Reklama

.

.

středa 20. dubna 2016

Такого, как Путин...To bleskurychle letí ruským internetem!

20.4. 2016   Eurásia 24
napsal/přeložil ea

V centru Kazaně se v úterý 19. dubna odehrál improvizovaný dvouminutový koncert, jehož záznam se bleskurychle šíří ruským internetem.Trojice pouličních hudebníků si jako vokalistku přibrala přihlížející mladou ženu, která je požádala o zahrání známé diskotékové skladby Такого, как Путин (Takového, jako je Putin). Smyčcové nástroje evidentně nebyly na překážku:


Ať je legrace víc, za Novou republiku připojujeme ještě text a překlad:
Такого, как Путин

Takového, jako je Putin
Slova i hudba - Елин А. 

Мой парень снова влип в дурные дела,
Подрался, наглотался какой-то мути.
Он так меня достал, и я его прогнала.
И я хочу теперь такого, как Путин.

Můj přítel se zase spustil,
Porval se, polyká nějaké svinstvo.
Tak mě naštval, že jsem ho vyhnala.
Teď chci takového, jako je Putin.

Такого, как Путин, полного сил,
Такого, как Путин, чтобы не пил.
Такого, как Путин чтоб не обижал,
Такого, как Путин, чтоб не убежал.

Takového, jako je Putin, plného síly,
Takového, jako je Putin, aby nepil.
Jako je Putin, aby neubližoval,
Jako je Putin, aby neutekl.

Я видела его вчера в новостях,
Он говорил о том, что мир на распутье.
С таким, как он, легко и дома, и в гостях,
И я хочу теперь такого, как Путин.

Viděla jsem ho včera ve zprávách,
Mluvil o tom, že svět je na rozcestí.
S takovým, jako on, je lehce doma i na návštěvě,
A já teď chci takového, jako je Putin.

Pro Novou republiku přeložil: Ďouba

Video doplněné o unikátního tanečníka:

58 komentářů :

 1. To mám radost, že stále více normálních lidí chápe, že Putin je státník, který nechce rozpoutat světovou válku,je inteligentní a nelže. Na rozdíl od státníků západních mocností,kteří nás nutí nenávidět Rusy a milovat ty hordy imigrantů.
  Stela

  OdpovědětVymazat
 2. Tak video kulturní debility oslavující Putina bychom měli.
  Už zbývá jen video oslavující nějakou skvělou ruskou zbraň a máme to komplet.

  Aneb, portál prorusáckých fanatických vymaštěnců v kostce :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty blbečku, tak sem nelez, nečti to, čti si ty Vaše pravičácké úderky, jak je to tržní hospodářství fajn, párkrát se u toho udělej a bude ti fajn, my se tady bez takových trotlů určitě obejdeme.

   Vymazat
  2. Tak sem nelez, šíříš tdy nenávist vůči jinému národ a za to by tě ti tvoji kumpáni mohli udat ... vlastně ne, ti tě za platí, i když asi mizerně, když tě zaměstnali. Asi nikdo s trochou rozumu jim na to nešel. Jen pro tvou informaci: Katuša nění píseň o ruské zbrani, ale o dívce, která má milého na hranici. Mám rád Rusko, mám rád Rusy a jsem jim vděčen za přežití našeho národa, který se naši němečtí přátelé snažili vyhubit. I kdyby ses i se svými kumpány posral, tak většina národa má rozum. Ty si ve své mysli zbožnil pražské všiváky, my jsme jenprosti nenávisti, narozdíl od tebe dáváme přednost vnímání pravdy. A víme, co ten pjem znamená. Tož asi tak, debile.

   Vymazat
  3. Co takhle "rozcvetali jabloni i gruši"? Ať se troll zaseje.

   Vymazat
  4. A ještě se pochlub, kolikrát ses dnes tady odbavil a máš to komplet, honihule !

   Vymazat
  5. 14:22

   Tržní hospodářství je fajn. Ale jen pro ty kteří mají co na ten trh přinést. Ne pro neschopné hňupy kteří nic neumí, nic nedělají, nic nemají, jako jsi ty.

   14:27

   K Rusům žádnou nenávist necítím. Ať si tam spokojeně žijí jak nejlíp dovedou.

   Něco jako nenávist cítím jen k vám rudohnědým vymaštěncům fanaticky oslavujícím Rusko, Kubu, Čínu, minulý režim,.., kteří touží potom zavádět podobné pořádky tady.

   Ty se "většinou národa" nezaštiťu. Většina národa takovými jako jsi ty opovrhuje. A "pravdou" se nezaštiťuj už vůbec. Na ty vaše "pravdy" a "prostotu nenávisti" si lidé ještě moc dobře vzpomínají.

   Vymazat
  6. 14:39
   Slovo genitála a ještě ukecanýho má všude u normálních lidí váhu mušího prdu,Chujmere:-DDDD

   Vymazat
  7. vlast tě (14:16) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  8. Je mě Vás opravdu lito zřejmě máte tu novou nakažlivou nemoc která se projevuje tím že se Vám stěhuje mozek až do konečníku.Měl byste si aspoň přečíst dokument který je zde k dispozici a je od autora AVRA MANHATTANA - "Vatikán ve světové politice" nebo shlédnout dokument "americký" Neznámé dějiny spojených států amerických od Olivera Stouna.
   Josef

   Vymazat
 3. V Rusku funguje internet?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ty nemáš doma splachovací hajzl, že sereš tady ?

   Vymazat
  2. neviem ako sa tu dajú oceniť príspevky, takže píšem slovne: máte moje VEĽKÉ PLUS

   Vymazat
  3. Funguje Ti mozek?

   Vymazat
  4. 14.25 ---- Chtěl jste být vtipný a nějak to nevyšlo. Tak snad příště.

   Vymazat
 4. Ti prozápadní poskoci jsou už zoufalí !! A bude pro ně hůř !!

  OdpovědětVymazat
 5. 14.25 jsi k politování.Rusové už v minulém století létali do vesmíru,američané bez ruských motorů by si ani neškrtli a ty se ptáš na hloupý internet.Je vidět,žes nevzdělaný hlupák.


  motorů

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Americká vozítka se prohánějí po Marsu, americké sondy z blízka fotí a zkoumají všechny planety a některé měsíce Sluneční soustavy, Hubbleův teleskop a jiné americké vědecké stanice na orbitu zkoumají vesmír,...., a nějaký ruský "vzdělaný" fanatik tady bude žvanit na "HLOUPÉM INTERNETU" (na hloupém PC vyvinutém v USA, s procesorem Intel z USA, s OS Windows z USA), že by si američani v něčem bez Ruska neškrtli.
   Lidská blbost jak vidno nezná hranic.

   Vymazat
  2. Sputnik vypustili počítače nemaje? Nevím. Jen vím, že USA nevedlo 150 let válku na svým území a přesto tam miliony lidí žije ve slumech a dostávaj lístky na pár sušenek denně. Až 70 milionů, hlavně barevných. Za Velký krize tam pochcípalo hladem a olovem Pinkertonů a jiných gaunerů v žoldu bank 6 milionů lidí, hlavně bílých farmářů. Víc než v SSSR za Stalina, kde to bylo též dílem stejných pánů - tedy nosáčů z Wallstreetu, uvalivších na sovětskou zem "zlatou blokádu". A to jen proto že pan Stalin nakopal zadek jejich slouhům a špehům Bronstejnovi a spol. Je pravda, že na nohy SSSR pomohla bílá Amerika - páni jako Henry Ford (však se 2. stalinské pětiletce říkalo "fordizace SSSR") a po válce i německá technologie. Jenže hlavní kapitál SSSR byl a je v lidech. Tam e chazarská chamra´d nedokáže prosadit jako tuná! Šmejdi tobě podbný tam jsou lidem včas eliminováni. Někdy tomu napomůže dobrý vůdce. A oni právě takového dnes mají! I my ho budem mít. A pak vám konečně rozkopem ty vaše lhavý zločinecký tlamy, vy lokajíci a povýskoči gllobálparazitů!

   Vymazat
  3. Rossolini,chlapče máš špatný informace.Za Stalina pochcípalo desítky milionů lidí.Odhad je 30 až 40 a jen na Ukrajině při hladomoru 6milionu lidí.Ukrajina nemá s Ruskem dobré vztahy dodnes a nikdy neměla.Přečti od Alexandra Solženicyna Souostroví gulag a pak mudruj

   Vymazat
  4. 17:06 Jaká škoda, že většina tohoto technologického pokroku vznikla coby vedlejší produkt zbrojních projektů té "nejmírumilovnější" země světa. Nikoliv jako něco, co mělo sloužit lidem. A jen taková drobnost k vašemu oblíbenému argumentu. Nebýt ruského Sputniku, tak Internet nejspíš dodnes neexistuje (viz Wiki). A kde by byl americký vesmírný program bez von Brauna? V p..plenkách. O rozvoj integrovaných obvodů se zasloužili především Japonci, ne Amerika. Ale máte právdu, stejně jako Enstein. Vesmír a lidská blbost jsou nekonečné.

   Vymazat
  5. 18:33 Meleš blbosti,von Brauna technologie sloužila i rusku.Nejmírumilovnější země zbrojila tak,až se rozpadla to jsi taktně zapoměl napsat.Zagogluj na tom emerickym Wiki a nepíčuj ty Blbštajne

   Vymazat
  6. 18:29 Při vší úctě, argumentovat Solženicinovou BELETRIÍ proti archivním FAKTŮM není zrovna seriózní. Přesné údaje najdete od 3:00 v tomto videu (české titulky):
   https://www.youtube.com/watch?v=5GG6DAb1r3k
   Pokud máte k Solženicinovi kladný vztah, tak se na zbytek videa radši nedívejte. Na odkazovaných stránkách najdete i řadu dalších informací k oblíbeným mýtům o Rusku.

   Vymazat
  7. K 18:23 jsou to zkreslené a zavádějící informace. Ovšem rozebrat už přesahuje tento formát. Studujte historii, neboť kdo ji zapomene je nucen ji opakovat.

   Jeden příklad: Za Stalina tam bylo mnoho zločinců jako pozůstatek revoluce dovezené ze západu a následně probíhala 2.světová válka kdy umřelo mnoho lidí ve světě celkově. Naproti tomu za hospodářské krize v Americe umírali lidé hlady a dívali se při tom jak se ničí ve velkém potraviny, protože systém zkolaboval a stát a bohatí nebyli ochotni lidem rozdat jídlo a radši je nechali pochcípat hlady než by pustili chlup.

   Vymazat
  8. 19:06 Beletrie je umělecká proza,kdežto Souostroví...patří do žánru fakta a svědecví.Video jsem viděl a podle černobílého záznamu usuzuji,že vzniklo za dob Brežněva,tedy v době,kdy byl Solženicyn v SSSR perzekuován je to jasný falzum.Ta estráda na úplném konci v podání sovětských umělců má vypovídající charakter té doby(přečíst ty komentáře pod videem tam se lidé Solženicyna zastávají).Pravda by se našla jen v archivu KGB a tomu bych věřil,jenže klíče od toho archivu leží v Kremlu.Knihu Souostroví gulag jsem několikrát četl a doporučuji všem.

   Vymazat
  9. 20:52 Varoval jsem vás před shlédnutím celého videa. Ale pusťte si ještě jednou úsek od 3:33 do 5:17. Je to projev z roku 2009, který cituje výsledky bádání komise, ustavené roku 1989 a složené z historiků Akademie věd. Tato komise zpracovávala údaje z archivů bývalé KGB. Neboli přesně to, co požadujete. Uvádí přesná čísla odsouzených a popravených za dobu od 1918 do 1990 včetně. Tato statistika je uznávána ve vědeckých kruzích a uváděna v pracích profesionálních historiků. Že je v publistice a masmédiích zamlčována, je jiná věc. Přednášející historik pojmenovává nedoložitelné a mnohonásobně přehnané údaje (desítky až stovky miliónů obětí) za "statistické šarlatánství". Já bych to nazval výstižněji: záměrné lži. A kolik že to doopravdy bylo? Za protistátní činnost 3 854 000 odsouzených, Z TOHO 828 000 k trestu smrti. Věřte nebo ne, vaše věc.

   Vymazat
  10. Docela dobrou korunu tomu nasadil normalizační novinář Řezáč.Dojemné vyprávění,kterak Solženicyn nechal na holičkách pomalu celou Rudou armádu je směšné.Konsomolec,kříž na krku(vždyť to byl žid možná ho i měl no a co to dokazuje) a pomlouvačné keci,to by člověk řekl,že Řezáč byl se Solženicynem kamarád.Kde Řezáč vzal tyto informace?Jediný zdroj co měl Řezáč byla Sovětská ambasáda.828 000 oficiálně odsouzených k trestu smrti,no budiž.Hladomor na Ukrajině(cca 6mil.mrtvích)se nepočíta.Kolik bylo bez rosudku popravených,to už ta komise neříká.20tá až 30tá léta min,století bylo v SSSR nastoleno právo útrpné a to pod taktovkou STALINA

   Vymazat
  11. Anonyme 8:54 - obávám se, že tu opisujete jen propagandistické floskule. Můžete uvést zdroj (zdroje), odkud čerpáte ona čísla? A ještě malou poznámku: hladomor v době, kdy řádil na Ukrajině, řádil i v mnoha oblastech Ruska a Běloruska - byl totiž obecným jevem v SSSR, protože vedení státu provádělo plošně stejnou politiku. Takže prosím - zdroje!

   Vymazat
  12. 7:52 eurasia není důvěryhodný zdroj v měřítku světové novinařiny.Hladomor na Ukrajině je černá skvrna ruska i po 9Oletech

   Vymazat
  13. 9:07 číslo 838 000 je oficiální stanovisko ruských akademiků(odkaz yotube19:O6) zbytek google, ale bez odkazu(hledej)

   Vymazat
  14. p.s když napíšu zdroj Wikipedia,tak se ozve Pepíček Vyskočilů,že Wiki je CIA produkt apod,

   Vymazat
  15. Nejen ruských motorů je známá skutečnost že amíci se dostali na Měsíc jen z toho důvodu že jim musel pomoct von Braun-NACISTA-který má na svědomí tisíce lidských životu nejen z koncentračních táborů-napřed se pouč a potom možná můžeš kritizovat ostatní-.Jen tak mimochodem nebýt právě Rusů tak by z nás tady nikdo nebyl tak se vzpamatuj-.Lidská blbost nemá hranic - zřejmě k ním patříš
   Josef

   Vymazat
  16. 10:43 von Braun byl především snílek a pak nacista.Ze cca 6tisíc raketových vědců skončíla zhruba polovina v sovětském zajetí a nemalá část spolupracovala i se sověty.Jen tak mimochodem,Rudé armády si vážim,za to co dokázala v boji proti fašismu.Asi tak,Josefe

   Vymazat
 6. Zase RUSKO, prostě je to článek který má ve své podstatě dávat lidi v česku dohromady,aopět se podařilo,ROZREJPAT ROZREJPAT ROZREJPAT.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zase kec. Kdyby se někdo nesnažil dělat z Ruska nepřítele, tak nebylo potřeba ukazovat jaká je skutečnost, mimoto Rusko je velká země a tak i kdyby se nevedla informační válka proti Rusku s pokusem poštvat Evropany proti němu nějakou tu zprávu by si zasloužilo.

   Vymazat
 7. Už to zase začíná.Kult osobnosti v přímém přenosu.Velebení Velkého Vladimíra Vladimíroviče je zářný příklad ruské propagandy v české licenci.Suliku máme zasebou a další odrhovačka v podobě kulturní vložky před náma.Tento skvost ruské kultury budou jistě žvát příznivci svobody slova na 1.máje.Urááááá

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blbě kecáš, je to informace o tom, že lidé v Rusku mají rádi Putina, jako u nás třeba Zemana. Jinak je to v Turecku, kde o svém vůdci složili dost urážlivou básničku, za kterou půjde autor sedět (západní svoboda slova, můžeš urážet jak chceš, ale pouze toho koho Ti určíme).

   Vymazat
  2. Vrať se do hrobu, strejdo, nebo ke své MfD a nedělej ze sebe kašpárka.

   Vymazat
  3. 17:34 No jistě. Ono ze čmouda a lháře, co by tak rád kroutil ruce nepoddajným zemím, dost dobře kult vyrábět nelze.

   Vymazat
  4. 19:40 v česku Zeman nemá takovou úctu,ale v rusku jsou ožralové také prezidenti.Jelcin chlastal jedna báseň a Stalin neměl červenej rypák od větru

   Vymazat
 8. Proč nehrajou na balalajky, ale na nástroje, které jsou původem z "nepřátelského Západu"?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Právě o to jde. Rusko nemá nepřátele a nabízí spolupráci. Kdežto západ, aby skryl svoje zločiny a snaží toho nepřítele z někoho udělat.

   Vymazat
  2. 17:45 A proč na Západě hrají na bendža, která jsou jen nepovedenou kopií balalajky?

   Vymazat
 9. Bolestně jsem video shlédl a musím říct,že Pussy riot je jednička v ruské muzice

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemyslím si, byli to docela kvalitní muzikanti na rozdíl o "Pussy riot", jejíž členky nahrazují nedostatek talentu provokováním a jsou schopni udělat cokoliv, aby si jich někdo všiml, například strkat si kuře tam, kam se dívá pouze gynekolog (video je na youtube).

   Ale o to nejde, jsme uprostřed informační války, kdy zlo jako vždy se snaží pomluvit dobro.

   Tohle je informace přímo z ulice o tom jak ruský národ vnímá Putina, důvěřuje mu a podporuje ho.

   Vymazat
  2. 17:58 To vám opravdu věřím. Jiný názor od vás bych ani nečekal. Svůj k svému, že? Také chodíte protestovat proti Zemanovi do muzea? A radši si ani nepředstavuju, kam si strkáte mražená kuřata. Jo jo, Pussy jsou jednička, protože blíž k nule už to nejde.

   Vymazat
 10. Já vím jen jedno, až nastane čas, zas nam pomuzou jen rusové. Ostatní se na nás vyprdnou.

  OdpovědětVymazat
 11. Kazaň je poměrně velmi hezké město s pro Rusko významnou historií. Na videu se mě ohromně líbí, že, lidé kolem i mladí muzikanti dokáží zapět chválu svému presidentovi a muzikanty ještě odmění potleskem. No a komu se to nelíbí, nebo kdo s tím nesouhlasí, ten si zřejmě pokračoval v chůzi. Žádné přizdisráčské hrocení od zdi ke zdi, kotlině naší tolik vlastní.

  OdpovědětVymazat
 12. 18:23
  Ty si přečti, ty rádio, ať se trochu poučíš, od Solženicyna 200 let pospolu, pak si přečti Kagan a jeho bek, a potom mudruj, chytráku.

  OdpovědětVymazat
 13. Něco pro našeho trolla Pepu Vyskoče s procesorem Intel z USA, s OS Windows z USA. Co ty na to, Pepo, líbí?
  https://www.youtube.com/watch?v=ivASIwtHALM

  OdpovědětVymazat
 14. Tato je lepší
  https://www.youtube.com/watch?v=-v6Jw9rsWCE

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to s Pepou vysloveně jebne. Co je moc, to je příliš.

   Vymazat
  2. 21:00 Úžasný youtube,to byl denní chléb před 89tym v TV v podání servilních umělců v zoně východního bloku.Pamatuji se nato dobře.FUJ

   Vymazat
  3. No to je teda fanatická pizda. Že jí to není ani trochu trapný...

   Vymazat
 15. Oč se tady diskutéři přetahují? O volbu mezi vyhrožováním kroucením rukou neposlušným zemím, nebo nabídkou oboustranně výhodné spolupráce rovnocenných partnerů. O ničem jiném to není. Výběr z těchto otevřeně sdělovaných alternativ, hodně o inteligenci diskutérů napovídá.

  OdpovědětVymazat
 16. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 17. Obě videa prostě super. Šikovní mladí lidé. Budu píseň chodit zpívat každé ráno pod okno domova důchodců místnímu zapšklému trolovi. Bude mít radost ten náš americký análníček.��

  OdpovědětVymazat
 18. muzikanti sú dobrí - majú klasické nástroje a skladba im problém nerobila, baba je dobrá pohybovo aj hlasovo. A pesnička je dobrá tiež -
  je tam pravda - normálna ženská chce chlapa, čo nepije, čo jej neublíži, pri problémoch nezuteká, ale postaví sa pred ňu a bude ju chrániť. Putina som nikdy nemusela, ale pred 3-4 rokmi sa mi otvorili oči kvôli tej nenávistnej kampani voči nemu. Odvtedy ho sledujem a podľa mňa sa chová presne ako ho popisujú v tej piesni - je čestný, zodpovedný a spoľahlivý.

  OdpovědětVymazat