Reklama

.

.

pondělí 4. dubna 2016

Což takhle je prostě vypískat? Podvod s iráckými křesťany: Citové vydírání veřejnosti se minulo účinkem.

Radek Pokorný
4.4. 2016   Protiproud
Komparsisté zadrženi v Německu. Stesk po válečných útrapách? "Neziskové" podvody jsou ve skutečnosti organizovaný zločin.
 Nepovedený experiment české migrační propagandy... Jak dlouho budeme podobné podvody snášet?
Generace 21 na lovu komparsistů
Málem to všechno klaplo. Veřejnost, již pěkně nabroušená na sebemenší zmínky o přijímání migrantů, potřebovala rychle nějaký ten dojemný příběh, aby se nechala obměkčit. Pomoc křesťanským uprchlíkům se zdála mnoha lidem (nejen křesťanům) přijatelnější než podpora dnes již všudypřítomných islamistů. Jenomže divadlo s amatérskými herci sehrálo premiéru a současně derniéru. Tedy aspoň doufejme. Nebo nás mají opravdu za úplné tupce?

Novodobí politruci


Média hlavního proudu předváděla dojemnou barvotiskovou kampaň připomínající normalizačním agitky o brigádách socialistické práce a jejich "volnočasových aktivitách". Novodobí politruci, všichni ti Rozumkové a Frýdlové a další spolustrůjci současné multikulturní revoluce, kteří si na „uprchlickém“ tématu založili byznys, nás ujišťovali, že až „uprchlíky“ blíže poznáme, konečně prohlédneme a změníme své xenofobní předsudky. A budeme je pak vítat s merkelovsky otevřenou náručí.

Plán zkonstruovaný ve špidlovském „multikulturním trustu“, jenž pod záštitou premiéra Sobotky (jak jsme se dozvěděli z uniklých mailů), organizuje proimigrační kampaň a snaží se ovlivňovat zásadním způsobem veřejné mínění, byl celkem prostý. Přivezte skrze cestovky-neziskovky pár desítek „křesťanů“ a prodejte to veřejnosti, která se primárně obává muslimů. Ať jsou v tom noční příjezdy, zachumlaná miminka v peřinkách, sympatičtí mladí lidé, staří rodiče - všechno to pěkně namixujte. Nezapomeňte na koťátka - nejlépe strakatá - a plyšové medvídky. To by v tom byl čert, abychom tu českou xenofobní lůzu nepřelstili. A on v tom čert byl.

Generace 21 na lovu komparsistů

Projekt si do svého byznysplánu vzala nezisková organizace GENERACE 21, která se záhy vydala na nábor ochotníků. Nikdo již možná nezjistí, podle jakého klíče „křesťany“ vybírali, ale ukázalo, že rozhodně nešlo o ty, kteří úpěli pod knutou Islámského státu a strachovali se celé měsíce o holý život. Takoví křesťané na Západě totiž málokoho zajímají, i když jich na Blízkém východě žijí statisíce. Do České republiky zamířili klasičtí ekonomičtí migranti, jimž byl naslibován pohodlný bohatě dotovaný život ve střední Evropě.

Leccos o slibech legálních převaděčů prozradila i deziluze některých těchto imigrantů hned při příjezdu. Někteří se totiž podivili nad tím, že pro ně není nachystán slibovaný dům a dávky ve výši německých, jak je o nich informovali jejich příbuzní ze Spolkové republiky.

Od začátku šlo výhradně o mizerně zorganizovaný „neziskový“ podvod, který měl pomocí „křesťanských uprchlíků“ zmást veřejné mínění a citovým vydíráním zkusit zlomit odpor alespoň části české veřejnosti k migračnímu experimentu.

O to větší zápletka této cynické komedie, když se někteří „pronásledovaní křesťané“ zakrátko rozhodli sebrat své saky paky a vyrazit za svými vysněnými německými dávkami, bez ohledu na svůj herecký úvazek pro Sobotkovy agenty z Generace 21. Třeba teď, po jednání pana premiéra v Hollywoodu, dorazí nějací profesionálnější "poradci".
Zatčení v Německu

Vrcholné číslo přišlo, když nebozí „pronásledovaní křesťané“ odmítli azyl v naší skandálně chudě republice a v sobotu se vydali autobusem - který si objednali u soukromé firmy - do Německa. Němečtí policisté ale kupodivu pro migrující křesťany jaksi neměli pochopení a ihned po příjezdu je zadrželi. Na irácké migranty mířící z Okrouhlíku u Jihlavy pohlíželi jako na jakékoli jiné osoby bez povolení ke vstupu do Německa. Což je docela pěkné nóvum, protože takových tam mají už půldruhého miliónu. Ale holt ti z Rakouska jsou asi kancléřce Merkelové voňavější.

Ať tak, či tak, němečtí policisté imigrantům sebrali doklady a telefony a šoupli je do cel. Ministr vnitra Milan Chovanec poté požádal policii, aby využila všech prostředků k vrácení těchto pětadvaceti uprchlíků zpátky do Iráku. „Až Němci uprchlíky vrátí zpátky do ČR, pak je budeme muset umístit do detence a potom je poslat co nejrychleji zpět do Iráku,“ uvedl Chovanec.

Podle informací ČTK ale skupina 25 uprchlíků zatím nebude údajně umístěna do tuzemského detenčního zařízení. Na opuštění ČR pak budou mít údajně čas jen do 7. dubna - a tradá zpátky. A to zase prr, řekli Němci - a že si je tam tedy ponechají, protože prý nejspíš půjde o "sjednocování rodin". Kdepak, migranti jsou vzácná přísada do mixu nové rasy, zpátky ani jeden!

Jenže problém: Mezitím se ozývají další "čeští" křesťanští uprchlíci, kterým se prý neodolatelně stýská po válečných útrapách - a že chtějí tedy zpátky rovnou.

Neziskoví amatérští podvodníci z partičky „21“ se tváří jako by se nechumelilo a potichoučku z celé ostudy vycouvávají. Jsou dotčeni, protože se zase tolik nestalo. To jiní mají úplně jiné, daleko dramatičtější průšvihy - a také se o nich cudně mlčí. Je to přece pro "dobrou věc" a účel světí prostředky.

Šibíkovo prozření a představení k vypískání


To, že se různí hochštapleři a šíbři snaží spolu s organizovaným zločinem na migračním plánu světových elit pěkně přiživit, není nic nového. Od Afriky až po jihovýchodní Asii jsou v pohotovosti zločinecké korporace, které se často přeorientovaly z obchodu s drogami na gigantický obchod s lidmi. Prostituce a drogy jsou potom součástí celého balíku pašeráckých aktivit, které díky Západem tolerované migrační vlně zažívají zlaté časy. Tam, kde dříve pašeráci naráželi na policejní hlídky a museli vymýšlet různé triky, aby zboží dostali z jednoho kontinentu na druhý, jsou dnes vítáni spolu s kontrabandem a miliony migrantů téměř se slavobránou.

Některé dramatické okamžiky tohoto velkolepého divadla popsal český fotograf Jan Šibík, jenž pracuje pro západní i české magazíny a v oboru reportážní fotografie patří určitě ke špičce. I když založením, profesí i byznysem patří do pražské kavárny, poslední události zřejmě byly moc i na něho. Prostě se rozhodl promluvit o zkušenostech, které při focení migrantské bouře zažil.

„Nechtěl jsem se moc vyjadřovat k akci NGO (tak si vznešeně říkají neziskovky, pozn PP), ale nyní je to již třeba. Některé neziskové organizace zorganizovaly ilegální pochod okolo plotu do Makedonie. V táboře Idomeni někteří rozšířili leták s trasou kudy jít, aby se uprchlíci plotu vyhnuli. Pak je dovedli k řece, kde měli připravené lano, a uprchlíci začali překonávat řeku,“ vypráví vystřízlivělý fotograf.

Celý svět mohl vidět zmanipulované snímky běženců bojujících s rozběsněným vodním živlem při přecházení řeky:Zvrácenost celého projetu se projevuje ve všech jeho aspektech. Podvod s křesťanskými uprchlíky do tohoto představení zapadá jako kostička v legu. Otázka zní, jak dlouho se budou občané na tuto provinční šmíru, kterou nám servírují neziskoví byznysmeni ve spolupráci s premiérem Sobotkou, ochotni dívat a celé to platit.
Což takhle je prostě vypískat?

13 komentářů :

 1. TAK
  jsem asi dvě předcházející hodiny navštívil
  německé stránky,nejen veřejnoprávní,ale i ostatní
  (ZDF,WELT,SPIEGEL ad.),
  abych se podíval, zda je o tom nějaká zmíňka pro německé ovčany...

  Ani ťuk, jak jsem předpokládal.
  Média v NSR se takovou maličkostí vůbec nezabývají,
  po nedávných zemských volbách je hlavním tématem, přesvědčit ony pomýlené, že volba AfD byla chyba a tak se všichni vzchopili a nenechávají na této straně nit suchou...

  Co se týká kancléřky a jejího kurzu v otázce přivandrovalců,
  tak dle průzkumů VĚŘÍ, VÍCE NEŽ POLOVINA NĚMCŮ, že je její politika SPRÁVNÁ...

  Až bude těch "hostů tolik, že je budou mít Němci skoro před každými dveřmi, tak se snad proberou.

  Pozdě, hlupáčci němečtí. Vám už není pomoci.

  OdpovědětVymazat
 2. Ne vypískat, ale vypráskat. A těm jejich dovozcům, napráskat. Myslím, že kavárna by měla stáhnout roletu a rozpustit podnik. Nebo bude roleta stažena a podnik rozpuštěn!

  OdpovědětVymazat
 3. To je ta rodinka, teá křičela, že nebude žít v přemalovaných kravínech, TV Prima za tu reportáž pomalu ukamenovali (chudák ten reportér, ten si zkusil své) a ejhle co se z této úžasné rodinky vyklubalo. Podle mne takový ksindl patří do toho kravína, protože se podíleli zcela aktivně na zcizení prostředků, které na jejich záchranu skládali prostí občané, když věřili lhářům z Iráku a našim slavným dobrovolnickým organizacím.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, to je ta rodinka bezpáteřních, vychcaných, drzích, nadřazených a maximálně dobře vyžraných Iráckých zbohatlíků! A takovým ulhaným zhovadilcům dělá Česko idioty!!!! Nevím, zda jsou horší tito "uprchlíci" neby nebo my.

   Vymazat
  2. Je typické, že to vymysleli a realizovali čeští katolíci a že se to platilo, jako vždy, z našich obecných peněz! Ukázka jejich ideologické zblblosti, neschopnosti reálně posoudit cokoli a zvyku hrabat z našich společných peněz. Marek

   Vymazat
  3. Aleale, pánové. Tohle, na co jste skočili je plán B neziskovek. Ti uprchlíci se chovají přesně jako lidé, kterým byl slíben osmipokojový byt s bazénem a zimní zahradou a místo toho byli strčeni do přemalovaného chlívku. No a ti, kteří jim to nalhali se teď snaží strčit vinu na ně. Nejspíš to tak bylo od začátku plánováno. Když nevyjde podvedení uprchlíků, strčit vinu na podvedené uprchlíky.
   J. Hruška

   Vymazat
 4. ...no ale není úžasné, jak se to všechno krásně vybarvuje?

  Navzdory vší propagandě, všem sladkým řečem, spoustě práce sluníčkářů a dobroserů?

  Jen tak dál ;-)

  OdpovědětVymazat
 5. ...křesťané :)https://youtu.be/RCiBFcRV_P8

  OdpovědětVymazat
 6. chce se mi blit!!! toto ze jsou emigranti, obleceni tip top??? hahaha, kdo z vas kdy emigroval a byl v lagru??? ja ano!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já taky, přišli jsme tam doslova s holým zadkem, dostali jsme ubytování a manžáre, pár lir kapesného a jak jsme byli happy!!!! Jo, a žádné letadko nás nepřivezlo!!!

   Vymazat
 7. A to je na Okrouhlíku tak krásně! Kdo nevěří, ať tam běží.

  OdpovědětVymazat
 8. Jo,jo, tento sádelnatý dobytek se o nějakou válku, utrpení nebo strádání ani neotřel. Využil jen ochotu českých blbců pro bezlplatnou luxusní přepravu do zaslíbeného Německa.

  OdpovědětVymazat
 9. doktor proč ji nadáváte - chovají se jako řádní Semité...

  OdpovědětVymazat