Reklama

.

.

pátek 15. dubna 2016

Čína tvrdě zkritizovala stav lidských práv v USA

15.4. 2016   První zprávy
V roce 2015 se v oblasti lidských práv ve Spojených státech nejen nepodařilo vyřešit staré problémy, ale nepřetržitě se objevovaly nové, uvádí se v čínské zprávě.Poznamenává, že se dohled nad střelnými zbraněmi v USA vymkl z kontroly, takže jsou lidé vážně ohroženi. Připomíná, že k 28. prosinci 2015 ve Spojených státech došlo více než 51,600 incidentům za použití zbraní, při nichž bylo zabito 13,1 tisíc lidí, a zraněno téměř 26.500.

Čína v reakci na kritiku Washingtonu ohledně porušování lidských práv v Číně zveřejnila svou zprávu, v níž ostře kritizovala situaci s právy lidí ve Spojených státech, uvedla agentura RIA Novosti.

Před pár dny zveřejnilo americké ministerstvo zahraničí zprávu o stavu lidských práv ve světě. Tradičně se hlavní kritika zaměřila na Čínu a Rusko, ale také obsahovala tvrdé výroky proti spojenci v NATO – Turecku, a rovněž vůči Egyptu, dostávající masivní americkou vojenskou pomoc.

Ve čtvrtek čínský informační úřad Státní rady zveřejnil zprávu s názvem „Lidská práva ve Spojených státech v roce 2015". Připomíná, že zpráva Spojených států znovu posuzovala stav lidských práv v jiných zemích, „ale pomlčela o porušování lidských práv v jejich vlastní zemi".

Čína vrací úder: USA jsou rasistickou a násilnickou zemí!

„V roce 2015 se v oblasti práv lidí ve Spojených státech nejenže nedospělo k vyřešení starých problémů, ale neustále se objevovaly nové. Vzhledem k tomu, že americká vláda není nakloněna podívat se na sebe do zrcadla, je třeba se pouze spoléhat na pomoc druhých," uvádí se ve zprávě.
Poznamenává, že se dohled nad střelnými zbraněmi v USA vymkl z kontroly, takže jsou lidé vážně ohroženi. Připomíná, že k 28. prosinci 2015 ve Spojených státech došlo více než 51,600 incidentům za použití zbraní, při nichž bylo zabito 13,1 tisíc lidí, a zraněno téměř 26.500.

Ve zprávě se zdůrazňuje, že vzhledem k policejní brutalitě při plnění svých povinností, absentuje záruka bezpečnost občanů. Text uvádí, že do konce roku 2015policie v USA zastřelila 965 lidí v průběhu roku, a zneužívání moci ze strany policistů nebylo dostatečně vyšetřováno.

Zpráva Státní rady rovněž uvádí, že z důvodu závažných případů korupce ve vězeňském systému jsou hrubě porušována práva vězňů; pro běžné občany je obtížné dostat se do politiky kvůli politickým klanům; existují problémy s ochranou sociálních a ekonomických práv občanů USA; existují vážné rasově motivované problémy; zhoršuje se situace v oblasti práv žen; USA i nadále porušují práva občanů jiných zemí.

83 komentářů :

 1. co má co čína kritizovat lidská práva v USA, ať si všímá u sebe doma své věci a ať se nestará do Spojených států amerických ať dá svobodu Tibetu co tam zavládne demokracie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a čo majú čo kreténi z uSSa kritizovať Rusko a Čínu , nech si pozrú na nezákonné mučiarne čo majú po svete, nech sa pozrú na policajnú brutalitu keď Polícia strieľa ľudí ako zajace , nech sa pozrú na tie zmarené životy civilistov všade po svete v dôsledku ich teroristických vojen !!!

   Vymazat
  2. Jasně Pepku, tímhle blábolem jsi opět ptvrdil, že jsi úplně vygumované hovado. Nebudu ti vysvětlovat proč, to by tvůj ptačí mozeček nepochopil.

   Vymazat
  3. 15:13 opravdu všichni jako jeden proslulý muž Kalousek vyjděme do ulic za návrat Tibetu zpět do feudálně-otrokářského systému před r. 1953 ! Free Tibet ! Hovno, slave Tibet !

   Vymazat
  4. vlast tě (15:13) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  5. 200 let terorismu USA:
   www.olser.cz/9947/200-let
   agresia USA:
   www.panobcan.sk/agresia-usa-zlociny-a-vyvrazdovanie-narodov-zoznam-z-ktoreho-vam-moze-byt-aj-spatne
   dalajláma:
   www.instory.cz/2105-sokujici-odhaleni-na-vyplatnici-cia-byl-dlouha-leta-clovek-u-ktereho-byste-to-nikdy-necekali.html
   IS popravuje - reže hlavy (video):
   http://videos.videopress.com/2bvZPwin/syrian-soldiers-beheaded_hd.mp4
   Merkelová - dcera Hitlera:
   www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7177-konspiracni-teorie-se-siri-internetem-nemecka-kanclerka-angela-merkelova-je-udajne-dcera-hitlera
   seriál o 11. září:
   www.casopis-sifra.cz/clanky/serial-11-zari
   stop imigraci (video):
   www.facebook.com/stopimigraci/videos/916121041810668
   Štětina:
   www.youtube.com/watch?v=_6OhX_0B5GQ

   Vymazat
  6. Placeny trolle, sloužit zlu není zrovna nejlepší nápad. Je to na Tobě, byl jsi varován. V pekle je nejdříve teplíčko, pak horko a pak ...

   Vymazat
  7. 15.13
   je zajímabé, že jedna a asi tatáž osoba vždycky vyjede jako první a hned napíše blábol hodný imbecílka pepka vskoče. Je jasné, že je někdo dobře placen a šmíruje po každém novém článku, aby tam napsal svůj úchylný výplod. Jen by bylo zajímavé, jak velký obolus tento Jidáš za své kydy dostává.
   Sims.

   Vymazat
  8. Hele pepku, 18:03, zameč a vyskoč! Vlast tě potřebuje!

   Vymazat
  9. Je mi fakt hodně líto těch vymytých mozků a Havloidpovalečných stvůr , co USdiktátorům , parazitům a vrahům slouží za krvavý dolar. Je vidět že vám už zfanatizovaní učitelé těm satanistům sloužící řádně vykastrovali mozek. USA JSOU ŘÍŠÍ ZLA a až vy služebníci ´dábla na to přijdete , země bude v plamenech jejich další drancovací války !USA je země s horšími právy , než v Číně , ale to byste si museli občas i něco přečíst...US jsou imperialistická , diktátorská země ZLA !

   Vymazat
  10. Doporučuji věnovat pár minut studiu Tibetské historie - nejméně od počátku 18tého století byl Tibet součástí Čínské říše (poté, co bylo Tibetské království dobyto Mongoly a následně Mongoly vyhnala čínská vojska, v polovině 18tého století byl Tibet znovu okupován (tentokrát z Nepálu) a kupodivu Nepálce opět nevyhnali Tibeťané, ale čínská armáda. V roce 1904 Tibet napadla britská koloniální armáda a 13tý dalajláma odtud před okupanty uprchl - do Čínské říše. V letech 1904-1944 byl Tibet okupován britskými koloniálními jednotkami (které tam - bez ohledu na to, že vládcem Tibetu byl 13tý dalajláma - ustavili v roce 1912 loutkovou probritskou vládu)... britské okupační jednotky donutili tuto vládu k podpisu smlouvy, která zajistila Británii výhradní práva na obchodní a ekonomické využití Tibetu a dokonce zavázala Tibet zaplatit výlohy spojené s vysláním a udržováním britské okupační armády. Britské jednotky se stáhly z území Tibetu v roce 1944... v roce 1949 Čínská vláda obnovila status Tibetu jakou součásti Číny prakticky (formálně tento status nikdy nezanikl) - reálně tedy od počátku 18tého století existoval "nezávislý Tibet) pouze 5 let - od roku 1944 - po stažení Britských okupačních sil do roku 1949 - vstup Čínských sil. V roce 1950 (tj. v době, kdy už "komunistická" Čína uplatňovala svou svrchovanost na Tibetem) byl "uveden v úřad" 14tý dalajlama (13tý dalajlama zemřel v exilu během britské okupace Tibetu v roce 1933)...

   Vymazat
 2. to mi připadá jako nepovedený vtip. Čína kritizuje USA ve věci lidských práv ? Tak to už jsou skutečně v té Číně asi v posledním tažení a neví co by udělali...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a čo majú čo kreténi z uSSa kritizovať Rusko a Čínu , nech si pozrú na nezákonné mučiarne čo majú po svete, nech sa pozrú na policajnú brutalitu keď Polícia strieľa ľudí ako zajace , nech sa pozrú na tie zmarené životy civilistov všade po svete v dôsledku ich teroristických vojen !!!

   Vymazat
  2. V Evropě už USA a NATO předvedlo, co jsou zač.Tzv. Humanitární bombardování, škvaření civilistů, dětí(krvavá Madla ví své) a starých lidí v plamenech, ničení elektráren a dalších strategických cílů grafitovýmu bombami.Mírumilovné USA s užitečnými idioty, přivede tuto planetu do chaosu, válek a smrti!Všechny události z poslední doby, tomu nasvědčují.Uprchlická krize středověkých barbarů je pouze následek.V tomhle má můj obdiv vyjádření Karla Gotta ke stávající situaci v Evropě.

   Vymazat
  3. 16:02

   Jedině před USA mají Arabáči, Číňani a Rusáci nějaký respekt. Před směšnou, nemohoucí Evropou určitě ne. Bez USA a NATO, kde mají USA zásadní podíl, by nás sežrali.

   Vymazat
  4. Proč to sem píšeš dvakrát, Pepku? Uklidni se a nepleť se do věcí, kterým nerozumíš a ani rozumět nemůžet, idiote. A teď vyskoč!

   Vymazat
  5. 16:09
   Jsi ještě větší imbecil, než jsem si myslel.

   Vymazat
  6. 16:09 pletete si dojmy s pojmy a svoji virtuální realitu předkládáte jako pravdu. USA dnes bojují po boku s Islámským státem proti celé Evropě. Kdo rozesral všechny arabské státy ve Středomoří na pokyn Izraele ? USA! Kdo založil Islámský stát ? USA. Kdo nám sem žene dokonce i muslimy (i z Amerikou okupovaných zemí jako je Afghaniostán, Irák), kde je již přes deset let budována demokracie podle amerického vzoru ? USA ! Kdo dnes ekonomicky likviduje Evropu v zájmu ekonomického koncentráku TTIP ? USA! Aproto s USA na věčné časy a nikdy jinak ! Naštěstí se ty časy právě končí.

   Vymazat
  7. 16:20

   Evropa je s velkým náskokem nejdůležitější spojenec Spojených států. Meleš hovna, vymýšlíš si blbosti které nemají nejmenší logiky a smyslu.

   Vymazat
  8. vlast tě (16:31) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  9. K 16:31. Co již dnes všichni ví, pouze se o tom v mediích nesmí mluvit. Je to ponaučení, že 100x horší než být nepřítelem USA je být jeho přítelem. Přecházíme však na globální šachovnici pod čínskou sféru vlivu a tak štěstí "Kalífát made in USA" se nám asi nedostane. I když budete trollovat za mrský peníz 24.hodin denně národ husitů, tak snadno nezblbnete do války za zájmy USA nevyprovokujete (prémie nebudou).

   Vymazat
 3. Když se arbitr přes lidská práva nezabývá dodržováním lidských práv ve vlastní zemi, musí mu tuto službu prokázat například Čína.
  To není vtip, to je pravda. A trváte-li na tom, že je to vtip, pak já trvám na tom, že je to vtip dobrý.
  PB

  OdpovědětVymazat
 4. USA je neštěstím lidstva !!

  OdpovědětVymazat
 5. ¨K 15.32 ještě přidám, že i ČR dostala políček od UssA, ty ve zprávě tvrdí, že se zde porušují lidská práva.ONI, kteří zozvrátili polovinu planety do válek, zabíjení lidí, chaosu, krvavé řeže, potoků krve, se neustále vměšují do vnitřních záležitostí států, včetně Evropy, která jim zřejmě leží nyní v žaludku.Nehledě na výstavby koncentráků a mučíren v Rumunsku, Polsku, UK a dalších států.Výsledkem ve finále bude umravnění Ruska, pomocí užitečných idiotů z obranně-útočné NATO, včetně SA.Uprchlické tsunami rovněž patří na jídelní meny zaatlantického tyrana, rozvrátili Blízký východ a sever Afriky, to, co k nám proudí, je výsledek, milionkrát podtržený!

  OdpovědětVymazat
 6. Pokud se nepletu, 1. duben už byl.
  Hospodářský pokrok Číny za posledních 30-40 let nikdo nezpochybňuje, ale tohle je fakt trapas.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uklidni se, magore. Pokud nevíš,co se v USA odehrává, tak bys měl raději držet hubu a neplést se do věcí, o kterých nemáš ani zdání. Trapas jsi ty.

   Vymazat
  2. A co se v USA odehrává? Pověz co jsi se dočetl na AC24 a ve Sputniku, magore?

   Vymazat
  3. vlast tě (16:38) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  4. Ano je to trapas, že existuje někdo kdo si může myslet, že USA mají nějakou morálku. Ne nemají žádnou (začalo vyvražděním Indiánu a pokračuje dodnes Lybie, Srbsko, Sýrie ...). V podstatě si myslí, že všichni ostatní jsou debilové, protože morálku mají (a to asi tak jejich jediná a poslední výhoda, stejně jako u psychopata).

   Vymazat
 7. A teď budou USA fňukat a jim podobní taky ha ha

  OdpovědětVymazat
 8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 9. Nejen Amíci mohou zveřejňovat svůj pohled na lidská práva ve světě.Mohou to i Číňané,Rusové,nebo Češi.

  OdpovědětVymazat
 10. Pouze americké koncentrační tábory jsou tím nejlepším vzorem jak vybudovat skvělou demokracii po celé zeměkouli.

  OdpovědětVymazat
 11. Americké příručky pro to nejvyspělejší mučení vězňů bez soudů do každé spřátelené země, především do členských států NATO. Právě tyto země musí jít příkladem, jak budovat fašistickou demokracii v každém zapadlém koutku naší planety.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poslouchej, nejsi ty náhodou jeden z těch "lickoprávních" idiotů na které často zvracíš, ale jen když se ti to zrovna hodí?

   Mučení teroristů, třeba těch z Paříže či Bruselu, aby vyklopili co jejich "kolegové" plánují je naprosto OK.

   Vymazat
 12. Vrah o morálce káže..Posraný prapory Tibetu dokážou čínské proletáře rozpálit doběla,jenže to se nepočítá,že.

  OdpovědětVymazat
 13. Ta naše vládnoucí banda v čele se Sobotkou se nedokázala lživému nařčení České republiky z dodržování lidských práv Spojenými státy ani nesouhlasně vyjádřit, tak jsem rád že to udělali aspoň Číňani! Sobotka se asi musí nejdřív zeptat Merkelový co si může dovolit...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sobotka už mele z posledního a neví, kudy kam. Copak to nevidíte? Dostihnula ho minulost navýsost opatrného a přizpůsobivého úředníčka. A není to jenom kauza OKD nebo kauza Altner. Krizový manažer z něho nikdy nebude.

   Vymazat
  2. TONY 4467, super, tleskám, z USA pochází největší zlo na této planetě.Sobotka je minulost, kauza Altner přivede Socany do propadliště dějin!

   Vymazat
 14. Na předměstí hlavního města každého z členských států EU je třeba vybudovat koncentrační tábor dle projektu "Quantanamo". Nezbytnými přístavbami bude mučírna (alá Abu Graib) a kotelna (na Kubě netřeba). Zkušené mučitele dodá kolébka demokracie, popř. i polský soudruh Kwasniewski.

  OdpovědětVymazat
 15. Ty magore když to prohlašují amíci obden to se tetelíš co, zastrč tu svou dutinu zpět do amíckého rektálu a nedělej ze sebe většího blba než jsi.

  OdpovědětVymazat
 16. Ubožáček troll se tu zase činí až mu lítá pěna vod huby. Leze, sem pořád leze, i když o něj nikdo nestojí.
  Tenhle troll co sem stále chodí
  a po pás se v sračkách brodí.
  Páchne jako tchoří kůže, Amerika zato může.
  Z Americké řiti čouhá, je to přeci jejich slouha.
  Každému tu nadává, přitom blahem uchcává.
  Kdo ho platí toho čmouda, nebo je jen blbej jouda?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsi vymyslel sám, idiote? Úplnej Hrubín :-D Jsi ten samý idiot co sem neustále všude možně trousí ty bobky s s tím "zameč a vyskoč"?
   Zřejmě nějakej zneuznanej bolševik s holou řití, za což mohou, jak jinak, USA, viď?

   Vymazat
  2. vlast tě (17:09) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  3. 17:11

   Aha, tento blbeček je jednozávitovej a zvládne jen kopírovat jednu pičovinu stále dokola. Nebo je to možná jednoduchej ruskej automatickej prográmek.

   Vymazat
  4. Anonymní15. dubna 2016 17:09
   Jsi provařenej placenej trolle. Nikdo tě tu už nebere vážně. Ty peníze si nezasloužíš ani náhodou. Mušíš se příště víc snažit.
   Smrdíš tu stále stejně, jako psí hovno přilepené na botě. :-)

   Vymazat
  5. vlast tě (17:37) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  6. Ruskej prográmek se nám zacyklil :-D

   Vymazat
  7. Zacyklila se ti tvá stará, když ti nechce dát a tady se musíš ukájet:-). A teď pepku zameč a vyskoč! Vlast tě potřebuje!

   Vymazat
  8. ...že se s ním o tom bavíte, pane wachmajstr :oo
   pepek už nám vyskakuje 100let, že by se také zacyklil :-D

   Vymazat
 17. Každý správný Čech si musí opatřit tibetskou vlajku a ve svém každodenním životě usilovně bojovat za svobodný Tibet na celé naší planetě: http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/8473-pravda-o-tibetu-1/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tibet na celý naší planetě?? Ty šikmookej budhistickej vole, to ani nechceš zrovna málo!

   Vymazat
 18. Jak dlouhou historii má proti Číně USA, když Čína existuje již více jak 5 000 let, tak USA pouhých 250 let, což je pouhých 5% Čínské historie. V době když státy, které později v průběhu 250 let zásobovaly USA svým obyvatelstvem, aby USA mohlo vůbec jako stát vzniknout, bydleli ještě v jeskyních a honili mamuty, tak tato " zaostalá " země znala a užívala hedvábí, střelný prach a Čínské lékařství. A toto vše Čína dala Světu. Co zvláštního dala za svojí 250 letou historii Světu USA?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dokument http://www.rodon.cz/print/clanek.php?id=3880 odkazuje na seznam všech zločinů, které spáchaly za více jak 200 let, tedy nic dobrého, prostě USA je říše zla!!!!

   Vymazat
 19. Diky BOHU, za existenci americke policie ! Kdyby zde nebyla, tak je zde totalni bezzakonost (lawlessness) !

  Az vy se pojedete toulat po Americe na dovolenou, tak se s policajtem nikdy NEsetkate, pokud nebudete prepadat obchody, nebo kostelni stare babicky na ceste na nejakou jejich schuzi.

  Diky policii je Amerika bezpecna ! To , ze nektera nejmenovana etnika maji vrozenou kriminalitu v krvi neni vina Ameriky, ale certu, ktere je ztvorili.

  Americka policie je delena na nekolik vetvi, ktere se specializuji na rozdilne problemy... Nejvetsi problem je pasovani drog z jizni Ameriky, ktere nici zivoty mladych lidi. Takze NAKLADACKA nikoho nemine, kdo tento problem dela. Americka policie chrani vsechny stare a slabe lidi daleko svedomitej nez vase politiky PRIPOSRANA policie a proto kazda babicka ci dedek s ni spolupracuje.
  Zivot v Americe je jako v perince.
  Nejvetsi dramatickou udalosti v moji ctvrti je, kdyz nekdo dostane ZACPU.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tohle není "nick honolulu", má úplně jiný sloh. Troll zkouší triky a vydává se za někoho jiného, že nicku?

   Vymazat
 20. Druhy clanek americke konstituce, ktera je pro Americany svata, zarucuje , ze mate pravo vlastnit zbran...

  Zbran nikdy nikomu neublizila, ale nekdy lidem ublizi blazen, ktery ji vlastni.
  U vas jsou zase nepochopitelne sebevrazdy lidi, kteri ztratili z nejakeho duvodu zivotni perspectivu.
  Hold, kazda zeme ma neco. Az vase zem bude zaplavena barbari z Afriky, tak budete definitivne potrebovat zbran kazdy z vas i u vas.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nicku, dekuju za tvoji vcerejsi prednasku
   o casovejch pasmech. Taky tvoje sbirka
   klapek me zaujala..,ale kdes vzal, ze jsem zrovna
   v praze ???
   MM

   Vymazat
  2. Evropa bude zaplavena Afričany díky Obamovi a jeho ministryni Clintonové (která se tak radovala nad umučením Kaddafího), protože tím pro USA vydělala 500 miliard dolarů (nebylo nutné vracet kredity) s téměř nulovými náklady (do války nahnala Amerika svoje evropské vazaly). Free Libya = otevřený kanál pro černošské obyvatelstvo do Evropy. Pár miliónů Arabů plus pár miliónů Afričanů, to by v tom byl čert, aby ta EU nezhnědnula. Američtí genetičtí mičurinci mají neskutečnou radost, jak se jim dílo daří.

   Vymazat
 21. Az vy budete kupovat zbran, pro bezpecnost vaseho domu, tak by bylo zahodno, aby profesionalni policie, ci vojaci vam dali zakladni skoleni, jaky mate mit ke zbrani pomer, a jak s ni zachazet... Zde toto skoleni existuje ! U vas ne, a to je chyba. To co si mysli Cinane, Egyptane, nebo Turci neni dulezite. (Cert vi, kde to vubec je.)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Policie lidem zbraně spíše zabaví, aby se náhodou neodhodlali bránit.

   Vymazat
 22. Dobře ty! Takhle se na ně musí! Země, která používá terorismus k dosažení svých ekonomických a mocenských zájmů poučuje jiné o demokracii a dodržování lidských práv. Hnus!

  OdpovědětVymazat
 23. Správně Čína zareagovala. Tak to má být! Ale i my, nenechme se pořád jen kritizovat, sami kritizujme. Myslím, že máme koho a máme za co!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano,hovno spadlo do díry.Čína je těch hoven plná

   Vymazat
  2. chybí nám nebožtík V. Havel;
   směrem k USA by situaci jim jejich zcela nevhodný přístup vysvětlil, zdůvodnil, pak jim vyčinil... a bylo by po problému od střílejících amerických na občany.
   A pak by všude v ČR vlály vlajky a pruhy.....

   Vymazat
 24. Rado se stalo - pane/pani MM (18:24).
  Jsem rad, kdyz ma nekdo rad zemepis. (Od kud pisete, kdyz nemate ceskou klavesnici ?)
  Na svete je mnoho moc peknych mist, ktere by mel navstivit kazdy Cech, dokud muze a ma mladi a energii.

  Je hodne narodu, ktere vas dusevne obohati - (Islamske zeme - to vsak nejsou. Cesi, nedejte jim vasi zemi.)
  Koncim pro dnesek.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 25. Ja jsem ze Siria..
  ..takze k zemepisu potrebuji
  take astronomii :-(((
  Jsem dnes v 03:43:28 /utc/ 46.3333•
  nad nejakym crikem, tak ti asi zase budou
  v baru rachtat flasky.
  MM

  OdpovědětVymazat
 26. V rámci akce "democracy spring" zadržela americká policie více než 700 účastníků těchto naprosto mírumilovných demonstrací. Klepeta dostali i novináři, kteří demonstrace dokumentovali. Ti nadto dostali výstrahu, že ještě jednou a utrum. Demonstranti mohou být rádi, že do nich nezačali policisté střílet. Vivat US democracy !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A že to sponzoruje a organizuje Soros víš?
   Tak a co včíl s tím?

   Vymazat
  2. Tak ať zavřou toho Sorose a ne ty demonstranty. Je ale docela možné, že těmito "malými" provokovanými a řízenými akcemi se preventivně připravují na něco většího. Tábory FEMA jsou už připravené.

   Vymazat
  3. 19:33 Na Náměstí Nebeského klidu bylo zabito několik stovek demonstrantů a zraněných bylo tisíce.Zadržený nikdo nepočítal.Přesná čísla Čína tají,ale rozhánět demonstranty tankama dovedou,tohle by v USA opravdu nešlo

   Vymazat
  4. Vole 19:33, to jsi neviděl rozhánění studentských demonstrací v USA okolo vietnamské války! Včetně obrněné techniky! Tak nedělej chytrýho, když nic nevíš. Ohledně čísel zabitých a zraněných na náměstí Nebeského klidu, tak se i západní a hong-kongské prameny silně rozcházejí. V tomto případě bych byl trochu opatrný při operování s velkými čísly. Ale jsi-li protičínský propagandista, tak si posluž. Riskuješ, že budeš za vola. Ale tobě to asi nevadí, hlavně, že jsi na "správné straně", že?! Pavel P.

   Vymazat
  5. Kdo chce,tak si může zagůglovat a najít ty události a porovnat.Pak se ukáže,kdo je tady za vola

   Vymazat
 27. Geee, t.j. prekvapeni ! Pane MM - (19:31) ! Vy jste PES ? Canis Major ? Nebo UFOun ? Zodpovedny za pravidelny vzestup Nilu.
  Sirius je nepratelska hvezda teto planety. Drzte v tajnosti Vasi zdejsi existenci. PLEJADANE z Constelace Taurus, jsou nasi ochranci a policajti, nad nasi planetou, drzici nam nami ochranou ruku.
  Vim to ! Pisi si s Astrologi z NEW AGE.
  Zbehnete radej na nasi stranu. UFOuni z Canis Major jsou nevzhledni. My a Plejadane jsme hezci.
  Nemohu napsat vice, musim z domu.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 28. Tak teď's na to káp !
  Tak proto Můjpes vždycky tak wrrčí,
  jen tě tu ucítí... Včerejší Zemětřasy-
  např: 03:00:40, 03:28:50 /utc :-D / tě nějak vylekaly,
  že zdrháš z baráku !
  Jo- Jsem Psí hvězda.
  Nazdar !
  MM

  OdpovědětVymazat
 29. PS:i jsou podle tebe nevzhledny ?!!
  ..ty policejni kresavce z BLEJÁD !!?
  Cas mas spravnej, srovnej si akorat datum-
  ty nilský vzedmutí. . . .
  Canis Maior
  MM

  OdpovědětVymazat
 30. honolulu to MM
  03:43:28 = Volaci znak.
  46.3333 = Latitude
  Longitude neuveden !
  Predpokladany smer je 215 stupnu na jihozapad a letite v CHRASTITKU rychlosti 127 mph, 8000 feetu na Canadou (bud nad Newfounland, nebo nad New Brunswick) smerem na Montreal. (Odhadnuto podle vyssky.) Creek = veletok Sv. Vavrince ! (Tam v Montrealu je veselo !)

  Jak to, ze temto vecem rozumite ? Kolik mate naletano hodin ? Kdyz chcete letat pouze 127 mph, letejte radej s destnikem ! Je to bezpecnejsi.

  Ted budu mit prusvih, nebot jsem uz pozde. Dekuji za pobaveni...
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 31. Nashle priste !
  PS: ..v takovymhle skafandru
  - nemuzes bejt pilotem. . .
  MM

  OdpovědětVymazat
 32. Á sakra,neco tady porad chrasti...
  ..ha, to budou listy wod rotoru !
  Taky muzu viset :-))))))))))
  MM

  OdpovědětVymazat
 33. Pane Kanadane MM, kdyz mate Latitud, tak LOG + mapa Vam rekne pravdepodobne destination potvrzene stupnemi, v tomto pripade Montreal.
  Vyska napovi vzdalenost, ktera kdyz je pouze 2.5 km (8000 feetu) nad Canadou zn., ze uz jste nad kontinentem a ne nad Atlantikem. Stupne mensi nez 215 z uvedeneho latitudu znamenaji Ameriku a ne Kanadu. Pravdepodobne Boston, nebo New York.

  Pane MM, jak navigaci pocitaji UFOuni z hvezdy Sirious v Constelaci Canis Major nevim.

  Mate-li rad letadla, tak stat Alaska, Vam da nejlepsi skolu na svete. 50 % pilotu se sice zabije a sezerou je medvedi, ale tech druhych 50 % je tak dobrych, jako jsou UFOuni z Aldebaranu. Kam se na ne hrabe Sirius.
  A ted se jdu hadat jinam.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 34. Nicku, nejsem Kanadan.
  Jen jsem se trochu pokanadil...
  ..o lítání nad Alaskou a Can jsem už něco slyšel ;-)
  Jinak na Síriu navigujem dost presne, viz moje trefa:
  ..v poledne/utc/ Plejady= Subaru
  a +/- naka hodka pred tim Coalinga/Calif./
  Takze dobrou a snad ti naspadnou
  kukačky ze zdi !
  MM

  OdpovědětVymazat
 35. Čína má pravdu. USA jsou policejní fašistický stát.

  A u nás byla po natistickém převratu v r. 1989 lidská práva zrušena - právo na práci a poctivou mzdu, právo na levné bydlení, právo na zdravotnictví a školství zdarma, ...

  OdpovědětVymazat
 36. Ty natisto,kolik US vojáků padlo v WW2?Že by měl Hitler kámoše u FBI....

  OdpovědětVymazat