Reklama

pondělí 25. dubna 2016

Dlouhé prsty Erdogana dosáhly až na satirika v Německu

Yekta Uzunoglu
25. 4. 2016
Německem se nyní nese zpráva, že komiku Janu Böhmermannovi hrozí až pět let vězení za nactiutrhačnou báseň o Erdoganovi, Merklová s jeho trestním stíháním souhlasí a dokonce je i v těchto chvílích opět v Turecku. To, že Merková na žádost Erdogana dala souhlas k trestnímu stíhání svého vlastního občana, známého satirika, je fatální chybou, která nejen že se zapíše do dějin, ale též otřese pocitem právní jistoty každého občana. Právní jistoty, která byla základním kamenem demokracie. Jaké dopady bude mít tento krok na demokracii a na právní stav a právní jistotu občanů, na jejich chování bez právní jistoty, nám ukáže brzká budoucnost. Tímto krokem Merkelová dle mého názoru lifruje své občany do rukou ultraradikálních, demokracii nebezpečných organizací!


 Není přehlédnutelné a je to velice pozoruhodné, že Erdogana v tomto soudním řízení bude zastupovat německý právník Hubertus von Sprenger, co byl obhájcem Davida Irvinga, který jako "historik" popíral holocaust či obhajoval turecké islámské organizace Milli Görüş (nacionální pohled), o kterém se tvrdí, že je evidentně ideologicky blízký ultrapravici!!!
Není už žádným tajemstvím, že po 2. světové válce byli ve vedení (jako spoluzakladatelé) v SRN založených ultranacionalistických stran agenti SSSR, aby destabilizovali hitlerovskou ideologii a infikovaly v Německu snahy o vytváření demokratického a právního státu.


Že by se Erdogan, který reprezentující islám, snažil naši civilizaci destabilizovat nejen emigrací, výhrůžkami vypouštěnými sice z úst saúdského krále, zásahem do práva na svobodu slova v Evropě, ale i s podporou ultrapravice v evropských zemích?


Je džihád nám tak vzdálenou "etikou", kde je vše povoleno?

Obrazy :
1) Titulni stranka nemeckeho tydeniku der Spiegel
2) Modlitebna ultraradikalni turecke organizace Milli Görüş ( Nacionalni pohled) v nemeckem Wiesbadenu
3) Hubertus von Sprenger versus Jan Böhmermann

16 komentářů :

 1. Vod teďka si dávejte pozor co tady napíšete, nebo si pro vás přijdeme okolo čtvrté hodiny ranní a z basy nevylezete dřív než za dvacet let. V budování světlých zítřků s lidského štěstí nás nic nezastaví, když se kácí les, lítají třísky!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ináč si duševne v poriadku ?

   Smazat
  2. V 8:27 nás navštívil čistý blb.

   Smazat
  3. Je to sice ironie, ale není daleko od pravdy. T

   Smazat
  4. ALAH VÁS NAUČI ISLÁMU,TADY JE VERŠ 4-89

   z KORÁNU a ten se musíte opsat a naučit nazpamět vzkazuje nás Kalif turek recept

   A PŘÁLI BY SI,aby jste se stali nevěřicími,jako jsou oni,aby jste byli stejní.Neberte si mezi nimi přátele,dokud se nevydají na stezku boži.Ajestliže se obrátí zády,pak je chytte a ZABTE,kdekoli je naleznete.Neberte si z nich ani přátele ani pomocníky.

   ALLAH AKBAR

   Smazat
  5. NÁSILÍ JE CTNOST

   Necht tedy bojují na stezce Allaha ti,kteři kupují za život pozemský,život budoucí.A těm,kteři na stezce Allaha budou zabiti,či zvítězí těm dáme odměnu nesmírnou...

   Tedy obsah toho verše vyvraci šiřený názor,že Korán připouští násili jen v sebeobraně.Muslimové si oběti vyhledávají a jsou povinováni Allahem je zabíjet a chystat pro nás nevěřici všemožné nástrahy.

   TYTO ZLOČINCE,KTEŘI NEMAJÍ ZA NEJBRUTÁLNĚJŠI VRAŽDY ŽÁDNOU ODPOVEDNOST,MÁ JI TOTIŽ ALLAH
   nám zve do kožichu jejich nyní jimi oslavovaná MATKA MAKRELA,za kterou budou putovat donekonečna,dokud ji občané nedonuti odstoupit.VŽDYT MŮŽE REFORMOVAT TEN kORÁN V MINARETECH,kde by ji za to možná prý hned zabili a teprve potom by byl klid.

   Smazat
 2. Osmanský milovník kozích chlívků si namazal celou EU, které vládne frau Makrelen, na pořádně velký krajíc arabského chleba.

  OdpovědětSmazat
 3. Tímto rozhodnutím jsi Čarodějnice Merkelka podtrhla pod sebou sama židli a národ ji to neodpustí !! Nikdo ji více volit nebude odchod směr Izrael !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevěřte tomu . Šílená Makrela má ještě mnoho příznivců . Nebude snadné ji odstranit . Stejné to bylo i s Hitlerem .

   Smazat
 4. Islamisty nemusím ale, když jim Charlie Hebdo nevkusně zhanobila jejich čelního náboženského představitele mluvilo se něco o právu na svobodné vyjadřování a názoru. Útok mohamedánů byl brán jako útok na demokraci a svobou projevu...

  OdpovědětSmazat
 5. Záleží na voličích. U nás zvítězila ČSSD a proto nás čekají jistoty a prosperita.

  OdpovědětSmazat
 6. Ale například Charlie Hebdo za satiru nikdo neobvinil.
  Už dávno se neměří stejným metrem.

  OdpovědětSmazat
 7. Prvním krokem je navalení cizorodého elementu do Evropy, pod jakoukoliv záminkou. Druhým krokem bude preferování tohoto elementu úřady, pod jakoukoliv záminkou. Třetím krokem bude snaha tohoto elementu, převzít vládu nad evropany. Nepochybuji, že se tak bude dít za souhlasného tleskání našich zastupitelů.
  Snad už je každému jasné, že nejde o nějakou pomoc někomu, ale o naplánovaný rozvrat Evropy. Všichni politici a neziskovky, kteří se toho účastní, se účastní vlastizrady. P.K.

  OdpovědětSmazat
 8. Tu mrchu by měli Němci vyhnat!

  OdpovědětSmazat
 9. Vocas srab a delikvent turecky je prezident.
  Po kebabu tolik smrdi ze i prase lepe prdi.
  V latexu i bez zmlati zenskou hned.
  Nez turecti kurdici svobodnejsi jsou kozy v jeho loznici.
  Nejdriv krestany i kurdy zmasti pak u sveho pedoporna ptaka sobe slastne masti.
  Pred soumrakem velmi rad od sta ovci necha si jej felovat.
  Ovsem svete div se i kdyz se mu postavi mensi je nez by jste cekali. Je vlastne tak malicky ze by si s nim mohli turci cvrnkat na jare kulicky.
  Kazdy turek od Istanbulu az po Ankaru dobre vi kdo v zemi picha osly po staru.
  Hlava prazdna koule vyschle mysli sobe rad ze v grupen pornu by hned mohl hrat.
  Fritzl Priklopil volne prelozeno...

  OdpovědětSmazat
 10. Jo, největším nebezbečím je Islám a jenom kvůli tomu se tady tak chlastá, že jen v alko-dopravních nehodách je ročně víc mrtvých, než v teroristických útocích na evropském a americkém území dohromady. Tož dejme si štamprlu, a jedeme do hospody bojovat proti muslimákům!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.