Reklama

.

.

pondělí 4. dubna 2016

Další tendenční a nenávistný článek vůči Putinovi na Babišovkách... Být novinářem iDěs, styděl bych se za ni, ale oni se jen otřepou a pojedou dál.

4.4. 2016   Zvědavec
Putinovská stopa kauzy Panama Papers. Miliardy ukrýval čelista i bankéř
Další tendenční a nenávistný článek vůči Putinovi na Babišovkách. Mnoho ruských jmén, prý z okolí Putina. Že jde vesměs o oligarchy, proti kterým Putin (zatím marně) bojuje, článek mlčí. A už vůbec se nezabývá skutečností, že v panamských zdrojích figuruje 283 Čechů a dalších 50 cizinců, kteří v Čechách "podnikají" a zisky si ukládají v daňových rájích. Mezi těmi 283 Čechy je spousta vážených podnikatelů a politiků. O tom však ani slovo. Putin. To je hlavní zločinec. Co na tom, že on sám v papírech nefiguruje. Jak formuloval jeden čtenář v diskuzi za článkem: "Je obzvlášť záludný: schválně nic neprovedl a žádné prachy si neulil, darebák jeden. "
Tu diskuzi si přečtěte. Být novinářem iDěs, styděl bych se za ni, ale oni se jen otřepou a pojedou dál.

19 komentářů :

 1. Nějak se to těm mediálním mágům nepovedlo. Putim a Panama ? Od dob zatčení Noriegy je to standardní americká kolonie (proto také na seznamu není žádný občan USA), nic směšnějšího nemohli vymyslet. Snad to na ovečky zabere. Směšné až k pláči. To nemohli dát něco kvalitnějšího ? Asi si myslej, řže všichni jsou dementní jako Američané. Ti také sežerou všechno i s navijákem.

  OdpovědětVymazat
 2. http://www.paratdnes.cz/2016/04/Bleskova-senzacni-zprava-Putin-ma-obrovske-jmeni-A-dukaz.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ha ha!, vzhledem k tomu, že USA (NSA) dnes mají absolutní kontrolu na všemi finančními toky vedenými přes systém celosvětové mezibankovní finanční telekomunikace, vědí o každé kopějce či centu, který si Putin či kdokoliv druhý posílá po světě. Včetně rodiny.
   Otázkou není, zda-li má či nemá obrovský majetek, ale to, proč až do dneška v USA jen "přihlíželi", jak se ve světě rozjíždí a poté i běží celý ten byznys offshorových společností a jejich řetězců ...
   Daleko zajímavější bude ale to, zda-li a jak se kdokoliv ve světě proti tomuto způsobu "daňové optimalizace" postaví.

   Vymazat
 3. No jestli si někdo myslí, že Putin a jeho dcerušky žijí ze svého prezidentského platu tak musí být nefalšovaný idiot. Tomu v Rusku patří na co si ukáže.
  A to v bleděmodrém platí pro celou ruskou věrchušku, dokud je k Putinovi loajální.

  http://www.independent.co.uk/news/people/vladimir-putin-corruption-five-things-we-learned-about-the-russian-presidents-secret-wealth-a6834171.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele ty chytráku z 20:52 ,
   špiněj kde můžou ,ale nikdo jim na to nenaletí..
   Apropos:
   Putin by si zasloužil mnohem víc ,je to mírotvůrce a velký státník! Ještě bych mu přidala ,aby byly prostředky na vyvážený
   protiboj-
   aby byly prostředky zlikvidovat
   s konečnou platností rozvraceče míru v Evropě -na celèm světě..
   Však víme ,kdo za tím stojí!
   j.

   Vymazat
  2. www.independent.co.uk - no to je opravdu nezávislý zdroj - hádejte na kom? Přece pouze na Rusku, ovečko :-)))

   Náš pan prezident je jeden z mála politiků, který si nenakradl, ale naopak, o svůj plat se dělí např. s Klokánky, část ukládá pravidelně na umoření st. dluhu(i když to má "pouze" symbolický význam).
   Troufnul byste si poukázat na Zemanovskou stopu kauzy Panama Papers, když v ní figurují čeští oligarchové?
   Takže, s Putinem, který bojuje s oligarchy, to bude podobné.
   Vykašlete se na nenávist a zkuste přemýšlet, pokud máte čím, třeba se z vás pak stane člověk.

   Vymazat
  3. No jasně, Pepku. A co má být? Pokud lidi pozvedl ze strašné bídy, kterou na ně uvalil západem a tebou tolik oslavovaný Jelcin, jsem si jistý, že mu to lidi přejí. A jestli ty si myslíš, že Obama žije ze svého platu, pak jsi nefalšovaný imbecil (to jsi i bez toho, že by sis to myslel). Jenže za jeho vlády (stejně jako těch před ním), jde úroveň obyčejných Američanů rychle dolů. A teď vyskoč.

   Vymazat
  4. Stačí si přečíst zdroj "independent" a velice jsem se rozesmál. Ty jsi blb po Plavcovi nebo Laudátovi? Vrať se na busešo/bakalo servery, tam budeš mezi svými "íkváči".

   Vymazat
 4. iDěs má dojemnou starost o Putina, asi to dostali za úkol. Na druhou stranu to vhodně odpoutá pozornost od Čechů na seznamu. A vo tom to je.

  OdpovědětVymazat
 5. Putin už několik let varuje oligarchy, aby šli se svými prachy z vandru domů, že jedině doma mají svoje v prachy v bezpečí. Poslední výrazné varování dostali Rusové na Kypru, kde byly povětšinou ruské významné vklady u bank znárodněny, resp. vklady jim vyměnili za bezcenné akcie bank před bankrotem, kde měli vklady. Ruští zbohatlíci tam údajně takto přišli minimálně o sto miliard dolarů. Takhle blbou akci (o prachách Putinova okolí v Panamě) musel vymyslet opravdový trotl, aby si blízký a snadno dostupný Kypr nahradili americkým protektorátem Panamou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://www.paratdnes.cz/2016/04/Co-rekl-Putin-18-12-2014-Prevedte-sve-majetky-z-offshorovych-zakladen-v-zahranici-na-do.html

   Vymazat
 6. Začíná to do sebe zapadat - viz příspěvek u staršího článku: "Přečtěte si (nechte si přeložit) následující článek článků z vložených linků: https://cont.ws/post/236734 Je to analýza situace, která si říká o značnou pozornost, je to o Kerryho kufříku, jehož obsahem prý přijel Putina přitlačit ke zdi (asi prý materiály k diskreditační kampani), ten se prý Kerrymu vysmál a prý ho zcela nevybíravě odpálil něčím kolem letadel Boeing, které lze řídit a "posadit" (opatření po 9/11) na dálku signálem přes satelit (Snowdenův Echelon), že prý se to Rusům podařilo vypreparovat z letadla, co spadlo v Rostově. Pro Kerryho to prý muselo být kruté, nadto ho prý ruské ministerstvo zahraničí požádalo o zkrácení návštěvy a o dřívější opuštění Ruska. Stálo by to opravdu i za doslovný překlad."

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento týden si v jednom článku dělal autor terč z Kerryho, kterého označil za černou labuť, která rozváží do světa americkou zkázu a smrt. Dokumentoval seznamem Kerryho návštěv v jednotlivých zemích světa v posledním roce a tím, co se tam vzápětí nepříjemného událo. V článku se zmiňoval i o poslední březnové návštěvě v Moskvě (letos třetí) s červeným kufříkem a že se brzy dozvíme, jaké tragédie se stanou po jeho odletu. A už je to tady, mírnix týrnix se najednou muslimský Azerbajdžán (muslimský spojenec Turecka) po dvaceti letech klidu rozhodnul opět napadnout arménskou enklávu Náhorní Karabach. To asi byla jedna z výhrůžek z červeného kufříku, kterou tlačil na Putina a kvůli které ho tak rychle vypoklionkovali (zkrátili mu návštěvu!). Americe se nepodařilo spustit konflikt na Ukrajině ani v Sýrii, tak to zkouší zase jinde! Tento článek právě začínám usilovně hledat, protože jsem si ho bohužel nestáhnul. Všechno souvisí se vším.

   Vymazat
 7. Ale o to tady hlavně šlo!
  Bylo to nějakou dobu připravováno, a ruské sdělovací prostředky již před časem upozornily na dehonestující kampaň chystanou proti Putinovi.
  Kdosi se tedy chopil příležitosti, a celou kauzu Panama Papers dnes využívá jako součást té dezinformační kampaně cílené na diskreditaci čelných politiků zemí, proti kterým vedou média v USA i jejich poskoků informační válku.
  A že Putinovo jméno nenalezli? Nevadí, beztak je bídák a vinen!!! ....
  Metoda je to jednoduchá. Mezi známé darebáky národního i mezinárodního formátu se namíchají i politici, které je nutno v očích lidu obecného "shodit" (Putin, Assad i Si Ťin-pching - ano!, ten, kterého Obama včera se vší parádou uvítal ve Washingtonu! - jsou v tom zcela nenáhodně jako na zavolanou).
  A kdo ten "kdosi" je?, to přece nemusíme dlouho hádat.
  Hledejme třeba ty dobře známé a léty "osvědčené" US služby CIA/NSA apod. v zemích US satelitů.

  OdpovědětVymazat
 8. P.S.: zajímavá je také skutečnost, že v Belgii se nachází napíchnutá centrála celosvětového systému, která má k dispozici všechny mezibankovní mezistátní převody. Přitom před rokem zachraňovala právě Belgie bilanci amerického FEDu svýma 400 miliardama dolarů na krátkodobou výpomoc.

  OdpovědětVymazat
 9. Ta ubohá "diskreditace" Ptina bde mít ovšem další průvodní jevy - už jsme dnes slyšeli jména Oulický, Novák, "polovrah" Krejčíř. Zrátka se na světlo vynesou ještě další ksichty, aby tam jako nebyl Putin sám. Ale panáčkové, takový styl diskreditace se asi moc neujme.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
 10. dnes je ráno 05. dubna 2016 a od 06.00 hodin ČT 24 chrlí zprávu, že seznamy z Panamské společnosti svědčí o vině Putina a úplně ignorují skutečnost, že Putin na seznamu nefiguruje a dle ČT 24 je to právě důkaz, že má ulitý obrovský majetek který nebyl zdaněný. Logicky, ale každý si musí položit otázku, když na seznamech Putin není a nepřímo na něj ukazují nezvratitelné důkazy, tak při absenci kohokoliv z USA je jasné, že na seznamech jsou nejvyšší představitelé vlády USA, kteří si zajistili aby žádný Američan se na seznamu neukázal. Takže kolik má v Panamské společnosti ulitých milionů sám Obama? A kolik tam mají ostatní členové vlády? A to si všichni, kteří nás budou krmit tím, že důkaz proti Putinovi je právě ten, že tam není, je pro nás ovčany důvěryhodný?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Panama je americký protektorát, proto tam nemůže figurovat žádný Američan. USA jim sebrali do svého vězení i prezidenta Noriegu, který se nechtěl podělit o zisky z prodeje narkotik a který tím podrýval stabilitu americké ekonomiky.

   Vymazat
 11. Něco pro naše české prostředky masové dezinformace: http://www.paratdnes.cz/2016/04/Co-rekl-Putin-18-12-2014-Prevedte-sve-majetky-z-offshorovych-zakladen-v-zahranici-na-do.html

  OdpovědětVymazat