Reklama

čtvrtek 28. dubna 2016

Českému protektorátu vládnou proameričtí předáci Prague Pride... O jaký "mejdan" jde, víme všichni...

Nela Lisková
28.4. 2016   Rukojmí
Proamerická česká vláda ničí v naši zemi vše zdravé, přirozené a tradiční... Systematicky likviduje vše smysluplné, potírá naše národní hodnoty a snižuje například úroveň vzdělanosti, která neměla ve světě obdoby. Naše školství patřilo mezi jedno z nejlepších ve světě. Místo toho se tady vyhazují miliardy za nesmyslné projekty typu inkluze, které mají účelově přibrzdit rozvoj, inteligenci a vzdělanost našich dětí, aby spadly na úroveň przničů domácího zvířectva z řad muslimských imigrantů.


Ministr Pelikán ruku v ruce a to doslova s americkým velvyslance Schapirem vnucují našemu tradičnímu slovanskému národu zvrhlé západní hodnoty a vyzdvihují odporný pochod homosexuálů Prague Pride nad naše národní hodnoty . Výhružky vlastencům naši země ze strany ministra Pelikána jsou už za vrcholem arogance moci.

Ale podívejme se i na ženy v proamerické české vládě. Záměrně užívám tento termín, protože my, vlastenci, nemáme aktuálně vládu. Vládne nám americká administrativa a ta nemá s českým národem a se zájmy naši země nic společného. "Političky" jako například Langšádlová, která se veřejně vyjádřila, že si přeje nukleární válku, Valachová, která vědomě ničí tradiční české školství a prodává ho za muslimský primitivismus a ohrožuje naše děti přímo na zdraví i na životě, Němcová, která veřejně haní a dehonestuje našeho prezidenta, o od pohledu o nesvéprávné babě Šabatové raději nemluvě. Ani jedna z těchto "žen" nedokázala nic, než působit našemu státu nevratné škody a svou nebetyčnou hloupostí a "inteligentními" výstupy zesměšňovat naši zem. Patrně nejsou ženami v pravém slova smyslu. Působí na mě jako objekty neidentifikovatelného pohlaví. Protože žena, matka by nikdy nebyla schopna takto uvažovat už s ohledem na obavy o své děti.

Když vidíme, kdo se podílí na rádoby chodu naši země, jen s těží tam najdeme pár rozumných lidí, kteří nespadají do kategorie zvrácených, psychopatických, proamerických užitečných idiotů. Kam jsme se až dostali, když už se běžný občan nesmí postavit tomu, co tady takoví Pelikáni a jiní páchají. V ulicích, na nádražích a kde se podíváte vidíme demonstraci síly a tlak na psychiku lidí, když jsou na každém rohu policisté a vojáci se samopaly. Koho mají bránit ? Nás před teroristy nebo teroristy před námi ? Opět chtějí proameričtí šmejdi jen vyvolávat v lidech strach a obavy. Takže na mě osobně to působí jednoznačně. Kdyby například v nákupním centru vyprovokovali muslimové konflikt a český občan by si dovolil bránit svou rodinu, jsou tam vždy připraveni ozbrojeni policisté spolu s vojáky, aby dali jasně najevo, kdo je tady v právu. A že to nebude český občan, koho budou chránit, s ohledem na promuslimské zájmy ministra Chovance a ostatních zločinců z vlády, podporujících islamizaci Evropy, je nadmíru jasné.

Pro česko-americkou zločineckou vládu je dle vyjádření jejich vrcholných představitelů, bežný občan separatista, xenofob, rasista a fašista. Zatím co muslimští teroristé, to vycvičené komando primitivů, kteří se neumí ani podepsat, placené americkou vládou, které se vpouští do Evropy, aby ji kompletně zničili, jsou jen "chudáci" , kteří utíkají před válkou... . Ovšem vyjádříte-li se v tomto duchu na sociálních sítích nebo zmíníte-li se, že ctíte tradiční slovanské hodnoty a homosexualitu neuznáváte, máte být podle ministra Pelikána a velvyslance USA - protektora Schapira trestně stíhání...

V horším případě se Valachová postará o to, aby byly těmto "nepřizpůsobivým" rodičům děti odebrány a dány do "rodin" na převýchovu v nefalšovaného úchyla některému "důvěryhodnému" homosexuálnímu páru. Toto se již roky běžně děje v Norsku, Dánsku a Švédsku. Přesný obraz aktuální situace v naši společnosti. Nejen v Německu jsou za vtipy proti muslimům lidé perzekuováni například vyhozením z práce nebo trestně stíhání, podotýkám za pravdu...

Ministr Bělobrádek po svých veřejných prohlášeních, kdy vyzýval nás, české ženy, abychom se v rámci navýšení populace podvolily muslimským imigrantům, přišel s další perličkou a tentokrát chce, aby české rodiny ubytovávaly muslimské imigranty. Ty imigranty, kteří svou potřebu vykonávají, kde je momentálně napadne, ty, kteří nemají žádné hygienické ani sociální návyky a do Evropy vlečou řadu smrtelných onemocnění TBC a AIDS nevyjímaje...

A pak se po tom všem ještě ta proamerická verbež říkající si "česká vláda" diví, že jimi tak vrcholně pohrdáme. No, co dodat na závěr. Musíme to, vážení vlastenci, přežít a především si zachovat zdravý rozum a hrdost. A ve volbách, pokud už nebude pozdě a nebudeme tady mít dalších deset muslimských politických stran ukázat, jakým směrem se bude naše země dále ubírat a zločineckou mafii v čele se Sobotkou a ostatními zvrhlými psychopaty hnát k plné zodpovědnosti.

85 komentářů :

 1. Nemá chybu. Podepisuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No když si to čeští vazalové nechají líbit tak není co řešit, před třiceti lety by se to stát nemohlo, všichni se zhlédli USSA systemu a na něj taky dojedou o tom žádná, vždy jsem říkával každý sám jsme osudu svého strůjcem a jinak to nebude na štěstí už se mne to až tolik týkat nebude a jsem tomu velice rád.

   Smazat
  2. Také podepisuji, ale co dál, co dělat, komu věřit, koho volit ? Poraďte .

   Smazat
  3. Volit srdcem. A hlavně až v druhý volební den, aby mohli přes noc vyměnit co nejméně volebních lístků. EK


   , nebo zaměnit volební lístky.

   Smazat
  4. Zadejte si stránky www.pravyprostor.cz
   V pravé části je anketa, kde je možné oznámkovat prezidenta a volby na ,,nečisto"...., hlasujte a pak se Vám ukáže, jak si stojí prezident a hlavně politické strany!...:-)

   Smazat
  5. na www.pravyprostor.cz (v pravé části) ,,běží" anketa..., známkování prezidenta a krajské volby...., hlasujte a pak se vám ukážou výsledky.....:-)

   Smazat
  6. Ne-mocní kteří ovládají tuto republiku nám mohou přikazovat, zakazovat a manipulovat s námi jen tak daleko, jak dalece si to necháme líbit! Když si to líbit nenecháme, tak s námi nic nezmohou, neboť jich je jen pouhá hrstka, avšak nás jsou miliony a u voleb jim to spočteme.

   Smazat
  7. Máte moji podporu, souhlasím.
   Václav

   Smazat
  8. Čest a sláva Nele Liskové! Perfektní, přesné!
   Vodolejka

   Smazat
  9. Koho volit? Zbývá už jen jediná opoziční, nesystémová strana: SPD (Okamura. Jeho každodení proslovy: https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQ/videos
   Víte o tom, že předloni zabránil Okamura Dienstbierovi (ČSSD) v prozazení jeho RASISTICKÉHO ZÁKONA, kterým navrhoval dávat romským studentům vyšších škol příspěvek 60 000 Kč ročně? Před ústavou jsme si přeci všichni rovni! Budeme zvýhodňovat občany podle barvy pleti nebo rasy? Okamura v rozhovoru pro rádio potvrzuje, jak vehementně proti této zvrhlosti vystupoval, až to nakonec Jirka, americký občan s americkým pasem, nar. 1969 ve Fašingtoně D.C., vzdal a raději stáhl z jednání: https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=I-Iuc8z00dE#t=1931

   Smazat
  10. Jako náznak anylýzy článek dobrý. Byl by vynikající nebýt, doufám, že nadsázek v rozporu s faktografií. Rád bych věděl, proč těm něco málo „trolům“ tady takové přešlapy unikají. Jsou tak blbí nebo umělí?

   Smazat
  11. Ano to co je v článku napsáno je pravda, ale chybí tam to ale. Ať tihle vlastenci co jen kecají a křičí(samozřejmě ne všichni) nabídnou lidem alternativu a převezmou moc ve státě. Dokud budou jen mluvit a upozorňovat tak to je k ničemu. Zavedl bych jiný volební systém, kde strana která vyhraje volby a bere vše. Pak by jsme viděli kdo to jak myslí upřímně s naším státem.

   Smazat
  12. Pokud někdo otevřeně vystoupí proti tomu co dělá Evropaská Únie dopadne přesně tak jak dopadla Ukrajina, prostě nastoupí neziskové, nevládní, nezávislé organizace řízené velvyslanectvím USA a zorganizují puč, převrat, válku. Již nyní velvyslanectví USA u nás v ČR řídí televizi, noviny, radio. Letos mají Američani v plánu dostat do Evropy tři miliony uprchlíků a vzpomeňte si koncem roku na tyto slova: tři miliony uprchlíků z muslimských zemí, převážně mužů. Cílem je likvidace Evropy a sociálního systému v Evropě. Každý kdo vysotupí proti tomu je už dopředu označen za Putinovce, fašistu, xenofoba. Plán na likvidaci Evropy byl naplánován a započat již před několika desetiletími, když státy Evropy musely přijmout zákony které v současné době jim brání se účinně bránit uprchlické invazi a pak slyšíme a vidíme vystupování zástupců neziskovek jak z obrazovky televize na nás křičí co si to dovulujeme nepřijímat uprchlíky, neodevzdat jim to co naší předci vybudovali. Mimochodem všechna činnost neziskovek je bohatě honorována a neziskovky jsou povinně financovány z rozpočtu ČR.

   Smazat
  13. Konečně někdo a něco, co má hodnotu. Začínám být hrdý na to, že moji nebožtíci prarodiče a rodiče byli a jsou vlastenci, a já jsem rovněž od narození vlastenec, a absolutně ortodoxní Čech - nikdy jsem nebyl a nebudu česek, nebo chechek nebo jak se máme jmenovat dál. Za lidi, smýšlející stejně, a ke svému smýšlení se veřejně hlásící stejně, jako paní Lisková, jsem ochoten se bít a zemřít.

   Smazat
  14. No, to jsou slova do pranice...souhlasím !!!

   Smazat
 2. Děkuji za výborný a pravdivý článek.Jsem s vámi a též se podepisuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. I souhlas s vystoupením u Jílkové. Chce to petici na novou vládu a nový volby. Ale kdo???

   Smazat
 3. Dobře, a bohužel,i pravdivě vyjádřeno!! Hlavně bez prokleté politické korektnosti!!

  OdpovědětSmazat
 4. Dobře, a bohužel,i pravdivě vyjádřeno!! Hlavně bez prokleté politické korektnosti!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Též se podepisuji. To, co se u nás děje, zejména právě ve školství, není nic jiného než plnění Kalergiho plánu.

   Smazat
 5. Souhlasím…je potřeba zničit tuhle vládu proUSAků zasraných.

  OdpovědětSmazat
 6. Takových článků už byly napsány stovky. Ale neměla by zde být sáhodouhá debata o tom koho volit. Myslím jmenovitě. Jestli existují nějaké strany nebo osobnosti, kterým není osud českého občana (né Čecháčka) lhostejný měli by být zviditelněni. ODS mluví stejnou řečí jako tato dáma. Jako by ztratili paměť, považují se před volbami za spásu našeho národa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Drtivé většině národa vládnoucí psychopati už dávno vymyli mozky natistickou propagandou, takže většině lidí vůbec nepřijde na mysl, že by měli volit komunisty. Přitom co bylo za socialismu špatné, je dnes tisíckrát horší, co bylo dobré, to polistopadoví vlastizrádci zlikvidovali. KSČM je z protinatistických stran jediná, která má šanci dostat se do parlamentu, takže každý myslící člověk, ať se mu to líbí či nelíbí, musí volit komunisty - jinak parlament zase obsadí projenkýští psychopati.

   Smazat
 7. Co slovo to perla a pravda. Děvucha z Ostravy.

  OdpovědětSmazat
 8. Nejvic me na clanku te fasisticke kravky rozveselil vyraz "tradicni slovansky narod". :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:52 Chápu, že vás to mohlo "rozveselit". "Člověk", jako vy, se směje všemu ...

   Smazat
  2. Ten smích anonyma v 18:52 je odborně nazýván "rissus sardonicus". Je to škleb vzniklý posledním stadiem tetanu. To už je prakticky v truhle. Tetanus vzniká tak, že se jedná o omezence, který se hrabe v kejdě a hnoji hospodářských zvířat a je natolik zabedněný, že se nenechá očkovat proti této zákeřné nemoci.

   Smazat
  3. Hate free culture troll žijící pražskou kavárnu a fašistické Brno je něco jako smradlavka (masožravá rostlina), čeká až na něj sedne masařka.

   Smazat
  4. 18:52-on Vás ten smích přejde.

   Smazat
  5. Jako ostravák ti 18:52 po ostravsky odpovím " Táhni, gizde... ":-)

   Smazat
  6. Myslete si co chcete, ale ten debil 18:52 má částečně pravdu. My Češi, Moravané i Slezané se hlásíme ke Slovanům, ale slované jsme jen z části. Jsme země ležící uprostřed Evropy a vždy když se něco v Evropě dělo-války nebo stěhování národů(a to od nepaměti) vždy zde něco z příchozích zůstalo. Jsme směs Keltů, Bojů, Avarů, Slovanů a všech dalších národů, kteří naším územím prošli. Je pravdou, že slovanské krve je v nás asi nejvíce a proto se hlásíme k Slovanům.

   Smazat
  7. 8:29- až si ujasníte kolik % máte krve Slovanů, zjistěte si, "jaká krev" je nejvíce zastoupená v politické, hospodářské a správní špici ČR. Potom pochopíte proč byl jako první vyřazen údaj o národnosti po 89.

   Smazat
  8. no bodejď tradiční žide, nad tebou se ale nesmějeme, z tebe akorát jde na blití

   Smazat
  9. Miroslav Povolny29. dubna 2016 9:47

   Já v tom mám úplné jasno. Jsou ale takoví a těch je většina, kteří mají úplnou tmu a vůbec neví co plácají.

   Smazat
  10. 14:15- většina lidí nemá tmu ale musí uživit sebe a rodinu, politiku mají až na dalších místech. Na politiku máme čas, my důchodci a studenti. Nás nepředělají, životem jsme prošli oběma systémy a umíme porovnat. Proto se "moc" zaměřuje na mladé, revoltovat je na změnu(89.) nebo udržet v klidu jako teď. Ani "debilizující" systém školství nebude mít úspěch. Vždy se najdou vyjímeční lidé, kteří "opraví" charakterové vady našich dnešních lídrů "té správné demokracie".

   Smazat
  11. Na procenta keltu se.u. Hlavne citenim jsem slovan. Slovani by meli mit spolecny program. Meli by spolupracovat a ne poslouchat blbe kecy o tom, ze z nekolika procent jsme kelti a kde co.

   Smazat
  12. No a ty jsi klasickej nacistickej všivej vůl 18.52 a navíc jsi sprostej, nadáváš tady ženě. Jsi mizernej odpadlickej hajzl, a takové nabodávali na kůl, když je chytili. Až jednou budou nabodávat tebe ty vlastizrádná kryso, pojedu kamkoliv kde to bude, vezmu si sebou židličku, zaplatím si první řadu a budu se dívat jak chcípeš - vydržím se dívat do úplnýho konce. Takoví hajzli - a veřejně se svýma názorama chlubí! Teď se šklebíš paní Liskové a nadáváš? No a já se ti budu šklebit do ksichtu, až budeš chcípat připíchnutej kůlem ty všiváku mizernej, a určitě nebudu sám. Tak zatím.

   Smazat
 9. Ano,ta děvucha má jistě pravdu,situace je vážná.
  Trubte na poplach!!!!
  Kde jsou dnes ti předčasně zmoudřelí mladí muži,ženy a bezpohlavní,kteří volali na ochranu lidských práv před tím pučem,dnes nazývaným "Velkou listopadovou homosexuální revolucí"??
  Nejde už o lidi a už vůbec ne o občany ČR,ti už jsou v prdeli a už si nic lepšího nezaslouží,ale o ta zvířátka,smutně se koukající,hozená napospas vilným kozomrdům,jejichž libido neukojily ani nekonečné války na Středním východě a Asii.O lidi nejde,na ty srát,je jich 7 a půl miliardy a jeden blbější,než druhej,ale o ta zvířátka se smutným pohledem a heboučkou srstí,co jsou hravá a nedělají loužičky,kde jsou jejich práva a práva nechtěný odmítnout sex??
  Kde je paní Kubišová a pan Srstka zrovna teď,když je tak potřebují....???

  OdpovědětSmazat
 10. Ať se nám to líbí nebo ne, bude třeba naší, skutečně pronárodní politickou scénu sjednotit. A to hlavně kvůli volbám. Myslím, že opravdu není jiná možnost ! Jestli že říkáme, že jsme pro národ, tak pro to musíme něco obětovat. Zatím pouze, alespoň částečně, svou stranickou hrdost. A to na úkor nějaké větší koalice, řekněme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Příteli jakákoliv koalice je k ničemu. Musí dojít ke změně volebního systému, kde vítěz bere vše a vládne. V koalici se nikdy nedá prosadit vše a při jednání s koaličními partnery se zbytečně ztrácí drahocený čas.

   Smazat
 11. Už je to tady. Čamborové vyhodili rodinu Adama B. Bartoše s malými plačícími dětmi na ulici. Novinku přinesl jako první kolaborantský server Svobodné fórum. http://jdem.cz/b8td85

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Letošní 1. máj bude veselý.

   Smazat
  2. Tak se nám pan Šafr napojený na estébácké fízly odkopal, zveřejnil informaci dříve než PČR a sám napadený předseda Národní demokracie. Aby to nevypadalo tak nápadně, tak Šafrovo nohsledi použili jako krycí historku techniku americké administrativy o pročítání soukromých facebookových profilů a zpráv. http://narodnidemokracie.cz/bezprecedentni-utok-rezimu-na-narodni-demokracii/#more-6493

   Smazat
  3. Vždyť říkám, že nejlepší PR umí trollové a provládní děvky. Tak moc se na "čarodějnicích" neopít a vzhůru do průvodů za naši čest, ne jejich slávu.

   Smazat
  4. A byli to vůbec fízlové? Nějak to smrdí. Kaaždopádně nastupuje eurosiobolševická diktatura.

   Smazat
 12. Vážená paní Lisková,imperiální a geopolitické zájmy Spojených státu a Ruska nejsou v zájmu většiny Čechů.
  ČR se stala po roce 1989 ekonomickým protektorátem německého kapitálu a mezinárodních finančních institucí.Rusko ani návrat k národnímu státu mimo EU nám z téhle šlamastyky nepomůže.

  OdpovědětSmazat
 13. Nacistická, afektovaná, prolhaná blbko, naše vláda a parlament jsou demokraticky zvoleny občany.
  Pokud s tím máš problém a vůlí voličů pohrdáš tak si musíš najít jinou zemi s jinými občany. Nebo výrazně uspět ve vobách. Do té doby jdi do prdele, ty "vlastenko".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:30- nebude jednodušší vyměnit vás? Co předčasné volby, když selže vláda? Hledejte si Vy jinou zemi, my jsme tu doma, dáme hlasovat demokraticky nebo použijete staré triky a násilí?

   Smazat
  2. Povolný,

   vy jste prostě úplně blbý, tupý a zoufalý. Demokraticky hlsovat VY nemusíte nikde nikomu dávat. Demokraticky se tady hlasuje běžně každé volby. I vy dostáváte příležitost hlasovat a vyjádřit se. Drtivá většina obyvatel tady pravidelně volí prodemokratické strany.
   Pokud jste ale vy s vašimi nácky, komouši, Vandasy, Bartoši, Sládky neuspěli, tak holt máte smolíka.
   Vaše možnosti jsou: Buďto se s tím smířit nebo přesvědčit o vašich pravdách více obyvatel nebo nejlépe odtáhnout do prdele. Ještě vám zbývá možnost ozbrojeného převratu, ale to byste vy bando rudohnědých důchodců dostali tak nakopáno, že už byste to nikdy nerozchodili.

   Smazat
  3. Ale no tak anonyme ve 20:30. Takhle se vyjadřovat o paní Němcové? Není vám trochu stydno. Ona prý už rohlíky nekrade.

   Smazat
  4. Pepo, myslíš tu vlastizrádnou, protinárodní, pro-buzerantskou bandu?

   Smazat
  5. 21:09- pozor na tu cévku! Tím "nakopáno" myslíte ty staré triky a násilí proti demonstrantům? Nějak se ta vaše demokracie zabarvuje, bude to tedy i naší krví?

   Smazat
  6. No Pepo, ona a jí rovní v příštích volbách uspěje, to si piš. A všichni ti havloidní, vlastizrádní, multi-kulti, homo-lesbo, euro-sio jako jsi ty skutečně půjdou do prdele.

   Smazat
  7. Demokraticky neplní volební sliby a pohrdají
   většinovou společností. Pryč s tím dobytkem!!!!!

   Smazat
  8. Povolny,

   neobracejte to tak trapně a průhledně.
   Že dostanete nakopáno, myslím v případě vašeho pokusu o ozbrojený převrat po kterém tak dychtíte a s "ČS. záložáky" a podobnými bojůvkami ho plánujete.
   Naše demokracie se nikjak nezabarvuje. To vy s vašimi milicemi jste rudohnědí až za ušima.

   Smazat
  9. 21:48- takže odsuzujete násilné převzetí moci na Ukrajině a jinde, dobrá zpráva.

   Smazat
  10. debile,zadne volby nejsou vyjadrenim vule volicu,ale nastrojem na ovladnuti stada idiotu.Kdo kontroluje vysledky,hnupe,ten ma moznost rozhodnout aprepsat vysledku,coz se deje v neustale.T.Zv.volby je nutne ignorovat a a neucastnit se takove lumparny.Kdo nastrci kandidaty na volebni listky a jde o mafii lumpu placenou Usaky a CHazarskymi bankeri.Jen vul jde tupe k "volbam" a very ze o necem rozhoduje.

   Smazat
  11. Havloid dobře ví, proč tady kvičí a jak by jeho církevní zlodějina a uprchlívácké matrace dopadly v lidovém hlasování. Sbohem a šáteček.

   Smazat
  12. Proboha, o jaké demokracii to 21:48 mluví? Nemá snad na mysli tu diktaturu kapitálu, která umožňuje svobodně loupit práci těch, kdo skutečně pracují a posiluje chamtivost parazitů co v životě nevytvořili nic a jen škodí? To je barva té jeho demokracie. T

   Smazat
  13. Promiňte, mohla bych Vás poprosit o zdůvodnění označení p. Liskové nacistkou ?

   Děkuji.

   Smazat
  14. vlast tě (20:30) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  15. Do prdele jdi ty - vlastizrádnej zmrde! A hezky rychle, protože už se pro vás staví šibenice vy hajzlové. Taky proto se tak bojíte, protože už čucháte konec vašeho kralování. Proto se to všude hemží policajtama, ale už vám to bude vy jedna žumpo, hovno platný. Prostě půjdete nahoru, spousta stromů bude ozdobena vašima mršinama, protože šibenice na každýho nevyjde - tak jste se tady pomnožili, vy krysy mizerný, vlastizrádný. A jestli sis něco přikrad na tomhle švajneraj, o to nemusíš mít starost. Všechno vám zase pěkně sebereme a rozdáme to těm, které jste ožebračili, vy zmodralá lůzo.

   Smazat
 14. Asi na václaváku 3 málo platí tak ten příznivec amerického komunismu z obamovy keňské dřevěné chýše tady opruzuje...

  OdpovědětSmazat
 15. 21:48
  To je ale vůl, prej "naše demokracie se nijak nezabarvuje". No s tímto nemá smysl vůbec argumentovat, protože takovou 3,14čovinu může pronést jenom havloidní ocas.

  OdpovědětSmazat
 16. Nic proti teplejm , ale proč by měli veřejně tančit po ulicích s holými česneky . Chlapy se budou cucat na alegorických vozidlech . Zalezte si do tělocvičny tam se zamkněte a děj se vůle boží . Já také netahám starou na veřejnou cucačku do Prahy . Stačí nám kvartýr i když jednou za měsíc . Proč tu zavádí Šchapiro nějaké procesí . Proto ho asi pan prezident vypráskal z hradu . Dodržovat zákony musí i velvislanec . Zeman není loutka jako Havel . Gut night .

  OdpovědětSmazat
 17. Ze se neztydis, zde demostrovat svoji
  nevzdelanost - 18:52 !

  18:52 nejen , ze nevi nic o Slovanech, ale je to hulvat i na pani Liskovou !

  SLOVANE jsou arisrokratickou ozdobou Aryjske rasy.
  Deli se na nekolik vetvi !
  Cesky narod patri do severni vetve, ve ktere jsou zastoupeni i Baltove a Teutonci.

  Kolebkou Slovanu byla zeme mezi Aralskym a Kaspickym morem a prorodice byli Persane - Iranians.

  Slovane jsou nedilnou casti INDO-EVROPSKYCH narodu, ktere namaji nic spolecneho s 18 kmeny/narody Indie, krome severni Indie - SANSKRIT.

  SLOVANE jsou bratranci Reku, slavnych Hittites, a Rimanu.
  Take Keltu a Thraco Phrygians a samozrejme Illyrians.

  Ze starych narodu jsou SLOVANE ze stejne kolebky jako,
  Medes, Armeni a Scythians.

  My o nich vime vse od 4000 B.C., ale hodne veci nemuzeme napsat, aby ti druzi NEPLAKALI.

  Nejvrazednejsi nepratele Slovanu nebyli Mongolove, ale Chazari a to mezi lety 618 A.D. - 940 A.D. a po roce 1918 v Rusku, az do velkych cistek, ktere delal Stalin na prani Kaganovice..Na vse existuje 1000 dokumentu, ale nesmi se o tom mluvit.
  honolulu - z anticke knihovny.


  OdpovědětSmazat
 18. SLOVANSKE kmeny Cechu, Moravanu a dalsich se usadili na ceskem uzemi 450 A.D. na uvolnenem uzemi zdecimovanych Germanskych kmenu Markomanu a Quadu, kteri v roce 411 A.D. s povolenim Rima odesli do provincie Lusitanie. (Dnesni Portugalsko.)

  Velka Rimska mesta na jiznim brehu Dunaje v tu dobu byla stara uz 440 let. Byla to Vindebona a Carnuntum.
  NAGUGLUJTE !

  Protoze tam vasi nerestni dedci hresili s Italkami/Rimankami, tak mate nekteri z vas PRTATOU KREV a chlastate vino.

  VIME VSECHNO ! I o minoritach, ktere potichounku zasmraduji vase prostredi, ale NEsmime to napsat, nebo by jsme dostali nalepku rasistickych xenofobistu.
  HONOLULU - PRUSKUMNIK v davnych casech Evropy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu ono to není zase tak jednoduché jak píšeš, ale v podstatě máš -pravdu.

   Smazat
  2. Zase zasah, hounolulu !
   strelka, belka-NAVIGATORs /ps/

   Smazat
  3. Hele -neřeš s kým kdo zhřešil Honolulu - prostě jsme Slované a basta! Slovanů byla fůra a byl to velice hrdý lid, to si piš - viz dějiny. Správně píšu "byl" protože se z nás stala obyčejná sračička. Prodejná kaše bez hrdosti. Proto se taky i v tý písni zpívá ... "bývali Čechové statní jonáci, bývali rekové, jak je znal svět".... tj. BÝVALI - čas minulej. Bohužel a ještě jednou bohužel a škoda. Ještě byli Čechové statní jonáci snad naposled, když šli pěšky, každej flintičku a co kde sehnal, obrovskej průvod chlapů a chlapců k západní hranici bojovat se skopčákama před začátkem okupace. A pak se museli všichni vrátit domů - bez jediného výstřelu. To bylo obrovský ponížení českýho národa. Obrovský. Jak psal do dopisu mámě ten kluk, kterýho měli ráno s deseti dalšími zastřelit..." deset kulek k srdci, jiné však i věší, a to všechno jenom proto, že jsme Češi".... ale nelituje, protože dál píše .." a co dnešní noc je, mámo, proti tomu, od hranic když tenkrát vrátili nás domů"....!! Tuhle potupu a zradu západních hajzlů ortodoxní Češi dosud nevydejchali, i když už jsou z nich staříci, ale ti ještě věděli, co je to vlastenectví a hrdost. Dneska - ta pitomá žoužel? Ty pitomé imitace američanů? Potetovaní a pocvokovaní blbci, kteří si nosí sebou mozek v mobilu a věčně do toho civí? Co asi tak ti mají za hrdost? Nechají se najmout na každou špínu, smrdí jim poctivá makačka, raděj se budou poflakovat ve špíně ulic se psíkama, a žít se sociálních dávek, ke kterým si přižebrávají a kradou - a jejich opakem jsou protekční manažeři, kterým tatíci vytvářejí umělé pozice ve svých firmách, nebo hajzlíci rodičů ve vládnoucích stranách - totéž. S tituly Mgr a Bc - taky dělají hovno, ale za veliký prachy, o které odírají pracovité makáče, kteří si to musejí nechat líbit a ještě jsou za práci vděčni. Tak taková je naše nastupující generace. Totální zmar a zkáza. Kam s tímhle chceme dojít? Dojdeme leda tak do prdele. A hrdost? Tu už z nich dávno vykopali - jejich vzory jsou úspěšní zloději a přiblblé sereblity. Tak takový to je Honolulu. I ta píseň končí ... Čechové, Čechové, jak se měníte, už nejste rekové"... určitě. Nejsme. Jsme hovno. Zaprodaný a prodaný. Poslušný. Víš - když na to myslím, člověk by brečel, blil, můžeš se vztekat, a něco někde napsat. A to je asi tak všechno.

   Smazat
 19. Bravo paní Lisková. Bohužel se připravují zákony, které umožní za takovéto názory lidi zavírat. Pelikán, který zákony připravuje podle not SS, mi připomíná komunistického Štěpána, který se téměř otevřeně vysmíval lidem a pak šel jako první sedět. Včera zrádce zrádců (chovanec ozubené pleše) nechal zatknout A.Bartoše z Národní strany.

  OdpovědětSmazat
 20. Valachová - to je mega píča a díky inkluzi bude souzena jako vlastizrádce,nebotˇse vědomě dopouští zrady na našich dětech!!!
  Langšádlová - o tomhle pitomci bez mozku nemá cenu ani nic psát
  Šabatová - ošklivej až přímo hnusnej chlap.Jen ty koule chybí,knírek už by byl...
  Němcová - to je obyčejná hysterická slepice,nicka,co v politice nic nedokázala,a její jediný program je urážet pana prezidenta....Tý hodit trochu zrní pod sklo,tak si rozbije hubu
  Toť ženský výkvět naší politiky - hnus velebnosti,samej hnus....Ale u mě na žebříčku vede nicka a slepice Němcová....

  OdpovědětSmazat
 21. Paní Lisková má ve svých provoláních asi většinou pravdu, vláda nás nechrání, posluhuje zájmům jiných... To všechno víme a slyšeli jsme. Ale tentokrát mám z jejího článku divný pocit, něco se ve mně vzpírá. Zaprvé je zbytečně vulgární, to je u tak pěkné ženy nějak nepatřičné. Za druhé bych byla raději, kdyby nám nastínila, jak si představuje nějaké konkrétní kroky, které by jako politička (zřejmě půjde do voleb s nějakým programem) prosazovala, a teď myslím především ekonomický program. Protože pokud bychom vystoupili z EU a NATO (což si přeji), bude to mít nevyhnutelně dosti velké důsledky, od různých blokád a sankcí, po nárůst nezaměstnanosti (nadnárodní pijavice vyklidí pole a zavřou některé podniky, kolik, to těžko lze předjímat) až po diskreditaci, vyhrožování či uplácení nového vedení země ( které může nabýt obludných rozměrů - viz třeba Brazílie dnes). Nevím, nakolik můžou občané takovou zátěž vydržet. To jsou jen takové střípky, které mě napadly při čtení jejího článku. Bouřlivou revoluci už jsem zažila, smetla i to, co fungovalo a ostouzela i mnoho slušných lidí, kteří uměli, a na jejich místa dosadila řvouny, blahobytné disidenty a neumětely. Nechci už fandit nepromyšlenému odporu, který sice zvítězí, ale pak nezvládne to očekávání národy. Takže prostě řečeno, chci vidět podrobný ekonomicko-politický rozbor naší situace a návrhy jejího řešení. Ale v jednom má paní Lisková pravdu - než jmenované ženy nahoře, tak radši žádné. Zdravím Pavla

  OdpovědětSmazat
 22. Já si všiml jiného fenoménu. Začíná se stírat rozdíl mezi pravicí a levicí. Lidé začínají zuřit ať volili komunisty, přes ČSSD, KDU-ČSL, TOP až po ODS. Chce to spojit se na národním základu bez ohledu na politickou orientaci. Vypráskat všechny kolaboranty, vyvolat nové volby, ale nevolit různé Sobotky, Kalousky, Bendy a podobně. A pak už se můžeme opět hádat jestli má vést chodník po pravé, nebo levé straně ulice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprosto přesně řečeno. Dělení národa na nějaké levičáky a pravičáky dávno ztratilo svůj smysl. Dnes se lidé dělí na české vlastence na jedné straně a na druhé straně na pár pomatených sluníčkářů, politiků, držících se zoufale svých koryt a kolaborantských pisálků a la Mitrofanov, Pehe a spol. za jidášských 30 stříbrných.

   Smazat
 23. Tak k tomu vám něco řeknu:
  Jestli Nela bude kandidovat na funkci presidenta, tak má můj hlas. Už se tam cpe i vekslák Horáček.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pani Nelo máte můj hlas . Horáček je buzna , tak ať kandiduje do modré ústřice a necpe se na hrad . Není vlastenec ale samozvaný trapák .

   Smazat
 24. Ano, i tradiční české školství nás spolehlivě vede přesně tam, kde jsme.
  Lidská sexualita je osobní věcí každého člověka; lepší výchova dítěte v rodině homosexuálů, než třeba v rodině otce alkoholika, což byl celkem běžný stav.
  Pokud někdo myslí, že nějaká Evropská vláda hájí "muslimské zájmy", tak nemyslí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To 13:55 Ty máš dost. Ze které vymývárny kebulí tě vypustili?

   Smazat
  2. Lidske pravo ditete je zit a byt vychovavan v heterosexualni rodine, ne v rodine teplych.

   Smazat
  3. 13:55 Tebe ovšem vychovával alkoholik buzerant a matka
   lesba smažka. Evropská vládo...

   Smazat
 25. Paní Nelo budeme volit Okamuru a Zemanovce . Rád vás uvidím v parlamentu .

  OdpovědětSmazat
 26. Taková hezká holka a napíše takovou hloupost. Nu což, komu není shůry dáno, tomu není pomoci.

  OdpovědětSmazat
 27. Ta žena má naprostou pravdu!!!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.