Reklama

.

.

středa 6. dubna 2016

Fokus Václava Moravce jako apel k národuLubomír Man
6. 4. 2016
Pozor, pražská kavárna a s ní spojená česká média, přezdívaná jejími nepřáteli jako české presstitutky, vyhlásily prostřednictvím ČT a ústy jejího představitele Václava Moravce nejvyšší stupeň poplachu pro české obyvatelstvo, sídlící na území ČR i mimo ně. Stalo se tak včera večer v Moravcově pořadu FOKUS.


Do něho byli, jako k historickému apelu k národu, povoláni všichni nejvyšší mediální odborníci z domova i ze zahraničí, které v pořadu jako expert nejznámější zastupovala herečka Magda Vašáryová, přicestovavši k pořadu až z daleké Bratislavy. A neučinila tak snad jen ze sympatií, které už dlouhodobě chová k příslušníkům pražské kavárny, ale protože se u nás v současných dnech děje něco vpravdě burcujícího. Něco, co otřásá nejen politickým děním u nás, ale mohlo by rozetřást i důvěrou, kterou k nám až dosud choval Brusel, Washington i jeho ambasáda na Malé straně. Totiž to, že národ přestává věřit svým oficiálním, to je tzv. mainstreamovým médiím, jako jsou ČT, ČRo, NOVA a vesměs všechny české tiskoviny, a čím méně věří jim, tím více sluchu i zraku popřává nejrůznějším autorům či spolkům, vystupujícím na tzv. alternativních serverech na internetu.

Tvůrci FOKUSu, kteří se rozhodli tomuto vývoji co nejrázněji čelit, stáli při přípravě svého pořadu před dvěma možnostmi. Buď do pořadu pozvou vedle zástupců oficiálních maintreamových médií i zástupce těchto alternativních internetových serverů, a povedou tedy jednání ve formě jakéhosi ideologického souboje, který by měl největší šanci vyjevit, na čí straně je pravda, anebo odloží raději tuto věc jako nanejvýš riskantní stranou, a v zájmu hladkého a nekonfliktního průběhu pořadu pozvou do pořadu jen lidi svoje a osvědčené. Celý pořad tak bude moct proběhnout v klidu a pořádku, a plně se zaměří jen na cesty a techniky, kterými by se narušená důvěra národa v jeho oficiální média dala znovu obnovit.

A tak národ, který svým médiím pro jejich gobbelsovské zakrývání skutečného stavu věcí už dávno nevěří (proč se např. nedovídáme nic o Putinových projevech, proč se české veřejnosti zamlčela velká manifestace proti islamizaci na Václavském náměstí atd. atd. atd.), hleděl nyní na tzv. experty, domlouvající se na tom, jak to s tímto národem co nejschůdněji sfouknout, aby ho zas přetáhli na svoji stranu. Což až neskutečně připomínalo situaci, kdy se obyvatelé domu připletou k jednání lupičů, právě se na vyloupení jejich domu domlouvajících.

Což byl moment, který dodal celému Moravcově pořadu až neskutečné kouzlo – ale nezůstalo jen při něm. K přehlídce nejabsurdnějších nápadů účastníků setkání došlo, když je Moravec vybídl, aby předložili svůj názor, jak by se otřesená důvěra veřejnosti v oficiální média dala získat zpět. S odpověďmi začínala herečka Vašáryová, a skutečně herecky a jakoby v hlubokém zamyšlení pronesla, že nezbývá jiné cesty než přímý osobní kontakt – jich vyvolených – s lidmi, a to všude, kde se s nimi setkají..

Okamžitě jsem si začal představovat, kdy na mé setkání s herečkou asi tak přijde řada, ale to už se nad předchozím vznášel úžas z toho, že její nenápaditý nápad vzali všichni účastníci pořadu víceméně za svůj, protože sami viditelně na nic lepšího nepřišli.

A v tomto anejvýš rozpačitéma trapném duchu už velké setkání za obnovu důvěry v oficiální média končilo, a národ, který tuto komedii sledoval, jako by nad ní viděl tento obrovský nápis:

NEZAKRÝVEJTE A NELŽETE! KDYBYSTE SE DRŽELI PRAVDY, TOHLE SETKÁNÍ BY SE PŘECE VŮBEC NEKONALO. COŽPAK TO, PROBOHAŽIVÉHO, NECHÁPETE?

50 komentářů :

 1. Souhlas.Poslední odstavec hovoří za všechno a v drtivé převaze za všechny.Čert nám byl dlužen všechny ty komedianty ať minulé,nebo současné.Role jež hráli a hrajou jsou ve svých důsledcích pro národ tragické.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Nejlepší" jsou Šír, Dvořák, Romancev, Fištejn, Šídlo a Procházková!!!

   Za shlédnutí stojí i Kalousek, Štětina, Schwarzenberg, Gazdík, Ženíšek a Langšádlová!!

   Sobotka, Dientsbier a Zaorálek jsou také "fajn".

   Vymazat
  2. Spolek pomatenců a poněkud zvláštních autistů,žijících si v jakémsi surealistickém paralelním světě jsou ti herci a hérečky a když už nemůžou ukazovat kozy,nebo něco jiného v televizi,vžívají se do rolí politiků a různých expertů a jako vždy nic autentického nepředvedou,jen dají najevo,kdo jim tentokrát psal scénář,pocházející a vnucovaný vždy odjinud,aniž by byl zohledněn vkusu domácích diváků....

   Vymazat
  3. veřejně lynčovat a pak pověsit
   pro výstrahu všechny

   Vymazat
  4. 36 komentářů? To jste hrdinové u klávesnice,co?!Těch magorů je 10-15% z nášeho národa,nás normálních je většina,vyjít do ulic do 48hodin jsou uzavřené hranice a pozastavené členství v EU!!Ale vy jenom plkáte a jste srabáci líní!!Proto ta menšina nám čím dál tím víc sere na naše hlavy!za naše prachy!!!!Oni to dělají za naše peníze!!!a vy co??Kdy už pochopíte že v Praze je 300 000,-Pražáků 500 000 mimopražských z těch se rekrutuje pražská kavárna a 400 000 cizinců a ve zbytku republiky je 9 000 000 lidí.Tak hybaj na náměstí.Podle vzdálenosti do Brna,Ostravy,Prahy a Plzně,honem rychle!!!

   Vymazat
  5. B R A V O !!!!!!!!!!!


   Vymazat
  6. Když se podíváte do historie tak zjistíte že takzvaná elita národa vždy kolaborovala s jakýmkoliv režimem až na pár jednotlivců.Jinak jsem rád že se naše společnost konečně probouzí.ČT-1 a ČT-24 to je opravdová morální stoka.Oni už ani nevědí co znamená "Vyšší princip mravní".Za mamon jsou ochotni udělat cokoliv
   Josef

   Vymazat
 2. Pokud to nechápou, tak jsou to idioti. Pokud to chápou, tak to jsou gauneři bez morálky a svědomí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bude to taková směska ode všeho trochu a okořeněná přehnaným pocitem vlastní sebedůležitosti.

   Vymazat
  2. To za druhé je pravda !!

   Vymazat
  3. ta Vašariová je čůza blbá lavičková kavárna

   Vymazat
 3. Jak přesvědčit národ Jana Husa? Jak přexvědčit národ, který má za své "Pravda vítězí!"? osobním kontaktem to asi nebude. Že by vyzkoušeli pravdu, nebo aspoň přestali lhát? To je ale ani nenapadlo. Kdyby aspoň lhali tak nějak na úrovni a ne jako svazáčtí nástěnkáři. To bychom ale chtěli moc, starého psa novým kouskům nenaučíš.

  OdpovědětVymazat
 4. Neviděl jsem to celé, ale tu pasáž s hereckým výstupem Vašaryové zrovna ano. Tahle "babka demokratka", mečiarovského střihu, si ani na chvíli nepřipustí, že nemusí mít pravdu, a že ani náhodou není ten, kdo má právo kázat morálku. O těch ostatních "expertech" ani nemí cenu mluvit.
  Problém je však v tom, že "zkaženého" politika může jednou "vyřadit z oběhu" alespoň jeho volič, jako se to stalo právě babce demokratce Magdě. Její úpěnlivé volání a spínání rukou, aby už to, probohááá!!!, po ní konečně přebrali ti mladí, byl docela obstojný komediální výstup. V jejím případě lze doufat, že dnešní mladí po ní jednou přeberou leda tak krmení holubů na bratislavském náměstí.
  Jiná situace je u novinářů, které může odvolat pouze jejich šéf a majitel. A ten má své zájmy. Čí zájmy ovšem hájí ČT , kterou si platí občané této země, je, pořád a neustále, záhada. J.B.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čí zájmy hájí ČT, a nejen ČT, je přece zcela jasné. Šíří a prosazuje zájmy lidí, kteří za minulých 25 let morálně a hospodářsky zničili náš stát. Zásluhou "hlouposti" a neinformovanosti mnohých našich spoluobčanů se jim to až do nedávna úspěšně dařilo, řada lidí v tomto státě to považuje i nyní za "normální".
   Mnoho našich spoluobčanů si již odvyklo pracovat, něčím se vyučit,podílet se na zajištění obranyschopnosti stát, apod. .... L.S.

   Vymazat
 5. Moravec přijde domů z TV a řekne registrovanému partnerovi:"Elsalébn, tvůj Václav moc chytrý, Češi hloupí"

  OdpovědětVymazat
 6. Na Moravce se asi vztahuje §403 - podpora a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A viděli jste REPORTÉŘI ČT?To byla síla!Chytla jsem tu část prezident Číny a Zeman.Ptám se,jak je možné takto beztrestně urážet našeho prezidenta a prezidenta a je jedno jakého státu.Vymývání mozků začalo v to nejhrubším kalibru s těmi největšímmi zmrdy!

   Vymazat
 7. Naši prestituti a tzv. umělci se již jen ztrapňují a zapadají do hlubší bažiny lží a ubohosti. Zprofanovanému zpravodajství již nikdo nevěří jako za komunistů a tzv. umělecká fronta co hraje jen ve sračkoidních tisícidílových seriálech, které sledují snad jen nudící se důchodkyně už prostě nemá co nabídnout kromě fakáčů na Vltavě, červených trenek nebo kartiček, případně házení vajíček a ničení Čínských vlajek za frenetického mávání ušáckým nebo Tibetským hadrem. Televize se v normálním vysílacím čase stává zbytečným zařízením.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte naprostou pravdu.Napsal jste to perfektně.Není co dodat

   Vymazat
  2. Je možné klamat všechny lidi po nějaký čas, je možné některé lidi klamat po všechen čas, ale není možné klamat všechny lidi po všechen čas.

   Vymazat
  3. Jednomu jedinci lze lhát nekonečně dlouho, skupině lidí lze lhát jenom omezenou dobu, ale rozhodně nelze lhát všem donekonečna.

   Vymazat
 8. Přemýšlejí jak to udělat aby lidé kteří již přestali věřit dezinformacím a lžím které jsou šířeny většinou sdělovacích prostředků,je opět začali považovat za pravdu. Vše dle vzoru Goebbelse. Positivní je ,že těmto zaprodaným darebákům věří čím dál méně občanů.Pravda se nedá trvale potlačovat, i kdyby se pan Moravec a ta ostatní sebranka stavěli na hlavu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lidé nejsou hloupí, jenom nechápou, že někdo ve lhaní, přetvářce a ubohosti, dovede zabřednou tak hluboko a není mu na blití ze sebe samého.

   Vymazat
  2. Pane máte naprostou pravdu.Za 70let svého života jsem nepoznal a neslyšel lidi,kteří nejen,že lžou ale dokonce proklínají vlastní národ,který je živí.

   Vymazat
 9. A kde je náš oblíbený Pepek Vyskoč? Jak to, že nás neoblažuje svým klasickým hysterickým výstupem na obranu mediálních vyjebanců a vyjebankyň? Kde se fláká? Že by mu dával Klvaňa či Slonková na ušácké ambasy nové notičky? Pavel P.

  OdpovědětVymazat
 10. Tak k tomu vám něco řeknu:
  Pro ty lháře je největší problém internet. proto se stále přemýšlí, jak ho zcenzurovat.

  OdpovědětVymazat
 11. Zemědělec,který pěstuje plodiny, inženýr, který konstruuje mašíny jsou placeni za svůj um. Co zbývá žvanilům,hercům, pravdoláskařům? Za dolárek budou žvanit, přesvědčovat. Kdy to lidé konečně pochopí.Vašáriová v postřižinách, to bylo bahno, ale dnes je to kr.va nebeská.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jó v Postřižinách měla krásný kozičky a teď už má jen blbý kecičky.

   Vymazat
  2. Už v Postřižinách propagovala NWO- zkracovala.
   Ale na pivo ještě dbala, to jo...
   M.M.

   Vymazat
 12. Vy ČT1 - pravdoláskaři,jděte se svými výzvami do hajzlu.Národ procitá a ví,že jste vlastizrádci jdoucí proti svému národu!!!!Moravec je odpudivá kreatura bez vlastního názoru,úroveň zpravodajství ČT1 - je úroveň žumpy.Korunu tomu dokreslují novinářské hyeny typu Mitrofanova,Honzejka atd...a kreatury typu pana Štětiny,kterej tvrdí,že nacistické runny jsou staroukrajinské symboly(ten pán je opravdové hovado!!!).No a pak nám tu zbývají jen vlastizrádci typu Sobotky,Dienstbiera a Marksové...Kategorií sama pro sebe jsou pak neziskovky typu Generace 21 - zdravím mluvčího Frýdla (to jsou ti borci přisátí na státní rozpočet)co sem zatáhli křesťany z Iráku.Ano ty,co jim hned zdrhli...Nové volby,nové strany.lidi probuďte se a volte strany národní!!!!A pak už jen vykopat tuhle sebranku a vyčistit Augiášův chlév....A bude dobře....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:49 Ty poslední věty jsem už kdysi slyšel. Tuším v roce 89. A dopadlo to hůř, než po roce 48. Odborníci byli nahrazeni diletanty, ovšem "správně uvědomělými". Tenkrát alespoň nerozkradli stát pro sebe. Ti dnešní se stále jen ohánějí svou "věrností hodnotám", která je k moci vynesla. Proto běda každému, kdo by jim na ně sáhnul. Opravdu si myslíte, že po vyčištění Augiášova chléva tam nepřijde jen nový a možná ještě nenažranější dobytek?

   Vymazat
 13. To jsem nedokázal sledovat celé. Podstatné z toho je však jasné. Prolhanost skrz naskrz a manipulace dnes,jež dávají těžce na frak těm za totáče to je jen pouhá TEKUTOST médií. Žijeme holt v tekuté době a řítíme se vpřed jako raci.

  OdpovědětVymazat
 14. No nevím oč vlastně jde, já totiž když na obrazovce vidím ten úlisný ksicht zaprodance V. Moravce tak automaticky přepínám kanál na jeho pořad jsem se díval jednou když kdysi začínal a stačilo mi to přečetl jsem si ho a dost. Zrovna tak nekupuji ale vůbec žádný tisk už minimálně 15 let od doby kdy jsem měl internet ještě přes pevnou linku, vše co potřebuji najdu na netu mohu porovnávat atd, takže mi může pražská kavárna včetně presstitutů políbit místo kde mi končí záda a pokračuje prdel a je li někdo závislí na televizi má smůlu pravdu se nedozví.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky nevím co Čt vysílá a Moravce nesleduji od prezidentské volby. Vášáryová se mi zprotivila těmi uprchlíky už loni a vždy mi stačí nadpis a už si nedělám násilí.

   Vymazat
 15. Doktore Inžinýre Moravče, kandidáte propagandistických a politických věd táhněte konečně do p r d e l e !

  OdpovědětVymazat
 16. Pokus Václava Hlodavce:-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...a Hladovce taktéž..

   Vymazat
 17. A pak že se historie neopakuje. Pan Schneider (v PL) má pravdu, když říká, že když duní tamtamy propagandy, je zapotřebí sledovat stopu peněz. A dále "Co se protiruských bojovníků hubou týče, žádám ty co jsou obdařeni zákonodárnou iniciativou, aby prosadili přijetí obdoby amerického zákona FARA (Foreign Agents Registration Act)

  OdpovědětVymazat
 18. Většina českých intelektuálů zrazuje svůj národ.Jsou jako ten Jakeš sami jako ten kůl v plotě.Pravda se nedá okecat.Naštěstí má většina Čechů zdravý selský rozum.A ještě ,že máme pana prezidenta Zemana a ,že jezdí mezi lidi mimo Prahu,tam je český národ a ne v Praze

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Naštěstí má většina Čechů zdravý selský rozum".Nenechte se mýlit.Bohužel nemá.Omlouvám se za svůj pesimismus, ale mám k němu důvod.Naprostá většina lidí je opět ochotna volit za bagety a koblihy.Lidé, kteří se doslechli něco o islamismu, tak mají strach z mohamedánů, ale to je tak všechno.Kdo řídí jejich osudy,jáká totalita se skrývá pod modrým pláštíkem s dvanácti hvězdami to je u nich téma tak pro blázny.Stále mezi tzv. obyčejnými lidmi platí-říkali to včera ve zprávách v televizi, je to pravda.Pracuji v malé firmě-asi 20 zaměstnanců, ale neznám tam nikoho,kdo má nezávislý názor na politiku, případně vidí nebezpečí pro naši zemi, do kterého ji zátáhli politici se svými loutkovodiči.Podobné je to i v příbuzenstvu a u známých.Ba co hůř, většina lidí se o politiku nezajímá.Lidé spíše podléhají propagandě o ruském nebezpečí.Takže zrádní politici mohou v klidu pokračovat ve své činnosti, protože od většiny národa se nemají čeho obávat.Bohužel.

   Vymazat
 19. Nelíbí se mně, že nám sem Slováci stále posílají tu svoji jelitu, aby nás poučovala a řídila. Husákem to bohužel neskončilo. Nevím, proč tu stále strkají na obrazovku třeba Vašáryovou, když ve slovenské TV neuvidíte za rok skoro žádného Čecha poučovat reciprocitně Slováky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je proto, že pražskou primátorkou je Slovena Krnda. V armádě každý třetí důstojník bratr Slovák, prostě na Slovensku není práce i kdkyž je Slovensko chváleno, jak to hospodářsky pěkně válí. :-D)

   Vymazat
 20. Jo panečku . Kdyby si do své show pozval teplouš Moravec místo komediantky Magdy třeba Kotlebu tak to by bylo jiné kafe .

  OdpovědětVymazat
 21. Paní Vašárzová, dříve se na Vás byla radost koukat, dnes se bohužel , už ani nedáte poslouchat!
  V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oprava "Vašáryová"
   V,J,Horák

   Vymazat
 22. Souhlasím s kritiky, jejich domnělá neomylnost, nesmírná nepoctivost a neochota vidět skutečnost jaká je, je příšerná, nedokázala jsem to sledovat celé a bohužel - jen TV vypnu.

  OdpovědětVymazat
 23. Ale to je přeci jasný důkaz toho, že jejich propaganda je tak v prdeli, že už to i sama vysílá do éteru. Z Čt se stal takový skanzen, Potěmkinova vesnice. Když přijede vrchnost, ukážeme vše, jak to má být, ale podhradí si myslí něco o prdeli a žije si vlastním názorovým životem. Už ví, nebo aspoň tuší, že pro pravdu musí někam jinam.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sdělovací prostředky jsou v moci skupiny lidí, která nám proti naší vůli vnucuje svůj názor. Ale veřejnost si to nepřeje! Chce jiný způsob zpravodajství !!!
   Nechápu, proč naše politické strany dělají, že to nevidí. Strkají hlavu do písku. Proč nedají ve vysílání ČT prostor jiné názorové skupině, jinému " Moravcovi", který by vedl debatu jiným způsobem a s jinými hosty.

   Vymazat
 24. Majitelé těchto médií jsou jejich vlastní hrobaři. Určitě se v mládí všichni učili hrobařem. Takže pane Moravče, můj návrh zní: změňte majitele a možná se důvěra dostaví.

  OdpovědětVymazat
 25. Sleduji každé hnutí na politické scéně a nejen naší, dlouhá léta.Zprávy,komenáře,události,zkrátka vše a denně.Ale to co teď předvádí ČT,ale i Prima a Nova,je k uzoufání.
  Nevidím žádné přiblblé seriály,filmy-vykopávky,protože sleduji v podstatě jen něm,televizi.Jen to dění na politické scéně mě zajímá,ale vzdávám to.Jen zjistím,kdo je pozván a přepínám,škoda času.
  Ale přece nechat je takhle řádit za naše peníze,to přece není možné.Tak dlouho se o tom mluví a nikdo není schopen s tím něco udělat?Žádná možnost,žádná cesta neexistuje ? Kde to žijeme ?

  OdpovědětVymazat