Reklama

.

.

úterý 19. dubna 2016

České politické sekty

Stan
19.4.2016 Outsidermedia

Tímhle textem inspirovaným bohatou diskusí pod tímto článkem o škodlivosti náboženství hodlám naštvat úplně všechny. Berte ho, prosím, s nadhledem, jako součást mé terapie. A vězte, že pod ním nehodlám diskutovat, ale pouze se bavit reakcemi potrefených hus. Liberální levice

Neschopná naslouchat jiným argumentům a vnímat realitu. Každý, kdo nesdílí jejich „multikulti“ přesvědčení, je autoritář a zrádce levicových myšlenek. Tímhle sektářským myšlením se nejvíce podobají náckům, se kterými strkají své levicové oponenty do stejného pytle. Přitom jim samotným se levicové smýšlení smrsklo na gender a internacionalismus zbavený slova proletářský. Přitom lidé, kteří sem přicházejí z rozvojových zemí a které oni tak vítají, jsou všechno jiné, jen ne liberálové. Potomci dnešních imigrantů budou jednou ti, kteří je přes všechny papírové integrační programy budou společně s nácky nejprve politicky a poté fyzicky likvidovat.

Liberální pravice

Ti, co spolu mluví. Mají peníze, vliv a konexe. Ovládají veřejnoprávní média. Všichni ostatní jsou lůza vedená opilcem Zemanem, placená Putinem a zaprodávající tuto zemi čínským komunistům. Proameričtí, pronatovští, probruselští. Jejich liberalismus je úzce ohraničen, jsou totiž tolerantní jen ke svým vlastním názorům. Svlékněte jim modrý oblek a najdete pod ním hnědé podvlíkačky. Kdyby však šílená Merkelová navrhla, že mají do Erdoganova harému poslat své partnerky či partnery, pošlou tam nádavkem i své dcery.

Konzervativní levice

To, že obdivují Stalina a snaží se ho rehabilitovat, by nemuselo nikoho překvapovat. To, že adorují neoliberála Putina, jehož nejbojovnější opozicí jsou ruští komunisté, je na pováženou. Protiameričtí, protibruselští a verbálně protikapitalističtí, ale bruselské dotace jim zpravidla nevadí a občas píchnout kapitalistům v nouzi taky ne. Nácky sice příliš nemilují, ale společné hlídky při ochraně našich hranic proti „proletářům všech zemí“ tyhle hrany jistě otupí.
 
Konzervativní pravice

Bůh, vlast, národ, šibenice pro zrádce. Nemají problém obdivovat Putina jako ochránce křesťanů i McCaina jako bojovníka proti komunismu. Obdivují muslimy, protože neztratili víru, a současně bubnují do války proti nim. Volají do boje za evropské „židokřesťanské“ a euroatlantické hodnoty a současně označují centrum euroatlantismu a „evropských hodnot“ Brusel za sídlo sionistů a Evropskou unii za neomarxistický projekt, který hrozí zardousit jejich svobodu… neplatit daně.

Tak co, už jste si našli svoji sektu?

37 komentářů :

 1. doktor co tím autor myslel???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vole,je to nejskvělejší a naprosto vystihující charakteristika našeho/EU "politického prostoru",se kterou jsem se doposud setkal.Je jen škoda,že ten politický prostor nechápeš sám od sebe a proto si to opiš a přemýšlej o tom!!!_....

   Vymazat
  2. Autor zapoměl ještě na jednu sektu , kterou je církev katolická v Česku .

   Vymazat
  3. Anonymní19. dubna 2016 18:07

   Přesně tak jak říkáš. Katolická církev kdyby vstoupila do politiky přímo a ne cestou politických stran, které se na ni pouze odvolávají, ale prosazují úplně něco jiného, tak vyhraje všechny volby v republice a nejen v republice, ale i ve světě. Katolická církev, ale nejen ona, ale všechny církevní směry ve světě, to je největší masa lidí z celého světa. Podle toho co církve dělají jsou dohodnuty s tvůrci nového světového řádu a svoji moc prosazují jinýmy způsoby.

   Vymazat
 2. Nějaká další, nesektářská škatulka by nebyla?

  OdpovědětVymazat
 3. ... to je zas blábol ... Outsidermedia je co za server??? ... příšerný ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. He he he - potrefené husičky, kéháte, kéháte?

   Vymazat
  2. Tenhle blábol měl někoho "potrefit"? Ach jo ...

   Vymazat
  3. 11:50
   Jo, kdejakého idiota.

   Vymazat
  4. 14:04-idiota nemůže "potrefit" text.

   Vymazat
 4. Co vlastně chtěl autor tou terapií sdělit? Že je s psychikou na huntě? Tak to se pobaví vskutku královsky.

  OdpovědětVymazat
 5. Také jsem nepochopil, vo co gou...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nepochopil? VždyT´je to přesné. Ke všem čtyřem by stačilo přidat jednu a více podskupin a laskavý čtenář /diskutující/ by se určitě našel. Já jsem se pobavil nejen článkem. M. Plukovík

   Vymazat
  2. kdybys věnoval více času výuce češtiny, tak by věděl o co kráčí. Jaký je rozdíl mezi marjánkou a herákem to víš stopro. Jako světoobčan toto určitě nepochopíš.

   Vymazat
 6. co tím chtěl básník říci ?? Jestli to takhle půjde dál,NR ztratí čitatele.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No,pokud zrovna ty přestaneš NR číst,tak rozhodně o nic nepřijde,ty myslivno jedna...

   Vymazat
 7. Jé... nějak mi tam ulítlo "Ť". M.P.

  OdpovědětVymazat
 8. Výborný postřeh; je opravdu úžasné sledovat dvě opoziční skupiny nadávat si do fašistů, když jedna hájí emigranty i akce USA a spol, ačkoliv tak pomůže vylidnit území bohatá na ropu, zatímco druhá otevřeně přeje smrt všem muslimům, jelikož nás prý svojí existencí ohrožují, a každý přece ví, že jsou všichni úplně stejní, dementně zapomínaje na to, že jelikož jsme členy NATO, tak je každému správnému muslimovi jasné, že každý Čech je vrah, podporující vojenské zásahy NATO.
  Btw, co je horší, terorista soukromník, nebo armády, bojující za něčí lidská práva s posvěcením demokraticky zvolených vlád?
  Takhle hysterie je neuvěřitelná, ale zcela vysvětluje Německo v 30.letech minulého století.
  Pokud toho, jako obvykle, někdo využije, máme se na co těšit. Ale jinak, tenhle server si fakt koleduje o ztrátu důvěry lidu:-); takže, gratuluji!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Babylonské zmatení jazyků,všichni proti všem,člověk člověku vlkem,každý přispivatel k tomuto článku si to vyložil jinak.Už ani Češi si nerozumí, kam se poděl náš národní smysl pro nadsázku.Na občanskou válku je zaděláno.Ale makali na tom fest,bilderbergské podržtašky.
   Stela

   Vymazat
  2. 12:58
   No vidíš, je vidět, že jsi to skoro pochopil, ale netuším, jak to souvisí s tímto serverem. Jako že pravdu lidi nechtějí číst?

   Vymazat
 9. Je to taková česká bramboračka,rusko sem nemotejte mají boršč.

  OdpovědětVymazat
 10. Věta "Potomci dnešních imigrantů budou jednou ti, kteří je přes všechny papírové integrační programy budou společně s nácky nejprve politicky a poté fyzicky likvidovat." se autorovi nepovedla. Musí si dát příště pozor.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:22- náznaky z Francie Vám nestačí? Článek považuji za krátkou, poměrně přesnou analýzu stavu společnosti. Zrcadlo nebývá vždy příjemné.

   Vymazat
  2. Ale tu pátou škatulku taky postrádáte, nebo ne?

   Vymazat
  3. pátá a šestá kolonka je mix levice a pravice liberálů, v mém případě konzervativců.

   Vymazat
 11. Nenašel. Podle tohoto výkladu bychom měli preventivně spáchat hromadnou sebevraždu. Dostali jsme se opět k bodu nula - konec kapitalismu..., a co bude dál? Vidím v tom pro nás dobré znamení, i když světlo na konci tunelu, zdá se, že není v této chvíli vidět. Novou alternativu přinese až nová abeceda národů s návratem k duchovním hodnotám a to mne uklidňuje.

  OdpovědětVymazat
 12. Doporučuji si přečíst komentář Pavla Holubce: Pravice se dívá nahoru, levice dolů. Deník Referendum, Domov, 22.8.2012. L.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Patočka z DR doporučuje zničit Parlamentní listy. Pěkná iniciativa socanů, kteří lijí do DR prachy. Děkuji nechci.

   Vymazat
 13. Autor se počítá kam????

  OdpovědětVymazat
 14. Výborný článek, pouze mi tam chybí jedna věc a to pojmenování jednotlivých sekt, tak zvaných " parlamentních politických / mini / stran. Takto se dají definovat podle počtu příznivců, kteří se k ním otevřeně hlásí a doufám, že platí do stranické pokladny pravidelné měsíční členské příspěvky, které si vylepují do svých Členských průkazů. Jinak je zcela nepochopitelné, aby tak rozsáhlý politický aparát dokázala uživit od 0,8 do 2 promile našich občanů. Co se týká voleb a jejich výsledků, jsou vše jiné, než pravdivé a demokratické. Proč si myslíte, že na ty, na které od roku 1990 neustále nadáváme a ve volbách je nevolíme, jsou stále ve Sněmovně, Senátu, či vládách.

  OdpovědětVymazat
 15. A co třeba zadnice. Ale i ta je pro někoho asi sektou. Zvlášť ta cizí.

  OdpovědětVymazat
 16. jen dnes:
  parta kur ev v ČRO chce oplodnění bez partnera, zdarma a výchova psychicky zdeformovaných jedinců, žijících v přefeminizovaném světě je uzákoněna. My na to budeme platit a dřít a parta kur ev bude vychovávat duševně nemocné zmetky.
  Paní ministryně Marxová prý dala na genderové hnutí svých kamarádek ukájejících se v tom lepším případě s černými hadicemi z Afriky, čtyři sta milionů korun z našich daní, aby děvčata, co jsou na hormonálním dopingu od dvanácti let do sedmdesáti, protože jinak by to neunesla a psychicky by se zhroutila, aby nám zajistila ještě víc učitelek kur ev a soudkyň kur ev a ředitelek kur ev, abychom žili ve vyváženějším bordelu.
  Komediantský zmetek na MNO vybírá do GAY armády vojáky, jako do parlamentního bordelu. Vždy platilo, že voják která má ruce a nohy a udrží stolici a moč narukuje a pokud během výcviku nevydrží zátěž, bude odvelen. Do civilu nebo třeba jako štábní písař.
  Potřebujeme i zálohy a jakési testy na netrénovaných jedincích nejsou směrodatné. Jen je potřeba pořádně rozflákat hubu panu ministrovi. Nic víc.
  V oblasti práva se nám přetlačuje vobřezaná oligarchie s justiční mafií. Dokládá tak, že mafiánský soud na objednávku se soudr. Jourovou rozhodně nebyl vyjímkou, ale je standardním řešením prostitutů v talárech, kterým je právo a spravedlnost ukradená a u soudu pravidelně vyhrává ten, kdo dá víc.
  Jediné, na co se lze spolehnout u soudu je, že když ti lupiči v talárech budou rozhodovat o platech, nikdy si nezapomenou přidat. A to vždy víc, než na co mají nárok.
  Přátele ANO-JSME-V-ŘITI zase řeší nedostatek peněz všude, tím že přidají protekčním skupinám a na vás všechny se pan Babiš z vysoka vyse re. Místo aby zvedl minimální mzdu na dvanáct tisíc od 1. 7. a ob nového roku na čtrnáct tisíc.
  Pak by ovšem vláda neměla o čem jednat, protože z odvedených daní by se naplnily rozpočtové položky na důchody a fondy na podporu vědy, zdravotnictví a školství.
  Místo toho se parta zločinců, co okradla v čele s Kalouskem Český národ o to co označuje za restituce, plácá do stehen a se svými zahraničními chlebodárci každý rok ukradne z našich kapes nejmíň dvě stě miliard.
  Nemá cenu řešit kdo s kým maže deku. Je to všechno stejná pakáž.
  Dokud nebude viset alespoň jeden soudce nebo ministr, žádná demokracie tu nebude.
  Na tyhle platí jenom jedno, každý večer jim před spaním promítat proces se Slánským, včetně popravy. Aby věděli, do čeho jdou. S vině kudrnatý.

  OdpovědětVymazat
 17. Nová republika je levicový projekt. Pro zdejší čtenáře je úplně jedno, jak se dělí pravice. Naproti tomu levici může dělit do skupin jenom troll. Pro mne je levicovým politikem nebo veřejným činitelem jen ten, kdo dokáže na setkání jako je Vratimovský seminář vystoupit a neútočit na jiné na levici. Ti, kteří tam nikdy nevystoupí, k levici nepatří, protože slouží pravici. Jejich společným znakem je obviňování komunistů ze všech zločinů kapitalismu, vytahování na světlo všech minulých křivd jakoby nyní se už žádné křivdy nekonaly. Tito falešní levičáci by se zase ochotně na nespokojenosti lidí přiživili jako po plyšáku.

  OdpovědětVymazat
 18. Autor jenom filosofuje a stojí mimo popsaný systém, protože jinak by nemohl tak "dobře" filosofovat:-) Už jenom příslušenství k jedné skupině by totiž mohlo výrazně zkreslit a ovlivnit jeho názor na skupiny ostatní, takže je vlastně tak nějak bezprizorní.

  OdpovědětVymazat
 19. Článek by byl dobrý, kdyby z něj nevanul až moc silný odér demagogie. A to přesto, že ho podle rady autora beru s nadhledem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kategorizace je hloupá. Autor nezapře, že se mu vůbec nelíbí konzervativní levice. Ať se vrátí mezi své spoluvěřící do ODS, tam si bude s ostatními rozumět. Žádná levice tady po převratu nevládla. Sociální demokraté, to je podvod na voličích. Jejich politici čestní nejsou. Ať je Altner finančně zardousí. To oni umožnili, že příjmy přestaly souviset s množstvím vykonané práce. Nasmál bych se, kdyby jejich dluh narostl na miliardy a nebo převýšil státní rozpočet. Liberální levice, běžte už konečně do pr.dele a neotravujte.

   Vymazat
 20. Kdo s čím zachází tím také schází.Přeji socanum to co se dnes provádí na chudých a těch co se nedokážou ubránit našim invizičním soudum a všem šjdum všeho druhu.

  OdpovědětVymazat