do leva či do prava tak je to jejich osobní zodpovědnost.

   Ale pravda by měla být dostupná všem stejně .... tak jako je ve školních učebnicích pravda a fakta o tom že 5 plus 5 = 10

   Vymazat
  2. Ty pablbe, Izrael je jediný ostrůvek civilizace tam v těch arabských kozomrdských islamistických středověkých sračkách na Blízkém východě. Kdyby byl celý Blízký východ pod správou Izraele, vůbec by mi to nevadilo. Naopak.

   Vymazat
  3. 16:36- mně by to taky nevadilo, aspoň byste se tam všichni vešli.

   Vymazat
  4. Povolný,

   právě před islamisty a rudohnědými zmetky jako jste vy právě Židé z celé Evropy do Izraele utíkají. Od vzniku Izraele se počet obyvatel zvýšil z 1.4 milionu na 8.5 tzn na 6 násobek a stále rychle roste. Proto se Izrael zcela logicky musí nafukovat.

   Píšu to stále. Islamisti a vy, rudohnědá prasata, jste všichni jedna sebranka, ovládaná nenávisí k Židům, nenávistí ke svobodné a demokratické společnosti, milující autoritářské a totalitní režimy.

   Vymazat
  5. Anonymní18. dubna 2016 17:03
   Ubožáček troll se tu zase činí až mu lítá pěna vod huby. Leze, sem pořád leze, i když o něj nikdo nestojí.
   Trolle, že si nedáš pokoj. Smrdíš tu stále stejně, jako psí hovno přilepené na botě.
   Sežer vzteky svůj šábes dekl, ty příznivče Izraele :-)

   Vymazat
  6. 17:03- vždyť říkám, že mi to nevadí, naopak. Až se všichni Sionisté z celého světa sejdou "v zemi zaslíbené", bude mír. Normální Židé zůstanou, časem se asimilují. Jen Semité, vy Sionisté a bratři "kozomrdi", jak je něžně titulujete se držíte svého. Budeme si muset hrát každý na svém písečku.

   Vymazat
  7. Povolný,

   vy byste byl nejraději kdyby se všichni Židé "sešli" v jedné plynové komoře.

   Dříve sem vůbec nechápal jak se Hitlerovi podařilo zfanatizovat drtivou většinu Němců aby pronásledovali, vraždili a posílali do lágrů ty miliony Židů, kteří jim nic neudělali a vypadali jako oni.

   Když dnes pozoruju rychle se zvyšující počet "lidí" jako jste vy, tak je mě jasné, že žádnou práci neměl.

   Jednodušší jednozáviti si snadno a rádi nechají namluvit, že za všechny problémy světa může nějaká skupina obyvatel, Židi, USA, banksteři, korporace, ilumináti, čarodejnice a že tu když zlikvidují tak bude dobře.

   A co Povolný kdybyste vy, všichni komouši, náckové, milovníci totality a diktátorů odešli odsud do vašich zaslíbených zemí na východ?

   Vymazat
  8. 17:50- to myslíte realizovat nápad nacistů, vystěhovat národ? Vždyť byste se tu s "kozomrdy" pozabíjeli. Méně trollte a více studujte kdo dostává diktátory k moci. Ve vztahu k Vaši debilní poznámce o plynových komorách se propracujete ke "směru", který zastával válečný prezident USA. Budete překvapen, tak "méně vola trolla, hola škola volá"!

   Vymazat
  9. Tím vznešeným názvem "studium" myslíte přehrabování se v konspiračních srancích v temných zákoutích netu? No tak to díky teda :-D
   Co na ty vaše rudohnědé konspirační bláboly říkají vaše VŠ vzdělané děti? Baví se vůbec s vámi ještě? Nebo taky vystudovali VŠ "studiem" AC24, Nové republiky, Zvědavce, Sputniku,...?

   Vymazat
  10. Jsem smutný z toho, jak moji židovští spoluobčané zasaženi sionistickou nákazou, nejsou schopni přijmout fakt, že dnešní Izrálie je zemí, okupující cizí území, vyhánějící původní obyvatelstvo v nezastřených etnických čistkách. Poslední prohlášení Netanjahua, že si Izrálie nechá okupované Golany mne jen utvrzuje v přesvědčení, že tento stát, který všechno vsadil na násilí a ještě větší násilí špatně skončí. Jedinou dobrou pojistkou existence státu jsou dobré vytahy se sousedy. Izrálie dělá pravý opak a to od svého založení teroristickými organizacemi. První ministerští předsedové včetně Goldy byli výkonní teroristé, vrazi! Rozvracení okolních států, podpora ISIL (Daeš), ničení sekulárních arabských republik, to je jen dějinná epizoda. Jako bumerangem se jim to vrátí. Už si k vůli vám, sionističtí fašisté ani nevařím svůj původně oblíbený šoulet s husičkou. Václav

   Vymazat
  11. Moji židovští spoluobčané jsou zpravidla zmrdi a zmrdice.

   Vymazat
  12. 18:21-Václave,poslouchal jsem v radiu pana Kavana na toto téma. Nedivím se jeho rozladění, které potom veřejně publikoval.PS. také Žid.

   Vymazat
  13. Ty pablbe 16:36, pokud je to co israel dělá civilizační tak to už tento svět stejně půjde do hajzlu a to díky jadernému konfliktu, vždyť židi dělají přesně to co dělali amíci když se nacpali na území jemuž se dnes říká USSA, vyvražďují domorodce a kradou jim půdu a vše co jim ještě zbylo, zasuň raději tu tvou dutou bednu zpět do jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůssej rektálu tam jsi asi spokojený.

   Vymazat
  14. 18:14- veďte to přes vaše zdroje, jedná se, volně, o zachování čistoty národa a "živé" to bylo mezi světovými válkami. Americký prezident byl příznivec. Mně to zaujalo, jako řízený návod na "očištění Židů" od neschopných(chudých), provedeném Hitlerem, na návod koho?

   Vymazat
  15. V 18:08 jste mne utvrdil v jednom:
   Vy jste básník !!!
   ps: velmi dobrý básník

   Vymazat
  16. 19:09- děkuji za jistě dobře míněný kompliment. Mám výhodu, že přes svůj věk si ještě dost pamatuji. Moje žena je lepší, jen si pamatuje něco jiného. Třeba básně, z kterých já měl vždy hrůzu, se je naučit. Z prvního slabikáře jsem se naučil onu "hola,hola atd", kterou jsem jen upravil viz výše. Tož tak.

   Vymazat
 2. Anonymní18. dubna 2016 16:36
  Jenom že budování tohoto ostrůvku něco stojí. V daném případě platíme silnou nestabilitou, která, jak se ukazuje, se nás může silně dotýkat. Migrace.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale houbelec. Za migrací stojí populační exploze v daných zemích od WW2, snaha jít za lepším a rozvoj techniky a přístup k ní která migraci velmi usnadňuje. Izrael s tím nemá co dělat.

   Vymazat
  2. Ale má, a velkou! Na začátku arabského terorismu/partyzánství bylo násilí Izraele páchané na původním obyvatelstvu!!! Násilí, to je státní politika Izraele! Květa

   Vymazat
  3. IZRAEL SE VELMI ANGAŽUJE V PODPOŘE NÁSUNU ROZKLADNÝCH PARAZITŮ DO EVROPY

   http://afinabul.blog.cz/1509/israaid-izraelsti-humanitarni-pracovnici-pomahaji-uprchlikum

   "Spousta dobrovolníků s dalekohledy lodě sleduje a dává řecké pobřežní stráži typy, kde se lodě nacházejí," Když uprchlíci dorazí k Řecku, často tleskají a neuvědomují si, jaká cesta je ještě čeká do destinací, kam si přejí, jako je Nizozemí, Švédsko a Německo," popisuje situaci Naama. Pracovníci organizace IsraAID jsou však na místě především proto, aby zásobovali upchlíky jídlem, vodou, léky, přikrývkami, mapami, informacemi o jejich další cestě a dalšími nezbytnostmi.

   http://www.ztis.cz/rubrika/zidovske-komunity-ve-svete/clanek/izraelsti-humanitarni-pracovnici-pomahaji-uprchlikum-na-brezich-recka

   Vymazat
  4. http://www.nwoo.org/2015/08/31/kdo-ma-prospech-z-evropske-imigrantske-krize/

   (1) Americké židovské noviny The Forward, zvané též The Jewish Daily Forward, přinášejí titulek: Židé, spojte se v prosazování imigrační reformy. Je to v našem strategickém zájmu.

   (2) Bývalý francouzský židovský president Sarkozy se nechal slyšet, že pokud se Francouzi nebudou křížit s jinými rasami dobrovolně, bude se republika muset uchýlit k násilnějším prostředkům.

   (3) Barbara Lerner Spectre, židovská Američanka žijící nyní ve Švédsku, ředitelka Evropského institutu pro židovské studie, Paideia, který vzdělává desítky osob z desítek zemí pro vůdčí pozice v obnově židovské kultury v Evropě, praví: „Mám za to, že v Evropě znovu ožívá antisemitismus, protože Evropa se doposud nenaučila být multikulturní. A myslím, že budeme částí porodních bolestí této transformace, ke které dojít musí. Evropa už nebude sestávat z jednolitých společenství jako v minulém století. Židé přitom sehrají ústřední úlohu. Pro Evropu tu bude obrovská přeměna. Přejde teď do multikulturního módu. Židé budou odmítáni právě kvůli jejich vůdčí roli. Ale bez této role a bez této přeměny Evropa nepřežije.“ Tento její výrok je zde na videu - české titulky--- https://www.youtube.com/watch?v=k2Vq_e2Z1ug

   (4) Ynetnews, dle vlastních slov nejúplnější a nejzávažnější zdroj zpravodajství z Izraele a židovského světa, cituje pod titulkem„Islamizace Evropy je dobrá věc“: Rabín Baruch Efrati věří, že„židé by se měli radovat ze skutečnosti, že Evropa zaplatí za to, co nám po staletí dělala, ztrátou identity.“

   https://www.youtube.com/watch?v=e8pc8t7r4ik

   Vymazat
  5. Stránka s názory rabína Barucha Efratiho "Islamizace Evropy je dobrá věc" je na adrese:
   http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4299673,00.html

   Vymazat
 3. No vono není anexe jako anexe, že jo. Například "anexe" Krymu je ukázka ruské agrese v plné síle a zasluhuje si to nejhorší opovržení nad touto akcí ze strany diktátora Putina.
  Pak je ale anexe, vůči které si nedovolí žádný z politiků ani špitnout, proč asi?
  http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/400720-okupovane-golanske-vysiny-patri-izraeli-a-svet-by-to-mel-uznat-rekl-netanjahu.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pripájam sa k Vaším slovám, 18:27. Kam sme to dopracovali páni demokrati počas 25-ročného usilovného budovania nášho slobodného prosperujúceho demokratizmu, že áno? Demokratickí demagógovia a propagandisti sú za svojou honbou za svojím cieľom schopní poprieť samotné základy demokratizmu - ľudové hlasovanie v referende a rozhodnutie boľševických papalášov na čele N.Chruščova vyhlásiť za záväzné a smerodatné pre seba a Krymčanov, ktorí citujem niekdajšiu protiJuhoslovanskú vojnovú PROPagandu: bránili svoju slobodu Krym, pretože im Ukrajinčania "chceli ukradnúť more". Vyhlásiť ľudové hlasovanie v referende za anexiu, to potrebuje od demokratov značnú dávku otrlosti a demokrati v tomto smere nesklamali. Čudujem sa autorovi článku Davidovi že robí zo seba papagája a zrovnáva ich s typickou demokratickou politikou Izraela, jakožto najdemokratickejšieho štátu blízkeho východu. Mne Izrael passuje celkom dobre. Je najlepším príkladom ako sa u demokratov rozchádzajú ich PROPagandistické reči s ich činmi. A ich spor s umelo vytvoreným národom Palestínčanov(pripomínajúci mi umelý národ "kosovarcov" a "bosniakov"), je výhradne ich vnútropolitická záležitosť. Môj profil Ukrofil.

   Vymazat


 4. Prof. Boguslav Wolniewicz: Najväčšie TABU v EU
  https://www.youtube.com/watch?v=TXdU7zUNNzU


  OdpovědětVymazat
 5. Věcí je:
  Palestina byla o staletí územím, kde žili spolu v míru a ve vzájemné spolupráci palestinci ... což jsou originální SEMITÉ ... palestinci byli ať křesťané, tak muslimé tak jako židé ....
  To samé fungovalo v Iráku a to samé fungovalo dobře taky v Sýrii. Irák a Syrie byly seculární země, kde různá vyznání fungovala vzájemně dobře ...
  :::::
  Pak nastoupil SIONISMUS který byl vytvořen ve Švýcarsku - což je RASISTICKÁ IDEOLOGIE ... a tady nenávist tzv JIDISH vůži jiným rasám povstal a stále vládne jejim vygumovAným myslím ....

  .....Palestinci jsou SEMITÉ tak že ti co je vyhlazují jsou ANTI-SEMITÉ per excellence. Tzn ISRAEL je ANTI-SEMITICKÝ režim per-excellence

  Díky své ideologii - Blame the victim - Obviňuj oběť - a kontrolou DLUHOVÉHO SYSTÉMU BANKOVNICTVÍ jejich mafie přerůstla jakákoliv očekávání ...

  ????,
  Kdokoliv se chce dostat do US CONGRESSU jako Congressman - musí podepsat nepodmíněnou podporu ISRAELE - bez toho nemá šanci se dostat do CONGRESSU USA. .... a to nezáleží na tom co ISRAEL bude dělat ...


  Halloooooo DEMOKRACIE ...

  AIPAC kontroluje USA politiku
  FED - do FEDu se může dostat jenom ten kdo má dvojí občanství ISRAELE a USA ...

  Halllllooooo - slyšeli jste někdy slovo KOLOMOJSKÝ .... Kolomojsky na Ukraině je to co všichni s dvojím občanstvím Israele a USA mají společné ....

  ??????
  Někdo chce popřžít tento fakt????????

  ??????

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ZAPADÁK, je lokál nevalné pověsti, ůplně nejlepší
   zapadák slouží začasté taktéž jako náborová kancelář
   Cizinecké legie.
   Se někdo tuhle ptal .

   Vymazat
 6. Uvidíme co přinese zítřek - 19 dubna Shanghai má vypustit zlatem krytý kredit - či dokonce i měnu .....

  Všechny zdroje mlčí po dva měsíce na toto téma .....

  OdpovědětVymazat
 7. http://afinabul.blog.cz/1604/svedectvo-mudr-gabriela-hoffmanna

  "Jedného dňa prišiel židovský policajt: ˝Hoffmann, do veliteľskej budovy!˝ Tak som sa dostavil do ˝regierungsgebeude˝. Bolo tam zhromaždené celé veliteľstvo koncentračných táborov juhovýchodnej Európy na čele s obávaným nacistom obersturmfüfrerom Brunnerom, ktorý bol veliteľom, mal teda na starosti asi 20 koncentračných táborov. Jeho zástupca pre Sereď bol hauptoberstermführer Zimmermann. Až neskoršie som sa dozvedel ,,s kým som sa to vlastne stretol. Bol to ten obávaný Simon Wiesenthal, ktorý potom riešil otázku života a smrti Nemcov, ktorí boli po vojne obžalovaní zo zločinov."

  OdpovědětVymazat
 8. http://ulozto.cz/xfbuqqb5/klimov-bozi-narod-e-book-pdf
  http://ulozto.cz/xXhLY2YX/klimov-rodinny-album-final-pdf
  http://ulozto.cz/xqoea1JN/rodinne-album-grigorij-klimov-epub
  http://ulozto.cz/xtCt9X3E/rodinne-album-grigorij-klimov-mobi
  http://ulozto.cz/xE5xRsK/klimov-txt-rodinne-album-bozi-narod-knize-tohoto-sveta-cervena-inkvizica-rar

  OdpovědětVymazat
 9. Amerika je sionisty totálně prolezlá.Kongres,senát, banky,média,exekutiva až na černocha z Honolulu.US je dnes "Velký Israel".Sionistický plán zničit Evropu se naplňuje pod rouškou imigrace Arabů a Afričanů. Vše zmrdi s dvojím občanství mají pod kontrolou. Nedivte se, že do "Bělidla" r. 2017 se nastěhuje 75. letý Žid Sanders místo Hillary nebo Trumpa. A konečně začne ta třetí světová válka a zdecimuje populaci na únosnou míru třech miliard.

  OdpovědětVymazat
 10. největší paradox doby: židé jsou největší nacisté. i hitler byl žid.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Schicklgruber alias Hitler, byl levoboček od Rotšildů, a jméno je od Schekel gruber, výběrčí daně. Holokoust (celopal) je ze staré řečtiny název starověké izraelitské zápalné oběti. Za ww2 šlo, jak říká Pjakin, o řezání suchých větví. A tu obětinu samozřejmě neobětovali Němci. Byla to židovská oběť, bez které by ostatně ani nebyl vznikl Rotšildland v Palestině.
   V Nurimberku nebyl Hitler nijak odsouzen ani "posmrtně", jako by neexistoval.
   A ta šestka a šest nul... No, o holokaustu 6 milionů židů kdesi ve východní Evropě bědoval Významný New Yorkský žid již v r. 1919:
   http://balder.org/judea/American-Hebrew-October-31-1919-The-Crucifixion-Of-Jews-Must-Stop-Martin-H-Glynn-Six-Million.php

   Vymazat
  2. Honolulu neni čeroch 19:54, pan Honolulu je Aldebaran
   Taurus ze Žižkova, odkud se zná s Ančou Trumpojc !
   Klintnová je myslím prapraneteř židovky z Toleda.
   MM

   Vymazat
  3. Anonym 20:14

   Nevím odkud tyto info máte - faktem je že máte pravdu...nevěděl jsem, že Pjakin o tom mluvil....

   1: Osvětim - nebo-li OSVÍTÍM-ZAPÁLÍM a podobné modifikace slova..
   2: Ruce v tom asi měli taky JEZUITÉ
   3: Cifra 6 milionů židů a slovo HOLOCAUST of roku 1915-1938 v USA hlavních novin .... tuhletu písničku zpívali dokola a dokola tak jako dnes to dělají o Ukrajině či Sýrii atd atd.... tady je video.....

   https://www.youtube.com/watch?v=Dda-0Q_XUhk

   ?????
   Jasně to poukazuje na to že HOLOCAUST a 6 milionů židů byla plánovaná akce asi 30 let dopředu a to SIONISTICKÝMI LÍDRY v USA

   Bohužel - REALITA a FAKTA

   Vymazat
  4. Vlastimile, pokud jste zaregistroval můj spor s Trollem, můžete mi prosím postnout ono hnutí(název) k snadnějšímu vyhledávání, děkuji.

   Vymazat
  5. Bože, bože, tolik blbosti a výmyslů na jedné stránce.

   Vymazat
  6. 21:28- nevzdychejte, přispějte opakem!

   Vymazat
  7. Miroslav Povolny

   V pohodě ...

   tady je můj druhotný mail: jakýkoliv dotaz ..

   v1lastyl zavináč yahoo dot com

   Vymazat
  8. 19:59 Ty jseš kreten,který študoval na Lomonosově univerzitě fašismus vpodání KGB lektora.Svůj názor prezentuj i s jménem a adresou trvalého pobytu(asi cvokhaus),ať lidé vědí ty dobytku,co jsi zač

   Vymazat
 11. Shora uvedené diskuzní příspěvky jsou o ničem - je to slet pitomců, sprosťáků, sráčů a důchodců - je to převážně banda z Novinek, tam se slézá lidský sajrajt už několik let. Teď tam je článek, jak padající kláda zabila pětatřicetiletého chlapce - a přečtěte si, co ta banda pitomejch, uslintanejch sráčů k tomu píše za neskutečný, urážlivý blafy. Být příbuzným toho chlapce, podal bych na server Novinky trestní oznámení a žalobu a chtěl bych statisíce, aby je to přešlo, šmejdy mizerný. Tenhle hnusný bulvár, vyhrabávající kdejakou špínu, zprostředkovává urážky mrtvých - a není to poprvé. Česká společnost se motá ve sračkách - tečou tomu hovna z bot. To tady nebylo "za komunistů" nikdy! Takový morální bahno. Přečtěte si po sobě všech těch přes třicet sraček, co se tady hádáte a urážíte, a pak napište, o čem to je a jaký to má mít smysl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:39- omlouvám se ale pro Vaše vlastní zdraví nečtěte, a celkově se vyhýbejte světu který "nerozumí Vám a Vy jemu". Jiné to už nebude, sorry.

   Vymazat
 12. Tady to napsat můžu ;-)
  21:39 : Vždy skvělý- vždy připraven !

  OdpovědětVymazat
 13. Dík brácho - ty taky. A teď jdu sledovat Alaina Delona a další dobré herce (ČT 2 - občas něco dobrého vyhrabe) z francouzsko italského thrilleru z roku 1970,kdy ještě svět byl normální - ne zvrácenej jako teď,kdy jsou na vedoucích politických pozicích snad všech zemí (kromě Ruska a Číny?) v převaze degeneráti. Kdybych měl po večerech číst internetovou publicistiku, hlavně pak diskuze k tomu, tak bych se pomátl.....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také si umím najít pohlazení duše. Televizi nevyhazuji a neodsuzuji ani internet. Jak jinak zvrátit zvrácený svět k normálu než domluvou?

   Vymazat
 14. Take lidsky sajrajt, nick honolulu je ze Smichova a neni ze Ziskova. Slecnu Ancu Trumpojcovu Bohuzel nezna, ale rad by ji poznal za ucelem sexualnich radovanek.

  Aldebaran je sice neznamy pro honolulu, ale jeho pradeda ho pouzival jako orientacni bod, pri immigraci z Plejad na tuto planetu.

  Honolulu NENI CERNOCH (nedej Boze) , ale beloch klasificovan podle stupnice v Pretorii jako LILLY WHITE. t.zn. krasavec,
  a cely Blizky vychod mu muze byt ukraden.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 15. No já včera vyhodil radio i ze všema kanálama s okna/pěkně postaru/.
  Na tv jsem si ještě netroufl, neboť nejsem ozzy. No a někdy se Dají vyhrabat
  dost dobrý fláky. To je fakt.
  Přeju přjemnou zábavu !
  MM

  OdpovědětVymazat
 16. 22:42 copak já psal že je lulu černoch ?
  A to já jsem ze Smíchova a Hlubočep !
  Psí hvězda
  MM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přátelé z mládí nebo emigrace se nemají rádi? Že by dětské rvačky? nebyly v té době ještě Hlubočepy a Smíchov vesnicemi?

   Vymazat
  2. Můžete mi poslat email ..

   Vymazat
  3. Pokud je to Vlastimile pro mne,zkusím spojení zítra, můžete zkusit spojení dnes Vy, miroslavpovolny@seznam.cz ale přečtu si to až zítra. Odcházím do "hajan".

   Vymazat
 17. Zapomel jsem napsat, ze muj prispevek (22:42), je pro MM (20:45). Clintonova je z Chicaga a jeji rasovy profil nebyl prozkouman pro totalni nezajem, ale od prvniho pohledu je zrejme, ze jeji predkove nebyly z Toleda ve Spanelsku.
  Moznost prichodu do Chicaga z Toleda v Ohiu, vsak zustava otevrena.

  Israel je mi zatim lhostejny. Toto uzemi patri nam Katolikum. Zdedili jsme ho po Rimanech a v dnesni dobe takticky vyckavame, az bude zvelebeno k dokonalosti. Potom ho obsadime a budeme vybirat najemne. (Psssst, t.j. tajna informace.) Drive vsak musime zdisciplinovat naseho
  papeze , ktery se nam pomatl. Jeho inklinace k Islamu (pardon, kozomrdum ) je neznama diagnoza.
  Doufam ze vsichni prislusnici lidskeho sajratu se shoduji s mojim nazorem.
  honolulu  OdpovědětVymazat
 18. Pane Povolny, vzdyt ja ho vubec neznam. MM - Psi hvezda, Canis major - je hvezda SIRIUS, a ta je daleko - pouze 9 svetelnych let..Budte opatrny, at ho v Praze nepotkate, je to zamaskovany UFOun.

  Hadkam ohledne Zidu chyby postatne informace, takze jsou neplatne. Napr., nikdo se nezminil o jejich puvodu ve vesmiru a nasem puvodu, ktery je rozdilny.

  Nas navstevnik MM, z hvezdy Sirius vam to vysvetli.
  To se zase zasmeji. (A jak to, ze nejsi v Ontariu MM ?)

  honolulu - jehoz prarodice prisli ze 7 sester v Plejadach.
  (Constelace Taurus.)


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, původ Židů ve hvězdách nehledám. Tak jako cikáni, také nechtěná minoritní skupina se k svému přežití naučila krást a podvádět, jiná , inteligentnější skupina použila sofistikovanější prostředky, peníze a úrok."A vo tom to je"!

   Vymazat
  2. Ty se tam moc nechechtej, neboť těmi, dle tebe, beraní NAVY-gastore,
   letovými souřadnicemi byly časy/utc/ malinkatých otřesů země.

   Například ta Coalinga 03:48:24 rozhodně není Můjpes /volací znak/
   To byl výslek práce palubních zaměřovačů - Střelky a Bělky.

   Takže tě mám tzv. ZARÁMOVANÝHO :-))))

   Takže si už můžeš balit evakuační zavazadlo !
   Co do něj ti jistě poradí tvý policejní kámoši z Blejád.

   Do Deseti/snad umíš/ a /teď pozor/ do dne, ti pod prdelí značky
   LillyWhite
   rupne základová deska tvé haciendy u potokka St.Jádřince !!!

   A pak se rozloupne celá Zemědoule !!!

   Bude vypadat jako rozlousknutej kokos...
   ...a ze dvou půlek kokosu si můžeš udělat skvěěělí NAVY-gatorskýs
   sluchátka. Uf.

   ps:ani to snad po sobě nebudu číst

   Tak zatim.
   MM

   Vymazat
  3. PS. nic to nemění na tom, že hloupá je majorita, která to strpí.

   Vymazat
  4. MM,za koho kopete, má to souvislost s naším zlatem?

   Vymazat
 19. Jo a 9 světelnejch let moc velká dálava pro Siria neni.
  Jseš ŽIŽKOVÁK a to ti nikdo neodpáře !
  ...a když jsme u těch treků,

  To fakt nevíš, co je ZAPADÁK !?
  MM

  OdpovědětVymazat
 20. Vždyť vám to Honolulu napsal dost jesně, kdo jsem...
  A pane Povolný..
  Ten gold potřebuju do svýho ratataplánu ne jako palivo,
  ale jako cestovní krmi pro Lajku, která jediná se ve hvězdách vyzná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hmm, u toho bych nechtěl být.

   Vymazat
  2. Ale stopro nebudeš, ty ne.
   MM

   Vymazat
  3. Taky nebudeš..

   Vymazat
 21. doktor nezapomeňte při svých vášních, že Arabové a Židé jedno a totéž jsou v různém obalu _ JSOU TO SEMITÉ....A mezi islámem a sionismem je jaký rozdíl?????

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Drtivá většina, více něž 95% dnešních tzv. židů (resp. těch co se považují za židy) nejsou semitského původu, jsou původu turko-tatarského, chazarského. Chazaři (stepní turkický národ severně od v Kavkazu převzal babylonský talmudismus v 8. stol. n.l. Jrdalo se o nejmasovější přijetí babylonského judaismu, bez kterého by následný světový židovský problém vypadal úplně jinak. Rodní bratři komunismus a sionismus jsou doktríny žido-chazarů.
   "Gojové" to nesmí říkat, byli by "antisemiti", takže třeba chazarští židé Koestler a nejnověji profesor z Jerusalémské university Šlomo Sand to místním šábesgojům vysvětlí v jejich knihách.

   Václav Hořejší:
   „Dějiny židovského národa byly vymyšleny, aby vyhovovaly požadavkům sionismu.”
   http://blog.aktualne.cz/blogy/vaclav-horejsi.php?itemid=9427

   Vymazat