Reklama

.

.

čtvrtek 7. dubna 2016

„Україна – це Європа?“ Evropa, kdo se stává podobnou Ukrajině...


7.4. 2016   Eurásia 24
napsal/přeložil Geo
Neúspěšný projekt Ukrajina pohřbívá neúspěšný projekt Evropská unie. Po nizozemském hlasování o přidružení Ukrajiny k EU je jasné, že realizace mnoho let připravovaného plánu, odstartovaná protiústavním kyjevským pučem před dvěma roky, selhává na celé čáře.


Všem plánovačům by se teď chtělo zakřičet Fuck Russia! Vybít a vyzvracet na Rusko všechen vztek a hodit na něj vinu za to, že se podle jejich představ nezdaří „integrace Ukrajiny do Evropy“.

Jenže to by museli přiznat, že jim po celou dobu nešlo o nic jiného, než vyvoláním chaosu na západní ruské hranici a vtažením do války rozložit Ruskou federaci – a proklestit si tak cestu k hostině zvané ruské bohatství. Nota bene když jinde už není co brakovat.Diplomatka Nullandová tehdy svá slova nezařvala proto, že by chtěla „fuckovat“ Evropskou unii = moloch zřízený a řízený severoatlantickými oligarchy. Zakřičela je ve vzteku, protože se těžkopádná a zmatená EU se všemi užitečnými idioty, včetně těch našich, přimotala v nevhodný okamžik do cesty.

Výsledek nizozemského hlasování musí být pro Nullandovou naopak noční můrou, kterou ale i ona nechtěně stvořila a přivolala. Nizozemci, Evropané, dali najevo, co si myslí. Nebýt Ukrajiny, nebylo by referenda, nebýt referenda, nebylo by holandského „Fuck the EU“. A další bude následovat.

Ano, v tomto případě je opravdu vinen Putin. Konečně. Vinen tím, že nechal nabubřelé, zlé a překvapivě slabomyslné „západní partnery“ plavat v jejich vlastní žumpě a přitom nedopustil eskalaci válečného konfliktu s dalšími tisíci až desetitisíci oběťmi. A i když se to nehodí do krámu všem našim hysterikům: pohřeb Evropské unie Putinovi radost nedělá, jak dal mnohokrát najevo, ale nikdo ho nechtěl slyšet.

A Ukrajina? Těžko to vyjádřit lépe, než to udělal The Saker:

„Je ironické, že ukrajinské heslo „Україна – це Європа!“ (Ukrajina je Evropa) bylo ve skutečnosti postaveno na hlavu a místo toho, aby se Ukrajina stala podobnou Evropě, je to Evropa, kdo se stává podobnou Ukrajině: slabou, zkorumpovanou, neschopnou zformulovat politiku mimo rámec poslušnosti strýčku Samovi, zcela mimo realitu ohledně svých skutečných schopností a líhní všech typů teroristů.“21 komentářů :

 1. Velmi trefné, naprostý souhlas,

  OdpovědětVymazat
 2. To je mýlka, Evropa je a byla to samé, co Ukrajina. Jen žila a žije na dluh a z práce svých předků. Je to také oligarchická společnost, jen má lepší háv. Jediný rozdíl mezi Ukrajinou a EU byl a je v tom, že Ukrajina je už nahá.

  OdpovědětVymazat
 3. Ukrajina ať zůstane tam ,kde je a co se týče EU - tenhle umělý slepenec bez budoucnosti, ať zmizne ze světa a map.Byli jsme my i ostatní státy před ní a budeme i po ní. Hotovo. (Proč mně ku.va přeskakují články, to snad dělá někdo schválně)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. PRYČ Z EU!!!

   Vymazat
  2. Jsem přesvědčen,že i po všech těch nechutných peripetiích Ukrajina přežije EU.Je to myslím dobrá zpráva.

   Vymazat
  3. Bravo Nederland ! Bravo, bravo, bravo !

   Vymazat
  4. Rozpad EU bude mít s nějvětší pravděpodobností za následek nový mocenský nástup Německa a to i ve vojenské oblasti (vybavení Bundeswehru, který je konvenčně jednou z nejsilnějších armád v Evropě nukleárním arzenálem atd). Je docela možné, že dojde ke zpochybnění některých pro Německo nevýhodných změn hranic v minulosti. S tím "byli jsem před budeme i po" bych tak v klidu nebyl.

   Vymazat
  5. 19:33
   Pane kolego, Němci atomovky zatím nemají, na to dávají pozor jejich okupanti z Emériky. Mají z nich taky obavy. No a Rusové mají bohatou zkušenost milionů padlých, takže budou ti poslední, co jim budou věřit. No a pokud by atomová válka byla, aspoň se země vyčistí od největšího škůdce. Třeba se tu za miliardu let vyskytne někdo rozumnější.

   Vymazat
 4. Ovšem naše vláda stále podporuje Banderovce-Fašisty na Ukrajině.Kdy už konečně budeme soudit Sobotku a spol ZA Vlastizradu?!Do vězení a na tvrdo,nejméně 20 let Sobotovi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A zrušit dočasně velvyslanectví USA,Schapira vyhostit,vyhnat toho podvraťáka a narušitele.

   Vymazat
  2. To 17:46 ...ale ten velvyslanec vůbec netuší,

   že je podvraťák a narušitel !

   Vžij se trochu do jeho každodenního programu:
   Stýká se s různými vedoucími politiky, zástupci lidskoprávních organizací ap...

   Všichni kolem něj poklonkují, protože reprezentuje světového četníka, těm správným rozdává "granty" a dokonce je zván do televize,
   aby ukázal, že není takový zloduch, jak o něm někteří mluví.

   Tak např. v polovině minulého roku si jej pozval do svého pořadu moderátor, živoucí to karikatura
   Žida Süsse,
   aby si pokecali a pak ten velvyslanec dokonce zahrál na kytaru...

   A prostoduché divácké ovce si řeknou: "Vždyť on je přece docela sympaťák, co proti němu ten Zeman a ostatní mají ?!"

   Takže to s tím podvraťákem a narušitelem není tak jednoduché, viď ?!

   Vymazat
  3. A zrušit všechny neziskovky, Generace a degenerace. A podívat se, odkud si nahrabaly.

   Vymazat
 5. Listopad 89 otevřel nový druh politiky. Cesta k extrémní nerovnosti dravým individualismem podporovaná ziskuchtivými politiky nevede k důstojnému životu, ale k frustraci z bezmoci. Generace vyrostlé v digitálním věku vystavené záplavě dojmů se stávají polovzdělanou zmasovělou vrstvou, která sotva může vyslyšet morální naléhání, zato snáze může podléhat matabolismu konzumu. Z něho se odpoutat, znamenalo by změnit software, kterým jsme naprogramováni, obnovit sociální citlivost a vytvářet takové politické klima, v němž vláda občanům zajistí sociální bezpečnost se vzájemnou úctou. Jinak demokracie nebude životaschopná a v budoucnu snadno podlehne muslimské okupaci Evropy.

  OdpovědětVymazat
 6. "změnit software, kterým jsme naprogramováni"
  genetické manipulace?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On tím asi myslel s konečnou platností pohřbít mrtvolu kapitalismu a budovat společnost založenou na zcela nových základech, zajišťujících rovnost mezi lidmi, citlivost a soucit s nemocnými, důstojný život staré generace a práci všem, která bude lidi rozvíjet a ne degradovat na existenci hovad. T

   Vymazat
 7. Je nás už asi dost, kteří víme co se děje a kteří tušíme kam to spěje. Ale jen diskuzemi svou bezpečnost nezajistíme, a důvěrou v politiky teprve ne.
  http://www.narodnidomobrana.cz/
  Děda.

  OdpovědětVymazat
 8. Tak k tomu vám něco řeknu:
  Pro nás by to bylo výhoda, kdyby Ukrajinu přijali do EU a nebo jim udělali bezvízový vstup. Všichni co makají u nás by zmizeli do Německa a práce by by zbyla pro na Romy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vaši Rómovia chcú pracovať? Znie to ako scifi, lebo naši nechcú. Okrem toho ak odídu všetci Ukrajinci pracujúci v Prahe do Nemecka, tak sa tam zastaví život. Z vlastnej skúsenosti viem, že napríklad v Pražských obchodoch alebo reštauráciách sa človek dohovorí skôr po ukrajinský alebo po slovensky, než po česky.
   A na Karlovej univerzite, kde študuje aj môj syn je viac Slovákov, Ukrajincov alebo Rusov ako Čechov. Prednášky majú v jazyku Slovenskom....
   Nesťažujem sa, len sa pýtam, kde je ta povestná česká inteligencia?

   Vymazat
  2. Vaši Rómovia chcú pracovať? Znie to ako scifi, lebo naši nechcú. Okrem toho ak odídu všetci Ukrajinci pracujúci v Prahe do Nemecka, tak sa tam zastaví život. Z vlastnej skúsenosti viem, že napríklad v Pražských obchodoch alebo reštauráciách sa človek dohovorí skôr po ukrajinský alebo po slovensky, než po česky.
   A na Karlovej univerzite, kde študuje aj môj syn je viac Slovákov, Ukrajincov alebo Rusov ako Čechov. Prednášky majú v jazyku Slovenskom....
   Nesťažujem sa, len sa pýtam, kde je ta povestná česká inteligencia?

   Vymazat
  3. Draku nech toho...
   to by chtělo jistě trochu víc pod lupu,úplně tak to není..
   v obchodech sice zní různé slovanské jazyky ,ale to neznamená nic jiného než to ,že ti chudáci pracují buď za míň anebo jsou to studenti,kteří si částečně přivydělávají ..
   jituš

   Vymazat
 9. Konec Eurobordelu, řízeným bruselským džihádem a proradnými uSSa, šířícími po světě války a nyní v Evropě, permanentní chaos, ve finále již EU zvoní umíráček.Pokud v Evropě vznikne konflikt, Německo bude jeho strůjcem, spolu s mutti Makrelen!Nyní si po holandském referendu, počkejme, na to ve VB-23.června odpálí
  celou multikulturní EU do zádele.

  OdpovědětVymazat