Reklama

.

.

sobota 9. dubna 2016

Bleskovka! V Londýně protestující žádají demisi Camerona

9. 4. 2016, Ď, zdroj sputnik zive


Živé vysílání z místa viz zdroj.

Protestující v Londýně žádají demisi Camerona kvůli panamskému skandálu


Živé vysílání z místa viz zdroj.14 komentářů :

 1. Je čas udělat pápá! Ty šmejde, kázající o morálce!!

  OdpovědětVymazat
 2. Uvidíme, kdo tu demostraci pořádal. Jsem zvědavý zda to budou pravicoví extrémisté, proruští nacionalisté, extrémní levice, krajní pravice, neonacisté, nebo rasisti. V každém případě to bude někdo, kdo je kontroverní. Věřím, že nám to ČT večer vysvětlí a možná přijde i Kalousek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:37 Tak vám pěkně děkuju, právě jsem si kvůli vám poprskal celý monitor! Ale máte pravdu. Panamské papíry plní v některých zemích svůj účel, v některých zemích je prokoukli a jen se jim smějí. Kalousek nám možná i vysvětlí, že Babiš v těch papírech určitě je, jen jako rafinovaný agent STB je schován pod jiným jménem. Už se těším, to zas bude prča. A možná vytáhne z klobouku i Zemana!

   Vymazat
  2. A ak v ,,papirech,, Zeman nahodou nie je, tak mozno sa najde Zemanov kamarat, alebo aspon sestrenica neboheho stryca pana prezidenta Zemana....

   Vymazat
  3. 16:00 Ano, vysvětlí nám, že Babiš je tak rafinovaný, že se v těchto seznamech skrývá pod jménem Kalousek. Není přece důležité, co vidíme na vlastní oči, ale to, co nám Kalousek říká.

   Vymazat
  4. Bylo by to báječné.Když nevidím Kalouska denně nebo neslyším,bojím se,že se něco vážného děje.

   Vymazat
  5. Dobrý nápad. ČT by mohla přejmenovat "Události a komentáře" na "Možná přijde i Kalousek". Navázala by tak na uspěšný kabaretní seriál, kde vystupovala řada moudrých lidí, kteří předstírali blbost. Dnes by tam byli opravdoví blbci, kteří předstírají moudrost.

   Vymazat
 3. Babiš je pravý kapitalista . OKD koupí za1kč a horníky prodá na orgány :-) Utíkejme do Novorasije . Zdař bůh .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Babiš kapitalista je,ale OKD není jeho dítě,když to nevíš,tak tam utíkej a pozdravuj Putina

   Vymazat
  2. Co to melete za bláboly?

   Vymazat
  3. škoda, že maj tolik poškozené ledviny a játra, to je to první, co si říše dobra z kolonií odkupuje (viz Kosovo)

   Vymazat
 4. a na novinkach.cz debilni video planeta londyn!!! hhh

  OdpovědětVymazat
 5. Demonstravi pořádá americká ambasáda placená (z velké části) Open Society lišáka Soroše. Cameron je jen hadrová pucfola na jedno použití, charismatický jako přejetá žába, s morálnimi vlastnostmi myši domácí.
  Jestli něco v zákulisí nezvládá, máme tu panama papers a ambasádu. Ty papírky jsou takový chemický postřik na obtížný hmyz. Psčlivě odfiltrované, aby nezasáhly zdravé kořínky demokracie. ČT se k tomu nevyjadřuje, protože ji k tomu šapitó nedal pokyn. Kdyby se něco tady semlelo, mohl by přijít o několik výnamných položek z telefonniho seznamu, které ještě neudělaly svou práci.
  Koloděj

  OdpovědětVymazat