Reklama

.

.

neděle 17. dubna 2016

Čína kupuje milión lahví krymského vína

17. 4. 2016, zdroj zde


Do konce letošního roku ruská skupina společností (GK) Inkerman International, která se nachází v Sevastopolu, by měla dodat čínským zákazníkům na 1 milion lahví vína. O provedení "Miliónové objednávky" dalo vědět samo vedení GK.


"Podepsali jsme smlouvu na dodávku 1 milion lahví do Číny v tomto roce. A je zajímavé, že nebudou kupovat levné, ale relativně drahé víno. Loni si koupili pokusné vzorky teď objednali 1 milión lahví. 19. dubna čínští zástupci přijedou do naší společnosti" - řekl generální ředitel GK Alexej Lipko během 2. Jaltského mezinárodního  ekonomického fóra.

Podle jeho slov narostl letos prodej o 15%. "Mohlo by to být víc, protože trh dobře reaguje na naše výrobky. Je to nárůst asi o dva miliony lahví. Naše skupina prodávala v pevninském Rusku a na Krymu 16 milionů lahví, plánujeme 18, možná až 20 miliónů, pokud se realizují některé projekty".

Překlad pro Novou republiku: Ďouba

17 komentářů :

 1. Bravo...konečně někdo, kdo má trochu rozumu. Kryme, držím palce,

  OdpovědětVymazat
 2. "Krymské víno?" Pil jste to někdy někdo?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:37- to, že něco neznáte, neznamená, že to neexistuje.

   Vymazat
  2. Už jsi někdy jedl "argentinské" asádo? Taky u nás neznámé, jako to krymské víno, ale nikdo se ned tím nepozastavuje!

   Nejsi ty náhodou býk? Toho taky dráždí červené a paramálo býka zajímá kdo ten červený hadr drží!

   Vymazat
  3. Ptal se zřejmě jestli to zde někdo pil a pokud ano jak to chutná. Ne jestli to existuje, hlupáku.

   Vymazat
  4. Promiňte, ve 14:37 jsem to psal já a opravdu jsem se ptal, jestli to někdo pil. Případně jaké odrůdě se na Krymu daří. Protože výraz krymské víno slyším prvně.
   Tak hned nebuďte startovací.

   Vymazat
  5. 15:30- v tom případě musíte použít více vět a nějaký podpis. V kontextu k článku Váš dotaz vyzněl jako trollí výtvor.

   Vymazat
  6. Pil, byl jsem před 1,5 roku na Krymu a dal jsem si ho po večeři, a bylo dobré.

   Vymazat
  7. Nejenom pil, ale byl jsem před několika lety na degustaci vín v nejvíce známým (a jednom z nejstarších) vinařství Massandra. Jako ctitel vína musím uznat, že vína byla dobrá, byť na náš vkus poněkud více sladká. Ale mají velký potenciál růstu!

   Vymazat
  8. Pane Povolný, Vy taky vidíte trolla pod každým keřem.

   Vymazat
  9. 17:O7- i Vy z leva jste cítit sírou. Články bez podpisu, které čtu, dělím na rozumné(z mého pohledu) a na trollí. Podepisujte se a budu Vás též oslovovat jménem, ne číslem!

   Vymazat
 3. Bol som na Kryme minulý rok a vína tam maju naozaj výborné,suche vína,privlastkové vina i sekty a taktiež Krymskoje šampanskoje. Výborné je tiež Massandra - sladké ale klobuk dole. Podla mna vína z Krymu maju viac slnka,su vyzretejšie a chutia mi viac ako francuzske. Je to ale otázka vkusu. V dosledku sprostých a nezmyselných sankcii na Rusko žial krymske vina na našom trhu nie su. Apropo prečo sa nevyhlasia sankcie na USA,Britaniu,Franciu za ich agesívne,utočné vojny s milionmi obetí a s milionmi uprchlikov v Iraku,lýbii a podpore teroristov v Sýrii ? Vysvetlí mi to zrozumitelne niekto. ? Rad by som tiež vysvetlenie od pro USSA alebo pro NATO trolla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No já teda nevím, ale víno z Krymu se u nás neprodávalo nikdy, sankce nesankce. Aspoň já to nepamatuju. Občas se tu objeví víno z Moldávie, ale maximálně tak v Tescu (tak co to bude asi za víno). Ve vinotéce jsem nikdy víno z této lokality neviděl. Petr

   Vymazat
  2. A kdy jsi viděl ve vinotéce srbská vína? Nic o nich nevíš, sem se nedovážejí, ale za Rakousko-Uherska a 1.republiky jich byly plné Čechy, Praha byla plná srbských vináren. Není to také divné?

   Vymazat
 4. Za to , že šéfova jedné vinařské společnosti na Krymu otevřela víno staré cca 260 let, když tam byl na návštěvě Putin s Berlusconim ji chtějí na ukrajině soudit.. ????

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi za vlastizradu, že :-D)

   Vymazat
 5. Krymské víno jsem pil a ochutnal jsem přímo ve vinných sklepích několik druhů,je vynikající,myslím,že se jmenovalo Maskorskoje,nebo tak nějak.Když ještě v Praze existovala ruská prodejna Čajka,občas ho tam měli.Na Krymu je hodně slunce a dle vinařů některé druhy povozí odedávna po moři a víno dostane tu správnou chuť.

  OdpovědětVymazat