Reklama

.

.

středa 6. dubna 2016

Dokument: Mýty o Rusku

Tomio Okamura  

Děkuji organizátorce Radce Zemanové-Kopecké za dobrou práci na dalším tabuizovaném tématu. Téma mýty o Rusku ovšem přináší dost zásadní problém – v momentě, kdy se jím začnete zabývat, zjistíte, že je třeba analyzovat a přepsat obecně přijímanou historii od počátku dvacátého století až po dnešek.


Celé století od revoluce roku 1917 až po současnost je tvořené neuvěřitelně manipulační propagandou západních zemí proti Sovětskému Rusku a později Ruské federaci. V čem byl problém? Carská říše byla ve skutečnosti polokolonií ovládanou francouzským, anglickým a německým kapitálem. Anglo-francouzské společnosti a akcionáři ovládali 72 procent produkce ruského uhlí, železa a oceli a 50 procent nafty.

Už roku 1906 po velkých protižidovských pogromech páchaných černosotněnci s carskou tajnou policií vystoupil velký Francouz a spisovatel Anatole France a veřejně odsoudil francouzské finančníky, kteří investovali do carského režimu, těmito slovy: 
Varuji je, že možná přijde velmi zlý den pro ně, budou-li dále půjčovat peníze ruské vládě, aby mohla střílet, vraždit a loupit podle libosti a ubíjet jakoukoli svobodu a civilizaci po celé nesmírné nešťastné říši
 
Vášnivá slova, jak všichni víme, ovšem nemohla mít vliv na byznys tehdy a nemají je ani dnes. Když Sověti znárodnili velké podniky, zasáhli západní země na tom nejcitlivějším a nejintimnějším místě – na penězích. To rozhodlo o nesmiřitelném boji se Sověty, to vedlo k jejich ostrakizaci a vedlo to také k takovému vývoji, jaký byl.

Sověti uzavřeli mír s Němci a na jednu stranu naplnili naděje a touhy desítek miliónů lidí, na druhou stranu to znamenalo intervenci států Dohody USA, Británie, Francie a dalších menších států a počátek krvavé kontrarevoluční občanské války. V roce 1919 naplno propukla ruská občanská válka, jedna z nejtemnějších etap ruských dějin, při níž zahynulo téměř 10 miliónů lidí.

Revoluce a následně občanská a intervenční válka ukázala nejen potřebu palných zbraní, ale také propagandy. Už v zimě na přelomu let 1917-18 poslali američtí jestřábi do Ruska Edgara Sissona, redaktora Chicago Tribune, aby ruské pobočce Výboru pro veřejné informace pomohl v jejím úsilí obnovit ruské nadšení pro válečné záležitosti Dohody. V únoru 1918 Sisson koupil od protibolševického novináře fotografie padělaných dokumentů, které měly dokazovat, že přední bolševičtí vůdci včetně Lenina a Lva Trockého jsou placení agenti německého generálního štábu.

Tohle falešné obvinění mělo hlavně přesvědčit amerického prezidenta Wilsona, aby se přidal na protisovětskou stranu. Mýtus o tom, že Lenin byl německý agent, se traduje dodnes – navzdory tomu, že už tehdy dokumenty jako zjevně falešné odmítlo jak americké ministerstvo zahraničí, tak Robert Lockhart, britský vyslanec u bolševiků, který napsal, že byly, cituji: 
tak zjevně falešné, že ani naše tajná služba by s nimi nic neudělala“.
Napíši to. co mi řeknete! Díky, korporátky! Bez vás bychom neměli kontrolu nad lidmi!


Propaganda ovšem pracovala a musela pracovat dál. Vojáci Dohody odmítali se Sověty bojovat – protože pro to neexistoval popravdě jediný legitimní důvod. V Archangelsku museli britští důstojníci popravit mnoho svých vojáků, kteří odmítli bojovat proti bolševikům. Na Krymu se zpočátku situace vyhrotila takovým způsobem, že francouzští vojáci pod pohrůžkou zajetí a zabití svých důstojníků vymohli příměří mezi Francií a sovětským Ruskem.

Situace na Sibiři byla velice špatná. Českoslovenští legionáři po stovkách přecházeli do rudé armády – legiemi v Rusku prošlo 71 tisíc mužů a z toho přes 10 000 vstoupilo do Rudé armády. Tím nejznámějším legionářem byl legendární spisovatel Jaroslav Hašek. A také on sám zažil na vlastní kůži sílu protiruské propagandy.

Vojáci dohody i českoslovenští legionáři byli ustavičně jednostranně masírovaní zločiny bolševiků. Přitom během protibolševické diktatury Centrální rady v Kyjevě bylo popraveno 70 000 Židů a komunistů. Kozáci vyplenili celé židovské vesnice a mnoho židovských dívek bylo znásilněno. Dalších 100 000 bylo povražděno během petljurovské diktatury Ukrajinské lidové republiky, ať již šlo o komunisty nebo Židy. Zločiny bělogvardějců a dalších nelze vyjmenovat – bolševici byli na odstřel pro každou z armád, která operovala v Rusku.

Zločinů se dopouštěli i bolševici – například Partyzánské rudé oddíly bolševického anarchisty Trjapicyna společně s pravidelnými jednotkami Rudé armády pod velením milenky Trjapicyna, eserky Lebeděvové, zmasakrovali v Nikolajevsku bělogvardějsky smýšlející obyvatelstvo. Ale to, co propaganda vynechala je, že viníci byli následně za zločiny proti lidu popraveni na přímý rozkaz Lenina.

Co z toho všeho se tehdy dostalo do povědomí Evropanů? Když se Hašek vrátil z Ruska do československé republiky, s údivem zjistil, že podle československých médií v Rusku plenil, vraždil a živil se masem malých dětí. Hašek na to reagoval po svém – když se ho na dětský jídelníček ptala estétka a novinářka Olga Fastrová, s klidem jí diktoval recepty na zadělávaná stehýnka malých Číňánků a nemohl si vynachválit pečená chodidla.

Legionáři chtěli nejprve v uvozovkách bolševického komisaře a zločince Jaroslava Haška v Praze lynčovat, ale po čase vše utichlo – ti vojáci, kteří rudého komisaře měli možnost potkat osobně, začali najednou svědčit o pravém opaku – žádné popravy, ale pomocná ruka, kterou Hašek podal každému, kdo padl bolševikům do zajetí.

Omlouvám se vám, že zabíhám do detailů, ale když se zaboříte do studia historie a začnete odstraňovat nánosy propagandy, zjistíte ke svému strašnému údivu, že vše bylo a je jinak. Americký režisér Oliver Stone v cyklu Americké století jako první ukázal, že sovětský vpád do Afghánistánu si nevymyslel Brežněv, ale byl důsledkem cílené letité práce části americké administrativy a Zbigniewa Brzezinského, který se na kameru vychloubal, že připravil Rusům jejich vlastní Vietnam. 

Máme to tu opět: Hitlerovská propaganda - "Evropa pod vedením Německa proti Stalinovi" - jen vyměnit portrét za Putina!

Je dobré tuhle část historie nastudovat, protože přímé důsledky neseme i dnes. Byli to Američané, kteří tehdy v Afghánistánu doslova stvořili a zbraněmi a radikální islamistickou ideologií vyzbrojili muslimské boží bojovníky, s nimiž se potýká západní svět dodnes. Tak jako režisér Oliver Stone natočil naprosto nekorektní dokument o poválečných dějinách USA, tak je třeba, aby historici začali zcela znovu a nekorektně – tedy objektivně – popisovat dějiny posledního století.

Na minulém semináři tady pan Hynek Kmoníček řekl jednu velmi zajímavou větu – Ptejme se, co víme a proč to víme. V tom pan Kmoníček vydefinoval podstatu všeho, o čem se i dnes budeme bavit – proč víme to, co víme – a proč víme jen to, co je třeba. Odpověď známe – lépe se s lidmi manipuluje, když mají jen ty správné informace a nemají ty nesprávné.

Aby mocenské lobby prosadily své zájmy, je ideální líčit svět černobíle – rozdělit ho na ty hodné a na ty zlé, které musíme sejmout. Je to primitivní, ale po staletí to funguje. A tak jsou dnes mírotvorcem USA s největším rozpočtem světa na zbrojení, země, která má vojenské základny po celé planetě a země, která má za sebou stovky válek a konfliktů včetně dosazování a financování nejkrvavějších zrůd, jako byl třeba Pinochet a nechci příliš šokovat, ale také Hitlera, kterého díky bělogvardějské lobby financovali američtí finančníci v čele s legendárním Henry Fordem.

Na Evropu se valí statisíce migrantů infiltrovaných islamistickými teroristy, ale Severoatlantická aliance místo obrany před islámskou invazí straší Ruskem.

Při vědomí desetiletí lží a podvádění se zdá, že jakýkoli boj a odpor je marný. Dovolte mi být optimista. Poslední léta a měsíce lhaní o Rusku a dalších tématech dosáhlo nových vrcholů, ale zároveň se díky internetu objevila možnost paralelních zdrojů informací. A konfrontace s pravdou láme vaz mainstreamové propagandě. Česká republika nemá a nesmí mít v Rusku nepřítele. Aby tomu tak nebylo, je třeba slušnost z obou stran.

Smutné je, že v této chvíli, po více než dvaceti letech urputné protiruské propagandy, je míč na naší straně. My jako politici můžeme pomoci hlavně v tom, že se pokusíme například pro média nastavit nějaká jasná pravidla – například, že lhát nebo zkreslovat fakta se nesmí. Média po léta obviňují politiky, že je chtějí ovládat. Musím říct, že většině politiků zprava zleva by dnes stačilo, kdyby média jen přestala lhát. Bohužel požadovat to po nich, postavit se mediální lobby, chce velkou odvahu a znamená to čelit jejich nenávisti.

Máme připravený koncept, který po vzoru západních zemí stanoví jednak závazný etický kodex pro média a zároveň na vládě i politicích nezávislý orgán, který by řešil jeho porušování. Není to samospasitelné řešení – když německá tisková rada udělila pokuty za lhaní o ukrajinských událostech, tak je novináři prostě před veřejností zatajili. Ale jak jinak bojovat se zlovolnými mýty, než hledat a prosazovat systém, který je nedovolí vytvářet.
 

43 komentářů :

 1. Největší podíl na převratech v Rusku, NEJEN TAM, má Americko - židovská finanční zločinná banda!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To, co jste napsal, je víceméně známé. Ale článek od Tomia Okamury je po dlouhé době příspěvek od politika, který mě pozitivně překvapil a to vůbec není málo. Děkuji. TnT

   Vymazat
  2. OSV SE PŘESVĚDČUJE,ŽE PAN OKAMURA SE NEHODLÁ OPŘIT O VOLIČE A ZÍSKAVAT JE

   důkazem se stává,že prý NIKDY neotevře jím zablokované diskuzní rubriky pod svými výtvory na jeho webu,zejména bije do oči jeho na koleně sbitý ohlupovací program program ,který on považuje za dostačující.Stejně jako ostatní strany posílá ovčany diskutovat do lampárny tj na facebbok.Znemožnuje tak vznik jeho dostatečné podpory a také vznik podobného diskuzního fora jaký tvoři Nová Republika.To bude mít za následek,že jeho primitivní téma-musulmani mu možná přinese řekněme nedostatečný počet hlasů,které budou zbytečně promrhány.Opět pak bude v Parlamentu hrát jen klauna,který nemá žádnou váhu A NEBUDE SCHOPEN PROSADIT NIC CO JE VOLIČŮM TŘEBA.

   UDIVENĚ JSME ZJISTILI,ŽE JE PRÝ TOHO NÁZORU,ŽE STAČI KDYŽ OBJEDNÁ SAL A TAM MU PŘIJEDOU OBČANÉ TLESKAT což ho řadí aniž si to uvědomuje mezi polit.třidu STARÉ POLITIKY.

   Vymazat
 2. Pane Okamura, děkuji Vám za odvahu říkat otevřeně věci, které Vám sice ve funkci mohou škodit, pro uvažující lidi jste však čestný a myslící člověk a přeji Vám jen to dobré.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I já se připojuji a budu jej volit, pro mne je pan Okamura skutečný vlastenec a oběvují se noví, proto kde jen to jde, tak ho sluníčkáři špiní a čím dál hlasitě dávají najevo vlastizradu za účelem likvidace našeho národa a nejen našeho, pro nastolení NWO, ovládané a vedené Kalousko-Štětináckými Chazarskými sionisty. Jiří PLZEN

   Vymazat
 3. Jasne, za sovetskou invazi do Afghanistanu muzou USA. :-D

  Takhle blbej neni ani Okamura, za tohle musel dostat zapaceno

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš pravdu Jarine, takhle blbej neni ani Okamura.

   Pokud jsi článek četl celý a pochopil psaný text, pk ti musí být jasné, odkud čerpal tyto informace! Abys nemusel hledat v článku a nerozptyloval se, tak je níže uvedeno, jak k tomu Okamura došel! Já ten dokument osobně neviděl, ale pochybuji, že by si to Okamura vyložil o "kavárenské linii".


   vše bylo a je jinak. Americký režisér Oliver Stone v cyklu Americké století jako první ukázal, že sovětský vpád do Afghánistánu si nevymyslel Brežněv, ale byl důsledkem cílené letité práce části americké administrativy a Zbigniewa Brzezinského, který se na kameru vychloubal, že připravil Rusům jejich vlastní Vietnam.

   Ještě můžeš doplnit, kdo Okamuru platil, jistě to víš!

   Vymazat
  2. A za USSÁCKÝ INVAZE V CELÝM SVĚTĚ MŮŽE PUTIN.....ty seš maxi vocas:-)))))

   Vymazat
  3. Jarine, zkus si nejdříve přečís Velkou Šachovnici od Brzezinského a pak se ještě podívej na citovaný dokument olivera Stonea, kde se tím Brezinsky sám chlubí a uvidís sám.
   Zdr.
   JiB

   Vymazat
 4. Ano, protiamerickou propagandu ani není nutné rozvíjet, těch 200 let, co USA terorizuje svět stačí, aby každý věděl kdo to je USA : nejstrašnější, nejukrutnější zločinecká banda, kterou je nutné zastavit: http://www.rodon.cz/print/clanek.php?id=3880

  OdpovědětVymazat
 5. Tak že, po téměř dvou měsících totálního uzavření informací - díky jednání o zlatu....
  konečně první vlaštovky ....

  Nevypadá to RŮŽOVĚ ... to jsem asi nemusel říkat, většina to chápe.

  Mluví se o tom, že Čína může (díky tomu že namají vpodstatě žádný externí dluh..)jít default - nedodržení finančních závazků díky vnitřímu dluhu země.. Tím pádem by stáhla s sebou USA a viděli bychom totální pád USA .... Díky tomu že Čína nemá vpodstatě žádný externí dluh a má kolem 25-30000 tun zlata, se téměř okamžitě postaví na nohy a do vedoucí pozice, kdežto USA by padly totálně do anarchie...

  Tím by bylo zabráněno globální válce, která pravděpodobně bude klepat na dveře pokud Hitlary Clinton v B.D. o čemž se mluví jakožto o faktu - elektronická manipulace voleb ..
  ?????
  Rusko díky tomu, že vlastní podobnou sumu zlata jako Čína bude v pohodě a taky díky tomu že jako Čína nemají vpodstatě žádný externí dluh s kterým by se nevyrovnali bude v první linii. A taky nikdo nebude takto obviňovat Rusko z toho že finančně napadlo dolar vše bude chápáno jako objektivní důvody....Dolar půjde tiše k čertu...

  ?????
  FINANČNÍ KOLAPS KLEPE NA DVEŘE ....kolaps se doposud bohužel nepodařilo řešit ....

  Jak to bude pokračovat...? Výše uvedený scénář je jedna z možností o čem mumlají analytici a ti přes které teče 70% Forexu ....

  V žádném případě VZDUŠNÉ ZÁMKY sluníčkářů ...

  Do prdele, do Prahy, do Podolí, do likérny na panáka ....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To množství zlata, které zmiňujete, čerpáte odkud ? Podle toho, co jsem nalezl na netu má Čína kolem 3000 tun a Rusko 1300....
   Můžete prozradit zdroj. Osobně mě to totiž velmi zajímá. Vím,že stejně jako Rusko má vlastní zlaté doly a další v Africe a skupuje každou volnou unci na trhu. Ale,že by měla takové množství ??? RM

   Vymazat
 6. Volím Okamuru . Byl prvním kdo nás s panem prezidentem varoval před exodusem muslimu do evropy . Zbytečnýma sankcemi proti Rusku .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Opatrně s Okamurou ....

   Není jasné komu slouží....momentálně je potřebný ale ne do vlády, se obávám....
   To co Okamura říká, tady řekl kdokoliv kromě šapirových trolů

   Vymazat
  2. A proč by měl Okamura někomu sloužit? Nadával, kritizoval a psal blogy proti politikům a lidi mu psali ať do politiky jde, že ho budou volit. Byl hloupý a šel, takový Mareček Benda je ultrablb a v politice je už od převratu....Komu slouží? Nadělal se už škod více než dost, jiným politikům třeba socanům, Okamura nesahá ani po kotníky....Komu slouží Sobotka, Zaorálek, Bělobrádek, že musí jezdit pravidelně do USA?

   Vymazat
  3. To je pravda .... s tím bych souhlasil ....

   Vymazat
  4. Já se přidám. RM

   Vymazat
  5. Vlastimil varuje před Okamurou, já spíše před Černochem a asi tedy i Konvičkou. Že tu dnes už i jiné strany říkají to samé jako Okamura je jejich manipulace voličů. Okamura je stále stejný. Vzpomeňte ale, jak se např. měnil Babiš.

   Vymazat
  6. 17:09 Také si vzpomeňte, jak se měnil názor ODS a TOPky. Před cestou Zemana do Moskvy mu jí chtěli zakázat a "styděli" se za něj, že nabourává jednotu EU a teď vládě vyčítají, že jí nenabourává dost. A ani se za takové pokrytectví nestydí. Kupodivu jim to žádný novinář nepřipomene. Proč asi?

   Vymazat
 7. Rozhodně více věřím panu Okamurovi a považuji jej za většího Čecha než posergatě a vychcánky typu Zaorálek, Diensbeer nebo Sobotka. O vyloženém lumpovi Kalouskovi ani nemluvě. Pravdou je, že po těch Zelených, VV, ODA, TOP09 a podobných podvodných partičkách už člověk nemá komu věřit. Všichni slibují a pak se ukáží jako prolhanci a vlastizrádci. Stačí se podívat na komunisty jak zpáprdovatěli a jen si přihřejvají svá teplá místečka, ale skutečná akce nic moc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Konečně národ dostává rozum-Okamura který neuhnul ani převratu Lidinského a Černocha všechny je jeho jméno dostalo do parlamentu a zradili ho!!!Okamura je jediný poslanec v dějinách který drží předvolební program i když ho za to vyhodili z parlamentního klubu.Okamuru podpořte finančně(i málo je ve finále hodně)učastí na mítincích a hlasem ve volbách,už i v těch krajských!!!!!

   Vymazat
  2. 18:10 Takže říkáte, že máme v krajských a parlamentních volbách podpořit další Lidinské a Černochy, kteří se povezou k moci na rozumných názorech Okamury?

   Vymazat
  3. O straně Úsvit si myslím, že jsou stranou TOP v záloze připraveni proti národu, tak jako zradili pana OKAMURU. Vzpomente v 89 ti největší organizátoři puče byli spolupracovníci STB, první vláda byla složená ze samých komunistů a se spolupracovníků STB, počínaje Komunisty Klausem, Ježkem, Třískou- privatizátoři, profesor sodruh Dyba rozkradení majetku mládeže, estebák mistopřeceda vlády na jméno si nemohu spomenout, za babku předal naše zlato Rothildům. Soudruh Dlouhý, zlikvidoval průmysl, sionista a pučista Ruml, předal jména všech zaměstnanců naší tajné rozvědky soudruhům do USA, z kterých údajně byla pak řada z nich povražděna a sionista a zednář 22 stupně udělené mu Římě v r.68 jenž při volbě prezidentem krátkými kalhoty vyslal znamení, znaměnající oddanost NWO, atd. atd. Jiří Plzen

   Vymazat
  4. První místo přeceda vlády, přeceda ODA člen STB KALVODA.

   Vymazat
  5. No, to nebyli komunisté, byli jenom "u komunistů". T

   Vymazat
 8. Systém, v němž žijeme, řídí staronový bůh Mamon skrze svého syna „Nedotknutelné soukromé vlastnictví“. Kdo nemiluje syna, nemůže milovat také otce. Kdo se neklaní „Nedotknutelnému soukromému vlastnictví“ nemůže dojít přízně u boha Mamona. Jinak řečeno, v našem systému vládne kapitál, čili prachy, a k tomu ještě spoustu dalších věcí, které umožňují jedněm užívat si života, co hrdlo ráčí, a používat k tomu jiné lidské bytosti jako své sluhy, otroky či prostitutky. Systém, v němž žijeme, je jak ve své podstatě, tak ve svých cílech nespravedlivý, nemorální a zločinný. Aféra „Panama Papers“ tak může sloužit jen právě zmíněnému bohu Mamonu a nikomu jinému. Jde jen o souboj vlků o kost, o souboj „pánů“ o nevolníky, o vládu mocných nad bezmocnými.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I těm méně chápavým musí být dnes už jasné, že kapitalismus je zdegenerovaný zločinný systém, založený na olupování a zotročování pracujících lidí parazity. T

   Vymazat
 9. Pane Tomio,
  poněkud mi nesedí jedna věc. Tvrdíte, že Lenin s Trockým nebyli agenty německé tajné služby. Pak mi ale není jasné, jak se Leninovi v době běsnící 1.WW podařilo vycestovat z exilu ve Švýcarsku přes němci ovládaná rozsáhlá území až do Ruska. Dále mi není jasné proč tedy Stalin tak brojil proti Trockému.
  A dále čím si vysvětlujete, že VŘSR přišla zrovna v době, kdy Němcům teklo do bot, kdy změna režimu v Rusku vedla k uzavření Brestlitevského míru, což následně uvolnilo ruce Němcům na východní frontě, tak aby se mohli soustředit jen na tu západní… bez ohledu na to, že ani to jim nakonec nepomohlo. Nicméně je poněkud podivné, že události v carském Rusku šly na ruku Německu. Ptát se Cui bono? je i zde na místě.
  Tím nechci zpochybňovat zbytek vašeho článku, jen si myslím, že chceme-li po ostatních poctivý přístup k informacím, tak bychom měli jim jít příkladem a ne je napodobovat a lišit se od nich jen polaritou.
  Ono tyto drobnosti pak devalvují i zbytek jinak trefně napsaného článku.
  Zdraví Vás
  JiB

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lenine cestoval přes císařské Německo z neutrálního Švýcarska do neutrálního Švédska, pak do carské části Finska a tam čekal, na vhodnou chvíli (Razliv).

   Vymazat
  2. Tak trochu doplnění:

   Hlanví věcí bylo, tak jako dnes je, finanční architektura ... car tak jako určité čínské vrsty se rozhodli investovat do LIGY NÁRODŮ ... je to dnešní OSN. Car na to dal asi (mluví se o více než 10 000 tun zlata..) zlato a Čína taky....

   Zlato šlo do Londýna, Paříže a NY...., v tom momentu západní elity, aka Rothschild a spol, dostaly briliantní ideu... zbavit se cara... zlikvidovat svědků transakce, ponechat si zlato a na 100% by v Rusko bylo ještě více zlata tak jako v Číně .... to zlato by bylo oloupeno znárodněním via bolševickou revolucí...proto komunisti sponsorovaní Rothschildem v čele s Leninem přišli na mušku....o něco později se to opakoval v Číně... že ano...
   Věcí bylo, že když se Lenin dostal k vládnutí tak vykopnul Troického co byl oddán k loupení Ruska a vyvraždění rusů...Lenin je vykopnul a vzal do svých rukou moc... proto taky hned na to bylo několik tzv mezinárodních intervencí proti Rusku zase sponzorovaných Rothschildem... a nakonec to vedlo taky k 2 sv válce že ano....
   Putin jim v Londýně zaklepal na dveře a požadoval ZLATO zpět... to samé Čína .... co vím tak Čína to dostala zpět... od května 2014 každý měsíc z Londýna cupitalo kolem 1000 až 1 200 tun zlata a mám za to že nedávno to skončilo....Mám za to že RUSOVÉ dostali zpět z Paříže to co jim bylo ukradnuto.... z Londýna, nevím, co vím tak jenom suptěli zlem kolem toho....

   ?????,

   Vymazat
  3. Kde se to dá ověřit ??? RM

   Vymazat
  4. V britském parlamentu u Lorda Jamese ...pokud dobré kontakty pak u skupiny co dala dohromady první platformu na Yuan v Londýně ....

   Tohleto je mimo veřejnost ..... jedinný veřejný kontakt,( kromě Kremlu pokud kontakty tam..) je opravdu jenom Lord James

   Vymazat
  5. Trocký s velkou skupinou chazarských sionistů a velkým balíkem dolarů pro financování bolševické revoluce, byli vysláni Rothildem, s úkolem vyvraždit Romanovce kteří vlasnili 80 procent FEEDU a dělat zvěrstva proti Slovanům, zlikvidovat náboženství a všechny pamětihodnosti, písemnosti o slovanském národu/Rodinu Romanovců měl zachránit Stalin za pomoci Lenina, který je ukryl. Kosigin měl být nejmladší syn cara Nikolaje třetího./Stalin a Lenin jim stáli v opozici proto byli Trockysty zavražděny a všechna zvěrstva co prováděli na ně svedli. Stalina pravděpodobně otrávil veliký vrah ruského národa Chruščov. Trockysté stojí i za vraždami a procesy v ostatních soc. státech a to příznivců Stalina. Po celou dobu SSSR spolupracovali s CIA. Když byl Chruščov zvolen prvním tajemníkem, tak první co udělal převedl ruské banky na americké. Špičkoví vynálezci byli postupně vyvražděni nebo jejich vynálezy zlikvidovány stejně jako v celém RVHP, neboli, dělali vše proto,aby ve všem zaostávali za USA. Po smrti Brežněva nastoupil Andropov, který společně s CIA vypracovali plán na konec SSSR, který po jeho smrti provedl Gorbačov, plán NWO. Jiří Plzen

   Vymazat
  6. Tyhle věci by se měly učit ve škole .Jak je možné,že se stále lpí na nehorázných lžích o tzv .VŘSR -o důvodech vzniku první a druhé války.. prostě téméř o všem ,co ukazuje na určitého pachatele v podstatě již po staletî?(dnes : barevné revoluce,NATO rozšíření ,vražděnî státníků ,dloubàní do všech možných geopolitických seskupení ,kdy narody dodnes žijící vedle sebe v míru ,jdou se přes noc pomalu vybít a zničit atd.
   je to nechutné a hrozné co všechno nenažranost
   a rozpínavost těchto způsobila!!!
   vlaštovka

   Vymazat
  7. Milý anonyme 23.55, tohle už není omyl, to je nějaká těžká choroba. Jestli umíš kromě psaní i číst, zkus Lockharta(viz článek), ten toho napsal o revoluci v Rusku dost, a z vlastní zkušenosti. Nebo můžeš zkusit i Trockého Moje paměti. Nebo Johna Gunthera. Prostě zkus aspoň něco...

   Vymazat
 10. Ano, akce jsem se zúčastnila, byla velmi povedená, spousta zajímavých hostů, kteří spolu občas i polemizovali až nesouhlasili, ale to k tomu patří. Děkuji za takový počin. Příští měsíc bude podobná akce o Sýrii.

  OdpovědětVymazat
 11. Přiznání byl jsem placeným diskutérem na idnes.Bylo nás mnoho .Po dlouhých neshodách a zjištění za které peníze to je jsem se studem propadl.Peníze jsou údajně od kokty swanci.

  OdpovědětVymazat
 12. za zrod bolsevismu je zodpovedny Mordecai Levy Marx posleze jen Kaja Marx!!! dale pak tito soudruzi:
  S výjimkou Lenina ( Vladimir Uljanov ) , většina z vedoucích komunistů, kteří vzali kontrolu nad Ruskem v 1917-20 byli židé . Lev Trockij ( Lev Bronstein ) v čele s Rudou armádu , a na nějaký čas byl šéf sovětských zahraničních věcí. Jakov Sverdlov ( Solomon ) byl oba bolševické strany výkonný sekretář a - jako předseda Ústředního výkonného výboru - vedoucí sovětské vlády . Grigorij Zinověv ( Radomyslsky ) v čele s Komunistickou internacionálu ( Comintern ), centrální agentura pro šíření revoluce v cizích zemích. Jiné prominentní Židé zahrnuty stiskněte komisař Karl Radek ( Sobelsohn ) , zahraničních věcí komisař Maxim Litvinov ( Wallach ), Lev Kameněv ( Rosenfeld ) a Moisei Uritsky

  OdpovědětVymazat
 13. Pan Okamura mě svým článkem velmi příjemně překvapil, jak svými názory tak i politickým přehledem a znalostí historických událostí. S jeho názory uvedenými v tomto článku plně souhlasím .Děkuji pane Okamuro.

  OdpovědětVymazat
 14. Takže jak jsem pochopil, bolševici v čele s Leninem byli velice milí lidé. A co tedy řeknete na tohle?:

  http://www.atllanka.net/index.php?text=606-rusko-plne-krizu

  Vzhledem k tomu, že vrcholní bolševici byli převážně Židé, není divu, že bělogvardějci a další se mstili na židech prováděním pogromů. Pokud to nevíte, tak začátkem 20. let, za Lenina, ČEKA popravovala kolem 9 - 10 000 lidí denně, a to Rusů, nikoliv Židů. Ale to asi nikoho nezajímá, vás samozřejmě zajímají jen Židi. Koho chleba jíš, toho píseň zpívej, že ano?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Odkud berete, milý rasisto, své informace. Např. o těch denních počtech popravených Čekou. Jsou to samozřejmě propagandistické lži, ale vám se do té vaší rasistické agendy hodí, že?! Dejte sem zdroj vašich 'informací', ať se můžeme zasmát.

   Vymazat