Reklama

.

.

neděle 1. května 2016

Akce: Oděsa 2014 Memento - STOP fašismu!

Pavel Letko 
30.4.2016   E-republika

Pozvánka: V neděli 1. května od 15:00, si na Hradčanském náměstí v Praze nejen připomeneme památku oděských mučedníků, ale současně budeme požadovat potrestání skutečných viníků.


Uplynuly již dva roky od masakru 48 nevinných lidí v Oděse. Zapomenout na tuto tragédii, by znamenalo rezignovat na lidskost. Nikdo z viníků nebyl ani postaven před soud, odsouzen, ani potrestán. Předseda české vlády Sobotka požaduje propuštění Nadi Savčenkové, avšak to, že Oděský zločin zůstává nepotrestán, mu vůbec nevadí. My však tento strašný zločin nezapomeneme a nepromineme!

V neděli 1. května, si na Hradčanském náměstí v Praze nejen připomeneme památku oděských mučedníků, ale současně budeme požadovat potrestání skutečných viníků. Přečtena budou jména všech obětí a na dálku si vyslechneme kromě několika projevů i svědectví očitého svědka, jenž tehdy přežil řádění vraždících fašistů.

71 komentářů :

 1. Teda má to někdo starosti...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsi to ale ty - 21:24 - idiot a lidské prase!!!

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. 21:24,jsi lidský odpad!A tak se sem nastěhoval další!ROSSOLINI.Již tato přezdívka mluví za vše!

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  5. Neměli si hrát se zápalkama, komoušové!:)

   Vymazat
  6. Kdyby se lidé postavili komoušksý pakáži všude stejně odvážně jako ti mladí v Oděsse, tak mohlo 10 tisíc jiných lidí dneska žít! - http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/rusko-a-okoli/valka-na-ukrajine-uz-si-vyzadala-skoro-deset-tisic-obeti_381657.html

   Vymazat
  7. Rossoliny, proto by se to mělo důkladně(nestranně!!!) vyšetřit, proč se to už nestalo? Navíc OSN se přiklonila k pozastavení řešení tohoto případu aby se zbytečně nejitřily city.

   Vymazat
  8. Kdyby komoušská pakáž se chovala a myslela, jako hovadská hnida, zde pod debilním nickem "myldemon", vládla by stále, neustále.
   Víš proč nemáš žádné kamarády a proč se ti normální lidé, kteří tebe - ty hovno s názvem myldemon, obloukem vyhýbají? Nevíš a nikdy se to nedozvíš. Dopadneš velice mizerně! Uvidíš!

   Vymazat
  9. Ty vaše "Kamaradenů, alias "soudruhy" fakt nepotřebuju:) Vy jse jen taková sekta zblblejch starejch komoušů a každej normální mladej z vás má leda prdel. Ve volbách dostanete na frak jako vždy - každej rok o krapet víc až zmizíte v hrobech a bude klid ...

   Vymazat
  10. Tak proč se trápíš schvalováním zvěrstev v Oděse? To snad patří k normálnosti nenormálních mladíků s vypatlanou mozkovnou???
   Ještěže tu samotu kolíka v plotě přiznáváš.

   Vymazat
  11. myldeome- už jsem to psal jinde, že jste vůl. ale teď to doplňuji o slovo "korunovanej"!
   V.J.Horák

   Vymazat
  12. 16:43 - Jasná řeč jasných charakterů lidských zrůd. Hororových, odporně hnusných, slizkých tvorů.: „Pokud se jim postavíte rychle čelem, jako to udělali třeba v Oděse, kde je prostě upálili, nebo v Dněpropetrovsku, kde je prostě zabili a pohřbili u silnice, tak máte klid. Jinak řečeno:Prostě se spojili raulíci dvou klubů a když tam viděli stanovat bolševický tábor, tak se rozhodli ho rozprášit a skončilo to blbě. Přijde chvíle, kdy s těmito odpornými tvory bude naloženo stejným způsobem. Jejich nesnesitelné kvičení a prosby o milosrdenství bude vyslyšeno v duchu a v rovině jejich soucítění s hořícími lidmi, utloukanými železnými tyčemi lidskými zvířaty stejnými, jako jsou ti co sebe nazývají Rossolini a myldemon. Svému osudu neujdou.

   Vymazat
  13. Myldemon, vy patříte k těm mladým ultralevičákům s dredama a maskovaným obličejem, kteří chodí demonstrovat za muslimské migranty? Nemáte to pak v té své makovičce poněkud popletené? Vy si totiž ty muslimy zasloužíte, budu se bavit, až od nich dostanete na frak.O ostatních hovadech, kteří tu uráží oděské oběti upálené ukrajinskými nácky, je škoda mluvit. Vy potřebujete psychiatra nebo se svojí nenávistí zalknete.

   Vymazat
 2. Jaceňuk prý dostal co zasloužil. Za Oděsu i za Mejdan!!!
  Nemáte taky pro ostatní buditele na ukr ajině?
  A když už budete v tem, nemohli byste vyčistit augiášův chlév i u nás v Čechách? hlavně od těch kudrnatejch sviní.
  MI ČEŠI VÁM BUDEME NESKONALE VDĚČNÍ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mluv za sebe blbe, my češi nejsme žádní antisemiti, jasné!

   Vymazat
  2. jeho smrt není ještě oficiálně potvrzena

   Vymazat
  3. A ani nebude! Protože je to obvyklý komoušský hoax, tvořící obsah většiny zdejších rudých canců.

   Vymazat
  4. Další Chujmer debilovič po lobotomii!!!!!!!Měl bys táhnout tam kam patříš,do hrobu za tím zrzavým kriplem Lahváčem Veškrnou!!!!!

   Vymazat
 3. Tyhle akce by se měly živě vysílat na youtube. Ne každý má možnost dostat se do Prahy. Nebo alespoň záznam.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když bude přenos či záznam, nepřijde tam nikdo. Hezky zvedněte zadky a udělejte něco u vás!!!

   Vymazat
  2. Vloni bylo kolem dvou tisíc lidí.

   Vymazat
  3. Záznamy jsou na Facebuku.A ČT vysílala zprávy ze shromáždění xenofobů a fašistů.Jen dohledat.

   Vymazat
 4. POZOR !!! Na akci přímo vystoupí jeden z těch, kteří tehdy byli uvnitř hořícího "Domu odborů" v Oděse, Alexandr Naumov ! Jeho účast byla potvrzena v sobotu. Přijďte.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rossolini, s vírou na vítězství se chodí i na "popravu". Vše se bude odvíjet od "drobností", síly národních sil ve velkých státech včetně USA. Vy vynechte invektivy, k intelektu je nepotřebujete. A perme se za "svobodné národy", ne za globální vládu psychopatů.

   Vymazat
  2. 7:09 Zřejmě rád používáte příliš silná slova při posuzování práce jiných. Být vámi, smířil bych se s faktem , že na webu NR vámi žádané informace nejsou a zřejmě nebudou.
   Kdo vás ale nutí tento web navštěvovat a číst, když máte možnost najít si je na jiných webech ? L.S.

   Vymazat
  3. Rossolini má v hlavě guláš psychopata a to nedopadne dobře.

   Vymazat
  4. 11:16 - Tvor z kategorie agentů Štětinů je puzen k výrokům typickým pro kategorii plavců, kteří v zabedněné zastydlosti, se úporně snaží stud za lokajské šplhounství v minulém režimu překonat nadáváním do komoušů, každému a všem. Štětina mu je nedostižným vzorem.

   Vymazat
  5. Minulý režim mi nic neudělal, protože jsem ještě nebyl na světě:)) Ale táta říkal že nic moc - Rusáci mu v 68 prostřelili nohu když pomáhal zraněný starší paní který ty hovada shodily na hlavu kus podloubí. V Liberci u radnice. To oni umí - terorizovat a lhát.

   Vymazat
  6. Štětinatý zkurvysyn má v palici Mozkomora a naděláno úplně stejně,jako zdejší ussacký zhovadilý imbecilové milující barevného opičáka!!!!!!!

   Vymazat
  7. Vy musíte bejt děsný ztroskotanci:) Jsem vás viděl dneska naživo, frustranti - s Miloušem na párku s mávátkama. Bulíci ...

   Vymazat
  8. A tebe kdyby fotr vyhonil do kanálu,tak jste si dneska mohli psát z Kanárů,genitální zblblo!!!!!

   Vymazat
  9. Jo to tam taky sípal jeden strejda chromej na tom rudým scuku! Jenže ten mameluk komoušskej s pochcanejma trenkama si to jen představuje, kdežto já tam jezdil jako insturktor s paraglajdem.

   Vymazat
  10. A proto sám ve svejch letech nosíš pořád Pemprsky nebo ti to poradil věcně pochcanej Blekota z Orlíku?!!!!

   Vymazat
  11. Ty jsi skutečně maxi genitální!!!!!Místo IQ máš IA;-)))))

   Vymazat
  12. A ty jako posluchač náckovských kapel, hnědko, máš EE:)))

   Vymazat
 5. Panove NEbijte me, neni to z moji hlavy !

  KHAZARS - v jazyce Hebrew KUZARIN, nemaji GENETICKY s Zidy nic spolecneho.

  Khazars - to bylo 28 kmenu Turko - mongolskeho puvodu, ve kterem prevladal kmen OGURIK.

  V roce 618 A.D. vytlacili Slovany z jizniho Ruska a usadili se na dolni Volze. Astrachan bylo jejich hlavni mesto.

  Jejich kmeny se sjednotili a vedli uspesne valky proti Slovanum, Byzanci a podrzte se stolu. I proti Arabum (Islamu), kteremu zamezili utok na Rusko.

  V roce 740 A.D. jako SJEDNOCUJICI PRVEK prijali Judaismus.
  Takze jsou to politicti Zide, ne geneticky stejni, ani k sobe navzajem.

  Orginalni cisti Zide maji uplne jine dejiny, ktere jsou starsi o 1800 let, nez dejiny KHAZARU a
  maji take uplne jinou psychologii. Jsou chytrejsi s hlubsi spiritualitou a maji dva dary z vesmiru.

  (Je podezreni, ze z vesmiru, take prichazi signaly na jejich zniceni - vysvetlim pozdej.)

  Nekdy v 1/2 10-teho stoleti se proti Khazarum spojili, Slovane, Vikingove - (nejhorsi zabijaci v tehdejsi Evrope), Byzatinci a dalsi prekvapeni - cisti Mongolove.
  Vedl je Slovan knize Sviatoslav I. a koho nezabil, toho uvrhl do otroctvi.

  V tomto ujarmeni zili Khazari az do 19-teho stoleni , kdy se stali zakladem na zniceni carskeho Ruska...

  Kazdy chvilku taha pilku.

  Ted jsou vsak v prusvihu, ale prijdte na to sami proc !
  O Khazarech bylo napsano mnoho knih z nich nejslavenejsi se jmenuje :
  13th TRIBE - Arthur Koestler (slavny zidovsky historik.)
  nick HONOLULU - vzdy velmi zvedavy !


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vesmírné vědomí má obavy, že homo-sapiens je hrozbou pro existenci života ve vesmíru. Z etických důvodů, zcela neeticky, neetická část - entita tohoto vědomí, ovlivňuje dění na planetě Zemi s cílem, že lidstvo vyhubí samo sebe, bez přímého zásahu z vesmíru. Jako garant a vedoucí síla pro takový cíl, byly vybrány USA. Ty mají neuvěřitelným pokrytectvím s absenci lidské morálky, (vyvíjené po tisíce let), charakteru zmíněné vesmírné entity natolik blízko, že vzájemně splývají. Prvotní překážkou je oblast Ruska. Výsledek věčného sporu mezi vesmírnými entitami vesmírného vědomí, rozhodne o existenci lidstva. Tak tomu bylo, je a bude.

   Vymazat
 6. V ramci, NESPRAVEDLIVE kolektivni viny, tisice Zidu bylo v Nemecku a Evrope poslano do koncentraku na smrt, zatim co Zioniste (Khazars-Ashkenasis) chlastali s Nacisty v barech a bordelech v berlinskem Charlottenburgu.

  Eichman a Zioniste se meli tak radi, ze Eichman zvladl dokonce zidovsky jazyk a byl na vylete i v Palestine - dnesni Israel.. LIBANKY zarazil sam Hitler a Himmler jel na sprdaka do Berchtesgadenu.

  To vse popisuje kniha, ktera se jmenuje :
  THE ORDER OF THE DEATH'S HEAD a napsal ji Hainz Hohne.

  The New York Times Book review, knihu ohodnotil jako
  "A MONUMENTAL ACHIVEMENT"...
  Ja ji hodnotim jako horror ! (Knihu vlastnim.)
  honolulu  OdpovědětVymazat
 7. STRASNE valky mezi narody SEMITU a ARIJCU nejsou nic noveho, ale s Khazary nemaji nic spolecneho !

  Vse zacalo pro Evropu PUNSKYMI valkami.
  Prvni 264-241 B.C.
  Druha 218-201 B.C.
  Treti 149-146 B.C.

  Nejlepsi by bylo, kdyby kazdy mel svoji zahradku s vysokym plotem. Vy plot nemate ! Dockate se masakru od potomku Kartaga.
  Dalsi podminka pro tvaly mir, jde najit v zakonech rise Byzanske.
  - Cizi etnikum, nikdy nesmi byt na pozici vlivu !
  Tyto zakony ma i Amerika v dnesnich dnech.
  Proto se vysetruje puvod. (Obama, Ted Crus)
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 8. Jen aby byly zdarma klobasky, pivo a koralka. Jinak komunisticti dedecci opet neprijdou.
  Ukrajinci meli pravo proti Putinovym zrudam zasahnout jakymkoliv zpusobem.
  Vlast je treba proti ruskym zlocincum branit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Á Pepek Vyskočů se vzbudil.Krásné ráno 1.máje,lásky to času a prosím,nelez do zajímavé debaty.

   Vymazat
  2. vlast tě (7:08) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  3. Ven si růžové šatičky a jdi si zatancovat se Šapitem,ty prvoku kterej tady zůstal po Edgaru Howerovi....jsi stejnej uchýl jako on,Chujmere debiloviči!!!!!!

   Vymazat
 9. Podle diskuze se zdá, že se vzduch dá pročistit jedině občanskou válkou. Tolik nenávisti na obou stranách se musí někde provalit. Tak do toho!

  OdpovědětVymazat
 10. Nemohu pochopit jedno: jak člověk může být křesťan, chodit do kostela a razit si cestu jako Bible Belt /nikdy jsem o takovém termin neslyšel/, čili myslím si být asi podobný jako je Cameron? - ten je patrně protestant. To jak vypadá třeba Blízký Východ a jak vypadá Ukrajina /což je asi rovněž produkt Bible Belt státu - USA - kde je nejvíce protestantů - katoliků je tam méně /ne, že bych se zastával katolíků/ - to je v pořádku z křesťanského hlediska. Posílám jako komentář a jdu zjistit do Wikipedie, jak je na tom USA z náboženským rozvrstvením a jakého vyznání je Cameron. Já kdybych chodil do kostela, tak bych do politiky - v každém případě do takové, v jaké je Cameron - nechodil. A rovněž se divím věřícím lidem, kteří volí křesťanské demokraty u nás. To chcete opravdu takové křesťanství, jako hlásá Bělobrádek nebo si myslíte, že budete 6 dní /v politice, nebo v biznisu, kde budete krást/ hřešit a v neděli půjdete ke zpovědi a je to OK?

  OdpovědětVymazat
 11. ještě doplněk k 10:20. O Cameronově vyznání jsem se ve Wikipedii nic nedozvěděl. Dál hledat nebudu, co jsem se dozvěděl to mě stačilo abych toto individuum zařadil do sofismatického terminu - není moje krevní skupina a blíže se s takovým individueem seznamovat nechci. S vyznaními v USA je tomu tak jak jsem předpokládal, čili USA jsou Bible Belt stát, asi stejného druhu jak nacistické Německo za druhé světové války - nacističtí vojáci měli na pásech napsano Got mit uns. Belt mimochodem znamená anglicky "pás, pásek atd./. Adolf Hitler nadále živ? Možná pane Honolulu - zcela krátká informace o hlásaných pojmech pro příště?

  OdpovědětVymazat
 12. K této otřesné tragedii, náleží postoje naší vlády charakterizované výrokem vládního zmocněnce Bartušky, což je potřebné připomínat znovu a znovu:
  „Pokud se jim postavíte rychle čelem, jako to udělali třeba v Oděse, kde je prostě upálili, nebo v Dněpropetrovsku, kde je prostě zabili a pohřbili u silnice, tak máte klid. Když to neuděláte, tak máte válku. To je celé.”

  OdpovědětVymazat
 13. Je mimo jakoukoliv pochybnost, že před dvěma lety došlo v Oděsse k masakru na nevinných obětech za spoluúčasti policie a militantních fašistických bojůvek podporovaných vládou. Tento masakr, stejně jako mučednická smrt nevinných lidí nesmí být zapomenut.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Holt v Oděsse to putinčíkům nějak nevyšlo:)) Jsem zvědvej kam potáhnout až budou muset vráti Krym ... asi na Sibíř!

   Vymazat
  2. Jenže tam budou muset všiváci rusácký sekat latinu, protože ta už bude součást Číny! Chycht!

   Vymazat
  3. vlast tě (14:47, 14:48) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  4. Zatím vyskakujete akorát vy! Pět cenťáků nad zem s holema, když vám, bulíci rudý řekne někdo pravdu do očí. Viděl jsem vás dneska na tom rudým scuku s Miloušem!

   Vymazat
  5. Podle Vyskoče je putinčík každý Rus, který se po rozpadu SSSR vyskytuje kdekoliv za hranicemi dnešního Ruska a asi prý vůbec nerozhoduje kolik set let tam jeho rodina žije. Takového ignoranta abys opravdu pohledal !

   Vymazat
  6. Místo myldem bys tam měl mít Megadebil!!!!!

   Vymazat
  7. Myldemon znamená že meju rudejm démonům hlavy!:)

   Vymazat
  8. Oheň má očisťující účinky a tak doufán,že si to budou pamatovat zrádci a renegáti na Ukrajině.Všude na světě je běžné,že rozvraceči státu jsou trestáni.

   Vymazat
  9. Ty vypatlanej pazgřivče nedonošenej,ty si neumíš sám umejt ani tvaroh za ráfkem !!!!:-))))

   Vymazat
  10. 15:53 - Přesně tak! My mejem hlavy komoušů ohněm!:))

   Vymazat
 14. Boj o Oděsu bude pokračovat - kopie příspěvku k tomuto článku: V červenci bude zasedat NATO (dále jen "mírové holubice"), kde se rozhodne o založení černomořské flotily NATO, aby se obešla omezení daná smlouvami o provozování Bosporu a krátkodobým pobytem cizích lodí na Černém moři. Tato flotila měla původně parkovat v Sevastopolu, ale mírovým holubicím udělalo čáru přes rozpočet samo obyvatelstvo Krymu svým referendem a následná anexe Krymu (Pozor, rozlišovat ! V případě Kosova nebo třeba Izraele se při záboru nových teritotií nikdy nejedná o anexi, o tu se jedná pouze v případě Ruska). Oděsa má tu smůlu, že byla vybrána jako náhrada za ztracený Krym, protože někde ty skořápky mírových holubic musejí parkovat. Takže Oděsu a jeho ruskojazyčné obyvatelstvo čeká trvalý teror (včetně násilného poukrajinšťování) i v budoucnu. To, co se stalo 2.5.2014, to byla pouze první drobná výstraha Oděsanům za souhlasného ticha celého slavného západu. To Rusko se k mírovým holubicím neustále přibližuje a musí se s tím něco dělat. Slova o nějakém volném vstupu do Evropy pro ukrajinský obchod (viz předposlední odstavec článku), to je pouze vedlejší záležitost. Mimochodem, americká armáda působila na Krymu již za Janukovyče, protože probíhaly přípravné práce na využití dalších přístavů (Jevpatorie nebo Feodosie) pro mírové holubice. Ukrajina chtěla dojit prachy za pronájem přístavů od obou stran, od USA i od Ruska. Tento pokus nevyšel, protože se místní obyvatelstvo vzbouřilo a odmítlo Američanům poskytovat ten nejzákladnější servis a ti museli z Krymu odtáhnout. Takže to odnese miliónová Oděsa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stále stejné imperialistické myšlení západních "demamogratických" mocností. Nezáleží zda jde o SSSR nebo o Ruskou federaci. Stačí shlédnout záznamy z váhání kolem otevření druhé fronty, za druhé světové, teprve až když byl již výsledek jasný. Gigantické pokrytectví a neomezená podlost především. Tak tomu bylo - je - a bude.
   Dnes je to evidentně, zřetelně vidět, z okolností souvisejících s imigrantskou invazí.

   Vymazat
 15. (6:10) ODPOVEDEL jsem na Vasi pripominku ohledne dnesni situace a vysvetlil zakony ve stare Byzanci.
  Clanek se ztratil.

  To, ze Arsenii Jacenuk byl zastrelen, nase zpravy NEUVEDLY.
  Nemohu to nikde najit.

  To, ze muj clanek zde byl dokazuje pisatel (10:20) zminkou o BIBLE BELT.. Co na nem bylo neprijatelne, NEVIM.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Odpovídal jsem n koment jednomu trollovi a přitom jsem se zmínil o smrti Jaceňuka, jako o smrti "pana soudruha",, který přestal být ovladatelný svými loutkovodiči a proto po něm zbylo jen 7 prázdných patron z kalašnikova.

   Jak ten komentář, tak komentáře k němu také na této stránce nemohu dohledat. Prostě tu nejsou. Na to si honolulu holt musíš zvyknout, já už si zvyknul.

   Vymazat
 16. Zemepisna area zvana Bible belt, je z Kentucky po jizni Georgii a z poloviny Texasu po Atlantik....

  My si nemuzeme vymenit informace, protoze to nekomu vadi.

  DEMONIZOVANI nekterych zemi vsak nikomu nevadi, takze nas valka nemine.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 17. Uz mi to doslo, proc clanek o zakonech v Byzanci zmizel.
  Bylo tam vysvetleno, ktere pozice Zide , tam nesmeli zastavat.

  Pani Cenzori ! Ja ty zakony NEUDELAL a lide se to stejne jednou dozvi - nebot Rusko je treti RIM. (Byzanc byla druhy, Rim.)
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proto také nemohl být Istanbul hlavním městem Turecka, protože tam žijí povětšinou násilně poturčení konvertité, překabátění na islámskou víru (měli snadnou volbu - korán nebo smrt), ale nespolehliví. A to včetně velkého procenta obyvatel, kteří dříve navštěvovali synagogy nebo křesťanské kostely. Pokud bude také v Turecku standardní americká barevná revoluce, budeme se asi divit, jak rychle se změní náboženství obyvatel Istanbulu. Proto je hlavním městem Ankara, kde bylo většinové obyvatelstvo složené z původních mohamedánů.

   Vymazat
 18. Dalsi clanek ZMIZEL, a to o roku 70 A.D. - o zniceni Jeruzulema.
  To je take zakazane thema ? Co se vas dotko mentalni trpaslici ? Ze by 15-ta Legie ? Oni tam byly jeste dalsi 3 + auxiliari a vy se o nich nikdy nic nedovite k vasi ujme.
  Ctete pouze predepsanou Materidousku a poslouchejte lhani, pouze z jedne strany.
  Milovnik dejepisu honolulu

  OdpovědětVymazat
 19. Banderovská Ukrajina hnědne dále za pomoci západu. O tom, že unesli a zavraždili advokáta dvou Rusů naše hnědá média ani nepípla, stejně jako o tom, že banderovci unášejí Rusy, kteří pouze projíždějí Ukrajinou, že je drží v železech a ještě mučí, ty šťastnější pak vyměňují v rámci výměn zajatců. O likvidaci nežádoucích ukrajinských politologů a novinářů škoda mluvit. V Mariupolu je zahájeno trestní řízení proti manifestantům kteří nesli transparent "fašist něprojďot". Banderovci si ta svoje schengenská víza musejí nějak zasloužit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Vyspělý" demokratický pokrytectvím zdeformovaný svět šel na ruku Adolfovi a německému fašismu, dnes jde na ruku fašismu ukrajinskému. Jména kapitalismu a demokracie jsou zhouba a zkáza.

   Vymazat
 20. Podle bývalého premiéra ukrajiny bylo v Oděse zavražděno nebo upáleno 397 lidí. Což je 10x více než se uvádí...

  OdpovědětVymazat